Internetowe zgłoszenia do imprezy: V Młodzieżowy Kwalifikacyjny Mityng LOZLA
BIAŁA PODLASKA, 24.06.2017
Osobostarty wszystkie: 309 ( 223 ) K-114 M-109
 
LUBELSKIE Osobostarty: 218 ( 157 ) K-84 M-73
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 69 ( 56 ) K-31 M-25
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZUK Aleksandra 2002-04-13 Z/2840/17

TAK

Wzwyż K 420 NumerPDF 1.35 1.35/17

2
BUGAŁA Martyna 2002-09-26 Z/0766/16

TAK

400m K 425 NumerPDF

3
BUJEK Paulina 1999-09-08 Z/2501/16

TAK

800m K 416 NumerPDF 2:43.33 2:37.33/16

4
DADOS Denis 1998-02-16 Z/0330/16

TAK

400m M 419 NumerPDF 51.29 51.29/17

5
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K 413 NumerPDF 1.61 1.61/17

6
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 415 NumerPDF 11.85 11.85/17

7
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

Oszczep M (800) 415 NumerPDF 47.76 50.01/16

8
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M 418 NumerPDF 11.95 11.95/17

9
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

100m K 424 NumerPDF 14.17 14.17/17

10
GIERAŁA Magda 2001-04-29 Z/2045/17

TAK

200m K 424 NumerPDF 29.00 29.00/17

11
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M 427 NumerPDF 51.48 51.48/17

12
GÓNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K 412 NumerPDF 2.60 2.60/17

13
GUSTAW Szymon 2000-03-13 Z/6100/15

TAK

2000m prz.M 417 NumerPDF

14
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF 1.90 1.90/17

15
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m M 418 NumerPDF 51.37 51.37/17

16
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

400m pł M 425 NumerPDF 53.32 52.42/15

17
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

400m K 413 NumerPDF 55.08/14

18
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

Tyczka K 415 NumerPDF 2.40 2.40/17

19
JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 Z/6108/15

TAK

W dal M 416 NumerPDF 5.92 6.26/16

20
JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 Z/6108/15

TAK

Trójskok M 416 NumerPDF 11.92 11.92/17

21
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

200m K 426 NumerPDF 26.10 25.92/16

22
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

100m K 426 NumerPDF 12.41 12.41/17

23
JÓ¬WIAK Olga 1999-08-29 Z/1242/16

TAK

800m K 415 NumerPDF 2:34.10 2:31.06/16

24
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

200m K 422 NumerPDF

25
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

W dal K 422 NumerPDF 4.58 4.89/16

26
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

200m M 414 NumerPDF

27
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

400m M 416 NumerPDF

28
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

W dal K 419 NumerPDF 4.29 4.29/16

29
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

Trójskok K 419 NumerPDF

30
KOSZ Monika 1994-06-10 Z/1016/11

TAK

800m K 437 NumerPDF 2:10.56 2:10.04/15

31
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

Tyczka K 428 NumerPDF 3.10 3.10/17

32
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

Wzwyż M 414 NumerPDF 1.95 2.05/16

33
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

W dal M 427 NumerPDF 6.37 6.37/17

34
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.50 3.72/15

35
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 415 NumerPDF 22.47 22.47/17

36
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

100m K 424 NumerPDF 12.29 12.05/14

37
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

1500m K 893 NumerPDF 4:53.91 4:44.24/15

38
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

Tyczka K 418 NumerPDF 2.50 2.50/17

39
MAZUREK Oktawia 2000-02-21 Z/6044/15

TAK

400m K 413 NumerPDF 65.04 65.04/17

40
OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 Z/1597/16

TAK

200m K 421 NumerPDF 29.02/16

41
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

400m pł M 427 NumerPDF 56.47 56.47/17

42
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

100m K 425 NumerPDF 14.66 14.66/17

43
PAROL Zofia 2001-08-04 Z/2046/17

TAK

200m K 425 NumerPDF 31.00 31.00/17

44
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m K 416 NumerPDF 12.54 12.54/17

45
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

Trójskok K 419 NumerPDF 10.06 10.06/17

46
PIRÓG Michał 1995-01-10 Z/0444/13

TAK

1500m M 751 NumerPDF 4:02.21 4:01.68/16

47
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

400m K 426 NumerPDF 59.54 58.57/15

48
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

200m M 413 NumerPDF

49
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

Trójskok K 417 NumerPDF

50
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

800m M 428 NumerPDF 1:58.71 1:58.71/17

51
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

800m K 424 NumerPDF 2:19.33 2:19.33/17

52
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

200m M 412 NumerPDF 22.73 22.70/15

53
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M (99.1) U20 412 NumerPDF 14.02 14.02/17

