Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.łódzkiego 2017
ŁÓD¬, 2017
Osobostarty wszystkie: 65 ( 65 ) K-32 M-33
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 65 ( 65 ) K-32 M-33
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

200m pł K 177 NumerPDF

2
BARTOS Karolina 2002-02-28 Z/2584/16

TAK

W dal K U16 194 NumerPDF 4.49 4.54/16

3
BOROWSKA Agata 2002-05-02 Z/3496/16

TAK

Wzwyż K U16 19 NumerPDF 1.30/16

4
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

300m M U16 196 NumerPDF 46.30/16

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

2016

100m M U16 538 NumerPDF

2
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

2016

100m K U16 514 NumerPDF

3
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

2016

5-bój M U16 530 NumerPDF

4
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

2016

W dal M U16 536 NumerPDF 5.51 5.51/16

 
KS Resursa Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/LD/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

2016

Wzwyż K U16 929 NumerPDF

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTODZIEJ Wioletta 2002-03-04 Z/3253/16

2016

100m K U16 83 NumerPDF

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

2016

Kula K U16 (3kg) 89 NumerPDF

3
KACZMARCZYK Kacper 2002-07-18 Z/3256/16

2016

100m M U16 88 NumerPDF

4
WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

2016

100m K U16 87 NumerPDF

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

2016

Kula K U16 (3kg) 737 NumerPDF 7.28/16

2
JASKIEWICZ Adam 2002-03-13 Z/2564/16

2016

80m pł M 601 NumerPDF

3
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

2016

Wzwyż M U16 668 NumerPDF 1.40/16

4
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

2016

Tyczka M U16 744 NumerPDF 2.75/16

5
RYDCZAK Martyna 2003-01-08 Z/2578/16

2016

80m pł K 658 NumerPDF

6
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

2016

600m M U16 718 NumerPDF 1:33.82 1:33.82/17

7
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

2016

Kula M U16 (5kg) 707 NumerPDF 8.82/16

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2016

Dysk M U16 (1kg) 8 NumerPDF

2
GOLIS Łukasz 2002-08-01 Z/2478/16

2016

Oszczep M U16 (600) 5 NumerPDF

3
GORTAT Wiktoria 2002-10-10 Z/2479/16

2016

Dysk K U16 (0,75kg) 11 NumerPDF

4
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2016

100m M U16 61 NumerPDF

5
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

2016

Kula M U16 (5kg) 15 NumerPDF 8.70/16

6
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

2016

W dal K U16 70 NumerPDF 4.64 4.76/16

7
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

2016

Dysk K U16 (0,75kg) 12 NumerPDF

8
RAKOCZY Olgierd 2002-01-21 Z/3788/16

2016

Oszczep M U16 (600) 9 NumerPDF

9
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

2016

W dal M U16 67 NumerPDF 5.49 5.49/17

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBRZYK Oliwia 2002-09-11 Z/2331/16

TAK

80m pł K 503 NumerPDF

2
DANIELIK Angelika 2002-09-14 Z/3240/16

TAK

W dal K U16 501 NumerPDF

3
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K U16 (0,75kg) 501 NumerPDF

4
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

80m pł K 500 NumerPDF

5
ZAKRZEWSKA Adrianna 2002-01-29 Z/1857/16

TAK

W dal K U16 504 NumerPDF 3.71 3.71/16

6
ZIELIŃSKI Piotr 2002-03-06 Z/3241/16

TAK

1000m M U16 505 NumerPDF

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

2016

Młot M U16 (5kg) 36 NumerPDF

2
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

2016

5-bój K U16 33 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 Z/0739/16

2016

600m M U16 40 NumerPDF 1:34.57 1:34.57/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AKSAMITOWSKI Igor 2002-05-19 Z/3033/16

2016

Młot M U16 (5kg) 76 NumerPDF

2
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

2016

Młot K U16 (3kg) 71 NumerPDF

3
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

2016

Młot M U16 (5kg) 77 NumerPDF

4
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

2016

Młot M U16 (5kg) 96 NumerPDF

5
WŁODARCZYK Monika 2002-02-28 Z/3262/16

2016

Młot K U16 (3kg) 76 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

2016

300m M U16 138 NumerPDF 42.79 42.79/17

2
FLIS Maria 2002-09-19 Z/3538/16

2016

300m K U16 40 NumerPDF 48.21/16

3
FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 Z/2072/16

2016

1000m M U16 10 NumerPDF 3:30.89/16

4
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

2016

80m pł M 8 NumerPDF

5
KOŁODZIEJCZYK Dawid 2002-04-28 Z/3540/16

2016

300m M U16 134 NumerPDF

6
ŁYSZCZYŃSKI Wiktor 2002-04-25 Z/3550/16

2016

300m M U16 44 NumerPDF

7
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

2016

Wzwyż K U16 54 NumerPDF 1.33 1.33/17

8
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

2016

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.38 1.38/17

9
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

2016

200m M U16 6 NumerPDF 29.76/15

10
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

2016

Tyczka K U16 5 NumerPDF

11
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

2016

80m pł M 7 NumerPDF

12
ROZENKRANC Bazyli 2002-06-16 Z/2707/16

2016

200m pł M 11 NumerPDF

13
SYCH Klaudia 2002-02-21 Z/3543/16

2016

100m K U16 63 NumerPDF

14
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

2016

Tyczka K U16 56 NumerPDF 2.30 2.30/17

15
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

2016

1000m K U16 58 NumerPDF 3:38.58 3:38.58/17

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

2016

Oszczep K U16 (500) 424 NumerPDF

2
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

2016

200m pł M 425 NumerPDF

3
KWIATKOWSKA Klaudia 2002-08-16 Z/2397/16

2016

300m K U16 428 NumerPDF 49.05 49.05/16

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

2016

Wzwyż K U16 77 NumerPDF 1.60 1.63/15

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

1000m M U16 323 NumerPDF

2
MIERZWA Zuzanna 2002-06-30 Z/1640/16

TAK

300m K U16 322 NumerPDF

3
NOWICKI Patryk 2002-07-07 Z/1639/16

TAK

Wzwyż M U16 328 NumerPDF 1.50 1.50/16