Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSP i SOL
LDK!, Sezon 2018
Osobostarty wszystkie: 1944 ( 1944 ) K-1125 M-819
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 264 ( 264 ) K-134 M-130
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

1000m K U16 117 NumerPDF 3:32.36 3:32.36/18

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K U18 47 NumerPDF 10:35.16 10:35.16/18

3
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

600m K U16 29 NumerPDF 1:46.30/17

4
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

600m M U16 104 NumerPDF 1:29.69/17

5
KANTCZAK Przemysław 2004-12-01 Z/4335/18

TAK

1000m M U16 100 NumerPDF

6
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

300m K U16 281 NumerPDF 42.05/17

7
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K U18 234 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18

8
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

300m K U16 111 NumerPDF 47.50 47.50/18

9
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

1000m M U16 112 NumerPDF 3:07.12 3:07.12/18

10
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

100m M U18 430 NumerPDF 11.67 11.67/18

11
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U18 447 NumerPDF 50.81 50.81/18

12
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

600m M U16 105 NumerPDF 1:38.76/17

13
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

800m M U16 114 NumerPDF 2:03.75 2:03.75/18

14
ZAJˇC Jakub 2003-07-17 Z/2484/17

TAK

200m M U16 106 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 22 ( 22 ) K-8 M-14
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

1500m M U18 88 NumerPDF 5:03.76 5:03.76/18

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 60 NumerPDF 9.27 9.31/17

3
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

300m M U16 33 NumerPDF 44.47 44.47/18

4
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

W dal M U16 47 NumerPDF 3.77 5.42/17

5
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

200m M U16 60 NumerPDF 26.73 26.73/18

6
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

TAK

100m M U16 34 NumerPDF 12.64 12.64/18

7
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 91 NumerPDF 47.90 47.90/18

8
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 10.84 10.84/18

9
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 14.56 14.70/17

10
LE¦NIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 11.72 11.72/18

11
MˇCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 22 NumerPDF 10.15 10.15/18

12
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

Wzwyż K U16 87 NumerPDF 1.52 1.52/18

13
OSTROWSKA Aleksandra 2003-08-16 Z/3340/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 67 NumerPDF 8.44 8.44/18

14
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

W dal K U16 83 NumerPDF 5.10 5.10/18

15
PANTOL Hanna 2004-03-19 Z/0614/18

TAK

100m K U16 25 NumerPDF 15.33 15.33/18

16
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 13.10 13.10/18

17
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K U18 85 NumerPDF 5.44 5.44/18

18
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 83 NumerPDF 11.36 11.36/18

19
ULIASZ Błażej 2004-11-29 Z/0615/18

TAK

100m M U16 21 NumerPDF 13.34 13.34/18

20
WIGURA Dominika 2002-05-20 Z/4050/18

TAK

800m K U18 35 NumerPDF

21
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 94 NumerPDF 39.69 39.69/18

22
ŻUKOWSKI Mateusz 2004-01-29 Z/0618/18

TAK

W dal M U16 39 NumerPDF 4.55 4.55/18

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 15 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

300m M U16 110 NumerPDF 41.12 41.12/18

2
BIELA Kacper 2003-01-14 Z/2630/18

TAK

200m pł M 118 NumerPDF

3
IURATO Martyna 2003-05-01 Z/2600/17

TAK

200m pł K 111 NumerPDF

4
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

110m M (91.4) U16 106 NumerPDF 19.25 19.25/18

5
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

W dal M U18 103 NumerPDF 6.08 6.08/18

6
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K U16 101 NumerPDF 45.54 45.54/18

7
SCHILBERG Maksymilian 2003-11-03 Z/2628/18

TAK

300m M U16 108 NumerPDF 45.03 45.03/18

8
SIWEK Jakub 2003-11-14 Z/2629/18

TAK

300m M U16 119 NumerPDF

9
SOKOŁOWSKI Bartosz 2003-02-06 Z/2601/17

TAK

5 km ch M U16 112 NumerPDF

10
SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 Z/4748/17

TAK

300m M U16 111 NumerPDF 41.16 41.16/18

11
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

Wzwyż K U18 102 NumerPDF 1.55 1.55/18

12
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

200m pł M 109 NumerPDF 30.01 30.01/18

13
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

100m M U18 104 NumerPDF 12.61 12.61/18

14
ZABAWA Natalia 2003-11-10 Z/2599/17

TAK

600m K U16 127 NumerPDF 2:16.51/17

15
ŻABIEREK Nina Natalia 2003-03-26 Z/4749/17

TAK

300m K U16 103 NumerPDF 45.03 45.03/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 39 NumerPDF 32.10 32.10/18

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 42.81 42.81/18

3
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 36 NumerPDF 23.82 23.82/18

4
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

W dal M U16 49 NumerPDF 5.62 5.62/18

5
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

200m M U18 34 NumerPDF 25.29 25.20/17

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

200m pł K 38 NumerPDF 31.90/17

7
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K U18 40 NumerPDF 1.44/17

8
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

3 km ch K U16 42 NumerPDF 18:17.23/17

9
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 39.91 39.91/18

10
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF 50.59/15

11
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 37 NumerPDF 8.50 8.50/18

12
NEWSKA Kinga 2004-12-09 Z/1256/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 38 NumerPDF

13
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 44 NumerPDF 31.84 31.84/18

14
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 33 NumerPDF 10.77 10.77/18

15
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF 28.67 28.67/18

16
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 35 NumerPDF 25.16 25.16/18

17
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 49 NumerPDF 28.11 28.11/18

18
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

Wzwyż K U16 47 NumerPDF 1.35 1.44/17

19
WO¬NIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

1000m K U16 36 NumerPDF 3:42.61 3:32.24/17

20
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M U16 34 NumerPDF 6.47 6.47/18

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Stanisław 2003-02-06 Z/3553/18

TAK

1000m M U16 80 NumerPDF

2
DUSZA Weronika 2003-12-18 Z/3554/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 112 NumerPDF 7.42 7.42/18

3
GRZYWNA Natalia 2004-08-23 Z/1261/18

TAK

W dal K U16 721 NumerPDF

4
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

100m K U16 715 NumerPDF 14.43 14.24/17

5
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

100m K U16 704 NumerPDF 13.37 13.37/18

6
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U16 714 NumerPDF 13.22 13.22/18

