Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng okręgowy. Regionalana Runda Eliminacyjna DMP U20
POZNAŃ, 24.06.2017
Osobostarty wszystkie: 379 ( 297 ) K-141 M-156
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 Z/1237/11

TAK

100m K 401 NumerPDF 12.10 11.64/12

2
STĘPIEŃ Angelika 1993-04-03 Z/1237/11

TAK

200m K 401 NumerPDF 24.66 23.73/12

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M 416 NumerPDF 52.23 52.23/17

2
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

100m M 485 NumerPDF 11.72/16

3
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

400m M 485 NumerPDF 50.65 50.59/16

4
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

200m K 402 NumerPDF 26.14 26.14/17

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 29 ( 27 ) K-12 M-15
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEK Jakub 2000-06-09 Z/0139/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 878 NumerPDF 61.28 61.28/17

2
HARASIM Katarzyna 2001-08-01

Młot K U18 (3kg) 216 NumerPDF 49.16 49.16/17

3
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

Młot K (4kg) 101 NumerPDF 51.99 56.47/14

4
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 863 NumerPDF 58.59 60.24/16

5
WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 Z/4366/11

TAK

Młot M (7.26kg) 880 NumerPDF 60.29 62.42/16

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 886 NumerPDF 21.46 21.46/17

2
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 883 NumerPDF 28.72 28.72/17

3
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U16 (600) 884 NumerPDF 46.56 46.56/17

4
KOWALCZYK Agata 2002-01-22 Z/0032/15

TAK

800m K 876 NumerPDF

5
KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 Z/0031/15

TAK

2000m prz.M 887 NumerPDF 7:22.81 7:22.81/17

6
KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

200m M 865 NumerPDF 28.25/15

7
MAJCHRZAK Mikołaj 2001-07-29 Z/0286/17

TAK

Wzwyż M 886 NumerPDF 1.55 1.55/17

8
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 885 NumerPDF 30.77 30.77/17

9
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF 42.06 43.53/16

10
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

800m M 852 NumerPDF 2:31.81 2:31.81/17

11
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

3000m K 883 NumerPDF

12
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

200m K 878 NumerPDF

13
SOLETA Kajetan 2003-03-26 Z/0282/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 881 NumerPDF 22.28 22.28/17

14
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

W dal M 882 NumerPDF

15
STOPA Angelika 2001-01-27 Z/0207/16

TAK

2000m prz.K 856 NumerPDF 8:28.40 8:28.40/17

16
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K 880 NumerPDF

17
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K 888 NumerPDF 12.53 12.53/17

18
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m M 858 NumerPDF 56.21 56.21/17

19
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K 860 NumerPDF 1.55 1.55/17

20
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M 880 NumerPDF 4.74/16

 
niest.Bydgoszcz Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIELCAREK Marek 1948-12-27

100m M 162 NumerPDF 14.46 13.86/15

2
MIELCAREK Marek 1948-12-27

200m M 162 NumerPDF 28.71/15

3
MIELCAREK Marek 1948-12-27

Oszczep M U16 (600) 162 NumerPDF 33.02 33.02/17

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

2000m prz.M 28 NumerPDF 6:41.69 6:41.69/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 64 ( 46 ) K-21 M-25
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 866 NumerPDF 64.36 64.36/17

2
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 870 NumerPDF 61.27 61.27/17

3
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 867 NumerPDF 43.14/16

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

200m K 975 NumerPDF 25.34 25.34/17

2
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

100m K 975 NumerPDF 12.44 12.44/17

3
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

400m K 981 NumerPDF 61.13 60.85/16

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 23 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANKLEWICZ Mateusz 1998-08-09 Z/0964/14

TAK

400m M 50 NumerPDF 50.78 50.78/17

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1500m K 47 NumerPDF

3
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 63 NumerPDF 29.10 29.10/17

4
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 10.72 10.72/17

5
JAMROZIAK Dawid 1998-08-07 Z/0968/14

TAK

400m M 38 NumerPDF 51.83 51.74/16

6
JĘCEK Michał 1999-07-22 Z/0317/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 62 NumerPDF 13.78 13.78/17

7
KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 Z/1913/15

TAK

100m pł K U18 31 NumerPDF 15.07 15.07/17

8
MAŃKIEWICZ Kamil 2001-09-07 Z/1930/15

TAK

400m M 65 NumerPDF 54.88 54.88/17

9
MAREK Michał 2001-06-14 Z/1916/15

TAK

100m M 55 NumerPDF 11.81 11.81/17

10
MAREK Michał 2001-06-14 Z/1916/15

TAK

Wzwyż M 55 NumerPDF 1.70 1.75/16

11
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m pł K U18 48 NumerPDF

12
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m K 48 NumerPDF 13.45 13.03/16

13
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

400m M 56 NumerPDF

14
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

200m K 49 NumerPDF 28.19 27.89/16

15
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K 49 NumerPDF 13.26 12.96/16

16
PĘKALA Piotr 1998-02-23 Z/0976/14

TAK

3000m M 47 NumerPDF 9:10.48 9:10.48/17

17
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

100m K 25 NumerPDF 12.66 12.37/15

18
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

200m K 25 NumerPDF 26.00 25.09/14

19
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M 40 NumerPDF 11.74 11.74/17

