Internetowe zgłoszenia do imprezy: ........................
........................
Osobostarty wszystkie: 235 ( 194 ) K-106 M-88
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 14 ( 12 ) K-6 M-6
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 8 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

2017

200m M 166 NumerPDF 22.14 22.14/18

2
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

2017

Trójskok M 773 NumerPDF 14.63/17

3
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

2017

W dal M 777 NumerPDF 7.28 7.34/17

4
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

2017

Trójskok M 767 NumerPDF 13.31/17

5
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

2017

W dal K 776 NumerPDF 5.92/14 PK

6
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

2017

W dal K 774 NumerPDF 6.03/16

7
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

2017

W dal K 770 NumerPDF 5.46 5.79/16

8
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

2017

60m K 770 NumerPDF 8.54/11

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

300m K 704 NumerPDF

2
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K 714 NumerPDF

3
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K 706 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2017

60m M 25 NumerPDF 7.21/16

2
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2017

300m M 25 NumerPDF 43.69/14

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

300m M 651 NumerPDF 33.15/15

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 27 ( 19 ) K-13 M-6
 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 11 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTMAN Maja 2005-02-21

W dal K 173 NumerPDF

2
BARTMAN Maja 2005-02-21

60m K 173 NumerPDF

3
GOLASIŃSKA Nikola 2005-01-01

300m K 174 NumerPDF

4
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

3000m ch K 929 NumerPDF 17:15.45/17

5
KRUŻYŃSKA Oliwia 2004-02-01 Z/4276/17

TAK

W dal K 909 NumerPDF 3.78/16

6
KRUŻYŃSKA Oliwia 2004-02-01 Z/4276/17

TAK

300m K 909 NumerPDF

7
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

300m K 961 NumerPDF 59.29/15

8
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

60m K 961 NumerPDF 8.91 8.91/18

9
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29

300m K 176 NumerPDF

10
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29

W dal K 176 NumerPDF

11
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24

1000m K 198 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

2017

60m M 514 NumerPDF 7.11/16

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 12 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

1000m M 325 NumerPDF 2:46.84/17

2
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

300m M 308 NumerPDF 39.10/17

3
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

TAK

60m M 320 NumerPDF 7.59 7.59/18

4
MAGALSKI Łukasz 2001-01-28 Z/2003/15

TAK

300m M 320 NumerPDF 38.69 38.69/18

5
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

60m K 303 NumerPDF 8.07/17

6
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

200m K 303 NumerPDF 26.12 25.98/17

7
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

300m K 313 NumerPDF 44.57/17

8
PIZOŃ Wiktoria 2002-04-24 Z/0782/18

TAK

300m K 300 NumerPDF

9
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

200m M 311 NumerPDF 22.90/17

10
SIROKOS Alicja 2002-05-01 Z/0783/18

TAK

60m K 304 NumerPDF

11
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

300m K 333 NumerPDF

12
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

300m K 332 NumerPDF 43.52/17

 
PZWLA Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBICZEK Piotr 1957-01-16

60m M 93 NumerPDF 8.06 8.06/17

2
KUBICZEK Piotr 1957-01-16

300m M 93 NumerPDF

3
KUBICZEK Piotr 1957-01-16

W dal M 93 NumerPDF 3.70 4.88/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

2017

60m M 558 NumerPDF 7.12/15

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIC Nicole 2003-09-09 Z/0037/17

2017

300m K 102 NumerPDF

2
HAŁKA Oliwia 2004-04-20 Z/0395/18

TAK

1000m K 101 NumerPDF

3
JACHOSZ Przemysław 2003-03-30 Z/0038/17

2017

1000m M 25 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
sprinter.zgora.pl
ULKS Sprinter Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

Tyczka M 78 NumerPDF 4.00 4.00/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 25 ( 17 ) K-7 M-10
 
