Internetowe zgłoszenia do imprezy: ........................
........................
Osobostarty wszystkie: 546 ( 381 ) K-216 M-165
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 48 ( 36 ) K-19 M-17
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 12 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m M 166 NumerPDF 49.33/15

2
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

(II) 4x100m K 777 NumerPDF

3
KOMINEK Andrzej 1982-11-08

Dysk M (2kg) 77 NumerPDF

4
KOMINEK Andrzej 1982-11-08

Kula M (7.26kg) 77 NumerPDF

5
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

Trójskok M 767 NumerPDF 13.43/16

6
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

W dal M 767 NumerPDF 6.78/16

7
KURDUN Anton 1996-08-16 Z/2371/17

TAK

Trójskok M 771 NumerPDF 13.35/16

8
KURDUN Anton 1996-08-16 Z/2371/17

TAK

W dal M 771 NumerPDF 6.82/16

9
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

(II) 4x100m K 776 NumerPDF

10
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

(II) 4x100m K 774 NumerPDF

11
WOLAK Adrianna 1997-03-01 Z/1109/13

TAK

(II) 4x100m K 13 NumerPDF

12
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

(II) 4x100m K 12 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCHENEK Milena 2003-06-26 Z/2871/17

TAK

300m K 41 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZYK Sandra 2002-01-01

100m K 323 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 28 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

100m M 57 NumerPDF

2
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M (2kg) 57 NumerPDF

3
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

Oszczep M (800) 118 NumerPDF

4
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K (4kg) 52 NumerPDF

5
KAHLA Marcin 2002-03-05 Z/0457/16

TAK

400m M 51 NumerPDF

6
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

Tyczka M 19 NumerPDF 3.70 4.10/15

7
KAŹMIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

TAK

100m M 19 NumerPDF 13.02/14

8
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Młot K (4kg) 63 NumerPDF

9
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

TAK

Oszczep K (600) 61 NumerPDF

10
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

800m M 34 NumerPDF

11
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M 34 NumerPDF

12
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

100m K 15 NumerPDF 14.33 14.19/16

13
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

200m K 15 NumerPDF

14
OLSZAŃSKA Oliwia 2002-01-14 Z/0455/16

TAK

400m K 50 NumerPDF

15
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

Tyczka M 14 NumerPDF 4.00 4.00/16

16
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

100m M 14 NumerPDF

17
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M 36 NumerPDF 2.80 2.80/17

18
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

TAK

Oszczep K (600) 63 NumerPDF 42.26 48.64/16

19
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

TAK

400m M 50 NumerPDF 57.15/16

20
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

Oszczep K (600) 11 NumerPDF

21
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K (4kg) 62 NumerPDF

22
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Dysk K (1kg) 62 NumerPDF

23
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m M 10 NumerPDF 54.48/16

24
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

200m M 10 NumerPDF

25
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

Wzwyż K 13 NumerPDF 1.35 1.35/16

26
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

200m M 13 NumerPDF

27
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

W dal M 13 NumerPDF 5.70 5.70/17

28
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

200m K 52 NumerPDF

 
UKS przy SP Międzybórz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 37/DS/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCZAK Jagoda 2001-03-07 Z/2422/16

2016

Oszczep K (600) 8 NumerPDF

2
MENCEL Raf 2001-09-07 Z/2553/17

TAK

100m M 5 NumerPDF

3
MISIAK Adam 2002-07-17 Z/2492/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 8 NumerPDF

4
STERNAL Piotr 2002-10-17 Z/2494/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 9 NumerPDF

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

100m K 99 NumerPDF

2
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

300m K 99 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 46 ( 38 ) K-20 M-18
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 6 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 462 NumerPDF 57.04 57.04/17

2
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

Trójskok K 464 NumerPDF

3
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

W dal K 464 NumerPDF 5.27 5.35/15

4
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 460 NumerPDF 49.82 49.82/17

5
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M 465 NumerPDF

6
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

100m M 460 NumerPDF 11.21 11.21/17

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 6 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 850 NumerPDF 4.00 4.00/16

2
DOBRZYŃSKI Kacper 2001-06-22 Z/3275/16

TAK

W dal M 172 NumerPDF

3
KOWALEWSKA Sylwia 1999-02-05 Z/0256/15

TAK

Trójskok K 875 NumerPDF

4
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M 888 NumerPDF 1.95 1.96/16

5
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 878 NumerPDF 20.72/16

6
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K 878 NumerPDF 1.55 1.60/16

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 15 NumerPDF 1:52.10 1:52.10/17

2
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

1500m K 41 NumerPDF 4:51.05 4:51.05/17

3
PĄGOWSKI Kacper 2001-07-05 Z/0456/15

TAK

Wzwyż M 25 NumerPDF 1.95 1.95/17

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 57.83 57.83/17

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 901 NumerPDF 4:25.97 4:25.97/17

3
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

5000m ch K 929 NumerPDF 29:12.99 29:12.99/17

 
MKL Toruń Osobostarty: 10 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 517 NumerPDF 12.59 12.59/17

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

4x100m K 517 NumerPDF

3
ELWART Wiktoria 2000-02-14 Z/5034/15

TAK

4x100m K 510 NumerPDF

4
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

4x100m K 518 NumerPDF

5
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

W dal K 518 NumerPDF 5.45 5.45/17

6
LEWANDOWSKA Aleksandra 2001-08-25 Z/5717/15

TAK

4x100m K 503 NumerPDF

7
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

200m M 512 NumerPDF 22.69 22.69/17

8
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M 512 NumerPDF 11.17 11.17/17

9
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

4x100m K 516 NumerPDF

10
SZYNAKA Wiktor 2001-01-01

1500m M 1113 NumerPDF 4:10.60 4:10.60/17

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 7 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) 940 NumerPDF 17.57 17.57/17

