Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu LA
CZĘSTOCHOWA, 01.05.2017
Osobostarty wszystkie: 221 ( 153 ) K-73 M-80
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
niestowarzyszony Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASIK Adam 1995-06-14 Z/1875/11

TAK

150m M 22 NumerPDF

2
BŁASIK Adam 1995-06-14 Z/1875/11

TAK

300m M 22 NumerPDF 34.90/14

3
HAŁAJ Robert 1971-06-07

Dysk M (2kg) 999 NumerPDF 33.81/16

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 35 ( 21 ) K-12 M-9
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

150m M 189 NumerPDF

2
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

100m M 189 NumerPDF 11.42/11

3
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

100m K 183 NumerPDF 12.84/14

4
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

150 m K 183 NumerPDF

5
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

150 m K 185 NumerPDF

6
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

100m K 185 NumerPDF 14.31/11

 
LKS Koluszki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

2000 m K 55 NumerPDF

2
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

2000m M 57 NumerPDF 6:40.82/15

3
WIKTOREK Michał 1999-02-07 Z/2757/15

TAK

2000m M 58 NumerPDF 7:15.32/15

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

2016

Dysk K U16 (0.75kg) 89 NumerPDF 30.57/16

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

2016

Kula K U16 (3kg) 89 NumerPDF 10.58/16

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLIS Łukasz 2002-08-01 Z/2478/16

2016

Oszczep M U16 (600) 5 NumerPDF 41.58/16

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 ŁódĽ Osobostarty: 9 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

2016

Oszczep K U16 (500) 424 NumerPDF 33.17 41.57/16

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

2016

Dysk K U16 (0.75kg) 424 NumerPDF 27.29 27.29/17

3
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

2016

Kula K U16 (3kg) 424 NumerPDF 10.23 11.14/16

4
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29

W dal K 421 NumerPDF 4.73/16

5
JUSZCZAK Gabriela 2004-03-29

100m K 421 NumerPDF

6
KWIATKOWSKA Klaudia 2002-08-16 Z/2397/16

2016

300m K 428 NumerPDF 48.58/15

7
KWIATKOWSKA Klaudia 2002-08-16 Z/2397/16

2016

100m K 428 NumerPDF 15.28/16

8
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

100m K 423 NumerPDF 13.40/15

9
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K 423 NumerPDF

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 13 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 501 NumerPDF 24.87 24.87/17

2
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

W dal K 501 NumerPDF

3
BALEJA Natalia 2003-02-01 Z/1113/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 501 NumerPDF 9.63 9.63/17

4
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 116 NumerPDF 40.23/16

5
JAKIEL Krystian 2001-08-22 Z/4028/15

TAK

300m M 777 NumerPDF 40.85/16

6
JAKIEL Krystian 2001-08-22 Z/4028/15

TAK

100m M 777 NumerPDF 13.03/16

7
KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 77 NumerPDF 1.67/16

8
KOWALCZYK Dawid 2002-10-08 Z/3284/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 915 NumerPDF 32.65 32.65/17

9
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M 295 NumerPDF 1.81/16

10
PAJˇK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

W dal M 86 NumerPDF 5.72/15

11
PAJˇK Patryk 2000-02-07 Z/4151/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 86 NumerPDF 42.28 44.93/16

12
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Wzwyż K 161 NumerPDF 1.56/16

13
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 161 NumerPDF 22.77 22.77/17

 
WNS Szkoła Gortata ŁódĽ Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/LD/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRECHSLER Paweł 1989-01-22 Z/2112/17

TAK

100m M 23 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 10 ( 9 ) K-2 M-7
 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 10 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKI Michał 1999-10-06 Z/5221/15

TAK

1000m M 43 NumerPDF

2
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

600m M 47 NumerPDF

3
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

600m K 47 NumerPDF 1:35.66/16

4
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

1000m M 50 NumerPDF 2:54.05/16

5
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

600m K 38 NumerPDF

6
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1000m K 38 NumerPDF 3:11.82/15

7
SZCZEPAŃSKI Paweł 1998-09-18

1000m M 42 NumerPDF 3:01.47/16

8
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

1000m M 44 NumerPDF

9
WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 Z/0866/11

TAK

1000m M 38 NumerPDF 2:34.78/16

10
ZABORSKI Mateusz 1993-06-25

600m M 39 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 6 ) K-4 M-2
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 11 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

