Internetowe zgłoszenia do imprezy: XIII PIKNIK LA, Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskiego
DŁUGOŁĘKA, 30.09.2018
 
60 metrów K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

1 NumerPDF 8.67 8.67/18 WLKS Wrocław 2018

2
ZAWADZKA Lena 2009-01-07

1 NumerPDF 9.04 9.04/18 UKS-MOS Opole 2018

3
MICHALSKA Hanna 2007-03-05 Z/0738/18

TAK

5 NumerPDF 9.29 9.29/18 WLKS Wrocław 2018

4
REIF Alicja 2007-04-28

13 NumerPDF 9.56 9.56/18 WLKS Wrocław 2018

5
BUZDYGAN Julia 2008-04-30

114 NumerPDF 11.01 11.01/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

6
JANISZEWSKA Sandra 2009-08-27

12 NumerPDF 11.54 11.54/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

7
BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22

33 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

8
GNIŁKA Kornelia 2009-09-29

202 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

9
REIF Milena 2009-08-03

12 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

10
MICHALSKA Kalina 2010-01-19

6 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

11
MACIOŁEK Sonia 2008-11-16

2 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

12
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/1558/18

TAK

10 NumerPDF 9.40/17 WLKS Wrocław 2018

13
JANISZEWSKA Maja 2009-08-27

11 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

14
BYRA Dominika 2008-10-06

3 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

15
PANEK Lena 2010-10-04

207 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

16
ŁUCZKO Maja 2008-01-30

284 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2018

17
IKONIAK Zuzanna 2007-05-01

205 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

18
NOWAK Helena 2008-10-10

206 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

19
MARCINIAK Maja 2011-11-03

21 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

 
60 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22

4 NumerPDF 8.71 8.71/18 WLKS Wrocław 2018

2
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4 NumerPDF 8.80 8.80/18 WLKS Wrocław 2018

3
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

14 NumerPDF 8.80 8.80/18 UKS Filipides Teresin 2018

4
KUCHARSKA Julia 2006-07-05 Z/0620/18

TAK

501 NumerPDF 8.86 8.86/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

5
ŚCIBISZ Zuzanna 2005-02-02

9 NumerPDF 9.46 9.46/18 WLKS Wrocław 2018

6
TYC Karolina 2006-02-14

11 NumerPDF 9.49 9.49/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

7
ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11

1 NumerPDF 9.55 9.55/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

8
RUTKOWSKA Paulina 2005-10-16 Z/0735/18

TAK

16 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

9
MORYC Marta 2005-01-16

30 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

10
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01

36 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

11
SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17

55 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

 
100 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

24 NumerPDF 13.65 13.59/16 GKS Start Długołęka 2018

 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

7 NumerPDF 12.55 12.55/18 GKS Start Długołęka 2018

2
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

57 NumerPDF 13.58 13.58/18 GKS Start Długołęka 2018

3
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF 13.61 13.61/18 WLKS Wrocław 2018

4
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 13.70 13.70/18 WLKS Wrocław 2018

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 14.07 13.52/17 WKS Śląsk Wrocław 2018

6
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF 14.27 14.03/17 GKS Start Długołęka 2018

7
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF 14.27 14.27/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

8
ŻABIŃSKA Natalia 2004-12-08

82 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
200 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

99 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

2
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

18 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

 
600 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

2017

32 NumerPDF 1:44.90/11 UKS Filipides Teresin 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

15 NumerPDF 1:49.69 1:49.69/18 GKS Start Długołęka 2018

2
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

25 NumerPDF 2:02.14 2:02.14/18 WLKS Wrocław 2018

3
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

16 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

 
600 metrów K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 1:40.06 1:40.06/18 UKS Filipides Teresin 2018

2
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

53 NumerPDF 1:52.84 1:52.84/18 UKS Filipides Teresin 2018

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

4
STRUŚ Kinga 2006-01-09

112 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

5
CIURZYŃSKA Amelia 2006-01-01

36 NumerPDF UKS Filipides Teresin 2018

 
Skok w dal kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

51 NumerPDF 5.28 5.28/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

2
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

155 NumerPDF 4.92 5.14/16 WKS Śląsk Wrocław 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

150 NumerPDF 5.01 5.01/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

2
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

500 NumerPDF 4.47 4.47/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-18 Z/4206/18

TAK

71 NumerPDF 4.30 4.30/18 GKS Start Długołęka 2018

4
ŻABIŃSKA Natalia 2004-12-08

82 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
Skok w dal ze strefy K U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĘCKA Lena 2007-10-25 Z/0737/18

