Internetowe zgłoszenia do imprezy: Ogólnopolski mityng lekkoatletyczny
CHOJNICE, 21.07.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.64 12.64/18 LUKS Orneta 2018

2
FORMELLA Aleksandra 2001-10-27 Z/3543/18

TAK

525 NumerPDF 12.74 12.74/18 SKLA Sopot 2018

3
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 13.15 13.15/18 SKLA Sopot 2018

4
TADYCH Alicja 2003-08-09 Z/3345/17

TAK

10 NumerPDF 13.34 13.34/18 PLKS Gwda Piła 2018

WARUNKOWO - BADANIA
5
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

958 NumerPDF 13.35 13.35/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

6
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

27 NumerPDF 13.48 13.48/18 WLKS Wrocław 2018

7
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 13.52 13.25/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

8
ORZŁOWSKA Katarzyna 2004-07-27 Z/0467/18

TAK

28 NumerPDF 13.57 13.57/18 MKS Sambor Tczew 2018

9
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 13.92 13.92/18 UKS Gimpas Pasłęk 2018

10
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 13.93 13.52/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

11
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

354 NumerPDF 14.03 13.63/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

12
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

960 NumerPDF 14.19 14.19/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

13
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF 14.21 14.18/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

14
KORWEL Natalia 2003-04-19 Z/0362/18

TAK

187 NumerPDF 14.22 14.22/18 UKS Gimpas Pasłęk 2018

15
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

963 NumerPDF 14.29 14.29/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

16
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

59 NumerPDF 14.51 13.49/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

17
JAŻDŻEWSKA Weronika 2003-07-03 Z/2606/18

TAK

23 NumerPDF 14.89 14.89/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

18
CZARNOWSKA Nikola 2003-07-15 Z/2609/18

TAK

22 NumerPDF 15.24 15.24/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

19
SĘDZIAK Wiktoria 2005-07-01 Z/4881/18

TAK

66 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

20
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

TAK

234 NumerPDF LUKS Serock 2018

21
SERWACZAK Wiktoria 2005-01-15 Z/4888/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

22
PERSZEWSKA Wiktoria 2003-01-05 Z/4234/18

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

23
KARMAŃSKA Zuzanna 2005-07-27 Z/4883/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

24
KARCZYŃSKA Marianna 2005-06-06 Z/4878/18

TAK

99 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

25
GRZELAK Wiktoria 2004-03-28 Z/4886/18

TAK

55 NumerPDF 14.95/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

26
GORLIK Agnieszka 2004-10-31 Z/4885/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

27
GIERSZEWSKA Amelia 2005-03-06 Z/4887/18

TAK

22 NumerPDF 15.02/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

28
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

7 NumerPDF 13.36/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

29
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 14.76/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

919 NumerPDF 25.27 25.27/18 LKS Vectra Włocławek 2018

2
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.78 25.78/18 LUKS Orneta 2018

3
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 26.33 26.33/18 GKS Start Długołęka 2018

4
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

721 NumerPDF 27.14 27.14/18 LKS Vectra Włocławek 2018

5
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

TAK

535 NumerPDF 27.50 27.50/18 SKLA Sopot 2018

6
HUK Oliwia 2004-01-16 Z/4648/17

TAK

712 NumerPDF 27.74 27.74/18 AML Słupsk 2018

7
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 28.26 26.93/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018

8
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

26 NumerPDF 28.97 28.97/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

9
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

59 NumerPDF 29.25 27.97/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

10
KLAJBOR Katarzyna 2003-12-05 Z/2203/17

TAK

234 NumerPDF 29.69 29.69/18 LUKS Serock 2018

11
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 29.96 29.96/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