54
SOCHA Karol 2000-11-02 Z/6093/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 426 NumerPDF 46.49 46.49/17

55
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

Dysk M (2kg) 421 NumerPDF 51.56 64.20/00

56
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

200m K 412 NumerPDF

57
STEMPEL Paweł 1987-08-06 Z/2523/11

TAK

100m M 627 NumerPDF 10.91 10.30/10

58
STEMPEL Paweł 1987-08-06 Z/2523/11

TAK

200m M 627 NumerPDF 22.23 20.97/10

59
SZUBARTOWSKI Jakub 2001-01-14 Z/1871/17

TAK

800m M 412 NumerPDF

60
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 424 NumerPDF 30.99 31.23/16

61
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

300m K U16 414 NumerPDF 44.35/16

62
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

400m pł K 415 NumerPDF 61.88 61.88/17

63
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

100m K 415 NumerPDF 12.89 12.89/17

64
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

200m K 415 NumerPDF 25.76 25.76/17

65
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 414 NumerPDF 13.17 13.17/17

66
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Oszczep M (800) 414 NumerPDF 41.26 41.26/17

67
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

W dal M 420 NumerPDF 5.90 5.90/17

68
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M 420 NumerPDF 12.90 12.90/17

69
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

Tyczka K 419 NumerPDF 3.10 3.30/15

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 41 ( 24 ) K-12 M-12
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K 129 NumerPDF 13.16 12.79/16

2
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

300m K U16 134 NumerPDF 40.95 40.95/17

3
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 143 NumerPDF 11.37 11.37/17

4
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 143 NumerPDF 38.10 38.10/17

5
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 143 NumerPDF

6
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 141 NumerPDF 8.61 8.61/17

7
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 40.70 40.70/17

8
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

110m M (91.4) U18 125 NumerPDF 15.31 15.31/17

9
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M (84) U18 125 NumerPDF 58.41 56.77/16

10
JAROSZUK Aurora 2000-09-01 Z/2249/17

TAK

Dysk K (1kg) 142 NumerPDF 29.31 29.31/17

11
JAROSZUK Aurora 2000-09-01 Z/2249/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 142 NumerPDF 9.32 9.32/17

12
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 11.06 11.06/17

13
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M 137 NumerPDF

14
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 127 NumerPDF 6.63 6.63/17

15
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

Trójskok M 127 NumerPDF 13.01/16

16
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 135 NumerPDF 32.95 32.95/17

17
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 13.73 13.73/17

18
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

400m M 104 NumerPDF 53.06 53.06/17

19
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 777 NumerPDF 21.60 21.60/17

20
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

800m M 25 NumerPDF 2:02.51 2:01.89/16

21
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

1500m M 25 NumerPDF 4:25.01 4:20.06/16

22
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

100m pł K U18 130 NumerPDF 15.15 15.15/17

23
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 11.13 11.13/17

24
PY¦ Karolina 1993-05-14 Z/1088/11

TAK

200m K 16 NumerPDF 25.50 25.50/17

25
PY¦ Karolina 1993-05-14 Z/1088/11

TAK

100m K 16 NumerPDF 12.53 12.53/17

26
RAJTAK Szymon 1993-07-28 Z/2509/11

TAK

W dal M 77 NumerPDF 7.33/12

27
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K 131 NumerPDF 12.53 12.53/17

28
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

300m K U16 131 NumerPDF 42.38/16

29
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 131 NumerPDF

30
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

2000m prz.K 167 NumerPDF 7:48.28 7:48.28/17

31
SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 Z/0857/12

TAK

200m M 292 NumerPDF

32
SOBOLEWSKI Michał 1996-05-01 Z/0857/12

TAK

100m M 292 NumerPDF

33
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

200m M 101 NumerPDF 24.09 24.09/17

34
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

100m M 101 NumerPDF 12.33 12.33/17

35
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

100m M 14 NumerPDF 10.71 10.62/15

36
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

200m M 14 NumerPDF 21.80 21.36/16

37
WŁODARCZYK Katarzyna 1999-09-21 Z/4706/15

TAK

400m pł K 132 NumerPDF 73.80 73.80/17

38
WŁODARCZYK Natalia 1999-09-21 Z/4705/15

TAK

400m pł K 133 NumerPDF 72.12 70.29/16

39
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M 149 NumerPDF 2:02.26 2:02.26/17

