Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.wielkopolskiego 2018
POZNAŃ, 2018
Osobostarty wszystkie: 135 ( 135 ) K-80 M-55
 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 135 ( 135 ) K-80 M-55
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MORAWSKA Tola 2003-09-12 Z/0694/17

TAK

600m K U16 152 NumerPDF PK

2
NOWICKI Jakub 2004-03-29 Z/1095/18

TAK

300m M U16 159 NumerPDF PK

3
ORYWAŁ Mateusz 2003-03-17 Z/0351/17

TAK

1000m M U16 167 NumerPDF

4
PODLEWSKI Joshua 2003-08-11 Z/3808/17

TAK

1000m M U16 163 NumerPDF PK

5
RUNKA Laura 2004-09-20 Z/0255/16

TAK

600m K U16 151 NumerPDF

6
SOKOŁOWSKI Kamil 2004-01-27 Z/1110/17

TAK

1000m M U16 162 NumerPDF

 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 14 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 Z/2641/17

TAK

W dal M U16 136 NumerPDF 5.15 5.15/18

2
DISTERHEFT Kamil 2003-01-29 Z/2677/17

TAK

600m M U16 136 NumerPDF

3
DYGAS Edyta 2003-08-11 Z/2676/17

TAK

3 km ch K U16 146 NumerPDF

4
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

300m K U16 142 NumerPDF 50.21 50.21/18

5
KOSIK Natalia 2003-02-25 Z/1112/17

TAK

Tyczka K U16 138 NumerPDF

6
KUCZMYŁO Olga 2003-07-19 Z/2680/17

TAK

5-bój K U16 144 NumerPDF

7
LALA Amelia 2003-08-03 Z/0228/17

TAK

600m K U16 141 NumerPDF 1:52.69/17

8
MAJDA Malina 2003-01-04 Z/2675/17

TAK

100m K U16 141 NumerPDF

9
MODLITOWSKA Maria 2003-06-30 Z/2674/17

TAK

3 km ch K U16 137 NumerPDF

10
OSTRYCHARCZYK Ines 2003-11-03 Z/0229/17

TAK

100m K U16 136 NumerPDF

11
ROSZAK Aleksandra 2004-09-10 Z/0474/18

TAK

600m K U16 146 NumerPDF 1:58.20/17

12
SKIBA Igor 2003-08-06 Z/0230/17

TAK

300m M U16 147 NumerPDF 42.60/17

13
WITKOWSKA Julia 2004-04-08 Z/0473/18

TAK

W dal K U16 142 NumerPDF 4.80/17

14
ZENKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/2679/17

TAK

100m K U16 147 NumerPDF

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Julia 2003-05-20 Z/2452/17

TAK

W dal K U16 10 NumerPDF 4.94 4.94/18

2
CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 Z/2453/17

TAK

600m K U16 17 NumerPDF

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

100m M U16 12 NumerPDF

2
LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02 Z/2390/17

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 3:11.82 3:05.97/17 PK

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BODURA Anna 2004-04-23 Z/1162/18

TAK

300m K U16 971 NumerPDF 48.89 48.31/17

2
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

Wzwyż K U16 987 NumerPDF

3
JANUS Katarzyna 2003-05-02 Z/4000/17

TAK

5-bój K U16 971 NumerPDF PK

4
KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 Z/1470/17

TAK

1000m K U16 974 NumerPDF 3:25.55 3:25.55/18

5
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

100m K U16 765 NumerPDF

6
MOŻDŻANOWSKI Daniel 2003-05-05 Z/1160/18

TAK

100m M U16 986 NumerPDF

7
SKORUPA Bartosz 2003-04-27 Z/1159/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 954 NumerPDF PK

8
ŚWIĄTEK Fabian 2004-06-08 Z/1158/18

TAK

1000m M U16 976 NumerPDF

9
WALISZEWSKA Klaudia 2004-08-29 Z/1157/18

TAK

100m K U16 789 NumerPDF PK

 
www.lekkoatletyka-pleszew.pl
LKS OSiR Pleszew Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 09/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZAK Kacper 2003-02-25 Z/1429/17

