Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych
JELENIA GÓRA, 11.03.2017
Osobostarty wszystkie: 630 ( 622 ) K-262 M-360
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 57 ( 55 ) K-22 M-33
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

4 km prz M 1 NumerPDF

OK

2
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

4 km prz M 2 NumerPDF

OK

 
KS Maraton Nowa Ruda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 40/DS/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWIEŚKO Martyna 1999-03-18 Z/1003/17

TAK

2 km prz K U20 3 NumerPDF 6:55.00

OK

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

5 km prz M U18 4 NumerPDF

OK

 
LKS Zorza Niemil Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAWIŚLAK Paweł 1998-06-29 Z/0910/14

TAK

3 km prz M U20 5 NumerPDF

OK

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

5 km prz M U18 6 NumerPDF

OK

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBROWSKI Mateusz 1998-09-09 Z/6513/15

TAK

6 km prz M U20 7 NumerPDF

OK

2
NAJDEK Daniel 1998-12-10 Z/3199/15

TAK

3 km prz M U20 8 NumerPDF

OK

3
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

3 km prz K U18 9 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

TAK

4 km prz K U20 10 NumerPDF

OK

2
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

5 km prz M U18 11 NumerPDF

OK

3
MICHALSKI Dominik 1999-10-12 Z/4347/15

TAK

3 km prz M U20 12 NumerPDF

OK

4
MOCZYDLAK Karolina 1999-03-07 Z/2621/15

TAK

4 km prz K U20 13 NumerPDF

OK

5
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

3 km prz M U18 14 NumerPDF

OK

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 Z/2269/16

TAK

5 km prz M U18 15 NumerPDF

OK

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 Z/1165/15

TAK

3 km prz M U18 16 NumerPDF

OK

2
KÖNIGSMAN Karolina 2000-01-25 Z/1166/15

TAK

2 km prz K U18 17 NumerPDF

OK

3
MAŃKIEWICZ Julia 2001-08-02 Z/1168/15

TAK

3 km prz K U18 18 NumerPDF

OK

4
ROSOCHACKA Dorota 2001-08-13 Z/0546/17

TAK

2 km prz K U18 19 NumerPDF

OK

5
ŚLIWOWSKI Michał 2001-01-20 Z/0410/16

TAK

3 km prz M U18 20 NumerPDF

OK

6
ZAWADA Mateusz 2001-01-01 Z/1173/15

TAK

5 km prz M U18 21 NumerPDF

OK

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

2 km prz K U20 22 NumerPDF

OK

 
MLKS Rakowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUT Tomasz 1999-05-28 Z/2160/15

TAK

3 km prz M U20 23 NumerPDF

OK

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

3 km prz M U18 24 NumerPDF

OK

2
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

2 km prz K U18 25 NumerPDF

OK

3
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

6 km prz M U20 26 NumerPDF

OK

4
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

5 km prz M U18 27 NumerPDF

OK

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SS MKS Parasol Wrocław Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

2 km prz K U18 28 NumerPDF

OK

2
PLOCH Weronika 2001-08-06 Z/1607/15

TAK

3 km prz K U18 29 NumerPDF

OK

3
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

3 km prz M U18 30 NumerPDF

OK

4
PUTERKO Maciej 2001-11-14 Z/2120/15

TAK

3 km prz M U18 31 NumerPDF

OK

5
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

2 km prz K U18 32 NumerPDF

OK

6
STACHURA Dawid 2000-07-17 Z/1202/16

TAK

5 km prz M U18 33 NumerPDF

OK

7
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

3 km prz K U18 34 NumerPDF

OK

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FICA Michał 2001-12-04 Z/2603/15

TAK

3 km prz M U18 35 NumerPDF

OK

2
MATKOWSKI Michał 2001-11-02 Z/0212/17

TAK

3 km prz M U18 36 NumerPDF

OK

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMKOWSKI Michał 1998-07-22 Z/0978/14

TAK

6 km prz M U20 37 NumerPDF

OK

2
ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 Z/3681/15

TAK

3 km prz M U20 38 NumerPDF

OK

2 konkurencje
3
ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 Z/3681/15

TAK

6 km prz M U20 38 NumerPDF

OK

2 konkurencje
 
UKS Team-LUKS Żórawina-Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 36/DS/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Katarzyna 1991-08-18 Z/0891/17

TAK

5 km prz K 39 NumerPDF

OK

2
LESIECKI Jacek 1991-12-20 Z/1476/16

TAK

4 km prz M 40 NumerPDF

OK

3
ROGOZA Emilia 1995-12-15 Z/3054/15

TAK

5 km prz K 41 NumerPDF

OK

 
ULKS Bystrzyca Kłodzka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 33/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Mateusz 1999-12-22 Z/1501/16

TAK

6 km prz M U20 42 NumerPDF

OK

2
JILEK Dariusz 1998-05-11 Z/0627/16

TAK

6 km prz M U20 43 NumerPDF

OK

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

3 km prz M U18 44 NumerPDF

OK

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

3 km prz K U18 45 NumerPDF

OK

2
MRÓZ Ewa 2000-12-21 Z/1087/15

TAK

2 km prz K U18 46 NumerPDF

OK

3
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

TAK

3 km prz K U18 47 NumerPDF

OK

4
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

3 km prz M U18 48 NumerPDF

OK

5
RYNG Wiktoria 2001-09-11 Z/1103/15

TAK

2 km prz K U18 49 NumerPDF

OK

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

3 km prz M U18 50 NumerPDF

OK

2
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

10 km prz M 51 NumerPDF

OK

2 konkurencje
3
GARDZIELEWSKI Arkadiusz 1986-06-12 Z/1684/11

TAK

4 km prz M 51 NumerPDF

OK

2 konkurencje
4
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

3 km prz M U20 52 NumerPDF

OK

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

4 km prz K U20 53 NumerPDF

OK

2
ZAWADZKA Julia 2001-07-20 Z/2978/15

TAK

2 km prz K U18 54 NumerPDF

OK

3
ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 Z/0692/16

TAK

4 km prz K U20 55 NumerPDF

OK

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 40 ( 40 ) K-15 M-25
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 9 ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