40
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 140 NumerPDF 43.09 43.09/17

41
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 140 NumerPDF 8.46 8.52/15

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 20 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 778 NumerPDF 2.10 2.12/15

2
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Oszczep M (800) 778 NumerPDF 47.19 47.19/17

3
JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 Z/1027/14

TAK

100m M 883 NumerPDF 11.99/14

4
JĘDRYSIK Kacper 1997-03-05 Z/1027/14

TAK

200m M 883 NumerPDF 23.54/15

5
KOCHANOWSKA Katarzyna 1997-08-16 Z/0846/13

TAK

200m K 611 NumerPDF 27.25/16

6
KORZUN Michał 1996-11-15 Z/1513/16

TAK

Dysk M (2kg) 760 NumerPDF 36.68 37.68/16

7
KORZUN Michał 1996-11-15 Z/1513/16

TAK

Kula M (7.26kg) 760 NumerPDF 10.95 11.49/16

8
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

W dal K 217 NumerPDF 5.78/11

9
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

Trójskok K 217 NumerPDF 12.53 13.17/16

10
MARKOWSKA Ewa 1992-03-16 Z/2118/11

TAK

Dysk K (1kg) 633 NumerPDF 48.37/15

11
MARKOWSKA Ewa 1992-03-16 Z/2118/11

TAK

Kula K (4kg) 633 NumerPDF 13.23/15

12
ROZPORSKI Michał 1988-12-20 Z/2522/11

TAK

Kula M (7.26kg) 622 NumerPDF 18.49 19.67/16

13
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

W dal K 772 NumerPDF 5.72 5.72/17

14
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Wzwyż K 773 NumerPDF 1.64 1.64/17

15
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

W dal K 773 NumerPDF 5.68 5.68/17

16
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

100m pł K 773 NumerPDF 15.32 15.07/16

17
¦WIDERSKA Kinga 1996-04-21 Z/1445/17

TAK

Dysk K (1kg) 762 NumerPDF 32.13 32.13/17

18
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 6.70 7.17/16

19
WOJCIECHOWSKA Dominika 1994-03-04 Z/2517/11

TAK

Młot K (4kg) 624 NumerPDF 46.91/16

20
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Oszczep K (600) 994 NumerPDF 42.63 42.63/17

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 27 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻEK Izabella 2003-08-05 Z/0108/17

TAK

800m K 121 NumerPDF

2
BORKOWSKA Aleksandra 2000-04-09 Z/4721/15

TAK

400m pł K 42 NumerPDF 73.43 72.70/16

3
FURTAK Rafał 1995-01-30 Z/4609/11

TAK

Młot M (7.26kg) 43 NumerPDF 57.55 57.55/17

4
GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 Z/2515/17

TAK

300m K U16 2 NumerPDF

5
KOZAK Zuzanna 2001-09-28 Z/3359/16

TAK

Wzwyż K 17 NumerPDF 1.50 1.50/17

6
KU¦ Dominika 1999-10-15 Z/5181/15

TAK

100m K 34 NumerPDF 14.23 14.12/16

7
KU¦ Dominika 1999-10-15 Z/5181/15

TAK

200m K 34 NumerPDF

8
LADA Marcin 2001-05-29 Z/3002/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 6 NumerPDF 44.26 44.26/17

9
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 197 NumerPDF 53.76 53.76/17

10
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 197 NumerPDF 11.84 11.84/17

11
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

400m pł M (84) U18 2 NumerPDF 60.19 60.19/17

12
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (91.4) U18 2 NumerPDF 15.47 15.47/17