TAK

1000m M U16 70 NumerPDF 2:56.23 2:56.23/18

2
BIAŁAS Nikola 2003-09-01 Z/0625/17

TAK

600m K U16 87 NumerPDF 1:58.91 1:58.91/18 PK

3
GRZYBOWSKA Alicja 2003-03-12 Z/1430/17

TAK

1000m K U16 178 NumerPDF 3:43.32 3:43.32/18

4
JANIK Mikołaj 2003-07-07 Z/3811/17

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF

5
SARNA Aleksandra 2003-05-02 Z/1431/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 72 NumerPDF PK

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAMS Wiktoria 2003-10-24 Z/0414/17

TAK

300m K U16 414 NumerPDF

2
GRZEGOREK Wiktor 2003-08-07 Z/1164/18

TAK

80m pł M 414 NumerPDF

3
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

600m K U16 407 NumerPDF 1:47.45/17

4
KAJDAN Hubert 2004-01-06 Z/2364/17

TAK

600m M U16 408 NumerPDF

5
KNIAT Zuzanna 2003-01-31 Z/0408/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 437 NumerPDF

6
KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 Z/0412/17

TAK

Wzwyż M U16 403 NumerPDF 1.85/17

7
KRAMSKA Monika 2003-06-19 Z/0409/17

TAK

100m K U16 409 NumerPDF

8
KWIATKOWSKI Arkadiusz 2003-08-21 Z/0410/17

TAK

1000m M U16 498 NumerPDF

9
ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 Z/1163/18

TAK

Wzwyż M U16 414 NumerPDF 1.69 1.69/18

10
PIASECZNY Borys 2004-01-05 Z/2365/17

TAK

300m M U16 407 NumerPDF 44.22 44.22/17

11
WAJNERT Samanta 2003-10-23 Z/0413/17

TAK

Wzwyż K U16 412 NumerPDF 1.55/17

 
MKS Baszta Szamotuły Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 22/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDZIAK Maciej 2003-05-24 Z/2375/17

TAK

100m M U16 30 NumerPDF

2
NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 Z/2377/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF

3
SZCZUREK Kacper 2003-03-12 Z/2379/17

TAK

600m M U16 35 NumerPDF

 
MKS Juvenia Puszczykowo Osobostarty: 14 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: 12/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCZKOWSKA Anastazja 2003-02-27 Z/0917/16

TAK

W dal K U16 77 NumerPDF 4.34/17

2
GOŹDZIK Maksymilian 2003-02-18 Z/0301/17

TAK

5-bój M U16 72 NumerPDF

3
JANKOWSKA Gracjana 2003-05-10 Z/0292/17

TAK

200m pł K 63 NumerPDF

4
JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 Z/0288/17

TAK

200m pł M 71 NumerPDF

5
KOCUREK Julia 2004-07-11 Z/4462/17

TAK

100m K U16 61 NumerPDF

6
KOSTKA Marianna 2003-11-20 Z/0289/17

TAK

100m K U16 64 NumerPDF

7
MATUSZCZAK Gabriela 2003-10-23 Z/0300/17

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:48.29 1:48.29/17

8
MAZUR Wiktoria 2003-01-22 Z/0290/17

TAK

1000m K U16 67 NumerPDF 3:24.60 3:24.60/18

9
MORSZNER Zofia 2003-05-19 Z/0293/17

TAK

600m K U16 68 NumerPDF 1:54.08 1:54.08/18

10
PYCZEK Aleksandra 2003-04-11 Z/0299/17

TAK

80m pł K 70 NumerPDF

11
RZEPECKA Zuzanna 2003-05-03 Z/0295/17

TAK

300m K U16 71 NumerPDF 49.14/17

12
ŚLACHCIAK Agata 2003-01-23 Z/0291/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 73 NumerPDF

13
TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 Z/0297/17

TAK

600m K U16 74 NumerPDF 1:51.97/17

14
WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 Z/0303/17

TAK

1000m M U16 70 NumerPDF 3:14.21 3:14.21/18

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BADEŁEK Marek 2003-08-21 Z/0312/17