7
PNIACZEK Wojciech 2003-05-23 Z/1986/17

TAK

600m M U16 132 NumerPDF 1:42.40 1:42.40/18

8
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

100m M U18 56 NumerPDF 12.30 12.26/17

9
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K U16 706 NumerPDF 13.11 13.11/18

10
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

100m M U16 702 NumerPDF 11.80 11.80/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 45 ( 45 ) K-26 M-19
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWSKA Zuzanna 2003-06-17 Z/2870/18

TAK

1000m K U16 59 NumerPDF

2
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

400m K U18 620 NumerPDF

3
BINCZROWSKI Maciej 2003-04-08 Z/4747/17

TAK

200m pł M 23 NumerPDF 36.94/17

4
CHARTANIAK Nikola 2003-11-01 Z/2871/18

TAK

Wzwyż K U16 11 NumerPDF

5
CZARNY Jakub 2002-05-26 Z/2320/16

TAK

110m M (91.4) U18 603 NumerPDF

6
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 631 NumerPDF 24.85 24.85/18

7
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 639 NumerPDF 35.60 35.91/17

8
FUDALA Zuzanna 2002-09-15 Z/1043/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 624 NumerPDF 34.50 34.50/18

9
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U18 666 NumerPDF 49.92 49.92/18

10
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 699 NumerPDF 34.79 34.79/18

11
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

TAK

Wzwyż M U16 506 NumerPDF 1.50 1.50/17

12
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U18 605 NumerPDF 1.75 1.75/18

13
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 51.95 51.95/18

14
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

TAK

200m pł K 513 NumerPDF

15
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 649 NumerPDF 28.45 28.45/18

16
KIPINIAK Natalia 2003-12-29 Z/3624/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 653 NumerPDF 25.68 25.68/18

17
KONKIEL Vanessa 2003-05-04 Z/2874/18

TAK

100m K U16 22 NumerPDF

18
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

10-bój M U18 525 NumerPDF 4441 4441/18

19
KOZŁOWSKA Wiktoria 2004-03-15 Z/1346/18

TAK

3 km ch K U16 662 NumerPDF

20
KUBACKI Oliwier 2003-09-28 Z/2875/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 11 NumerPDF

21
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 519 NumerPDF 41.25 41.25/18

22
MATJEJÓS Anna 2003-07-02 Z/2883/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 44 NumerPDF

23
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 37.17 37.17/18

24
MESJASZ Julia 2003-05-05 Z/2884/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

25
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 629 NumerPDF 8.46/16

26
MI¦KÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

Wzwyż M U16 505 NumerPDF 1.60 1.60/18

27
PIETROWSKA Viktoria 2004-02-13 Z/2880/18

TAK

80m pł K 56 NumerPDF

28
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 112 NumerPDF 39.57 39.57/18

29
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 656 NumerPDF 36.71 36.71/18

30
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 15.50 15.50/18

31
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

5-bój K U16 1 NumerPDF

32
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

Tyczka K U18 512 NumerPDF 2.20 2.20/18

33
RZE¬NICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 652 NumerPDF 42.98 42.98/18

34
SIEMITYCKI Szymon 2003-04-14 Z/2876/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 111 NumerPDF

35
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

200m pł K 650 NumerPDF

36
STA¦KIEWICZ Szymon 2002-04-15 Z/2327/16

TAK

100m M U18 604 NumerPDF 12.37/17

37
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

TAK

Tyczka K U16 502 NumerPDF

38
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF 36.25 36.25/18

39
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

200m pł M 601 NumerPDF 31.20/17

40
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

10-bój M U18 635 NumerPDF 4928 4928/18

41
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

5-bój K U16 614 NumerPDF 2910 2910/18

42
WO¬NIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

2000m prz.K U18 618 NumerPDF

43
ZABIEGŁA Natalia 2003-12-01 Z/2878/18

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF

44
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 54.79 54.79/18

45
ZIELEZIŃSKA Natalia 2003-01-15 Z/2879/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 14 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOWICZ Jagoda 2002-02-13 Z/2365/16

TAK

400m pł K U18 8 NumerPDF 78.41 78.41/18

2
DEMBOWIAK Roch 2004-03-15 Z/4208/18

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF

3
JACUŃSKA Paulina 2004-03-24 Z/2228/18

TAK

100m K U16 11 NumerPDF

4
LECIEJEWSKA Wiktoria 2005-07-25 Z/4348/18

TAK

300m K U16 11 NumerPDF

5
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

TAK

400m pł K U18 3 NumerPDF 71.44 71.44/18

6
MOKOSA Kostas 2005-07-12 Z/4347/18

TAK

100m M U16 25 NumerPDF

7
OLEJNIK Szymon 2002-01-02 Z/2372/16

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF

8
SZNAJDER Patryk 2003-03-02 Z/1953/18

TAK

300m M U16 12 NumerPDF

9
TEPER Patryk 2002-04-04 Z/3993/18

TAK

100m M U18 62 NumerPDF

10
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 1:52.92 1:52.92/18

11
VA©IČEK Michaela 2003-07-15 Z/2229/18

TAK

200m pł K 12 NumerPDF

12
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

TAK

400m pł K U18 1 NumerPDF 77.98 77.98/18

13
WRÓBEL Jakub 2005-03-01 Z/4207/18

TAK

600m M U16 23 NumerPDF

14
ZAWADZKA Martyna 2005-06-22 Z/4349/18

TAK

100m K U16 7 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek ¦l±ski Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 Z/0415/16

TAK

3000m M U18 16 NumerPDF

2
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 12.06 12.06/18

3
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 60 NumerPDF 8.54 8.54/18

4
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 75 NumerPDF 26.39 26.86/17

5
GRZE¦KÓW Marcel 2002-08-28 Z/0412/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 69 NumerPDF 32.83 32.83/18

6
KATA Emilia 2002-04-25 Z/1176/15

TAK

100m K U18 18 NumerPDF 14.31 14.31/18

7
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

TAK

100m M U16 64 NumerPDF 13.40 13.40/18

8
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M U16 63 NumerPDF 3:01.97 3:01.97/18

9
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

400m K U18 72 NumerPDF 62.61 62.61/18

10
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M U18 62 NumerPDF 3.60 3.60/18

11
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:42.22 1:42.22/18

12
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Wzwyż K U16 66 NumerPDF 1.30/17

