Internetowe zgłoszenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2018
Osobostarty wszystkie: 1068 ( 1068 ) K-524 M-544
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARKOWSKA Joanna 1999-11-11 Z/3030/15

2017

Dysk K (1kg) 1 NumerPDF 41.34 41.34/17

 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 90 ( 90 ) K-42 M-48
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

2017

W dal M 29 NumerPDF 6.69 6.69/17

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

2017

400m pł M 166 NumerPDF 52.71 52.71/17

2
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

2017

3000m M 75 NumerPDF 8:35.10/16

3
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

2017

Trójskok M 773 NumerPDF 14.76 14.76/17

4
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

2017

Oszczep K (600) 777 NumerPDF 45.92 46.66/16

5
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

2017

W dal M 777 NumerPDF 7.33 7.57/16

6
MAZAN Sergiusz 1997-09-02 Z/0035/13

2017

Trójskok M 778 NumerPDF 14.24 14.24/17

7
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

2017

100m pł K 776 NumerPDF 14.22 14.22/17

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

2017

800m K 47 NumerPDF 2:22.24 2:22.24/17

2
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

2017

800m K 234 NumerPDF

3
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

2017

1500m M 351 NumerPDF 4:03.26 4:03.26/17

4
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

2017

400m pł M 1 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

2017

Dysk M (2kg) 91 NumerPDF

2
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

2017

Kula M (7.26kg) 35 NumerPDF

3
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

2017

100m K 85 NumerPDF 12.74 12.74/17

4
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

2017

Oszczep K (600) 90 NumerPDF

5
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

2017

7-bój K 72 NumerPDF

 
LKS Polkowice Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

2017

Oszczep M (800) 3 NumerPDF 44.96 44.96/17

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

2017

Kula K (4kg) 8 NumerPDF 9.93 9.93/17

3
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

2017

100m M 5 NumerPDF 10.93 10.74/16

4
WOJCIECHOWSKI Maciej 1999-05-18 Z/2731/16

2017

W dal M 444 NumerPDF 7.01 7.01/17

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

2017

Wzwyż K 55 NumerPDF 1.58 1.58/17

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

2017

Dysk M (2kg) 41 NumerPDF

3
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

2017

5000m ch K 61 NumerPDF 27:06.27 27:06.27/17

4
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

2017

W dal K 63 NumerPDF 5.14 5.14/17

5
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

2017

10-bój M 43 NumerPDF

6
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

2017

Oszczep K (600) 40 NumerPDF

7
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

2017

Oszczep M (800) 35 NumerPDF

8
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

2017

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF 32.59 32.59/17

9
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

2017

Oszczep M (800) 50 NumerPDF

10
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

2017

Dysk K (1kg) 49 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

2017

100m M 705 NumerPDF

2
KACZMAREK Aleksandra 1998-07-27 Z/3207/15

3000m K 511 NumerPDF 10:11.34 10:11.34/17

3
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

100m K 52 NumerPDF 12.17 12.17/17

4
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

2017

Tyczka M 42 NumerPDF 3.40 3.50/16

5
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

2017

100m K 710 NumerPDF 12.53 12.53/17

6
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

2017

100m K 40 NumerPDF

7
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

2017

1500m K 58 NumerPDF 4:44.32 4:44.32/17

8
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

2017

400m M 512 NumerPDF 49.82 49.82/17

9
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

2017

100m M 708 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 14 ( 14 ) K-3 M-11
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

2017

100m M 666 NumerPDF 11.68 11.68/17

2
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

2017

Oszczep M (800) 665 NumerPDF

3
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

2017

110m M 607 NumerPDF

4
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

2017

Tyczka M 525 NumerPDF 3.10 3.10/17

5
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

2017

10-bój M 25 NumerPDF

6
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

2017

Oszczep K (600) 500 NumerPDF

7
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

Oszczep M (800) 681 NumerPDF 57.51 57.64/16

8
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

2017

Dysk K (1kg) 656 NumerPDF 25.39/16

9
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

2017

110m M 610 NumerPDF

10
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

2017

Wzwyż M 667 NumerPDF 1.99 1.99/17

11
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

2017

Tyczka M 628 NumerPDF 3.70 3.70/17

12
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

2017

110m M 635 NumerPDF

13
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

2017

Młot K (4kg) 7 NumerPDF

14
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

2017

Młot M (7.26kg) 682 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek ¦l±ski Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Oszczep K (600) 12 NumerPDF 38.65 38.65/17

2
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M 62 NumerPDF 3.40 3.40/17

3
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

200m M 67 NumerPDF 24.20 24.20/17

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

1500m K 16 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 13 ( 13 ) K-6 M-7
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

2017

Dysk M (2kg) 57 NumerPDF 33.20 33.20/17

2
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

2017

Dysk M (2kg) 118 NumerPDF

3
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

2017

Młot K (4kg) 52 NumerPDF 30.37 30.37/17

4
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

2017

100m K 10 NumerPDF

5
KA¬MIERCZAK Przemysław 1998-12-03 Z/0930/14

2017

Tyczka M 19 NumerPDF 4.20 4.20/17

6
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

2017

Młot K (4kg) 63 NumerPDF

7
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

2017

1500m M 34 NumerPDF

8
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

2017

Tyczka M 36 NumerPDF 3.20 3.20/17

9
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

2017

Tyczka M 14 NumerPDF 3.90/17

10
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

Oszczep K (600) 63 NumerPDF 48.87 48.87/17

11
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

2017

Młot K (4kg) 62 NumerPDF 41.18 41.18/17

12
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

2017

400m pł M 10 NumerPDF

13
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

2017

400m pł K 52 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

Trójskok K 21 NumerPDF 10.47 10.47/17

2
PAWLAK Marcelina 2000-09-06 Z/0226/16

TAK

800m K 22 NumerPDF 2:16.51 2:16.51/17

3
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 1:57.09 1:57.09/17

4
STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 29 NumerPDF 11.94 12.06/16

5
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

3000m K 40 NumerPDF 10:53.9 10:53.9/17

 
wksole¶niczanka.pl
WKS Ole¶niczanka Ole¶nica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 Z/0947/15

2017

Wzwyż M 960 NumerPDF 2.00 2.00/17

2
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

2017

3000m K 962 NumerPDF 10:47.58 10:47.58/17

3
PIERZGA Aleksandra 2000-06-05 Z/1085/15

2017

2000m prz.K 965 NumerPDF 7:19.59 7:19.59/17

4
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

2017

3000m M 956 NumerPDF 9:36.21 9:36.21/17

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 644 NumerPDF 52.60 52.60/17

2
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

2000m prz.M 645 NumerPDF 6:21.30/14

3
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

Kula M (7.26kg) 644 NumerPDF

4
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

Młot K (4kg) 31 NumerPDF

5
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

Trójskok K 51 NumerPDF 10.73 10.73/17

6
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K 155 NumerPDF 1.66/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

2017

100m pł K 1 NumerPDF

2
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

2000m prz.K 31 NumerPDF 7:01.39 7:00.60/14

3
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

2017

100m K 222 NumerPDF 12.67 12.67/17

4
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

2017

800m M 504 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 88 ( 88 ) K-46 M-42
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K (4kg) 461 NumerPDF

2
JASTRZĘBIEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

2017

Trójskok K 464 NumerPDF 11.12 11.12/17

3
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

Trójskok K 463 NumerPDF 12.44 12.63/16

4
PRZYBYŁA Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

Młot K (4kg) 460 NumerPDF 45.10 45.10/17

5
RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Trójskok M 465 NumerPDF 13.67 13.67/17

6
SIKORA Radosław 1998-03-06 Z/1575/14

2017

Młot M (7.26kg) 462 NumerPDF 57.24 57.24/17

7
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 22 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K 873 NumerPDF 2:14.13 2:14.13/17

2
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

5000m M 850 NumerPDF 15:23.02 15:23.02/17

3
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 850 NumerPDF 4.30 4.30/17

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

2017

400m K 859 NumerPDF

5
GRACZYK Lena 2002-07-23 Z/0074/15

TAK

400m pł K 861 NumerPDF

6
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K (4kg) 216 NumerPDF

7
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

100m K 850 NumerPDF 13.65/16

8
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) 888 NumerPDF

9
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

2017

100m K 875 NumerPDF 12.40 12.40/17

10
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m K 879 NumerPDF

11
MUNDZIA Julia 2002-11-15 Z/0076/15

TAK

400m pł K 852 NumerPDF

12
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 863 NumerPDF 60.62 60.62/17

13
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

200m K 873 NumerPDF 25.41 25.25/16

14
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwyż K 886 NumerPDF 1.65 1.76/16

15
RˇBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

1500m M 880 NumerPDF

16
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 874 NumerPDF 49.22 48.98/16

17
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

100m pł K 221 NumerPDF

18
¦LAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

400m pł M 875 NumerPDF

19
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K 878 NumerPDF 1.64 1.64/17

20
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Kula M (7.26kg) 865 NumerPDF 17.65 17.65/17

21
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

7-bój K 878 NumerPDF 5028 5028/17

22
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

800m K 853 NumerPDF 2:31.18 2:31.18/17

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

W dal M 349 NumerPDF 6.23 6.55/15

2
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

2017

800m M 122 NumerPDF

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

2017

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.86 1.86/17

4
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

1500m K 41 NumerPDF 4:48.63 4:48.63/17

5
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

2017

1500m K 344 NumerPDF 5:17.60 5:17.60/17

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K (1kg) 231 NumerPDF

2
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K 542 NumerPDF 5.57 5.57/17

3
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M 508 NumerPDF

4
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M 521 NumerPDF 6.48 6.48/17

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

400m K 908 NumerPDF 57.83 57.83/17

2
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M (7.26kg) 020 NumerPDF

3
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K 927 NumerPDF 5.09 5.09/17

4
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M 909 NumerPDF 2:08.73/16

5
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 901 NumerPDF 4:23.17 4:23.17/17

6
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

5000m ch K 929 NumerPDF 28:40.11 28:40.11/17

7
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

1500m M 900 NumerPDF 4:17.67 4:17.67/17

8
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

5000m ch K 984 NumerPDF 26:37.66 26:37.66/17

9
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

2017

5000m ch M 902 NumerPDF 27:36.77 27:36.77/17

10
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K 922 NumerPDF 64.78 64.78/17

11
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

200m M 926 NumerPDF 21.93 21.70/16

 
LUKS Serock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBCIAK Jarosław 2002-03-10 Z/2205/17

TAK

Dysk M (2kg) 29 NumerPDF

2
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M (800) 28 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

2017

Oszczep M (800) 860 NumerPDF

2
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

2017

Młot K (4kg) 857 NumerPDF

3
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

2017

400m K 864 NumerPDF 59.83 59.83/17

4
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 884 NumerPDF 6.81 6.81/17

 
MKL Toruń Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

2017

Młot K (4kg) 123 NumerPDF 46.30 46.30/17

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 517 NumerPDF 12.59 12.59/17

3
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

Trójskok M 513 NumerPDF 14.55 14.55/17

4
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

W dal K 518 NumerPDF 5.62 5.62/17

5
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

2017

200m M 500 NumerPDF 23.70 23.70/17

6
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

2017

Trójskok K 525 NumerPDF 11.65 11.90/16

7
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m pł K 515 NumerPDF

8
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

2017

1500m M 661 NumerPDF

9
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

2017

100m M 512 NumerPDF 11.17 11.17/17

10
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

400m M 555 NumerPDF 55.97 55.97/17

11
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

2017

W dal K 573 NumerPDF 5.53 5.76/16

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

2017

Oszczep K (600) 185 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

2017

Młot K (4kg) 966 NumerPDF

2
KORZEC Patryk 1999-12-17 Z/2415/15

2017

Kula M (7.26kg) 933 NumerPDF

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

2017

3000m K 931 NumerPDF 10:02.16 10:02.16/17

4
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

2017

Kula K (4kg) 948 NumerPDF

5
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

2017

5000m ch K 930 NumerPDF

6
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

2017

Kula M (7.26kg) 940 NumerPDF 17.57 17.57/17

7
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

2017

2000m prz.K 954 NumerPDF 7:30.41 7:16.02/16

8
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

2017

5000m ch M 933 NumerPDF 24:42.94 24:42.94/17

9
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

2017

5000m ch K 935 NumerPDF 28:59.53 28:59.53/17

10
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

2017

800m M 936 NumerPDF

11
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

2017

5000m ch M 935 NumerPDF 22:51.69 22:51.69/17

12
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

2017

5000m ch M 951 NumerPDF 26:04 26:04/17

13
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

2017

Oszczep M (800) 949 NumerPDF

14
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

2017

Trójskok K 958 NumerPDF 11.33 11.33/17

15
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

2017

Wzwyż K 932 NumerPDF 1.63 1.63/17

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

2017

Dysk M (2kg) 217 NumerPDF 46.93 46.93/17

2
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

2017

Oszczep M (800) 771 NumerPDF 67.40 67.40/17

3
PRAJWOWSKI Kacper 1999-07-27 Z/0302/15

2017

Kula M (7.26kg) 756 NumerPDF

4
SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 Z/5651/15

2017

Dysk M (2kg) 776 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

2017

100m M 12 NumerPDF 11.35 11.28/16

 
UKS Skompensis Skępe Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/KP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRZYKOWSKI Jakub 2000-03-29 Z/1820/15

2017

Kula M (7.26kg) 505 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 40 ( 40 ) K-23 M-17
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

2017

Wzwyż K 413 NumerPDF 1.62 1.62/17

2
GÓNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

2017

Tyczka K 412 NumerPDF 2.70 2.70/17

3
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

2017

1500m K 425 NumerPDF 4:48.83 4:48.83/17

4
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

2017

Wzwyż M 410 NumerPDF 2.00 2.00/17

5
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

2017

200m M 414 NumerPDF 23.52 23.52/17

6
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

2017

W dal M 417 NumerPDF 6.67 6.67/17

7
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

2017

Młot K (4kg) 417 NumerPDF 46.25 46.25/17

8
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

2017

Tyczka K 428 NumerPDF 3.20 3.20/17

9
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

2017

200m M 412 NumerPDF 22.17 22.17/17

10
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.60 3.72/15

11
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

2017

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 54.65 54.65/17

12
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

2017

Trójskok K 417 NumerPDF 10.33 10.33/17

13
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K 412 NumerPDF

14
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

2017

Młot K (4kg) 412 NumerPDF 45.15 45.15/17

15
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

2017

Trójskok M 420 NumerPDF 13.44 13.44/17

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

2017

800m M 169 NumerPDF

2
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

2017

100m K 134 NumerPDF 12.35 12.35/17

3
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

2017

100m M 137 NumerPDF 11.03 11.03/17

4
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

2017

Trójskok K 130 NumerPDF 11.13 11.13/17

5
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

2017

100m pł K 131 NumerPDF

6
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

2017

Młot K (4kg) 122 NumerPDF 53.24 53.24/17

7
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF 56.28 56.28/17

8
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

2017

Młot K (4kg) 144 NumerPDF

9
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

2017

800m M 149 NumerPDF 2:00.51 2:00.51/17

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

2017

7-bój K 773 NumerPDF 4413/16

2
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

2017

W dal M 983 NumerPDF 6.70 7.17/16

3
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

2017

7-bój K 994 NumerPDF 4526 4578/16

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

2017

Dysk M (2kg) 197 NumerPDF

2
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

2017

Młot M (7.26kg) 123 NumerPDF

3
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

2017

Młot M (7.26kg) 135 NumerPDF

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

2017

3000m K 105 NumerPDF 11:03.94 11:03.94/17

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

2017

100m K 902 NumerPDF 12.75 12.75/17

2
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

2017

Dysk K (1kg) 907 NumerPDF

3
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

2017

400m K 908 NumerPDF 56.67 56.67/17

4
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

2017

400m pł K 912 NumerPDF 62.97 62.97/17

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

5000m ch M 84 NumerPDF

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 25 NumerPDF 65.24 65.24/17

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

2017

Dysk M (2kg) 98 NumerPDF

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUTY Patryk 2002-02-16 Z/0334/16

TAK

3000m M 17 NumerPDF

 
TS Start Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M (2kg) 313 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 49 ( 49 ) K-25 M-24
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

2017

400m K 355 NumerPDF 59.56 59.56/17

2
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

2017

Oszczep K (600) 360 NumerPDF 38.22 38.22/17

3
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

2017

100m pł K 357 NumerPDF 15.20 15.20/17

4
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

2017

Młot M (7.26kg) 358 NumerPDF

5
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

2017

200m M 360 NumerPDF 22.33 22.33/17

6
NOCUŁA Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

2017

110m M 364 NumerPDF

7
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

2017

100m pł K 362 NumerPDF

8
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

2017

400m pł M 358 NumerPDF

9
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

2017

100m K 369 NumerPDF 12.41 12.35/16

10
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

2017

7-bój K 350 NumerPDF

11
ZAJˇCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

2017

5000m ch K 366 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

2017

Młot M (7.26kg) 866 NumerPDF

2
CERAZY Michał 1999-02-12 Z/4455/15

2017

5000m ch M 867 NumerPDF 25:46.46 25:46.46/17

3
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

2017

Młot M (7.26kg) 867 NumerPDF

4
DˇBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

2017

W dal K 870 NumerPDF 5.89 6.04/16

5
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

2017

110m M 874 NumerPDF

6
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

2017

5000m ch M 869 NumerPDF 24:10.67 24:10.67/17

7
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

2017

400m K 866 NumerPDF 56.69 56.69/17

8
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

2017

100m pł K 869 NumerPDF

9
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

2017

400m M 868 NumerPDF 51.52 51.52/17

10
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

2017

5000m ch K 863 NumerPDF 27:32.20 26:29/16

11
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

2017

Młot M (7.26kg) 870 NumerPDF

12
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

2017

100m pł K 871 NumerPDF 15.96 15.96/17

13
SKRZYPIŃSKI Mateusz 1999-09-27 Z/4691/15

2017

Młot M (7.26kg) 871 NumerPDF 44.24 44.24/17

14
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

2017

Oszczep K (600) 867 NumerPDF

15
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

2017

5000m ch M 870 NumerPDF 24:00.92 24:00.92/17

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

2017

200m K 975 NumerPDF 25.34 25.34/17

2
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

2017

110m M 976 NumerPDF

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓ¦CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

2017

1500m K 63 NumerPDF

2
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

2017

5000m M 60 NumerPDF 15:29.67 15:29.67/17

3
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

2017

1500m M 61 NumerPDF 4:15.25 4:15.25/17

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M 33 NumerPDF 9:09.79 9:09.79/17

2
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

7-bój K 41 NumerPDF

3
KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 Z/1913/15

TAK

100m pł K 31 NumerPDF 16.77 16.77/17

4
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K 48 NumerPDF

5
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

200m K 25 NumerPDF 25.29 25.09/14

6
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

100m K 52 NumerPDF 12.72 12.72/17

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

2017

Oszczep M (800) 33 NumerPDF 51.12 51.12/17

2
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

2017

1500m M 26 NumerPDF 4:11.40 4:11.40/17

3
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

2017

Oszczep M (800) 24 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

2017

Tyczka K 511 NumerPDF 2.90 2.90/17

2
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

2017

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 33.02 33.02/17

3
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

2017

Kula M (7.26kg) 517 NumerPDF

4
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

2017

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.95 1.95/17

5
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

2017

Tyczka M 509 NumerPDF 3.40 3.40/17

6
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

2017

Tyczka M 512 NumerPDF 3.90 3.90/17

7
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

2017

Młot K (4kg) 513 NumerPDF

8
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

2017

Młot K (4kg) 514 NumerPDF 42.45 42.45/17

9
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

2017

400m K 1 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 82 ( 82 ) K-30 M-52
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

2017

100m pł K 177 NumerPDF

2
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

2017

400m pł K 199 NumerPDF 63.96 63.12/16

3
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

2017

100m pł K 200 NumerPDF 13.95 13.88/16

4
GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 Z/2044/15

2017

800m M 179 NumerPDF 2:00.20 2:00.20/17

5
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

2017

100m pł K 180 NumerPDF 13.93 13.93/17

6
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

2017

100m K 185 NumerPDF 12.68 12.68/17

7
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

2017

Trójskok K 192 NumerPDF 11.64 11.64/17

8
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

2017

1500m M 200 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

800m K 555 NumerPDF 2:15.10 2:15.10/17

2
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K 520 NumerPDF 11.14 11.14/17

3
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

1500m K 531 NumerPDF 4:53.09 4:53.09/17

4
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M 521 NumerPDF

5
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

W dal M 536 NumerPDF 6.50 6.50/17

6
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

800m M 535 NumerPDF 1:57.95 1:57.95/17

 
KS Resursa Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

Wzwyż K 929 NumerPDF 1.55 1.55/17

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

2017

400m pł M 159 NumerPDF

2
JUCHNER Mateusz 1998-04-16 Z/0049/14

2017

Oszczep M (800) 335 NumerPDF 57.24 57.24/17

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

2017

Kula K (4kg) 89 NumerPDF

2
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

100m pł K 84 NumerPDF

3
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

2017

100m M 87 NumerPDF 10.97 10.97/17

4
WO¬NICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

2017

100m K 87 NumerPDF 12.82 12.82/17

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

2017

110m M 601 NumerPDF

2
KAMIŃSKI Maciej 2001-03-20 Z/3819/15

2017

110m M 614 NumerPDF

3
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

2017

Tyczka M 744 NumerPDF 3.70 3.70/17

4
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

2017

Dysk K (1kg) 754 NumerPDF 35.62 35.62/17

5
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

2017

10-bój M 662 NumerPDF

6
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

2017

Trójskok K 763 NumerPDF 11.06 11.06/17

7
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

2017

Kula M (7.26kg) 764 NumerPDF 11.41 11.41/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 16 ( 16 ) K-4 M-12
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

2017

1500m M 150 NumerPDF 4:05.92 4:05.92/17

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

2017

Dysk M (2kg) 8 NumerPDF

3
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

2017

Trójskok M 150 NumerPDF 13.46 13.46/17

4
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

2017

Dysk M (2kg) 12 NumerPDF 40.35 40.35/17

5
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

2017

110m M 72 NumerPDF

6
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

2017

400m pł K 134 NumerPDF 61.70 61.70/17

7
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

2017

W dal M 3 NumerPDF 6.52 6.52/17

8
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

2017

110m M 130 NumerPDF

9
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

2017

100m pł K 74 NumerPDF

10
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

2017

100m M 61 NumerPDF 11.25 11.25/17

11
KU¦ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

2017

W dal M 138 NumerPDF 6.65 6.65/17

12
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

2017

Trójskok M 13 NumerPDF 13.07 13.07/17

13
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

2017

Dysk K (1kg) 18 NumerPDF 41.35 41.35/17

14
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

2017

Trójskok M 15 NumerPDF 12.92 12.92/17

15
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

2017

Wzwyż K 75 NumerPDF 1.62 1.62/17

16
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

2017

200m M 4 NumerPDF 22.62 22.62/17

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

2017

Dysk M (2kg) 496 NumerPDF 38.66 38.66/17

2
KARPIŃSKA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

2017

Dysk K (1kg) 501 NumerPDF 30.25 30.25/17

3
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

2017

10-bój M 502 NumerPDF

4
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

2017

100m pł K 500 NumerPDF

5
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

2017

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF 25.16 25.16/17

6
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

2017

10-bój M 506 NumerPDF

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

2017

Wzwyż K 33 NumerPDF 1.55 1.55/17

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

2017

3000m M 44 NumerPDF 9:08.36 9:08.36/17

2
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

2017

3000m M 33 NumerPDF 8:55.93 8:55.93/17

3
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

2017

1500m M 41 NumerPDF 3:53.88 3:52.83/16

4
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

2017

800m M 35 NumerPDF 1:55.72 1:55.72/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 7 ( 7 ) K-0 M-7
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Błażej 1999-06-16 Z/4276/15

2017

Młot M (7.26kg) 69 NumerPDF

2
FILIPOWSKI Piotr 2000-06-11 Z/5264/15

2017

Młot M (7.26kg) 76 NumerPDF

3
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

2017

1500m M 68 NumerPDF 4:01.14 4:01.05/16

4
KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

2017

200m M 43 NumerPDF 22.05 22.05/17

5
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

2017

Młot M (7.26kg) 77 NumerPDF

6
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

2017

200m M 60 NumerPDF 22.74 22.74/17

7
SMOLAREK Michał 2000-02-12 Z/5756/15

2017

400m M 49 NumerPDF 50.82 50.82/17

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

100m K 203 NumerPDF 12.49 12.49/17

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 12 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

2017

400m pł K 33 NumerPDF 66.46 66.46/17

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

2017

3000m M 29 NumerPDF 9:14.35 9:14.35/17

3
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

2017

800m M 30 NumerPDF 1:52.71 1:52.71/17

4
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

2017

3000m K 24 NumerPDF 10:38.11 10:38.11/17

5
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M 75 NumerPDF

6
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

2017

1500m M 124 NumerPDF 3:51.82 3:51.82/17

7
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

2017

Tyczka K 91 NumerPDF 3.20 3.20/17

8
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M 70 NumerPDF

9
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.10 12.10/17

10
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

2017

Tyczka K 56 NumerPDF 3.10 3.10/17

11
TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 Z/4831/15

2017

110m M 14 NumerPDF

12
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

2017

400m pł M 34 NumerPDF

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

2017

Tyczka M 426 NumerPDF 3.80 3.80/17

2
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

2017

400m pł M 425 NumerPDF

3
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

2017

Tyczka M 442 NumerPDF 4.40 4.60/16

4
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

2017

W dal K 423 NumerPDF 5.48 5.48/17

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

2017

Trójskok M 302 NumerPDF 13.21 13.39/16

2
PODSIADŁY Adam 2000-04-07 Z/4978/15

2017

Trójskok M 329 NumerPDF 13.64 13.64/17

3
RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 Z/2231/15

2017

Wzwyż M 326 NumerPDF 2.01 2.01/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 133 ( 133 ) K-56 M-77
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

2017

1500m M 803 NumerPDF 4:00.24 4:00.24/17

2
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

2017

100m K 844 NumerPDF 12.92 12.92/17

3
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

2017

100m K 814 NumerPDF 12.58 12.58/17

4
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

2017

1500m M 803 NumerPDF 4:08.69 4:08.69/17

5
SOKOŁOWSKA Julia 2000-01-26 Z/2324/15

2017

100m K 811 NumerPDF 12.50 12.50/17

6
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

2017

2000m prz.M 802 NumerPDF 6:08.24 6:08.24/17

7
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

2017

100m K 803 NumerPDF 12.90 12.90/17

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 11 ( 11 ) K-4 M-7
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

Tyczka M 274 NumerPDF 4.20 4.20/17

2
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

2017

100m pł K 220 NumerPDF

3
KIEC Michał 1998-01-10 Z/1299/14

2017

Młot M (7.26kg) 299 NumerPDF

4
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

2017

110m M 281 NumerPDF

5
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

2017

800m K 228 NumerPDF 2:08.99 2:08.99/17

6
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M 290 NumerPDF 3.90 3.90/17

7
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

2017

200m K 239 NumerPDF 25.20 25.05/15

8
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M (7.26kg) 290 NumerPDF

9
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M (7.26kg) 222 NumerPDF

10
STARUCH Ewa 1998-05-13 Z/0311/14

2017

Kula K (4kg) 257 NumerPDF 12.84 12.84/17

11
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.73 14.81/15

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

W dal K 77 NumerPDF 5.30 5.30/17

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

3000m M 15 NumerPDF 9:16.70 9:16.70/17

2
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

3000m M 7 NumerPDF 9:13.72 9:13.72/17

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 918 NumerPDF 4.80 4.80/17

 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OBŁˇKOWSKI Przemysław 1999-05-21 Z/0637/15

TAK

Trójskok M 835 NumerPDF 14.35 14.35/17

 
LKS Mazowsze Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

800m K 11 NumerPDF 2:25.89 2:25.89/17

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

2017

800m M 14 NumerPDF

 
MAL-MKLA Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 58/MZ/16

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOLEWSKI Alan 2002-04-05 Z/3110/16

400m M 110 NumerPDF

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

2017

800m K 18 NumerPDF 2:08.07 2:08.07/17

2
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

2017

5000m ch K 536 NumerPDF 26:14 26:14/17

3
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

2017

Kula K (4kg) 613 NumerPDF

4
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

2017

Dysk M (2kg) 529 NumerPDF

5
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

2017

400m pł M 502 NumerPDF

6
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

2017

400m M 507 NumerPDF

7
PRZˇDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

2017

400m pł M 519 NumerPDF

8
SYSKI Marcin 1998-03-07 Z/0487/14

2017

W dal M 542 NumerPDF 6.78 6.96/15

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

2017

400m K 756 NumerPDF 57.04 55.95/16

2
HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 Z/2075/15

2017

800m K 704 NumerPDF 2:14.69 2:14.69/17

3
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

2017

100m M 738 NumerPDF 12.11 12.11/17

4
PLUTA Konrad 2000-02-16 Z/2064/15

2017

100m M 701 NumerPDF 11.29 11.29/17

5
SOBICZEWSKA Natalia 1999-06-01 Z/2208/15

2017

1500m K 761 NumerPDF 4:47.93 4:47.93/17

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

2017

200m K 626 NumerPDF 25.77 25.77/17

2
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

2017

3000m M 603 NumerPDF

3
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

2017

100m pł K 608 NumerPDF

4
KOŁECKI Adrian 2000-05-25 Z/1779/15

2017

2000m prz.M 608 NumerPDF 6:08.81 6:08.81/17

5
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

2017

400m M 606 NumerPDF 49.11 49.11/17

6
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

2017

200m K 601 NumerPDF 27.63 27.12/16

7
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

2017

1500m M 605 NumerPDF

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

2017

100m K 12 NumerPDF 12.54 12.54/17

2
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

2017

W dal K 176 NumerPDF 5.39 5.39/17

3
KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

7-bój K 666 NumerPDF 4286 4286/17

4
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

Wzwyż M 40 NumerPDF 1.85 1.85/17

5
SZAFRAŃSKA Wiktoria 2001-09-19 Z/3934/15

2017

Dysk K (1kg) 80 NumerPDF 32.51 32.51/17

6
WIELGO Dawid 2002-04-10 Z/1813/16

2017

Dysk M (2kg) 87 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 6 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

2017

100m M 601 NumerPDF 11.69 11.69/17

2
GRACZYK Jakub 2002-02-04 Z/1000/16

2017

800m M 601 NumerPDF 2:17.33 2:17.33/17

3
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

2017

W dal M 602 NumerPDF 6.65 6.65/17

4
KACZMARCZYK Michał 2000-01-21 Z/5393/15

2017

100m M 620 NumerPDF 10.98 10.98/17

5
KUSTOSIK Jan 2002-06-24 Z/5499/15

2017

800m M 669 NumerPDF 2:13.47 2:13.47/17

6
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

2017

800m M 646 NumerPDF 1:53.89 1:53.89/17

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

800m K 62 NumerPDF 2:19.72 2:19.72/17

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

2017

Dysk K (1kg) 72 NumerPDF

3
NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

2017

Kula M (7.26kg) 65 NumerPDF

4
NIED¬WIECKI Patryk 2001-09-30 Z/2753/15

2017

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF

5
OLSZEWSKA Magdalena 1999-06-25 Z/2531/15

2017

Dysk K (1kg) 68 NumerPDF 39.51 39.51/17

6
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

2017

Kula K (4kg) 59 NumerPDF

7
ŻEBROWSKI Oskar 2000-02-20 Z/1818/15

2017

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 16 ( 16 ) K-9 M-7
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

2017

Tyczka M 730 NumerPDF 4.20 4.20/17

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

2017

200m K 745 NumerPDF 24.64 24.64/17

3
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

2017

Młot K (4kg) 733 NumerPDF

4
FELICIAK Alicja 2000-07-27 Z/1871/16

2017

Młot K (4kg) 707 NumerPDF

5
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

2017

100m M 733 NumerPDF 10.97 10.97/17

6
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

2017

400m pł K 700 NumerPDF 62.52 62.52/17

7
GÓRSKI Mikołaj 1997-07-13 Z/1267/13

2017

Młot M (7.26kg) 749 NumerPDF 58.95 58.95/17

8
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

2017

Tyczka K 734 NumerPDF 3.00 3.00/17

9
KO¬LICKI Michał 1999-05-22 Z/3940/15

2017

Młot M (7.26kg) 727 NumerPDF

10
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

2017

400m pł K 456 NumerPDF 62.66 62.34/15

11
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

2017

200m K 742 NumerPDF 24.34 24.34/17

12
ODOLCZYK Michał 1999-01-13 Z/3939/15

2017

Młot M (7.26kg) 712 NumerPDF

13
PERKA Kamila 2002-05-29 Z/4022/15

2017

Tyczka K 737 NumerPDF 2.90 2.90/16

14
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

2017

100m pł K 744 NumerPDF 14.30 14.30/17

15
WARCHOŁ Patryk 1999-12-27 Z/2247/16

2017

Młot M (7.26kg) 755 NumerPDF

16
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

2017

100m M 725 NumerPDF 10.98 10.98/16

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

2017

800m K 482 NumerPDF 2:24.57 2:24.57/17

 
pttdelta.pl
PTT Delta Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 Z/1527/16

2017

800m K 276 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/orletaradom/
RLMKS Orlęta Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 37/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUC Karol 2002-06-20 Z/3338/16

2017

100m M 65 NumerPDF 11.29 11.29/17

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

2017

Trójskok M 935 NumerPDF 13.33 13.33/17

2
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

2017

110m M 948 NumerPDF

3
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

2017

110m M 956 NumerPDF

4
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

2017

400m pł M 941 NumerPDF 54.33 54.33/17

5
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

2017

Kula M (7.26kg) 901 NumerPDF

6
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

2017

400m K 921 NumerPDF 57.46 57.46/17

7
WA¦NIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

2017

800m K 949 NumerPDF 2:11.08 2:11.08/17

8
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

2017

400m pł K 968 NumerPDF 63.52 63.52/17

 
www.fenikssiedlce.pl
SKS Feniks Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 48/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DONACKI Adam 2002-02-22 Z/5559/15

TAK

10-bój M 105 NumerPDF

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

2017

1500m M 47 NumerPDF 4:06.53 4:06.53/17

2
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

2017

800m K 47 NumerPDF 2:08.87 2:08.87/17

3
PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 Z/2079/15

2017

800m K 36 NumerPDF 2:16.28 2:16.28/17

4
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

2017

1500m K 38 NumerPDF 4:35.38 4:35.38/17

5
SALOMONOWSKI Jakub 2002-11-10 Z/1595/17

2017

800m M 53 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

100m pł K 26 NumerPDF

2
¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

800m M 230 NumerPDF

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OKUNIEWSKI Oskar 2002-09-01 Z/2720/17

2017

W dal M 444 NumerPDF 5.96 5.96/17

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYDEJKO Bartosz 2002-11-12 Z/2535/16

2017

Dysk M (2kg) 154 NumerPDF

2
JU¦KIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

2017

400m pł K 156 NumerPDF 66.95/16

3
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

2017

7-bój K 154 NumerPDF 4520 4520/16

4
KUPIS Tobiasz 1998-04-12 Z/1444/14

2017

400m pł M 153 NumerPDF 54.07 54.07/17

5
PERKOWSKI Krzysztof 1998-01-15 Z/1494/14

2017

Kula M (7.26kg) 157 NumerPDF

6
WIELOSZ Wiktoria 2002-03-03 Z/3645/16

2017

Dysk K (1kg) 158 NumerPDF 22.09 22.09/17

7
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

2017

110m M 152 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RUDNIK Anita 2002-03-11 Z/3425/17

2017

800m K 482 NumerPDF

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Angelika 1996-01-15 Z/0008/12

2017

5000m ch K 66 NumerPDF 23:46.45/14

2
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

2017

5000m ch M 447 NumerPDF 25:49.33/11

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKI Jakub 2001-10-28 Z/5891/15

2017

800m M 812 NumerPDF 1:59.70 1:59.70/17

2
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

1500m M 816 NumerPDF 3:57.83 3:55.58/16

3
MARCINIAK Wiktor 2000-03-14 Z/2453/16

TAK

Trójskok M 815 NumerPDF 13.47 13.47/17

4
PIˇTKOWSKI Adam 2000-01-14 Z/2050/15

2017

1500m M 814 NumerPDF 4:03.58 4:03.58/17

5
SUCHECKA Kornelia 1998-01-12 Z/0179/14

TAK

Trójskok K 758 NumerPDF 12.48 12.48/17

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁA Bartosz 2001-11-07 Z/0784/15

2017

110m M 856 NumerPDF

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

2017

100m pł K 857 NumerPDF 14.07 14.07/17

3
KURPIEWSKA Aleksandra 2002-05-13 Z/0757/15

TAK

100m pł K 860 NumerPDF

4
OBŁĘKOWSKI Maksymilian 2002-11-08 Z/0758/15

TAK

110m M 810 NumerPDF

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

2017

1500m K 494 NumerPDF 4:42.45 4:38.87/15

2
MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 Z/4261/15

2017

400m M 495 NumerPDF 50.25 50.25/17

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 11 ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona w roku :

2017

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCH Jakub 2001-08-27 Z/2070/15

2017

400m M 235 NumerPDF 50.10 50.10/17

2
GOŁAWSKI Robert 1998-04-07 Z/0753/14

2017

5000m ch M 955 NumerPDF 22:41 22:30/15

3
JASTRZĘBSKA Magda 2001-07-13 Z/2072/15

2017

800m K 257 NumerPDF 2:18.31 2:18.31/17

4
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

2017

800m M 965 NumerPDF 1:55.73/17

5
KOSOWSKI Kacper 2002-01-06 Z/1008/16

2017

5000m ch M 959 NumerPDF 28:43.86 28:43.86/17

6
KUŻAWSKI Jakub 1999-03-16 Z/0677/15

2017

5000m ch M 976 NumerPDF 24:53/15

7
KUŻAWSKI Kornel 2002-10-13 Z/2673/16

2017

5000m ch M 967 NumerPDF 29:19 26:46.57/16

8
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

2017

Kula M (7.26kg) 963 NumerPDF

9
PRZESTRZELSKA Kornelia 1998-11-24 Z/0828/14

2017

5000m ch K 752 NumerPDF 27:24.79 27:24.79/17

10
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

2017

Kula M (7.26kg) 959 NumerPDF 16.22 16.22/17

11
WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 Z/1768/13

2017

W dal M 957 NumerPDF 7.48 7.48/17

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 53 ( 53 ) K-22 M-31
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 11 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

2017

1500m M 672 NumerPDF 4:00.03 4:00.03/17

2
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

2017

800m K 673 NumerPDF 2:13.04 2:13.04/17

3
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

2017

110m M 661 NumerPDF 14.43 14.43/17

4
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

2017

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.70 1.70/17

5
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

2017

100m M 666 NumerPDF 11.03 11.03/17

6
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

2017

Wzwyż M 663 NumerPDF 1.91 1.91/17

7
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

2017

Trójskok K 680 NumerPDF 11.70 11.70/17

8
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

2017

Trójskok M 675 NumerPDF 13.36 13.36/17

9