Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16
SZCZECIN, 25.08.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

13 NumerPDF 13.58 13.48/17 KL Bałtyk Koszalin 2018

2
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

25 NumerPDF 13.62 13.45/17 UKL Ósemka Police 2018

3
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

206 NumerPDF 13.76 13.76/18 KL Iskra Białogard 2018

4
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

34 NumerPDF 14.07 13.29/16 UKL Ósemka Police 2018

5
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

35 NumerPDF 14.24 14.24/18 UKL Ósemka Police 2018

6
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

5 NumerPDF 14.33 14.33/18 UKL Ósemka Police 2018

WARUNKOWO - BADANIA
7
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

28 NumerPDF 14.94 14.24/16 UKL Ósemka Police 2018

8
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

146 NumerPDF 12.07/17 KS Gwardia Piła 2018

9
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

17 NumerPDF 13.38/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/2286/18

TAK

155 NumerPDF 13.22 13.22/18 MKS Olimp Łobez 2018

2
SMOLSKA Aleksandra 2003-02-04 Z/2415/17

TAK

58 NumerPDF 13.28 12.81/17 MKS Kusy Szczecin 2018

3
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

201 NumerPDF 13.38 13.38/18 KL Iskra Białogard 2018

4
ADAMSKA Marta 2004-01-08 Z/2593/18

TAK

62 NumerPDF 13.55 13.55/18 MKS Kusy Szczecin 2018

5
MARCHLEWSKA Patrycja 2005-05-23 Z/2634/18

TAK

23 NumerPDF 14.07 14.07/18 UKL Ósemka Police 2018

6
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

524 NumerPDF 14.19 14.19/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

7
MAŁY Zuzanna 2004-01-03 Z/2681/18

TAK

157 NumerPDF 14.25 14.25/18 MKS Olimp Łobez 2018

8
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

748 NumerPDF 14.45 14.45/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

9
PAWLAK Roksana 2004-04-07 Z/3352/17

TAK

164 NumerPDF 14.65 14.65/18 MKS Olimp Łobez 2018

10
KOLASIŃSKA Alicja 2005-02-12 Z/0475/18

TAK

139 NumerPDF 15.05 15.05/18 KS Gwardia Piła 2018

11
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

51 NumerPDF 15.09 15.09/18 UKL Ósemka Police 2018

12
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

24 NumerPDF 15.20 15.20/18 UKL Ósemka Police 2018

13
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 15.25 15.25/18 KL Iskra Białogard 2018

14
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

290 NumerPDF 15.26 15.26/18 KL Iskra Białogard 2018

15
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

164 NumerPDF 15.43 15.43/18 MKS Kusy Szczecin 2018

16
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

45 NumerPDF 15.51 15.51/18 UKL Ósemka Police 2018

17
LIPNICKA Julia 2005-04-30 Z/3192/18

TAK

201 NumerPDF 15.89 15.89/18 KL Iskra Białogard 2018

18
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

4 NumerPDF 16.13 16.13/18 UKL Ósemka Police 2018

19
TARASEWICZ Tatiana 2003-03-19 Z/1711/18

TAK

204 NumerPDF 16.95 16.95/18 KL Iskra Białogard 2018

20
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 13.50/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