2
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Dysk M (2kg) 940 NumerPDF 51.00 51.00/17

3
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

5000m ch M 933 NumerPDF 24:50.52 24:50.52/17

4
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

3000m ch K 935 NumerPDF 18:31.55/16

5
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 953 NumerPDF 11.53 11.58/16

6
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 953 NumerPDF 43.43 43.43/17

7
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

300m M 936 NumerPDF 40.46 40.46/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

100m M 308 NumerPDF 12.22 12.22/17

2
GORTATOWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/5322/15

TAK

300m M 308 NumerPDF 38.91/16

3
WOJNOWSKA Aleksandra 2004-07-13 Z/3269/17

TAK

300m K 316 NumerPDF

 
UKB Szubin Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYŻANOWSKA Jagoda 2004-01-02 Z/4878/15

TAK

4x100m K 350 NumerPDF

2
KRZYŻANOWSKA Zuzanna 2004-01-02 Z/4879/15

TAK

4x100m K 353 NumerPDF

3
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

4x100m M 336 NumerPDF

4
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

TAK

4x100m M 361 NumerPDF

5
MOTYKA Julia 2004-05-30 Z/2963/15

TAK

4x100m K 322 NumerPDF

6
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

4x100m M NumerPDF

7
RUSIEWICZ Jakub 2004-03-22 Z/3153/17

TAK

4x100m M 310 NumerPDF

8
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

4x100m K 321 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 46 ( 32 ) K-21 M-11
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 37 ( 24 ) K-18 M-6
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJEK Paulina 1999-09-08 Z/2501/16

TAK

800m K 416 NumerPDF 2:37.33/16

2
CZELEJ Sara 2001-01-03 Z/0314/16

2016

200m K 417 NumerPDF 28.53/16

3
CZELEJ Sara 2001-01-03 Z/0314/16

2016

100m K 417 NumerPDF 14.40 13.87/16

4
CZERNAŚ Agata 2000-01-17

100m K 418 NumerPDF 15.17 15.17/17

5
CZERNAŚ Agata 2000-01-17

200m K 418 NumerPDF 31.79/15

6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

100m K 430 NumerPDF 13.07 12.79/16

7
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K 430 NumerPDF 26.52/16

8
DZIADUCH Weronika 1999-08-16 Z/1241/16

TAK

1500m K 425 NumerPDF

9
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

200m K 424 NumerPDF

10
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

100m K 424 NumerPDF

11
GUSTAW Szymon 2000-03-13 Z/6100/15

TAK

800m M 417 NumerPDF 2:02.73/16

12
IWANEK Iga 2001-01-01 Z/0343/16

TAK

200m K 423 NumerPDF 28.12/16

13
IWANEK Iga 2001-01-01 Z/0343/16

TAK

100m K 423 NumerPDF 13.69/16

14
JÓŹWIAK Olga 1999-08-29 Z/1242/16

TAK

800m K 415 NumerPDF 2:31.06/16

15
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M 412 NumerPDF 23.42/16

16
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

100m M 412 NumerPDF 11.51 11.51/17

17
KOZIAK Karolina 1999-12-06 Z/2498/16

TAK

100m K 430 NumerPDF 12.61/13

18
KURAŚ Karolina 1999-04-10 Z/2497/16

2016

800m K 653 NumerPDF 2:46.01/16

19
LABBE Andżelika 1999-10-17 Z/2059/16

TAK

200m K 417 NumerPDF 28.77/16

20
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22

200m M 423 NumerPDF

21
ŁABĘDZKI Michał 2000-02-22

100m M 423 NumerPDF 12.16 12.16/17

22
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15

200m K 4 NumerPDF

23
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15

100m K 4 NumerPDF

24
MUCIEK Aleksandra 1999-03-04

200m K 418 NumerPDF

25
MUCIEK Aleksandra 1999-03-04

100m K 418 NumerPDF

26
NAKONIECZNA Karolina 1995-05-17

100m K 421 NumerPDF

27
NAKONIECZNA Karolina 1995-05-17

200m K 421 NumerPDF

28
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

200m K 425 NumerPDF

29
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

100m K 425 NumerPDF

30
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

400m K 428 NumerPDF

31
PIETRZAK Aleksandra 2000-08-11

200m K 425 NumerPDF 27.89/16

32
PIETRZAK Aleksandra 2000-08-11

100m K 425 NumerPDF 13.65/16

33
PIETRZAK Szymon 2000-09-04

1500m M 414 NumerPDF

34
POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 Z/2534/16

TAK

200m M 425 NumerPDF 23.40/15

35
POŁYNKIN Dawid 1999-06-03 Z/2534/16

TAK

100m M 425 NumerPDF 11.88 11.83/16

36
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

1500m K 424 NumerPDF

37
SZUBARTOWSKI Jakub 2001-01-14 Z/1871/17

TAK

1500m M 412 NumerPDF

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

800m M 169 NumerPDF

2
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

800m M 168 NumerPDF 2:12.81/16

3
MAZUREK Wojciech 2002-01-20 Z/3087/16

2016

100m M 8 NumerPDF 12.87 12.87/17

4
MAZUREK Wojciech 2002-01-20 Z/3087/16

2016

W dal M 8 NumerPDF 5.08 5.08/17

5
UCHANIUK Bartłomiej 2002-03-21 Z/3088/16

TAK

800m M 170 NumerPDF

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGIELKA Angelika 2003-01-01

1000m K 2 NumerPDF

2
CZAJKA Aleksandra 2003-01-01

Wzwyż K 2 NumerPDF 1.40/16

3
GRZYB Damian 2002-09-08 Z/0810/16

TAK

1000m M 11 NumerPDF 2:58.41/16

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

400m K 72 NumerPDF 57.81/16

 
LUBUSKIE Osobostarty: 47 ( 23 ) K-11 M-12
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TEŁOWSKA Oliwia 1998-08-29 Z/1155/14