13
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

Tyczka K U16 13 NumerPDF 2.20/17

14
RECKA-NOWAK Julia 2003-04-10 Z/1315/18

TAK

Wzwyż K U16 20 NumerPDF

15
RY¦ Magdalena 2003-09-09 Z/1316/18

TAK

Tyczka K U16 33 NumerPDF

16
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 54 NumerPDF 23.17 23.17/18

17
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 69 NumerPDF 30.93 31.12/17

18
ŻOJDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

TAK

Wzwyż M U16 66 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 27 ( 27 ) K-15 M-12
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 57 NumerPDF 50.72 50.72/18

2
BARSZCZYK Paweł 2003-11-20 Z/4412/18

TAK

1000m M U16 3 NumerPDF

3
BEDKA Zuzanna 2003-04-26 Z/4413/18

TAK

1000m K U16 4 NumerPDF

4
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 118 NumerPDF 37.52 37.52/18

5
DURMAN Julia 2003-02-02 Z/4414/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF

6
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

TAK

80m pł K 610 NumerPDF 14.41 14.41/18

7
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 602 NumerPDF 48.19 48.19/18

8
DWORNIKOWSKA Julia 2004-07-17 Z/4411/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 2 NumerPDF

9
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 601 NumerPDF 39.46 39.46/18

10
GAWIN Milena 2003-02-05 Z/4417/18

TAK

300m K U16 9 NumerPDF

11
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K U18 10 NumerPDF 12.48 12.48/18

12
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

200m pł K 608 NumerPDF 36.50 36.50/18

13
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

800m M U18 602 NumerPDF 2:00.33 2:00.33/18

14
KU¦ Michał 2003-01-21 Z/0853/17

TAK

300m M U16 5 NumerPDF

15
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

400m K U18 15 NumerPDF 65.29 65.29/18

16
MARTYNOWICZ Patryk 2002-06-18 Z/4012/18

TAK

Wzwyż M U18 10 NumerPDF 1.70 1.70/18

17
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U18 604 NumerPDF 3.43 3.43/18

18
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

400m M U18 22 NumerPDF 57.92 57.92/18

19
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 2 NumerPDF 41.58 41.58/18

20
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

300m M U16 6 NumerPDF

21
REDZISZ Oliwia 2003-05-06 Z/4415/18

TAK

200m K U16 22 NumerPDF

22
STREZLECKA Wiktoria 2003-06-24 Z/4416/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 7 NumerPDF

23
SZUSTER Bartłomiej 2003-08-30 Z/1690/18

TAK

1000m M U16 606 NumerPDF

24
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

100m pł K U18 607 NumerPDF 17.00 17.00/18

25
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

110m M (91.4) U16 603 NumerPDF 15.94 15.94/18

26
WITIW Miriam 2004-09-06 Z/4418/18

TAK

300m K U16 10 NumerPDF

27
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

400m pł K U18 609 NumerPDF 69.95 69.95/18

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 37 ( 37 ) K-10 M-27
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIK Przemysław 2003-05-08 Z/1774/17

TAK

1000m M U16 12 NumerPDF

2
BILIŃSKI Tomasz 2004-12-08 Z/4292/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 22 NumerPDF

3
BRLJACIC MARTYNA 2004-03-17 Z/4291/17

TAK

100m K U16 21 NumerPDF

4
BURDZY Cyprian 2004-09-12 Z/4293/17

TAK

300m M U16 23 NumerPDF

5
BURDZY Wiktor 2003-04-22 Z/1775/17

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

6
BYCZEK Natan 2004-11-27 Z/4294/17

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF

7
CHROBAK Dominik 2004-03-30 Z/1776/17

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF

8
DANIEL Arkadiusz 2004-01-03 Z/1184/18

TAK

100m M U16 5 NumerPDF 11.92 11.92/18

9
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

W dal M U18 79 NumerPDF 6.07 6.07/18

10
DIUKIN Julia 2004-07-06 Z/4295/17

TAK

300m K U16 25 NumerPDF

11
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

TAK

W dal M U16 26 NumerPDF 5.23 5.23/18

12
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

TAK

W dal M U16 5 NumerPDF 5.17/17

13
HUZARSKA Julia 2003-04-17 Z/1312/18

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

14
JUGO ŁUKASZ 2004-06-03 Z/4297/17

TAK

W dal M U16 27 NumerPDF

15
KĘDZIERSKI Bartosz 2002-01-28 Z/2411/16

TAK

800m M U18 18 NumerPDF 2:18.88 2:18.88/18

16
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

100m M U18 31 NumerPDF 12.16 12.16/18

17
KŁUSEK Sebastian 2002-01-05 Z/1662/16

TAK

100m M U18 4 NumerPDF 12.50 12.50/18

18
KOSACZ Michał 2004-09-30 Z/4298/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 28 NumerPDF

19
KOSONOGA Kacper 2004-02-05 Z/4299/17

TAK

100m M U16 28 NumerPDF

20
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

100m K U18 15 NumerPDF 14.92/17

21
MAJEWSKI Jędrzej 2004-04-08 Z/1568/18

TAK

100m M U16 280 NumerPDF 12.58 12.58/18

22
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

300m M U16 17 NumerPDF

23
PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 Z/4301/17

TAK

600m K U16 30 NumerPDF

24
PODNIŻNY B Bartosz 2003-04-18 Z/1779/17

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF

25
ROZWÓD Jakub 2002-02-13 Z/3528/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 95 NumerPDF 10.10/17

26
RUTKOWSKI Olivier 2004-03-11 Z/4303/17

TAK

300m M U16 32 NumerPDF

27
SZAMOCKI Grzegorz 2003-04-12 Z/1771/17

TAK

W dal M U16 18 NumerPDF

28
SZELAST Karol 2002-10-18 Z/1785/17

TAK

100m M U18 9 NumerPDF 12.39 12.39/18

29
¦NIEŻKO Jakub 2003-08-25 Z/0956/17

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

30
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K U18 74 NumerPDF 12.52 12.52/18

31
TURBAK EMILIA 2003-12-15 Z/0953/17

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

32
TYRPAK Wiktor 2003-12-04 Z/1784/17

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF

33
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF 5.24 5.24/18

34
WAWROWSKI Błażej 2004-10-26 Z/4304/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF

35
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF

36
WIERZBICKI Patryk 2003-02-25 Z/0954/17

TAK

1000m M U16 14 NumerPDF

37
WI¦NIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 19 ( 19 ) K-12 M-7
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLIBOK Dominika 2002-12-18 Z/1636/17