100m K 433 NumerPDF

2
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

300m K 433 NumerPDF

3
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 336 NumerPDF 1.15/16

4
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

W dal M 336 NumerPDF 3.82/16

5
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Wzwyż M 456 NumerPDF

6
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

W dal M 456 NumerPDF

7
STARZYCKA Julita 2004-04-19 Z/2081/17

TAK

Wzwyż K 238 NumerPDF 1.22/16

8
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

100m K 1545 NumerPDF

9
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

300m K 1545 NumerPDF

10
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

100m K 328 NumerPDF

11
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

300m K 328 NumerPDF 55.87/16

 
OPOLSKIE Osobostarty: 26 ( 15 ) K-5 M-10
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 20 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARZ Patryk 1994-02-06 Z/2032/11

TAK

100m M 12 NumerPDF 11.30/16

2
BEDNARZ Patryk 1994-02-06 Z/2032/11

TAK

300m M 12 NumerPDF 36.34/13

3
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

Wzwyż K 22 NumerPDF 1.52/15

4
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

W dal K 22 NumerPDF

5
CIE¦LA Tomasz 1999-08-22 Z/3180/15

TAK

600m M 38 NumerPDF 1:29.78/15

6
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

600m M 33 NumerPDF

7
KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 Z/2743/15

TAK

Wzwyż M 50 NumerPDF 1.71/16

8
KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 Z/2743/15

TAK

W dal M 50 NumerPDF 5.60/16

9
KAZIMIERSKI Kacper 2001-01-12 Z/2743/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 50 NumerPDF 30.60/15

10
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Wzwyż K 62 NumerPDF 1.62/15

11
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

W dal K 62 NumerPDF 4.37/16

12
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 62 NumerPDF 9.00/16

13
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

150m M 29 NumerPDF

14
MIKA Łukasz 1999-03-23 Z/1699/16

TAK

600m M 13 NumerPDF

15
MUCHA Marek 2001-02-25 Z/5898/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 12 NumerPDF

16
PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 Z/2654/15

TAK

Wzwyż K 76 NumerPDF 1.36/15

17
PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 Z/2654/15

TAK

W dal K 76 NumerPDF 4.69/16

18
PANCYLEJKO Natalia 2000-06-16 Z/2654/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 76 NumerPDF 10.21/16

19
PANICZ Marcin 1999-03-25 Z/3181/15

TAK

Oszczep M (800) 21 NumerPDF

20
RACHWALIK Bartłomiej 2001-07-06 Z/5899/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 13 NumerPDF

 
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PALUSZEK Michał 1999-02-08 Z/4563/15

TAK

100m M 829 NumerPDF 11.04/16

2
PALUSZEK Michał 1999-02-08 Z/4563/15

TAK

150m M 829 NumerPDF

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 656 NumerPDF 12.95/16

2
KOŁODZIEJ Daria 2000-05-23 Z/2816/15

TAK

Dysk K (1kg) 656 NumerPDF 36.20/16

3
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

150 m K 22 NumerPDF 22.34/15

4
MACHYNIA Teresa 1999-02-03 Z/0925/15

TAK

300m K 22 NumerPDF 47.70/15

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 136 ( 100 ) K-50 M-50
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARNICKI Adam 1995-09-01 Z/2356/11

TAK

600m M 325 NumerPDF 1:19.10/14

2
PUDŁOWSKI Szymon 1989-07-20 Z/0961/13

TAK

Dysk M (2kg) 307 NumerPDF 45.71/15

 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 95 ( 63 ) K-37 M-26
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07

