Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
BIAŁOGARD, 06.05.2017
Osobostarty wszystkie: 127 ( 99 ) K-61 M-38
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
niestowarzyszona Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARZENTA Martyna 2000-06-20 Z/4292/15

TAK

W dal K 716 NumerPDF 5.31/16

2
NOWIŃSKA Wiktoria 2000-08-16 Z/4310/15

TAK

100m K 719 NumerPDF 13.51/16

 
niestowarzyszony Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZULA Michał 2000-03-13 Z/4311/15

TAK

100m M 715 NumerPDF 11.90/16

 
POMORSKIE Osobostarty: 68 ( 55 ) K-36 M-19
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 30 ( 27 ) K-19 M-8
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDROWICZ Oskar 2002-08-07 Z/0035/16

TAK

100m M 701 NumerPDF 12.73/16

2
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

100m pł K U18 723 NumerPDF

3
BARAN Kamil 2003-02-03 Z/0069/17

TAK

100m M 717 NumerPDF 13.78/15

4
CIESLIK Adrian 2004-01-06

600m M 716 NumerPDF

5
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

100m K 707 NumerPDF 13.24/16

6
CIESLIK Laura 2002-03-22 Z/0037/16

TAK

200m K 707 NumerPDF 26.73/16

7
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 701 NumerPDF

8
GONTARZ Małgorzata 2004-10-01

300m K 703 NumerPDF

9
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 718 NumerPDF

10
HALECKA Patrycja 2003-11-15 Z/0020/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 718 NumerPDF

11
HLIWA Agnieszka 2002-03-24 Z/0018/17

TAK

W dal K 705 NumerPDF

12
HUK Oliwia 2004-01-16

100m K 712 NumerPDF

13
KAUFMAN Martyna 2003-08-05 Z/0676/17

TAK

W dal K 703 NumerPDF

14
KOTECKA Oliwia 2002-10-08 Z/2844/16

TAK

600m K 714 NumerPDF 2:03.77/16

15
KREFTA Bartłomiej 2001-05-06 Z/2129/16

TAK

Wzwyż M 705 NumerPDF 1.60/16

16
KSIĄŻEK Julia 2002-04-30 Z/0017/17

TAK

100m K 720 NumerPDF 14.90/16

17
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

Wzwyż K 715 NumerPDF 1.56/16

18
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

800m K 706 NumerPDF

19
MICHALAK Piotr 2002-06-19 Z/2843/16

TAK

100m M 714 NumerPDF 12.45/16

20
MOTOWIDŁO Lena 2003-10-06 Z/0677/17

TAK

W dal K 708 NumerPDF

21
NOWOSADKO Julia 2002-08-15 Z/0123/17

TAK

100m K 724 NumerPDF 13.03/16

22
PAŃKA Wiktoria 2004-02-29

300m K 701 NumerPDF

23
POLEWIK Marta 2003-09-18 Z/1569/17

TAK

600m K 718 NumerPDF

24
RUMINKIEWICZ Zofia 2004-09-29

100m K 704 NumerPDF 13.69/16

25
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 710 NumerPDF 33.44/16

26
STASIOŁEK Kornelia 2003-09-29 Z/0040/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 710 NumerPDF 9.21/16

27
SZCZYGIEŁ Kacper 2000-01-03 Z/0224/16

TAK

800m M 707 NumerPDF

28
ŚMIGIEL Jan 2002-07-16 Z/0042/16

TAK

100m M 704 NumerPDF 13.13/16

29
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

800m M 708 NumerPDF 2:02.07/16

30
ŻUKOWSKA Julia 2003-08-13 Z/1570/17

TAK

600m K 711 NumerPDF

 
LKS Prime Food Brda Przechlewo Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 39/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIAK Oliwier 2007-07-11

600m M 91 NumerPDF 1:50.80

2
GASIŃSKA Julia 2007-01-04

300m K 93 NumerPDF 58.90

3
KALINOWSKA Milena 2006-04-30

300m K 92 NumerPDF 51.87

4
KRASOWSKA Nikola 2006-05-23

600m K 90 NumerPDF 2:04.80

5
KRAWCZYK Kalina 2002-12-28

600m K 99 NumerPDF 1:47.80 1:53.18/16

6
KRAWCZYK Mikołaj 2005-04-11

100m M 88 NumerPDF 14.80

7
STACHERSKA Miloena 2006-10-17

300m K 95 NumerPDF 54.60

8
STROIKE Maria 2004-09-18

600m K 95 NumerPDF 1:41.75 1:47.75/15

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice Osobostarty: 30 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

110m M (91.4) U18 10 NumerPDF

2
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

200m M 10 NumerPDF 23.82/16

3
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 35 NumerPDF 15.04/16

4
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

1000m M 34 NumerPDF

5
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

100m K 26 NumerPDF 13.67/16

6
CYSEWSKA Zuzanna 2002-01-16 Z/0718/16

TAK

200m K 26 NumerPDF 28.98/16

7
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

100m K 43 NumerPDF 13.79/16

8
CZAPIEWSKA Daria 2003-04-16 Z/0073/17

TAK

200m K 43 NumerPDF 28.21/16

9
DOLNA Kamila 2003-04-16 Z/0723/16

TAK

600m K 22 NumerPDF 1:55.95/16

10
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

100m K 36 NumerPDF 13.81/16

11
EJSMONT Alicja 2003-07-04 Z/1008/17

TAK

200m K 36 NumerPDF

12
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

600m M 98 NumerPDF 1:33.53/16

13
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

1000m M 60 NumerPDF

14
JANUSZEWSKA Kinga 2003-10-17 Z/1007/17

TAK

600m K 40 NumerPDF 1:52.40/14

15
KAWKA Kinga 2000-01-25

100m pł K U18 42 NumerPDF

16
KAWKA Kinga 2000-01-25

200m K 42 NumerPDF

17
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

100m K 25 NumerPDF 13.99/16

18
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

300m K 25 NumerPDF 45.42/16

19
KŁOPOTEK-GŁÓWCZEWSKI Patryk 2003-05-28 Z/1005/17

TAK

600m M 66 NumerPDF

20
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

600m M 22 NumerPDF

21
LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 Z/2306/15

TAK

200m K 55 NumerPDF 27.45/16

22
LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 Z/2306/15

TAK

300m K 55 NumerPDF 43.90/15

23
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

100m K 45 NumerPDF

24
LUBIŃSKA Maxima 2003-05-31 Z/1006/17

TAK

200m K 45 NumerPDF

25
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22

600m K 33 NumerPDF 1:37.69/02

26
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

200m M 32 NumerPDF 25.81/16

27
POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

300m M 32 NumerPDF 40.08/16

28
SPITZKA Agnieszka 2002-04-17 Z/0720/16

TAK

600m K 44 NumerPDF 1:50.33/16

29
SZYCA Aleksander 2000-06-18 Z/5459/15

TAK

200m M 31 NumerPDF 23.50/16

30
SZYCA Aleksander 2000-06-18 Z/5459/15

TAK

300m M 31 NumerPDF 36.67/16

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 56 ( 41 ) K-23 M-18
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

1000m M 101 NumerPDF 2:40.07/16

2
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

1000m M 100 NumerPDF 2:37.53/16

 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-0 M-6
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZEPIEL Mateusz 1986-06-08

1000m M 4 NumerPDF 2:49.72/13

2
KASPROWICZ Adam 2001-01-08 Z/5019/15

TAK

1000m M 39 NumerPDF 2:41.24/16

3
KOZAK Arkadiusz 1972-01-11

1000m M 9 NumerPDF

4
KOZAK Paweł 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

1000m M 11 NumerPDF 3:13.06/15

5
PAWŁOWSKI Szymon 1999-01-05 Z/3303/15

TAK

1000m M 8 NumerPDF 2:42.18/14

6
WRÓBEL Jakub 1999-09-10 Z/2462/15

TAK

1000m M 12 NumerPDF 2:37.17/16

 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 39 ( 24 ) K-15 M-9
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKI Nikodem 2000-01-11