AZS Łódź Osobostarty: 21 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

2017

1000m K 199 NumerPDF

2
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

2017

60m M 191 NumerPDF 7.60/17

3
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

2017

200m M 191 NumerPDF 23.80/17

4
KACZYŃSKI Jan 2002-05-01

200m M 192 NumerPDF 29.59/16

5
KACZYŃSKI Jan 2002-05-01

60m M 192 NumerPDF

6
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

2017

200m K 22 NumerPDF

7
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

2017

60m K 22 NumerPDF

8
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

2017

60m M 186 NumerPDF 7.47/17

9
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

2017

200m M 186 NumerPDF 23.46/17

10
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

2017

200m K 179 NumerPDF 28.65/17

11
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

2017

60m K 179 NumerPDF 8.49/17

12
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

2017

300m M 178 NumerPDF 36.60/15

13
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2017

60m K 185 NumerPDF 8.27/17

14
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2017

200m K 185 NumerPDF 27.34/17

15
RUTA Mateusz 2001-07-02

1000m M 184 NumerPDF 3:06.34/17

16
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

2017

60m M 196 NumerPDF 8.35/16

17
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

2017

200m M 196 NumerPDF 27.99/16

18
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

2017

1000m M 200 NumerPDF 2:28.23/16

19
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

2017

60m M 181 NumerPDF 7.93/16

20
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

2017

200m M 181 NumerPDF 24.70/17

21
ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-13 Z/3493/16

2017

1000m M 188 NumerPDF

 
www.facebook.com/ks.polanik
KS Polanik Piotrków Trybunalski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 32/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

800m M 573 NumerPDF

2
OLEJNIK Paulina 2003-05-09 Z/1366/17

TAK

100m K 226 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K 146 NumerPDF 2.60 2.60/18

2
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Tyczka K 15 NumerPDF 2.45 2.45/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 28 ( 22 ) K-12 M-10
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

2017

1000m K 804 NumerPDF 3:33.64/17

2
DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 Z/1477/17

2017

300m K 806 NumerPDF

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

2017

60m M 540 NumerPDF

2
KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 Z/1786/15

2017

60m K 541 NumerPDF 8.91/15

3
KRYSTKIEWICZ Maria 2000-08-17 Z/1786/15

2017

W dal K 541 NumerPDF 4.64 4.86/17

4
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

2017

W dal K 561 NumerPDF 4.80 4.80/18

5
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

2017

Trójskok K 561 NumerPDF

6
SZEMPLIŃSKA Aleksandra 2004-07-23 Z/0203/18

TAK

W dal K 555 NumerPDF

7
TRZASKA Damian 2000-02-03 Z/2628/17

2017

60m M 544 NumerPDF 7.23 7.23/18

 
MLKL Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Wzwyż K 25 NumerPDF 1.75 1.75/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 17 ( 13 ) K-5 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

2017

200m K 916 NumerPDF

2
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

2017

60m K 916 NumerPDF 8.55/17

3
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

2017

800m K 889 NumerPDF

4
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

2017

300m M 869 NumerPDF

5
GORZELAK Klaudia 2003-05-08 Z/0387/17

2017

300m K 893 NumerPDF

6
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

2017

1000m K 926 NumerPDF 3:16.56/17

7
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

2017

300m M 943 NumerPDF 40.36/17

8
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

2017

200m M 979 NumerPDF 23.95/17

9
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

2017

60m M 979 NumerPDF 7.43/17

10
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

2017

Trójskok M 935 NumerPDF 11.95/17

11
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

2017

60m M 948 NumerPDF 7.35/17

12
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

2017

200m M 948 NumerPDF

13
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

2017

110m M (99.1) U20 956 NumerPDF

14
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

2017

400m M 941 NumerPDF 50.20/17

15
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

2017

1000m M 879 NumerPDF

16
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

200m K 989 NumerPDF

17
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

60m K 989 NumerPDF

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

2017

60m K 865 NumerPDF 7.90/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

2017

W dal K 507 NumerPDF 4.82 4.82/18

2
ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 Z/0846/11

2017

W dal K 517 NumerPDF 5.16 5.66/16

3
ZAWADZKA Gabriela 1994-03-11 Z/0846/11

2017

Trójskok K 517 NumerPDF 12.70/17

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

1000m K 36 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 8 ) K-5 M-3
 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 10 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYLL Ignacy 2004-05-23

