Internetowe zgłoszenia do imprezy: Kontrolne zawody lekkoatletyczne przed OOM
WARSZAWA (AWF), 20.07.2018
 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 12.29 12.29/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

2
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

807 NumerPDF 12.62 12.62/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 12.64 12.64/18 LUKS Orneta 2018

4
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

844 NumerPDF 12.65 12.65/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

5
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF 12.66 12.66/18 UKS Młodzik Warszawa 2018

6
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 12.69 12.69/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

7
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

803 NumerPDF 12.78 12.78/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

8
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

TAK

987 NumerPDF 13.11 13.11/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

9
WI¦NIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

2 NumerPDF 13.38 13.38/18 OKS Skra Warszawa 2018

10
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 13.42 13.35/17 AZS-AWF Warszawa 2018

11
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

547 NumerPDF 13.44 13.44/18 MKS Durasan Płońsk 2018

12
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

736 NumerPDF 13.44 13.44/18 OKS Skra Warszawa 2018

13
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

722 NumerPDF 13.70 13.68/17 OKS Skra Warszawa 2018

14
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

815 NumerPDF 13.80 13.80/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

15
MAZUR Anna 2001-06-10 Z/3156/16

TAK

846 NumerPDF 13.93 13.83/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

16
KAMIŃSKA Zofia 2004-04-02 Z/3268/17

TAK

302 NumerPDF 14.15 14.15/18 MUKL Brodnica 2018

17
KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 Z/5222/15

TAK

859 NumerPDF 14.44 13.65/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

18
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 13.16/17 AZS-AWF Warszawa 2018

19
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

817 NumerPDF 12.58/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

303 NumerPDF 25.22 25.22/18 MUKL Brodnica 2018

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

154 NumerPDF 25.56 25.48/16 UKS LA Basket Warszawa 2018

3
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

839 NumerPDF 25.78 25.78/18 LUKS Orneta 2018

4
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

TAK

482 NumerPDF 25.93 25.93/18 UKS Młodzik Warszawa 2018

5
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

333 NumerPDF 26.25 26.25/18 MUKL Brodnica 2018

6
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

332 NumerPDF 26.33 26.33/18 MUKL Brodnica 2018

7
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF 27.51 27.51/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

8
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

313 NumerPDF 27.64 27.64/18 MUKL Brodnica 2018

9
KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 Z/2424/17

TAK

815 NumerPDF 28.21 28.21/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

10
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

18 NumerPDF 28.48 27.74/17 LKS Mazowsze Teresin 2018

11
CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 Z/0989/15

TAK

44 NumerPDF 29.99 29.62/15 LKS Mazowsze Teresin 2018

12
KAMIŃSKA Maria 2001-10-15 Z/5222/15

TAK

859 NumerPDF 30.48 28.59/16 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

13
MODRAS Gabriela 2002-02-25 Z/2710/16

TAK

666 NumerPDF 26.97/17 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

14
GROMADA Karolina 2001-05-30 Z/2709/16

TAK

114 NumerPDF MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

15
KURPIEWSKA Marta 2001-11-06 Z/2938/16

TAK

987 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

 
300 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

756 NumerPDF 40.18 40.18/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

2
MALINOWSKA Urszula 2003-06-12 Z/2712/17

TAK

446 NumerPDF 44.64 44.64/18 UKS Kusy Warszawa 2018

3
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

730 NumerPDF 45.45 45.45/18 OKS Skra Warszawa 2018

4
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

726 NumerPDF 45.86 45.86/18 OKS Skra Warszawa 2018

5
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

547 NumerPDF 47.73 46.20/17 MKS Durasan Płońsk 2018

6
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 42.68/16 MKS Polonia Warszawa 2018

7
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

485 NumerPDF 43.89/17 OKS Start Otwock 2018

 
400 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

964 NumerPDF 59.10 59.10/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
ZABIELSKA Natalia 2000-10-28 Z/2839/15

TAK

992 NumerPDF 59.44 59.44/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

3
BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 Z/3063/11

TAK

212 NumerPDF 59.84 56.96/15 AZS-AWF Warszawa 2018

4
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

601 NumerPDF 60.28 60.28/18 MKS Polonia Warszawa 2018

5
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

964 NumerPDF 1:38.56 1:36.94/17 WLKS Nowe Iganie 2018

2
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

994 NumerPDF 1:41.07 1:41.07/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

4 NumerPDF 1:41.80 1:39.76/17 MLKS Ostróda 2018

4
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF 1:45.15 1:45.15/18 UKS Kusy Warszawa 2018