TAK

7-bój K U18 460 NumerPDF

2
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 400 NumerPDF 26.34 26.34/18

3
DULĘBA Wojciech 2001-01-09 Z/1848/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 456 NumerPDF

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

7-bój K U18 463 NumerPDF 3648 3648/18

5
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

300m M U16 400 NumerPDF 39.92 39.92/18

6
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 486 NumerPDF

7
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 454 NumerPDF

8
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

100m K U18 438 NumerPDF

9
KUMOSZ Wiktoria 2002-05-07 Z/1639/17

TAK

100m pł K U18 11 NumerPDF

10
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

2000m prz.K U18 476 NumerPDF

11
MUSIAŁ Julia 2002-07-15 Z/1637/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 13 NumerPDF 20.73/17

12
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 9 NumerPDF 17.17 17.17/18

13
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K U16 452 NumerPDF 3:31.41 3:31.41/18

14
RENDYCZ Emil 2002-08-16 Z/1634/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 490 NumerPDF

15
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U18 471 NumerPDF 60.74/17

16
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

Wzwyż M U18 485 NumerPDF 1.50 1.50/18

17
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

100m K U18 438 NumerPDF

18
TYLICKA Estera 2002-04-20 Z/1632/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 5 NumerPDF 15.71/17

19
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 8 NumerPDF 25.76 25.76/18

 
wksole¶niczanka.pl
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Mikołaj 2004-10-29 Z/1278/18

TAK

300m M U16 985 NumerPDF

2
ARENT Natakia 2003-09-24 Z/1265/18

TAK

300m K U16 957 NumerPDF

3
BANASIK Marcelina 2004-12-04 Z/1275/18

TAK

600m K U16 986 NumerPDF 1:48.09 1:48.09/18

4
BARSKI Bartłomiej 2003-03-08 Z/0391/16

TAK

100m M U16 989 NumerPDF 14.56/17

5
DOMANOWSKA Julia 2003-01-24 Z/2819/17

TAK

300m K U16 968 NumerPDF

6
DRZˇKOWSKA Nikola 2004-09-10 Z/1266/18

TAK

600m K U16 950 NumerPDF

7
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

300m K U16 953 NumerPDF

8
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

600m M U16 967 NumerPDF 1:27.89 1:26.22/17

9
KICULA Tamara 2004-12-17 Z/1268/18

TAK

600m K U16 963 NumerPDF 1:50.95 1:50.95/18

10
KIELESIŃSKA Wiktoria 2002-08-21 Z/2412/17

TAK

800m K U18 973 NumerPDF

11
KŁAK Tomasz 2003-04-20 Z/2848/17

TAK

300m M U16 974 NumerPDF

12
KOWALSKI Daniel 2003-05-18 Z/0396/16

TAK

800m M U16 975 NumerPDF

13
KOZICA Karina 2003-09-21 Z/1269/18

TAK

600m K U16 960 NumerPDF

14
MIERZWA Wiktoria 2004-09-19 Z/1276/18

TAK

600m K U16 977 NumerPDF

15
MUSIAŁ Bartosz 2004-10-30 Z/1535/18

TAK

1000m M U16 300 NumerPDF

16
PIĘTA Dawid 2004-05-03 Z/1273/18

TAK

300m M U16 964 NumerPDF

17
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

300m K U16 979 NumerPDF

18
SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 Z/1270/18

TAK

600m K U16 964 NumerPDF 1:51.57 1:51.57/18

19
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

600m M U16 962 NumerPDF 1:36.86 1:36.86/18

20
SZUKALSKA Zuzanna 2003-02-13 Z/2821/17

TAK

600m K U16 982 NumerPDF 2:01.48/17

21
¦LIWIŃSKA Joanna 2003-09-10 Z/1271/18

TAK

600m K U16 699 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18

22
TYCZYŃSKA Sandra 2003-06-23 Z/0446/17

TAK

100m K U16 135 NumerPDF

23
ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 Z/0405/16

TAK

800m M U18 952 NumerPDF 2:07.63 2:07.63/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 120 ( 120 ) K-74 M-46
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEMIDZIK Oliwia 2004-05-16 Z/0895/18

TAK

100m K U16 853 NumerPDF 13.22 13.22/18

2
KOWALSKA Urszula 2004-08-07 Z/0896/18

TAK

100m K U16 871 NumerPDF 13.70 13.70/18

3
NIERUSZEWICZ Amelia 2003-02-01 Z/0679/18

TAK

100m K U16 865 NumerPDF 12.70 12.70/18

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 44 ( 44 ) K-26 M-18
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACKHAUS Mateeusz 2002-02-18 Z/1734/16

TAK

Wzwyż M U18 786 NumerPDF

2
BˇGALSKA Oliwia 2004-10-07 Z/0701/18

TAK

600m K U16 763 NumerPDF

3
BŁĘDOWSKI Marek 2003-08-28 Z/3492/17

TAK

1000m M U16 876 NumerPDF 3:18.58 3:18.58/18

4
BRZÓSKIEWICZ Maciej 2003-01-21 Z/1279/17

TAK

1000m M U16 680 NumerPDF 2:55.22

5
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

600m K U16 673 NumerPDF 1:56.41/17

6
CZUBASZEK Eliza 2003-06-20 Z/4603/17

TAK

600m K U16 168 NumerPDF 1:56.88 1:59.08/17

7
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

800m K U16 503 NumerPDF

8
DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 Z/4605/17

TAK

Wzwyż M U16 334 NumerPDF 1.65 1.65/18

WARUNKOWO - BADANIA
9
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M U18 122 NumerPDF

10
GRONEK Karolina 2002-04-09 Z/6530/15

TAK

800m K U18 334 NumerPDF 2:28.34 2:28.34/18

11
GRUNBERG Maria 2003-12-12 Z/3628/17

TAK

W dal K U16 595 NumerPDF 4.49 4.49/18

12
GRZYB Seweryn 2002-03-04 Z/1738/16

TAK

W dal M U18 40 NumerPDF 5.57/17

13
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

1000m M U16 332 NumerPDF 3:04.86 3:04.86/18

14
JAGODOWSKA Dominika 2003-04-25 Z/1277/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 959 NumerPDF 6.47 6.47/18

15
JÓZEFIAK Kornelia 2003-08-29 Z/4317/17

TAK

100m K U16 652 NumerPDF

16
KACZMAREK Jacek 2002-12-21 Z/3485/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 565 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
17
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.80 1.86/17

