Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenie zawodników do GSU
LDK!, Sezon 2018
Osobostarty wszystkie: 382 ( 382 ) K-220 M-162
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 43 ( 43 ) K-21 M-22
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

Szklarska Poręba 1000m K U16 117 NumerPDF 3:32.36 3:32.36/18

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

Szklarska Poręba 3000m K U18 47 NumerPDF 10:35.16 10:35.16/18

3
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

Szklarska Poręba 600m K U16 29 NumerPDF 1:46.30/17

4
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

Szklarska Poręba 600m M U16 104 NumerPDF 1:29.69/17

5
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

Szklarska Poręba 300m K U16 281 NumerPDF 42.05/17

6
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

Szklarska Poręba 800m K U18 234 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18

7
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

Szklarska Poręba 300m K U16 111 NumerPDF 47.50 47.50/18

8
MAJOS Jan 2004-02-08 Z/2096/18

TAK

Szklarska Poręba 1000m M U16 112 NumerPDF 3:07.12 3:07.12/18

9
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

Szklarska Poręba 600m M U16 105 NumerPDF 1:38.76/17

10
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

Szklarska Poręba 800m M U16 114 NumerPDF 2:03.75 2:03.75/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 Z/1746/18

TAK

Bolesławiec 80m pł K 35 NumerPDF 13.77 13.77/18

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Bolesławiec Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 42.81 42.81/18

3
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

Bolesławiec 80m pł K 38 NumerPDF 12.65 12.65/18

4
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Bolesławiec Wzwyż K U18 40 NumerPDF 1.44/17

5
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Bolesławiec Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 39.91 39.91/18

6
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

Bolesławiec 1000m M U16 50 NumerPDF 3:08.13 3:08.13/18

7
OLSZOWA Małgorzata 2003-09-14 Z/0832/17

TAK

Bolesławiec 100m K U16 60 NumerPDF 13.64 13.64/18

8
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

Bolesławiec 1000m M U16 256 NumerPDF 2:57.82 2:57.82/18

9
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Bolesławiec 5-bój K U16 33 NumerPDF 2720 2720/18

10
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Bolesławiec 5-bój M U16 34 NumerPDF 3413 3413/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 22 ( 22 ) K-9 M-13
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

Zgorzelec 400m K U18 620 NumerPDF

2
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

Zgorzelec 800m M U18 664 NumerPDF 2:08.72 2:08.72/18

3
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

Zgorzelec 400m M U18 666 NumerPDF 49.92 49.92/18

4
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Zgorzelec Wzwyż M U18 605 NumerPDF 1.75 1.75/18

5
JAŚKIEWICZ Damian 2001-01-16 Z/4056/18

TAK

Zgorzelec Trójskok M U18 123 NumerPDF 12.81 12.81/18

6
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Zgorzelec Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 51.95 51.95/18

7
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

Zgorzelec 100m pł K U18 5 NumerPDF 17.92 17.92/18

8
KIESZKOWSKA Zuzanna 2003-04-25 Z/2881/18

TAK

Zgorzelec Dysk K U16 (0.75kg) 23 NumerPDF

9
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Zgorzelec 10-bój M U18 525 NumerPDF 4441 4441/18

10
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

Zgorzelec 10-bój M U18 519 NumerPDF

11
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Zgorzelec Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 37.17 37.17/18

12
MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 Z/2885/18

TAK

Zgorzelec 110m M (91.4) U16 505 NumerPDF

13
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Zgorzelec Dysk K U18 (1kg) 656 NumerPDF 36.71 36.71/18

14
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

Zgorzelec 10-bój M U18 633 NumerPDF 4039 4039/18

15
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

Zgorzelec 110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 15.50 15.50/18

16
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

Zgorzelec 5-bój K U16 1 NumerPDF

17
STAŚKIEWICZ Szymon 2002-04-15 Z/2327/16

TAK

Zgorzelec 100m M U18 604 NumerPDF 12.37/17

18
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Zgorzelec Oszczep K U18 (500) 643 NumerPDF 36.25 36.25/18

19
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

Zgorzelec 200m pł M 601 NumerPDF 31.20/17

20
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

Zgorzelec 110m M (91.4) U18 635 NumerPDF 15.12 15.12/18

21
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

Zgorzelec 5-bój K U16 614 NumerPDF 2910 2910/18

22
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

Zgorzelec 400m pł K U18 618 NumerPDF 73.17 73.17/18

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

Szklarska Poręba 400m M U18 11 NumerPDF 53.62 53.62/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 47 ( 47 ) K-27 M-20
 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZÓSKIEWICZ Maciej 2003-01-21 Z/1279/17

TAK

Grudziądz 1000m M U16 680 NumerPDF

2
CZERWIŃSKA Zofia 2004-03-16 Z/1278/17

TAK

Grudziądz 600m K U16 673 NumerPDF 1:56.41/17

3
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

Grudziądz 600m K U16 503 NumerPDF 1:57.81 1:57.81/18

4
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M U18 122 NumerPDF 2:00.45 2:03.26/18

5
GRONEK Karolina 2002-04-09 Z/6530/15

TAK

Grudziądz 800m K U18 334 NumerPDF 2:28.34 2:28.34/18

6
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

Grudziądz 600m M U16 332 NumerPDF 1:36.71 1:36.71/18

7
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Grudziądz Wzwyż M U18 514 NumerPDF 1.80 1.86/17

