Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
KOŃSKIE, 18.03.2017
Osobostarty wszystkie: 110 ( 110 ) K-57 M-53
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 69 ( 69 ) K-35 M-34
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

2.5 km prz K U16 547 NumerPDF

2
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

2.5 km prz K U16 537 NumerPDF

3
LIS Aniela 2002-09-28 Z/0170/16

TAK

1.5 km prz K U16 529 NumerPDF

4
OLSZEWSKI Eryk 2002-08-30 Z/1323/17

TAK

2 km prz M U16 521 NumerPDF

5
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

2 km prz M U16 566 NumerPDF

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁUŻNY Kamil 2002-01-10 Z/1572/17

TAK

2 km prz M U16 486 NumerPDF

2
KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 Z/0640/16

TAK

3 km prz M U16 301 NumerPDF

3
KUPC Natalia 2002-04-27 Z/0637/16

TAK

2.5 km prz K U16 147 NumerPDF

4
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

1.5 km prz K U16 274 NumerPDF

5
URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 Z/0639/16

TAK

2 km prz M U16 303 NumerPDF

 
luks-boguszyce.superszkolna.pl
LUKS Boguszyce Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 12/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELIŃSKI Alan 2003-01-06 Z/0872/17

TAK

2 km prz M U16 64 NumerPDF

2
BŁAŻEJEWSKA Sylwia 2002-02-17 Z/0710/16

TAK

2.5 km prz K U16 52 NumerPDF

3
CIEŚLAK Marcel 2003-09-23 Z/0871/17

TAK

2 km prz M U16 63 NumerPDF

4
DZIĄG Dawid 2003-11-22 Z/0870/17

TAK

2 km prz M U16 62 NumerPDF

5
JAKUBOWSKI Jakub 2002-10-21 Z/0712/16

TAK

2 km prz M U16 54 NumerPDF

6
KLIMEK Robert 2002-11-13 Z/0713/16

TAK

3 km prz M U16 55 NumerPDF

7
SZEWCZYK Daniel 2003-06-24 Z/0869/17

TAK

2 km prz M U16 61 NumerPDF

8
WŁODARSKA Oliwia 2003-11-26 Z/0867/17

TAK

2.5 km prz K U16 59 NumerPDF

9
ZIĘTEK Lidia 2003-02-26 Z/0868/17

TAK

1.5 km prz K U16 60 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIK Wiktoria 2002-02-14 Z/0730/16

TAK

2.5 km prz K U16 149 NumerPDF

2
KIESZEK Bartosz 2003-04-20 Z/0920/17

TAK

3 km prz M U16 117 NumerPDF

3
KIESZEK Dominik 2002-05-02 Z/0735/16

TAK

3 km prz M U16 116 NumerPDF

4
KOŁODZIŃSKI Mikołaj 2002-06-20 Z/0921/17

TAK

3 km prz M U16 119 NumerPDF

5
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

2 km prz M U16 122 NumerPDF

6
KOZŁOWSKI Jakub 2002-02-18 Z/0737/16

TAK

3 km prz M U16 140 NumerPDF

7
MLECZAREK Kacper 2002-01-10 Z/0915/17

TAK

3 km prz M U16 123 NumerPDF

8
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

1.5 km prz K U16 4 NumerPDF

9
PAWŁOWSKI Wojciech 2002-05-08 Z/0739/16

TAK

3 km prz M U16 40 NumerPDF

10
SITAREK Piotr 2002-07-25 Z/0740/16

TAK

3 km prz M U16 120 NumerPDF

11
SOKOŁOWSKA Patrycja 2003-04-24 Z/0917/17

TAK

2.5 km prz K U16 121 NumerPDF

12
TOMASZEWSKA Wiktoria 2003-10-16 Z/0918/17

TAK

2.5 km prz K U16 122 NumerPDF

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁCZAK Zofia 2002-08-22 Z/0466/16

TAK

1.5 km prz K U16 255 NumerPDF

2
JASIAK Kacper 2002-04-19 Z/0471/16

TAK

3 km prz M U16 250 NumerPDF

3
ŁUCZYŃSKA Wiktoria 2002-11-28 Z/0465/16

TAK

2.5 km prz K U16 250 NumerPDF

4
MAŁECKA Maja 2003-05-18 Z/1579/17

TAK

1.5 km prz K U16 260 NumerPDF

5
MIŁEK Paulina 2002-03-14 Z/0468/16

TAK

2.5 km prz K U16 224 NumerPDF

6
WALCZAK Julia 2002-04-11 Z/0469/16

TAK

2.5 km prz K U16 207 NumerPDF

7
WOLAK Wiktoria 2002-04-04 Z/0470/16

TAK

1.5 km prz K U16 210 NumerPDF

 
jacekwojtarek@wp.pl
OLTS Opoczno Sport Team Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 36/LD/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUSŁAWSKA Julia 2003-07-21 Z/0746/17