TAK

Kula K (4kg) 360 NumerPDF 8.52/16

2
TEŁOWSKA Oliwia 1998-08-29 Z/1155/14

TAK

Młot K (4kg) 360 NumerPDF 36.03 39.75/16

 
start.gorzow
GZSN START Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

200m M 44 NumerPDF 21.56/12

2
MICHALSKI Mateusz 1987-08-29 Z/0530/17

TAK

100m M 44 NumerPDF 11.21 10.78/13

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 43 ( 21 ) K-10 M-11
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

800m K 516 NumerPDF 2:11.75 2:09.44/15

2
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

400m M 516 NumerPDF 54.11 54.11/17

3
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

400m pł M (84) U18 516 NumerPDF

4
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

4x400m M 516 NumerPDF

5
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

4x400m M 510 NumerPDF

6
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

3000m prz.M 510 NumerPDF

7
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

400m pł K 511 NumerPDF

8
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 511 NumerPDF

9
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K 508 NumerPDF

10
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

1500m K 509 NumerPDF 4:56.13 4:35.19/14

11
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

800m K 509 NumerPDF 2:17.21/15

12
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

200m M 517 NumerPDF 23.69 23.69/17

13
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

100m M 517 NumerPDF 11.60 11.47/16

14
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.95 1.95/17

15
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

1500m M 508 NumerPDF 4:13.91 4:08.97/16

16
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

4x400m M 508 NumerPDF

17
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

800m M 508 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/17

18
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

100m K 508 NumerPDF 12.74 12.62/16

19
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

200m K 508 NumerPDF 26.11 26.11/17

20
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

400m M 519 NumerPDF 52.50 52.50/17

21
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

200m M 519 NumerPDF 24.09/16

22
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

4x400m M 519 NumerPDF

23
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K 512 NumerPDF 1.58 1.62/15

24
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

W dal K 512 NumerPDF 5.05 5.05/17

25
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 509 NumerPDF 39.30 39.30/17

26
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 509 NumerPDF 18.06 18.06/17

27
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

100m M 514 NumerPDF 12.30 12.11/16

28
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

200m M 514 NumerPDF 24.63 24.63/17

29
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

4x400m M 514 NumerPDF

30
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

3000m K 515 NumerPDF 10:07.13/16

31
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Młot K (4kg) 512 NumerPDF

32
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Kula K (4kg) 512 NumerPDF

33
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

200m M 515 NumerPDF 23.34 22.92/16

34
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

4x400m M 515 NumerPDF

35
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

400m M 515 NumerPDF 50.85 50.49/16

36
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

4x400m M 513 NumerPDF

37
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

400m M 513 NumerPDF 48.80 48.73/16

38
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

4x400m M 509 NumerPDF

39
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

400m M 509 NumerPDF 51.35 51.06/16

40
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

800m M 509 NumerPDF 2:00.66/16

41
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

800m K 510 NumerPDF 2:24.26 2:24.26/17

42
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Kula K (4kg) 517 NumerPDF

43
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Młot K (4kg) 517 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 49 ( 34 ) K-16 M-18
 
AZS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17

 
www.facebook.com/ks.polanik
KS Polanik Piotrków Trybunalski Osobostarty: 7 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 32/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARCZYK Filip 2004-03-08

100m M 281 NumerPDF 15.04/16

2
KUCHARCZYK Filip 2004-03-08

W dal M 281 NumerPDF

3
LEC Dawid 1999-08-31 Z/1908/17

TAK

800m M 573 NumerPDF 2:10.46 2:10.46/17

4
WĘŻYK Kinga 1999-07-25 Z/1082/16

TAK

W dal K 286 NumerPDF 4.41 4.41/17

5
WINIARSKA Marta 2000-01-19 Z/4324/15

TAK

400m K 223 NumerPDF 64.05/16

6
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 13.85/16

7
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Oszczep K (600) 171 NumerPDF 61.48/16

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOSEK Szymon 2000-01-05 Z/0295/15

TAK

400m M 38 NumerPDF 53.97/16

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTYŃSKA Natalia 2005-01-09

100m K 11 NumerPDF

2
CZERBNIAK Adam 2006-08-24

100m M 9 NumerPDF

3
CZERBNIAK Adam 2006-08-24

1000m M 9 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

1500m M 130 NumerPDF 4:34.30 4:34.30/17

 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 136 NumerPDF 12.27 12.83/16

2
GAWRON Daria 1999-04-27 Z/3275/15

TAK

Dysk K (1kg) 38 NumerPDF 29.59 29.59/17

3
WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 Z/1958/17

TAK

Trójskok K 100 NumerPDF 10.60 10.60/17

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCZYK Patryk 1999-03-04 Z/0225/17

TAK

100m M 333 NumerPDF 12.46 12.46/17

2
JANCZYK Patryk 1999-03-04 Z/0225/17

TAK

200m M 333 NumerPDF

3
KALISIAK Dawid 2000-01-15 Z/2222/15

TAK

800m M 711 NumerPDF 2:06.75/16

4
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

300m K 111 NumerPDF 41.00 43.68/14

5
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

100m K 789 NumerPDF 14.63 14.63/17

6
SADYŚ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

300m K 789 NumerPDF 47.06 47.06/17

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 13 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 78 NumerPDF