13
MIKOS Mateusz 1987-04-10 Z/1962/11

TAK

Kula M (7.26kg) 44 NumerPDF 19.65 20.18/16

14
OGOREK Jakub 2003-02-12 Z/0109/17

TAK

800m M 122 NumerPDF

15
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

300m K U16 2 NumerPDF 45.35 45.35/17

16
PODOLAK Patryk 2002-02-24 Z/2807/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 50 NumerPDF 10.02 10.02/17

17
PODOLAK Patryk 2002-02-24 Z/2807/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 50 NumerPDF 29.24 29.24/17

18
RODZOS Dominika 2003-06-03 Z/0117/17

TAK

100m K 2 NumerPDF 14.73/16

19
RODZOS Dominika 2003-06-03 Z/0117/17

TAK

300m K U16 2 NumerPDF

20
SEREWI¦ Anna 2000-08-05 Z/4722/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 58 NumerPDF 10.60 11.33/16

21
SEREWI¦ Anna 2000-08-05 Z/4722/15

TAK

Dysk K (1kg) 58 NumerPDF 26.70/16

22
TUDRYJ Karolina 2001-03-14 Z/3360/16

TAK

400m K 80 NumerPDF

23
WRˇBEL Jakub 2002-02-13 Z/0110/17

TAK

W dal M 81 NumerPDF 5.24 5.24/17

24
WRˇBEL Jakub 2002-02-13 Z/0110/17

TAK

200m M 81 NumerPDF

25
WRˇBEL Jakub 2002-02-13 Z/0110/17

TAK

100m M 81 NumerPDF 12.43 12.43/17

26
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 5 NumerPDF 48.69 48.69/17

27
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 5 NumerPDF 29.81 29.81/17

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNA¦ Dawid 2000-09-05 Z/0704/16

TAK

400m pł M (84) U18 109 NumerPDF 61.55 61.55/17

2
DUDZIC Nicole 2003-09-09 Z/0037/17

TAK

300m K U16 102 NumerPDF 46.10 46.10/17

3
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

1500m K 105 NumerPDF 4:58.89 4:58.89/17

4
WˇSIK Katarzyna 2002-02-17 Z/0934/16

TAK

100m K 108 NumerPDF 14.47 14.23/16

5
WˇSIK Katarzyna 2002-02-17 Z/0934/16

TAK

W dal K 108 NumerPDF 4.53 4.65/16

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 19 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

100m M 903 NumerPDF 13.64 13.64/17

2
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

200m M 903 NumerPDF

3
DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 Z/2867/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 923 NumerPDF 23.20 23.91/16

4
DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 Z/2867/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 923 NumerPDF 6.85 6.85/17

5
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

300m K U16 902 NumerPDF 44.54 44.54/17

6
GAJOSZ Kacper 1998-05-25 Z/1185/14

TAK

Wzwyż M 914 NumerPDF 1.75 1.75/14

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K 905 NumerPDF 13.00 13.00/17

8
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

200m K 905 NumerPDF 27.90 27.90/17

9
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 916 NumerPDF 41.74 41.74/17

10
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 916 NumerPDF 12.02 12.02/17

11
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

300m K U16 924 NumerPDF 43.42 43.42/17

12
PARADA Zuzanna 2002-02-27 Z/0275/16

TAK

300m K U16 915 NumerPDF 44.90 44.90/17

13
PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 Z/0649/15

TAK

2000m prz.M 921 NumerPDF 6:51.62 6:51.62/17

14
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 907 NumerPDF 33.18 33.18/17

15
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 907 NumerPDF 9.81 9.81/17

16
WIĘCH Natalia 2003-05-04 Z/2212/17

TAK

100m K 922 NumerPDF 14.75 14.75/17

17
WIĘCH Natalia 2003-05-04 Z/2212/17

TAK

200m K 922 NumerPDF

18
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 910 NumerPDF 34.96 34.96/17

19
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 910 NumerPDF 34.89 34.89/17

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 18 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 64 NumerPDF 34.66 34.66/17

2
BIELECKI Marcin 1998-05-20 Z/0395/15

TAK

Oszczep M (800) 64 NumerPDF 43.98 45.77/16

3
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 25 NumerPDF 69.82 69.82/17

4
GAJEWSKI Bartłomiej 2000-02-04 Z/0511/17

TAK

100m M 28 NumerPDF 11.83 11.83/17

5
GAJEWSKI Bartłomiej 2000-02-04 Z/0511/17

TAK

200m M 28 NumerPDF 24.66 24.66/17

6
JANKOWSKA Natalia 2003-08-09 Z/0114/17

TAK

300m K U16 14 NumerPDF 47.69 47.69/17

7
JOWDIUK Oliwia 2004-11-14 Z/3070/17

TAK

100m K 23 NumerPDF 13.96 13.96/17

8
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

100m K 20 NumerPDF 13.89 13.89/17

9
KAMIEŃ Julia 2002-12-11 Z/3086/16

TAK

200m K 20 NumerPDF

10
KAMIEŃ Wiktoria 2002-12-11 Z/3000/16

TAK

300m K U16 13 NumerPDF 46.46 46.22/16

11
KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 Z/0575/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 88 NumerPDF 13.32 13.32/17