8
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

Grudziądz 600m K U16 843 NumerPDF 1:45.23 1:53.12/17

9
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

Grudziądz 1500m K U18 344 NumerPDF 5:17.60/17

10
REETZ Bartosz 2002-03-24 Z/1737/16

TAK

Grudziądz 1500m M U18 37 NumerPDF 4:32.16/17

11
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

Grudziądz 1000m M U16 821 NumerPDF

12
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

Grudziądz 800m K U18 66 NumerPDF 2:26.58/17

13
WEGNER Karol 2004-02-24 Z/4602/17

TAK

Grudziądz 1000m M U16 784 NumerPDF

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 34 ( 34 ) K-21 M-13
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Włocławek Młot M U18 (5kg) 906 NumerPDF 54.84 54.84/18

2
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

Włocławek 1000m M U16 931 NumerPDF 2:44.29 2:44.29/18

3
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

Włocławek 200m pł K 976 NumerPDF

4
DUDA Izabela 2004-04-19 Z/0341/18

TAK

Włocławek Młot K U16 (3kg) 938 NumerPDF 38.34 38.34/18

5
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

Włocławek 400m K U18 900 NumerPDF 60.85 60.85/18

6
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

Włocławek 800m M U18 909 NumerPDF 1:58.56 1:58.56/18

7
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

Włocławek 200m pł M 903 NumerPDF 31.23/17

8
KŁOS Zofia 2004-04-28 Z/0115/18

TAK

Włocławek 300m K U16 604 NumerPDF 52.47 51.52/17

9
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

Włocławek 200m pł K 900 NumerPDF 33.93 33.93/18

10
KOSIOREK Adrian 2002-09-08 Z/3369/17

TAK

Włocławek Młot M U18 (5kg) 974 NumerPDF 35.91 35.91/18

11
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Włocławek Wzwyż M U18 930 NumerPDF 1.80 1.80/18

12
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

Włocławek 1000m K U16 134 NumerPDF 3:28.26 3:28.26/18

13
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

Włocławek W dal K U16 917 NumerPDF 4.48/17

14
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

Włocławek 100m K U16 977 NumerPDF 13.93 13.77/17

15
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

Włocławek 400m M U18 925 NumerPDF 55.51 55.51/18

16
NOWAKOWSKI Wojciech 2003-08-02 Z/4709/17

TAK

Włocławek 1000m M U16 906 NumerPDF 3:11.33 3:11.33/18

17
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

Włocławek 1000m K U16 916 NumerPDF 3:15.28 3:13.03/17

18
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

Włocławek 600m K U16 976 NumerPDF 2:07.15 2:07.15/18

19
PAWLAK Jagoda 2002-06-24 Z/0842/16

TAK

Włocławek 400m K U18 937 NumerPDF

20
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

Włocławek 300m K U16 906 NumerPDF 43.58 43.58/18

21
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

Włocławek 300m M U16 940 NumerPDF 40.24 40.24/18

22
SMULSKA Halina 2003-02-21 Z/3767/17

TAK

Włocławek Młot K U16 (3kg) 942 NumerPDF 33.13 33.13/18

23
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

Włocławek 400m K U18 901 NumerPDF 57.20 57.20/18

24
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

Włocławek 1000m K U16 936 NumerPDF 3:49.57 3:49.57/18

25
ŚMIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Włocławek Młot M U18 (5kg) 940 NumerPDF 30.36 30.36/18

26
ŚWIĘCIKOWSKA Martyna 2002-12-12 Z/0844/16

TAK

Włocławek 400m pł K U18 907 NumerPDF

27
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

Włocławek 3 km ch K U16 933 NumerPDF

28
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

Włocławek 200m pł K 928 NumerPDF 35.88/17

29
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

Włocławek 1000m K U16 903 NumerPDF 3:18.74/17

30
WILMA Mateusz 2004-04-11 Z/2015/18

TAK

Włocławek 300m M U16 300 NumerPDF 40.53 40.53/18

31
WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 Z/0139/17

TAK

Włocławek Młot M U16 (5kg) 975 NumerPDF 33.37 33.37/18

32
WOŹNICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

Włocławek Młot M U18 (5kg) 946 NumerPDF 45.71 45.71/18

33
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

Włocławek Młot K U16 (3kg) 939 NumerPDF 26.83 26.83/18

34
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

Włocławek 600m K U16 218 NumerPDF 2:13.45 2:08.17/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 16 ( 16 ) K-12 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

Chełm 300m M U16 903 NumerPDF 40.32 40.32/18

2
CHARĘŻA Karolina 2005-01-09 Z/4271/18

TAK

Chełm 100m K U16 1 NumerPDF

3
CHOMCZYŃSKA Oliwia 2004-10-18 Z/0887/18

TAK

Chełm 100m K U16 912 NumerPDF 14.30/17

4
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

Chełm 100m K U18 902 NumerPDF 12.91 12.75/17

5
GROMADZKA Oliwia 2004-06-08 Z/0888/18

TAK

Chełm 100m K U16 930 NumerPDF 15.32 15.32/18

6
JÓŹWICKA Aleksandra 2004-01-12 Z/0889/18

TAK

Chełm 100m K U16 921 NumerPDF 13.92/17

7
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

Chełm 100m M U16 917 NumerPDF 12.35 12.35/18

8
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

Chełm 100m K U18 905 NumerPDF 12.93 12.82/17

9
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

Chełm Wzwyż K U16 920 NumerPDF 1.55 1.55/18

10
MAZUREK Patrycja 2005-03-27 Z/4351/18

TAK

Chełm Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.35 1.35/18

11
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

Chełm 300m K U16 906 NumerPDF 44.26 42.99/17

12
OSKIERKO Mikołaj 2004-02-13 Z/0629/18

TAK

Chełm 1000m M U16 923 NumerPDF 3:02.55 3:02.55/18

13
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Chełm Dysk K U18 (1kg) 907 NumerPDF 34.61 34.61/18