12
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

712 NumerPDF 27.72/17 LKS Vectra Włocławek 2018

13
PIECUCH Marta 2003-06-20 Z/0233/17

TAK

90 NumerPDF 28.09/17 RKS Rumia 2018

14
KORWEL Natalia 2003-04-19 Z/0362/18

TAK

187 NumerPDF UKS Gimpas Pasłęk 2018

15
SĘDZIAK Wiktoria 2005-07-01 Z/4881/18

TAK

66 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

16
SERWACZAK Wiktoria 2005-01-15 Z/4888/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

17
KARMAŃSKA Zuzanna 2005-07-27 Z/4883/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

18
KARCZYŃSKA Marianna 2005-06-06 Z/4878/18

TAK

99 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

19
GRZELAK Wiktoria 2004-03-28 Z/4886/18

TAK

55 NumerPDF 31.90/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

20
GORLIK Agnieszka 2004-10-31 Z/4885/18

TAK

88 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

21
GIERSZEWSKA Amelia 2005-03-06 Z/4887/18

TAK

22 NumerPDF 32.35/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

22
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

7 NumerPDF 27.76/17 UKS Czapla Białe Błota 2018

23
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

24
ŻYCHSKA Patrycja 2005-04-28 Z/4882/18

TAK

44 NumerPDF 31.65/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

25
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

895 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

26
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

TAK

57 NumerPDF PLKS Gwda Piła 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

391 NumerPDF 56.54 56.54/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

391 NumerPDF 59.62 59.62/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

TAK

524 NumerPDF 59.81 59.81/18 SKLA Sopot 2018

4
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

40 NumerPDF 61.07 61.07/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

5
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

34 NumerPDF 62.04 62.04/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

6
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

532 NumerPDF 62.60 58.98/17 SKLA Sopot 2018

7
DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 Z/3083/15

TAK

451 NumerPDF 65.62 65.62/18 LKS Zorza Gdynia 2018

8
FREJ Milena 2004-03-28 Z/2979/18

TAK

29 NumerPDF KKL Rodło Kwidzyn 2018

9
ZAPORA Blanka 2001-11-02 Z/3200/17

TAK

523 NumerPDF 63.11/17 SKLA Sopot 2018

10
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

43 NumerPDF 68.84/15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

11
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

57 NumerPDF MKS Święc Sławno 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

525 NumerPDF 1:32.33 1:32.33/18 SKLA Sopot 2018

2
MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-08-14 Z/0772/18

TAK

73 NumerPDF 1:40.07 1:40.07/18 GKS Żukowo 2018

3
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

201 NumerPDF 1:44.21 1:43.53/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

959 NumerPDF 1:44.72 1:44.72/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

5
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

843 NumerPDF 1:47.78 1:47.78/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
ORYL Weronika 2004-07-11 Z/0024/18

TAK

520 NumerPDF 1:48.71 1:48.71/18 SKLA Sopot 2018

7
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

271 NumerPDF 1:48.89 1:48.89/18 LUKS Serock 2018

8
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

237 NumerPDF 1:49.30 1:49.30/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

9
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

450 NumerPDF 1:50.32 1:50.32/18 LKS Zorza Gdynia 2018

10
WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 Z/0361/18

TAK

178 NumerPDF 1:51.92 1:51.92/18 UKS Gimpas Pasłęk 2018

11
LAMBERSKA Wiktoria 2006-08-08 Z/0141/18

TAK

282 NumerPDF 1:52.57 1:52.57/18 LUKS Serock 2018

12
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

205 NumerPDF 2:01.93 2:01.93/18 UKL Feniks Świdwin 2018

13
SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 Z/4766/18

TAK

33 NumerPDF 2:03.40 2:03.40/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

14
JAROCH Judyta 2006-05-08 Z/4370/17

TAK

283 NumerPDF 2:14.18 2:14.18/18 LUKS Serock 2018

15
JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 Z/0030/18

TAK

17 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

16
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

61 NumerPDF 1:33.52/17 MKL Szczecin 2018

17
PESTKA Agata 2000-07-04 Z/2841/18

TAK

22 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

18
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

71 NumerPDF 1:35.20/16 GKS Żukowo 2018

19
STĘŻALSKA Julia 2002-04-17 Z/1277/15

TAK

23 NumerPDF 1:40.77/16 KS Hanza Goleniów 2018

20
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

70 NumerPDF 1:37.65/17 KUKS Remus Kościerzyna 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

161 NumerPDF 2:54.58 2:54.58/18 LKS Fenix Słupsk 2018

2
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

951 NumerPDF 3:03.07 2:58.32/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

3
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

