Internetowe zgłoszenia do imprezy: XXI Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły
SOPOT, 27.07.2018
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FACEY Simone 1985-05-07

1 NumerPDF 22.25 JAMAICA

2
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

153 NumerPDF 23.36 23.36/18 OŚ AZS Poznań 2018

3
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

86 NumerPDF 23.59 23.51/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

881 NumerPDF 23.96 23.96/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

5
GHAFOOR Madiea 1992-08-09

1 NumerPDF NETHERLANDS

6
HYLTON Shannon 1996-12-19

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

7
SAAD Hajar 1995-03-17

1 NumerPDF BAHRAIN

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MILLER Polina 2000-06-09

1 NumerPDF 51.92 RUSSIA

2
PUTALOVA Iveta 1988-03-24

1 NumerPDF 52.18 SLOVAKIA

3
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

526 NumerPDF 52.41 52.41/18 SKLA Sopot 2018

4
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

769 NumerPDF 52.59 52.59/18 KS AZS AWF Wrocław 2018

5
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

250 NumerPDF 53.34 52.88/17 AZS-AWF Warszawa 2018

6
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

396 NumerPDF 54.91 53.65/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

7
HYLTON Cheriece 1996-12-12

1 NumerPDF GREAT BRITAIN

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

749 NumerPDF 2:01.90 2:01.90/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

211 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

224 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/18 AZS-AWF Warszawa 2018

4
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

776 NumerPDF 2:03.04 2:02.36/14 KS Podlasie Białystok 2018

5
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

228 NumerPDF 2:09.23 2:08.99/17 AZS-AWF Warszawa 2018

6
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

531 NumerPDF 1:58.41/17 SKLA Sopot 2018

7
LYAKHOVA Olha 1992-03-18

2 NumerPDF UKRAINE

8
HINRÍKSDÓTTÍR Aníta 1996-09-13

1 NumerPDF ICELAND

 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ČERNJUL Marusa 1992-06-30

4 NumerPDF 1.93 SLOVENIA

2
GRAUMANN Jossie 1994-03-18

4 NumerPDF 1.92 GERMANY

3
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

534 NumerPDF 1.86 1.86/18 SKLA Sopot 2018

4
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

526 NumerPDF 1.82 1.82/18 SKLA Sopot 2018

5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

32 NumerPDF 1.82 1.85/17 RKS Łódź 2018

6
HORODOVSKAYA Anna 1996-01-01

5 NumerPDF BELARUS

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

171 NumerPDF 66.53 66.53/18 AML Słupsk 2018

2
KANGAS Jenni 1992-07-03

7 NumerPDF 60.38 FINLAND

3
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

182 NumerPDF 56.31 57.59/16 LKS Jantar Ustka 2018

4
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

395 NumerPDF 51.99 52.68/17 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

403 NumerPDF 49.05 56.14/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

6
ANAI ANGULO Yuleisy 2001-09-02

4 NumerPDF ECUADOR

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
YUSUF JAMAL Aminat 1997-06-27

