Internetowe zgłoszenia do imprezy: Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej
SPAŁA, 26-29 października 2017
Osobostarty wszystkie: 152 ( 152 ) K-79 M-73
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

100m K 398 NumerPDF 12.53 12.53/17

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1500m M 351 NumerPDF 4:03.26 4:03.26/17

2
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M 1 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

5000m ch K 61 NumerPDF 27:06.27 27:06.27/17

2
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

10-bój M 43 NumerPDF

3
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 53.93 53.93/17

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

100m M 705 NumerPDF 11.27 11.27/17

2
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

100m K 707 NumerPDF 12.66 12.66/17

3
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

TAK

100m pł K 40 NumerPDF

4
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

1500m K 58 NumerPDF 4:44.32 4:44.32/17

5
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M 708 NumerPDF 11.06 11.06/17

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

Tyczka M 51 NumerPDF 4.30 4.30/17

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-10 M-4
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K 462 NumerPDF 56.28 56.28/17

2
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEK Jakub 2000-06-09 Z/0139/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 878 NumerPDF 45.22/15

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K 542 NumerPDF 5.57 5.57/17

2
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 508 NumerPDF

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M 909 NumerPDF 2:08.73/16

2
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 901 NumerPDF 4:23.17 4:23.17/17

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF 50.54 50.54/17

2
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K 864 NumerPDF 59.83 59.83/17

 
MKL Toruń Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

Trójskok K 525 NumerPDF

2
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 661 NumerPDF

3
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

Trójskok K 573 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K 931 NumerPDF 10:02.16 10:02.16/17

2
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K (600) 933 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K 427 NumerPDF 56.20 56.20/17

2
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M 412 NumerPDF 22.17 22.17/17

3
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M 427 NumerPDF

4
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 420 NumerPDF 13.02 13.02/17

5
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

800m M 428 NumerPDF 1:56.88 1:56.88/17

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 56.67 56.67/17

2
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

400m pł K 912 NumerPDF 62.97 62.97/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M 366 NumerPDF

2
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K 362 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K 866 NumerPDF 56.69 56.69/17

2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K 869 NumerPDF

3
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 870 NumerPDF 57.67 57.67/17

4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 871 NumerPDF 5.69 5.69/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-3 M-8
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K 520 NumerPDF 11.14 11.14/17

2
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

1500m K 531 NumerPDF 4:53.09 4:53.09/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 18 NumerPDF 41.35 41.35/17

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 496 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

3000m M 33 NumerPDF 8:55.93 8:55.93/17

2
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

800m M 35 NumerPDF 1:55.72 1:55.72/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 69 NumerPDF 56.48 56.48/17

2
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

1500m M 68 NumerPDF 4:01.14 4:01.05/16

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M 27 NumerPDF 1:53.55 1:53.55/17

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 3.80 3.80/17

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwyż M 326 NumerPDF 2.01 2.01/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

2000m prz.M 802 NumerPDF 6:08.24 6:08.24/17

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

100m pł K 220 NumerPDF

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 Z/3878/16

TAK

Tyczka K 906 NumerPDF 3.70 3.70/17

2
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 918 NumerPDF 4.80 4.80/17

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

100m K 836 NumerPDF 12.41 11.78/16

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M 602 NumerPDF 10.89 10.89/17

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

400m M 606 NumerPDF 49.11 49.11/17

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.39 5.39/17

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 623 NumerPDF 53.21 53.21/17

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

Tyczka M 730 NumerPDF 4.20 4.20/17

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 Z/4260/15

TAK

2000m prz.M 493 NumerPDF 5:52.25 5:52.25/17

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SMOLIŃSKA Izabela 1999-01-14 Z/0633/15

TAK

400m pł K 932 NumerPDF 59.93 59.93/17

2
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

Oszczep M (800) 911 NumerPDF 68.86 68.86/17

3
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

800m K 949 NumerPDF 2:11.08 2:11.08/17

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

800m K 47 NumerPDF 2:08.87 2:08.87/17

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

Tyczka M 158 NumerPDF 4.40 4.40/17

2
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

7-bój K 154 NumerPDF 4520 4520/16

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁAWSKI Robert 1998-04-07 Z/0753/14