100m M 191 NumerPDF

2
BARTŁOMIEJCZYK Radosław 2004-04-07

300m M 191 NumerPDF

3
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

300m K 164 NumerPDF 43.21/16

4
BARTOLEWSKA Julia 2001-04-19 Z/3020/16

TAK

150 m K 164 NumerPDF

5
BATOR Szymon 2000-05-11 Z/2605/15

TAK

1000m M 332 NumerPDF 2:59.31/15

6
BE¦KA Dominik 2001-06-05 Z/5766/15

TAK

150m M 148 NumerPDF

7
BE¦KA Dominik 2001-06-05 Z/5766/15

TAK

300m M 148 NumerPDF 39.06/16

8
BIEDA Kamila 2001-02-19 Z/1900/17

TAK

W dal K 191 NumerPDF

9
BIEDA Kamila 2001-02-19 Z/1900/17

TAK

100m K 191 NumerPDF 13.89/16

10
BITNER Jan 2002-09-23 Z/3366/16

2016

300m M 129 NumerPDF

11
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

300m K 151 NumerPDF

12
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

150 m K 151 NumerPDF

13
CAŁUS Barbara 2004-01-07

100m K 155 NumerPDF

14
CAŁUS Barbara 2004-01-07

Wzwyż K 155 NumerPDF 1.25/16

15
CHŁˇDZYŃSKI Jakub 2000-09-09 Z/3836/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 150 NumerPDF 31.91/16

16
CICHOCKA Anastazja 2004-02-05

100m K 8 NumerPDF

17
CYKOWSKA Maja 2004-01-29

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.25/16

18
CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 Z/1690/17

TAK

W dal M 9 NumerPDF

19
CZEKALIŃSKI Krystian 2002-01-18 Z/1690/17

TAK

Wzwyż M 9 NumerPDF 1.35/16

20
DRAB Patrycja 1997-04-02 Z/4377/15

TAK

Młot K (4kg) 15 NumerPDF 37.13/16

21
DULSKI Robert 2002-04-14

100m M 154 NumerPDF 12.72/16

22
DULSKI Robert 2002-04-14

150m M 154 NumerPDF

23
FORMICKI Rafał 1995-06-26 Z/2758/16

TAK

2000m M 171 NumerPDF

24
HYRA Gabriela 1998-10-27 Z/5080/15

TAK

100m K 159 NumerPDF 13.43/16

25
JAGIELSKA Karolina 2000-03-09 Z/2606/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 165 NumerPDF

26
JAWORSKI Marek 1998-09-08 Z/1666/14

TAK

Wzwyż M 156 NumerPDF 2.00/16

27
JEZIAK Wiktoria 2002-03-18 Z/3210/16

TAK

600m K 175 NumerPDF 1:56.21/16

28
JOŃSKA Adrianna 1997-11-22 Z/1365/13

TAK

Młot K (4kg) 177 NumerPDF

29
KACZMAREK Marta 1999-03-12 Z/3358/15

TAK

150 m K 159 NumerPDF

30
KACZMAREK Marta 1999-03-12 Z/3358/15

TAK

100m K 159 NumerPDF 13.27/16

31
KLIMEK Dominik 1995-10-19

2000m M 1 NumerPDF

32
KLIMEK Mateusz 1999-02-03 Z/1901/17

TAK

2000m M 2 NumerPDF

33
KNAPIK Marcin 1999-09-25 Z/2756/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 17 NumerPDF

34
KOLOMPAR Sandra 2002-05-03 Z/3367/16

2016

Młot K U16 (3kg) 191 NumerPDF 26.87/16

35
KOMOROWSKA Wiktoria 2005-01-22

Wzwyż K 1 NumerPDF

36
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

300m K 191 NumerPDF 44.86/16

37
KOWALSKA Natalia 2003-02-20 Z/0669/17

TAK

150 m K 191 NumerPDF

38
KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 Z/3898/15

TAK

W dal K 17 NumerPDF 4.40/16

39
KRAKOWSKA Anna 2000-06-11 Z/3898/15

TAK

100m K 17 NumerPDF 14.68/15

40
KROMOŁOWSKA Iga 2005-04-24

300m K 540 NumerPDF

41
KULBAT Agata 2001-08-14 Z/1349/16

TAK

150 m K 540 NumerPDF

42
KULBAT Agata 2001-08-14 Z/1349/16

TAK

300m K 540 NumerPDF 45.97/16

43
LIS Klaudia 1999-03-15 Z/3360/15

TAK

Wzwyż K 14 NumerPDF 1.65/16

44
MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 Z/3211/16

TAK

150 m K 157 NumerPDF

45
MARCZEWSKA Ewa 2001-09-29 Z/3211/16

TAK

100m K 157 NumerPDF 13.82/16

46
MˇCZKA Filip 2003-07-16 Z/0857/17

TAK

600m M 154 NumerPDF

47
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Dysk K (1kg) 337 NumerPDF 38.19/16