21
KUCZYŃSKA Hanna 2005-09-12 Z/2633/18

TAK

31 NumerPDF 15.58/17 UKL Ósemka Police 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

153 NumerPDF 41.62 41.29/17 MKS Olimp Łobez 2018

2
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

529 NumerPDF 43.96 43.77/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

154 NumerPDF 44.30 44.13/17 MKS Olimp Łobez 2018

4
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

22 NumerPDF 45.03 44.92/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

524 NumerPDF 45.20 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

6
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

36 NumerPDF 45.68 45.68/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

7
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

39 NumerPDF 45.71 45.41/17 UKL Ósemka Police 2018

WARUNKOWO - BADANIA
8
SAC Oliwia 2004-09-17 Z/3713/18

TAK

44 NumerPDF 48.29 48.29/18 MKS Kusy Szczecin 2018

9
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

3 NumerPDF 49.20 49.20/18 UKL Ósemka Police 2018

10
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

9 NumerPDF 49.38 49.38/18 PK UKL Ósemka Police 2018

11
DMITROCA Julia 2004-05-09 Z/1709/18

TAK

290 NumerPDF 51.98 51.98/18 KL Iskra Białogard 2018

12
LIPNICKA Julia 2005-04-30 Z/3192/18

TAK

201 NumerPDF 53.13 53.13/18 KL Iskra Białogard 2018

13
OLECHOWSKA Aleksandra 2003-06-18 Z/2018/17

TAK

40 NumerPDF 45.70/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

100 NumerPDF 1:39.81 1:39.81/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

2
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

60 NumerPDF 1:40.13 1:40.13/18 MKS Hermes Gryfino 2018

3
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

975 NumerPDF 1:40.80 1:43.08/18 LKS Lubusz Słubice 2018

4
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

165 NumerPDF 1:46.24 1:46.24/18 MKS Olimp Łobez 2018

5
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

17 NumerPDF 1:48.96 1:48.96/18 LŁKB Trucht Łobez 2018

6
PASTORCZYK Małgorzata 2005-04-04 Z/2497/18

TAK

487 NumerPDF 1:50.22 1:50.22/18 ULKS Tychowo 2018

7
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

976 NumerPDF 1:52.84 1:52.84/18 LKS Lubusz Słubice 2018

8
OMYŁA Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

16 NumerPDF 1:55.64 1:55.64/18 LŁKB Trucht Łobez 2018

9
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

204 NumerPDF 1:58.93 1:53.35/17 KL Iskra Białogard 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

16 NumerPDF 2:19.16 2:19.16/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

2
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

13 NumerPDF 2:24.14 2:24.14/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

151 NumerPDF 3:13.28 3:13.28/18 MKS Olimp Łobez 2018

2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

981 NumerPDF 3:15.02 3:15.02/18 LKS Lubusz Słubice 2018

3
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

65 NumerPDF 3:25.3 3:23.80/17 MKS Hermes Gryfino 2018

4
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

984 NumerPDF 3:39.55 3:39.55/18 LKS Lubusz Słubice 2018

5
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

5 NumerPDF 3:21.15/17 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

6
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

985 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

7
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

977 NumerPDF LKS Lubusz Słubice 2018

8
FILOCHA Weronika 2004-07-09 Z/1489/16

TAK

33 NumerPDF WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
1500 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

302 NumerPDF 5:13.00 4:41.20/17 KS Hanza Goleniów 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LASEK Blanka 2003-03-26 Z/3362/17

TAK

20 NumerPDF 1.45 1.45/18 MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

57 NumerPDF 1.35 1.45/17 MKS Święc Sławno 2018

3
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

167 NumerPDF 1.20/17 UKS OSoT Szczecin 2018

4
NOWAKOWSKA Martyna 2003-09-18 Z/2596/18

TAK

251 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok o tyczce K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 Z/4945/18

TAK

167 NumerPDF 2.00 2.00/18 UKS OSoT Szczecin 2018

2
FERKOWSKA Matylda 2003-06-29 Z/5004/18

TAK

170 NumerPDF UKS OSoT Szczecin 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

203 NumerPDF 4.83 4.83/18 KL Iskra Białogard 2018

2
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

748 NumerPDF 4.77 4.77/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

3
BIENIEK Paulina 2003-07-18 Z/2594/18

TAK

54 NumerPDF 4.63 4.63/18 MKS Kusy Szczecin 2018

4
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 4.45 4.45/18 UKL Ósemka Police 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
DMITROCA Natalia 2004-05-09 Z/1710/18

TAK

200 NumerPDF 4.28 4.28/18 KL Iskra Białogard 2018

6
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 8.93 8.93/18 ULKS Tychowo 2018

2
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

164 NumerPDF 7.92 7.92/18 MKS Kusy Szczecin 2018

3
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

292 NumerPDF 7.88/17 KL Iskra Białogard 2018

 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

8 NumerPDF 34.61 34.61/18 GULKS Barwice 2018

2
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

488 NumerPDF 18.29 20.25/17 ULKS Tychowo 2018

3
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

7 NumerPDF 24.12/17 UKL Ósemka Police 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POSZYTEK Olga 2004-03-27 Z/2254/18

TAK

150 NumerPDF 27.44 27.44/18 MKS Olimp Łobez 2018

2
KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

727 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

 
3 km chód K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

60 NumerPDF 16:04 16:04/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

69 NumerPDF 18:45.37 18:35.60/17 MKS Hermes Gryfino 2018

3
KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

727 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 12.29 12.29/18 STS Pomerania Szczecinek 2018