TAK

10 km ch M 955 NumerPDF 45:19 45:19/17

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WSOŁEK Aleksandra 2001-09-15 Z/1746/16

TAK

400m K 34 NumerPDF 57.58 57.58/17

 
UKS Budowlani Nowy Sącz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Karolina 2001-05-08 Z/0910/15

TAK

1500m K 84 NumerPDF 4:41.38 4:41.38/17

2
MAŁEK Monika 2001-01-13 Z/0509/16

TAK

2000m prz.K 73 NumerPDF 7:20.34 7:20.34/17

3
TOMASIAK Piotr 2000-02-16 Z/0911/15

TAK

800m M 88 NumerPDF 1:56.75 1:56.75/17

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LACH Artur 2000-02-03 Z/2952/15

TAK

Trójskok M 8 NumerPDF 13.63 13.63/17

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 8 NumerPDF 3:47.92 3:47.92/17

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 Z/6457/15

TAK

Trójskok M 345 NumerPDF 13.58 13.58/17

2
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 349 NumerPDF 64.72 64.72/17

 
OPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

7-bój K 79 NumerPDF

2
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 33 NumerPDF 65.71 65.71/17

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOGA Konrad 2000-11-11 Z/3320/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 51 NumerPDF 17.93 17.93/17

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJAK Jakub 2000-12-08 Z/2877/15

TAK

Wzwyż M 831 NumerPDF 2.04 2.04/17

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-8 M-1
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

200m K 55 NumerPDF 25.09 25.09/17

2
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 556 NumerPDF 2:15.32 2:15.21/16

3
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 560 NumerPDF 53.23 53.23/17

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF 12.62 12.62/17

2
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

100m K 234 NumerPDF 12.17 12.17/17

3
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

W dal K 502 NumerPDF 5.67 5.67/17

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

Dysk K (1kg) 57 NumerPDF 40.10 40.10/17

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIĄG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

400m M 231 NumerPDF 48.46 48.46/17

2
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K 24 NumerPDF 24.84 24.84/17

 
PODLASKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 571 NumerPDF 45.17 45.17/17

2
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

3000m K 782 NumerPDF 10:11.96 10:11.96/17

3
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

800m M 784 NumerPDF 1:58.67 1:58.67/17

4
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

W dal M 778 NumerPDF 6.85 6.85/17

5
WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 782 NumerPDF 59.05 59.05/17

6
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

TAK

1500m M 783 NumerPDF 4:02.47 4:02.47/17

 
UKS 19 Bojary Białystok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁĘCZYCKI Artur 2000-02-05 Z/1532/15

TAK

100m M 24 NumerPDF 10.89 10.89/17

2
SINIŁO Krystian 2000-10-02 Z/1535/15

TAK

110m M 26 NumerPDF

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

2000m prz.M 194 NumerPDF 6:08.75 6:08.75/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-8 M-3
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

Tyczka K 398 NumerPDF 3.60 3.60/17

2
NAUTZ Julia 1999-02-16 Z/5203/15

TAK

Tyczka K 400 NumerPDF 3.21 3.30/15

3
SUDOŁ Julia 2001-01-01 Z/2209/16

TAK

Tyczka K 407 NumerPDF 3.42 3.42/17

 
GKS Żukowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

1500m K 71 NumerPDF 4:42.14 4:42.14/17

2
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

1500m M 77 NumerPDF 3:59.1 3:59.1/17

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

Dysk K (1kg) 76 NumerPDF 33.48 33.48/17

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 169 NumerPDF 50.45 50.45/17

 
LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBIELLA Monika 2000-05-02 Z/1950/15

TAK

3000m K 83 NumerPDF 10:00.62 10:00.62/17

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STÓJ Alicja 2001-03-23 Z/1548/15