14
SZELIGA Martyna 2003-03-04 Z/3852/18

TAK

Chełm 100m K U16 924 NumerPDF 13.62 13.62/18

15
WDOWIAK Wiktoria 2005-04-11 Z/4350/18

TAK

Chełm 300m K U16 927 NumerPDF

16
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

Chełm 200m pł M 924 NumerPDF 30.27/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 24 ( 24 ) K-17 M-7
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 10 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HABIERA Dominika 2003-10-04 Z/4024/18

TAK

Gorzów Wielkopolski Wzwyż K U16 886 NumerPDF

2
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

Gorzów Wielkopolski 200m pł M 881 NumerPDF 28.49/17

3
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

Gorzów Wielkopolski 80m pł K 870 NumerPDF 12.83 12.83/18

4
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Gorzów Wielkopolski Młot K U16 (3kg) 872 NumerPDF 45.72 45.72/18

5
KONARSKA Aleksandra 2004-01-29 Z/3865/18

TAK

Gorzów Wielkopolski 100m K U16 887 NumerPDF

6
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

Gorzów Wielkopolski 300m K U16 889 NumerPDF 40.01 40.01/18

7
ŁASZCZYŃSKA Wiktoria 2004-11-21 Z/2786/18

TAK

Gorzów Wielkopolski Wzwyż K U16 887 NumerPDF 1.20 1.20/18

8
WITKOWIAK Aleks 2004-07-04 Z/0145/18

TAK

Gorzów Wielkopolski 100m M U16 888 NumerPDF 12.64 12.64/18

9
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

Gorzów Wielkopolski 200m pł K 873 NumerPDF 32.25/17

10
ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 Z/2001/18

TAK

Gorzów Wielkopolski 600m K U16 867 NumerPDF 1:47.17 1:47.17/18

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 14 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

Żary 80m pł K 60 NumerPDF 13.42 13.42/18

2
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

Żary 1000m M U16 52 NumerPDF 2:59.03 2:59.03/18

3
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

Żary 80m pł K 44 NumerPDF 12.59 12.59/18

4
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

Żary 7-bój K U18 41 NumerPDF 4023 4023/18

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Żary Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 12.18 12.18/18

6
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

Żary 300m M U16 66 NumerPDF 40.29 40.29/18

7
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

Żary 300m M U16 64 NumerPDF 40.85/17

8
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Żary Wzwyż K U18 46 NumerPDF 1.55 1.55/18

9
MARCZUK Dagmara 2004-03-03 Z/4696/17

TAK

Żary 100m K U16 55 NumerPDF 13.58 13.58/18

10
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

Żary 100m pł K U18 48 NumerPDF 15.15 15.15/18

11
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

Żary 100m K U18 49 NumerPDF 13.19 12.96/16

12
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 Z/1030/18

TAK

Żary 100m M U16 48 NumerPDF 12.08 12.08/18

13
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

Żary 110m M (91.4) U16 44 NumerPDF 15.90 15.90/18

14
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

Żary 7-bój K U18 52 NumerPDF 3797 3797/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 34 ( 34 ) K-18 M-16
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Gabriela 2003-10-14 Z/0228/18

TAK

Bełchatów 600m K U16 562 NumerPDF

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

Bełchatów 100m M U18 538 NumerPDF 10.88 10.87/17

3
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

Bełchatów 800m K U18 555 NumerPDF 2:15.10/17

4
DĄBRÓWKA Wiktor 2004-11-15 Z/0229/18

TAK

Bełchatów 1000m M U16 546 NumerPDF 3:17.32/17

5
DYBALAK Marita 2004-10-28 Z/0230/18

TAK

Bełchatów 600m K U16 501 NumerPDF

6
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

Piotrków Trybunalski 100m M U18 530 NumerPDF 11.15 11.15/18

7
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

SP Zelów 100m K U18 513 NumerPDF 13.21 13.21/18

8
KOCH Zuzanna 2003-06-15 Z/1097/17

TAK

Bełchatów 600m K U16 547 NumerPDF 1:45.78/17

9
KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 Z/0237/18

TAK

Bełchatów 300m K U16 554 NumerPDF 50.08/17

10
LESKA Antonina 2004-04-23 Z/0231/18

TAK

Bełchatów 1000m K U16 23 NumerPDF

11
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

Bełchatów 110m M (91.4) U18 521 NumerPDF 14.83 14.83/18

12
MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 Z/0232/18

TAK

Bełchatów 100m K U16 541 NumerPDF 12.76 12.72/17

13
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Bełchatów W dal M U18 536 NumerPDF 6.23 6.50/17

14
POSMYK Wiktoria 2004-03-27 Z/0388/18

TAK

Bełchatów 600m K U16 34 NumerPDF 1:48.11/17

15
SZYMAŃSKA Wiktoria 2003-11-29 Z/0235/18

TAK

SP Zelów 300m K U16 55 NumerPDF 45.58/17

16
WASIAK Emilia 2004-04-30 Z/0234/18

TAK

SP Zelów 100m K U16 561 NumerPDF

17
WOŚKO Kacper 2003-02-21 Z/1098/17

TAK

Bełchatów 600m M U16 566 NumerPDF 1:26.71/17

18
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

SP Strzałków 100m K U18 524 NumerPDF 12.78 12.78/18

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk K U18 (1kg) 89 NumerPDF 35.22 35.22/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 15 ( 15 ) K-5 M-10
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 44.44 44.44/18