12
KLIMOWICZ Michał 2000-07-16 Z/0575/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 88 NumerPDF 37.74 37.74/17

13
KO¦CIOŁKO Kamil 2001-03-02 Z/5969/15

TAK

2000m prz.M 102 NumerPDF

14
PODOLAK Piotr 2003-07-10 Z/3074/17

TAK

800m M 60 NumerPDF 2:23.57 2:23.57/17

15
SKORUPA Łucja 2000-11-17 Z/5173/15

TAK

2000m prz.K 30 NumerPDF 8:55.92/16

16
SONIAK Piotr 1998-02-23 Z/4887/15

TAK

400m pł M 11 NumerPDF 59.01 59.01/17

17
¦MIETANKA Olga 2003-03-15 Z/3073/17

TAK

800m K 12 NumerPDF

18
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

2000m prz.K 17 NumerPDF 7:53.49 7:53.49/17

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZYŁO Patrycja 2000-11-29 Z/0961/15

TAK

1500m K 285 NumerPDF 5:02.06 4:50.37/16

2
CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 Z/0276/16

TAK

800m M 82 NumerPDF

3
DOWHUN Żaneta 2002-07-17 Z/0825/17

TAK

200m K 18 NumerPDF

4
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/0028/17

TAK

100m M 90 NumerPDF 12.44 12.44/17

5
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/0028/17

TAK

200m M 90 NumerPDF

6
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/0028/17

TAK

W dal M 90 NumerPDF

7
MATCZUK Jakub 2000-07-11 Z/0965/15

TAK

800m M 357 NumerPDF 2:06.05 2:06.05/17

8
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

300m K U16 83 NumerPDF

9
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 Z/0046/17

TAK

200m K 23 NumerPDF

10
WASILUK Agata 2000-12-07 Z/0973/15

TAK

400m K 72 NumerPDF 58.62 57.81/16

11
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

200m M 64 NumerPDF

12
ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

200m M 5 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Piotr 2001-10-30 Z/5742/15

TAK

400m M 41 NumerPDF 53.23 53.23/17

2
SKALSKI Maciej 2001-09-07 Z/3604/16

TAK

400m M 43 NumerPDF 55.44 55.44/17

3
WĘGRZYN Dawid 2001-07-11 Z/3606/16

TAK

400m M 44 NumerPDF 54.71 54.71/17

 
TS Start Lublin Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 313 NumerPDF 46.27 46.27/17

2
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 310 NumerPDF 47.90 47.90/17

3
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 300 NumerPDF 35.71 35.71/17

4
POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 Z/0829/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 300 NumerPDF 11.09 11.09/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 17 ( 13 ) K-5 M-8
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

W dal K 77 NumerPDF 4.80 4.97/16

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 16 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

TAK

400m M 235 NumerPDF 51.24 51.24/17

2
DUCH Mikołaj 2001-08-27 Z/2071/15

TAK

400m M 183 NumerPDF 51.67 51.67/17

3
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

Dysk M (2kg) 960 NumerPDF 49.34/16

4
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

Kula M (7.26kg) 960 NumerPDF 19.39 19.39/17

5
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

TAK

800m K 257 NumerPDF 2:18.31 2:18.31/17

6
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

400m M 965 NumerPDF 51.61 51.61/17

7
KRUPA Anna 1998-02-03 Z/6528/15

TAK

400m K 12 NumerPDF 63.42 61.94/16

8
KRUPA Anna 1998-02-03 Z/6528/15

TAK

800m K 12 NumerPDF

9
LUBELSKI Hubert 2001-10-31 Z/1011/16

TAK

1500m M 270 NumerPDF 4:38.08 4:38.08/17

10
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 963 NumerPDF 46.33 46.33/17

11
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 963 NumerPDF 14.98 15.72/16

12
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Dysk M (2kg) 961 NumerPDF 53.21 53.21/17

13
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 961 NumerPDF 19.28 19.28/17

