Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego
ZŁOCIENIEC, 29.04.2017
Osobostarty wszystkie: 88 ( 60 ) K-45 M-15
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 88 ( 60 ) K-45 M-15
 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 5 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04

300m M 79 NumerPDF 46.40/16 PK

2
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04

1000m M U20 79 NumerPDF 2:56.19/12 PK

3
SIDEŁKO Michał 2000-06-27 Z/2463/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 12 NumerPDF

4
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

100m K U20 13 NumerPDF 13.51/15

5
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

300m K U20 13 NumerPDF 43.43/16

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/1882/16

TAK

300m K U16 22 NumerPDF 46.24/16

2
MOSLER Urszula 2002-05-31 Z/1800/16

TAK

600m K U16 19 NumerPDF 1:59.26/16

3
SULMIŃSKA Paulina 2002-09-24 Z/1801/16

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 48.59/16

4
TEIS Magdalena 2002-08-24 Z/2511/15

2015

300m K U16 24 NumerPDF 50.12/14

5
URBAŃSKA Klaudia 2000-06-28 Z/2513/15

2015

1000m K U20 18 NumerPDF 3:32.42/16

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACIUPA Marta 1999-10-25 Z/0640/15

TAK

1000m K U20 61 NumerPDF 3:06.60/15

2
ŁAKOMIEC Rafał 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

300m M 64 NumerPDF 37.16/16

3
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

300m K U16 64 NumerPDF 46.57/16

4
OSIŃSKA Marcelina 2002-02-14 Z/4144/15

TAK

3000m ch K 65 NumerPDF 16:06.81/16

5
PANKRATOW Jakub 2001-11-23 Z/0856/15

TAK

1000m M U20 68 NumerPDF 2:47.25/16

6
PIEKARZ Agata 2001-06-09 Z/0855/15

TAK

3000m ch K 70 NumerPDF 15:09.00/16

7
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

600m K U16 65 NumerPDF

8
SMOLIŃSKA Karolina 2003-04-19 Z/1936/17

TAK

3000m ch K 67 NumerPDF

9
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

1000m M U20 62 NumerPDF 2:46.93/16

10
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

600m K U16 60 NumerPDF 1:46.48/16

11
ZEMBIK Jan 2000-01-22 Z/0853/15

TAK

300m M 69 NumerPDF 40.87/16

12
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

3000m ch K 68 NumerPDF 17:50.29/16

 
osot.pl
OSOT Szczecin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZYSZTOFEK Dariusz 2000-04-09 Z/4959/15

TAK

Wzwyż M U20 10 NumerPDF 1.85/16

2
SOJSKA Ewa 2001-03-11

Wzwyż K U20 12 NumerPDF 1.64/16

 
UKL Feniks Świdwin Osobostarty: 19 ( 13 ) K-9 M-4
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZAK Hanna 2004-03-31

600m K U16 138 NumerPDF

2
KACZOR Mateusz 2001-11-11 Z/2200/16

2016

100m M U20 780 NumerPDF 12.51/16

3
KACZOR Mateusz 2001-11-11 Z/2200/16

2016

300m M 780 NumerPDF 40.47/16 PK

4
KOBIERECKA Julia 2001-03-01 Z/2935/16

2016

100m K U20 130 NumerPDF 12.95/16

5
KRAMEK Agata 2001-05-06

1000m K U20 330 NumerPDF

6
KURLAPSKA Adrianna 2001-06-20

1000m K U20 320 NumerPDF

7
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

100m K U16 450 NumerPDF 15.02/16 PK

8
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

W dal K U16 450 NumerPDF 4.09/16

9
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

2016

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 12.95/16

10
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

2016

Dysk K U20 (1kg) 135 NumerPDF PK

11
ORENCZAK Wiktoria 2004-01-30

600m K U16 210 NumerPDF 2:09.01/16

12
RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 Z/2199/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 103 NumerPDF 29.13/16

13
RAKOWSKA Amelia 2002-04-08 Z/2199/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 103 NumerPDF PK

14
SIERADZKA Marta 2005-03-07

100m K U16 430 NumerPDF PK

15
SIERADZKA Marta 2005-03-07

W dal K U16 430 NumerPDF 3.56/16

16
SIWEK Szymon 2001-07-19

1000m M U20 199 NumerPDF

17
TATYS Bartosz 2002-05-19

1000m M U16 255 NumerPDF 3:02.59/16

18
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2016

300m M 118 NumerPDF 39.78/16

19
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

2016

100m M U20 118 NumerPDF 12.14/16 PK

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 45 ( 25 ) K-21 M-4
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 13.65/16

2
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF 4.60/16

3
BOGACKA Aleksandra 2004-04-06

100m K U16 31 NumerPDF

4
BOGACKA Aleksandra 2004-04-06

W dal K U16 31 NumerPDF

5
BOREJZA Martyna 2004-07-17

100m K U16 29 NumerPDF

6
BOREJZA Martyna 2004-07-17

W dal K U16 29 NumerPDF

7
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF 7.89/16

8
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 47.66/16

9
CENIUCH Anna 2005-08-18

100m K U16 52 NumerPDF

10
CENIUCH Anna 2005-08-18

W dal K U16 52 NumerPDF

11
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

100m K U16 81 NumerPDF

12
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

W dal K U16 81 NumerPDF

13
GŁADEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

100m K U20 27 NumerPDF 15.56/16

14
JASIAK Weronika 2007-09-13

100m K U16 80 NumerPDF 15.17/16

15
JASIAK Weronika 2007-09-13

W dal K U16 80 NumerPDF PK

16
KAJZEREK Melisa 2004-03-10 Z/2886/16

TAK

100m K U16 2 NumerPDF 14.79/16

17
KAJZEREK Melisa 2004-03-10 Z/2886/16

TAK

W dal K U16 2 NumerPDF 3.98/16

18
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19

100m M U16 102 NumerPDF

19
KALINOWSKI Jakub 2003-01-19

W dal M U16 102 NumerPDF PK

20
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

100m K U16 37 NumerPDF 13.29/16

21
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

W dal K U16 37 NumerPDF 4.17/16 PK

22
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

300m K U16 39 NumerPDF 47.91/16

23
KUCZYŃSKA Hanna 2005-09-12

W dal K U16 58 NumerPDF

24
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 44.54/16

25
MARCHLEWSKA Patrycja 2005-05-23

100m K U16 33 NumerPDF

26
MARCHLEWSKA Patrycja 2005-05-23

300m K U16 33 NumerPDF 51.60/16

27
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

100m K U16 19 NumerPDF 15.60/16

28
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

W dal K U16 19 NumerPDF

29
MORAWIAN Michalina 2005-11-01

100m K U16 59 NumerPDF

30
MORAWIAN Michalina 2005-11-01

W dal K U16 59 NumerPDF

31
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 47.94/16

32
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF 4.19/16 PK

33
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

300m M U16 100 NumerPDF 40.94/16

34
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14

100m K U16 55 NumerPDF

35
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14

W dal K U16 55 NumerPDF

36
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 26 NumerPDF

37
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 46.41/16

38
PRZYBYŁ Emil 2001-08-17

100m M U20 105 NumerPDF

39
PRZYBYŁ Emil 2001-08-17

W dal M U20 105 NumerPDF PK

40
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

100m M U16 101 NumerPDF 15.44/16

41
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

W dal M U16 101 NumerPDF 3.56/16 PK

42
TAROCIŃSKA Maja 2006-03-11

300m K U16 64 NumerPDF

43
TAROCIŃSKA Maja 2006-03-11

100m K U16 64 NumerPDF

44
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

100m K U16 35 NumerPDF 15.04/16

45
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

W dal K U16 35 NumerPDF 3.98/16