344 NumerPDF 3:11.53 3:04.71/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

4
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

46 NumerPDF 3:12.70 3:12.70/18 MKL Szczecin 2018

5
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

10 NumerPDF 3:12.93 3:12.93/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
CIEĆWIERZ Julia 2003-02-01 Z/3327/17

TAK

61 NumerPDF 3:18.07 3:10.05/17 GKS Cartusia Kartuzy 2018

7
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

673 NumerPDF 3:33.54 3:33.54/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

WARUNKOWO - BADANIA
8
SKALSKA Karolina 2003-09-18 Z/0890/17

TAK

141 NumerPDF 3:43.63 3:33.70/17 LKS Zorza Gdynia 2018

9
NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 Z/0860/17

TAK

531 NumerPDF 3:23.24/17 LKS Zantyr Sztum 2018

10
POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 Z/1202/14

TAK

66 NumerPDF 2:59.29/17 MKL Szczecinek 2018

11
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

522 NumerPDF 2:59.15/17 SKLA Sopot 2018

12
GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Z/2028/18

TAK

10 NumerPDF Akademia Biegowa Kartuzy 2018

13
ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 Z/4071/18

TAK

95 NumerPDF RKS Rumia 2018

14
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

15
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

257 NumerPDF 3:16.83/15 MLKS Baszta Bytów 2018

16
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 Z/3180/17

TAK

72 NumerPDF 3:12.73/17 GKS Żukowo 2018

17
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

815 NumerPDF 2:57.22/17 KS Hanza Goleniów 2018

18
POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 Z/1814/18

TAK

27 NumerPDF UKS Olimpijczyk Skorzewo 2018

19
FRIESKE Anna 2002-11-17 Z/3799/17

TAK

34 NumerPDF 3:13.37/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

20
KARNAS Katarzyna 2001-11-24 Z/2279/15

TAK

100 NumerPDF 3:13.31/14 LKS Vectra Włocławek 2018

21
BREZA Olimpia 2002-02-14 Z/0096/17

TAK

75 NumerPDF 3:00.01/17 KUKS Remus Kościerzyna 2018

22
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

3 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

23
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

29 NumerPDF 3:03.04/17 UKS Wiking Rychnowy 2018

24
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

873 NumerPDF CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

25
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

879 NumerPDF 3:05.85/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

26
KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 Z/0884/17

TAK

453 NumerPDF LKS Zorza Gdynia 2018

27
GROSZEWSKA Wiktoria 2003-08-08 Z/0703/18

TAK

147 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018

28
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

66 NumerPDF 3:17.28/16 GKS Olimpia Grudziądz 2018

29
SZPOTT Sandra 1996-01-22 Z/0009/12

TAK

505 NumerPDF 2:55.82/13 PLKS Gwda Piła 2018

 
3000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

7 NumerPDF 5.41 5.41/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

2
DROBCZYŃSKA Kinga 2004-01-24 Z/0348/18

TAK

364 NumerPDF 5.06 5.06/18 MLKS Krajna Sępólno 2018

3
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

958 NumerPDF 5.05 5.05/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

4
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 4.99 4.99/18 MKS Sambor Tczew 2018

5
URBANEK Gabriela 2002-06-20 Z/3855/16

TAK

7 NumerPDF 4.98 4.98/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

6
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

24 NumerPDF 4.92 4.92/18 MKS Sambor Tczew 2018

7
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 4.88 5.12/17 UKS Gimpas Pasłęk 2018

8
KUBALA Amelia 2003-06-09 Z/2982/17

TAK

411 NumerPDF 4.86 4.86/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

9
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

77 NumerPDF 4.74 4.92/17 MKL Szczecin 2018

10
GĄSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

2 NumerPDF 3.38/16 UKS Czapla Białe Błota 2018

11
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

36 NumerPDF 4.54/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

45 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

8 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

WARUNKOWO - BADANIA
14
KOBUS Agata 2005-01-17 Z/0029/18

TAK

94 NumerPDF LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U20 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

97 NumerPDF 13.71 13.71/18 RKS Rumia 2018

2
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

150 NumerPDF 12.82 12.95/16 ULKS Tychowo 2018

3
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 12.62 12.62/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

410 NumerPDF 12.47 12.47/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF 10.70 10.70/18 MKS Sambor Tczew 2018

3
MYĆKA Klaudia 2003-06-05 Z/3572/17

TAK

93 NumerPDF 10.32 10.32/18 RKS Rumia 2018

4
WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 Z/3570/17

TAK

13 NumerPDF 8.62 8.62/18 MKS Sambor Tczew 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KALICKA Natalia 1998-05-16 Z/3108/15