2
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

200m pł M 78 NumerPDF

3
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

100m M 94 NumerPDF 14.23/16

4
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

W dal M 94 NumerPDF 4.39/16

5
MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 Z/0196/17

TAK

200m pł K 73 NumerPDF

6
PAWLAK Natalia 2003-07-26 Z/0198/17

TAK

100m K 74 NumerPDF 14.66 14.38/16

7
PAWLAK Natalia 2003-07-26 Z/0198/17

TAK

300m K 74 NumerPDF 49.81/16

8
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

100m M 90 NumerPDF 11.98 11.98/17

9
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

300m M 90 NumerPDF 40.54 40.54/17

10
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

200m pł M 91 NumerPDF

11
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

300m M 91 NumerPDF 39.80 39.80/17

12
WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 Z/4837/15

TAK

1500m M 89 NumerPDF 4:25.17/16

13
ZIELONKA Cezary 2001-03-02 Z/2594/16

TAK

100m M 810 NumerPDF 11.49/16

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 14 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona w roku :

2015

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLUS Agata 2002-02-10

300m K 35 NumerPDF

2
BLUS Agata 2002-02-10

100m K 35 NumerPDF

3
JAGURA Jakub 2002-09-30

100m M 32 NumerPDF

4
KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23

W dal K 33 NumerPDF

5
KOSMOWSKA Wiktoria 2003-01-23

100m K 33 NumerPDF

6
KOSMOWSKI Szymon 2006-09-02

W dal M 31 NumerPDF

7
ROKICKA Oliwia 2004-07-23

W dal K 34 NumerPDF

8
WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19

W dal K 39 NumerPDF

9
WAWRZYŃSKA Karolina 2003-11-19

300m K 39 NumerPDF

10
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-11

300m M 36 NumerPDF

11
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-11

100m M 36 NumerPDF

12
WIŚNIEWSKI Jan 2002-01-11

100m M 37 NumerPDF

13
WIŚNIEWSKI Jan 2002-01-11

300m M 37 NumerPDF

14
WOJCIECHOWSKA Weronika 2003-07-11

100m K 36 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 37 ( 28 ) K-16 M-12
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

800m M 804 NumerPDF 1:57.13 1:56.12/16

2
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

800m M 821 NumerPDF 1:53.82/11

3
KRUK Kamil 1992-02-23 Z/2904/11

TAK

800m M 803 NumerPDF 1:50.87 1:50.64/15

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOCHA Gabriela 2004-08-09

100m K 296 NumerPDF

2
SOCHA Gabriela 2004-08-09

W dal K 296 NumerPDF

3
ZDUŃCZYK Patryk 1991-01-19 Z/3899/11

TAK

Tyczka M 260 NumerPDF 5.20/15

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 13 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

800m K 27 NumerPDF 2:42.25/16

2
BORYSOWICZ Zuzanna 2001-10-24 Z/0455/17

TAK

200m K 18 NumerPDF 29.44 29.44/17

3
BORYSOWICZ Zuzanna 2001-10-24 Z/0455/17

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.74/16

4
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

400m K 5 NumerPDF 62.02/16

5
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

3000m M 15 NumerPDF 9:23.40 9:23.40/17

6
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

3000m M 7 NumerPDF 9:22.10 9:22.10/17

7
MAJKOWSKI Mateusz 2001-07-05 Z/3065/17

TAK

100m M 16 NumerPDF 11.90

8
MAJKOWSKI Mateusz 2001-07-05 Z/3065/17

TAK

200m M 16 NumerPDF 23.23

9
MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 Z/1052/16

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.12 12.12/17

10
MAŁKOWSKI Maciej 2002-01-09 Z/1052/16

TAK

200m M 8 NumerPDF

11
MOCEK Daniel 1996-02-14 Z/0953/15

TAK

3000m M 20 NumerPDF 9:18.77 9:12.15/15

12
NAROJCZYK Mateusz 2001-10-13 Z/5869/15

TAK

1500m M 13 NumerPDF 4:40.56

13
WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 Z/1049/16

TAK

800m M 29 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m K 704 NumerPDF 12.28 12.28/17

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19

200m K 2 NumerPDF

2
JASTRZĘBSKA Klaudia 2004-01-16

100m K 12 NumerPDF

3
SUŁEK Alicja 2004-09-20

300m K 3 NumerPDF

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Aneta 1981-01-17 Z/2805/17

TAK

400m K 400 NumerPDF 00:56.33 52.68/01

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMAŃSKA Aleksandra 2000-05-08

Oszczep K U18 (500) 15 NumerPDF

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 12 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

200m K 11 NumerPDF 27.72/16

2
FIJAK Zuzanna 2001-01-19 Z/3963/15

TAK

W dal K 11 NumerPDF 5.24/16

3
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

100m M 110 NumerPDF 12.58/15

4
GŁĘBOCKI Jan 2001-04-09 Z/3401/16

TAK

200m M 110 NumerPDF

5
KOWALSKA Klaudia 2003-03-04 Z/2004/16

TAK

W dal K 100 NumerPDF 4.57/16

6
KUBIAK Maja 2003-02-15 Z/1354/17

TAK

100m K 12 NumerPDF

7
MACJEJEWSKA Maria 2003-12-31

200m K 5 NumerPDF

8
MACJEJEWSKA Maria 2003-12-31

300m K 5 NumerPDF

9
MAŁEK Julia 2003-04-18

200m K 35 NumerPDF

10
MAŁEK Julia 2003-04-18

300m K 35 NumerPDF

11
SKALSKA Kamila 2005-09-19

200m K 34 NumerPDF

12
SKALSKA Kamila 2005-09-19

300m K 34 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 26 ( 15 ) K-12 M-3
 
KU AZS Ak. Górniczo-Hutniczej w Krakowie Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAHRANOWSKA Maria 1993-07-14

1500m K 1 NumerPDF 3:35.00

2
BAHRANOWSKA Maria 1993-07-14

800m K 1 NumerPDF 2:45.00

 
KU AZS Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Osobostarty: 12 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURDA Katarzyna 1994-09-13