2
DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 Z/0665/18

TAK

Aleksandrów Łódzki Wzwyż M U16 132 NumerPDF 1.60 1.60/18

3
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF 31.63 31.63/18

4
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

Aleksandrów Łódzki W dal M U18 61 NumerPDF 6.70 6.70/18

5
KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 Z/0666/18

TAK

Aleksandrów Łódzki W dal M U16 136 NumerPDF 5.76 5.76/18

6
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

Aleksandrów Łódzki Kula M U18 (5kg) 14 NumerPDF 11.73 11.73/18

7
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

Aleksandrów Łódzki W dal K U18 70 NumerPDF 5.15 5.15/18

8
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk M U16 (1kg) 12 NumerPDF 38.60 38.60/18

9
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

Aleksandrów Łódzki W dal K U16 11 NumerPDF 5.09 5.09/18

10
OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 Z/0296/18

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk M U16 (1kg) 5 NumerPDF 38.36 38.36/18

11
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk K U16 (0.75kg) 8 NumerPDF 27.41 27.41/18

12
SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 Z/2770/17

TAK

Aleksandrów Łódzki W dal M U16 131 NumerPDF 5.57 5.57/18

13
WALCZAK Jakub 2004-01-24 Z/1428/18

TAK

Aleksandrów Łódzki Dysk M U16 (1kg) 6 NumerPDF 35.62 35.62/18

14
WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 Z/0295/18

TAK

Aleksandrów Łódzki Tyczka K U16 140 NumerPDF 2.81 2.81/18

15
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

Aleksandrów Łódzki Trójskok M U18 67 NumerPDF 12.45 12.45/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 59 ( 59 ) K-35 M-24
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Gdańsk Tyczka K U18 906 NumerPDF 3.80 3.80/18

2
FLIS Zofia 2002-05-20 Z/4300/15

TAK

Gdańsk Tyczka K U18 907 NumerPDF 3.80/17

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 10 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Warszawa 2 Wzwyż K U16 731 NumerPDF 1.65 1.65/18

2
GŁOWACKA Zuzanna 2004-01-19 Z/2929/17

TAK

Warszawa 2 W dal K U16 736 NumerPDF 4.74 4.74/18

3
GRUNAS Maja 2004-08-19 Z/2930/17

TAK

Warszawa 2 300m K U16 730 NumerPDF 47.77/17

4
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

Warszawa 2 Wzwyż K U18 745 NumerPDF 1.50 1.55/16

5
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

Warszawa 2 Tyczka K U18 738 NumerPDF 3.50 3.56/16

6
LANDOWSKA Zofia 2003-03-03 Z/2312/17

TAK

Warszawa 2 100m K U16 722 NumerPDF 13.70 13.68/17

7
SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 Z/3467/18

TAK

Warszawa 2 300m K U16 726 NumerPDF 45.86 45.86/18

8
TARŁOWSKA Zofia 2005-04-24 Z/3465/18

TAK

Warszawa 2 W dal K U16 700 NumerPDF

9
WIŚNIEWSKA Ewa 2003-05-11 Z/2314/17

TAK

Warszawa 2 100m K U16 2 NumerPDF 13.60 13.60/18

10
ZEGAN Julia 2005-01-25 Z/3464/18

TAK

Warszawa 2 300m K U16 731 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/orletaradom/
RLMKS Orlęta Radom Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 37/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKA Iza 2003-09-01 Z/3058/17

TAK

Radom 100m K U16 67 NumerPDF 13.31/17

2
KOSIEC Paweł 2002-05-14 Z/3059/17

TAK

Radom 100m M U18 91 NumerPDF 12.09 11.98/17

3
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

TAK

Radom 100m M U18 65 NumerPDF 11.29/17

4
ZAWADZKA Andżelika 2003-04-24 Z/3057/17

TAK

Radom 300m K U16 68 NumerPDF 45.89 45.89/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2005-07-28 Z/1104/18

TAK

Radom 100m K U16 897 NumerPDF 12.88 12.88/18

2
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

Radom 800m M U18 906 NumerPDF 2:13.47 2:13.47/18

3
BANACH Piotr 2005-03-30 Z/4543/18

TAK

Radom 300m M U16 878 NumerPDF 40.17 40.17/18

4
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

Radom 100m M U18 875 NumerPDF 12.10 12.10/18

5
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

Radom 100m K U16 916 NumerPDF 13.67 13.16/17

6
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

Radom 1000m K U16 889 NumerPDF 3:20.73 3:20.73/18

7
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

Radom 200m pł M 869 NumerPDF 29.84/17

8
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

Radom 400m K U18 926 NumerPDF 65.05 65.05/18

9
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

TAK

Radom 400m pł M (84) U18 943 NumerPDF 61.88 61.13/17

10
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

Radom 110m M (91.4) U16 938 NumerPDF 17.85 17.85/18

11
KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 Z/4546/18

TAK

Radom 80m pł K 889 NumerPDF

12
KWIETNIEWSKA Aleksandra 2005-04-14 Z/4545/18

TAK

Radom 300m K U16 889 NumerPDF

13
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

Radom 110m M (91.4) U18 948 NumerPDF 15.15 14.66/17

14
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

Radom 1000m M U16 879 NumerPDF 2:50.67 2:50.67/18

15
SZCZĘSNA Natalia 2004-01-22 Z/1105/18

TAK

Radom 80m pł K 989 NumerPDF 13.01 13.01/18

16
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

Radom 100m K U18 930 NumerPDF 13.31 12.96/16

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

Gimnazjum w Lesznie 400m pł K U18 26 NumerPDF

 
UKS Gepard Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANCIK Tymoteusz 2002-04-25 Z/5890/15