TAK

800m K 525 NumerPDF 2:12.91 2:12.91/17

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

800m K 205 NumerPDF 2:17.44 2:17.44/17

2
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

3000m M 204 NumerPDF 8:59.30 8:59.30/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-6 M-6
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOWA Karol 2001-03-08 Z/3837/15

TAK

400m M 153 NumerPDF 49.08 49.08/17

2
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

400m pł K 155 NumerPDF 62.41 62.41/17

 
GKS Piast Gliwice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PRZERADZKI Kacper 2000-02-10 Z/2910/15

TAK

400m M 762 NumerPDF 49.34 49.34/17

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

7-bój K 22 NumerPDF

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-01-19 Z/4403/15

TAK

400m M 3 NumerPDF 48.89 48.89/17

 
----------
MKS Żywiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

Wzwyż M 7777 NumerPDF 2.03 2.03/17

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYKA Milena 2000-02-27 Z/2532/15

TAK

2000m prz.K 79 NumerPDF 6:50.25 6:50.25/17

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

2000m prz.K 73 NumerPDF 6:58.96 6:58.96/17

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

10-bój M 13 NumerPDF

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIEPURA Monika 2000-08-19 Z/0884/15

TAK

100m pł K 14 NumerPDF 14.14

 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

Trójskok K 12 NumerPDF 11.89 11.89/17

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 144 NumerPDF 51.42 51.42/17

 
ŚWIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

1500m K 17 NumerPDF 4:47.68 4:47.68/17

2
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

800m K 88 NumerPDF 2:22.37 2:22.37/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-6 M-10
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

10-bój M 962 NumerPDF

2
JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 Z/1686/15

TAK

10-bój M 972 NumerPDF

3
WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m pł M 967 NumerPDF 53.68 53.68/17

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 419 NumerPDF 67.10 67.10/17

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZYK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

W dal K 72 NumerPDF 5.66 5.66/17

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAŃSKA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

W dal K 94 NumerPDF 5.65 5.65/17

2
KĘDZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

400m pł K 91 NumerPDF 63.61 63.61/17

3
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 Z/4624/15

TAK

W dal M 91 NumerPDF 7.08 7.08/17

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

3000m M 167 NumerPDF 8:38.46 8:38.46/17

2
PRZYBYLAK Tomasz 2001-02-07 Z/0711/15

TAK

800m M 165 NumerPDF 1:54.97 1:54.97/17

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

800m K 657 NumerPDF 2:11.76 2:11.76/17

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 188 NumerPDF 19.80 19.80/17

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 206 NumerPDF 53.26 53.26/17

2
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

100m M 206 NumerPDF 10.99 10.99/17

3
MACIEJEWSKA Anna 2000-01-07 Z/2353/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 207 NumerPDF 46.42 46.42/17

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

3000m prz.M 968 NumerPDF 9:02.76 9:02.76/17

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

200m K 23 NumerPDF 24.73 24.48/16

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

400m K 69 NumerPDF 57.47 57.47/17

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

400m pł M 214 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 112 NumerPDF 16.78 16.78/17

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 Z/2336/15

TAK

800m K 93 NumerPDF 2:19.71 2:19.71/17

 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

7-bój K 1 NumerPDF

2
TOKARZ Marcin 2000-06-10 Z/3312/17

TAK

400m M 4 NumerPDF 52.00 52.00/17

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISIASZEK Paweł 2001-12-24 Z/2898/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 97 NumerPDF 62.75 62.75/17

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

7-bój K 23 NumerPDF

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁYKOWSKA Dominika 2000-10-13 Z/5069/15

TAK

100m K 499 NumerPDF 12.03 12.03/17

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIECIEŃ Aleksandra 2000-11-07 Z/4142/15

TAK

W dal K 62 NumerPDF 5.82 5.82/17

2
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

5000m ch K 70 NumerPDF 24:36 24:36/17

3
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.71 1.71/17