18
KAMIŃSKA Alicja 2004-04-07 Z/4606/17

TAK

600m K U16 333 NumerPDF

19
KAMIŃSKA Paulina 2003-05-16 Z/1268/17

TAK

800m K U16 672 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
20
KAWCZYŃSKI Patryk 2004-01-04 Z/0700/18

TAK

Wzwyż M U16 758 NumerPDF

21
KLONOWSKA Agata 2003-03-07 Z/1276/17

TAK

300m K U16 856 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
22
LANGOWSKA Marta 2003-08-29 Z/3486/17

TAK

200m K U16 895 NumerPDF

23
LORENC Mateusz 2003-01-22 Z/1275/17

TAK

100m M U16 876 NumerPDF

24
ŁUKIEWSKA Agata 2003-12-11 Z/1274/17

TAK

100m K U16 789 NumerPDF

25
MALINOWSKA Natalia 2002-10-16 Z/6531/15

TAK

100m K U18 354 NumerPDF 14.03 13.63/17

26
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

600m K U16 843 NumerPDF 1:49.23 1:49.23/18

27
MIKOŁAJCZAK Marika 2005-05-07 Z/4410/18

TAK

Wzwyż K U16 12 NumerPDF

28
MIODUSZEWSKA Martyna 2004-10-11 Z/3626/17

TAK

300m K U16 141 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
29
MIODUSZEWSKI Adam 2003-02-25 Z/3627/17

TAK

600m M U16 679 NumerPDF 1:43.60/17

30
NIZGÓRSKA Natalia 2004-09-23 Z/4608/17

TAK

100m K U16 44 NumerPDF

31
NOGA Oskar 2003-03-25 Z/3629/17

TAK

Wzwyż M U16 817 NumerPDF 1.60/17

32
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K U16 819 NumerPDF 1.30 1.35/17

33
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m K U18 344 NumerPDF 5:17.60/17

34
PODLIŃSKA Alicja 2002-01-04 Z/6532/15

TAK

200m K U18 39 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
35
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

1500m M U18 37 NumerPDF 4:32.16/17

36
RUJNER Zuzanna 2004-11-13 Z/3625/17

TAK

100m K U16 165 NumerPDF 15.83/17

37
SZKODOWSKA Alicja 2003-09-05 Z/4599/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 222 NumerPDF

38
SZWARNOWSKI Tadeusz 2003-10-10 Z/1269/17

TAK

300m M U16 678 NumerPDF 43.01/17

39
¦WITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal K U16 704 NumerPDF 4.55 3.55/17

40
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

600m M U16 821 NumerPDF 1:51.52 1:51.52/18

41
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K U18 66 NumerPDF 2:22.27 2:22.27/18

42
WEGNER Karol 2004-02-24 Z/4602/17

TAK

1000m M U16 784 NumerPDF 3:03.00 3:03.00/18

43
WI¦NIEWSKA Zuzanna 2002-12-14 Z/3487/17

TAK

100m K U18 790 NumerPDF 14.51/17

WARUNKOWO - BADANIA
44
ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 Z/3881/18

TAK

Wzwyż M U16 397 NumerPDF 1.30 1.30/18

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 231 NumerPDF 31.77 31.77/18

2
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

300m K U16 537 NumerPDF

3
KRAWCZAK Zofia 2004-06-30 Z/4555/17

TAK

300m K U16 531 NumerPDF

4
KUJAWIŃSKA Weronika 2005-12-28 Z/0795/18

TAK

3 km ch K U16 590 NumerPDF

5
MAJCHRZAK Zuzanna 2003-02-18 Z/2850/17

TAK

300m K U16 525 NumerPDF 53.86/15

6
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

TAK

200m pł M 387 NumerPDF

7
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

200m pł M 531 NumerPDF 29.63 29.00/17

8
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF

9
WESOŁOWSKI Kacper 2003-01-23 Z/4556/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 391 NumerPDF 9.46 10.15/17

10
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M U18 521 NumerPDF 6.53 6.53/18

11
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

200m pł K 594 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 39 ( 39 ) K-25 M-14
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTMAN Maja 2005-02-21 Z/3836/18

TAK

W dal K U16 173 NumerPDF 4.33 4.33/18

2
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 906 NumerPDF 54.84 54.84/18

3
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K U18 909 NumerPDF 4.81 5.09/17

4
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

1000m M U16 931 NumerPDF 2:53.87/17

5
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 938 NumerPDF 38.34 38.34/18

6
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

200m pł M 903 NumerPDF 31.23/17

7
KIJEWSKA Weronika 2002-09-09 Z/0136/17

TAK

800m K U18 100 NumerPDF 2:38.97/17

8
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

300m K U16 604 NumerPDF 51.52/17

9
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K U16 900 NumerPDF 45.84 45.84/18

10
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 35.91 35.91/18

11
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.80 1.80/18

12
KRUŻYŃSKA Oliwia 2004-02-01 Z/4276/17

TAK

300m K U16 909 NumerPDF 52.20 52.20/18

13
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

W dal K U16 917 NumerPDF 4.48/17

14
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

100m K U16 977 NumerPDF 13.93 13.77/17

15
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

400m M U18 925 NumerPDF 55.51 55.51/18

16
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

TAK

600m M U16 906 NumerPDF 1:43.84 1:43.84/18

17
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

1000m K U16 916 NumerPDF 3:13.03/17

18
PAWLAK Jagoda 2002-06-24 Z/0842/16

TAK

400m K U18 937 NumerPDF

19
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

300m K U16 906 NumerPDF 44.09/17

20
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

300m M U16 940 NumerPDF 40.24 40.24/18

21
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M (84) U18 902 NumerPDF 60.13 60.13/18

22
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 942 NumerPDF 33.13 33.13/18

23
SPRYSZYŃSKA Michalina 2003-07-17 Z/0137/17

TAK

200m pł K 961 NumerPDF 36.16/17

24
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

300m K U16 176 NumerPDF 49.24 49.24/18

25
SZYLBERT Maciej 2004-06-16 Z/3908/18

TAK

100m M U16 903 NumerPDF

26
¦MIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 940 NumerPDF 42.63 42.63/18