48
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 337 NumerPDF 12.71/16

49
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

1000m M 191 NumerPDF 2:53.95/16

50
OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 Z/3359/15

2015

300m K 338 NumerPDF 50.14/13

51
OSTROWICZ Dominika 1999-11-27 Z/3359/15

2015

150 m K 338 NumerPDF

52
PLUTA Wiktoria 2004-04-02

300m K 11 NumerPDF

53
PŁUSA Amelia 2003-03-14

Wzwyż K 156 NumerPDF 1.20/16

54
PŁUSA Amelia 2003-03-14

100m K 156 NumerPDF

55
PYRAK Julia 2002-03-10 Z/1587/17

TAK

600m K 88 NumerPDF

56
RELUGA Weronika 2001-02-19

300m K 10 NumerPDF

57
RELUGA Weronika 2001-02-19

150 m K 10 NumerPDF

58
SITEK Monika 1997-12-27 Z/0764/13

TAK

1000m K 168 NumerPDF 3:03.18/14

59
SKRZYPCZYK Marta 2002-06-25 Z/3213/16

2016

100m K 163 NumerPDF 13.75/16

60
SKRZYPCZYK Marta 2002-06-25 Z/3213/16

2016

Wzwyż K 163 NumerPDF 1.30/16

61
SOWA Karol 2001-03-08 Z/3837/15

TAK

100m M 153 NumerPDF 11.46/16

62
SOWA Karol 2001-03-08 Z/3837/15

TAK

150m M 153 NumerPDF

63
STEFANI Adrian 1994-12-07

100m M 2 NumerPDF

64
STEFANI Adrian 1994-12-07

W dal M 2 NumerPDF

65
SWATEK Amelia 2003-01-21

Wzwyż K 191 NumerPDF 1.30/16

66
SWATEK Amelia 2003-01-21

100m K 191 NumerPDF 15.43/16

67
SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 Z/5243/15

TAK

150 m K 193 NumerPDF

68
SZCZEPAŃSKA Zuzanna 2000-04-29 Z/5243/15

TAK

300m K 193 NumerPDF 45.01/15

69
SZKOP Wioletta 2001-02-18 Z/3214/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 8 NumerPDF

70
SZYMCZAK Jakub 2003-06-18 Z/0855/17

TAK

300m M 154 NumerPDF

71
SZYMONIK Sylwia 2000-09-23 Z/1926/16

TAK

600m K 74 NumerPDF 1:55.70/15

72
¦LUSAREK Kacper 2001-01-07 Z/2589/16

TAK

150m M 157 NumerPDF

73
¦LUSAREK Kacper 2001-01-07 Z/2589/16

TAK

300m M 157 NumerPDF 36.63/16

74
¦WIˇĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 191 NumerPDF

75
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29

300m K 8 NumerPDF 48.81/16

76
TOBOREK Aleksandra 2003-04-29

100m K 8 NumerPDF

77
TUREK Aleksander 1998-11-04 Z/0522/14

TAK

600m M 155 NumerPDF 1:34.79/13

78
TURSKI Tomasz 1999-04-26 Z/4339/15

TAK

150m M 151 NumerPDF

79
TURSKI Tomasz 1999-04-26 Z/4339/15

TAK

300m M 151 NumerPDF 37.19/16

80
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

150 m K 155 NumerPDF

81
UŁAMEK Urszula 2000-04-29 Z/3899/15

TAK

300m K 155 NumerPDF 42.62/16

82
WARZYSZYŃSKI Kacper 2001-02-07 Z/3022/16

TAK

150m M 152 NumerPDF

83
WARZYSZYŃSKI Kacper 2001-02-07 Z/3022/16

TAK

300m M 152 NumerPDF 39.65/16

84
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 Z/3045/16

TAK

300m M 151 NumerPDF 36.70

85
WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 Z/3045/16

TAK

150m M 151 NumerPDF

86
WOJNA Kacper 2002-02-10 Z/3724/16

TAK

300m M 8 NumerPDF 40.94/16

87
WOJNA Kacper 2002-02-10 Z/3724/16

TAK

150m M 8 NumerPDF

88
WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 Z/3046/15

2016

150 m K 178 NumerPDF

89
WOJNOWSKA Kamila 2000-03-12 Z/3046/15

2016

300m K 178 NumerPDF 44.40/14

90
WO¬NIAK Oskar 1999-11-15 Z/3365/15

TAK

1000m M 160 NumerPDF 2:58.09/14

91
WYPORKIEWICZ Mikołaj 1999-07-24

Oszczep M (800) 191 NumerPDF

92
ZALEJSKA Monika 1999-01-01 Z/3363/15

TAK

150 m K 248 NumerPDF

93
ZALEJSKA Monika 1999-01-01 Z/3363/15

TAK

300m K 248 NumerPDF 46.79/15

94
ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 Z/3021/16

TAK

300m K 166 NumerPDF 44.77/16

95
ŻYGADŁO Oliwia 2001-04-17 Z/3021/16

TAK

150 m K 166 NumerPDF

 
www.orletaczestochowa.pl
CTL ORLĘTA Częstochowa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 44/SL/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Mateusz 2000-01-24