TAK

Warszawa1 110m M (91.4) U18 113 NumerPDF

2
MAREK Zofia 2002-08-01 Z/4241/18

TAK

Warszawa1 100m pł K U18 108 NumerPDF

3
PAŁAC Maciej 2003-08-01 Z/1113/18

TAK

Warszawa1 100m M U16 115 NumerPDF

4
PIĘCEK Jakub 2003-07-07 Z/1114/18

TAK

Warszawa1 110m M (91.4) U16 107 NumerPDF

5
RĄCZKA Julia 2002-06-21 Z/3154/16

TAK

Warszawa1 100m pł K U18 112 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
UKS Technik Radom Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 74/MZ/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻYNA Nikola 2005-12-27 Z/1554/18

TAK

Radom 80m pł K 900 NumerPDF 14.54 14.54/18

2
JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 Z/1552/18

TAK

Radom 1000m M U16 890 NumerPDF 2:58.96 2:58.96/18

3
JEDYNAK Kacper 2004-10-08 Z/2004/18

TAK

Radom W dal M U16 904 NumerPDF 5.03 5.03/18

4
MRÓZ Kacper 2004-01-20 Z/1954/18

TAK

Radom 1000m M U16 874 NumerPDF 2:56.75 2:56.75/18

5
NOWAK Natalia 2004-09-06 Z/1551/18

TAK

Radom 300m K U16 902 NumerPDF 44.26 44.26/18

6
ORZECHOWSKA Nikola 2004-08-15 Z/1556/18

TAK

Radom 600m K U16 899 NumerPDF 1:50.11 1:50.11/18

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAREJA Filip 2003-06-25 Z/0317/17

TAK

Siedlce W dal M U16 966 NumerPDF 5.75 5.75/18

2
CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 Z/3528/17

TAK

100m M U16 123 NumerPDF 11.85 11.85/18

3
CZARNOCKA Nikoleta 2003-03-31 Z/1032/17

TAK

Siedlce 80m pł K 951 NumerPDF 15.28 15.28/18

4
JÓŹWIUK Aleksandra 2003-03-08 Z/0320/17

TAK

80m pł K 968 NumerPDF 12.19 12.19/18

5
KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 Z/1117/18

TAK

Siedlce W dal M U16 962 NumerPDF 5.67 5.67/18

6
KOSIERADZKA Izabela 2003-09-08 Z/3526/17

TAK

Siedlce Wzwyż K U16 963 NumerPDF 1.50/17

7
KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 Z/3529/17

TAK

800m K U18 3 NumerPDF 2:23.71 2:23.71/18

8
KULIK Oliwier 2003-09-30 Z/1034/17

TAK

Siedlce 1000m M U16 961 NumerPDF 3:17.87/17

9
KUROWSKI Marcin 2002-04-04 Z/0440/18

TAK

Siedlce 1500m M U18 1 NumerPDF

10
LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 Z/0319/17

TAK

1000m M U16 967 NumerPDF 2:59.69 2:59.69/18

11
MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 Z/3530/17

TAK

1000m M U16 970 NumerPDF 2:57.95 2:57.95/18

12
NOWAK Weronika 2004-01-04 Z/0213/18

TAK

100m K U16 962 NumerPDF

13
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

TAK

100m K U18 261 NumerPDF 12.85/16

14
WOŹNIAK Jakub 2003-02-11 Z/4673/17

TAK

Siedlce 300m M U16 123 NumerPDF

15
WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 Z/0212/18

TAK

600m K U16 968 NumerPDF 1:45.84 1:45.84/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 27 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

100m M U18 349 NumerPDF 11.79/17

2
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

200m pł K 111 NumerPDF

3
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

100m K U16 350 NumerPDF 14.22/17

4
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

800m M U18 346 NumerPDF

5
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

300m K U16 350 NumerPDF 54.66/17

6
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

300m K U16 352 NumerPDF

7
FORYŚ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

1000m M U16 350 NumerPDF 3:03.42 3:03.42/18

8
FORYŚ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

1000m M U16 342 NumerPDF 3:08.69/17

9
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 344 NumerPDF

10
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

W dal K U16 350 NumerPDF 4.49 4.49/18

11
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

200m pł M 348 NumerPDF 33.08/17

12
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 344 NumerPDF 34.10 34.91/17

13
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

W dal K U16 346 NumerPDF 4.40 4.72/17

14
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

1000m M U16 342 NumerPDF 3:02.95 3:02.95/18

15
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

TAK

600m K U16 353 NumerPDF 2:03.92/17

16
KRYPEL Michał 2002-10-04 Z/4067/18

TAK

400m M U18 347 NumerPDF

17
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 346 NumerPDF 7.30 7.30/18

18
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 344 NumerPDF

19
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

300m M U16 342 NumerPDF 41.43 41.43/18

20
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 35.33 35.33/18

21
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K U16 111 NumerPDF 1.60/16

22
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

400m M U18 345 NumerPDF 54.85/17

23
TATARCZUCH Jaśmina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

300m K U16 344 NumerPDF 51.77 51.77/18

24
TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 Z/3518/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 352 NumerPDF 42.81 42.81/18