TAK

1 NumerPDF 4.32 4.32/18 WLKS Wrocław 2018

2
ZAWADZKA Lena 2009-01-07

1 NumerPDF 4.31 4.31/18 UKS-MOS Opole 2018

3
MICHALSKA Hanna 2007-03-05 Z/0738/18

TAK

5 NumerPDF 4.05 4.05/18 WLKS Wrocław 2018

4
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

14 NumerPDF 3.86 4.04/17 UKS Filipides Teresin 2018

5
BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22

33 NumerPDF 3.25 3.25/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

6
BUZDYGAN Julia 2008-04-30

114 NumerPDF 2.93 2.93/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

7
GNIŁKA Weronika 2009-09-29

203 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

8
REIF Milena 2009-08-03

12 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

9
REIF Alicja 2007-04-28

13 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

10
MICHALSKA Kalina 2010-01-19

6 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

11
MACIOŁEK Sonia 2008-11-16

2 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

12
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 Z/1558/18

TAK

10 NumerPDF 3.92/17 WLKS Wrocław 2018

13
BYRA Dominika 2008-10-06

3 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

14
PANEK Lena 2010-10-04

207 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

15
ŁUCZKO Maja 2008-01-30

284 NumerPDF MKS Bielik Leszno 2018

16
IKONIAK Zuzanna 2007-05-01

205 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

17
NOWAK Helena 2008-10-10

206 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

18
MARCINIAK Maja 2011-11-03

21 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

 
Skok w dal ze strefy K U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 Z/5010/18

TAK

4 NumerPDF 4.47 4.47/18 WLKS Wrocław 2018

2
KUCHARSKA Julia 2006-07-05 Z/0620/18

TAK

501 NumerPDF 4.35 4.35/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
KOZŁOWSKA Zofia 2005-07-22

4 NumerPDF 4.27 4.27/18 WLKS Wrocław 2018

4
ŚCIBISZ Zuzanna 2005-02-02

9 NumerPDF 4.15 4.15/18 WLKS Wrocław 2018

5
MODELSKA Kornelia 2005-09-13

2 NumerPDF 3.36 3.36/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

6
WŁODEK Julia 2005-09-14

30 NumerPDF 3.15 3.15/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

7
RUTKOWSKA Paulina 2005-10-16 Z/0735/18

TAK

16 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

8
MORYC Marta 2005-01-16

30 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

9
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

34 NumerPDF 4.22/17 UKS Filipides Teresin 2018

 
Pchnięcie kulą kobiet (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą K U18(3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

12 NumerPDF 10.01 10.01/18 GKS Start Długołęka 2018

2
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

1 NumerPDF 9.57 9.57/18 WLKS Wrocław 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻOŁNECZKO Julia 2004-02-02 Z/3418/18

TAK

65 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
Pchnięcie kulą K U14 (2kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 Z/0741/18

TAK

8 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

2
MODELSKA Kornelia 2005-09-13

2 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

 
4x200 metrów kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BOLUK Kamila
2. SALAMAGA Malwina
3. KUTEK Maja
4. PUZIO Dorota
5. STRZELCZYK Gabriela
2003
2003
2003
2003
2003
NumerPDF GKS Start Długołęka

2 1. KOZŁOWSKA Zofia
2. KULPIŃSKA Róża
3. ŚCIBISZ Zuzanna
4. RUTKOWSKA Paulina
2005
2006
2005
2005
NumerPDF WLKS Wrocław II

3 1. MICHALSKA Hanna
2. KOBYLSKA Hanna
3. REIF Alicja
4. PAJĘCKA Lena
2007
2007
2007
2007
NumerPDF WLKS Wrocław

4 1. SOKÓŁ Aleksandra
2. GLIŃSKA Natalia
3. SOKÓŁ Oliwia
4. SUCHOWOLAK Lena
2005
2004
2005
2005
NumerPDF UKS Filipides Teresin

 
60 metrów M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODEK Kacper 2008-07-09

5 NumerPDF 9.29 9.29/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

2
DELEJOWSKI Mateusz 2009-06-04

1 NumerPDF 9.65 9.65/18 WLKS Wrocław 2018

3
PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 Z/0740/18

TAK

31 NumerPDF 10.06 10.06/18 WLKS Wrocław 2018

4
KOBIAŁKA Alan 2013-03-13

13 NumerPDF 13.60 13.60/18 WLKS Wrocław 2018

5
HENIKE Kamil 2008-04-15

204 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

6
SZACHEWICZ Adam 2007-04-14 Z/0860/18

TAK

14 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

7
GRYGORCEWICZ Eryk 2007-09-29

99 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

8
PRZYBYLAK Szymon 2008-04-22

116 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

 
100 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 11.65 11.65/18 GKS Start Długołęka 2018