5
KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 Z/1978/18

TAK

5 NumerPDF 1:47.48 1:47.48/18 MLKS Ostróda 2018

6
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

2 NumerPDF 1:51.31 1:51.31/18 MLKS Ostróda 2018

7
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

316 NumerPDF 1:51.54 1:51.54/18 MUKL Brodnica 2018

8
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

550 NumerPDF 2:02.09 2:02.09/18 MKS Durasan Płońsk 2018

9
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

7 NumerPDF 1:49.37/16 MLKS Ostróda 2018

10
KOWALSKA Julia 2003-07-08 Z/3896/17

TAK

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

11
MOTULEWICZ Patrycja 2002-06-21 Z/2835/16

TAK

103 NumerPDF 1:55.63/16 MLKS Czarni Olecko 2018

12
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF 1:37.62/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

 
800 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

964 NumerPDF 2:17.35 2:17.35/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

23 NumerPDF 2:26.82 2:23.36/17 GKS Wilga Garwolin 2018

3
TRUSZKOWSKA Wiktoria 2000-06-26 Z/2854/17

TAK

988 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

 
1000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

62 NumerPDF 2:59.75 2:59.75/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

23 NumerPDF 3:09.93 3:06.05/16 GKS Wilga Garwolin 2018

3
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

457 NumerPDF 3:10.98 3:10.98/18 UKS Kusy Warszawa 2018

4
KOLASA Zuzanna 2001-11-11 Z/2633/16

TAK

277 NumerPDF 3:15.08 3:15.08/18 PTT Delta Płock 2018

5
PIETRUCZUK Alicja 2000-01-14 Z/1795/16

TAK

106 NumerPDF 3:25.33 3:21.99/17 MLKS Czarni Olecko 2018

6
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

TAK

36 NumerPDF 3:07.35/15 SRS Kondycja Piaseczno 2018

7
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

482 NumerPDF OKS Start Otwock 2018

8
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

TAK

276 NumerPDF 3:18.44/16 PTT Delta Płock 2018

9
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

991 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

10
NOWAK Kamila 2003-09-12 Z/0368/17

TAK

742 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

11
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

16 NumerPDF 3:13.25/16 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
2000 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
FLISIŃSKA Natalia 2004-02-08 Z/1662/17

TAK

920 NumerPDF 1.62 1.62/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 1.55 1.55/16 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

3
GOS Patrycja 2000-03-20 Z/4755/18

TAK

910 NumerPDF 1.55 1.55/18 RLTL ZTE Radom 2018

 
Skok o tyczce kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIAK Agnieszka 1998-05-04 Z/1194/14

TAK

731 NumerPDF 3.70 3.70/16 OKS Skra Warszawa 2018

2
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

TAK

763 NumerPDF 3.50 3.90/15 OKS Skra Warszawa 2018

3
BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 Z/3633/15

TAK

656 NumerPDF 3.40 3.50/16 KKL Kielce 2018

4
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

734 NumerPDF 3.20 3.20/18 OKS Skra Warszawa 2018

5
KAMIEŃ Monika 2003-06-06 Z/2419/17

TAK

259 NumerPDF 2.95 2.95/18 AZS-AWF Warszawa 2018

6
MC MAHON Oliwia 2003-08-02 Z/2700/17

TAK

245 NumerPDF 2.80 2.80/18 AZS-AWF Warszawa 2018

7
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

912 NumerPDF 2.70 2.70/18 KS Warszawianka W-wa 2018

8
SIEMBOR Maria 2001-06-19 Z/4455/18

TAK

701 NumerPDF 2.65 2.65/18 OKS Skra Warszawa 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

176 NumerPDF 5.48 5.48/18 MKS Pułtusk 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 5.11 5.11/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 5.10 5.30/17 GKS Wilga Garwolin 2018

4
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

248 NumerPDF 4.90 4.97/17 AZS-AWF Warszawa 2018

5
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

530 NumerPDF 4.78 5.04/17 MKS Durasan Płońsk 2018

6
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 4.71 5.04/17 UKS MOSiR Działdowo 2018

