Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng wojewódzki OLA
POLICE, 21.10.2017
Osobostarty wszystkie: 27 ( 17 ) K-12 M-5
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 27 ( 17 ) K-12 M-5
 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 23 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 13.80 13.65/16

2
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.53 4.60/16

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17

W dal K U16 29 NumerPDF 4.12 4.12/17

4
BOREJZA Martyna 2004-07-17

100m K U16 29 NumerPDF 14.41 14.41/17

5
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

W dal K U16 5 NumerPDF 4.16 4.33/16

6
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF 8.15 8.15/17

7
GŁADEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

100m K U16 27 NumerPDF 15.52 15.52/17

8
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

TAK

100m M U16 72 NumerPDF 12.37 12.37/17

9
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19 Z/3400/17

TAK

300m M U16 72 NumerPDF

10
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

100m K U16 39 NumerPDF 14.71 14.71/17

11
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

100m K U16 25 NumerPDF 13.47 13.47/17

12
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

100m K U16 19 NumerPDF 14.74 14.74/17

13
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

W dal K U16 19 NumerPDF 4.29 4.29/17

14
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

300m K U16 28 NumerPDF 49.21 47.94/16

15
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

W dal K U16 28 NumerPDF 3.80 4.19/16

16
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

100m M U16 666 NumerPDF 12.44 12.44/17

17
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

300m M U16 666 NumerPDF 40.93 40.93/17

18
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

W dal K U16 7 NumerPDF 4.22 4.29/16

19
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

100m K U16 7 NumerPDF 13.96 13.86/16

20
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

100m M U16 308 NumerPDF 14.05 14.05/17

21
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

300m M U16 308 NumerPDF 54.22/16

22
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

100m K U16 35 NumerPDF 14.80 14.80/17

23
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

W dal K U16 35 NumerPDF 4.13 4.13/17

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleniów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁAS Szymon 2005-01-13

300m M U16 1486 NumerPDF 42.21 42.21/17

2
MALINOWSKA Daria 2004-04-05 Z/3090/17

TAK

600m K U16 21 NumerPDF 1:54.97 1:54.97/17

3
OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13

300m M U16 23 NumerPDF 41.44 41.44/17

4
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09

600m K U16 29 NumerPDF