Dysk K (1kg) 98 NumerPDF 29.97/11

2
BURDA Katarzyna 1994-09-13

Oszczep K (600) 98 NumerPDF 37.24 43.14/13

3
GÓRAK Paulina 1997-11-13

800m K 97 NumerPDF 2:14.24/15

4
GÓRAK Paulina 1997-11-13

1500m K 97 NumerPDF 4:41.26/16

5
MORDYL Jakub 1996-01-15

200m M 94 NumerPDF 22.44/13

6
MORDYL Jakub 1996-01-15

400m M 94 NumerPDF 50.47/14

7
OLEKSII Filipas 1999-03-12

100m M 95 NumerPDF

8
OLEKSII Filipas 1999-03-12

200m M 95 NumerPDF

9
TOŚ Barbara 1996-01-21

400m K 96 NumerPDF 61.89/13

10
TOŚ Barbara 1996-01-21

800m K 96 NumerPDF

11
WASILEWSKI Artur 1996-09-08

100m M 92 NumerPDF 10.67/15

12
WASILEWSKI Artur 1996-09-08

200m M 92 NumerPDF 21.87/16

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

100m K 507 NumerPDF 14.00 13.85/16

2
DOROSZKO Dorota 2001-12-01 Z/3412/15

TAK

W dal K 507 NumerPDF 4.98/16

3
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

100m K 512 NumerPDF 13.96/16

4
KOS Katarzyna 2001-06-12 Z/3414/15

TAK

W dal K 512 NumerPDF 5.01/16

5
KOWALSKA Julia 2001-06-25 Z/5981/15

2016

W dal K 509 NumerPDF 4.51 4.77/16

6
KOWALSKA Julia 2001-06-25 Z/5981/15

2016

100m K 509 NumerPDF 14.93 14.17/16

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZ Matylda 2003-11-02 Z/0003/17

TAK

Wzwyż K 62 NumerPDF 1.35 1.35/17

2
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

100m pł K U16 98 NumerPDF

3
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

200m pł K 98 NumerPDF 38.21 38.21/17

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

W dal K 79 NumerPDF 4.88 4.88/17

5
NOWAK Oliwia 2003-02-26 Z/0008/17

TAK

100m K 81 NumerPDF 14.39 14.39/17

6
SURMIAK Zofia 2001-01-17 Z/1267/15

Oszczep K U18 (500) 55 NumerPDF 39.67/16

 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BETLEJ Patrycja 2002-01-08 Z/2875/15

TAK

100m K 831 NumerPDF 13.64/16

2
BOCHEŃSKA Magdalena 2002-05-14 Z/1950/16

TAK

100m K 836 NumerPDF 16.22/16

3
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

Wzwyż M 831 NumerPDF 2.04 2.04/17

4
KORDYŚ Mariusz 2001-10-05 Z/1942/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 832 NumerPDF 9.05/16

5
KORDYŚ Mariusz 2001-10-05 Z/1942/16

TAK

100m M 832 NumerPDF 12.90/16

6
MUSIOŁ Karolina 2001-01-27 Z/2885/15

TAK

100m K 826 NumerPDF 14.14/15

7
MUSIOŁ Karolina 2001-01-27 Z/2885/15

TAK

Kula K (4kg) 826 NumerPDF

8
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

100m K 833 NumerPDF

9
RATAJ Małgorzata 2002-04-27 Z/1943/16

TAK

300m K 833 NumerPDF 45.52/16

10
ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 Z/1949/16

TAK

100m M 826 NumerPDF 12.73/16

11
ZDUŃCZYK Jakub 2002-07-09 Z/1949/16

TAK

300m M 826 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 22 ( 21 ) K-9 M-12
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 Z/2341/16

TAK

110m M (91.4) U16 120 NumerPDF 19.86/16

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKA Małgorzata 1998-08-02 Z/1440/14

TAK

5000m ch K 556 NumerPDF 24:51 24:23.20/16

2
DECHNIK Jakub 2000-01-07 Z/2718/15

TAK

100m M 557 NumerPDF 11.61/16

3
DUL Patrycja 1999-09-18 Z/4555/15

TAK

Młot K (4kg) 551 NumerPDF 36.72 36.72/17

4
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

200m K 550 NumerPDF 27.22/16

5
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 556 NumerPDF 2:15.21/16

6
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

400m M 551 NumerPDF 54.07/15

7
GUMIELA Jakub 1998-08-16 Z/1305/14

TAK

W dal M 556 NumerPDF 6.86/16

8
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 550 NumerPDF 12.33/16

9
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

400m K 560 NumerPDF 66.23/16

10
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

3000m M 560 NumerPDF 8:24.24/16

11
MOSKAL Radosław 2001-02-08 Z/2714/15

TAK

1500m M 550 NumerPDF

12
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

400m K 549 NumerPDF 55.82/16

13
SKRZAT Patryk 2000-01-26 Z/6479/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 558 NumerPDF 46.47/16

14
WOŹNIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 556 NumerPDF 41.39 41.39/17

15
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

Kula K (4kg) 55 NumerPDF

16
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 560 NumerPDF 49.91 49.91/17

17
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 551 NumerPDF

18
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

800m M 549 NumerPDF 1:55.66/16

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02

1000m M 127 NumerPDF

2
SCHMIDT Antoni 2004-06-24

100m M 53 NumerPDF

3
SCHMIDT Antoni 2004-06-24

W dal M 53 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 12 ( 11 ) K-7 M-4
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 12 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.40/16