100m M 25 NumerPDF

2
FRYMUS Jan 2000-06-27 Z/2231/16

TAK

100m M 28 NumerPDF

3
JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28

W dal K 22 NumerPDF

4
KACPERAK Mateusz 2001-08-28 Z/2283/16

TAK

300m M 24 NumerPDF

5
KUCHARZEWSKA Oliwia 2005-10-22

100m K 25 NumerPDF

6
SMOLAREK Paweł 2001-07-20 Z/2282/16

TAK

150m M 23 NumerPDF

7
WIĘCŁAW Wiktoria 1999-05-16 Z/2192/16

TAK

W dal K 22 NumerPDF 4.16/16

 
www.mckis.jaw.pl
MCKiS Jaworzno Osobostarty: 11 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 48/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Patryk 2000-01-07 Z/1701/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 49 NumerPDF

2
GÓRSKI Patryk 2000-01-07 Z/1701/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 49 NumerPDF

3
KUZAK Piotr 1997-04-13 Z/1205/14

TAK

300m M 51 NumerPDF 36.77/16

4
LIS Rafał 2000-01-22 Z/1467/17

TAK

600m M 44 NumerPDF

5
MAMCARZ Krzysztof 2003-03-29 Z/1921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 13 NumerPDF

6
PYTEL Adrian 2003-06-28 Z/1451/17

TAK

600m M 48 NumerPDF

7
SMALCERZ Karolina 1999-04-02 Z/4197/15

TAK

Dysk K (1kg) 40 NumerPDF 35.86/16

8
SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 Z/1452/17

TAK

300m M 45 NumerPDF 42.12/16

9
SZCZYRZYCA Marcin 2003-02-18 Z/1452/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 45 NumerPDF

10
SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 Z/1975/16

TAK

300m M 50 NumerPDF 41.81/16

11
WˇSOWICZ Alicja 2002-03-27 Z/1454/17

TAK

300m K 33 NumerPDF

 
csir.pl
MOS CSiR D±browa Górnicza Osobostarty: 20 ( 18 ) K-7 M-11
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANEK Eryk 2003-08-21 Z/0794/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 111 NumerPDF 22.11/16

2
BĘC Marcela 2003-01-21 Z/0784/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 102 NumerPDF

3
CIE¦LIK Wojciech 1998-09-20 Z/0629/14

TAK

600m M 369 NumerPDF 1:26.12 1:27.66/16

4
DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 Z/1406/16

TAK

100m M 5 NumerPDF 12.37/16

5
DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 Z/1406/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 5 NumerPDF

6
FORY¦ Klaudia 2003-07-04 Z/0783/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 103 NumerPDF

7
HAJDUK Norbert 2003-04-14 Z/0775/17

TAK

600m M 55 NumerPDF 1:31.12 1:31.12/16

8
KALISZEWSKI Kasjan 2002-08-20 Z/1409/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF 10.09/16

9
KOCOT Kacper 2003-06-06 Z/0796/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 112 NumerPDF

10
KOZIEŁ Igor 2003-01-07 Z/0782/17

TAK

150m M 49 NumerPDF 19.15

11
KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 Z/0746/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 33 NumerPDF

12
KWIECIEŃ Michał 1999-06-18 Z/0746/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 33 NumerPDF

13
OBRZUT Aleksandra 2003-05-19

100m K 5 NumerPDF

14
RACHUNA Kacper 2002-12-20 Z/1416/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 16 NumerPDF 30.08/16

15
SKIBIŃSKA Karolina 2000-12-30 Z/0900/15

TAK

600m K 328 NumerPDF 1:36.43/16

16
STANO Jagoda 2003-05-26 Z/0779/17

TAK

100m K 88 NumerPDF 14.70/16

17
SZASTAK Mateusz 2000-04-12 Z/0896/15

TAK

1000m M 66 NumerPDF 2:45.76 2:46.58/15

18
WOLAK Debora 2003-07-13 Z/0786/17

TAK

100m K 11 NumerPDF

19
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

600m K 7 NumerPDF 1:46.23 1:48.61/16

20
ZAGAŁA Bartosz 2003-07-17 Z/0798/17

TAK

600m M 76 NumerPDF 1:46.12

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

2016

Oszczep K U18 (500) 128 NumerPDF 37.99/16