25
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

600m K U16 352 NumerPDF 1:50.46/17

26
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

1500m M U18 350 NumerPDF

27
ŹRAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

300m K U16 354 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHALSKA Ewa 2002-11-25 Z/0747/16

TAK

Opole Wzwyż K U18 33 NumerPDF 1.45 1.45/18

2
GRYGIEL Bartosz 2002-11-07 Z/2445/17

TAK

Opole Wzwyż M U18 22 NumerPDF 1.70 1.70/18

3
SŁABOSZ Dominik 2002-02-05 Z/1350/17

TAK

Opole Trójskok M U18 12 NumerPDF

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYLL Ignacy 2004-05-23 Z/2804/18

TAK

Opole 600m M U16 38 NumerPDF 1:45.68 1:45.68/18

2
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

Opole 100m K U16 96 NumerPDF 13.45 13.45/18

3
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

Opole Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF

4
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

Opole 100m K U16 73 NumerPDF 14.05/17

5
SOŚNICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

Opole Wzwyż M U16 8 NumerPDF 1.75 1.75/18

6
WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 Z/2183/17

TAK

Opole 100m K U16 25 NumerPDF 14.89/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTEL Maria 2004-10-20 Z/1369/18

TAK

Gdańsk Tyczka K U16 123 NumerPDF 3.00 3.00/18

2
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

Gdańsk Tyczka K U18 398 NumerPDF 3.50 3.60/17

3
IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 Z/0209/17

TAK

Gdańsk Tyczka K U16 403 NumerPDF 3.50 3.51/17

4
JAWORSKI Oskar 2003-05-11 Z/2188/16

TAK

Gdańsk Tyczka M U16 419 NumerPDF 3.50 3.71/17

5
ŁABSZ Karol 2004-02-24 Z/0704/18

TAK

Gdańsk Tyczka M U16 535 NumerPDF 3.30 3.30/18

6
PODLIŃSKA Gabriela 2003-11-21 Z/2610/17

TAK

Gdańsk Tyczka K U16 408 NumerPDF 3.00 3.23/17

7
RACZKOWSKI Kacper 2003-07-10 Z/4043/17

TAK

Gdańsk Tyczka M U16 411 NumerPDF 3.70 3.70/18

8
STOLC Mikołaj 2002-04-16 Z/0576/16

TAK

Gdańsk Tyczka M U18 401 NumerPDF 3.40 3.41/17

9
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

Gdańsk Tyczka K U18 407 NumerPDF 3.50 3.50/18

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Kacper 2003-01-12 Z/4771/17

TAK

600m M U16 533 NumerPDF 1:28.05 1:28.05/18

2
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

1000m M U16 530 NumerPDF 2:38.29 2:38.29/18

3
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

400m pł K U18 533 NumerPDF 67.73 67.73/18

4
JANICKA Dominika 2005-06-19 Z/0054/18

TAK

600m K U16 532 NumerPDF 1:42.20 1:42.20/18

5
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18 Z/2219/17

TAK

600m M U16 524 NumerPDF 1:26.65 1:26.65/18

6
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

400m K U18 532 NumerPDF 58.98/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-10 M-2
 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 77 NumerPDF 2.60 2.60/18

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 36 NumerPDF 3.60 3.60/18

3
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 11 NumerPDF 2.70 2.70/18

4
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 12 NumerPDF 2.60 2.60/17

5
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

Mazańcowice Tyczka K U18 16 NumerPDF 3.70 3.70/18

6
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 99 NumerPDF 2.60 2.60/18

 
brak
UKS Olimp Mazańcowice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 16/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
Bucki Dawid 2003-04-03 Z/4103/17

TAK

Mazańcowice Tyczka M U16 9 NumerPDF 3.20 3.20/18

2
Janeczek Natalia 2003-06-27 Z/2976/18

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 7 NumerPDF 2.30 2.30/18

3
KUPCZAK Adrian 2002-01-27 Z/3514/16

TAK

Mazańcowice Tyczka M U18 7 NumerPDF 4.70 4.70/18

4
Łatanik Dominika 2003-06-13 Z/4105/17

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 5 NumerPDF 2.20 2.20/18

5
Piaseczny Lena 2004-04-05 Z/2977/18

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 367 NumerPDF 2.40 2.40/18

6
Światłoch Natalia 2003-09-15 Z/4106/17

TAK

Mazańcowice Tyczka K U16 335 NumerPDF 2.70 2.70/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 62 ( 62 ) K-39 M-23
 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 23 ( 23 ) K-10 M-13
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALBRECHT Krzysztof 2004-08-02 Z/4263/18

TAK

Września 200m pł M 401 NumerPDF 31.23 31.23/18

2
BALCERZAK Marcin 2004-03-20 Z/4337/17

TAK

Września 300m M U16 400 NumerPDF 43.87 43.87/18

3
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

Września 100m M U18 406 NumerPDF 12.14 12.14/18

4
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

Września 200m K U16 414 NumerPDF 27.16 27.16/18

5
DĄBROWSKI Dominik 2003-03-29 Z/4338/17

TAK

ZSTiO Września 600m M U16 405 NumerPDF

6
GOMUŁA Natalia 2003-07-27 Z/4340/17

TAK

ZSTiO Września 200m pł K 404 NumerPDF

7
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

ZSTiO Września 110m M (91.4) U16 414 NumerPDF 17.16 17.16/18

8
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

ZSTiO Września 800m K U16 407 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18