2
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

202 NumerPDF 14.26 14.26/18 KL Iskra Białogard 2018

3
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

4
WINIARCZYK Wiktoria 2003-04-09 Z/2030/17

TAK

84 NumerPDF 15.09/17 MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

64 NumerPDF 38.06/16 MKS Hermes Gryfino 2018

2
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

702 NumerPDF STS Pomerania Szczecinek 2018

3
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

707 NumerPDF 30.58/17 STS Pomerania Szczecinek 2018

 
4x100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. KALBARCZYK Jagoda
2. ZIÓŁKOWSKA Oliwia
3. KRZEMIŃSKA Julia
4. STĘPIEŃ Wiktoria
5. JAKUBCZYK Nikola
2003
2003
2004
2003
2003
NumerPDF KL Iskra Białogard

2 1. KALIŃSKA Joanna
2. STEFAŃSKA Natalia
3. JATCZAK Natalia
4. CENIUCH Anna
2004
2005
2005
2005
NumerPDF UKL Ósemka Police

3 1. CICHOSZ Natalia
2. LEWANDOWSKA Wiktoria
3. PIERÓG Alicja
4. PIERÓG Agata
5. MAŁY Zuzanna
6. PAWLAK Roksana
2003
2003
2003
2003
2004
2004
NumerPDF MKS Olimp Łobez II

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

216 NumerPDF 11.56 11.56/18 KL Iskra Białogard 2018

2
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 11.59 11.59/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

3
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 12.43/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

42 NumerPDF 11.20/16 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Kacper 2003-07-14 Z/2015/17

TAK

77 NumerPDF 11.86 11.86/18 MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

TAK

72 NumerPDF 12.13 12.13/18 UKL Ósemka Police 2018

3
HORBACZ Hubert 2003-05-26 Z/2465/18

TAK

147 NumerPDF 12.14 12.14/18 MKS Olimp Łobez 2018

4
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

666 NumerPDF 12.45 12.42/17 UKL Ósemka Police 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
ZAWLIK Jakub 2004-11-25 Z/4147/18

TAK

81 NumerPDF 12.55 12.55/18 MKS Kusy Szczecin 2018

6
PIETRAS Mateusz 2004-06-13 Z/2595/18

TAK

75 NumerPDF 12.65 12.65/18 MKS Kusy Szczecin 2018

7
WÓJCIK Filip 2004-02-12 Z/3711/18

TAK

56 NumerPDF 12.87 12.87/18 MKS Kusy Szczecin 2018

8
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

308 NumerPDF 13.08 13.08/18 UKL Ósemka Police 2018

9
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

517 NumerPDF 13.70 13.70/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

10
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

519 NumerPDF 14.58 14.58/18 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

11
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

65 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

12
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 13.39/17 MKS Hermes Gryfino 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

102 NumerPDF 37.04 37.04/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

2
BRZOZOWSKI Dominik 2003-05-08 Z/2022/17

TAK

86 NumerPDF 38.22 38.22/18 MKS Kusy Szczecin 2018

3
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

39 NumerPDF 38.42 38.42/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
UDYCZ Artur 2003-11-04 Z/4959/18

TAK

65 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

5
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

70 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

6
STOPA Michał 2003-10-24 Z/3358/17

TAK

88 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

73 NumerPDF 52.01 52.01/18 LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

2
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

212 NumerPDF 52.82 52.82/18 KL Iskra Białogard 2018

3
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

518 NumerPDF 57.88/17 UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
KOSMATKA Mateusz 2002-01-02 Z/3657/16

TAK

139 NumerPDF KS Gwardia Piła 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 1:36.17 1:35.91/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

2
GLAPKA Michał 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

35 NumerPDF 1:58.89 1:58.89/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

353 NumerPDF 1:54.22 1:54.22/18 ALKS AJP Gorzów Wlkp. 2018

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

65 NumerPDF 1:59.33 1:59.33/18 MKS Hermes Gryfino 2018

3
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 2:01.72 1:59.44/17 KS Hanza Goleniów 2018