2 km prz K U20 56 NumerPDF

OK

2
BANACH Kamil 2001-01-13 Z/0058/15

TAK

3 km prz M U18 57 NumerPDF

OK

3
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

6 km prz M U20 58 NumerPDF

OK

4
JANUSZEWSKI Marcin 2001-04-25 Z/0971/17

TAK

3 km prz M U18 59 NumerPDF

OK

5
LASKOWSKI Miłosz 1998-04-23 Z/0605/14

TAK

3 km prz M U20 60 NumerPDF

OK

6
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

3 km prz M U20 61 NumerPDF

OK

7
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

5 km prz M U18 62 NumerPDF

OK

8
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

5 km prz M U18 63 NumerPDF

OK

9
WITKOWSKI Dariusz 2000-01-18 Z/2733/16

TAK

3 km prz M U18 64 NumerPDF

OK

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

3 km prz M U18 65 NumerPDF

OK

2
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

3 km prz K U18 66 NumerPDF

OK

3
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

4 km prz K U20 67 NumerPDF

OK

4
POZORSKI Szymon 2001-04-16 Z/0026/15

TAK

3 km prz M U18 68 NumerPDF

OK

5
WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

3 km prz M U18 69 NumerPDF

OK

 
lks-ostromecko.pl
LKS Ostromecko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSIEWSKI Krzysztof 1988-05-30 Z/0430/13

TAK

10 km prz M 70 NumerPDF

OK

2
KOTŁOWSKI Bartosz 1992-09-03 Z/0181/11

TAK

4 km prz M 71 NumerPDF

OK

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

3 km prz K U18 72 NumerPDF

OK

2
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

5 km prz K 73 NumerPDF

OK

3
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

4 km prz K U20 74 NumerPDF

OK

4
WAŚKOWSKA Alicja 1998-02-13 Z/0602/14

TAK

4 km prz K U20 75 NumerPDF

OK

 
LUKS Ogrodnik Bydgoszcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWICZ Szymon 1998-03-24 Z/0625/14

TAK

3 km prz M U20 76 NumerPDF

OK

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 Z/0031/15

TAK

3 km prz M U18 77 NumerPDF

OK

2
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

5 km prz K 78 NumerPDF

OK

3
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

3 km prz K U18 79 NumerPDF

OK

4
STOPA Angelika 2001-01-27 Z/0207/16

TAK

2 km prz K U18 80 NumerPDF

OK

 
MKL Toruń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

5 km prz K 81 NumerPDF

OK

2
KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 Z/5137/15

TAK

4 km prz M 604 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
3
SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 Z/2657/11

TAK

4 km prz M 82 NumerPDF

OK

4
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

3 km prz M U18 83 NumerPDF

OK

5
ZIELONKA Jan 1999-08-19 Z/2663/16

TAK

3 km prz M U20 84 NumerPDF

OK

6
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

4 km prz M 85 NumerPDF

OK

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKA Anna 1991-02-17 Z/1623/14

TAK

5 km prz K 86 NumerPDF

OK

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3 km prz K U18 87 NumerPDF

OK

2
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

TAK

3 km prz K U18 88 NumerPDF

OK

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 Z/2001/15

TAK

3 km prz M U18 89 NumerPDF

OK

2
KACZOREK Robert 1998-04-29 Z/0270/14

TAK

3 km prz M U20 90 NumerPDF

OK

3
OLSZEWSKI Igor 2000-02-18 Z/0970/16

TAK

3 km prz M U18 91 NumerPDF

OK

 
---
UKS BUK przy Gimnazjum nr 2 w Stobnie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/KP/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZYBYLSKA Dominika 2001-05-31 Z/0171/17

TAK

3 km prz K U18 92 NumerPDF

OK

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

5 km prz M U18 93 NumerPDF

OK

2
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-28 Z/2282/15

TAK

5 km prz M U18 94 NumerPDF

OK

 
LUBELSKIE Osobostarty: 23 ( 22 ) K-13 M-9
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

2 km prz K U18 95 NumerPDF

OK

2
ZYCH Magdalena 1998-10-01 Z/0656/14

TAK

2 km prz K U20 96 NumerPDF

OK

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Natalia 2001-02-16 Z/0108/15

TAK

2 km prz K U18 619 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
2
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

3 km prz M U20 97 NumerPDF

OK

3
OKOŃ Patrycja 2000-01-12 Z/2045/16

TAK

2 km prz K U18 98 NumerPDF

OK

4
SAWICKA Weronika 1998-07-13 Z/1062/14

TAK

2 km prz K U20 99 NumerPDF

OK

5
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

4 km prz K U20 100 NumerPDF

OK

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNAŚ Dawid 2000-09-05 Z/0704/16

TAK

3 km prz M U18 101 NumerPDF

OK

2
PYDA Sylwester 1998-11-22 Z/1752/16

TAK

6 km prz M U20 102 NumerPDF

OK

3
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

3 km prz K U18 103 NumerPDF

OK

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 Z/0648/15

TAK

3 km prz M U20 104 NumerPDF

OK

2
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

2 km prz K U18 105 NumerPDF

OK

2 konkurencje
3
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

3 km prz K U18 105 NumerPDF

OK

2 konkurencje
4
MYDLAK Tomasz 1994-05-20 Z/0635/12

TAK

10 km prz M 106 NumerPDF

OK

5
PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 Z/0649/15

TAK

6 km prz M U20 107 NumerPDF

OK

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIOŁKO Kamil 2001-03-02 Z/5969/15