7
ZDUNOWSKA Marta 2003-03-26 Z/2104/18

TAK

3 NumerPDF 4.50 4.50/18 MKS Durasan Płońsk 2018

8
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 Z/4737/18

TAK

536 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

 
Trójskok kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

77 NumerPDF 11.09 11.09/18 GKS Wilga Garwolin 2018

2
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

57 NumerPDF 10.43 10.43/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

 
Pchnięcie kul± kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 10.75 10.75/18 AZS-AWF Warszawa 2018

 
Pchnięcie kul± K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 Z/5654/15

TAK

748 NumerPDF 12.66 12.66/18 UKS Cyprianka 2018

2
GROMADA Wiktoria 2002-07-02 Z/2712/16

TAK

113 NumerPDF 12.50 12.50/18 MUKS Wisła Junior Sandomierz 2018

3
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

157 NumerPDF 12.34 12.34/18 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

4
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 11.97 11.97/18 AZS-AWF Warszawa 2018

5
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 11.27 11.27/18 RLTL ZTE Radom 2018

6
KACZOROWSKA Julia 2003-09-08 Z/2707/17

TAK

171 NumerPDF 10.91 10.91/18 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

7
SUSKA Sylwia 2001-07-18 Z/3122/16

TAK

743 NumerPDF 10.38 10.38/18 UKS Cyprianka 2018

8
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 9.66 9.66/18 AZS-AWF Warszawa 2018

9
FIGURSKA Weronika 2003-03-21 Z/4596/18

TAK

11 NumerPDF 8.75 8.75/18 UKS MOSiR Działdowo 2018

10
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 14.03/17 AZS-AWF Warszawa 2018

11
ZAPATKA Aleksandra 2001-08-27 Z/5549/15

TAK

87 NumerPDF 10.82/17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

 
Rzut dyskiem kobiet (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

242 NumerPDF 43.50 43.95/17 AZS-AWF Warszawa 2018

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

65 NumerPDF 34.31 34.31/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
SUSKA Sylwia 2001-07-18 Z/3122/16

TAK

743 NumerPDF 31.37 31.37/18 UKS Cyprianka 2018

 
Rzut młotem kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem K U18 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

857 NumerPDF 61.68 61.68/18 LUKS Start Nakło 2018

 
Rzut oszczepem kobiet (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U18 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

909 NumerPDF 46.51 46.51/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

255 NumerPDF 43.23 43.23/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
STY¦ Agata 2001-03-13 Z/5561/15

TAK

103 NumerPDF 41.95 42.56/17 SKS Feniks Siedlce 2018

4
WABIK Natalia 2002-05-24 Z/1287/16

TAK

919 NumerPDF 38.20 38.20/18 RLTL ZTE Radom 2018

5
CICHOWSKA Patrycja 2001-09-18 Z/5548/15

TAK

157 NumerPDF 36.30 38.67/17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

6
KACZOROWSKA Julia 2003-09-08 Z/2707/17

TAK

171 NumerPDF 29.50 30.33/17 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

7
ZAPATKA Aleksandra 2001-08-27 Z/5549/15

TAK

87 NumerPDF 33.79/16 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka 2018

 
100 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

237 NumerPDF 16.34 16.34/18 AZS-AWF Warszawa 2018

 
100 m ppł K U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

299 NumerPDF 14.61 14.61/18 AZS-AWF Warszawa 2018

2
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

245 NumerPDF 15.45 15.45/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
KŁOS Zuzanna 2001-04-29 Z/0644/18

TAK

806 NumerPDF UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

 
400 m ppł kobiet (76.2)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MILANOWSKA Beata 1995-07-24 Z/1253/11

TAK

59 NumerPDF 65.40 64.73/17 KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
4x100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. WOJNOWSKA Natalia
2. MIERZEJEWSKA Martyna
3. WESOŁOWSKA Natalia
4. MAŁKOWSKA Dominika
2002
2002
2002
2002
NumerPDF MUKL Brodnica

2 1. LIPIŃSKA Julia
2. NOWAKOWSKA Marcelina
3. ŻUROWSKA Julia
4. SUCHECKA Katarzyna
2001
2002
2001
2001
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa II

3 1. BRELA Zuzanna
2. KALISIAK Małgorzata
3. MAZUR Anna
4. SUCHECKA Katarzyna
2000
2001
2001
2001
NumerPDF AKL Ursynów Warszawa