TAK

1.5 km prz K U16 6 NumerPDF

2
KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 Z/0540/16

TAK

2 km prz M U16 9 NumerPDF

3
KRZYSZTOFIK Julia 2002-02-25 Z/0537/16

TAK

1.5 km prz K U16 12 NumerPDF

4
MOKROWIECKI Aleksander 2002-02-16 Z/0541/16

TAK

2 km prz M U16 55 NumerPDF

5
PĘCHNER Wiktoria 2003-03-21 Z/0747/17

TAK

1.5 km prz K U16 21 NumerPDF

6
SZPOTON Anna 2002-01-03 Z/0542/16

TAK

2.5 km prz K U16 77 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

2 km prz M U16 138 NumerPDF

2
FLORCZAK Łukasz 2002-11-10 Z/2072/16

TAK

3 km prz M U16 10 NumerPDF

3
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

1.5 km prz K U16 61 NumerPDF

4
PRUSISZ Wiktoria 2003-06-18 Z/0748/17

TAK

2.5 km prz K U16 90 NumerPDF

5
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

2.5 km prz K U16 58 NumerPDF

6
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

1.5 km prz K U16 87 NumerPDF

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KREMPIŃSKA Julia 2003-07-26 Z/0439/17

TAK

2.5 km prz K U16 888 NumerPDF

2
SZTRANEK Jan 2003-04-24 Z/0440/17

TAK

3 km prz M U16 666 NumerPDF

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

1.5 km prz K U16 501 NumerPDF

2
BIAŁEK Kinga 2002-08-16 Z/1117/17

TAK

2.5 km prz K U16 902 NumerPDF

3
BRUC Klaudia 2003-01-20 Z/1114/17

TAK

2.5 km prz K U16 202 NumerPDF

4
GRABOWICZ Konrad 2003-03-03 Z/1119/17

TAK

2 km prz M U16 101 NumerPDF

5
MROCZKOWSKI Wiktor 2003-03-03 Z/1121/17

TAK

3 km prz M U16 606 NumerPDF

6
RUBACHA Jakub 2002-07-29 Z/3288/16

TAK

2 km prz M U16 639 NumerPDF

7
WIECZORKOWSKA Milena 2003-11-30 Z/1362/17

TAK

1.5 km prz K U16 901 NumerPDF

8
ZAKRZEWICZ Dawid 2003-04-09 Z/1363/17

TAK

3 km prz M U16 908 NumerPDF

 
UKS Lisy Zgierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZATORSKA Natalia 2002-03-10 Z/0573/16

TAK

1.5 km prz K U16 13 NumerPDF

 
UKS Orzeł Dobryszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WALĘCIAK Weronika 2002-03-26 Z/1151/16

TAK

2.5 km prz K U16 7 NumerPDF

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWNIK Michalina 2003-01-02 Z/1635/16

TAK

1.5 km prz K U16 301 NumerPDF

2
KONEWKA Mateusz 2002-10-12 Z/1154/16

TAK

2 km prz M U16 331 NumerPDF

3
KWIATKOWSKI Sebastian 2002-01-30 Z/1156/16

TAK

3 km prz M U16 323 NumerPDF

4
MATYSZEWSKI Jakub 2003-03-09 Z/1580/17

TAK

2 km prz M U16 322 NumerPDF

5
SOBIERSKA Klaudia 2003-01-23 Z/1581/17

TAK

1.5 km prz K U16 313 NumerPDF

6
WOŁEK Jakub 2003-03-31 Z/1582/17

TAK

2 km prz M U16 329 NumerPDF

7
ZENKA Mateusz 2003-05-17 Z/1583/17

TAK

2 km prz M U16 310 NumerPDF

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 41 ( 41 ) K-22 M-19
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĘBEN Martyna 2003-09-25 Z/0687/17