27
¦WIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 Z/0844/16

TAK

400m pł K U18 907 NumerPDF

28
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

600m K U16 933 NumerPDF 2:02.07 2:00.25/17

29
TOBOLSKA Natalia 2002-02-26 Z/0138/17

TAK

100m K U18 974 NumerPDF 14.44 14.44/18

30
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

200m pł K 928 NumerPDF 35.88/17

31
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

1000m K U16 903 NumerPDF 3:18.74/17

32
WILMA Mateusz 2004-04-11 Z/2015/18

TAK

300m M U16 300 NumerPDF 40.53 40.53/18

33
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 975 NumerPDF 33.37 33.37/18

34
WO¬NICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 946 NumerPDF 45.71 45.71/18

35
WRÓBLEWSKA Laura 2004-02-19 Z/4711/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 177 NumerPDF

36
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 939 NumerPDF 26.83 26.83/18

37
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF

38
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

600m K U16 924 NumerPDF 1:59.01 1:59.01/18

39
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23 Z/0714/18

TAK

W dal K U16 911 NumerPDF 3.95/17

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 23 ( 23 ) K-14 M-9
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 2:15.4/16

2
BŁASZCZYK Norbert 2004-01-19 Z/3116/18

TAK

600m M U16 2 NumerPDF 1:34.56 1:34.56/18

3
CHABECKA Martyna 2003-12-26 Z/2014/18

TAK

200m pł K 313 NumerPDF 37.27 37.27/18

4
CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 Z/3119/18

TAK

600m M U16 5 NumerPDF 1:48.25 1:48.25/18

5
GˇSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 2 NumerPDF 1.45 1.45/18

6
GLAZA Mateusz 2004-08-16 Z/4507/17

TAK

200m pł M 4 NumerPDF 30.64 30.64/18

7
GLOWSKA Angelika 2003-04-27 Z/2013/18

TAK

600m K U16 4 NumerPDF 2:04.39 2:04.39/18

8
JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 Z/3143/18

TAK

300m K U16 56 NumerPDF 50.69 50.69/18

9
JE¬DZIKOWSKI Remigiusz 2005-06-02 Z/3907/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:49.64 3:49.64/18

10
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

600m M U16 4 NumerPDF 1:28.41 1:28.41/18

11
KINAL Julia 2004-03-10 Z/4021/17

TAK

3 km ch K U16 10 NumerPDF

12
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:42.00 1:39.36/17

13
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

Wzwyż K U16 8 NumerPDF 1.60 1.60/18

14
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 8 NumerPDF

15
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:47.05 1:45.52/17

16
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

Wzwyż M U16 6 NumerPDF 1.65 1.65/17

17
SKRZYPCZAK Szymon 2003-04-22 Z/4020/17

TAK

100m M U16 2 NumerPDF 13.87/17

18
STASIEWICZ Zofia 2004-06-02 Z/3135/18

TAK

100m K U16 6 NumerPDF

19
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.29 4.29/18

20
SZCZĘSNA Alicja 2004-08-19 Z/3137/18

TAK

100m K U16 9 NumerPDF 14.81 14.81/18

21
WALDON Natalia 2003-01-11 Z/1325/17

TAK

Wzwyż K U16 3 NumerPDF 1.40 1.40/18

22
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

200m pł K 7 NumerPDF 31.41/17

23
WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 Z/3292/18

TAK

1000m M U16 9 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 16 ( 16 ) K-10 M-6
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

300m M U16 903 NumerPDF 40.32 40.32/18

2
CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 Z/0887/18

TAK

100m K U16 912 NumerPDF 14.30/17

3
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

100m K U18 902 NumerPDF 12.91 12.75/17

4
FRANIA Patrycja 2004-09-17 Z/0891/18

TAK

300m K U16 903 NumerPDF 55.61 55.61/18

5
GĘBAL Mateusz 2004-09-03 Z/0943/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 918 NumerPDF

6
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

100m K U16 930 NumerPDF

7
JÓ¬WICKA Aleksandra 2004-01-12 Z/0889/18

TAK

100m K U16 921 NumerPDF 13.92/17

8
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U16 917 NumerPDF 12.35 12.35/18

9
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K U18 905 NumerPDF 12.93 12.82/17

10
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

Wzwyż K U16 920 NumerPDF 1.55 1.55/18

11
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

300m K U16 906 NumerPDF 44.26 42.99/17

12
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

1000m M U16 923 NumerPDF 3:02.55 3:02.55/18

13
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 907 NumerPDF 34.61 34.61/18

14
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

100m K U16 924 NumerPDF 14.14 14.14/18

15
WADOWSKI Nikodem 2003-07-28 Z/3823/18

TAK

600m M U16 920 NumerPDF

16
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

110m M (91.4) U16 924 NumerPDF 17.85/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 75 ( 75 ) K-43 M-32
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIELEK Hanna 2003-07-04 Z/3808/18

TAK

300m K U16 352 NumerPDF

2
DUK Malwina 2004-12-09 Z/4021/18

TAK

600m K U16 310 NumerPDF 2:01.53 2:01.53/18

3
JANKOWSKI-RIOS Carlos 2003-10-10 Z/1925/18

TAK

1000m M U16 357 NumerPDF 3:08.26 3:08.26/18

4
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U18 355 NumerPDF

5
LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 Z/0951/17

TAK

400m M U18 350 NumerPDF 54.70 54.70/18

6
LEMIERZ Julia 2002-04-01 Z/0942/17

TAK

400m K U18 356 NumerPDF 67.53/16

7
ŁU¬NIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 360 NumerPDF 41.35 41.35/18

8
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

100m pł K U18 353 NumerPDF

9
PAWLACZYK Nikodem 2002-03-12 Z/0955/17

TAK

W dal M U18 363 NumerPDF 5.57/17

10
REJ Dawid 2002-04-10 Z/0629/17

TAK

400m M U18 360 NumerPDF 50.77/17

11
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

80m pł K 360 NumerPDF 14.24/17

12
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

7-bój K U18 350 NumerPDF 4260 4260/18

13
TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 Z/4022/18

TAK

300m M U16 303 NumerPDF 41.51 41.51/18

14
ZAJˇCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

5000 m ch K U18 366 NumerPDF 26:45 26:45/18

15
ZINEK Maksymilian 2002-08-26 Z/0944/17

TAK

400m M U18 362 NumerPDF 59.62/17

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 46 ( 46 ) K-25 M-21
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