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 Z/3854/16

TAK

444 NumerPDF 11.41 11.41/18 UKS Kusy Warszawa 2018

2
AJDACKI Gabriel 2001-11-16 Z/0202/18

TAK

957 NumerPDF 11.54 11.54/18 WLKS Nowe Iganie 2018

3
TOKARZ Bartosz 2001-10-29 Z/1120/18

TAK

952 NumerPDF 11.68 11.68/18 WLKS Nowe Iganie 2018

4
WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 11.72 11.59/17 SKS Feniks Siedlce 2018

5
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

513 NumerPDF 11.74 11.74/18 MKS Durasan Płońsk 2018

6
SYPNIEWSKI Tomasz 1984-08-10 Z/4514/18

TAK

2020 NumerPDF 11.90 11.90/18 AZS-AWF Warszawa 2018

7
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

102 NumerPDF 12.10 12.10/18 SKS Feniks Siedlce 2018

8
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

510 NumerPDF 12.15 12.15/18 MKS Durasan Płońsk 2018

9
RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 Z/0355/18

TAK

312 NumerPDF 12.18 12.18/18 MUKL Brodnica 2018

10
CYGLER Robert 1991-03-08 Z/1382/12

TAK

701 NumerPDF 11.25/17 OKS Skra Warszawa 2018

11
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

997 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 22.87 22.87/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

859 NumerPDF 22.92 22.92/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

3
ZAKHARIAN Kennet 2001-07-04 Z/3854/16

TAK

444 NumerPDF 22.93 22.78/17 UKS Kusy Warszawa 2018

4
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

856 NumerPDF 23.01 23.01/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

5
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

513 NumerPDF 23.30 23.30/18 MKS Durasan Płońsk 2018

6
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

959 NumerPDF 23.36 23.36/18 WLKS Nowe Iganie 2018

7
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

TAK

320 NumerPDF 23.60 23.60/18 MUKL Brodnica 2018

8
PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 Z/2557/17

TAK

10 NumerPDF 24.08 24.08/18 LUKS Lidzbark Welski 2018

9
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

TAK

810 NumerPDF 24.09 24.09/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

10
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

102 NumerPDF 24.19 24.19/18 SKS Feniks Siedlce 2018

11
WA¦KIEWICZ Norbert 2000-05-05 Z/2505/17

TAK

120 NumerPDF 24.19 23.87/17 SKS Feniks Siedlce 2018

12
KOPEĆ Adrian 2002-11-07 Z/2504/16

TAK

894 NumerPDF 24.63 24.63/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

 
300 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 36.09 36.09/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

836 NumerPDF 36.18 36.18/18 KS Zawkrze Mława 2018

WARUNKOWO - BADANIA
3
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

995 NumerPDF 37.68 37.68/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

4
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

5
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 38.67/16 MKS Durasan Płońsk 2018

6
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

959 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

7
SKOMSKI Marcin 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

10 NumerPDF KS AZS UWM Olsztyn 2018

 
400 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

953 NumerPDF 50.89 50.10/17 WLKS Nowe Iganie 2018

2
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

959 NumerPDF 51.72 51.67/17 WLKS Nowe Iganie 2018

3
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 52.19 51.35/13 O¦ AZS Poznań 2018

4
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

308 NumerPDF 53.53 53.53/18 MUKL Brodnica 2018

5
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

510 NumerPDF 56.11 56.11/18 MKS Durasan Płońsk 2018

6
NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 Z/3854/18

TAK

800 NumerPDF 64.30/17 AKL Ursynów Warszawa 2018

7
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

508 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

8
GRZEGRZÓŁKA Szymon 2001-12-09 Z/2535/18

TAK

502 NumerPDF UKS Młodzik Warszawa 2018

9
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

531 NumerPDF MKS Durasan Płońsk 2018

10
PILARSKI Mateusz 2002-08-05 Z/5560/15

TAK

102 NumerPDF 59.66/17 SKS Feniks Siedlce 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

606 NumerPDF 1:23.78 1:22.06/17 MKS Polonia Warszawa 2018

2
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

988 NumerPDF 1:24.37 1:24.37/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

3
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

652 NumerPDF 1:25.42 1:24.51/17 MKS Polonia Warszawa 2018

4
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 1:27.69 1:27.69/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