TAK

3 km prz M U18 108 NumerPDF

OK

2
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

4 km prz K U20 109 NumerPDF

OK

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 Z/0961/15

TAK

2 km prz K U18 110 NumerPDF

OK

2
KŁOPOTOWSKA Mariola 1996-10-02 Z/0203/12

TAK

5 km prz K 111 NumerPDF

OK

3
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

5 km prz K 112 NumerPDF

OK

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASIŃSKA Maja 2001-02-06 Z/0336/16

TAK

3 km prz K U18 620 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
2
KRUPA Piotr 2001-10-30 Z/5742/15

TAK

3 km prz M U18 621 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
3
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

3 km prz M U18 622 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
 
LUBUSKIE Osobostarty: 38 ( 38 ) K-13 M-25
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIEŃSKA Aleksandra 1999-05-06 Z/3336/15

TAK

4 km prz K U20 113 NumerPDF

OK

2
SUŚNIŁO Natalia 2000-11-22 Z/2712/15

TAK

2 km prz K U18 114 NumerPDF

OK

3
TERKA Maciej 1998-02-22 Z/1661/14

TAK

6 km prz M U20 115 NumerPDF

OK

 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

5 km prz K 116 NumerPDF

OK

2
MIZIOŁEK Dominika 1999-01-22 Z/0737/17

TAK

2 km prz K U20 117 NumerPDF

OK

 
http://zaryrunners.pl/
KS Żary Runners Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LB/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

5 km prz M U18 118 NumerPDF

OK

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARASIEWICZ Szymon 1998-11-24 Z/0755/14

TAK

3 km prz M U20 119 NumerPDF

OK

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 8 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRUSZCZEWSKI Kacper 2001-02-19 Z/0994/17

TAK

5 km prz M U18 120 NumerPDF

OK

2
DROBNIK Piotr 1993-06-27 Z/1812/11

TAK

4 km prz M 121 NumerPDF

OK

3
KUPISZ Jan 2001-11-27 Z/2895/15

TAK

5 km prz M U18 122 NumerPDF

OK

4
ŁAWECKI Adrian 1999-01-04 Z/1828/15

TAK

3 km prz M U20 123 NumerPDF

OK

5
NOWIŃSKI Rafał 2001-03-28 Z/0993/17

TAK

5 km prz M U18 124 NumerPDF

OK

6
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

3 km prz K U18 125 NumerPDF

OK

7
RZEPECKI Aleksander 2000-08-22 Z/2021/15

TAK

3 km prz M U18 126 NumerPDF

OK

8
WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 Z/0514/16

TAK

5 km prz M U18 127 NumerPDF

OK

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

6 km prz M U20 128 NumerPDF

OK

2
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

TAK

3 km prz M U18 129 NumerPDF

OK

3
MARYSIAK Adam 1988-01-06 Z/2639/11

TAK

10 km prz M 130 NumerPDF

OK

4
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

4 km prz K U20 131 NumerPDF

OK

5
POGODA Paulina 2001-01-20 Z/5546/15

TAK

3 km prz K U18 132 NumerPDF

OK

6
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

5 km prz M U18 133 NumerPDF

OK

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

2 km prz K U18 134 NumerPDF

OK

2
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

5 km prz M U18 135 NumerPDF

OK

3
PĘKALA Piotr 1998-02-23 Z/0976/14

TAK

3 km prz M U20 136 NumerPDF

OK

4
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

3 km prz M U18 137 NumerPDF

OK

5
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

3 km prz M U18 138 NumerPDF

OK

6
WRONA Oskar 2001-01-07 Z/1922/15

TAK

3 km prz M U18 139 NumerPDF

OK

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

3 km prz M U20 140 NumerPDF

OK

2
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

2 km prz K U18 141 NumerPDF

OK

3
JASIŃSKI Łukasz 2000-01-16 Z/0499/17

TAK

3 km prz M U18 142 NumerPDF

OK

4
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

2 km prz K U20 143 NumerPDF

OK

5
KURPAS Rafał 2000-03-19 Z/0492/15

TAK

3 km prz M U18 144 NumerPDF

OK

6
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

3 km prz M U20 145 NumerPDF

OK

7
MILIAN Marcin 1995-05-05 Z/1573/12

TAK

4 km prz M 146 NumerPDF

OK

8
MUSIOŁ Bartosz 1994-03-21 Z/1519/11

TAK

4 km prz M 147 NumerPDF

OK

9
NOWAKOWSKA Sandra 1998-06-12 Z/0359/14

TAK

4 km prz K U20 148 NumerPDF

OK

10
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

5 km prz K 149 NumerPDF

OK

11
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

2 km prz K U18 150 NumerPDF

OK

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 44 ( 44 ) K-18 M-26
 
AZS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Natalia 2000-09-27 Z/2398/15

TAK

2 km prz K U18 151 NumerPDF

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

3 km prz M U18 152 NumerPDF

 
LKS Koluszki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

4 km prz K U20 153 NumerPDF

OK

2
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

6 km prz M U20 154 NumerPDF

OK

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIERACH Milena 2000-04-24 Z/4398/15

TAK

2 km prz K U18 155 NumerPDF

2
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

4 km prz K U20 156 NumerPDF

3
KUŚMIEREK Agnieszka 1998-04-20 Z/2431/15

TAK

2 km prz K U20 157 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Justyna 2000-10-18 Z/1945/15