80m pł K 60 NumerPDF 13.42 13.42/18

2
BIAŁONOGA Daniel 2004-02-16 Z/4677/17

TAK

Wzwyż M U16 1 NumerPDF

3
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

600m M U16 52 NumerPDF 1:37.15 1:37.15/18

4
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

80m pł K 44 NumerPDF 12.59 12.59/18

5
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

7-bój K U18 41 NumerPDF 4023 4023/18

6
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 12.11 12.11/18

7
ERAZMUS Julia 2003-02-05 Z/0518/17

TAK

300m K U16 20 NumerPDF 50.17/17

8
FICYGOWSKI Michał 2004-08-27 Z/4694/17

TAK

1000m M U16 46 NumerPDF 3:52.58/17

9
FURGA Sebastian 2004-03-09 Z/4685/17

TAK

100m M U16 45 NumerPDF

10
GAŁYSA Karolina 2004-06-02 Z/4679/17

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 14.24 14.24/18

11
GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 Z/2165/18

TAK

100m M U16 57 NumerPDF 12.79 12.79/18

12
GIELICZ Natalia 2004-01-13 Z/4678/17

TAK

80m pł K 54 NumerPDF

13
GLOCK Piotr 2002-05-23 Z/0491/16

TAK

3000m M U18 33 NumerPDF

14
GÓRNIAK Oliwia 2005-08-26 Z/4687/17

TAK

300m K U16 58 NumerPDF 53.32/17

15
GRAJCAR Martyna 2003-06-02 Z/0520/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF 8.89/17

16
HADROSEK Agata 2004-07-28 Z/4680/17

TAK

600m K U16 53 NumerPDF

17
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

300m M U16 66 NumerPDF 40.29 40.29/18

18
JANICZAK Karolina 2004-06-04 Z/4689/17

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

19
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

100m M U16 64 NumerPDF 14.42 11.94/17

20
KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 Z/0719/17

TAK

300m K U16 62 NumerPDF 48.97/17

21
KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 Z/4692/17

TAK

W dal M U16 47 NumerPDF 4.34/17

22
KOZIŃSKI Konstanty 2003-02-27 Z/0521/17

TAK

100m M U16 24 NumerPDF 13.07 13.07/18

23
KROPIWNICKI Kasjan 2003-12-07 Z/4744/17

TAK

Wzwyż M U16 41 NumerPDF 1.45/16

24
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.55 1.55/18

25
LIDWIN Hanna 2004-12-14 Z/4682/17

TAK

100m K U16 34 NumerPDF

26
ŁUCKIEWICZ Wiktoria 2005-02-11 Z/4693/17

TAK

100m K U16 1 NumerPDF

27
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

80m pł K 55 NumerPDF 13.59 13.59/18

28
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

100m K U18 56 NumerPDF 14.43 14.26/16

29
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K U18 48 NumerPDF 15.55/17

30
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

10-bój M U18 56 NumerPDF 5596 5596/18

31
PALIGA Michał 2003-02-14 Z/0526/17

TAK

300m M U16 58 NumerPDF 41.92 41.08/17

32
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K U18 49 NumerPDF 13.19 12.96/16

33
PIO¦ Emilia 2005-05-07 Z/4683/17

TAK

80m pł K 30 NumerPDF

34
RABIEGA Julia 2004-10-14 Z/4681/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 1 NumerPDF

35
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M (91.4) U16 44 NumerPDF 15.90 15.90/18

36
REWAJ Dawid 2004-09-14 Z/4688/17

TAK

600m M U16 59 NumerPDF 1:43.58 1:43.58/18

37
ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 Z/4697/17

TAK

600m M U16 43 NumerPDF

38
SIWEK Jan 2004-01-02 Z/4690/17

TAK

1000m M U16 40 NumerPDF 3:20.16 3:20.16/18

39
¦REDNIAWA Anna 2003-10-13 Z/0523/17

TAK

600m K U16 27 NumerPDF 1:55.54 1:54.77/17

40
¦WIDZIŃSKI Piotr 2004-09-04 Z/4691/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF

41
¦WIERLIŃSKI Mateusz 2003-03-30 Z/4745/17

TAK

600m M U16 35 NumerPDF

42
TOBOJKA Emilia 2005-03-11 Z/4675/17

TAK

100m K U16 31 NumerPDF

43
TOPOROWSKI Szymon 2004-08-01 Z/4746/17

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 12.63 12.63/18

44
ZAKRZEWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0721/17

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 49.21/17

45
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-09-11 Z/0524/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 32 NumerPDF

46
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

7-bój K U18 52 NumerPDF 3797 3797/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIECKA Iga 2005-02-11 Z/4573/17

TAK

100m K U16 508 NumerPDF

2
DAWIDZIŃSKI Oliwier 2004-10-11 Z/4570/17

TAK

Wzwyż M U16 508 NumerPDF

3
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U16 510 NumerPDF 3.00/17

4
KAPUSTKA Maja 2005-01-21 Z/4566/17

TAK

100m K U16 511 NumerPDF

5
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

Młot K U16 (3kg) 514 NumerPDF 33.65 33.65/18

6
KOZŁOWSKA Gabriela 2004-12-08 Z/4578/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 519 NumerPDF 19.91 22.72/17

7
KRUPNICKI Grzegorz 2003-08-08 Z/4575/17

TAK

600m M U16 508 NumerPDF

8
KUDŁA Amelia 2005-04-04 Z/4567/17

TAK

Wzwyż K U16 508 NumerPDF 1.15/17

9
MOL Weronika 2004-12-01 Z/4576/17

TAK

300m K U16 514 NumerPDF

10
PONIEDZIAŁEK Amelia 2004-07-01 Z/4574/17

TAK

300m K U16 511 NumerPDF 54.97/17

11
RYBCZYŃSKI Norbert 2004-09-18 Z/4571/17

TAK

300m M U16 509 NumerPDF

12
SNOPEK Wiktoria 2004-10-13 Z/4568/17

TAK

100m K U16 515 NumerPDF

13
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 516 NumerPDF 31.60 31.60/18

14
ZWIERZCHOWSKA Kinga 2003-06-23 Z/3209/17

TAK

Wzwyż K U16 514 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

TAK

600m K U16 562 NumerPDF

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M U18 538 NumerPDF 10.88 10.87/17