20
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

200m M 40 NumerPDF 23.60 23.60/17

21
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

400m M 60 NumerPDF

22
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

100m K 52 NumerPDF 12.60 12.60/17

23
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

200m K 52 NumerPDF 26.14 26.14/17

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 35 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

200m K 511 NumerPDF 28.80 28.80/17

2
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 511 NumerPDF 15.56 15.56/17

3
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

200m K 512 NumerPDF 29.30 29.30/17

4
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF

5
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

200m M 513 NumerPDF 26.09 26.09/17

6
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

110m M (91.4) U16 513 NumerPDF 16.42 16.42/17

7
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 520 NumerPDF 42.02 42.02/17

8
KAZIŃSKA Magdalena 2001-04-11 Z/0481/15

TAK

Wzwyż K 519 NumerPDF 1.40 1.50/16

9
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 511 NumerPDF 31.66 31.66/17

10
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

100m M 517 NumerPDF 11.51 11.47/16

11
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

200m M 517 NumerPDF 23.50 23.50/17

12
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

400m M 517 NumerPDF 59.46/16

13
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.95 1.95/17

14
LESICKI Marcel 2002-04-22 Z/0909/16

TAK

W dal M 517 NumerPDF 5.29 5.29/17

15
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

200m M 515 NumerPDF

16
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

110m M (91.4) U16 515 NumerPDF 16.01 16.01/17

17
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 517 NumerPDF 13.49 13.49/17

18
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

100m M 519 NumerPDF 12.16 12.16/17

19
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

W dal M 519 NumerPDF 5.56 5.56/17

20
PUCZKO Michał 1999-07-30 Z/2052/16

TAK

400m M 518 NumerPDF 52.55 52.55/17

21
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K 512 NumerPDF 1.58 1.62/15

22
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 511 NumerPDF 18.93 18.93/17

23
SKRZYPEK Rafał 1998-07-02

Oszczep M (800) 508 NumerPDF 38.22 38.52/16

24
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

Wzwyż K 511 NumerPDF 1.40 1.40/17

25
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 512 NumerPDF 43.13 43.83/16

26
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 518 NumerPDF 41.77 41.77/17

27
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 518 NumerPDF 27.43 27.43/17

28
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

100m M 515 NumerPDF 11.38 11.38/17

29
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

200m M 515 NumerPDF 22.86 22.86/17

30
WĘGLARZ Maciej 2000-10-09 Z/2819/15

TAK

2000m prz.M 511 NumerPDF 7:17.42 7:17.42/17

31
WOŁCZYŃSKA Marta 1999-01-12 Z/2196/15

TAK

400m pł K 510 NumerPDF 63.47/16

32
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

400m M 513 NumerPDF 48.15 48.15/17

33
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

1500m K 510 NumerPDF

34
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M 518 NumerPDF 5.78 5.78/17

35
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

Trójskok M 518 NumerPDF 11.85 11.85/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Piotr 1997-06-19 Z/1369/13

TAK

100m M 85 NumerPDF 11.41/14

 
UKS Jedynka Łowicz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/LD/15

Wykupiona w roku :

2015

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLEWICZ Iwona 1996-05-17 Z/0143/12

2013

100m K 175 NumerPDF 12.83 12.83/17

2
OLEWICZ Iwona 1996-05-17 Z/0143/12

2013

200m K 175 NumerPDF 27.00 26.66/12

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 236 ( 184 ) K-85 M-99
 
KS AZS AWF Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/WLKP/11

Wykupiona w roku :

2013

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Michał 1991-03-10

100m M 936 NumerPDF 11.25 11.25/17

 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 Z/2457/16

TAK

100m M 161 NumerPDF 11.24 11.24/17

2
IGNYŚ Arkadiusz 2000-10-28 Z/2457/16

TAK

200m M 161 NumerPDF 22.96 22.96/17

3
LISEK Martyna 2001-03-04 Z/0933/15

TAK

400m K 160 NumerPDF 63.47 63.47/17

4
PETRYKOWSKA Aleksandra 2001-02-27 Z/0935/15

TAK

400m K 155 NumerPDF 62.03 62.03/17

5
PETRYKOWSKA Anna 2001-02-27 Z/0936/15

TAK

400m pł K 161 NumerPDF 73.93 73.93/17

6
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

800m M 162 NumerPDF 2:21.95 2:21.95/17

7
WALASZCZYK Klaudiusz 2001-11-28 Z/0439/16

TAK

3000m M 155 NumerPDF 9:44.59 9:44.59/17

8
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

1500m K 150 NumerPDF 4:55.94 4:55.94/17

9
ZAWADZKI Bartosz 2001-08-24 Z/0934/15

TAK

800m M 164 NumerPDF 2:10.32 2:10.32/17

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 23 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

100m K 136 NumerPDF 13.22 13.01/14

2
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

200m K 136 NumerPDF 27.52 26.76/16

3
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

400m pł K 136 NumerPDF 64.25 64.25/17

4
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

100m M 143 NumerPDF 11.50 11.44/16

5
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

200m M 143 NumerPDF 22.97 22.69/16

6
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

W dal K 145 NumerPDF 5.41 5.41/17

7
CZACHOWSKA Martyna 2000-02-13 Z/1472/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 140 NumerPDF 41.02 43.13/16

8
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

200m M 137 NumerPDF

9
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

100m M 137 NumerPDF 12.02 12.02/17

10
DOMARADZKI Jakub 2002-05-13 Z/5680/15

TAK

400m M 135 NumerPDF 54.26 54.26/17

11
GRONOWSKA Angelika 1998-06-10 Z/0590/14

TAK

Oszczep K (600) 142 NumerPDF 36.75 41.59/16

12
JANKOWSKA Martyna 2001-12-27 Z/1477/15

TAK

400m pł K 138 NumerPDF 68.42 68.42/17

13
KLĘSK Jakub 1998-03-05 Z/4479/15

TAK

W dal M 140 NumerPDF 6.94 7.22/16

14
KORZENIOWSKA Kamila 2001-01-10 Z/3654/16

TAK

200m K 136 NumerPDF

15
KORZENIOWSKA Kamila 2001-01-10 Z/3654/16

TAK

100m K 136 NumerPDF 12.93 12.93/17

16
KRECZMER Marta 2002-08-22 Z/0797/16

TAK

100m K 136 NumerPDF 13.51 12.96/15

17
LACHELE Susane 2000-07-10 Z/1473/15

TAK

400m pł K 146 NumerPDF 60.73 60.73/16

18
MICHAŁOWSKI Bartosz 1999-01-10 Z/0117/15

TAK

200m M 147 NumerPDF 23.44 23.44/17

19
MICHAŁOWSKI Bartosz 1999-01-10 Z/0117/15

TAK

100m M 147 NumerPDF 11.27 11.27/17

20
MROCZYŃSKI Michał 2000-04-03 Z/0977/17

TAK

3000m M 138 NumerPDF 9:37.18 9:37.18/17

21
RÓŻAŃSKI Paweł 1995-11-10 Z/2056/11

TAK

W dal M 144 NumerPDF 6.96/16

22
SKOWRON Anna 2001-02-18 Z/5677/15

TAK

400m pł K 147 NumerPDF 73.97 73.97/17

23
STOLARSKI Wiktor 2002-11-10 Z/3813/16

TAK

200m M 139 NumerPDF 27.75/16

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRAD Filip 2001-02-13 Z/0938/15

TAK

3000m M 92 NumerPDF 9:32.46 9:32.46/17

2
KAŹMIERCZAK Weronika 1998-09-29 Z/4860/15

TAK

3000m K 182 NumerPDF 10:53.11 10:45.14/16

3
SIUDA Mateusz 1998-05-05 Z/1268/14

TAK

100m M 178 NumerPDF 10.96 10.96/17

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 13 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDALSKI Sławomir 1983-03-17 Z/3168/15

TAK

200m M 413 NumerPDF 22.85/02

2
BOROWIK Przemysław 2000-06-23 Z/0011/15

TAK

2000m prz.M 424 NumerPDF 7:04.12 7:04.12/17

3
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

100m M 406 NumerPDF 12.55 12.55/17

4
CHUDY Adam 2002-08-18 Z/2633/17

TAK

200m M 406 NumerPDF

5
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

100m K 400 NumerPDF 12.11 12.11/17

6
KŁOSOWSKI Jakub 2000-03-02 Z/2063/16

TAK

110m M (91.4) U18 410 NumerPDF 15.48 15.48/17

7
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

100m K 409 NumerPDF 13.62 13.62/17

8
MATUSZAK Marika 1999-01-12 Z/2064/16

TAK

Wzwyż K 414 NumerPDF 1.54 1.55/16

9
MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 Z/4473/15

TAK

110m M (91.4) U18 407 NumerPDF 14.56 14.11/16

10
SWANCAR Kamil 1998-07-20 Z/0577/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 419 NumerPDF 67.02 67.02/17

11
WASZAK Krzysztof 2000-01-16 Z/2346/17

TAK

Trójskok M 411 NumerPDF 12.40 12.40/17

12
WRÓBEL Krzysztof 1996-02-14 Z/1056/13

TAK

100m M 402 NumerPDF 10.81 10.71/15

13
WSZELAKA Magdalena 1999-04-10 Z/1815/16

TAK

100m K 406 NumerPDF 12.48 12.20/16

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 7 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIACHURSKA Natalia 1998-07-26 Z/0813/14

TAK

Trójskok K 36 NumerPDF 9.82 11.28/14

2
KARPIK Zuzanna 2001-01-12 Z/5286/15

2016

100m K 52 NumerPDF 13.73 13.73/17

3
KOZŁOWSKA Patrycja 2001-01-08 Z/5284/15

TAK

Wzwyż K 34 NumerPDF 1.55 1.55/17

4
RATAJCZAK Zofia 2000-07-11 Z/5281/15

TAK

Wzwyż K 42 NumerPDF 1.50 1.55/16

5
SMOLIBOCKA Eliza 1998-05-17 Z/0817/14

TAK

Trójskok K 41 NumerPDF 10.67 11.30/14

6
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 24 NumerPDF 11.74 11.74/17

7
ZARAŚ Katarzyna 2001-09-01 Z/5277/15

TAK

Dysk K (1kg) 24 NumerPDF 32.04 32.04/17

 
MKS Gniezno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

800m M 801 NumerPDF 2:02.81 2:00.49/16

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 20 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BINIEK Jakub 2001-03-23 Z/1489/15

TAK

800m M 61 NumerPDF 2:04.51 2:04.51/17

2
CIESIELSKA Natalia 2000-04-02 Z/1554/15

TAK

400m pł K 65 NumerPDF

3
CZYŻ Maciej 1999-03-11 Z/0976/15

TAK

3000m M 60 NumerPDF 8:59.68 8:59.68/17

4
DUDZIAK Piotr 2000-04-20 Z/1316/15

TAK

800m M 60 NumerPDF 1:58.43 1:58.43/17

5
KŁOSIŃSKA Lena 2000-03-08 Z/1337/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 62 NumerPDF 37.31 38.00/16

6
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

100m K 78 NumerPDF 13.64 13.64/17

7
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

200m K 78 NumerPDF 28.41 28.41/17

8
LUDWICZAK Damian 2000-03-01 Z/3446/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 76 NumerPDF 47.80 47.80/17

9
OBST Zuzanna 2000-09-10 Z/5283/15

TAK

1500m K 80 NumerPDF

10
RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 Z/2355/15

TAK

800m M 68 NumerPDF 1:57.07 1:55.35/16

11
RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 Z/2355/15

TAK

400m M 68 NumerPDF

12
RATAJCZAK Adrian 1998-09-14 Z/2355/15

TAK

1500m M 68 NumerPDF 4:05.34 4:05.31/16

13
URBANIAK Jagoda 2002-01-02 Z/3794/16

TAK

400m K 67 NumerPDF 61.50 61.50/17

14
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

100m pł K 70 NumerPDF 14.28 14.12/16

15
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

100m K 70 NumerPDF 12.13 12.05/16

16
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

100m M 67 NumerPDF 11.39 11.00/16

17
ZARZYŃSKI Filip 1998-02-06 Z/3976/15

TAK

200m M 67 NumerPDF 23.47 22.19/16

18
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

100m M 64 NumerPDF 11.11 11.11/17

19
ZIELIŃSKI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

200m M 64 NumerPDF 22.40 22.40/17

20
ZIÓŁKOWSKI Adam 2002-10-16 Z/0930/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 60 NumerPDF 39.17 39.17/17

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OTWOROWSKI Adrian 1998-11-07

Oszczep M (800) 88 NumerPDF

2
STACHOWSKI Arkadiusz 1999-03-12 Z/4735/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 94 NumerPDF 49.11 49.11/17

3
WYBIERAŁA Beata 2000-06-04 Z/1849/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 91 NumerPDF 55.48 55.48/17

 
niest.Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MACIEJEWSKI Miron 1975-03-18

200m M 1 NumerPDF 26.13 25.66/15

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 39 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANIAK Zuzanna 1997-07-08 Z/2356/15

TAK

2000m prz.K 153 NumerPDF

2
BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 Z/1671/12

TAK

100m pł K 156 NumerPDF 15.45 14.63/16

3
CHOJNACKA Joanna 1996-10-23 Z/0741/14

TAK

400m K 161 NumerPDF 60.22 58.93/16

4
CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 Z/2091/17

TAK

100m M 163 NumerPDF 11.00 10.88/15

5
CIECHANOWICZ Marcin 1994-01-07 Z/2091/17

TAK

200m M 163 NumerPDF 22.23 21.61/13

6
FABISIAK Mateusz 1996-04-04 Z/0816/12

TAK

1500m M 140 NumerPDF 4:03.93 4:03.49/16

7
GALANT Martyna 1995-01-26 Z/0939/12

TAK

400m K 152 NumerPDF 56.67/15

8
GAŁANDZIEJ Jakub 1997-03-17 Z/0148/13

TAK

100m M 135 NumerPDF 11.08 10.68/13

9
GAŁGAŃSKI Marek 1997-09-02 Z/0745/14

TAK

400m M 141 NumerPDF 54.37 50.75/16

10
GORZELAŃCZYK Paweł 1996-03-28 Z/0549/13

TAK

1500m M 160 NumerPDF 4:07.44 4:07.44/17

11
GOSZCZYŃSKI Roch 1999-09-14 Z/0699/16

TAK

800m M 167 NumerPDF 1:56.89 1:56.89/17

12
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

100m M 148 NumerPDF 10.86 10.41/16

13
GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 Z/1743/13

TAK

200m M 148 NumerPDF 21.49/15

14
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

100m M 164 NumerPDF 11.19 11.16/16

15
JAKUBOWSKI Szymon 1997-03-26 Z/1516/14

TAK

200m M 164 NumerPDF 22.22 22.22/17

16
KLIMACKA Weronika 1996-04-19 Z/0938/12

TAK

400m K 2 NumerPDF 61.20 61.20/17

17
KLUPP Michał 1993-08-05 Z/1185/11

2015

400m M 152 NumerPDF 53.45 52.78/15

18
KOŁACKA Małgorzata 1993-12-21 Z/0657/11

TAK

2000m prz.K 163 NumerPDF 6:56.93 6:53.82/15

19
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06

100m M 148 NumerPDF 11.55 11.55/17

20
KRĘŻEL Dominik 1999-08-06

200m M 148 NumerPDF 23.85 23.74/16

21
KROT Izabela 1997-04-02 Z/0442/13

TAK

400m K 162 NumerPDF 59.77 59.57/16

22
LEHMANN Sebastian 2000-07-01 Z/3427/15

TAK

100m M 125 NumerPDF 11.84 11.84/17

23
LEHMANN Sebastian 2000-07-01 Z/3427/15

TAK

200m M 125 NumerPDF 24.05 24.05/17

24
LEWANDOWSKI Bartosz 1993-08-28 Z/1358/13

TAK

200m M 154 NumerPDF 22.15 21.10/16

25
ŁĄCZNA Urszula 1998-09-22 Z/0906/14

TAK

400m K 151 NumerPDF 60.07 60.07/17

26
NOWICKA Maria 2003-01-16

800m K 152 NumerPDF

27
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

100m K 152 NumerPDF 12.50 12.38/16

28
PANEK Angelika 1989-04-20 Z/1324/13

TAK

200m K 152 NumerPDF 25.29 25.29/17

29
RASIŃSKA Halina 2001-08-04 Z/0712/15

TAK

1500m K 159 NumerPDF 4:56.92 4:56.92/17

30
REMBALSKA Paulina 1998-01-22

100m K 152 NumerPDF 13.15 13.15/17

31
REMBALSKA Paulina 1998-01-22

200m K 152 NumerPDF 27.55 27.55/17

32
SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 Z/2305/16

TAK

100m M 156 NumerPDF 11.39 11.27/14

33
SARNOWSKI Daniel 1999-01-05 Z/2305/16

TAK

200m M 156 NumerPDF 23.09 22.90/16

34
SZMIDT Jędrzej 1999-03-22 Z/0574/17

TAK

800m M 148 NumerPDF 2:05.11 2:05.11/17

35
ŚWIERCZYŃSKA Daria 1995-02-21 Z/3611/11

TAK

100m K 157 NumerPDF 12.49 12.49/17

36
WOSICKI Józef 1997-12-28 Z/1617/14

TAK

100m M 155 NumerPDF 11.12 11.12/17

37
ZANDECKA Marika 1995-09-24 Z/0349/16

TAK

100m K 155 NumerPDF 12.47 12.47/17

38
ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 Z/1130/13

TAK

100m M 148 NumerPDF 11.55 11.36/15

39
ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 Z/1130/13

TAK

200m M 148 NumerPDF 22.79 22.79/17

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

100m M 512 NumerPDF 12.17 12.17/17

2
LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 Z/2620/17

TAK

Trójskok M 512 NumerPDF

3
LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 Z/2620/17

TAK

100m M 512 NumerPDF 11.84 11.84/17

4
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

100m pł K 523 NumerPDF 14.99 14.99/17

5
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

100m K 523 NumerPDF 12.62 12.62/17

 
sksunia.pl
SKS Unia Swarzędz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 46/WP/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

3000m M 65 NumerPDF 9:17.21 9:17.21/17

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 27 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKI Hubert 2001-11-30 Z/1145/17

TAK

100m M 652 NumerPDF 13.61 13.61/17

2
ANDRZEJEWSKI Hubert 2001-11-30 Z/1145/17

TAK

200m M 652 NumerPDF 27.20 27.20/17

3
ANTONIUK Marcelina 1998-10-10 Z/0434/14

TAK

400m pł K 648 NumerPDF 73.21 69.00/16

4
BĄCZYK Katarzyna 2003-12-28

Tyczka K 661 NumerPDF 2.00 2.00/17

5
CZERNIAWSKA Julia 2003-05-16 Z/2683/17

TAK

Tyczka K 660 NumerPDF 1.90 1.90/17

6
DACHTERA Adam 2001-02-14 Z/0785/15

TAK

800m M 653 NumerPDF 2:04.22 2:04.22/17

7
DACHTERA Jan 1999-05-18 Z/1578/16

TAK

800m M 652 NumerPDF 2:05.43 2:05.43/17

8
DERBIS Zuzanna 2002-08-02 Z/0438/16

TAK

400m K 660 NumerPDF 67.82 67.82/17

9
DOMAGALSKI Jakub 2000-10-31 Z/2795/16

TAK

100m M 660 NumerPDF 11.47 11.47/17

10
DOMAGALSKI Jakub 2000-10-31 Z/2795/16

TAK

200m M 660 NumerPDF 23.36 23.36/17

11
FRĄTCZAK Sandra 2004-11-14 Z/2684/17

TAK

Tyczka K 645 NumerPDF 2.00 2.00/17

12
GARASZ Magdalena 2000-05-20 Z/0787/15

TAK

3000m K 654 NumerPDF 11:34.77 10:42.96/16

13
HOFMAN Maria 1999-07-03 Z/0859/15

TAK

400m K 657 NumerPDF 57.83 57.83/17

14
KORPIK Dominik 1995-08-01 Z/1834/11

TAK

Tyczka M 648 NumerPDF 4.00/15

15
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/0226/17

TAK

800m M 664 NumerPDF 2:06.31 2:06.31/17

16
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

100m K 647 NumerPDF 13.44 13.37/16

17
KOWALSKA Sara 2001-08-01 Z/0789/15

TAK

200m K 647 NumerPDF 28.24 28.01/16

18
KUSA Gabriela 2000-10-31 Z/0874/15

TAK

200m K 662 NumerPDF 29.07 28.29/16

19
KUSA Gabriela 2000-10-31 Z/0874/15

TAK

100m K 662 NumerPDF 13.89 13.48/16

20
MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 Z/0863/15

TAK

3000m M 654 NumerPDF 9:04.20 9:04.20/17

21
MICHALSKI Michał 1996-12-18 Z/0662/12

TAK

Tyczka M 660 NumerPDF 3.80 3.80/15

22
MIKOŁAJCZAK Hubert 1995-01-20

1500m M 661 NumerPDF 4:35.36/10

23
NAWROT Mikołaj 2000-02-05 Z/0793/15

TAK

400m M 661 NumerPDF 52.38 52.38/17

24
ODLANICKI-POCZOBUTT Nikodem 1995-10-22 Z/0652/11

TAK

Tyczka M 661 NumerPDF 4.40/12

25
PRZYBYLAK Jakub 2001-02-07 Z/3336/16

TAK

400m M 652 NumerPDF 59.24 59.24/17

26
STĄPOREK Urszula 2003-05-15 Z/2179/17

TAK

Tyczka K 649 NumerPDF 2.50 2.50/17

27
ŻYWOT Agata 2001-03-24 Z/0738/17

TAK

400m K 660 NumerPDF 67.47 67.47/17

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GEMBALSKI Łukasz 1998-07-22 Z/0701/16

TAK

2000m prz.M 201 NumerPDF 7:03.10 7:03.10/17

2
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 206 NumerPDF 53.26 53.26/17

3
KOWALSKI Bartosz 1999-05-11 Z/0897/17

TAK

Młot M U20 (6kg) 205 NumerPDF 43.19 43.19/17

4
MACIEJEWSKA Patrycja 1999-06-01 Z/3149/15

TAK

Młot K (4kg) 204 NumerPDF 56.96 56.96/17

5
WALEWSKI Grzegorz 2001-03-22 Z/0896/17

TAK

2000m prz.M 205 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GULCZYŃSKI Marek 1999-02-24 Z/3158/15

TAK

800m M 349 NumerPDF 1:58.54 1:58.54/17

2
PUCEK Maria 2000-07-20 Z/1247/15

TAK

3000m K 347 NumerPDF 10:53.22 10:40.75/16

 
zsnr2-szamotuly.pl
UKS Halszka Szamotuły Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIAK Przemysław 1999-04-27 Z/0644/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 551 NumerPDF 40.52 40.52/17

2
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 551 NumerPDF 46.94 46.94/17

3
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 551 NumerPDF 15.08 15.08/17

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 46 ( 32 ) K-16 M-16
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYBKA Aleksandra 2002-11-20 Z/3415/16

TAK

400m K 460 NumerPDF 69.55 69.55/17

2
FRAŚ Krzysztof 2001-10-19 Z/3834/16

TAK

400m M 478 NumerPDF 55.76 55.76/17

3
FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 Z/1639/15

TAK

800m K 464 NumerPDF 2:29.79 2:29.79/17

4
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 468 NumerPDF 9.80 9.80/17

5
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 468 NumerPDF 33.51 33.51/17

6
GUSZCZAK Jarosław 1996-10-14 Z/1600/12

TAK

4x100m M 463 NumerPDF

7
JACKÓW Krzysztof 1980-06-08

Dysk M (2kg) 472 NumerPDF 42.35 47.62/01

8
JACKÓW Krzysztof 1980-06-08

Kula M (7.26kg) 472 NumerPDF 12.95/99

9
JACKÓW Michał 1978-04-11

Kula M (7.26kg) 454 NumerPDF 15.39/99

10
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

400m pł K 452 NumerPDF 66.12 66.12/17

11
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

4x100m K 452 NumerPDF

12
KACZOR Wojciech 1997-02-07 Z/0967/13

TAK

4x100m M 462 NumerPDF

13
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25

100m K 444 NumerPDF 13.87 13.87/17

14
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25

200m K 444 NumerPDF 28.53 28.53/17

15
KICKI Mateusz 2000-02-05 Z/1640/15

TAK

2000m prz.M 465 NumerPDF 7:10.47 7:10.47/17

16
KORCZ Dawid 1997-03-05 Z/0969/13

TAK

200m M 475 NumerPDF 24.09 24.09/17

17
KORCZ Julia 2002-02-08 Z/0954/16

TAK

800m K 462 NumerPDF 2:32.99 2:32.99/17

18
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m pł K 463 NumerPDF 14.72 14.72/17

19
KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

4x100m K 463 NumerPDF

20
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

Wzwyż K 467 NumerPDF 1.66 1.66/17

21
ŁUCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

Trójskok K 467 NumerPDF 10.90 11.02/16

22
MACIEJEWSKI Artur 1998-07-21 Z/0441/14

TAK

400m pł M 460 NumerPDF 59.04 59.04/17

23
MAŁECKI Kacper 1999-04-21 Z/4190/15

TAK

400m M 452 NumerPDF 53.49/16

24
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 453 NumerPDF 18.00 18.00/17

25
MAROK Wojciech 2001-09-12 Z/1647/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 453 NumerPDF 54.04 54.04/17

26
NALEŻYTA Michalina 2003-03-28

Oszczep K U18 (500) 459 NumerPDF 19.37 19.37/17

27
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

200m K 461 NumerPDF 25.32 25.24/16

28
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

4x100m K 461 NumerPDF

29
NOWAK Zuzanna 2001-05-22 Z/1653/15

TAK

100m pł K U18 479 NumerPDF 16.01 16.01/17

30
PALICKI Maciej 1996-04-22 Z/0931/12

TAK

4x100m M 467 NumerPDF

31
PALICKI Maciej 1996-04-22 Z/0931/12

TAK

110m M 467 NumerPDF 15.16 15.16/17

32
PIESZKE Hubert 1998-11-24 Z/0390/14

TAK

Oszczep M (800) 454 NumerPDF 58.03 58.03/17

33
PIETRZKIEWICZ Amelia 2005-06-29

800m K 478 NumerPDF 2:56.40 2:56.40/17

34
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

Wzwyż K 453 NumerPDF 1.63 1.63/17

35
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

100m K 466 NumerPDF 12.68 12.62/16

36
ROZMIAREK Ewelina 2002-05-18 Z/0952/16

TAK

4x100m K 466 NumerPDF

37
SENK Marcin 1996-10-03 Z/1601/12

TAK

4x100m M 465 NumerPDF

38
SZYPURA Emilia 2005-03-22

200m K 463 NumerPDF 33.90 33.90/17

39
SZYPURA Emilia 2005-03-22

100m K 463 NumerPDF 15.22 15.22/17

40
WESELA Adrian 1998-11-15 Z/0387/14

TAK

200m M 461 NumerPDF 22.32 21.62/15

41
WIŚNIEWSKA Monika 2000-01-24 Z/1657/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 468 NumerPDF 21.90 22.01/16

42
WIŚNIEWSKA Monika 2000-01-24 Z/1657/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 468 NumerPDF 10.17 10.17/17

43
WLAZŁY Jakub 2000-06-17 Z/1658/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 468 NumerPDF 14.90 14.90/17

44
WLAZŁY Jakub 2000-06-17 Z/1658/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 468 NumerPDF 47.94 47.94/17

45
WOJTUŚ Mikołaj 1998-10-31 Z/4191/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 450 NumerPDF 13.83 13.83/17

46
WOJTUŚ Mikołaj 1998-10-31 Z/4191/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 450 NumerPDF 46.70 46.70/17

 
sportowiec borowo.pl
UKS Sportowiec Borowo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 36/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŹMIERCZAK Adam 2003-03-31 Z/2569/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 125 NumerPDF 35.27 35.27/17

2
STACHOWIAK Artur 2002-03-10 Z/1468/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 122 NumerPDF 47.70 47.70/17

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

Wzwyż M 28 NumerPDF 1.85 1.85/17

2
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

400m pł M (84) U18 1 NumerPDF 58.75 58.75/17

3
PITER Damian 2000-04-20 Z/3102/15

TAK

110m M (91.4) U18 1 NumerPDF 14.67 14.67/17

4
SKWIERZYŃSKI Jakub 2001-11-18 Z/3105/15

2016

Młot M U18 (5kg) 8 NumerPDF 38.33 40.40/16

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 21 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Wiktoria 2001-12-23 Z/3719/16

TAK

100m pł K U18 14 NumerPDF 18.22 18.22/17

2
BANACH Wiktoria 2001-12-23 Z/3719/16

TAK

400m pł K 14 NumerPDF 75.37 75.37/17

3
BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 Z/1417/14

TAK

Trójskok K 953 NumerPDF 10.22 10.22/17

4
BASIŃSKA Kinga 1998-02-02 Z/1417/14

TAK

400m pł K 953 NumerPDF 60.95 60.95/17

5
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 28 NumerPDF 9.46 9.46/17

6
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

400m pł K 28 NumerPDF 77.09 77.09/17

7
DRYKA Filip 1999-06-01 Z/1070/16

TAK

2000m prz.M 972 NumerPDF 6:31.49 6:31.49/17

8
DWORCZAK Nikodem 1998-03-02 Z/0525/14

TAK

1500m M 968 NumerPDF 3:56.90 3:56.90/17

9
FRAJER Aleksandra 1998-09-14 Z/1420/14

TAK

Oszczep K (600) 956 NumerPDF 38.33 43.50/16

10
JURGA Jakub 2000-03-29 Z/1071/16

TAK

2000m prz.M 644 NumerPDF 6:48.47 6:48.47/17

11
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

1500m M 69 NumerPDF

12
KONIECZEK Aneta 1997-06-08 Z/0505/13

TAK

1500m K 948 NumerPDF 4:27.59 4:26.93/16

13
ŁUKA Julia 2002-05-31 Z/2074/16

TAK

100m K 11 NumerPDF 12.74 12.74/17

14
ŁUKA Julia 2002-05-31 Z/2074/16

TAK

200m K 11 NumerPDF 26.02 26.02/17

15
SKRZYPCZAK Robert 1994-05-04 Z/4549/11

TAK

100m M 976 NumerPDF 11.35 10.87/15

16
WEISS Wiktoria 2001-12-16 Z/5946/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 957 NumerPDF 7.26 7.26/17

17
WEISS Wiktoria 2001-12-16 Z/5946/15

TAK

400m K 957 NumerPDF 70.90 70.90/17

18
WERNER Iwona 1997-12-14 Z/1674/13

TAK

1500m K 951 NumerPDF 5:11.97 4:55.71/15

19
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

W dal M 15 NumerPDF 6.15 6.21/16

20
ŻOK Łukasz 2001-05-17 Z/3718/16

TAK

100m M 15 NumerPDF 12.00 12.00/17

21
ŻOŁNOWSKI Maciej 1997-09-15 Z/0351/14

TAK

1500m M 967 NumerPDF 4:06.92 4:06.92/17

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 39 ( 34 ) K-20 M-14
 
KS Żak Wałcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULWAN Dawid 1998-04-22 Z/1601/14

TAK

100m M 201 NumerPDF 11.66/16

2
GAWĘDA Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 203 NumerPDF 47.91 47.91/17

3
KOSIDŁO Lidia 2001-05-30 Z/2916/16

TAK

100m K 201 NumerPDF 14.04 14.04/17

4
KOŻANOWSKA Magda 1995-05-15 Z/4699/11

TAK

Młot K (4kg) 206 NumerPDF 56.15 56.43/16

5
PÓŁJANOWSKA Weronika 2000-03-14 Z/2443/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 207 NumerPDF 40.45 40.45/17

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 16 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZEK Karol 2000-03-04 Z/5338/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 92 NumerPDF 40.89 41.24/16

2
BURYJ Natalia 2001-07-05

Oszczep K U18 (500) 92 NumerPDF 24.66 24.66/17

3
CEBULSKA Matylda 2001-01-06 Z/5332/15

TAK

400m K 95 NumerPDF 61.51 61.51/17

4
DZIJAK Tomasz 1998-01-20 Z/1783/16

TAK

800m M 91 NumerPDF 2:04.76 2:04.76/17

5
FRANK Ines 2002-01-09 Z/1782/16

TAK

200m K 96 NumerPDF 28.52 28.52/17

6
JAGIEŁKA Gabriela 2002-05-16 Z/3375/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 99 NumerPDF 41.27 41.27/17

7
JANOCH Konrad 2000-03-30 Z/4761/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 93 NumerPDF 43.98 43.98/17

8
KOMISARCZYK Zuzanna 2001-06-19 Z/5341/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 97 NumerPDF 46.27 46.27/17

9
KRYGIER Tomasz 1999-11-05 Z/1784/16

TAK

400m M 90 NumerPDF 53.77 53.77/17

10
ŁUKOWSKI Aleksander 2002-02-18 Z/3376/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 98 NumerPDF 31.82 31.82/17

11
ŁUKOWSKI Aleksander 2002-02-18 Z/3376/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 98 NumerPDF 39.85 39.85/17

12
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 94 NumerPDF 42.86 43.85/16

13
OCIEPA Barbara 1997-05-21 Z/1010/13

TAK

Młot K (4kg) 90 NumerPDF 50.57 50.89/15

14
PONDO Aleksandra 2001-09-30

Oszczep K U18 (500) 98 NumerPDF 27.09 27.09/17

15
SIWICKA Barbara 2000-11-16 Z/1751/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 96 NumerPDF 48.38 48.38/17

16
ZYCER Magdalena 1997-07-21 Z/1011/13

TAK

Młot K (4kg) 93 NumerPDF 55.31 56.99/15

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 18 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 48 NumerPDF

2
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 48 NumerPDF 11.62 11.62/17

3
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 47 NumerPDF 17.98 17.98/17

4
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 47 NumerPDF 49.85 49.85/17

5
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

100m K 478 NumerPDF 12.25 12.24/15

6
HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 Z/0715/17

TAK

1500m K 44 NumerPDF

7
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

100m M 71 NumerPDF 11.65 11.65/17

8
KOWALSKI Hubert 2001-03-07 Z/4938/15

TAK

200m M 71 NumerPDF 23.84 23.84/17

9
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

100m M 489 NumerPDF 11.35 11.35/16

10
KUDLA Nikodem 2000-07-24 Z/4932/15

TAK

200m M 489 NumerPDF 23.53 23.41/16

11
KUDUK Nikola 1998-03-25 Z/0284/14

TAK

100m pł K 481 NumerPDF 15.04 15.04/17

12
KUŹBIEL Weronika 1999-09-22 Z/0810/15

TAK

100m K 472 NumerPDF 13.24 13.24/17

13
ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 Z/1297/15

TAK

800m K 47 NumerPDF 2:24.90/16

14
MARUSZCZAK Maciej 1999-09-02 Z/0438/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 48 NumerPDF 14.15 14.15/17

15
MIŚLIWICKA Magdalena 1997-01-09 Z/1694/13

TAK

Dysk K (1kg) 50 NumerPDF 40.58 40.58/17

16
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

800m K 42 NumerPDF 2:13.92 2:13.92/17

17
STASIAK Dawid 1999-02-19 Z/5192/15

TAK

110m M (99.1) U20 492 NumerPDF 15.11 15.11/17

18
ZACHCIAŁ Adrian 1995-09-30 Z/4593/11

TAK

400m pł M 11 NumerPDF 54.13 53.19/16