Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
RUDA ¦LˇSKA, 05.05.2018
Osobostarty wszystkie: 71 ( 55 ) K-28 M-27
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 20 ( 11 ) K-6 M-5
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 20 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

200m K 300 NumerPDF 32.75/17

2
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

100m K 300 NumerPDF 15.77/17

3
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

200m K 308 NumerPDF 33.21/17

4
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

100m K 308 NumerPDF 15.62/17

5
JA¦KACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

1000m K 309 NumerPDF

6
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 310 NumerPDF 1.43/17

7
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.58/17

8
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 321 NumerPDF 13.28/17

9
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

200m M 338 NumerPDF

10
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M 338 NumerPDF 14.77/17

11
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

100m M 322 NumerPDF 15.56/17

12
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

300m M 322 NumerPDF 52.37/17

13
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Wzwyż M 328 NumerPDF 1.50/17

14
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 327 NumerPDF 21.32/17

15
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 327 NumerPDF 22.60/17

16
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

100m K 317 NumerPDF 14.25/17

17
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

300m K 317 NumerPDF 49.55/17

18
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

Wzwyż K 317 NumerPDF 1.20/17

19
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

100m K 301 NumerPDF 15.13/17

20
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

300m K 301 NumerPDF 49.19/17

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 51 ( 44 ) K-22 M-22
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 Z/0961/13

TAK

Dysk M (2kg) 307 NumerPDF 43.24 45.71/15

 
www.klubiegacza-jastrzebie.pl
KB MOSiR Jastrzębie Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 18/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAKOWSKI Dawid 1999-11-05 Z/1569/16

TAK

400m M 13 NumerPDF 51.47/17

2
MICHALAK Antonia 2001-02-15 Z/1555/16

TAK

200m K 7 NumerPDF 25.94/17

3
NAPEROTTI Elena 2003-10-19 Z/2142/17

TAK

600m K 24 NumerPDF 2:01.97/17

4
PALONKA Paweł 2002-07-08 Z/2795/18

TAK

600m M 17 NumerPDF 1:46.12/17

5
PASTUSZAK Roksana 2005-04-29 Z/2640/18

TAK

1000m K 23 NumerPDF 3:41.46/17

6
RENTFLEISZ Filip 2003-05-29 Z/2061/18

TAK

600m M 210 NumerPDF

7
SWALSKI Kamil 2001-01-17 Z/0818/15

TAK

600m M 209 NumerPDF 1:23.19 1:27.43/17

8
URBANEK Łukasz 2003-07-09 Z/2143/17

TAK

200m M 10 NumerPDF 26.48/17

9
WALA Piotr 2005-05-12 Z/2642/18

TAK

1000m M 4 NumerPDF 3:33.17/17

10
WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 Z/2062/18

TAK

300m M 231 NumerPDF

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 10 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

TAK

150m M 79 NumerPDF 16.77/17

2
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

300m M 52 NumerPDF 38.45/17

3
OSOWIEC Nicola 2004-03-14 Z/2033/18

TAK

600m K 14 NumerPDF 1:45.29/17

4
PAJˇK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

300m M 3 NumerPDF 35.76/16

5
PAJˇK Rafał 1999-02-03 Z/0363/15

TAK

150m M 11 NumerPDF 16.56/16

6
PIˇTEK Anna 2002-04-03 Z/1675/16

TAK

150 m K 55 NumerPDF 21.97/16

7
RAK Agnieszka 2002-10-20 Z/1080/17

TAK

150 m K 2 NumerPDF

8
STASIK Nicole 2004-08-27 Z/2032/18

TAK

150 m K 46 NumerPDF

9
WOJCIUK Konrad 2002-04-25 Z/1079/17

TAK

300m M 51 NumerPDF 40.57/17

10
ZARĘBSKI Michał 2002-08-28 Z/1077/17

TAK

1000m M 24 NumerPDF 2:53.08/17

 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30 Z/2689/17

TAK

Tyczka K 77 NumerPDF 2.52/17

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

Tyczka K 36 NumerPDF 3.31/16

3
CHOLEWA Aleksandra 2003-09-25 Z/2690/17

TAK

Tyczka K 11 NumerPDF 2.42/17

4
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

Tyczka K 12 NumerPDF 2.60/17

5
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

Tyczka K 16 NumerPDF 3.40/17

6
MACURA Zuzanna 2004-11-28 Z/1182/18

TAK

Tyczka K 13 NumerPDF 2.00/17

 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 Z/2338/18

TAK

W dal K 30 NumerPDF 4.04/17

2
SZEWCZYK Patrycja 2002-03-15 Z/2338/18

TAK

100m K 30 NumerPDF 14.37/17

3
WARZECHA Jagoda 2002-09-19 Z/2339/18

TAK

Wzwyż K 184 NumerPDF 1.40/17

 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 9 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POKORSKA Matylda 2004-03-26 Z/2790/18

TAK

W dal K 26 NumerPDF 4.00/17

2
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

200m K 12 NumerPDF 29.67/14

3
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.39/17

4
¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

W dal K 22 NumerPDF 4.95/17

5
¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

100m K 22 NumerPDF 13.65/17

6
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

300m M 12 NumerPDF 35.59/16

7
WÓJCIK Dawid 2004-01-10 Z/2789/18

TAK

W dal M 255 NumerPDF 5.78/17

8
ZIEN Kamil 2001-08-14 Z/2726/17

TAK

200m M 4 NumerPDF 24.32/17

9
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

200m M 13 NumerPDF 22.51/16

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda ¦l±ska Osobostarty: 8 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

150m M 404 NumerPDF 17.84/17

2
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

100m M 404 NumerPDF 11.83/17

3
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

300m M 406 NumerPDF 34.54/16

4
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

150m M 406 NumerPDF 16.50/16

5
POHL Sabina 1999-07-13 Z/0364/18

TAK

150 m K 417 NumerPDF

6
POHL Sabina 1999-07-13 Z/0364/18

TAK

100m K 417 NumerPDF

7
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

300m K 413 NumerPDF 40.74/15

8
SZCZEPANIK Klaudia 2000-01-14 Z/2914/15

TAK

150 m K 413 NumerPDF 19.43/15

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDOWSKI Olaf 1995-10-27 Z/3225/11

TAK

Dysk M (2kg) 112 NumerPDF 42.11/17

2
GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

Młot M (7.26kg) 118 NumerPDF 56.95/11

 
www.olimpia-zabrze.pl
UKS Olimpia Zabrze Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 14/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Julia 2001-08-19 Z/0225/15

TAK

3000m K 57 NumerPDF 10:39.24/17

2
FUSSEK Daria 2001-04-24 Z/0237/15

TAK

3000m K 143 NumerPDF