3
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

800m K U18 555 NumerPDF 2:15.10/17

4
DˇBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0229/18

TAK

1000m M U16 546 NumerPDF 3:17.32/17

5
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

600m K U16 501 NumerPDF

6
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

600m K U16 547 NumerPDF 1:45.78/17

7
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0237/18

TAK

300m K U16 554 NumerPDF 50.08/17

8
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/0231/18

TAK

1000m K U16 23 NumerPDF

9
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 521 NumerPDF 14.83 14.83/18

10
MATY¦KIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

100m K U16 541 NumerPDF 12.76 12.72/17

11
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

W dal M U18 536 NumerPDF 6.23 6.50/17

12
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

600m K U16 34 NumerPDF 1:48.11/17

13
WO¦KO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

600m M U16 566 NumerPDF 1:26.71/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 200 ( 200 ) K-122 M-78
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K U16 51 NumerPDF 1.60 1.60/18

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYLIŃSKA Patrycja 2003-08-13 Z/3903/17

TAK

W dal K U16 546 NumerPDF 4.05 4.05/18

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

200m K U16 547 NumerPDF 27.60 27.60/18

3
JAROSZEWSKA Aleksandra 2003-02-25 Z/3054/17

TAK

100m K U16 542 NumerPDF 14.46/17

4
KOBOS Filip 2003-06-30 Z/1022/17

TAK

1000m M U16 615 NumerPDF

5
KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 Z/1018/17

TAK

Wzwyż M U16 612 NumerPDF 1.40/17

6
KOWALSKI Jakub 2003-10-25 Z/3904/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 14 NumerPDF 10.15 10.15/18

7
KWIATKOWSKI Bruno 2003-01-04 Z/4631/17

TAK

100m M U16 8 NumerPDF 14.29 14.29/18

8
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

600m M U16 533 NumerPDF 1:32.21/17

9
MICHALSKA Wiktoria 2003-11-01 Z/4632/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF 9.31 9.31/18

10
PAWELSKA Natalia 2003-02-07 Z/4633/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 6 NumerPDF 7.40 7.40/18

11
ROSA Marlena 2003-02-13 Z/3052/17

TAK

600m K U16 550 NumerPDF 2:02.09 2:02.09/18

12
SARZALSKI Adam 2003-09-29 Z/4634/17

TAK

Wzwyż M U16 5 NumerPDF

13
STOŁBUNIK Weronika 2003-04-06 Z/4635/17

TAK

600m K U16 4 NumerPDF

14
SZYMAŃCZYK Adrian 2003-09-16 Z/4636/17

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF

15
TOMASZEK Weronika 2003-08-06 Z/4637/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 6.91 6.91/18

16
ZADROŻNA Wiktoria 2003-06-11 Z/1021/17

TAK

600m K U16 44 NumerPDF

 
mkssyrena.pl
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTAS Szymon 2004-06-24 Z/3096/17

TAK

1000m M U16 171 NumerPDF

2
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

5-bój K U16 111 NumerPDF 2385 2385/18

3
DOBCZYŃSKA Magda 2004-11-03 Z/3670/18

TAK

600m K U16 105 NumerPDF 2:05.94 2:05.94/18

4
DRˇG Maciej 2005-06-17 Z/3098/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 166 NumerPDF

5
GROBELNY Hubert 2004-09-14 Z/3671/18

TAK

W dal M U16 104 NumerPDF

6
GRZEJSZCZYK Lidia 2005-08-23 Z/3673/18

TAK

200m K U16 115 NumerPDF 32.17 32.17/18

7
PILCH Jeremi 2005-05-17 Z/3111/17

TAK

100m M U16 114 NumerPDF

8
SUTYNIEC Aleksandra 2004-02-23 Z/3106/17

TAK

300m K U16 102 NumerPDF 53.92 53.92/18

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 14 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 605 NumerPDF 37.84 37.84/18

2
CYBULSKI Filip 2003-02-09 Z/0606/17

TAK

100m M U16 600 NumerPDF 12.14 12.14/18

3
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

100m M U18 601 NumerPDF 11.56 11.56/18

4
GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 Z/0057/18

TAK

300m K U16 601 NumerPDF

5
GÓRCZYŃSKI Kacper 2004-11-25 Z/0058/18

TAK

600m M U16 621 NumerPDF

6
GRACZYK Jakub 2002-02-04 Z/1000/16

TAK

400m M U18 601 NumerPDF 57.48/17

7
JAKUBIAK Zuzanna 2003-03-25 Z/0609/17

TAK

W dal K U16 608 NumerPDF 5.05/17

8
KLUSKA Szymon 2003-04-26 Z/0610/17

TAK

1000m M U16 636 NumerPDF 3:03.64 3:03.64/18

9
KOBZA Wiktoria 2003-05-12 Z/0614/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 611 NumerPDF 7.66/17

10
NOWICKA Tamara 2004-10-06 Z/0060/18

TAK

600m K U16 622 NumerPDF 1:52.35 1:52.35/18

11
PIOTROWSKI Rafał 2003-03-30 Z/1331/17

TAK

100m M U16 600 NumerPDF 13.62/17

12
PROTAS Filip 2003-02-04 Z/1330/17

TAK

600m M U16 600 NumerPDF 1:39.00/17

13
WARDA Anna 2002-06-07 Z/0991/16

TAK

800m K U18 629 NumerPDF 2:32.64 2:30.86/17

14
WEBER Ewelina 2004-06-16 Z/3457/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF 26.25 26.25/18

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 26 ( 26 ) K-17 M-9
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Izabela 2004-03-16 Z/1788/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

2
DZWONKOWSKI Michał 2003-07-18 Z/1048/17

TAK

300m M U16 2 NumerPDF

3
GŁAŻEWSKA Klaudia 2005-10-25 Z/3612/18

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 15.17 15.17/18

4
GRZESZCZYK Karolina 2004-04-05 Z/2730/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 58 NumerPDF 25.96 25.96/18

5
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

W dal K U16 69 NumerPDF 4.83 4.83/18

6
KANDYBOWICZ Wiktoria 2005-03-18 Z/3613/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

7
KLEC Damian 2004-06-28 Z/1785/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

8
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF

9
KRUPKA Antonina 2003-07-13 Z/1047/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 68 NumerPDF 25.87 27.50/17

10
MILEWSKI Adrian 2003-04-17 Z/3211/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 60 NumerPDF 10.71 10.71/18

11
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U16 67