14
PŁATEK Aneta 1999-06-15 Z/0353/15

TAK

800m K 189 NumerPDF 2:20.52 2:20.52/17

15
PŁATEK Sylwia 1999-06-15 Z/0355/15

TAK

800m K 191 NumerPDF 2:20.30 2:20.30/17

16
TYMIŃSKI Piotr 2000-02-21 Z/1001/17

TAK

400m M 300 NumerPDF 53.55 53.55/17

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

400m K 556 NumerPDF 58.88 58.88/17

2
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

800m M 552 NumerPDF 1:58.87 1:58.87/17

3
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

400m K 551 NumerPDF 56.65 55.82/16

4
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 553 NumerPDF 43.57 43.57/17

5
WO¬NIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 556 NumerPDF 43.80 43.80/17

 
PODLASKIE Osobostarty: 69 ( 48 ) K-22 M-26
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 13 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 571 NumerPDF 44.32 44.92/16

2
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 778 NumerPDF 1.62 1.65/16

3
KORNILUK Ewa 1994-07-11 Z/3144/11

TAK

Trójskok K 776 NumerPDF 12.24 12.38/16

4
KRYŃSKA Ewelina 1991-05-08 Z/0791/11

TAK

100m K 777 NumerPDF 11.98 11.73/14

5
NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 Z/2256/11

TAK

100m M 775 NumerPDF 11.04 10.67/10

6
NABIAŁEK Łukasz 1989-12-26 Z/2256/11

TAK

200m M 775 NumerPDF 22.21 21.40/11

7
OSTAPOWICZ Daniel 2000-03-10 Z/2585/17

TAK

Trójskok M 568 NumerPDF 12.49 12.49/17

8
RADZIEJEWSKI Sebastian 2000-11-02 Z/0906/17

TAK

1500m M 286 NumerPDF 4:40.52/16

9
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 778 NumerPDF 11.18 11.04/15

10
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

200m M 778 NumerPDF 23.44 22.60/15

11
SIEWIERTOKA Patryk 1999-02-08 Z/3204/15

TAK

Oszczep M (800) 572 NumerPDF 55.09 55.09/17

12
WOJNA Weronika 2002-09-25 Z/0601/16

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.77/16

13
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 777 NumerPDF 6.16 6.22/16

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KO¦CIELECKA Sandra 2000-08-03 Z/5486/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 30 NumerPDF 32.53 32.53/17

2
ŁOJEK Daniel 1999-01-10 Z/5056/15

TAK

Wzwyż M 644 NumerPDF 1.85 1.88/16

3
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

TAK

100m M 635 NumerPDF 11.55 11.33/16

4
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

TAK

W dal M 635 NumerPDF 6.90 6.90/17

5
PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 Z/2697/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 638 NumerPDF 35.36 35.36/17

6
PIJANOWSKA Sylwia 2000-02-24 Z/2697/15

TAK

Dysk K (1kg) 638 NumerPDF 30.53 30.53/17

7
PODESZWIK Mateusz 2001-07-31 Z/3269/16

TAK

W dal M 647 NumerPDF 5.92 5.92/17

8
PUSTUŁKA Marzena 2000-05-28 Z/1511/15

TAK

W dal K 637 NumerPDF 4.83 4.90/16

9
ZADROGA Patryk 2000-05-05 Z/1509/15

TAK

Wzwyż M 630 NumerPDF 1.80 1.80/17

 
LUKS Atletic Białystok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 Z/0954/14

TAK

Młot M (7.26kg) 19 NumerPDF 57.97 57.97/17

2
GODLEWSKA Paulina 1998-04-06 Z/5175/15

TAK

Młot K (4kg) 26 NumerPDF 41.52 43.63/16

 
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 30 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNIK Jakub 2003-01-13 Z/0662/17

TAK

200m M 49 NumerPDF

2
BARTNIK Jakub 2003-01-13 Z/0662/17

TAK

Wzwyż M 49 NumerPDF 1.60 1.60/17

3
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

W dal M 56 NumerPDF 3.99/16

4
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF 13.74 13.74/17

5
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 56 NumerPDF 46.17 46.17/17