TAK

2 km prz K U18 158 NumerPDF

2
BEDNAREK Damian 2000-01-13 Z/0294/15

TAK

5 km prz M U18 159 NumerPDF

3
KLIMEK Beata 1999-10-01 Z/0820/17

TAK

2 km prz K U20 160 NumerPDF

4
KOPERSKA Natalia 2000-11-14 Z/5449/15

TAK

2 km prz K U18 161 NumerPDF

5
KORBUS Krystian 1998-11-23 Z/0712/17

TAK

6 km prz M U20 162 NumerPDF

6
NOSEK Szymon 2000-01-05 Z/0295/15

TAK

3 km prz M U18 163 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

3 km prz M U18 164 NumerPDF

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

3 km prz K U18 165 NumerPDF

3
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

3 km prz M U18 166 NumerPDF

4
PAWLAK Wojciech 1998-02-25 Z/0230/14

TAK

6 km prz M U20 167 NumerPDF

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

5 km prz M U18 168 NumerPDF

 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

6 km prz M U20 169 NumerPDF

2
PĘDZIWIATR JAKUB 1999-09-11 Z/0930/17

TAK

3 km prz M U20 170 NumerPDF

3
WRÓBEL Jakub 1999-01-20 Z/1161/16

TAK

3 km prz M U20 171 NumerPDF

 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-16 Z/1196/16

TAK

5 km prz K 172 NumerPDF

2
LEŚNIEWSKA Daria 2000-08-08 Z/2270/15

TAK

2 km prz K U18 173 NumerPDF

3
ŚWIĄTEK Bartłomiej 2000-01-19 Z/2265/15

TAK

3 km prz M U18 174 NumerPDF

4
TOKARSKI Jakub 2001-10-30 Z/0535/16

TAK

3 km prz M U18 175 NumerPDF

5
WDÓWKA Julia 2001-01-19 Z/0543/16

TAK

2 km prz K U18 176 NumerPDF

6
WIKTOROWICZ Łucja 1999-03-23 Z/4696/15

TAK

4 km prz K U20 177 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 13 ( 13 ) K-2 M-11
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 Z/1711/16

TAK

3 km prz M U18 178 NumerPDF

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

5 km prz M U18 179 NumerPDF

3
FILIPOWSKA Agnieszka 1997-11-14 Z/0187/13

TAK

5 km prz K 180 NumerPDF

4
HASIURA Antoni 2001-04-27 Z/5762/15

TAK

3 km prz M U18 181 NumerPDF

5
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

4 km prz M 182 NumerPDF

6
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3 km prz K U18 183 NumerPDF

7
KISIEL Tomasz 1994-12-05 Z/1194/11

TAK

10 km prz M 184 NumerPDF

8
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

4 km prz M 185 NumerPDF

9
NITKA Maciej 1993-10-13 Z/4510/11

TAK

4 km prz M 186 NumerPDF

10
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

5 km prz M U18 187 NumerPDF

11
PIETRZKO Tomasz 2000-08-20 Z/0577/17

TAK

3 km prz M U18 188 NumerPDF

12
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

10 km prz M 189 NumerPDF

13
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

3 km prz M U18 190 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

2 km prz K U20 191 NumerPDF

 
UKS Dziesiątka Radomsko Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 Z/0166/15

TAK

3 km prz M U20 192 NumerPDF

OK

2
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

2 km prz K U18 193 NumerPDF

OK

3
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

3 km prz K U18 194 NumerPDF

OK

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 64 ( 64 ) K-25 M-39
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

2 km prz K U18 195 NumerPDF

2
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 Z/0709/14

TAK

2 km prz K U20 196 NumerPDF

3
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

3 km prz M U20 197 NumerPDF

4
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

4 km prz M 198 NumerPDF

5
KRUK Kamil 1992-02-23 Z/2904/11

TAK

4 km prz M 199 NumerPDF

6
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

3 km prz M U18 200 NumerPDF

7
PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 Z/2326/15

TAK

3 km prz K U18 201 NumerPDF

8
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

5 km prz M U18 202 NumerPDF

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŚMIERZ Aleksander 1995-12-02 Z/4021/11

TAK

10 km prz M 203 NumerPDF

OK

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

10 km prz M 204 NumerPDF

OK

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 Z/2240/15

TAK

3 km prz M U18 205 NumerPDF

OK

2
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

10 km prz M 206 NumerPDF

OK

3
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

4 km prz M 207 NumerPDF

OK

4
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

3 km prz K U18 208 NumerPDF

OK

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

2 km prz K U18 209 NumerPDF

OK

2
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

2 km prz K U20 210 NumerPDF

OK

3
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

5 km prz M U18 211 NumerPDF

OK

4
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

5 km prz M U18 212 NumerPDF

OK

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 Z/4630/11

TAK

5 km prz K 213 NumerPDF

OK

 
LKS Osuchów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 25/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRELIK Karol 1992-06-09 Z/2993/11

TAK

10 km prz M 214 NumerPDF

OK

2
WOJTCZAK Andrzej 1996-02-01 Z/0607/12

TAK

4 km prz M 215 NumerPDF

OK

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

6 km prz M U20 216 NumerPDF

OK

2
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

3 km prz K U18 217 NumerPDF

OK

3
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

TAK

3 km prz M U20 218 NumerPDF

OK

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

TAK

2 km prz K U18 219 NumerPDF

OK

2
OCH Maja 2001-05-15 Z/0936/16

TAK

2 km prz K U18 611 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
3
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

3 km prz M U18 612 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
4
SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 Z/2208/15

