Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.¶więtokrzyskiego 2018
KIELCE, 2018
Osobostarty wszystkie: 48 ( 48 ) K-35 M-13
 
¦WIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-35 M-13
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Kinga 2003-03-11 Z/0126/17

TAK

200m pł K 645 NumerPDF 33.12 33.12/17

2
FRANKOWICZ Michael 2003-12-03 Z/0127/17

TAK

1000m M U16 603 NumerPDF

3
JAGODZKI Oskar 2003-02-12 Z/0129/17

TAK

Tyczka M U16 655 NumerPDF 3.40 3.40/17

4
JAMSKA Julia 2004-04-15 Z/4767/17

TAK

W dal K U16 23 NumerPDF

5
KABAŁA Aleksandra 2003-01-06 Z/0142/17

TAK

Tyczka K U16 599 NumerPDF 2.20 2.20/17

6
KLANK Aleksander 2003-05-11 Z/0143/17

2017

W dal M U16 659 NumerPDF 5.06 5.06/17

7
KOBYŁECKI Kuba 2004-11-26 Z/4776/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 600 NumerPDF

8
MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 Z/0156/17

TAK

300m K U16 601 NumerPDF 47.88 47.88/17

9
OBARA Alicja 2004-04-19 Z/0157/17

TAK

100m K U16 226 NumerPDF 13.96 13.96/17

10
POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 Z/0146/17

TAK

Tyczka M U16 601 NumerPDF 2.90 2.90/17

11
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 600 NumerPDF

12
REGIEL Igor 2004-04-08 Z/4768/17

TAK

W dal M U16 231 NumerPDF

13
ROMAŃSKI Mateusz 2003-04-13 Z/0147/17

2017

Tyczka M U16 649 NumerPDF 2.30 2.30/17

14
SKOWRONEK Anna 2004-02-12 Z/0148/17

TAK

80m pł K 121 NumerPDF

15
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

1000m K U16 600 NumerPDF

16
STRZˇBAŁA Aleksandra 2003-10-12 Z/0150/17

TAK

Tyczka K U16 1 NumerPDF 2.80 2.80/17

17
TOMASZEWSKA Natalia 2004-09-30 Z/0151/17

TAK

100m K U16 612 NumerPDF

18
UŻYCZAK Michalina 2004-05-09 Z/0152/17

2017

Młot K U16 (3kg) 622 NumerPDF 37.54 37.54/17

19
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 635 NumerPDF 49.18 49.18/17

20
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 653 NumerPDF 52.42 52.42/17

 
KS Słoneczko Busko Zdrój Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 02/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 49 NumerPDF 14.94 14.94/17

2
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

300m K U16 46 NumerPDF 43.77 43.77/17

3
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

2017

W dal K U16 52 NumerPDF 4.67 4.67/17

4
STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 Z/3284/17

TAK

100m K U16 44 NumerPDF 14.39 14.39/17

 
LZS Sigma OSIR Staszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUDALEWSKI Michał 2004-03-24 Z/4712/17

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:17.43 3:17.43/17

2
KUCA Miłosz 2003-01-28 Z/0130/17

TAK

1000m M U16 323 NumerPDF 3:01.58 3:01.58/17

 
MUKS Wisła Junior Sandomierz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/SK/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Ola 2004-07-26 Z/2713/16

2017

300m K U16 111 NumerPDF 43.46 43.46/17

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

2017

1000m K U16 482 NumerPDF 3:15.56

2
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

2017

100m K U16 484 NumerPDF

3
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

300m K U16 473 NumerPDF 44.92

 
STS Skarżysko-Kamienna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

2017

1000m K U16 119 NumerPDF 3:13.88 3:13.88/17

 
UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 16/SK/17

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SITARSKA Zuzanna 2003-10-04 Z/3703/17

2017

Dysk K U16 (0.75kg) 327 NumerPDF

2
¦MIECH Karina 2003-05-25 Z/3699/17

2017

Wzwyż K U16 324 NumerPDF 1.25 1.25/17

3
ŻYWCZYK Natalia 2003-07-06 Z/3192/17

2017

100m K U16 320 NumerPDF

 
www.zaczek.polaniec.pl/news.php
UKS Żaczek Połaniec Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 09/SK/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GODZWON-SKOTNICKI Kacper 2004-09-02 Z/3617/17

2017

600m M U16 6 NumerPDF 1:32.65 1:32.65/17

2
GÓRSKA Aleksandra 2003-03-01 Z/1438/17

2017

1000m K U16 5 NumerPDF

3
KACZOR Joanna 2003-04-20 Z/0689/17

2017

300m K U16 10 NumerPDF 49.40 49.40/17

4
LITWIN Konrad 2003-02-14 Z/1437/17

2017

300m M U16 2 NumerPDF

5
PŁOCHARCZYK Weronika 2003-01-07 Z/0691/17

2017

100m K U16 2 NumerPDF 14.32 14.32/17

6
SADOWA Alicja 2003-04-02 Z/3618/17

2017

600m K U16 3 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/17

7
SMOLEŃ Michał 2003-11-05 Z/1436/17

2017

1000m M U16 1 NumerPDF

8
SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 Z/3619/17

2017

600m K U16 5 NumerPDF 1:47.73 1:47.73/17

 
rytwiany.com.pl
ULKS Gryf Rytwiany Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJCA Wiktoria 2003-02-12 Z/1584/17

2017

600m K U16 701 NumerPDF

2
SADŁOCHA Aleksandra 2003-02-11 Z/1585/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 711 NumerPDF 27.35 27.35/17

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

600m K U16 7 NumerPDF 1:51.45 1:51.45/17

2
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

300m K U16 32 NumerPDF 45.02 45.02/17

3
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

600m K U16 27 NumerPDF

4
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

1000m K U16 24 NumerPDF