TAK

11 NumerPDF 40.15 40.50/17 MKL Szczecin 2018

 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

485 NumerPDF 53.87 53.87/18 ULKS Tychowo 2018

2
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

933 NumerPDF 51.79 51.79/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

3
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

145 NumerPDF 44.17 46.52/17 ULKS Tychowo 2018

4
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

860 NumerPDF 31.53 31.53/18 LUKS Start Nakło 2018

5
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

215 NumerPDF 29.81 30.75/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

6
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

77 NumerPDF 28.11 28.11/18 MKL Szczecin 2018

7
STEĆ Patrycja 2001-03-22 Z/5797/15

TAK

186 NumerPDF 26.21 26.21/18 UKS Gimpas Pasłęk 2018

 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

20 NumerPDF PK MKS Sambor Tczew 2018

 
3000 m chód kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

935 NumerPDF 16:45.56 16:33.09/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

2
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

952 NumerPDF 17:07.59 16:38.75/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

3
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

TAK

949 NumerPDF 17:36.97 17:36.97/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

4
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

TAK

958 NumerPDF 19:59.72 18:22.45/16 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

5
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

404 NumerPDF AZS-AWFiS Gdańsk 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 Z/2927/16

TAK

534 NumerPDF 14.85 14.85/18 SKLA Sopot 2018

2
BROWARCZYK Dominika 2002-02-12 Z/2872/17

TAK

529 NumerPDF 15.62 15.62/18 SKLA Sopot 2018

3
SKOWROŃSKA Dominika 2002-05-01 Z/0039/16

TAK

703 NumerPDF 15.85 15.85/18 AML Słupsk 2018

4
STANKIEWICZ Nikola 2001-01-02 Z/5063/15

TAK

77 NumerPDF 17.73 16.69/17 MKL Szczecin 2018

 
100 m ppł K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

217 NumerPDF 18.58/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

533 NumerPDF 65.43 65.43/18 SKLA Sopot 2018

2
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

526 NumerPDF 66.28 66.28/18 MKL Toruń 2018

3
KAWKA Kinga 2000-01-25 Z/5440/15

TAK

42 NumerPDF 67.66 67.66/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALAK Piotr 2002-06-29 Z/2843/16

TAK

714 NumerPDF 11.22 11.22/18 AML Słupsk 2018

2
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

525 NumerPDF 11.59 11.51/16 PLKS Gwda Piła 2018

3
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 11.86 11.86/18 AML Słupsk 2018

4
KOWALSKI Piotr 2002-01-04 Z/3489/17

TAK

676 NumerPDF 11.98 11.97/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

5
WAŁDOWSKI Dawid 1999-03-09 Z/0020/16

TAK

535 NumerPDF 12.02 11.90/17 SKLA Sopot 2018

6
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 12.08 12.08/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
BETAŃSKI Krzysztof 2003-10-07 Z/2669/15

TAK

35 NumerPDF 12.44 12.44/18 LUKS Serock 2018

8
DOMARECKI Krzysztof 2000-01-10 Z/3661/18

TAK

394 NumerPDF 12.55 12.55/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

9
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

10
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF 14.63/17 UKL Feniks Świdwin 2018

11
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

12
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

14
KONEK Paweł 2002-01-02 Z/0206/17

TAK

506 NumerPDF 12.60/17 PLKS Gwda Piła 2018

15
SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 Z/1433/17

TAK

503 NumerPDF 13.20/17 PLKS Gwda Piła 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘSIERSKI Bartosz 2001-04-17 Z/5858/15

TAK

395 NumerPDF 23.58 23.58/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

2
WAŁDOWSKI Dawid 1999-03-09 Z/0020/16

TAK

535 NumerPDF 23.59 23.59/18 SKLA Sopot 2018

3
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF 23.67 23.67/18 MLKS Baszta Bytów 2018

4
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 23.82 23.82/18 GKS Start Długołęka 2018

5
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

32 NumerPDF 24.02 24.02/18 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

6
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

733 NumerPDF 24.97 24.97/18 LKS Vectra Włocławek 2018

7
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

701 NumerPDF 25.08 25.08/18 AML Słupsk 2018

8
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 25.54 25.54/18 GKS Start Długołęka 2018