6
MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 Z/0656/17

TAK

100m M 39 NumerPDF 12.25 12.25/17

7
MAKOWSKI Patryk 2003-04-08 Z/0656/17

TAK

200m M 39 NumerPDF 24.94 24.94/17

8
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

Wzwyż K 43 NumerPDF 1.55 1.55/17

9
MICHAŁOWSKA Emilia 2002-08-01 Z/0625/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 43 NumerPDF 31.53 31.53/17

10
PAŁKIEWICZ Patryk 1997-08-24 Z/0898/17

TAK

1500m M 23 NumerPDF 4:29.33 4:29.33/17

11
PIETRAS Maciej 2001-06-07 Z/1519/15

TAK

200m M 38 NumerPDF 25.47/16

12
PIETRAS Maciej 2001-06-07 Z/1519/15

TAK

Wzwyż M 38 NumerPDF 1.88 1.88/17

13
PIETRAS Maciej 2001-06-07 Z/1519/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 38 NumerPDF 14.72 14.72/17

14
POMIAN Radosław 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

110m M (91.4) U18 31 NumerPDF 15.68 15.68/17

15
POMIAN Radosław 2000-08-23 Z/1518/15

TAK

400m pł M (84) U18 31 NumerPDF 58.18 58.18/17

16
POPKO Natalia 2001-05-26 Z/1517/15

TAK

100m K 29 NumerPDF 13.15 13.15/17

17
POPKO Natalia 2001-05-26 Z/1517/15

TAK

200m K 29 NumerPDF 27.36 27.36/17

18
RACZYŁO Damian 1998-08-26 Z/3063/15

TAK

1500m M 10 NumerPDF 4:42.87 4:29.66/16

19
ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 Z/0430/16

TAK

100m K 25 NumerPDF 14.01 13.64/16

20
ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 Z/0430/16

TAK

200m K 25 NumerPDF

21
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

110m M (91.4) U16 31 NumerPDF 16.56 16.56/17

22
RYBACKI Kornel 2003-05-19 Z/0660/17

TAK

200m M 31 NumerPDF 25.12 25.12/17

23
SAK Natalia 2003-06-18 Z/0658/17

TAK

100m K 46 NumerPDF 13.09 13.09/17

24
SAK Natalia 2003-06-18 Z/0658/17

TAK

300m K U16 46 NumerPDF

25
STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

100m K 31 NumerPDF 14.43 14.43/17

26
STRZYŻEWSKA Inez 2003-08-05 Z/0659/17

TAK

300m K U16 31 NumerPDF

27
STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 Z/0429/16

TAK

100m pł K U18 60 NumerPDF 16.10 16.10/17

28
STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 Z/0429/16

TAK

200m K 60 NumerPDF 28.53 28.53/17

29
STRZYŻEWSKA Zuzanna 2002-03-03 Z/0429/16

TAK

300m K U16 60 NumerPDF

30
ZYBOROWICZ Bartłomiej 1998-02-05 Z/0419/16

TAK

1500m M 26 NumerPDF 4:21.67 4:18.86/16

 
UKS 19 Bojary Białystok Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDOWSKA Sandra 1998-03-31 Z/1075/14

TAK

Dysk K (1kg) 54 NumerPDF 39.49 39.49/17

2
KONOPKO Klaudia 1992-02-21 Z/0912/11

TAK

100m K 61 NumerPDF 11.82 11.69/16

3
KONOPKO Klaudia 1992-02-21 Z/0912/11

TAK

200m K 61 NumerPDF 23.97 23.38/16

4
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

100m M 24 NumerPDF 11.02 11.02/17

5
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

200m M 24 NumerPDF 22.18 22.18/17

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKI Marcin 2000-04-19 Z/0571/17

TAK

100m M 50 NumerPDF 11.50 11.50/17

2
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

Trójskok M 61 NumerPDF 14.94 14.94/17

3
MIELECH Gabriela 2001-01-31 Z/2455/15

TAK

W dal K 41 NumerPDF 5.09 5.09/17

4
WYSOCKI Tomasz 1999-02-12 Z/1066/16

TAK

Oszczep M (800) 45 NumerPDF 51.25 51.25/17

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FILIPOW Julia 2000-09-25 Z/0649/17

TAK

200m K 197 NumerPDF 26.11 26.11/17

2
HALBOWICZ Rafał 2001-01-04 Z/1835/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 194 NumerPDF 44.41 44.41/17

3
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

400m pł K 192 NumerPDF

4
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

400m pł K 193 NumerPDF 65.70 65.70/17

5
RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 Z/1544/15

TAK

2000m prz.M 200 NumerPDF 6:49.87 6:44.88/16

6
SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 Z/2397/15

TAK

400m pł M 197 NumerPDF 57.32 57.32/17