300m M 3 NumerPDF

2
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

2017

60m K 96 NumerPDF 8.70 8.70/17

3
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

2017

Wzwyż K 92 NumerPDF 1.35/17

4
KRAWCZYK Katarzyna 2004-05-19 Z/0032/18

TAK

300m K 75 NumerPDF

5
MASIEWICZ Borys 2003-05-28 Z/3859/17

2017

1000m M 12 NumerPDF

6
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

2017

60m K 831 NumerPDF

7
PANCYLEJKO Ewelina 2002-08-31 Z/2882/16

2017

W dal K 831 NumerPDF 4.42/17

8
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

2017

300m K 73 NumerPDF

9
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

2017

60m M 27 NumerPDF

10
ŚCIRA Paweł 2002-05-08 Z/1351/17

2017

Trójskok M 27 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 15 ( 14 ) K-8 M-6
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Klaudia 2000-07-05 Z/2584/17

2017

Kula K (4kg) 1 NumerPDF

2
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

2017

60m K 783 NumerPDF 8.36/17

3
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

2017

1500m K 775 NumerPDF 4:47.86/17

4
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

2017

3000m K 782 NumerPDF

5
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

2017

60m K 569 NumerPDF 8.46/17

6
ŁUPIŃSKI Rafał 2001-03-20

60m M 1 NumerPDF

7
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

2017

Kula K (4kg) 783 NumerPDF 11.11/17

8
TODORCZUK Filip 1999-10-22 Z/2277/16

2017

60m M 776 NumerPDF 7.66/17

9
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

2017

1500m M 783 NumerPDF

10
WOŹNIAK Dominika 2004-05-29 Z/4782/17

2017

Kula K (4kg) 1 NumerPDF

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKI Mateusz 2003-09-21 Z/3666/17

TAK

60m M 17 NumerPDF

2
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

2017

60m M 635 NumerPDF 7.39 7.38/16

3
SEJNOWSKA Natalia 2003-02-15 Z/1340/18

TAK

Wzwyż K 4 NumerPDF

4
SEJNOWSKA Natalia 2003-02-15 Z/1340/18

TAK

60m K 4 NumerPDF

 
LUKS Eurocentr Suchowola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKI Paweł 2003-02-03 Z/2532/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 513 NumerPDF 9.00/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 20 ( 19 ) K-10 M-9
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULCZAK Sylwia 1999-12-12 Z/1190/15

TAK

800m K 399 NumerPDF 2:22.87 2:22.87/18

2
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

2017

200m K 393 NumerPDF 26.08 26.08/18

3
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

3000m ch K 404 NumerPDF 17:16.55 17:16.55/18

4
GŁOMBIOWSKA Karolina 1999-02-05 Z/6516/15

TAK

Kula K (4kg) 390 NumerPDF 11.84 11.84/18

5
KOBIELLA Konrad 2000-02-06 Z/5924/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 408 NumerPDF 14.23 14.23/18

6
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

60m M 390 NumerPDF 7.21 7.21/18

7
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400m M 400 NumerPDF 49.99 49.99/18

8
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1222/18

TAK

1000m M 398 NumerPDF 2:38.66 2:38.66/18

9
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

400m K 398 NumerPDF

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUK Liliana 2005-01-24 Z/0045/18

TAK

60m K 29 NumerPDF

2
STRUK Liliana 2005-01-24 Z/0045/18

TAK

W dal K 29 NumerPDF

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKIER Filip 2000-02-25 Z/4306/15

2017

Wzwyż M 166 NumerPDF 1.75/16

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

2017

Kula M U18 (5kg) 169 NumerPDF 13.37 15.92/17

3
WIERCZYŃSKI Dominik 2003-07-25 Z/1004/17

TAK

Wzwyż M 180 NumerPDF 1.65 1.65/18

 
www.pkwla. pl
Pomorski Klub Weteranów LA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 47/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁÓW Marzena 1965-05-10

Kula K (4kg) 10 NumerPDF 7.11/15

 
RKS Rumia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTKOWSKI Oskar 2000-01-08 Z/0134/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 97 NumerPDF

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACH Grzegorz 2002-02-04 Z/3076/17

2017

Oszczep M U18 (700) 61 NumerPDF

2
DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 Z/5526/15

2017

800m K 52 NumerPDF

3
TESKA Daria 2003-08-14 Z/0882/17

2017

800m K 54 NumerPDF

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

2017

W dal K 451 NumerPDF 5.72 5.72/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 52 ( 47 ) K-25 M-22
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