9
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

ZSTiO Września 1000m M U16 408 NumerPDF 2:53.72 2:53.17/17

10
KLIMCZAK Jakub 2003-07-25 Z/4342/17

TAK

ZSTiO Września Młot M U16 (5kg) 405 NumerPDF

11
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

ZSTiO Września Młot K U16 (3kg) 437 NumerPDF 49.01 49.08/17

12
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

ZSTiO Września Wzwyż M U16 403 NumerPDF 1.90 1.95/17

13
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

ZSTiO Września 100m K U16 409 NumerPDF 13.62 13.62/17

14
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

ZSTiO Września 1000m M U16 420 NumerPDF 2:55.85 2:55.85/18

15
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

ZSTiO Września Wzwyż M U16 414 NumerPDF 1.65 1.65/18

16
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

ZSTiO Września 100m pł K U18 427 NumerPDF 14.04 14.04/18

17
MATUSIAK Maria 2002-04-24 Z/3408/16

TAK

ZSTiO Września 400m pł K U18 413 NumerPDF 72.67 72.67/18

18
NOWACZYK Kinga 2003-10-31 Z/4345/17

TAK

ZSTiO Września 300m K U16 403 NumerPDF

19
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

TAK

ZSTiO Września 300m M U16 407 NumerPDF 42.73 42.73/18

20
SURTEL Armand 2002-09-17 Z/4350/17

TAK

ZSTiO Września W dal M U18 404 NumerPDF 6.06 6.06/18

21
WAJNERT Samanta 2003-10-23 Z/0413/17

TAK

ZSTiO Września Wzwyż K U16 412 NumerPDF 1.57 1.57/18

22
WIĄCEK Nadia 2004-10-15 Z/4353/17

TAK

ZSTiO Września 100m K U16 402 NumerPDF 15.45 15.45/18

23
WIŚNIEWSKI Jakub 2002-01-05 Z/0411/17

TAK

ZSTiO Września 100m M U18 412 NumerPDF 12.63/17

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 20 ( 20 ) K-14 M-6
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

LO Puszczykowo W dal K U16 77 NumerPDF 4.93 4.93/18

2
CZYŻ Wiktor 2002-12-10 Z/0918/16

TAK

LO Puszczykowo 2000m prz.M U18 65 NumerPDF 7:57.53 7:57.53/18

3
HASIAK Mateusz 2002-07-03 Z/3775/18

TAK

LO Puszczykowo 2000m prz.M U18 64 NumerPDF 7:57.52 7:57.52/18

4
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

LO Puszczykowo 200m pł K 63 NumerPDF 32.32 32.20/17

5
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

LO Puszczykowo 5-bój M U16 71 NumerPDF 2589 2589/18

6
KACZMAREK Julia 2002-03-17 Z/1267/17

TAK

LO Puszczykowo 1500m K U18 78 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
7
KOCUREK Klaudia 2002-01-29 Z/0920/16

TAK

LO Puszczykowo 400m K U18 79 NumerPDF 66.12 66.12/18

8
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

LO Puszczykowo 100m K U16 64 NumerPDF 13.17 13.17/18

9
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

LO Puszczykowo 600m K U16 65 NumerPDF 1:47.07 1:45.09/17

10
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

LO Puszczykowo 1000m K U16 67 NumerPDF 3:08.62 3:08.62/18

11
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

LO Puszczykowo 200m K U18 71 NumerPDF 25.75 25.75/18

12
NAMYSŁ Jan 2002-04-10 Z/2697/16

TAK

LO Puszczykowo Oszczep M U18 (700) 78 NumerPDF 42.92 42.92/18

13
PILAWSKA Patrycja 2002-01-14 Z/0924/16

TAK

LO Puszczykowo Dysk K U18 (1kg) 70 NumerPDF

14
RUTKOWSKA Katarzyna 2002-01-16 Z/1362/15

TAK

LO Puszczykowo Młot K U18 (3kg) 66 NumerPDF 41.72 41.72/18

15
SKIRZEWSKI Jędrzej 2002-03-26 Z/0926/16

TAK

LO Puszczykowo Kula M U18 (5kg) 61 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
16
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

LO Puszczykowo Dysk K U16 (0.75kg) 73 NumerPDF 33.02 33.02/18

17
TOMASZEWSKA Julia 2002-08-17 Z/0929/16

TAK

100m K U18 74 NumerPDF 14.47/16

WARUNKOWO - BADANIA
18
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

LO Puszczykowo 600m K U16 74 NumerPDF 1:45.15/17

19
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

LO Puszczykowo 400m K U18 67 NumerPDF 63.21 61.10/17

20
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

LO Puszczykowo Dysk M U18 (1.5kg) 60 NumerPDF 37.66 37.66/18

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 19 ( 19 ) K-15 M-4
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZ Julia 2004-08-08 Z/3763/17

TAK

Środa 3 km ch K U16 461 NumerPDF 16:53.22 16:53.22/18

2
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

Środa 400m K U18 460 NumerPDF 65.12/17

3
JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 Z/2831/18

TAK

Środa 600m K U16 468 NumerPDF

4
JANKOWIAK Wiktoria 2003-12-26 Z/1244/17

TAK

Środa 600m K U16 455 NumerPDF 1:53.91 1:53.91/18

5
KACZOR Marcin 2004-02-12 Z/4323/17

TAK

Środa 100m M U16 463 NumerPDF 12.42 12.42/18

6
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

Środa W dal K U16 444 NumerPDF 5.12 5.12/18

7
KICKA Gabriela 2003-06-27 Z/3761/17

TAK

Środa 3 km ch K U16 453 NumerPDF 20:02.06 20:02.06/18

8
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

Środa 800m K U18 462 NumerPDF 2:26.94 2:26.94/18

9
KWIATKOWSKA Agnieszka 2004-07-30 Z/2837/18

TAK

Środa 100m K U16 462 NumerPDF

10
MANICKI Patryk 2004-05-06 Z/4272/18

TAK

Środa 100m M U16 467 NumerPDF 12.64 12.64/18

11
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

Środa Wzwyż K U18 453 NumerPDF 1.71 1.71/18

12
PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 Z/4274/18

TAK

Środa 600m M U16 480 NumerPDF 1:36.46 1:36.46/18

13
RODZIAK Damian 2003-01-27 Z/4273/18

TAK

Środa Kula M U16 (5kg) 466 NumerPDF 11.88 11.88/18

14
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

Środa 100m K U18 466 NumerPDF 12.64 12.62/16

15
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

Środa 300m K U16 450 NumerPDF 44.19 44.19/18

16
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

Środa 80m pł K 448 NumerPDF 13.42 13.42/18

17
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

Środa 600m K U16 458 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18

18
WOJCIECHOWSKA Dominika 2003-03-03 Z/0222/17

TAK

Środa 80m pł K 462 NumerPDF 13.39 13.39/18

19
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

Środa Wzwyż K U16 455 NumerPDF 1.55 1.55/17

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 Z/3304/17

TAK

Olsztyn 100m K U16 39 NumerPDF 13.65 13.65/18

2
BIEŃKOWSKI Michał 2005-01-07 Z/3152/17

TAK

Olsztyn 300m M U16 22 NumerPDF 40.44 40.44/18

3
CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 Z/3899/16

TAK

Olsztyn 400m M U18 15 NumerPDF 52.87 52.87/18

4
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

Olsztyn 200m K U18 61 NumerPDF 26.52 26.52/18

5
FLOREK Mikołaj 2004-03-17 Z/1435/18

TAK

Olsztyn 300m M U16 29 NumerPDF 39.23 39.23/18

6
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

Olsztyn 400m pł K U18 17 NumerPDF 68.02 68.02/18

7
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

Olsztyn 400m M U18 8 NumerPDF 51.32 51.32/18

8
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

Olsztyn 400m K U18 6 NumerPDF 59.53 59.53/18

9
LIS Aleksandra 2004-02-02 Z/3311/17

TAK

Olsztyn 100m K U16 38 NumerPDF 13.39 13.39/18

10
MARKOWSKI Stefan 2005-02-25 Z/3016/17

TAK

Olsztyn 100m M U16 23 NumerPDF 12.94 12.94/18

11
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

Olsztyn 800m K U18 66 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18

12
RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 Z/0259/17

TAK

Olsztyn 300m K U16 32 NumerPDF 43.65 43.25/17

13
SOBOL Damian 2003-07-23 Z/2970/17

TAK

Olsztyn 300m M U16 9 NumerPDF 37.65 37.65/18

14
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

Olsztyn 300m K U16 50 NumerPDF 42.71 42.71/18

15
TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 Z/2580/17

TAK

Olsztyn 600m K U16 35 NumerPDF 1:41.20 1:41.20/18

16
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

Olsztyn 1000m K U16 55 NumerPDF 3:16.29 3:16.29/18

17
ZYSKOWSKI Damian 2004-08-26 Z/2634/17

TAK

Olsztyn 600m M U16 25 NumerPDF 1:32.02 1:32.02/18

 
MLKS Czarni Olecko Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 21/WN/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOCZKO Kacper 2003-02-12 Z/3608/17

TAK

OLA Olsztyn 600m M U16 117 NumerPDF 1:34.81 1:31.94/17

2
MURAWSKI Kacper 2002-06-22 Z/2834/16

TAK

OLA Olsztyn 400m M U18 113 NumerPDF 54.03 54.03/18

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

Olsztyn 800m M U18 50 NumerPDF 2:09.37 2:08.61/17

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-4 M-10
 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

Stargard 800m M U18 212 NumerPDF 2:02.11 2:02.11/18

 
MLKS Lubusz Barlinek Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 45/ZP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

stargard 600m K U16 100 NumerPDF 1:39.81 1:39.81/18

2
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

stargard 1000m M U16 101 NumerPDF 2:50.65 2:47.09/17

3
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

stargard 300m M U16 102 NumerPDF

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁASZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

Stargard 1000m M U16 201 NumerPDF 2:57.70 2:57.70/18

2
WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

Stargard 800m M U18 207 NumerPDF 2:17.61 2:17.61/18

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Uczelnia / Szkoła Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

Stargard 300m K U16 22 NumerPDF 46.78 44.92/17

2
CHEŁSTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

Stargard 400m K U18 14 NumerPDF

3
DZIDECZEK Michał 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

Stargard 1500m M U18 38 NumerPDF 4:25.02 4:25.02/18

4
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

Stargard 300m M U16 39 NumerPDF 39.19 39.19/18

5
JAROSZ Łukasz 2002-04-07 Z/4186/18

TAK

stargard 200m M U18 343 NumerPDF 25.33 25.33/18

6
KAMIŃSKI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

stargard 600m M U16 328 NumerPDF 1:39.30 1:39.30/18

7
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

Stargard 300m K U16 36 NumerPDF 46.05 46.05/18

8
TRZCIŃSKI Bartłomiej 2004-03-22 Z/1716/18

TAK

Stargard 1000m M U16 45 NumerPDF 3:18.69/17