2
KLIMOWICZ Michał 2002-08-06

100m M 1 NumerPDF 12.95/16

3
KRAWCZYK Kacper 2002-07-28 Z/3160/16

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.10/16

4
MAŁYSZKO Joanna 1997-07-01 Z/4522/15

TAK

100m K 778 NumerPDF 13.26/15

5
MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 Z/2029/15

TAK

3000m M 777 NumerPDF

6
MASIEJCZYK Aleksandra 2002-01-02 Z/0830/16

TAK

200m K 1 NumerPDF

7
MIKIEWICZ Dominika 2001-06-19 Z/2836/15

TAK

200m K 776 NumerPDF 26.10/16

8
RACEWICZ Julia 2002-01-10 Z/0597/16

TAK

1000m K 261 NumerPDF 3:35.23/16

9
SKRECZKO Julia 2003-07-30 Z/3161/16

TAK

100m K 1 NumerPDF 14.11/16

10
WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 Z/2039/15

TAK

100m M 1 NumerPDF 12.38/16

11
WNOROWSKI Przemysław 2001-06-13 Z/2039/15

TAK

200m M 1 NumerPDF 26.42/16

12
ZACZKIEWICZ Wiktoria 2001-08-04 Z/0600/16

TAK

200m K 1 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 11 ) K-5 M-6
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

Oszczep M (800) 404 NumerPDF 75.00 78.56/16

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 11 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 Z/0323/15

TAK

300m M 52 NumerPDF 39.82/16

2
GOŁĘBIEWSKI Wojciech 1998-02-06 Z/0323/15

TAK

100m M 52 NumerPDF 11.73/16

3
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

3000m ch K 27 NumerPDF 16:20 16:20/17

4
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

3000m ch K 20 NumerPDF 14:51 14:04.08/16

5
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

300m K 34 NumerPDF 42.65/16

6
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

100m K 34 NumerPDF 12.78/16

7
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

1000m M 61 NumerPDF 2:52.02/16

8
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

1000m M 48 NumerPDF 2:31.58/16

9
RUDA Rafał 1998-07-21 Z/0325/15

TAK

300m M 45 NumerPDF 36.99/16

10
RUDA Rafał 1998-07-21 Z/0325/15

TAK

100m M 45 NumerPDF 11.53/16

11
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

1000m M 46 NumerPDF 2:40.50/16

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

200m K 96 NumerPDF 25.30 25.30/17

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

Kula K (4kg) 532 NumerPDF 14.91/16

2
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 532 NumerPDF 52.87/16

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 57 ( 38 ) K-23 M-15
 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

400m K 753 NumerPDF 59.34 58.99/16

 
GTS Bojszowy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINA Michalina 2000-10-15 Z/1407/15

TAK

3000m K 56 NumerPDF

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 15 ( 14 ) K-5 M-9
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZADER Hubert 2000-07-30 Z/3467/15

TAK

4x400m M 77 NumerPDF

2
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

4x400m M 666 NumerPDF

3
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

800m M 666 NumerPDF 1:58.50 1:58.50/17

4
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

TAK

4x100m M 30 NumerPDF

5
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

TAK

4x100m M 27 NumerPDF

6
JAROMIN Mateusz 2000-03-09 Z/2749/15

TAK

4x400m M 85 NumerPDF

7
KAPINOS Radosław 2000-07-09 Z/3470/15

TAK

4x400m M 12 NumerPDF

8
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

4x400m K 5 NumerPDF

9
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

TAK

4x100m M 28 NumerPDF

10
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

4x400m M 29 NumerPDF

11
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

4x400m K 6 NumerPDF

12
PIWOWAR Michalina 2000-04-25 Z/1845/17

TAK

4x400m K 16 NumerPDF

13
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

4x400m K 22 NumerPDF

14
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

4x400m K 64 NumerPDF

15
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

TAK

4x100m M 226 NumerPDF

 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Szymon 2003-01-01

300m M 243 NumerPDF 46.34/16

2
ADAMASZEK Szymon 2003-01-01

Oszczep M U16 (600) 243 NumerPDF PK

3
CIUPEK Sylwia 2000-07-09 Z/5722/15

TAK

400m K 129 NumerPDF 58.94 58.94/17

4
NOWAK Kamila 1998-04-23 Z/0860/14

TAK

1000m K 118 NumerPDF 3:17.12/15

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 33 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