TAK

2 km prz K U20 220 NumerPDF

OK

5
SZYMAŃSKI Jakub 1999-10-14 Z/2206/15

TAK

3 km prz M U20 221 NumerPDF

OK

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

5 km prz M U18 222 NumerPDF

OK

2
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

3 km prz K U18 223 NumerPDF

OK

3
KOŁECKI Adrian 2000-05-25 Z/1779/15

TAK

5 km prz M U18 224 NumerPDF

OK

4
PIEŃKOSZ Grzegorz 1998-05-02 Z/0986/14

TAK

3 km prz M U20 225 NumerPDF

OK

5
POULAIN Kamil 1998-02-27 Z/3372/15

TAK

3 km prz M U20 226 NumerPDF

OK

6
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

5 km prz M U18 227 NumerPDF

OK

7
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

2 km prz K U18 228 NumerPDF

OK

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

3 km prz K U18 229 NumerPDF

OK

2
CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 Z/5104/15

TAK

3 km prz M U18 230 NumerPDF

OK

3
ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 Z/1814/15

TAK

2 km prz K U18 231 NumerPDF

OK

 
www.rkathletics.com
RK Athletics Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 45/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

4 km prz M 232 NumerPDF

OK

2
STELMACH Dominika 1982-02-28 Z/0458/12

TAK

5 km prz K 233 NumerPDF

OK

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOTA Małgorzata 1999-02-22 Z/0265/16

TAK

2 km prz K U20 234 NumerPDF

OK

2
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

6 km prz M U20 235 NumerPDF

OK

3
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

4 km prz M 236 NumerPDF

OK

4
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

3 km prz M U20 237 NumerPDF

OK

5
KUCHARSKI Jarosław 2000-01-15 Z/2174/15

TAK

3 km prz M U18 238 NumerPDF

OK

 
uks-clan.cba.pl/
UKS Clan Ostrołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 39/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEMBY Łukasz 1997-12-13 Z/0643/14

TAK

10 km prz M 239 NumerPDF

OK

2
PIĄTAK Magdalena 2000-07-10 Z/1706/16

TAK

3 km prz K U18 240 NumerPDF

OK

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIARKA Patrycja 2001-01-28 Z/0763/15

TAK

2 km prz K U18 241 NumerPDF

OK

2
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

3 km prz K U18 242 NumerPDF

OK

3
PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 Z/0563/14

TAK

6 km prz M U20 243 NumerPDF

OK

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Julia 2001-12-08 Z/1919/16

TAK

2 km prz K U18 244 NumerPDF

OK

2
MAKOS Bartosz 2001-02-07 Z/1920/16

TAK

3 km prz M U18 245 NumerPDF

OK

3
NOCEŃ Dawid 2000-01-13 Z/3866/16

TAK

3 km prz M U18 246 NumerPDF

OK

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKI Jakub 2001-10-28 Z/5891/15

TAK

3 km prz M U18 247 NumerPDF

OK

2
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

6 km prz M U20 248 NumerPDF

OK

3
ŁYSZKOWSKI Kamil 1998-03-17 Z/0235/16

TAK

6 km prz M U20 249 NumerPDF

OK

4
PIĄTKOWSKI Adam 2000-01-14 Z/2050/15

TAK

5 km prz M U18 250 NumerPDF

OK

5
ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 Z/2353/15

TAK

6 km prz M U20 251 NumerPDF

OK

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

2 km prz K U20 252 NumerPDF

OK

2
CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 Z/0389/15

TAK

2 km prz K U20 253 NumerPDF

OK

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

3 km prz M U20 254 NumerPDF

OK

2
PŁATEK Aneta 1999-06-15 Z/0353/15

TAK

2 km prz K U20 255 NumerPDF

OK

3
PŁATEK Sylwia 1999-06-15 Z/0355/15

TAK

2 km prz K U20 256 NumerPDF

OK

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 42 ( 42 ) K-16 M-26
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

3 km prz M U20 257 NumerPDF

OK

2
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

TAK

10 km prz M 258 NumerPDF

OK

3
GURDEK Dominik 1999-02-23 Z/1200/16

TAK

6 km prz M U20 259 NumerPDF

OK

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HRUBY Anna 1998-03-31 Z/3536/15

TAK

2 km prz K U20 260 NumerPDF

OK

2
STAROWICZ Adrian 1999-05-12 Z/2408/15

TAK

3 km prz M U20 261 NumerPDF

OK

3
WOŁEK Julia 2000-09-05 Z/2271/16

TAK

2 km prz K U18 262 NumerPDF

OK

4
ZAJĄC Anna 2001-08-31 Z/2696/15

TAK

2 km prz K U18 263 NumerPDF

OK

5
ZAJĄC Justyna 2000-05-04 Z/2375/15

TAK

2 km prz K U18 264 NumerPDF

OK

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZYK Kamila 1999-07-17 Z/2129/15

TAK

2 km prz K U20 265 NumerPDF

OK

2
WICHARY Kamil 2000-08-24 Z/2940/15

TAK

3 km prz M U18 266 NumerPDF

OK

3
WIDŁAK Paweł 1999-01-18 Z/2131/15

TAK

3 km prz M U20 267 NumerPDF

OK

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKSA Mateusz 2000-03-11 Z/1257/16