TAK

2.5 km prz K U16 600 NumerPDF

2
FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 Z/0127/17

TAK

2 km prz M U16 603 NumerPDF

3
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

2.5 km prz K U16 607 NumerPDF

4
ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 Z/1398/17

TAK

2 km prz M U16 603 NumerPDF

5
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

2.5 km prz K U16 603 NumerPDF

6
ŚLIWA Kacper 2003-02-13 Z/1307/17

TAK

2 km prz M U16 602 NumerPDF

 
LKB Rudnik Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONIO Monika 2003-08-26 Z/1309/17

TAK

2.5 km prz K U16 227 NumerPDF

2
CIEMIĘGA Jakub 2003-09-21 Z/1308/17

TAK

3 km prz M U16 234 NumerPDF

3
DRÓŻDŻ Wiktoria 2002-01-23 Z/1016/16

TAK

1.5 km prz K U16 306 NumerPDF

4
KARWACKA Alicja 2003-05-30 Z/1310/17

TAK

1.5 km prz K U16 233 NumerPDF

5
KWARCIAK Wiktoria 2002-03-24 Z/0769/16

TAK

2.5 km prz K U16 903 NumerPDF

6
PAPROT Filip 2002-11-25 Z/0770/16

TAK

2 km prz M U16 385 NumerPDF

 
LZS Sigma OSIR Staszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 13/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

2 km prz M U16 323 NumerPDF

2
LEGIECKA Kamila 2002-01-03 Z/0767/16

TAK

1.5 km prz K U16 322 NumerPDF

3
PODSIEDLIK Mateusz 2002-02-08 Z/0768/16

TAK

2 km prz M U16 320 NumerPDF

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF

2
CZUPRYŃSKA Dominika 2002-05-26 Z/1073/16

TAK

1.5 km prz K U16 470 NumerPDF

3
DUDA Paweł 2003-10-13 Z/1464/17

TAK

3 km prz M U16 33 NumerPDF

4
GAWEŁ Kuba 2002-09-15 Z/1312/17

TAK

3 km prz M U16 35 NumerPDF

5
KACZMARCZYK Alicja 2002-11-25 Z/1074/16

TAK

1.5 km prz K U16 25 NumerPDF

6
ORZEŁ Michał 2002-09-18 Z/3833/16

TAK

2 km prz M U16 36 NumerPDF

7
PICHETA Gabriela 2003-03-27 Z/1588/17

TAK

1.5 km prz K U16 31 NumerPDF

8
SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 Z/0557/16

TAK

2.5 km prz K U16 475 NumerPDF

9
SUDER Stanisław 2003-01-11 Z/1517/17

TAK

2 km prz M U16 25 NumerPDF

10
SZCZEPAŃCZYK Kamil 2003-03-11 Z/1516/17

TAK

3 km prz M U16 24 NumerPDF

11
ŚLIWA Kinga 2002-04-25 Z/1078/16

TAK

1.5 km prz K U16 472 NumerPDF

12
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

2 km prz M U16 33 NumerPDF

13
WILCZKOWSKI Seweryn 2002-05-05 Z/1079/16

TAK

3 km prz M U16 33 NumerPDF

14
ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 Z/1311/17

TAK

3 km prz M U16 32 NumerPDF

 
STS Skarżysko-Kamienna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

1.5 km prz K U16 119 NumerPDF

 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLONKA Daria 2002-01-31 Z/0688/17

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF

2
GÓRSKA Aleksandra 2003-03-01 Z/1438/17

TAK

1.5 km prz K U16 5 NumerPDF

3
KACZOR Joanna 2002-01-01 Z/0689/17

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF

4
LITWIN Konrad 2003-02-14 Z/1437/17

TAK

2 km prz M U16 2 NumerPDF

5
SADOWA Klaudia 2003-03-14 Z/0692/17

TAK

1.5 km prz K U16 1 NumerPDF

6
SMOLEŃ Michał 2003-11-05 Z/1436/17

TAK

2 km prz M U16 1 NumerPDF

7
SUDOŁ Norbert 2002-02-19 Z/0693/17

TAK

2 km prz M U16 1 NumerPDF

 
rytwiany.com.pl
ULKS Gryf Rytwiany Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RUGAŁA Dominik 2002-09-10 Z/1586/17

TAK

2 km prz M U16 07 NumerPDF

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

1.5 km prz K U16 21 NumerPDF

2
KISIEL Katarzyna Kinga 2003-10-12 Z/0755/17

TAK

2.5 km prz K U16 8 NumerPDF

3
LECH Roksana 2002-10-16 Z/0315/17

TAK

2.5 km prz K U16 37 NumerPDF