2
FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 Z/0774/18

TAK

640 NumerPDF 12.24 12.24/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

19 NumerPDF 12.32 12.32/18 GKS Start Długołęka 2018

 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

43 NumerPDF 11.71 11.71/18 GKS Start Długołęka 2018

2
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

44 NumerPDF 12.29 12.29/18 GKS Start Długołęka 2018

3
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

76 NumerPDF 12.74 12.74/18 GKS Start Długołęka 2018

4
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF 12.75 12.75/18 GKS Start Długołęka 2018

5
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

7 NumerPDF 12.76 12.76/18 WLKS Wrocław 2018

6
FRĄCKOWIAK Kamil 2003-05-29 Z/3518/18

TAK

70 NumerPDF 12.81 12.81/18 GKS Start Długołęka 2018

7
POTRACA Hubert 2004-07-13 Z/4837/18

TAK

3 NumerPDF 13.56 13.56/18 WLKS Wrocław 2018

8
PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31 Z/0739/18

TAK

23 NumerPDF 14.83 14.83/18 WLKS Wrocław 2018

9
KUCHCIŃSKI Kacper 2004-08-26 Z/1284/18

TAK

62 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Bartłomiej 1998-05-29 Z/1122/14

TAK

246 NumerPDF 22.86 22.86/18 UKS Filipides Teresin 2018

 
200 metrów M U18
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHCIŃSKI Kacper 2004-08-26 Z/1284/18

TAK

62 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

2
PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31 Z/0739/18

TAK

23 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

3
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

49 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
600 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

250 NumerPDF 1:33.58 1:33.58/18 UKS Filipides Teresin 2018

2
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

7 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

 
600 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLARCZYK Bartosz 2006-02-26 Z/3522/18

TAK

999 NumerPDF 1:43.50 1:43.50/18 WLKS Wrocław 2018

2
MIERZWA Karol 2005-10-04

51 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

 
60 metrów M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POLARCZYK Bartosz 2006-02-26 Z/3522/18

TAK

999 NumerPDF 8.63 8.63/18 WLKS Wrocław 2018

2
BUCZEK Robert 2006-10-13

201 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

 
Skok w dal mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

29 NumerPDF 6.60 6.69/17 GKS Start Długołęka 2018

2
FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 Z/0774/18

TAK

640 NumerPDF 6.34 6.34/18 WKS Śląsk Wrocław 2018

3
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

16 NumerPDF 5.79 5.79/18 GKS Start Długołęka 2018

 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
POTRACA Hubert 2004-07-13 Z/4837/18

TAK

3 NumerPDF 4.89 4.89/18 WLKS Wrocław 2018

 
Skok w dal ze strefy M U12
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODEK Kacper 2008-07-09

5 NumerPDF 3.91 3.91/18 OLA Dolnośląskie - Długołęka

2
DELEJOWSKI Mateusz 2009-06-04

1 NumerPDF 3.79 3.79/18 WLKS Wrocław 2018

3
PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 Z/0740/18

TAK

31 NumerPDF 3.55 3.55/18 WLKS Wrocław 2018

4
SZACHEWICZ Adam 2007-04-14 Z/0860/18

TAK

14 NumerPDF 3.36 3.36/18 WLKS Wrocław 2018

5
HENIKE Kamil 2008-04-15

204 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

6
GRYGORCEWICZ Eryk 2007-09-29

99 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

7
KOBIAŁKA Alan 2013-03-13

13 NumerPDF WLKS Wrocław 2018

8
MODELSKI Nikodem 2008-03-26

3 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

9
PRZYBYLAK Szymon 2008-04-22

116 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

 
Skok w dal ze strefy M U14
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Robert 2006-10-13

201 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

2
RUDKIEWICZ Jakub 2006-07-25

3 NumerPDF OLA Dolnośląskie - Długołęka

3
SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25

35 NumerPDF GKS Start Długołęka 2018

 
Pchnięcie kulą M U20 (6kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JUSZCZYK Michał 1999-11-26 Z/0564/15

TAK

22 NumerPDF 13.09 13.09/18 GKS Start Długołęka 2018

 
Pchnięcie kulą M U18 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Pchnięcie kulą M U14 (4kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
4x200 metrów mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1 1. BIAŁEK Kacper
2. FRĄCKOWIAK Kamil
3. KAWIŃSKI Karol
4. BRZEZIŃSKI Konrad
5. SZEWCZYK Kamil
2004
2003
2003
2003
2004
NumerPDF GKS Start Długołęka

2 1. DELEJOWSKI Mateusz
2. GRYGORCEWICZ Eryk
3. PABIJAŃCZYK Adam
4. SZACHEWICZ Adam
2009
2007
2009
2007
NumerPDF WLKS Wrocław

3 1. PABIJAŃCZYK Patryk
2. POTRACA Hubert
3. KAMIŃSKI Kacper
4. POLARCZYK Bartosz
2004
2004
2003
2006
NumerPDF WLKS Wrocław II