5
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/3608/17

TAK

117 NumerPDF 1:34.81 1:31.94/17 MLKS Czarni Olecko 2018

6
CZERWOŃSKI Artur 1968-05-21 Z/4419/18

TAK

777 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2018

7
PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 Z/2828/17

TAK

187 NumerPDF RK Athletics Warszawa 2018

8
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

504 NumerPDF 1:32.21/17 MKS Durasan Płońsk 2018

9
ROMANIUK Daniel 2001-10-10 Z/2632/16

TAK

775 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

10
POLOWIEC Karol 2001-03-03 Z/2985/16

TAK

702 NumerPDF 1:27.88/17 OKS Skra Warszawa 2018

11
GACH Maciej 1993-10-20 Z/3519/18

TAK

5 NumerPDF MKS Polonia Warszawa 2018

12
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

970 NumerPDF WLKS Nowe Iganie 2018

13
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF 1:28.58/16 SRS Kondycja Piaseczno 2018

14
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

150 NumerPDF 1:24.99/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
800 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

941 NumerPDF 1:59.80 1:59.80/18 RLTL ZTE Radom 2018

2
PAŁYGA Robert 2001-06-21 Z/1058/17

TAK

267 NumerPDF 2:02.43 2:02.43/18 AZS-AWF Warszawa 2018

 
1000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TYBOROWSKI Natan 2001-07-02 Z/2310/15

TAK

80 NumerPDF 2:38.49 2:38.49/18 KS AZS UWM Olsztyn 2018

2
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

792 NumerPDF 2:40.37 2:40.37/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

3
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

998 NumerPDF 2:42.92 2:42.92/18 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

4
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

745 NumerPDF 2:45.00 2:45.00/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

5
BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 Z/3056/17

TAK

507 NumerPDF 2:53.81 2:53.81/18 MKS Durasan Płońsk 2018

6
SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 Z/3155/16

TAK

270 NumerPDF 2:59.51 2:59.51/18 AZS-AWF Warszawa 2018

7
FIGAJ Sebastian 2002-05-19 Z/0955/18

TAK

292 NumerPDF 3:10.06 3:10.06/18 AZS-AWF Warszawa 2018

8
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF 2:33.73/09 AKL Ursynów Warszawa 2018

9
OBARA Przemysław 1995-10-13 Z/2011/17

TAK

613 NumerPDF 2:45.84/17 MUKS Płock 2018

10
BRYNDA Marcin 1988-12-06 Z/1471/16

TAK

121 NumerPDF MLKS Czarni Olecko 2018

11
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

50 NumerPDF 2:41.17/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

12
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

47 NumerPDF 2:36.44/17 SRS Kondycja Piaseczno 2018

13
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

990 NumerPDF LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

14
ZARĘBA Mateusz 2001-01-02 Z/2347/16

TAK

704 NumerPDF 2:48.83/17 OKS Skra Warszawa 2018

15
ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 Z/0366/17

TAK

738 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

16
WOŁEK Dawid 2002-10-12 Z/0367/17

TAK

741 NumerPDF OKS Skra Warszawa 2018

 
2000 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

821 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

2
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

38 NumerPDF 6:33.47/17 MKS Bolesłavia Bolesławiec 2018

3
PUSTUŁKA Konrad 1980-11-26 Z/3855/18

TAK

801 NumerPDF AKL Ursynów Warszawa 2018

4
CWALINA Bartosz 2002-07-08 Z/0853/16

TAK

999 NumerPDF 6:13.98/17 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża 2018

5
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

130 NumerPDF 6:19.82/17 MKS Aleksandrów Łódzki 2018

 
Skok wzwyż mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 1.55 1.55/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

2
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

158 NumerPDF 1.47 1.49/17 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
Skok o tyczce mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCINIEWICZ Mateusz 1998-06-27 Z/1583/14

TAK

279 NumerPDF 4.40 4.40/18 AZS-AWF Warszawa 2018

2
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

274 NumerPDF 4.20 4.20/17 AZS-AWF Warszawa 2018

3
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

290 NumerPDF 4.00 4.00/18 AZS-AWF Warszawa 2018

WARUNKOWO - BADANIA
4
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 3.00 3.00/18 SKS Feniks Siedlce 2018

5
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

113 NumerPDF 2.10 2.10/18 SKS Feniks Siedlce 2018

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

622 NumerPDF 6.55 6.65/17 MUKS Płock 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

802 NumerPDF 6.40 6.40/18 AKL Ursynów Warszawa 2018

3
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

508 NumerPDF 6.39 6.39/18 MKS Durasan Płońsk 2018

4
PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 Z/2475/18

TAK

512 NumerPDF 6.32 6.32/18 MKS Durasan Płońsk 2018

5
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

905 NumerPDF 5.79 5.79/18 KS Warszawianka W-wa 2018

 
Trójskok mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 Z/2475/18

TAK

512 NumerPDF 12.65 12.65/18 MKS Durasan Płońsk 2018

 
Pchnięcie kul± mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kul± M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