TAK

5 km prz M U18 268 NumerPDF

OK

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

5 km prz M U18 269 NumerPDF

OK

2
DRWAL Sara 2001-02-20 Z/5361/15

TAK

2 km prz K U18 270 NumerPDF

OK

3
JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 Z/1358/16

TAK

2 km prz K U18 271 NumerPDF

OK

4
KOZIOŁ Przemysław 1999-01-23 Z/0228/16

TAK

6 km prz M U20 272 NumerPDF

OK

5
MLECZKO Krystian 1999-01-14 Z/0467/15

TAK

3 km prz M U20 273 NumerPDF

OK

6
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

6 km prz M U20 274 NumerPDF

OK

7
SERWIN Antonina 2001-06-23 Z/2093/15

TAK

3 km prz K U18 275 NumerPDF

OK

8
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

2 km prz K U18 276 NumerPDF

OK

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

3 km prz K U18 277 NumerPDF

OK

2
MAJERSKI Adam 1998-12-18 Z/0196/14

TAK

3 km prz M U20 278 NumerPDF

OK

3
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

2 km prz K U18 279 NumerPDF

OK

4
OGORZAŁY Sebastian 2000-12-29 Z/0900/17

TAK

5 km prz M U18 280 NumerPDF

OK

5
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

3 km prz M U18 281 NumerPDF

OK

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KALINOWSKI Jakub 2000-11-30 Z/2847/15

TAK

3 km prz M U18 282 NumerPDF

OK

2
SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 Z/0606/15

TAK

5 km prz M U18 283 NumerPDF

OK

3
ZADORA Michał 2000-03-17 Z/0609/15

TAK

3 km prz M U18 284 NumerPDF

OK

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

3 km prz M U20 285 NumerPDF

OK

2
KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Z/3075/16

TAK

3 km prz M U18 286 NumerPDF

OK

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

3 km prz M U18 287 NumerPDF

OK

2
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

6 km prz M U20 288 NumerPDF

OK

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRSKA Sylwia 1995-03-28 Z/1342/14

TAK

5 km prz K 289 NumerPDF

OK

2
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

4 km prz M 290 NumerPDF

OK

3
DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Z/5012/15

TAK

3 km prz M U20 291 NumerPDF

OK

4
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

4 km prz M 292 NumerPDF

OK

5
HENKE Marek 2000-01-20 Z/1859/16

TAK

3 km prz M U18 293 NumerPDF

OK

6
KOŁODZIEJ Aneta 1999-02-26 Z/1869/16

TAK

2 km prz K U20 294 NumerPDF

OK

7
PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 Z/0812/13

TAK

5 km prz K 295 NumerPDF

OK

8
SADOWSKA Natalia 1995-05-25 Z/0409/15

TAK

5 km prz K 296 NumerPDF

OK

9
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

5 km prz K 297 NumerPDF

OK

10
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

10 km prz M 298 NumerPDF

OK

 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

4 km prz K U20 299 NumerPDF

OK

2
KOWALSKA Dominika 1999-06-15 Z/1741/16

TAK

4 km prz K U20 300 NumerPDF

OK

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHODURA Marcel 1999-01-14 Z/1194/15

TAK

3 km prz M U20 301 NumerPDF

OK

2
CIEŚLA Mariola 1990-09-11 Z/0627/17

TAK

5 km prz K 302 NumerPDF

OK

3
KRAWCZUK Paweł 1999-06-02 Z/1195/15

TAK

6 km prz M U20 303 NumerPDF

OK

4
NIEWIEDZIAŁ Barbara 1981-09-01 Z/4372/11

TAK

5 km prz K 304 NumerPDF

OK

5
RYGUŁA Anna 1982-05-28 Z/0152/12

TAK

5 km prz K 305 NumerPDF

OK

6
SIEDLECKA Natalia 1999-07-24 Z/1196/15

TAK

2 km prz K U20 306 NumerPDF

OK

 
juveniaglzy.pl
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SETLA Mateusz 1998-01-12 Z/2456/16

TAK

3 km prz M U20 307 NumerPDF

OK

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 32 ( 32 ) K-17 M-15
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

2 km prz K U18 308 NumerPDF

OK

2
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

5 km prz K 309 NumerPDF

OK

3
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

3 km prz M U20 310 NumerPDF

OK

4
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

5 km prz K 311 NumerPDF

OK

5
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

4 km prz M 312 NumerPDF

OK

6
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

3 km prz M U18 313 NumerPDF

OK

7
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

5 km prz K 314 NumerPDF

OK

8
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

3 km prz M U18 315 NumerPDF

OK

9
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

2 km prz K U20 316 NumerPDF

OK

10
SZOSTECKA Paulina 1998-06-17 Z/0143/14

TAK

4 km prz K U20 317 NumerPDF

OK

11
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

5 km prz M U18 318 NumerPDF

OK

 
KB Krościenko Wyżne Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

3 km prz M U18 319 NumerPDF

OK

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

2 km prz K U18 320 NumerPDF

OK

2
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

5 km prz M U18 321 NumerPDF

OK

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 Z/3007/15

TAK

5 km prz M U18 322 NumerPDF

OK

2
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

2 km prz K U18 323 NumerPDF

OK

3
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

3 km prz M U18 324 NumerPDF

OK

4
KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 Z/6237/15

TAK

5 km prz M U18 325 NumerPDF

OK

5
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

3 km prz M U20 326 NumerPDF

OK

6
URBANIK Danuta 1989-12-24 Z/4323/11

5 km prz K 327 NumerPDF

OK

7
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

5 km prz K 328 NumerPDF

OK

8
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

3 km prz M U20 329 NumerPDF

OK

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

3 km prz K U18 330 NumerPDF

OK

2
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

2 km prz K U20 331 NumerPDF

OK

 
mklspartastw.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1993-11-04 Z/4190/11