1 NumerPDF 55.54 BAHRAIN

2
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

438 NumerPDF 57.40 57.40/18 UKS 55 Łódź 2018

3
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

218 NumerPDF 58.73 55.89/16 AZS-AWF Warszawa 2018

4
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

156 NumerPDF 62.14 62.14/18 OŚ AZS Poznań 2018

5
TRACEY Ristananna 1992-05-09

1 NumerPDF JAMAICA

6
TKACHUK Viktoriya 1994-11-08

3 NumerPDF UKRAINE

7
RUDAKOVA Vera 1992-03-20

4 NumerPDF RUSSIA

8
RYZHENKOVA Anna 1997-01-01

4 NumerPDF UKRAINE

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
EDOBURUN Ojie 1996-06-02

4 NumerPDF 10.04 GREAT BRITAIN

2
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

872 NumerPDF 10.21 10.21/16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

3
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

453 NumerPDF 10.23 10.23/18 WKS Flota Gdynia 2018

4
GORDON Samuel 1994-08-05

2 NumerPDF 10.32 GREAT BRITAIN

5
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

302 NumerPDF 10.43 10.43/18 AZS-AWF Katowice 2018

6
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

451 NumerPDF 10.56 10.44/17 WKS Flota Gdynia 2018

7
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

167 NumerPDF 10.72 10.72/18 OŚ AZS Poznań 2018

8
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

135 NumerPDF 10.81 10.68/13 OŚ AZS Poznań 2018

9
WEBB Ameer 1991-03-19

4 NumerPDF 9.94 USA

10
Darahakupets Stanislau 1991-01-01

1 NumerPDF BELARUS

11
SALEM EID Yaqoob 1996-03-01

5 NumerPDF BAHRAIN

12
BOCKARIE Solomon 1987-05-18

1 NumerPDF NETHERLANDS

13
AL-HARTHI Barakat 1988-06-15

11 NumerPDF OMAN

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WEBB Ameer 1991-03-19

4 NumerPDF 19.85 USA

2
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

242 NumerPDF 21.02 21.02/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

769 NumerPDF 21.12 20.96/17 KS AZS AWF Wrocław 2018

4
SALEM EID Yaqoob 1996-03-01

5 NumerPDF BAHRAIN

5
Darahakupets Stanislau 1991-01-01

1 NumerPDF BELARUS

6
BOCKARIE Solomon 1987-05-18

1 NumerPDF NETHERLANDS

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
1500 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

937 NumerPDF 3:44.71 3:44.71/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

549 NumerPDF 3:45.19 3:45.19/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

3
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

675 NumerPDF 3:49.33 3:47.79/17 KS AZS AWF Kraków 2018

4
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

TAK

318 NumerPDF 3:49.75 3:49.75/18 AZS-AWF Katowice 2018

5
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

11 NumerPDF 3:51.31 3:51.31/18 GKS Wilga Garwolin 2018

6
OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 Z/2967/11

TAK

320 NumerPDF 3:51.50 3:48.55/12 AZS-AWF Katowice 2018

7
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

44 NumerPDF 3:51.83 3:51.83/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
TOPOLNICKI Szymon 1994-02-04 Z/0972/11

TAK

314 NumerPDF 3:52.44 3:51.78/15 AZS-AWF Katowice 2018

9
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

933 NumerPDF 3:57.49 3:45.56/17 RLTL ZTE Radom 2018

10
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

10 NumerPDF 3:57.89 3:56.44/11 SKB Kraśnik 2018

11
JANOWSKI Filip 1991-06-03 Z/1235/13

TAK

43 NumerPDF 3:58.24 3:57.00/14 MKL Szczecin 2018

12
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

151 NumerPDF 3:58.35 3:57.80/17 OŚ AZS Poznań 2018

13
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

255 NumerPDF 4:04.38 3:59.68/17 AZS-AWF Warszawa 2018

14
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

965 NumerPDF 4:03.18/17 WLKS Nowe Iganie 2018

15
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

912 NumerPDF 3:56.78/14 RLTL ZTE Radom 2018

16
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

501 NumerPDF 3:56.57/15 WKS Flota Gdynia 2018

17
SERKOWSKI Patryk 1997-03-04 Z/0130/13

2017

60 NumerPDF 4:02.39/15 KUKS Remus Kościerzyna 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NABOKAU Dzmitry 1996-01-01

5 NumerPDF 2.36 BELARUS

2
IVANYUK Ilya 1993-01-01

4 NumerPDF 2.30 RUSSIA

3
BUBENÍK Matúš 1989-11-14

3 NumerPDF 2.29 SLOVAKIA

4
GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 Z/0933/14

TAK

7 NumerPDF 2.27 2.27/18 UKS Orlica Domaniów 2018

5
SKABEIKA Andrei 1995-01-01

2 NumerPDF 2.26 BELARUS

6
NAUMOVICH Artsiom 1991-01-01

4 NumerPDF 2.25 BELARUS

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

884 NumerPDF 5.84 5.93/17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

2
DOLVE Eirik 1995-01-01

533 NumerPDF 5.66 NORWAY

3
ASSEM AL HIZAM Hussein 1998-01-01

2 NumerPDF 5.63 SAUDI ARABIA

4
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

771 NumerPDF 5.55 5.80/14 KS AZS AWF Wrocław 2018

5
CHAMARMAZOVICH Uladzislau 1995-01-01

4 NumerPDF 5.55 BELARUS

6
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

879 NumerPDF 5.45 5.45/18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL 2018

7
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

240 NumerPDF 5.35 5.41/17 AZS-AWF Warszawa 2018

8
PACHO Jose 1996-01-30

7 NumerPDF ECUADOR

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 Z/4887/11

TAK

888 NumerPDF 83.34 88.09/17 KS Warszawianka W-wa 2018

2
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

401 NumerPDF 81.08 81.08/18 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

3
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

404 NumerPDF 81.06 83.89/12 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

4
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

397 NumerPDF 78.19 82.58/14 AZS-AWFiS Gdańsk 2018

5
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

347 NumerPDF 74.80 78.80/17 LKS Jantar Ustka 2018

6
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 64.24 64.24/18 AZS-AWF Warszawa 2018

7
WALCOTT Keshorn 1993-04-02

999 NumerPDF TRINIDAD AND TOBAGO