100m K 58 NumerPDF 15.76/16

2
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

W dal K 58 NumerPDF

3
BIELAWSKA Patrycja 2003-04-04

Kula K (4kg) 58 NumerPDF

4
CIEŚLIK Piotr 2003-05-04

Wzwyż M 1 NumerPDF

5
CIEŚLIK Piotr 2003-05-04

W dal M 1 NumerPDF

6
GÓRA Julia 2003-11-27

Kula K (4kg) 2 NumerPDF

7
GÓRA Julia 2003-11-27

100m K 2 NumerPDF

8
GRAD Izabela 2003-08-07

100m K 3 NumerPDF

9
GRAD Izabela 2003-08-07

W dal K 3 NumerPDF

10
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

100m K 9 NumerPDF 16.58/16

11
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

Kula K (4kg) 9 NumerPDF

12
GWARDJAK Karolina 2003-02-15

W dal K 9 NumerPDF

13
HERMAN Jan 2003-01-27

Kula M U18 (5kg) 4 NumerPDF

14
HERMAN Jan 2003-01-27

Oszczep M U14 (500) 4 NumerPDF

15
KANIA Wiktoria 2003-09-24

100m K 4 NumerPDF 15.01/16

16
KANIA Wiktoria 2003-09-24

W dal K 4 NumerPDF 4.25/16

17
KIEDROWSKA Julia 2003-01-12

100m K 7 NumerPDF 15.47/16

18
KIEDROWSKA Julia 2003-01-12

W dal K 7 NumerPDF

19
KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2002-08-04

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF

20
KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 2002-08-04

W dal M 1 NumerPDF

21
KORZENIOWSKA Nikol 2003-05-11

Kula K (4kg) 1 NumerPDF

22
KSIĄŻEK Natalia 2003-05-24

100m K 1 NumerPDF

23
KSIĄŻEK Natalia 2003-05-24

W dal K 1 NumerPDF

24
KURDZIEL Amelia 2003-07-31

100m K 1 NumerPDF

25
KURDZIEL Amelia 2003-07-31

W dal K 1 NumerPDF

26
LARA Patrycja 2003-06-18

100m K 60 NumerPDF 15.47/16

27
LARA Patrycja 2003-06-18

W dal K 60 NumerPDF 4.22/16

28
MIKUŁA Adam 2004-07-23

100m M 1 NumerPDF

29
MIKUŁA Adam 2004-07-23

W dal M 1 NumerPDF

30
NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23

100m M 1 NumerPDF

31
NOCENTINI Pierangelo 2002-05-23

Wzwyż M 1 NumerPDF

32
NOSAL Aleksandra 2001-02-26 Z/0646/17

TAK

Kula K (4kg) 80 NumerPDF

33
NOSAL Aleksandra 2001-02-26 Z/0646/17

TAK

Dysk K (1kg) 80 NumerPDF 21.48 21.48/17

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

100m K 11 NumerPDF 13.64/15

 
www.justteam.pl
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/SL/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

TAK

800m K 92 NumerPDF 2:18.18 2:18.18/17

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUMAŁA Kamila 2000-08-25 Z/4671/15

TAK

800m K 104 NumerPDF 2:16.09/16

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
MUKS THM Ostrowiec Świętokrzyski Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 Z/5786/15

2015

300m M 121 NumerPDF 38.20/16

2
KWIETNIAK Kacper 2000-05-05 Z/5786/15

2015

100m M 121 NumerPDF 12.12/16

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 61 ( 49 ) K-33 M-16
 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Konrad 2000-04-18

Kula M U18 (5kg) 18 NumerPDF

2
ROSINSKI Marek 2000-04-15

Kula M U18 (5kg) 19 NumerPDF

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 19 ( 19 ) K-9 M-10
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-06-04 Z/1689/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 978 NumerPDF 11.94 12.31/16

2
BODURA Szymon 2002-04-07 Z/1469/17

TAK

3000m M 973 NumerPDF

3
DOBOSZ Julia 2000-04-26 Z/6219/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 981 NumerPDF

4
GAŁKA Karolina 2000-06-25 Z/6220/15

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 987 NumerPDF 22.39/15

5
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 962 NumerPDF 12.67 12.67/17

6
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

110m M (99.1) U20 971 NumerPDF 14.72/16

7
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

100m M 972 NumerPDF 11.39/16

8
KARKOSZKA Elżbieta 2000-03-27 Z/6230/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 975 NumerPDF

9
KUCHARSKA Oliwia 1998-09-09 Z/1523/14

TAK

Oszczep K (600) 978 NumerPDF 38.21/15

10
LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 Z/2402/17

TAK

1500m prz.K 972 NumerPDF

11
MIKOŁAJCZYK Michał 2000-05-01 Z/6231/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 973 NumerPDF

12
NAWROT Weronika 1999-06-30 Z/2299/16

TAK

Kula K (4kg) 789 NumerPDF 9.60 9.60/17

13
NOWAK Natalia 2002-03-24 Z/3783/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 987 NumerPDF 29.52 29.52/17

14
PRUCHNICKA Bogumiła 2000-08-13 Z/2403/17

TAK

Kula K (4kg) 983 NumerPDF

15
ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 Z/2300/16

TAK

Wzwyż M 982 NumerPDF 1.89/16

16
TOMALAK Piotr 2001-03-10 Z/2404/17

TAK

100m M 986 NumerPDF 12.15 12.15/17

17
WARSZAWSKI Kornel 2000-01-11 Z/4325/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 976 NumerPDF 57.08/16

18
WRÓBEL Martyna 2000-02-19 Z/6217/15

TAK

100m pł K U18 961 NumerPDF

19
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

110m M (99.1) U20 967 NumerPDF 14.93/16

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 13 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIACHURSKA Natalia 1998-07-26 Z/0813/14

TAK

Trójskok K 36 NumerPDF 11.28/14

2
KĘSA Martyna 2001-08-01 Z/5285/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 36 NumerPDF 31.75 33.53/16

3
KOWALCZYK Wiktoria 2002-09-15 Z/2691/16

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF 1.50 1.50/17

4
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

Wzwyż K 34 NumerPDF 1.55 1.55/17

5
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

200m K 38 NumerPDF 28.93 28.93/17

6
MAŁECKA Julia 2002-10-25 Z/2690/16

TAK

W dal K 38 NumerPDF 4.66 4.66/17

7
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

Wzwyż K 42 NumerPDF 1.50 1.55/16

8
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

Trójskok K 42 NumerPDF

9
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

100m K 20 NumerPDF 13.13 13.13/17

10
SKOWROŃSKA Zuzanna 2002-05-20 Z/2687/16

TAK

200m K 20 NumerPDF 27.28 27.28/17

11
SMOLIBOCKA Eliza 1998-05-17 Z/0817/14

TAK

Trójskok K 41 NumerPDF 11.30/14

12
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Dysk K (1kg) 24 NumerPDF 32.04 32.04/17

13
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Kula K (4kg) 24 NumerPDF

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 10 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

W dal K 45 NumerPDF 4.45 4.45/17

2
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

100m K 45 NumerPDF 14.71/16

3
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

TAK

W dal M 42 NumerPDF 6.22/16

4
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

Kula K (4kg) 77 NumerPDF

5
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 77 NumerPDF 37.42 37.42/17

6
SOWIŃSKA Michalina 2002-04-11 Z/2618/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 55 NumerPDF 25.54 25.54/17 PK