9
BETAŃSKI Krzysztof 2003-10-07 Z/2669/15

TAK

35 NumerPDF 26.44 26.44/18 LUKS Serock 2018

10
RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

23 NumerPDF LUKS Orneta 2018

11
RYNGWELSKI Mikołaj 2005-01-31 Z/4876/18

TAK

55 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 Z/4877/18

TAK

77 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
WALK Konrad 2004-01-14 Z/0066/18

TAK

251 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

14
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

513 NumerPDF 25.05/17 PLKS Gwda Piła 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

143 NumerPDF 50.43 49.92/17 KS Gwardia Piła 2018

2
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

909 NumerPDF 51.50 51.50/18 LKS Vectra Włocławek 2018

3
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

522 NumerPDF 53.72 53.72/18 SKLA Sopot 2018

4
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

118 NumerPDF 55.61 55.61/18 UKL Feniks Świdwin 2018

5
WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 Z/0001/18

TAK

45 NumerPDF 57.25 57.25/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

6
FOJUTH Kacper 2003-03-22 Z/1505/17

TAK

22 NumerPDF 55.54/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

7
ADAMCZYK Kacper 2003-06-04 Z/3326/17

TAK

61 NumerPDF GKS Cartusia Kartuzy 2018

8
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

1 NumerPDF 50.33/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

9
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

15 NumerPDF 49.69/17 GKS Olimpia Grudziądz 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

23 NumerPDF 1:24.09 1:23.25/16 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

2
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

66 NumerPDF 1:25.55 1:25.55/18 GKS Cartusia Kartuzy 2018

3
KABATA Filip 2003-01-17 Z/4078/17

TAK

521 NumerPDF 1:29.19 1:29.19/18 PLKS Gwda Piła 2018

4
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

149 NumerPDF 1:33.85 1:33.85/18 LKS Zorza Gdynia 2018

5
KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 Z/4739/17

TAK

259 NumerPDF 1:34.05 1:34.05/18 MLKS Baszta Bytów 2018

6
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

103 NumerPDF 1:36.17 1:35.91/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

7
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

9 NumerPDF UKL Feniks Świdwin 2018

8
GNACINSKI Szymon 2003-11-14 Z/1472/17

TAK

122 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

9
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

7 NumerPDF MKS Święc Sławno 2018

10
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

876 NumerPDF 1:29.61/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

11
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

502 NumerPDF 1:44.68/17 PLKS Gwda Piła 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOLENDER Jakub 2000-11-21 Z/6204/15