4
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

61 NumerPDF 2:02.68 2:02.68/18 MKS Hermes Gryfino 2018

5
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

300 NumerPDF 2:04.37 2:04.37/18 KS Hanza Goleniów 2018

6
DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 Z/3387/17

TAK

104 NumerPDF 2:04.93 2:04.93/18 MLKS Lubusz Barlinek 2018

7
POGODA Adam 2001-04-25 Z/2720/18

TAK

2 NumerPDF LKLA Krokus Astromal Leszno 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

70 NumerPDF 2:39.38 2:39.38/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

101 NumerPDF 2:50.65 2:47.09/17 MLKS Lubusz Barlinek 2018

3
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

985 NumerPDF 3:35.98 3:35.98/18 LKS Lubusz Słubice 2018

4
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

45 NumerPDF 3:18.69/17 WMLKS Pomorze Stargard 2018

5
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

13 NumerPDF 2:45.57/17 PK UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 4:04.31 4:03.69/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

2
ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 Z/0711/17

TAK

102 NumerPDF 4:13.41 4:13.41/18 KB Dziesiątka Białogard 2018

3
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

38 NumerPDF 4:23.43 4:23.43/18 WMLKS Pomorze Stargard 2018

4
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF KB Dziesiątka Białogard 2018

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBOSZ Michał 2004-02-27 Z/4949/18

TAK

3 NumerPDF KL Bałtyk Koszalin 2018

 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 Z/1708/18

TAK

225 NumerPDF 1.60 1.60/18 KL Iskra Białogard 2018

2
AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 Z/4396/18

TAK

10 NumerPDF 1.53 1.53/18 MKS Kusy Szczecin 2018

3
PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 Z/2414/17

TAK

19 NumerPDF 1.50 1.50/18 MKS Kusy Szczecin 2018

4
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/4943/18

TAK

12 NumerPDF 1.35/17 UKS OSoT Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
KOLCZYŃSKI Kacper 2003-01-22 Z/3383/17

TAK

7 NumerPDF 1.40/17 GULKS Barwice 2018

6
DZIEŃSKI Stanisław 2003-08-21 Z/3335/17

TAK

164 NumerPDF 1.47/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Skok o tyczce M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CACAJ Wiktor 2004-01-26 Z/4943/18

TAK

12 NumerPDF 3.60 3.60/18 UKS OSoT Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
PRAWUCKI Bartosz 2003-04-01 Z/2414/17

TAK

19 NumerPDF 3.10/17 MKS Kusy Szczecin 2018

3
DZIEŃSKI Stanisław 2003-08-21 Z/3335/17

TAK

164 NumerPDF 2.70/17 MKS Kusy Szczecin 2018

4
STOPA Michał 2003-10-24 Z/3358/17

TAK

88 NumerPDF 2.40/17 MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MRÓZ Nikodem 2004-04-30 Z/1300/18

TAK

66 NumerPDF 5.25 5.25/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

517 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

3
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

519 NumerPDF UKS Chrobry Międzyzdroje 2018

4
PIETNICZKA Piotr 2004-04-27 Z/3382/17

TAK

10 NumerPDF 4.33/16 GULKS Barwice 2018

5
TKACZ Emil 2003-01-12 Z/3385/17

TAK

3 NumerPDF GULKS Barwice 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MORAWSKI Mateusz 2003-10-17 Z/3336/17

TAK

957 NumerPDF MKS Kusy Szczecin 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 Z/3356/17

TAK

17 NumerPDF 32.60 32.60/18 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 Z/3356/17

TAK

17 NumerPDF 14.26/17 MKS Kusy Szczecin 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

55 NumerPDF 42.41 42.41/18 MKS Kusy Szczecin 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
MORAWSKI Mateusz 2003-10-17 Z/3336/17

TAK

957 NumerPDF 36.44 36.44/18 MKS Kusy Szczecin 2018

 
3000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF 19.54 19.54/18 MKS Hermes Gryfino 2018

2
KOLCZYŃSKI Kacper 2003-01-22 Z/3383/17

TAK

7 NumerPDF 20.47 20.47/17 GULKS Barwice 2018

3
TKACZ Emil 2003-01-12 Z/3385/17

TAK

3 NumerPDF 22.06 22.06/18 GULKS Barwice 2018

4
PIETNICZKA Piotr 2004-04-27 Z/3382/17

TAK

10 NumerPDF 18.66/17 GULKS Barwice 2018

5
BIAŁEK Radosław 2004-02-04 Z/4903/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

62 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

2
BIAŁEK Radosław 2004-02-04 Z/4903/18

TAK

66 NumerPDF MKS Hermes Gryfino 2018

 
4x100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna