Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego 2017
KRAKÓW, 2017
Osobostarty wszystkie: 96 ( 96 ) K-59 M-37
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 95 ( 95 ) K-58 M-37
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

100m K U16 660 NumerPDF

2
BUGAJSKA Olga 2002-09-07 Z/0078/17

TAK

W dal K U16 678 NumerPDF 4.76

3
HALUCH Karol 2002-10-19 Z/2463/16

TAK

1000m M U16 671 NumerPDF 2:55.69 3:19.32/16

4
KOCHANOWICZ Krystian 2002-11-12 Z/1446/16

TAK

1000m M U16 675 NumerPDF 2:56.91 3:26.46/16

5
SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Z/0079/17

TAK

1000m M U16 661 NumerPDF

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

1000m K U16 40 NumerPDF

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKAT Aleksandra 2002-03-08 Z/3746/16

TAK

300m K U16 22 NumerPDF

2
KO¦CIÓŁEK Piotr 2003-05-24 Z/0101/17

TAK

600m M U16 1 NumerPDF

3
ŁOBODA Marcin 2003-01-10 Z/0102/17

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

4
ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 Z/0098/17

TAK

1000m M U16 23 NumerPDF

5
PIWOWARCZYK Aleksander 2002-02-26 Z/0099/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 12 NumerPDF

6
RUDZIŃSKA Angelika 2002-11-05 Z/1450/16

TAK

600m K U16 46 NumerPDF

7
SIUDUT Bartosz 2002-12-25 Z/0100/17

TAK

300m M U16 17 NumerPDF

8
STROJNY Antoni 2002-07-17 Z/0103/17

TAK

300m M U16 52 NumerPDF

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

300m K U16 49 NumerPDF

2
CZARNOTA Milena 2003-07-25 Z/3920/16

TAK

300m K U16 43 NumerPDF

3
KLUCZEWSKA Anna 2002-11-24 Z/1348/16

TAK

1000m K U16 54 NumerPDF

4
KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 Z/1345/16

TAK

100m K U16 46 NumerPDF

5
OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 Z/1211/16

TAK

600m K U16 59 NumerPDF

6
SOWA Kalina 2003-11-14 Z/3921/16

TAK

600m K U16 45 NumerPDF

7
STACH Grzegorz 2002-05-20 Z/1343/16

TAK

1000m M U16 57 NumerPDF

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MADEJA Krzysztof 2002-07-15 Z/1542/16

TAK

1000m M U16 502 NumerPDF

2
PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 Z/0066/17

TAK

W dal M U16 517 NumerPDF 5.15

3
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

Wzwyż K U16 503 NumerPDF 1.45

4
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

W dal K U16 504 NumerPDF 4.70

5
ŻYŁA Julia 2003-06-06 Z/0067/17

TAK

W dal K U16 501 NumerPDF

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Przemysław 2002-03-29 Z/0062/16

TAK

1000m M U16 38 NumerPDF

2
CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 Z/0107/17

TAK

600m M U16 858 NumerPDF

3
MIGRAŁA Michal 2003-06-25 Z/0104/17

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

4
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

W dal M U16 64 NumerPDF

5
MOLCZYK Jakub 2002-03-01 Z/0082/17

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

6
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

600m K U16 33 NumerPDF

7
SADLAK Karolina 2003-03-22 Z/0106/17

TAK

600m K U16 224 NumerPDF

8
SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Z/0063/16

TAK

600m K U16 41 NumerPDF

9
STANIEC Kacper 2002-09-28 Z/3747/16

TAK

100m M U16 34 NumerPDF

10
STOLARCZYK Aleksandra 2003-07-26 Z/0105/17

TAK

Wzwyż K U16 34 NumerPDF

11
ZAGÓL Krzysztof 2002-03-19 Z/1357/16

TAK

300m M U16 36 NumerPDF

 
MUKS ILKUS Olkusz Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 22/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIELUCH Kinga 2002-06-05 Z/2467/16

TAK

100m K U16 32 NumerPDF

2
ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 Z/3876/16

TAK

100m K U16 10 NumerPDF

3
MATERKA Anna 2003-08-26 Z/2471/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF

4
POCZĘSNY Łukasz 2002-01-23 Z/2466/16

TAK

100m M U16 8 NumerPDF

5
PRZEPIÓRKA Kamila 2002-01-08 Z/2465/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF

6
ROSZAK Marta 2003-09-13 Z/2473/16

TAK

300m K U16 33 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 12 ( 12 ) K-12 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Aleksandra 2003-04-21 Z/0005/17

TAK

100m K U16 50 NumerPDF

2
KACPEREK Wiktoria 2003-01-14 Z/0004/17

TAK

Wzwyż K U16 83 NumerPDF 1.10/14

3
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

80m pł K 98 NumerPDF

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

80m pł K 79 NumerPDF

5
KOŁA¦ Julia 2002-07-27 Z/2522/16

TAK

100m K U16 52 NumerPDF

6
NOWAK Oliwia 2003-02-26 Z/0008/17

TAK

100m K U16 81 NumerPDF

7
PEŁKA Patrycja 2002-04-04 Z/0050/16

TAK

5-bój K U16 65 NumerPDF

8
POPIEL Nikola 2003-07-23 Z/0025/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 57 NumerPDF

9
SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 Z/3667/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 64 NumerPDF 8.05/16

10
WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 Z/2521/16

TAK

100m K U16 58 NumerPDF

11
ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 Z/0010/17

TAK

600m K U16 71 NumerPDF

12
ZIEMIAŃSKA Roxana 2003-10-26 Z/0012/17

TAK

100m K U16 93 NumerPDF

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

1000m K U16 856 NumerPDF 3:18.78/16

2
LENART Tymoteusz 2002-03-27 Z/0242/16

TAK

200m pł M 808 NumerPDF

3
MORAWSKI Kacper 2002-03-26 Z/0238/16

TAK

200m pł M 806 NumerPDF PK

4
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

80m pł K 855 NumerPDF

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

300m K U16 290 NumerPDF

2
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 282 NumerPDF

3
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

100m M U16 285 NumerPDF

4
PNIACZEK Martyna 2002-07-19 Z/2866/16

TAK

W dal K U16 290 NumerPDF

5
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

600m K U16 286 NumerPDF

6
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

1000m M U16 286 NumerPDF

7
WAJDZIK Kamil 2002-04-08 Z/2861/16

TAK

W dal M U16 283 NumerPDF

 
UKS Budowlani Nowy S±cz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANIEC Julia 2003-01-18 Z/2015/16

TAK

600m K U16 82 NumerPDF

2
CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 Z/0506/16

TAK

1000m M U16 72 NumerPDF

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 Z/1351/16

TAK

Wzwyż M U16 2 NumerPDF

 
UKS Kusy Bukowno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKA Sandra 2002-09-20 Z/0605/15

TAK

1000m K U16 247 NumerPDF

 
-
UKS Polfin O¶więcim Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORCZYCA Jakub 2002-03-31 Z/3868/16

TAK

300m M U16 32 NumerPDF

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

1000m K U16 88 NumerPDF

2
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF

3
PONISZ Jakub 2002-10-04 Z/1249/16

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF

4
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

600m K U16 15 NumerPDF

5
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

200m pł K 24 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 19 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

100m M U16 346 NumerPDF

2
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

80m pł K 353 NumerPDF

3
CZAPLEJEWICZ Mikołaj 2002-12-09 Z/0058/17

TAK

300m M U16 352 NumerPDF

4
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 350 NumerPDF

5
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

100m M U16 348 NumerPDF

6
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 352 NumerPDF

7
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 354 NumerPDF

8
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

80m pł M 348 NumerPDF

9
LEWIŃSKI Wiktor 2002-06-05 Z/1369/16

TAK

300m M U16 347 NumerPDF

10
MI¦KIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 344 NumerPDF

11
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

5-bój K U16 343 NumerPDF

12
RYCZKOWSKA Kinga 2003-10-14 Z/0048/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 348 NumerPDF

13
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K U16 111 NumerPDF

14
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

600m M U16 345 NumerPDF

15
TARNOWSKA Martyna 2003-04-12 Z/0057/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 348 NumerPDF

16
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

1000m M U16 348 NumerPDF

17
ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 Z/2979/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 347 NumerPDF

18
ZAWŁOCKA Anna 2003-06-25 Z/0059/17

TAK

300m K U16 343 NumerPDF

19
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

W dal K U16 352 NumerPDF 4.63 4.63/16

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

200m K U16 26 NumerPDF 29.54/16