71 NumerPDF 16.98 16.98/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

70 NumerPDF 15.81 15.81/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Pchnięcie kul± M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSZCZAK Igor 2001-06-19 Z/2178/16

TAK

481 NumerPDF 15.85 15.85/18 OKS Start Otwock 2018

2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

273 NumerPDF 15.52 15.52/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
KULA PRZEMYSŁAW 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

987 NumerPDF 12.14 12.14/18 RLTL ZTE Radom 2018

4
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 9.24 9.24/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

5
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

158 NumerPDF 8.88 8.88/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
Rzut dyskiem mężczyzn (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U20 (1.75kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

71 NumerPDF 49.87 49.87/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

TAK

70 NumerPDF 39.83 39.83/18 OKLA Ostrołęka 2018

WARUNKOWO - BADANIA
 
Rzut dyskiem M U18 (1.5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

TAK

154 NumerPDF 42.01 42.01/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDLIŃSKI Kamil 2003-04-17 Z/4856/18

TAK

119 NumerPDF 32.51 32.51/18 WLKS Nowe Iganie 2018

2
KIJEWSKI Karol 2005-10-10 Z/3348/18

TAK

1 NumerPDF 26.70 26.70/18 PKS Gwardia Szczytno 2018

 
Rzut młotem mężczyzn (7.26kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

122 NumerPDF 53.63/17 KS Agros Zamo¶ć 2018

2
LEVI Charles 1957-01-30 Z/3563/18

TAK

781 NumerPDF 37.48/12 RKS Skra Warszawa 2018

3
PIˇCZKOWSKI Andrzej 1950-04-02 Z/5247/11

TAK

705 NumerPDF 54.86/06 RKS Skra Warszawa 2018

 
Rzut młotem M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut młotem M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

290 NumerPDF 59.76 59.76/18 AZS-AWF Warszawa 2018

2
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

222 NumerPDF 52.05 52.05/18 AZS-AWF Warszawa 2018

3
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

10 NumerPDF UKS MOSiR Działdowo 2018

 
Rzut oszczepem mężczyzn (800)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

289 NumerPDF 64.24 64.24/18 AZS-AWF Warszawa 2018

 
Rzut oszczepem M U18 (700)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 Z/5656/15

TAK

749 NumerPDF 59.20 59.20/18 UKS Cyprianka 2018

2
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

905 NumerPDF 31.41 31.41/18 KS Warszawianka W-wa 2018

 
110 m ppł M U20 (99.1)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Michał 1999-08-30 Z/0116/15

TAK

859 NumerPDF 15.41 15.41/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

 
110 m ppł M U18 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

TAK

856 NumerPDF 14.42 14.42/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

2
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

TAK

810 NumerPDF 15.29 15.29/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

3
SZYMAŃSKI Jakub 2002-07-23 Z/0160/18

TAK

158 NumerPDF 15.35 15.35/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

4
NIEDZIELA Jakub 2002-06-28 Z/0476/18

TAK

155 NumerPDF 16.42 16.42/18 UKS LA Basket Warszawa 2018

5
KOPEĆ Adrian 2002-11-07 Z/2504/16

TAK

894 NumerPDF 17.17 17.17/18 UKS Sprint 2020 Warszawa 2018

6
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

905 NumerPDF 17.18 17.18/18 KS Warszawianka W-wa 2018

7
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

105 NumerPDF 20.01 20.01/18 SKS Feniks Siedlce 2018

8
WYRĘBIAK Michał 2002-02-24 Z/3232/17

TAK

113 NumerPDF SKS Feniks Siedlce 2018

 
400 m ppł mężczyzn (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLAK Łukasz 1990-02-28 Z/1668/12

TAK

168 NumerPDF 55.53 55.46/14 O¦ AZS Poznań 2018

 
400 m ppł M U18(84.0)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

TAK

738 NumerPDF 57.93 57.93/18 MKS Pogoń Siedlce 2018

WARUNKOWO - BADANIA
2
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

502 NumerPDF 58.69 58.69/18 MKS Durasan Płońsk 2018

 
4x100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. AJDACKI Gabriel
2. DUCH Mikołaj
3. DUCH Jakub
4. TOKARZ Bartosz
2001
2001
2001
2001
NumerPDF WLKS Nowe Iganie