TAK

4 km prz M 332 NumerPDF

OK

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

4 km prz K U20 333 NumerPDF

OK

2
ZIĘBA Klaudia 2001-08-19 Z/2925/15

TAK

3 km prz K U18 334 NumerPDF

OK

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

2 km prz K U18 335 NumerPDF

OK

2
SZUMADA Maria 1998-11-01 Z/0038/14

TAK

2 km prz K U20 336 NumerPDF

OK

3
WÓJCICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

3 km prz M U20 337 NumerPDF

OK

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

3 km prz M U20 338 NumerPDF

OK

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

3 km prz K U18 339 NumerPDF

OK

 
PODLASKIE Osobostarty: 39 ( 38 ) K-14 M-24
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 24 ( 23 ) K-10 M-13
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWIEC Maciej 1994-02-28 Z/4104/11

TAK

4 km prz M 340 NumerPDF

OK

2
BIEŁAGA Weronika 2001-10-18 Z/2707/15

TAK

3 km prz K U18 341 NumerPDF

OK

3
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

2 km prz K U20 342 NumerPDF

OK

4
JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 Z/0796/11

TAK

4 km prz M 343 NumerPDF

OK

5
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

2 km prz K U20 344 NumerPDF

OK

6
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

3 km prz K U18 345 NumerPDF

OK

2 konkurencje
7
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

2 km prz K U18 345 NumerPDF

OK

2 konkurencje
8
KROPIEWNICKA Julita 1994-01-10 Z/4119/11

TAK

5 km prz K 346 NumerPDF

OK

9
LEOŃCZUK Andrzej 1992-11-04 Z/4841/11

TAK

10 km prz M 347 NumerPDF

OK

10
MARKOWSKI Patryk 2000-02-08 Z/2029/15

TAK

3 km prz M U18 348 NumerPDF

OK

11
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

5 km prz K 349 NumerPDF

OK

12
MNICH Patryk 2001-07-06 Z/2036/15

TAK

3 km prz M U18 350 NumerPDF

OK

13
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

3 km prz M U18 351 NumerPDF

OK

14
MOSIEJ Ramzes 1999-12-03 Z/2159/15

TAK

6 km prz M U20 352 NumerPDF

OK

15
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

5 km prz K 353 NumerPDF

OK

16
PARSZCZYŃSKI Łukasz 1985-05-04 Z/0792/11

TAK

10 km prz M 354 NumerPDF

OK

17
ROSZKO Damian 1991-11-11 Z/0363/11

TAK

4 km prz M 355 NumerPDF

OK

18
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

5 km prz K 356 NumerPDF

OK

19
RYNKIEWICZ Aleksandra 1999-11-19 Z/4523/15

TAK

2 km prz K U20 357 NumerPDF

OK

20
RZEMIENIECKI Marek 1998-02-10 Z/1078/14

TAK

3 km prz M U20 358 NumerPDF

OK

21
SUCHY Jacek 1999-02-01 Z/1222/16

TAK

3 km prz M U20 359 NumerPDF

OK

22
ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 Z/2033/15

TAK

3 km prz K U18 603 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
23
WĄSECKI Przemysław 2000-10-03 Z/2037/15

TAK

5 km prz M U18 360 NumerPDF

OK

24
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

TAK

3 km prz M U18 361 NumerPDF

OK

 
kspuszcza.pl
KS Puszcza Hajnówka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

5 km prz M U18 362 NumerPDF

OK

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 6 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BADUREK Maciej 1988-10-31 Z/2113/11

TAK

10 km prz M 363 NumerPDF

OK

2
BERNARDELLI Michał 1980-03-21 Z/2823/11

TAK

4 km prz M 364 NumerPDF

OK

3
DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 Z/2532/11

TAK

10 km prz M 365 NumerPDF

OK

4
DEMCZYSZAK Mateusz 1986-01-18 Z/1685/11

TAK

4 km prz M 366 NumerPDF

OK

5
NOWAK Jakub 1989-11-18 Z/4091/11

TAK

10 km prz M 367 NumerPDF

OK

6
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

6 km prz M U20 368 NumerPDF

OK

 
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 Z/0419/16

TAK

6 km prz M U20 369 NumerPDF

OK

 
UKS Liceum sportowe Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SADŁOWSKI Piotr 2000-10-03 Z/6060/15

TAK

5 km prz M U18 370 NumerPDF

OK

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

3 km prz M U18 371 NumerPDF

OK

2
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

2 km prz K U18 372 NumerPDF

OK

3
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

2 km prz K U18 373 NumerPDF

OK

4
RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 Z/1544/15

TAK

5 km prz M U18 374 NumerPDF

OK

5
ŚWIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

2 km prz K U18 375 NumerPDF

OK

6
ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 Z/1547/15

TAK

3 km prz K U18 376 NumerPDF

OK

 
POMORSKIE Osobostarty: 56 ( 56 ) K-17 M-39
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

3 km prz M U18 377 NumerPDF

OK

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STANIAK Jakub 2001-12-05 Z/0185/15

TAK

3 km prz M U18 378 NumerPDF

OK

2
TANAŚ Patryk 2000-06-09 Z/0187/15

TAK

3 km prz M U18 379 NumerPDF

OK

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

TAK

4 km prz M 380 NumerPDF

OK

2
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

4 km prz K U20 381 NumerPDF

OK

 
GKS Żukowo Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

2 km prz K U20 382 NumerPDF

OK

2
GROTH Dagmara 1999-01-31 Z/2372/15

TAK

2 km prz K U20 383 NumerPDF

OK

3
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

3 km prz M U18 384 NumerPDF

OK

4
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

2 km prz K U18 385 NumerPDF

OK

5
KOWALSKI Marek 1991-08-04 Z/0988/11

TAK

10 km prz M 386 NumerPDF

OK

6
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

5 km prz M U18 387 NumerPDF

OK

7
SERKOWSKI Wojciech 1997-05-03 Z/1061/14

TAK

4 km prz M 388 NumerPDF

OK

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

10 km prz M 389 NumerPDF

OK

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

5 km prz M U18 390 NumerPDF

OK

2
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

3 km prz M U18 391 NumerPDF

OK

3
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

6 km prz M U20 392 NumerPDF

OK

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNY Krystian 1998-05-15 Z/0356/17