TAK

278 NumerPDF 2:32.18 2:32.18/18 RAZ Szczecin 2018

2
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

255 NumerPDF 2:32.79 2:32.79/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

4 NumerPDF 2:46.44 2:46.44/18 UKS Czapla Białe Błota 2018

4
SPRENGER Daniel 2003-02-09 Z/0349/17

TAK

17 NumerPDF 2:53.25 2:52.58/17 CMKL Człuchów 2018

5
JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 Z/0132/18

TAK

953 NumerPDF 2:56.19 2:56.19/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

6
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

856 NumerPDF 3:01.33 3:01.33/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

7
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

736 NumerPDF 2:49.45/17 LKS Vectra Włocławek 2018

8
GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 Z/3649/17

TAK

527 NumerPDF SKLA Sopot 2018

9
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

48 NumerPDF 2:29.54/17 KKL Rodło Kwidzyn 2018

10
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

34 NumerPDF 2:40.3/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

11
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

30 NumerPDF 2:44.03/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

12
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

92 NumerPDF MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

13
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

32 NumerPDF 2:48.7/17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA 2018

14
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

524 NumerPDF 2:37.07/17 MKL Toruń 2018

15
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

525 NumerPDF 2:43.29/16 MKL Toruń 2018

16
KOWALSKI Marcin 2001-02-02 Z/1010/17

TAK

77 NumerPDF 2:33.80/17 GKS Żukowo 2018

17
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

880 NumerPDF 2:39.15/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

WARUNKOWO - BADANIA
18
BENKA Jakub 2002-01-11 Z/2351/16

TAK

85 NumerPDF 2:55.51/17 LKB im. Braci Petk Lębork 2018

19
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

401 NumerPDF 2:43.64/16 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

20
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

505 NumerPDF 2:46.98/16 PLKS Gwda Piła 2018

21
DZIUBA Filip 2001-09-23 Z/6107/15

TAK

511 NumerPDF 2:42.26/16 PLKS Gwda Piła 2018

22
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

514 NumerPDF 3:02.67/16 PLKS Gwda Piła 2018

23
WYRZYKIEWICZ Adrian 1995-11-06 Z/0285/12

TAK

528 NumerPDF 2:26.21/15 PLKS Gwda Piła 2018

24
FĄS Mateusz 2000-08-03 Z/1596/15

TAK

501 NumerPDF 2:53.45/15 PLKS Gwda Piła 2018

 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

101 NumerPDF 4:03.59 4:01.26/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

100 NumerPDF 4:04.31 4:03.69/17 KB Dziesiątka Białogard 2018

3
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

869 NumerPDF 4:04.55 4:04.55/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

4
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

44 NumerPDF 4:04.79 4:04.79/18 GKS Olimpia Grudziądz 2018

5
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

860 NumerPDF 4:07.75 4:07.75/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

WARUNKOWO - BADANIA
6
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

584 NumerPDF 4:11.22 4:08.80/17 KS Hanza Goleniów 2018

7
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

450 NumerPDF 4:11.26 4:11.26/18 LKS Zorza Gdynia 2018

WARUNKOWO - BADANIA
8
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

52 NumerPDF 4:14.78 4:14.78/18 KKL Rodło Kwidzyn 2018

9
ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 Z/0711/17

TAK

102 NumerPDF 4:16.38 4:16.38/18 KB Dziesiątka Białogard 2018

10
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

851 NumerPDF 4:22.66 4:22.66/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

11
SPERLING Arkadiusz 1999-03-05 Z/1737/15

TAK

26 NumerPDF 4:46.98 4:46.98/18 SKL Filippides Starogard Gdański 2018

12
DERDOWSKI Michał 1993-01-25 Z/4365/11

TAK

77 NumerPDF 4:10.14/15 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2018

13
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

5 NumerPDF 4:19.86/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

 
3000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

292 NumerPDF 6.88 6.88/18 LUKS Start Nakło 2018

2
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

35 NumerPDF 6.69 7.42/14 GKS Olimpia Grudziądz 2018

3
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.60 6.69/17 GKS Start Długołęka 2018

4
MICHALSKI Mateusz 2001-02-05 Z/5925/15

TAK

397 NumerPDF 6.59 6.59/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 Z/0349/18

TAK

368 NumerPDF 6.18 6.18/18 MLKS Krajna Sępólno 2018

6
WALK Konrad 2004-01-14 Z/0066/18

TAK

251 NumerPDF ULKS Talex Borzytuchom 2018

7
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

6 NumerPDF UKS Czapla Białe Błota 2018

 
Pchnięcie kulą mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

50 NumerPDF 8.26 8.26/18 UKL Feniks Świdwin 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U20 (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

949 NumerPDF 65.53 65.53/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

2
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

28 NumerPDF 51.69 51.69/18 LUKS Serock 2018

3
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 49.48 49.48/18 GKS Start Długołęka 2018

 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
5000 m chód mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

206 NumerPDF 24:18.06 24:18.06/18 ULKS Talex Borzytuchom 2018

2
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

TAK

951 NumerPDF 27:51.46 26:04/17 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

3
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

219 NumerPDF 28:03.13 27:32.01/17 ULKS Talex Borzytuchom 2018

4
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

952 NumerPDF 28:12 28:12/18 MLKS Nadwiślanin Chełmno 2018

5
KONEK Piotr 2002-01-02 Z/0205/17

TAK

508 NumerPDF 27:05.23/17 PLKS Gwda Piła 2018

6
SÓJKA Radosław 2000-08-15 Z/1577/15

TAK

523 NumerPDF 26:01.62/17 PLKS Gwda Piła 2018

 
110 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF 15.40 15.40/18 MLKS Baszta Bytów 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-22 Z/3149/16

TAK

526 NumerPDF 14.72 14.72/18 SKLA Sopot 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

521 NumerPDF 53.10 52.40/15 SKLA Sopot 2018

 
400 m ppł M U20 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

243 NumerPDF 54.38 54.38/18 MLKS Baszta Bytów 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

122 NumerPDF GKS Olimpia Grudziądz 2018