60m K 50 NumerPDF 8.03/17

2
MACH Natalia 1999-07-14 Z/0307/15

TAK

200m K 50 NumerPDF 26.50/17

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 12 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREMORA Grzegorz 1998-06-12 Z/1905/17

2017

800m M 764 NumerPDF 1:56.00

2
HAŁGAS Damian 1993-03-15 Z/4061/11

2017

60m M 776 NumerPDF 7.01 7.03/17

3
HRUZIK Patrycja 2000-01-13 Z/2913/15

2017

60m K 750 NumerPDF 8.39/17

4
KOWALISZYN Patryk 2001-04-24 Z/6383/15

2017

60m M 751 NumerPDF 7.69/17

5
MYSIUK Dawid 2001-11-05 Z/1417/16

2017

1000m M 759 NumerPDF 2:50.22/17

6
OKSENIUK Agnieszka 1996-03-23 Z/0974/12

2017

Wzwyż K 764 NumerPDF 1.60 1.64/15

7
OSTROPOLSKI Jakub 2000-03-27 Z/2908/15

2017

800m M 756 NumerPDF 2:04.03/16

8
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

2017

Trójskok K 751 NumerPDF

9
PECIAK Magdalena 1995-03-26 Z/0864/13

2017

W dal K 751 NumerPDF 4.92 4.95/17

10
PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 Z/2910/15

2017

300m M 762 NumerPDF 35.75/17

11
PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 Z/2910/15

2017

60m M 762 NumerPDF 7.45/17

12
RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 Z/1822/17

2017

800m M 753 NumerPDF 2:01.30

 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

2017

Tyczka K 16 NumerPDF 3.20 3.20/18

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABA Daniel 2003-08-30 Z/1153/17

TAK

1000m M 82 NumerPDF

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 35 ( 33 ) K-19 M-14
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWICZ Julia 2004-01-01

400m K 627 NumerPDF

2
BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 Z/2291/17

2017

Wzwyż K 404 NumerPDF 1.35/17

3
BIAŁOBRZEWSKA Kamila 2003-01-23 Z/2291/17

2017

Kula K (4kg) 404 NumerPDF

4
BŁASZCZYK Martyna 2004-01-01

60m K 221 NumerPDF

5
BRZEZOWSKA Melisa 2004-09-17

Kula K (4kg) 587 NumerPDF

6
BUCHWALD Wiktoria 2004-01-07

300m K 396 NumerPDF

7
BUSZ Sebastian 2004-06-15

W dal M 409 NumerPDF

8
GLAZA Jakub 2004-10-08 Z/4403/17

2017

400m M 565 NumerPDF

9
GÓRSKA Dominika 2003-09-23 Z/3185/17

2017

300m K 413 NumerPDF 48.56/17

10
HYBA Martyna 2003-10-28 Z/3186/17

2017

400m K 403 NumerPDF

11
JANIA Mateusz 2003-11-18 Z/2296/17

2017

Wzwyż M 401 NumerPDF 1.30/17

12
JANUS Filip 2004-05-23 Z/4373/17

2017

Wzwyż M 318 NumerPDF 1.40 1.40/17

13
JONAS Beniamin 2004-01-20

400m M 412 NumerPDF

14
KAMIŃSKI Adam 2003-03-13

Kula M U18 (5kg) 567 NumerPDF

15
KOTULA Mateusz 2003-12-15 Z/2297/17

2017

Wzwyż M 411 NumerPDF

16
KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30

300m K 411 NumerPDF

17
KRZYSTOLIK Alina 2003-08-30

W dal K 411 NumerPDF 4.28/16

18
ŁUKASZCZYK Klaudia 2004-08-07 Z/4376/17

2017

Wzwyż K 418 NumerPDF

19
MADUZIA Karolina 2004-07-09

300m K 580 NumerPDF

20
MŁYNARSKI Bruno 2003-05-28 Z/3184/17

2017

Wzwyż M 402 NumerPDF 1.70 1.70/18

21
NOWAK Adam 2004-07-14 Z/4378/17

2017

Kula M U18 (5kg) 407 NumerPDF

22
NOWAK Aleksandra 2004-06-24 Z/4379/17

2017

300m K 391 NumerPDF

23
NOWAKOWSKA Alicja 2003-07-21 Z/2294/17

2017

60m K 405 NumerPDF 9.67/17

24
PIASECKA Wiktoria 2004-01-01

Kula K (4kg) 503 NumerPDF

25
PRZEWDZING Aleksandra 2004-01-01

Wzwyż K 593 NumerPDF

26
ROSTEK Julia 2004-09-27 Z/4381/17

2017

60m K 505 NumerPDF

27
SZARZYŃSKA Martyna 2004-01-01

1000m K 345 NumerPDF

28
SZWAJNOCH Jakub 2004-03-01 Z/4384/17

2017

300m M 575 NumerPDF

29
TKOCZ Cyryl 2003-02-24 Z/3187/17

2017

300m M 420 NumerPDF 41.16/17

30
TKOCZ Wiktor 2004-01-01

300m M 605 NumerPDF

31
TKOCZ Zofia 2003-03-16 Z/2281/17

2017

W dal K 414 NumerPDF 4.93 4.93/18

32
TOMCZYK Nikola 2004-01-01

300m K 398 NumerPDF

33
WRZOSEK Wiktoria 2003-03-16 Z/2293/17

2017

Wzwyż K 406 NumerPDF 1.45 1.45/17

34
WYPIÓR Piotr 2004-01-01

Kula M U18 (5kg) 368 NumerPDF

35
ZASTAWNY Łukasz 2003-08-31

1000m M 408 NumerPDF

 
www.olimpia-zabrze.pl
UKS Olimpia Zabrze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AKSAMIT Natalia 2002-10-04

60m K 47 NumerPDF

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

800m M 604 NumerPDF

 
KS Słoneczko Busko Zdrój Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

400m K 47 NumerPDF

2
BANAŚ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

200m K 47 NumerPDF 26.65 26.65/18

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

3000m K 17 NumerPDF

2
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

800m K 88 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 12 ) K-6 M-6
 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

1500m K 16 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

60m M 64 NumerPDF 7.04/17

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 Z/3271/11

TAK

100m pł K 97 NumerPDF

2
KUCHARCZYK Karolina 1991-04-24 Z/3271/11

TAK

W dal K 97 NumerPDF 5.88/13

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJAK Natalia 2003-10-28 Z/0425/17

2017

100m K 161 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

2017

Kula M U18 (5kg) 453 NumerPDF 18.25 18.25/18

2
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

2017

1000m K 468 NumerPDF

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWIAK Jan 2004-03-28

W dal M 111 NumerPDF PK

2
KLIMASZEWSKI Cezary 2003-06-06

100m M 12 NumerPDF PK

3
KRAWCZYK Katarzyna 2004-04-20

Oszczep K (600) 16 NumerPDF PK

4
KRUSZYŃSKI Oskar 2004-01-29

100m M 13 NumerPDF PK

5
ŁAZOWY Cezary 2004-01-04

1000m M 14 NumerPDF PK

6
OBREMPALSKA Hanna 2004-10-20

Oszczep K (600) 17 NumerPDF PK

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

200m K 24 NumerPDF 25.50/17

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Emilia 1999-09-04 Z/2191/15

2017

400m K 64 NumerPDF 58.97/17

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JOBS Dagmara 2005-02-15 Z/0093/18

TAK

300m K 221 NumerPDF

 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

2017

60m M 17 NumerPDF 7.01 6.78/17

2
SMOSARSKI Dominik 1999-09-12 Z/0647/15

2017

200m M 17 NumerPDF 21.11/17

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos Woźnice Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORDEK Kamila 2005-01-20 Z/0072/18

TAK

60m K 55 NumerPDF 9.35/17

2
KORDEK Kamila 2005-01-20 Z/0072/18

TAK

200m K 55 NumerPDF 31.80/17

3
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

60m M 43 NumerPDF 7.41 7.41/18 PK

4
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

200m M 43 NumerPDF 23.73 23.73/18

5
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

300m K 42 NumerPDF 46.46 46.46/18

6
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

60m K 42 NumerPDF 8.77 8.77/18

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIOR Kamil 2001-11-13 Z/1195/18

TAK

1000m M 71 NumerPDF

2
MISIOR Kamil 2001-11-13 Z/1195/18

TAK

300m M 71 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

2017

60m M 10 NumerPDF

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

1000m M 65 NumerPDF

2
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

1000m M 70 NumerPDF

3
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.70 1.70/17