TAK

300m M U16 88 NumerPDF 41.75/17

2
BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 Z/0311/17

TAK

W dal M U16 90 NumerPDF 5.64/17

3
LISKA Zuzanna 2003-01-27 Z/0309/17

TAK

300m K U16 92 NumerPDF 47.04 47.04/18 PK

4
MAĆKOWIAK Milena 2003-04-05 Z/0308/17

TAK

600m K U16 95 NumerPDF 1:54.90/17

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

200m pł K 59 NumerPDF

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJAK Natalia 2003-10-28 Z/0425/17

TAK

300m K U16 161 NumerPDF PK

2
BAJER Mikołaj 2004-07-30 Z/1093/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 136 NumerPDF

3
KOWALCZYK Maciej 2003-03-04 Z/1039/18

TAK

600m M U16 161 NumerPDF 1.32 1:32.88/17

4
KOWALSKI Maciej 2003-07-24 Z/0605/18

TAK

600m M U16 158 NumerPDF 1.31

5
SEYDLEWICZ Karolina 2004-01-17 Z/1094/18

TAK

600m K U16 166 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Bartosz 2004-12-07 Z/2132/16

TAK

1000m M U16 8 NumerPDF 3:13.31 3:13.31/17

2
KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 Z/2135/16

TAK

300m M U16 513 NumerPDF 40.03 40.03/17

3
KOPKA Antonina 2004-01-02 Z/3346/17

TAK

600m K U16 423 NumerPDF 1:49.80

4
KOWALSKA Natalia 2003-05-13 Z/0261/18

TAK

600m K U16 426 NumerPDF 1:50.12 PK

5
KRÓL Marcin 2003-02-10 Z/2672/17

TAK

Wzwyż M U16 407 NumerPDF 1.82 1.82/17 PK

6
MADEJ Katarzyna 2003-05-10 Z/2673/17

TAK

Wzwyż K U16 702 NumerPDF 1.50 PK

7
NADSKAKUŁA Weronika 2004-08-09 Z/2131/16

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:49.34 PK

8
SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 Z/1433/17

TAK

200m pł M 411 NumerPDF 29.98

9
ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 Z/0269/18

TAK

1000m M U16 422 NumerPDF 3:02.12

10
TADYCH Alicja 2003-08-09 Z/3345/17

TAK

1000m K U16 9 NumerPDF 13.62

 
olimpia-poznan.pl
SL Olimpia Poznań Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 02/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Marek 2003-07-31 Z/4987/15

1000m M U16 662 NumerPDF

2
DANEK Marta 2003-08-30 Z/0471/17

1000m K U16 657 NumerPDF PK

3
GRAMZA Oliwia 2004-06-15 Z/1134/17

300m K U16 651 NumerPDF PK

4
KUŁDO Jakub 2003-06-29 Z/4985/15

600m M U16 646 NumerPDF

5
SZWANKE Anna 2003-04-28 Z/0473/17

100m K U16 658 NumerPDF

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 Z/0642/17

TAK

3 km ch K U16 185 NumerPDF

2
CHOJNACKA Sawanna 2003-08-01 Z/0643/17

2017

W dal K U16 171 NumerPDF 4.54/17 PK

3
KRĄŻYŃSKI Wiktor 2003-04-08 Z/1051/18

TAK

1000m M U16 63 NumerPDF 3:07.09 3:07.09/18

4
KUBAT Gabriela 2003-10-17 Z/2656/17

TAK

600m K U16 179 NumerPDF 1:59.69 1:59.69/18

5
ŁYSKOWKA Maja 2004-01-01 Z/1052/18

TAK

100m K U16 57 NumerPDF

6
ŚWIATKOWSKA Agata 2003-10-06 Z/0639/17

2017

W dal K U16 177 NumerPDF PK

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Marcel 2003-10-06 Z/0851/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 207 NumerPDF

2
DUBIAŁ Dominika 2003-08-05 Z/0531/17

TAK

300m K U16 193 NumerPDF PK

3
KANTECKA Zuzanna 2003-10-06 Z/0532/17

TAK

W dal K U16 197 NumerPDF PK

4
MARSZAŁEK Wiktoria 2003-03-17 Z/2654/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 196 NumerPDF

5
RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 Z/0850/17

TAK

1000m K U16 191 NumerPDF

6
ROSZCZAK Bartosz 2003-06-02 Z/0533/17

TAK

W dal M U16 198 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAPIERAŁA Aleksandra 2004-06-16 Z/2658/17

TAK

300m K U16 333 NumerPDF PK

2
URBANIAK Kalina 2004-07-13 Z/1531/17

TAK

600m K U16 346 NumerPDF 1:44.42 1:44.42/17

 
UKS Jedynka Gostyń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 33/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Karolina 2003-10-28 Z/1422/17

TAK

1000m K U16 49 NumerPDF

2
BIELECKA Patrycja 2003-10-28 Z/1423/17

TAK

600m K U16 64 NumerPDF PK

 
UKS Olimp Duszniki Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 11/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIAMSKA Julia 2003-09-27 Z/0868/15

TAK

300m K U16 206 NumerPDF 46.32 46.32/18

2
SZULCZYK Maksymilian 2003-03-08 Z/2800/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 209 NumerPDF

3
TYCZYŃSKA Michalina 2003-04-28 Z/1339/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 208 NumerPDF

4
TYCZYŃSKA Zuzanna 2003-04-28 Z/1340/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 209 NumerPDF PK

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 Z/1239/17

TAK

3 km ch K U16 451 NumerPDF

2
DUBERT Martyna 2004-06-16 Z/1240/17

TAK

300m K U16 454 NumerPDF 44.55 44.55/17

3
KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

100m K U16 444 NumerPDF PK

4
LUDWICZAK Jolanta 2003-04-16 Z/1249/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 453 NumerPDF

5
SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 Z/0221/17

TAK

600m K U16 450 NumerPDF 1:54.43/17 PK

6
TRÓJNARA Hanna 2004-06-04 Z/3765/17

TAK

100m K U16 448 NumerPDF PK

7
TWARDOWSKA Agata 2004-04-18 Z/3760/17

TAK

600m K U16 468 NumerPDF 1:51.14 1:51.14/17

8
WOJCIECHOWSKA Edyta 2003-07-11 Z/0223/17

TAK

Wzwyż K U16 455 NumerPDF 1.58 1.58/17

 
UKS Przełaj Żerków Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 10/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZEWIECKA Natalia 2003-10-31 Z/0705/17

TAK

80m pł K 607 NumerPDF PK

2
JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 Z/0698/17

TAK

200m pł M 604 NumerPDF

3
MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 Z/0701/17

TAK

3 km ch K U16 610 NumerPDF

4
SOŁTYSIAK Zofia 2003-10-24 Z/0702/17

TAK

80m pł K 612 NumerPDF

 
facebook - UKS Skoczek Władysławów
UKS Skoczek Władysławów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 35/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
Berliński Rafał 2004-09-10 Z/2667/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 696 NumerPDF PK

2
GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 Z/2668/17

TAK

600m M U16 694 NumerPDF 1:41.15 1:41.15/18 PK

3
MILCZUK Jakub 2004-03-27 Z/0063/18

TAK

80m pł M 698 NumerPDF PK

4
ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 Z/0064/18

TAK

100m M U16 692 NumerPDF PK

5
SZCZECIŃKI Szymon 2003-01-23 Z/1631/17

TAK

200m pł M 691 NumerPDF

 
UKS Sprinter Słodków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 17/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
REMBAS Maciej 2003-01-22 Z/2623/17

TAK

100m M U16 400 NumerPDF PK

2
SZAJRYCH Aleksander 2004-05-19 Z/0003/18

TAK

1000m M U16 412 NumerPDF 2:59.27 2:59.27/18

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 Z/1385/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF

2
GÓRNIAK Łukasz 2003-05-08 Z/4089/17

TAK

W dal M U16 79 NumerPDF

3
KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 Z/1384/17

TAK

1000m M U16 69 NumerPDF

4
KOZŁOWSKI Tobiasz 2003-05-01 Z/4090/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 12 NumerPDF

5
PRZYBYŁA Konrad 2003-10-02 Z/1383/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 12 NumerPDF