7
SZARZYŃSKA Małgorzata 2003-04-21 Z/5701/15

TAK

200m K 83 NumerPDF

8
SZARZYŃSKA Małgorzata 2003-04-21 Z/5701/15

TAK

100m K 83 NumerPDF 14.44 14.16/16

9
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

100m K 59 NumerPDF 13.32/16

10
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

200m pł K 59 NumerPDF 33.03 32.98/16

 
OLA Wielkopolskie - Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LAMTSCHEK Eryk 2002-02-05

Wzwyż M 28 NumerPDF 1.80/16

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJAK Natalia 2003-10-28 Z/0425/17

TAK

4x100m K 161 NumerPDF

2
BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 Z/2356/15

TAK

4x100m K 153 NumerPDF

3
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

4x100m K 156 NumerPDF

4
IGNASIAK Małgorzata 1995-01-18 Z/0394/13

TAK

4x100m K 159 NumerPDF

5
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

300m K 153 NumerPDF 37.42/16

6
WYCISZKIEWICZ Patrycja 1994-01-08 Z/0658/11

TAK

400m K 153 NumerPDF 52.35 51.31/15

 
-
UKS Jedynka Piła Osobostarty: 10 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 42/WP/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSŁAWSKA Kornelia 2003-06-28

100m K 48 NumerPDF

2
DERA Mateusz 2004-02-26

Wzwyż M 42 NumerPDF

3
FLITTA Kacper 2001-04-26

100m M 41 NumerPDF 12.00

4
FLITTA Kacper 2001-04-26

Wzwyż M 41 NumerPDF 1.65

5
GŁĄB Magdalena 2003-10-16

W dal K 45 NumerPDF 3.65/16

6
GŁĄB Magdalena 2003-10-16

100m K 45 NumerPDF 13.81/16

7
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

W dal K 42 NumerPDF 4.73/16

8
SŁOWIŃSKA Wiktoria 2003-08-22

100m K 42 NumerPDF 13.76/16

9
TRAN Dominika 2003-05-07

100m K 43 NumerPDF 15.58/15

10
ŻELAZNA Eliza 2003-03-18

Wzwyż K 49 NumerPDF 1.20/15

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 27 ( 15 ) K-12 M-6
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 11 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

W dal K 21 NumerPDF

2
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

300m K 6 NumerPDF

3
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 Z/2996/17

TAK

100m K 6 NumerPDF

4
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

200m K 22 NumerPDF 28.07 28.07/17

5
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

800m K 22 NumerPDF

6
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

100m K 23 NumerPDF 12.39 12.10/16

7
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

200m K 23 NumerPDF 24.89 24.48/16

8
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

100m K 24 NumerPDF 12.78 12.42/16

9
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

300m K 24 NumerPDF 41.95 40.40/16

10
POTASZNIK Paulina 1998-12-09 Z/0045/14

TAK

200m K 24 NumerPDF 26.09 25.30/16

11
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

400m pł M (84) U18 81 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 16 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 Z/5532/15

TAK

(II) 4x100m M 114 NumerPDF

2
JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26

100m M 7 NumerPDF

3
JACKOWSKI Mateusz 2005-01-26

W dal M 7 NumerPDF

4
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

(II) 4x100m M 128 NumerPDF

5
JARZYNA Damian 2000-02-12 Z/2705/17

TAK

(II) 4x100m M 125 NumerPDF

6
KORNOWSKI Marek 2001-01-30 Z/5531/15

TAK

(II) 4x100m M 171 NumerPDF

7
MIESIKOWSKA Marta 2005-07-31

(III) 4x100m K 5 NumerPDF

8
TESMER Patrycja 2004-01-02

100m K 8 NumerPDF

9
TESMER Patrycja 2004-01-02

300m K 8 NumerPDF

10
TESMER Patrycja 2004-01-02

(III) 4x100m K 8 NumerPDF

11
ZALEWSKA Marta 2004-04-26

100m K 6 NumerPDF

12
ZALEWSKA Marta 2004-04-26

300m K 6 NumerPDF

13
ZALEWSKA Marta 2004-04-26

(III) 4x100m K 6 NumerPDF

14
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17

100m K 129 NumerPDF

15
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17

300m K 129 NumerPDF

16
ZŁOTOWSKA Julia 2004-04-17

(III) 4x100m K 129 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 28 ( 22 ) K-11 M-11
 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 6 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBASZEK Maciej 1999-01-10 Z/0808/15

TAK

100m M 495 NumerPDF 11.58 11.54/16

2
JAKUBASZEK Maciej 1999-01-10 Z/0808/15

TAK

200m M 495 NumerPDF 23.67 23.60/16

3
KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

100m M 10 NumerPDF

4
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

200m M 71 NumerPDF 23.47 23.47/17

5
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

100m M 489 NumerPDF 11.35 11.35/16

6
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

200m M 489 NumerPDF 22.98 22.98/17

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 9 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKA Hanna 2001-03-16 Z/0857/15

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:29.45/16

2
JEDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

300m M 63 NumerPDF

3
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

Oszczep M (800) 68 NumerPDF 55.81 56.80/16

4
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

110m M 68 NumerPDF 15.44 15.44/17

5
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

Wzwyż M 68 NumerPDF 1.92 1.92/17

6
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

100m K 63 NumerPDF 12.85 12.57/16

7
SZKUDLAR Klaudia 1999-08-06 Z/0644/15

TAK

200m K 63 NumerPDF 26.07 25.62/16

8
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

100m pł K 67 NumerPDF

9
WÓJS Marika 1999-04-09 Z/0645/15

TAK

200m K 67 NumerPDF 26.40/16

 
raz.szczecin.pl
RAZ Szczecin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 30/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIŃSKI Miłosz 2000-11-15 Z/6203/15

TAK

400m M 279 NumerPDF

2
MIERZOWIEC Mateusz 2001-05-17 Z/5066/15

TAK

800m M 383 NumerPDF 2:02.12 2:02.12/17

3
MŁYNARCZYK Arkadiusz