TAK

3 km prz M U20 393 NumerPDF

OK

 
www.remuskoscierzyna.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

2 km prz K U20 394 NumerPDF

OK

2
SZREDER Dawid 1998-07-29 Z/0699/15

TAK

3 km prz M U20 395 NumerPDF

OK

3
ZELA Szymon 2000-10-05 Z/0894/16

TAK

3 km prz M U18 396 NumerPDF

OK

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURGHARDT Jakub 1981-02-20 Z/1780/12

TAK

10 km prz M 397 NumerPDF

OK

2
PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 Z/0543/12

TAK

10 km prz M 398 NumerPDF

OK

3
ROLBIECKI Michał 1986-05-24 Z/0522/12

TAK

4 km prz M 399 NumerPDF

OK

4
ZBLEWSKI Tadeusz 1984-05-15 Z/0523/12

TAK

4 km prz M 400 NumerPDF

OK

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

3 km prz M U20 401 NumerPDF

OK

2
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

2 km prz K U18 402 NumerPDF

OK

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKI Maksym 2000-12-11 Z/1009/17

TAK

5 km prz M U18 403 NumerPDF

OK

2
KOWALSKI Marcin 2001-02-02 Z/1010/17

TAK

3 km prz M U18 404 NumerPDF

OK

3
ŚLESZYCKA Anna 1998-12-11 Z/0143/16

TAK

4 km prz K U20 405 NumerPDF

OK

4
ŻYGENDA Krzysztof 1997-03-10 Z/1012/17

TAK

4 km prz M 406 NumerPDF

OK

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

3 km prz K U18 407 NumerPDF

OK

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

3 km prz M U18 408 NumerPDF

OK

2
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

5 km prz K 409 NumerPDF

OK

3
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

3 km prz M U18 410 NumerPDF

OK

4
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

3 km prz M U20 411 NumerPDF

OK

5
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

3 km prz M U18 412 NumerPDF

OK

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRZAN Jerzy 2001-02-24 Z/2975/16

TAK

3 km prz M U18 413 NumerPDF

OK

2
JAŚNIEWSKI Michał 1997-09-09 Z/0571/14

TAK

4 km prz M 414 NumerPDF

OK

3
LEWANDOWSKI Michał 2000-10-10 Z/1944/15

TAK

3 km prz M U18 415 NumerPDF

OK

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

10 km prz M 416 NumerPDF

OK

2
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

6 km prz M U20 417 NumerPDF

OK

3
MIELEWCZYK Bartłomiej 2000-02-23 Z/0928/15

TAK

5 km prz M U18 418 NumerPDF

OK

4
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

2 km prz K U18 419 NumerPDF

OK

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

5 km prz K 420 NumerPDF

OK

2
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

2 km prz K U18 421 NumerPDF

OK

 
www.uksbliza.wladek.info
UKS Bliza Władysławowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYCKO Tomasz 1992-09-16 Z/0283/11

TAK

10 km prz M 422 NumerPDF

OK

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

3 km prz M U18 423 NumerPDF

OK

2
KRAUSE Wiktoria 2001-01-17 Z/1865/15

TAK

2 km prz K U18 424 NumerPDF

OK

3
LEWINSKI Konrad 2001-09-17 Z/1869/15

TAK

3 km prz M U18 425 NumerPDF

OK

4
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

4 km prz K U20 426 NumerPDF

OK

5
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

3 km prz M U18 427 NumerPDF

OK

6
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

3 km prz K U18 428 NumerPDF

OK

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

2 km prz K U18 429 NumerPDF

OK

2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

5 km prz M U18 430 NumerPDF

OK

3
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

3 km prz K U18 431 NumerPDF

OK

4
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

3 km prz M U18 432 NumerPDF

OK

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-23 M-25
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

10 km prz M 615 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
2
GRABOWSKI Karol 1989-06-22 Z/1863/11

TAK

10 km prz M 433 NumerPDF

OK

3
KOTYLA Szymon 1992-09-02 Z/1842/11

TAK

10 km prz M 434 NumerPDF

OK

4
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

5 km prz M U18 614 NumerPDF

OK

po terminie opłata 60zł
5
NOWAK Rafał 1975-04-26 Z/1856/11

TAK

4 km prz M 435 NumerPDF

OK

6
ŚLĘZAK Sylwia 1995-11-07 Z/1854/11

TAK

5 km prz K 436 NumerPDF

OK

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROMIN Mateusz 2000-03-09 Z/2749/15

TAK

3 km prz M U18 437 NumerPDF

OK

2
KRYWULT Szymon 1998-12-07 Z/0999/14

TAK

3 km prz M U20 438 NumerPDF

OK

3
KUBICA Marcin 1999-06-04 Z/1723/15

TAK

3 km prz M U20 439 NumerPDF

OK

 
lkspszczyna.pl
LKS Pszczyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
INDEKA Sylwia 1997-06-19 Z/0102/13

TAK

5 km prz K 440 NumerPDF

OK

2
JATCZAK Łukasz 2000-03-11 Z/0664/15

TAK

5 km prz M U18 441 NumerPDF

OK

3
KOBIÓR Klaudia 1998-07-01 Z/0402/14

TAK

2 km prz K U20 442 NumerPDF

OK

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur