Internetowe zg這szenia do imprezy: Propozycje do ZKN
Sezon 2018
Osobostarty wszystkie: 315 ( 315 ) K-156 M-159
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 86 ( 86 ) K-46 M-40
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

M這t K (4kg) 461 NumerPDF

2
JASTRZ牞IEC-JANKOWSKA Anna 2000-01-17 Z/0150/15

TAK

Tr鎩skok K 464 NumerPDF

3
LIBERSKA Wiktoria 1998-02-12 Z/0229/14

TAK

Tr鎩skok K 463 NumerPDF

4
PRZYBYx Ewa 2000-05-12 Z/5815/15

TAK

M這t K (4kg) 460 NumerPDF

5
R荅YCKI Mateusz 2000-04-07 Z/5816/15

TAK

Tr鎩skok M 465 NumerPDF

6
SIKORA Rados豉w 1998-03-06 Z/1575/14

TAK

M這t M (7.26kg) 462 NumerPDF

7
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K 873 NumerPDF 2:17.86 2:17.86/17

2
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

5000m M 850 NumerPDF

3
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M 850 NumerPDF 4.00 4.00/17

4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K 859 NumerPDF

5
GRACZYK Lena 2002-07-23 Z/0074/15

TAK

400m p K 861 NumerPDF

6
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

M這t K (4kg) 216 NumerPDF

7
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M (7.26kg) 888 NumerPDF

8
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m K 879 NumerPDF

9
MUNDZIA Julia 2002-11-15 Z/0076/15

TAK

400m p K 852 NumerPDF

10
MUSZY垶KI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

M這t M (7.26kg) 863 NumerPDF

11
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

200m K 873 NumerPDF 25.35 25.35/17

12
PRZYBY Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwy K 886 NumerPDF 1.73 1.73/17

13
R、KOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

1500m M 880 NumerPDF

14
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 874 NumerPDF 50.54 49.57/16

15
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

100m p K 221 NumerPDF

16
印AZI垶KI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

400m p M 875 NumerPDF

17
ZAR牞A Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwy K 878 NumerPDF 1.65 1.65/17

18
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Kula M (7.26kg) 865 NumerPDF 15.72 15.72/17

19
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

7-b鎩 K 878 NumerPDF

20
玆LSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

800m K 853 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudzi康z Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEDZIECH Mi這sz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

W dal M 349 NumerPDF 5.99 6.46/15

2
GRODEK Fabian 2002-01-23 Z/6558/15

TAK

800m M 122 NumerPDF

3
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwy M 514 NumerPDF 1.65 1.65/17

4
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

1500m K 41 NumerPDF

5
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m K 344 NumerPDF

6
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K 66 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K (1kg) 231 NumerPDF

2
KACZMAREK Zuzanna 2000-06-29 Z/1942/15

TAK

W dal K 542 NumerPDF 5.51 5.51/17

3
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m p M 508 NumerPDF

4
W犴LEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M 521 NumerPDF 5.83 5.83/17

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra W這c豉wek Osobostarty: 11 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZYK Natalia 2000-06-24 Z/2007/15

TAK

400m K 908 NumerPDF

2
CHMURZY垶KI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

M這t M (7.26kg) 020 NumerPDF

3
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K 927 NumerPDF 4.68 4.68/17

4
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M 909 NumerPDF

5
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 901 NumerPDF

6
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

5000m ch K 929 NumerPDF

7
LEWANDOWSKA Gabriela 2002-03-20 Z/0133/17

TAK

5000m ch K 486 NumerPDF

8
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

5000m ch K 984 NumerPDF

9
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

5000m ch M 902 NumerPDF 30:52.09 30:52.09/17

10
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m p K 922 NumerPDF

11
ZI茛KOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

200m M 926 NumerPDF 21.62/16

 
LUKS Serock Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBCIAK Jaros豉w 2002-03-10 Z/2205/17

TAK

Dysk M (2kg) 29 NumerPDF

2
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M (800) 28 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nak這 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOΜDZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M (800) 860 NumerPDF

2
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

M這t K (4kg) 857 NumerPDF

3
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K 864 NumerPDF

4
WI吉IEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 884 NumerPDF 6.68 6.68/17

 
MKL Toru Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAx Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

M這t K (4kg) 123 NumerPDF

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 517 NumerPDF

3
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

W dal K 518 NumerPDF 5.01 5.01/17

4
GRUDZI垶KI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

200m M 500 NumerPDF 24.44 24.44/17

5
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

Tr鎩skok K 525 NumerPDF

6
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m p K 515 NumerPDF

7
POCZWARDOWSKI J璠rzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 661 NumerPDF

8
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M 512 NumerPDF

9
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

400m M 555 NumerPDF

10
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

W dal K 573 NumerPDF 5.44 5.58/16

 
MKS Inowroc豉w Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K (600) 185 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi郵anin Che軛no Osobostarty: 15 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMI垶KA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

M這t K (4kg) 966 NumerPDF

2
KORZEC Patryk 1999-12-17 Z/2415/15

TAK

Kula M (7.26kg) 933 NumerPDF

3
LATA垶KA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K 931 NumerPDF

4
ΣKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K (4kg) 948 NumerPDF

5
ΣKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000m ch K 930 NumerPDF

6
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) 940 NumerPDF

7
MAZUREK Zuzanna 2000-01-16 Z/1983/15

TAK

2000m prz.K 954 NumerPDF

8
OCZKO Mi這sz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

5000m ch M 933 NumerPDF 25:41.48 25:41.48/17

9
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

5000m ch K 935 NumerPDF

10
RUMI垶KI Micha 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

800m M 936 NumerPDF

11
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

5000m ch M 935 NumerPDF 23:43.44 23:43.44/17

12
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

TAK

5000m ch M 951 NumerPDF 28:42.25 28:42.25/17

13
ST襾IE Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M (800) 949 NumerPDF

14
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Tr鎩skok K 958 NumerPDF

15
WI吉IEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwy K 932 NumerPDF 1.60 1.60/17

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
xB犴KI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Dysk M (2kg) 217 NumerPDF

2
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 771 NumerPDF

3
PRAJWOWSKI Kacper 1999-07-27 Z/0302/15

TAK

Kula M (7.26kg) 756 NumerPDF

4
SARNOWSKI Adrian 2000-06-17 Z/5651/15

TAK

Dysk M (2kg) 776 NumerPDF

 
UKS Czapla Bia貫 B這ta Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

100m M 12 NumerPDF

 
UKS Skompensis Sk瘼e Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/KP/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYRZYKOWSKI Jakub 2000-03-29 Z/1820/15

TAK

Kula M (7.26kg) 505 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 36 ( 36 ) K-15 M-21
 
ALKS AJP Gorz闚 Wlkp. Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

Oszczep K (600) 360 NumerPDF

2
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

100m p K 357 NumerPDF

3
LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 Z/0951/17

TAK

800m M 350 NumerPDF

4
xPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

M這t M (7.26kg) 358 NumerPDF

5
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

200m M 360 NumerPDF 22.65 22.65/17

6
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

400m M 367 NumerPDF

7
NOCUx Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

110m M 364 NumerPDF

8
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m p K 362 NumerPDF

9
PI紑O Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m p M 358 NumerPDF

10
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

400m M 361 NumerPDF

11
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

100m p K 350 NumerPDF

12
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

TAK

110m M 365 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorz闚 Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

M這t M (7.26kg) 866 NumerPDF

2
CERAZY Micha 1999-02-12 Z/4455/15

TAK

5000m ch M 867 NumerPDF 26:25.36 26:25.36/17

3
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

M這t M (7.26kg) 867 NumerPDF

4
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M 874 NumerPDF

5
JE Pawe 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

5000m ch M 869 NumerPDF 23:52.83 23:52.83/17

6
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K 866 NumerPDF

7
KUBI Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M 868 NumerPDF

8
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

5000m ch K 863 NumerPDF

9
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

M這t M (7.26kg) 870 NumerPDF

10
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

100m p K 871 NumerPDF

11
SKRZYPI垶KI Mateusz 1999-09-27 Z/4691/15

TAK

M這t M (7.26kg) 871 NumerPDF

12
SMOLI垶KA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

Oszczep K (600) 867 NumerPDF

13
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

5000m ch M 870 NumerPDF 23:46.87 23:46.87/17

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz S逝bice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

200m K 975 NumerPDF 27.71 27.71/17

 
MKST Astra Nowa S鏊 Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHR茼CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

1500m K 63 NumerPDF

2
CIECIERSKI Patryk 1998-03-30 Z/0223/14

TAK

5000m M 60 NumerPDF

3
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

TAK

1500m M 61 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros 畝ry Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

7-b鎩 K 41 NumerPDF

2
KAMI垶KA Julia 2000-10-31 Z/1913/15

TAK

100m p K 31 NumerPDF

3
MISTO Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

100m p K 48 NumerPDF

4
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

200m K 25 NumerPDF 25.77/15

5
浩LAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

100m K 52 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
G紑SKI ㄆkasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

1500m M 26 NumerPDF

2
WISEΘA ㄆkasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 24 NumerPDF

 
笈ZKIE Osobostarty: 64 ( 64 ) K-26 M-38
 
AZS 鏚 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m p K 199 NumerPDF

2
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m p K 200 NumerPDF

3
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m p K 180 NumerPDF

4
WΜDARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:53.97 3:53.97/17

 
BKL Be販hat闚 Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWIDZIAK Aleksandra 2002-05-08 Z/0171/16

TAK

800m K 555 NumerPDF

2
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Tr鎩skok K 520 NumerPDF 11.30 11.30/17

3
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

1500m K 531 NumerPDF

4
ΣCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M 521 NumerPDF

5
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

800m M 535 NumerPDF

 
KS Resursa Zdu雟ka Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwy K 929 NumerPDF

 
www.x.com.pl
KS 疾glina Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m p M 159 NumerPDF

2
JUCHNER Mateusz 1998-04-16 Z/0049/14

TAK

Oszczep M (800) 335 NumerPDF

 
LUKS Strza趾闚 Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K (4kg) 89 NumerPDF

2
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m p K 84 NumerPDF

3
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

100m M 87 NumerPDF

 
MKLA 璚zyca Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M 744 NumerPDF 3.50 3.50/17

2
PODLI垶KA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Dysk K (1kg) 754 NumerPDF

3
RYBARCZYK Pawe 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

10-b鎩 M 662 NumerPDF

4
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

Wzwy M 765 NumerPDF 1.92 1.92/17

5
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Tr鎩skok K 763 NumerPDF 10.86 10.86/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandr闚 鏚zki Osobostarty: 13 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

1500m M 150 NumerPDF

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M (2kg) 8 NumerPDF

3
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Tr鎩skok M 150 NumerPDF 13.28 13.28/17

4
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M 72 NumerPDF

5
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

400m p K 134 NumerPDF

6
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

TAK

W dal M 3 NumerPDF 5.83 6.16/16

7
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

TAK

110m M 130 NumerPDF

8
KOxTA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

100m p K 74 NumerPDF

9
KR粌IKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

100m M 61 NumerPDF

10
KU Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

TAK

W dal M 138 NumerPDF 6.39/16

11
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 18 NumerPDF

12
WIELI垶KA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Wzwy K 75 NumerPDF 1.60 1.60/17

13
W粑CIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

200m M 4 NumerPDF

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomasz闚 Mazowiecki Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GO挑ZIK Bart這miej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M (2kg) 496 NumerPDF

2
KARPI垶KA Aleksandra 2002-01-18 Z/2332/16

TAK

Dysk K (1kg) 501 NumerPDF

3
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

10-b鎩 M 502 NumerPDF

4
PIERZCHAx Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

100m p K 500 NumerPDF

5
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K (1kg) 509 NumerPDF

6
WR笅LEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

10-b鎩 M 506 NumerPDF

 
-
MKS Zdu雟ka Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOPUR Amelia 2002-05-14 Z/3219/16

TAK

Wzwy K 33 NumerPDF 1.47 1.47/17

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZI垶KI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

3000m M 44 NumerPDF

2
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

3000m M 33 NumerPDF

3
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 41 NumerPDF 3:54.23 3:52.48/16

4
STARO Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

800m M 35 NumerPDF

 
MUKS Park Zdu雟ka Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA B豉瞠j 1999-06-16 Z/4276/15

TAK

M這t M (7.26kg) 69 NumerPDF

2
KLIMEK Bartosz 2000-05-30 Z/5263/15

TAK

1500m M 68 NumerPDF

3
KRUPI垶KI Patryk 1998-10-09 Z/0842/14

TAK

200m M 43 NumerPDF 22.90 22.90/17

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOΜDZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

100m K 203 NumerPDF

 
MULKS 疾romski Sieradz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAPI垶KA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

Tr鎩skok K 120 NumerPDF 12.15/15

2
MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 Z/3276/15

TAK

3000m prz.M 900 NumerPDF

 
rks.org.pl
RKS 鏚 Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZY浩WSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M 29 NumerPDF

2
HASIURA J璠rzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

800m M 30 NumerPDF 1:56.67/16

3
J犵RZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3000m K 24 NumerPDF

4
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF

5
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M 70 NumerPDF

6
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Tr鎩skok K 30 NumerPDF 11.93 11.93/17

7
危IAΘOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 2.50 2.50/17

 
www.salos-wodna.pl
SL Salos-Wodna 鏚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

800m M 898 NumerPDF 1:55.47/16

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 鏚 Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 3.70 3.70/17

2
MU浴玆垶KI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

Tyczka M 442 NumerPDF 4.20 4.60/16

3
SZTACHA垶KA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 423 NumerPDF 5.17 5.26/16

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MILCZAREK Mateusz 2000-04-03 Z/2273/15

TAK

Tr鎩skok M 302 NumerPDF 13.02 13.02/17

2
PODSIADΧ Adam 2000-04-07 Z/4978/15

TAK

Tr鎩skok M 329 NumerPDF

3
RUTOWICZ Przemys豉w 2000-02-02 Z/2231/15

TAK

Wzwy M 326 NumerPDF 1.95 1.95/17

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 68 ( 68 ) K-37 M-31
 
CWKS Resovia Rzesz闚 Osobostarty: 18 ( 18 ) K-4 M-14
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

800m K 522 NumerPDF

2
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

400m M 48 NumerPDF

3
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

400m p K 155 NumerPDF

4
FURMAN Pawe 2002-06-21 Z/2123/16

TAK

1500m M 503 NumerPDF

5
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

Wzwy M 417 NumerPDF 1.80 1.80/17

6
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

1500m M 168 NumerPDF 4:09.23 4:09.23/17

7
KOZDRA垶KI Jakub 2002-01-27 Z/1367/16

TAK

800m M 504 NumerPDF

8
MATYJA Micha 2002-08-28 Z/3140/17

TAK

Dysk M (2kg) 1 NumerPDF

9
OTOK Bart這miej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Kula M (7.26kg) 85 NumerPDF

10
PLIZGA Daria 2001-05-22 Z/6413/15

TAK

100m p K 148 NumerPDF

11
PRZYDZIA Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

800m M 727 NumerPDF

12
SOK茛 Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

800m M 568 NumerPDF

13
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

800m K 521 NumerPDF 2:18.82 2:18.82/17

14
TERESZKIEWICZ Damian 2000-02-14 Z/2668/15

TAK

1500m M 567 NumerPDF

15
UCHMAN Bart這miej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

Kula M (7.26kg) 4 NumerPDF

16
WDOWIK Oliwer 2002-01-03 Z/2338/16

TAK

100m M 155 NumerPDF

17
玆CZY垶KI Maximilian 2002-02-06 Z/2669/16

TAK

100m M 149 NumerPDF

18
玆CZY垶KI Tomasz 2002-02-06 Z/2668/16

TAK

100m M 55 NumerPDF

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZ襾A Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

2000m prz.K 65 NumerPDF

2
G邘IAK Kacper 2000-01-09 Z/6400/15

TAK

800m M 58 NumerPDF

3
GU涔OWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

1500m M 97 NumerPDF

4
KOΒK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

800m K 73 NumerPDF

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
D、EK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

100m K 553 NumerPDF

2
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

400m K 550 NumerPDF

3
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 556 NumerPDF

4
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

800m M 552 NumerPDF

5
KOPE Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Dysk M (2kg) 550 NumerPDF

6
KRZY浩WSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

400m K 560 NumerPDF

7
LEBIODA Stanis豉w 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

1500m M 560 NumerPDF

8
ΜPATKA Maciej 2002-09-25 Z/3135/16

TAK

100m M 555 NumerPDF

9
MIERZWA Micha 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M (800) 557 NumerPDF

10
WALIΘO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

800m K 553 NumerPDF

11
WAΘIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

M這t K (4kg) 553 NumerPDF

12
WI吉IOWSKI Miko豉j 2002-06-14 Z/3131/16

TAK

Oszczep M (800) 554 NumerPDF

13
WOΜSZYN Ma貪orzata 2000-10-20 Z/3005/15

TAK

5000m ch K 55 NumerPDF

14
ZI茛KOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

M這t K (4kg) 560 NumerPDF

15
ZWOLI垶KA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 551 NumerPDF

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMA垶KI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 11 NumerPDF

2
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

Oszczep K (600) 127 NumerPDF

3
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

7-b鎩 K 51 NumerPDF

 
LKS Resovia Rzesz闚 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAZIK Karolina 2002-01-23 Z/2340/16

TAK

100m p K 168 NumerPDF

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DULIK Pawe 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

3000m prz.M 970 NumerPDF

2
JABΜ垶KA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

3000m K 972 NumerPDF

3
KULIG Maksymilian 1999-02-24 Z/2627/15

TAK

5000m ch M 971 NumerPDF 24:51.16 24:51.16/17

4
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

M這t K (4kg) 973 NumerPDF

5
M.RA Julia 2000-09-27 Z/2613/15

TAK

5000m ch K 969 NumerPDF

6
PIxT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

M這t M (7.26kg) 967 NumerPDF

7
RA Wiktoria 2000-11-14 Z/2612/15

TAK

5000m ch K 970 NumerPDF

8
RUSEK Patrycja 2002-01-21 Z/1455/16

TAK

5000m ch K 968 NumerPDF

9
STAFIEJ Piotr 1999-01-22 Z/0568/15

TAK

Tr鎩skok M 974 NumerPDF

10
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

100m K 967 NumerPDF

11
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

Tr鎩skok K 972 NumerPDF

12
W* Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

Tr鎩skok M 973 NumerPDF

13
WIDLI垶KA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

800m K 966 NumerPDF 2:18.54 2:18.54/17

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLANO Pawe 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

M這t M (7.26kg) 64 NumerPDF

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa D瑿a Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
B、A Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

2000m prz.K 228 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA D瑿ica Korzeniowski.pl Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF

2
CICH Maria 2000-01-15 Z/2114/15

TAK

5000m ch K 278 NumerPDF

3
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

100m K 234 NumerPDF

4
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

W dal K 218 NumerPDF 5.54 5.54/17

5
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

W dal K 502 NumerPDF 5.44 5.44/17

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemy郵 Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

Dysk K (1kg) 57 NumerPDF

2
G紑NIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

Dysk K (1kg) 55 NumerPDF

3
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K (1kg) 29 NumerPDF

4
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

Wzwy M 37 NumerPDF 2.00 2.00/17

5
W粑CICKI Grzegorz 1999-01-05 Z/1069/15

TAK

800m M 32 NumerPDF 1:55.32 1:55.32/17

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
W癿RZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

800m K 444 NumerPDF

2
WRO垶KA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K 24 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 16 ( 16 ) K-7 M-9
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Bia造stok Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 783 NumerPDF 25.42/16

2
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m p K 783 NumerPDF

3
HAJKOWSKI Adrian 2001-02-23 Z/2724/15

TAK

Dysk M (2kg) 1 NumerPDF

4
KISZLUK Justyna 2001-06-25 Z/2727/15

TAK

400m K 1 NumerPDF

5
LESZCZY垶KA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

400m p K 569 NumerPDF

6
MARKOWSKA Natalia 1999-03-31 Z/4521/15

TAK

400m K 776 NumerPDF

 
LKS Narew Kurpiewski υm瘸 Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 Z/2549/15

TAK

W dal K 644 NumerPDF 5.54 5.54/17

2
DΣ烤IEWSKA Klaudia 2001-03-19 Z/2701/15

TAK

Wzwy K 633 NumerPDF 1.55 1.60/16

3
KONOPKA Daniel 2002-05-02 Z/3777/16

TAK

Oszczep M (800) 648 NumerPDF

4
KONSTANTY Mateusz 1998-11-12 Z/1286/14

TAK

W dal M 640 NumerPDF 6.44 6.53/16

5
KOZΜWSKI Adam 1999-09-25 Z/2551/15

TAK

Wzwy M 637 NumerPDF 1.95 1.95/17

6
KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 Z/3265/16

TAK

W dal M 636 NumerPDF

 
SALOS.SUWALKI.PL
SL Salos Suwa趾i Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/PD/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACHNOWSKI Daniel 2001-01-11 Z/0424/16

TAK

110m M 444 NumerPDF

 
UKS 19 Bojary Bia造stok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MISZKIEL Marcin 2001-05-25 Z/0427/16

TAK

100m M 25 NumerPDF

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik August闚 Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

3000m prz.M 194 NumerPDF

2
SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 Z/2397/15

TAK

400m p M 197 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 45 ( 45 ) K-25 M-20
 
KS Gwardia Pi豉 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMEK Patrycja 1999-03-22 Z/0193/15

TAK

400m p K 136 NumerPDF

2
CHWAΒK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

7-b鎩 K 145 NumerPDF

3
KL邘K Jakub 1998-03-05 Z/4479/15

TAK

W dal M 140 NumerPDF 7.27 7.27/17

4
SMOLE Kaja 2000-10-01 Z/1465/15

TAK

100m p K 142 NumerPDF

 
www.ksstal.pl
KS Stal Ostr闚 Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 21/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGOROWSKA Julia 2000-04-06 Z/0595/15

TAK

W dal K 317 NumerPDF 5.34 5.34/17

2
TUCZY垶KI Micha 2000-05-13 Z/1066/17

TAK

100m M 304 NumerPDF

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEMPACH Jakub 2001-08-21 Z/3875/15

TAK

100m M 3 NumerPDF

 
LKS Orkan Ostrzesz闚 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

10-b鎩 M 962 NumerPDF

2
名ITO Kacper 1999-08-31 Z/2300/16

TAK

10-b鎩 M 982 NumerPDF

3
WR笅EL Martyna 2000-02-19 Z/6217/15

TAK

7-b鎩 K 961 NumerPDF

4
WYL癿A Nikodem 1998-06-03 Z/1519/14

TAK

400m p M 967 NumerPDF

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KURKOWIAK Sandra 1999-09-24 Z/0134/15

TAK

400m p K 180 NumerPDF

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Wrze郾ia Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 Z/4472/15

TAK

200m K 400 NumerPDF 26.43/16

2
KWIATKOWSKI Krystian 1999-06-22 Z/2630/15

TAK

400m M 405 NumerPDF

3
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

100m p K 427 NumerPDF

4
MIRECKI Grzegorz 2000-01-31 Z/4473/15

TAK

110m M 407 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Piotr 2000-04-20 Z/1316/15

TAK

400m M 60 NumerPDF

2
J犵RASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

W dal K 72 NumerPDF 5.17 5.17/17

3
LISIECKA Maria 2000-07-17 Z/0792/15

TAK

400m p K 78 NumerPDF

4
MRUGALSKA Nikola 2002-02-16 Z/0922/16

TAK

100m K 71 NumerPDF

5
OLEJNICZAK Jakub 1998-10-08 Z/0201/16

TAK

200m M 87 NumerPDF 22.70 22.70/17

6
WESOΜWSKA Kaja 2001-07-18 Z/1328/15

TAK

100m p K 66 NumerPDF

7
WESOΜWSKA Zyta 1999-01-02 Z/0723/15

TAK

Wzwy K 64 NumerPDF 1.65 1.67/16

8
ZDROJEWSKI Amadeusz 1998-10-09 Z/2380/16

TAK

400m M 65 NumerPDF 48.48 50.78/17

9
ZIELI垶KI Bartosz 1999-06-30 Z/1611/16

TAK

200m M 64 NumerPDF

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARA垶KA Vanessa 2002-10-27 Z/2137/16

TAK

W dal K 94 NumerPDF 5.27 5.27/17

2
GRZELCZAK Kacper 1999-01-13 Z/0377/15

TAK

400m p M 89 NumerPDF

3
J犵RYCZKA Aleksandra 2000-10-12 Z/4626/15

TAK

Tr鎩skok K 93 NumerPDF 10.97 10.97/17

4
K犵ZIA Kamila 2001-02-12 Z/4625/15

TAK

400m p K 91 NumerPDF

5
MRUG Kamil 2001-10-30 Z/6251/15

TAK

400m p M 89 NumerPDF

6
SKRZYPEK Mateusz 2000-07-03 Z/4624/15

TAK

W dal M 91 NumerPDF 7.09 7.09/17 PK

7
TWARDOWSKA Patrycja 1999-02-18 Z/0379/15

TAK

Tr鎩skok K 92 NumerPDF 11.68 11.91/16

 
www.poznan.azs.pl
O AZS Pozna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAPARTY Bartosz 1997-09-18 Z/1130/13

TAK

400m p M 148 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Pi豉 Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 525 NumerPDF

2
LEWANDOWSKI Jakub 1999-12-06 Z/2620/17

TAK

W dal M 512 NumerPDF

3
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

100m p K 523 NumerPDF

4
WOJCIECHOWSKI Krystian 2000-06-17 Z/1595/15

TAK

400m p M 504 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KU名IK Magdalena 2000-04-17 Z/1310/15

TAK

W dal K 181 NumerPDF 4.98 5.06/16

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KR粌IKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

100m M 206 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan 字oda Wlkp. Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Martyna 2000-10-28 Z/6373/15

TAK

400m p K 452 NumerPDF

2
KULPI垶KA Anna 1999-04-14 Z/0382/15

TAK

100m p K 463 NumerPDF

3
ΣCZAK Zofia 1999-01-26 Z/4189/15

TAK

Wzwy K 467 NumerPDF 1.65 1.65/17

4
NEUMANN Sara 2000-09-30 Z/1648/15

TAK

400m K 461 NumerPDF

5
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

Wzwy K 453 NumerPDF 1.55 1.55/17

 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOROWSKA Nikola 2001-01-03 Z/3097/15

TAK

7-b鎩 K 3 NumerPDF