Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgrupowania wakacyjne Kadry woj. Młodzika (Podkarpackie)
Władysławowo i Sopot - 12-22.08.2018
 
100 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

253 NumerPDF 12.38 12.25/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

965 NumerPDF 12.59 12.59/18 LKS Stal Mielec 2018

3
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

212 NumerPDF 13.12 13.12/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

4
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

14 NumerPDF 13.42 13.42/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

966 NumerPDF 13.45 13.45/18 LKS Stal Mielec 2018

6
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

972 NumerPDF 13.46 13.46/18 LKS Stal Mielec 2018

7
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

84 NumerPDF 13.46 13.46/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

80 NumerPDF 13.53 13.49/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

9
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

745 NumerPDF 13.59 13.59/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

10
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

969 NumerPDF 14.31 14.02/17 LKS Stal Mielec 2018

11
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

725 NumerPDF 14.43 14.43/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

12
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

965 NumerPDF 14.50 14.50/18 LKS Stal Mielec 2018

 
300 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

527 NumerPDF 44.28 44.28/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

2
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

964 NumerPDF 46.47 46.47/18 LKS Stal Mielec 2018

3
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

724 NumerPDF 47.50 47.50/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

970 NumerPDF 47.74 47.74/18 LKS Stal Mielec 2018

5
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

704 NumerPDF 47.98 45.70/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

6
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

239 NumerPDF 61.24/17 MKS Stal Nowa Dęba 2018

7
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

516 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

8
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

37 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
600 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

553 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

2
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

270 NumerPDF 1:41.98 1:41.98/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

723 NumerPDF 1:42.23 1:42.23/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

718 NumerPDF 1:42.71 1:42.71/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

5
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

19 NumerPDF 1:46.26 1:46.26/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
JAGIELSKA Gabriela 2004-09-08 Z/2375/18

TAK

73 NumerPDF 1:54.95 1:54.95/18 MKS Halicz Ustrzyki Dolne 2018

7
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

38 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

8
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

13 NumerPDF 1:56.01/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

9
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

83 NumerPDF 1:47.60/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
1000 metrów K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

232 NumerPDF 3:26.94 3:26.94/18 MKS Stal Nowa Dęba 2018

2
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

127 NumerPDF 3:15.12/17 KS Komunalni Sanok 2018

3
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

91 NumerPDF 3:27.72/17 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

4
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

236 NumerPDF MKS Stal Nowa Dęba 2018

5
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

58 NumerPDF 3:04.54/17 MKL Sparta Stalowa Wola 2018

 
Skok wzwyż K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

964 NumerPDF 1.45 1.52/17 LKS Stal Mielec 2018

2
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

972 NumerPDF 1.40 1.40/18 LKS Stal Mielec 2018

3
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

TAK

965 NumerPDF 1.35 1.35/17 LKS Stal Mielec 2018

 
Skok w dal K U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

90 NumerPDF 5.57 5.57/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

973 NumerPDF 4.98 4.98/18 LKS Stal Mielec 2018

3
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

50 NumerPDF 4.55 4.85/17 KKB MOSiR Krosno 2018

4
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

152 NumerPDF 4.22 4.22/18 KS Komunalni Sanok 2018

 
Pchnięcie kulą K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem K U16 (0.75 kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

92 NumerPDF 31.01 31.01/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

540 NumerPDF 24.31 24.31/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

539 NumerPDF 23.99 23.99/18 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

 
Rzut młotem K U16 (3kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem K U16 (500)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
80 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

92 NumerPDF 12.20 12.20/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

2
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

15 NumerPDF 13.67 13.67/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

3
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

744 NumerPDF 13.85 13.56/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

12 NumerPDF 14.33 14.33/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

149 NumerPDF 14.76 14.76/18 KS Komunalni Sanok 2018

6
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

TAK

750 NumerPDF 13.75/17 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
200 m ppł kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

703 NumerPDF 35.48 35.48/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

TAK

742 NumerPDF 35.88 35.88/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

3
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

584 NumerPDF 38.02 38.02/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
2000 m przeszkody kobiet
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
100 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

266 NumerPDF 11.98 11.80/17 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

2
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

126 NumerPDF 12.23 12.04/17 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl 2018

3
DRABIK Marcin 2003-08-07 Z/0963/17

TAK

551 NumerPDF 12.55 12.55/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
300 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

765 NumerPDF 38.86 38.86/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

964 NumerPDF 39.52 39.52/18 LKS Stal Mielec 2018

3
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

TAK

735 NumerPDF 39.97 39.97/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

4
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

63 NumerPDF 40.99 40.99/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

5
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

625 NumerPDF 42.16 42.16/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

 
600 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
PARA Bartosz 2003-03-19 Z/0406/18

TAK

965 NumerPDF 1:34.32 1:34.32/18 LKS Stal Mielec 2018

2
GRZELAK Alan 2003-01-24 Z/1746/17

TAK

972 NumerPDF 1:34.91 1:34.91/18 LKS Stal Mielec 2018

3
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

TAK

75 NumerPDF 1:36.51 1:36.51/18 KKB MOSiR Krosno 2018

4
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

66 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
1000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

971 NumerPDF 2:40.92 2:40.92/18 LKS Stal Mielec 2018

2
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

66 NumerPDF 2:53.56 2:53.56/18 KS Komunalni Sanok 2018

3
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

127 NumerPDF 2:56.94 2:56.94/18 KS Komunalni Sanok 2018

4
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

101 NumerPDF 2:59.17 2:59.17/18 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa 2018

5
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

16 NumerPDF 3:08.60 3:08.60/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

6
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

24 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

7
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

1 NumerPDF CWKS Resovia Rzeszów 2018

8
GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 Z/4760/18

TAK

90 NumerPDF UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
2000 metrów M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok wzwyż M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Skok w dal M U16
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

963 NumerPDF 5.52 5.52/18 LKS Stal Mielec 2018

 
Pchnięcie kulą M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut dyskiem M U16 (1kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

707 NumerPDF 36.98 36.98/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

2
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

27 NumerPDF 32.17 32.17/18 UKS Tempo 5 Przemyśl 2018

 
Rzut młotem M U16 (5kg)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
 
Rzut oszczepem M U16 (600)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

558 NumerPDF 50.43 50.43/18 KKS Victoria Stalowa Wola 2018

 
110 m ppł M U16 (91.4)
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

751 NumerPDF 16.71 16.71/18 CWKS Resovia Rzeszów 2018

 
200 m ppł mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

967 NumerPDF 30.86 30.86/18 LKS Stal Mielec 2018

2
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

966 NumerPDF 32.81 32.81/18 LKS Stal Mielec 2018

 
2000 m przeszkody mężczyzn
Lp. Foto
Nazwisko Imie
Rok
Licencja PZLA
AktLic
NrStart
Najlepszy Wynik
Rekord/rok PK
Klub
AktLic
Klub
Weryfikacja
elektroniczna