Kula M U18 (5kg) 45 NumerPDF 9.65/16

2
BIELECKI Nikodem 2000-01-11

Dysk M U18 (1.5kg) 45 NumerPDF 22.87/16

3
BIESZKE Maciej 1999-03-26

100m M 299 NumerPDF 12.08/16

4
BIESZKE Maciej 1999-03-26

200m M 299 NumerPDF 24.61/16

5
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

2016

600m M 212 NumerPDF 1:32.28/16

6
DZIMIDOWICZ Julia 2003-04-10 Z/2606/16

2016

100m K 205 NumerPDF 14.62/16

7
GABRIEL Filip 2000-01-05

Kula M U18 (5kg) 88 NumerPDF 9.66/16

8
GABRIEL Filip 2000-01-05

Dysk M U18 (1.5kg) 88 NumerPDF 29.17/16

9
GAWŁAS Małgorzata 2003-02-14 Z/2604/16

2016

100m K 206 NumerPDF 14.25/16

10
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

2016

100m K 204 NumerPDF 14.79/16

11
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

2016

300m K 204 NumerPDF 52.35/16

12
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

2016

100m K 203 NumerPDF 13.53/16

13
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

2016

300m K 203 NumerPDF 46.09/16

14
KAMIŃSKA Weronika 2002-12-26 Z/5292/15

2016

1000m K 209 NumerPDF 3:21.89/16

15
KANIA Aleksandra 2001-05-19 Z/4960/15

TAK

600m K 200 NumerPDF 1:40.32/16

16
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2016

80m pł K 206 NumerPDF

17
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2016

Wzwyż K 206 NumerPDF 1.55/16

18
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

2016

Kula K U16 (3kg) 206 NumerPDF

19
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

2016

100m M 216 NumerPDF 12.98/16

20
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

2016

200m M 216 NumerPDF 27.53/16

21
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29

100m K 296 NumerPDF

22
LENKIEWICZ Justyna 2003-07-02 Z/2596/16

2016

100m K 200 NumerPDF 14.41/16

23
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

2016

100m pł K U18 203 NumerPDF

24
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

2016

100m K 203 NumerPDF 14.04/16

25
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.48/16

26
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

2016

100m K 207 NumerPDF 13.53/15

27
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

2016

200m K 207 NumerPDF 28.01/15

28
POCZOBUT Maciej 2000-04-25

Kula M U18 (5kg) 79 NumerPDF 9.03/16

29
POCZOBUT Maciej 2000-04-25

Dysk M U18 (1.5kg) 79 NumerPDF 23.81/16

30
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

2016

100m M 84 NumerPDF 13.76/16

31
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

2016

W dal M 84 NumerPDF 4.68/16

32
SAMORDAK Dawid 2001-12-20

100m M 223 NumerPDF

33
SAMORDAK Dawid 2001-12-20

200m M 223 NumerPDF

34
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03

100m K 295 NumerPDF 15.46/16

35
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

2016

100m K 202 NumerPDF 13.49/16

36
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

2016

200m K 202 NumerPDF 28.06/16

37
SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 Z/2784/16

2016

800m M 203 NumerPDF 2:09.81/16

38
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

2016

100m K 222 NumerPDF 13.67/16

39
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

2016

300m K 222 NumerPDF 46.15/16

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 8 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-01

600m K 10 NumerPDF

2
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/1882/16

TAK

400m K 22 NumerPDF 69.80/16

3
KUREK Ewelina 2004-11-30

600m K 17 NumerPDF 1:59.92/16

4
MOSLER Urszula 2002-05-31 Z/1800/16

TAK

1000m K 19 NumerPDF 3:31.46/16

5
OMYŁA Marika 2004-04-02

600m K 16 NumerPDF 2:11.97/16

6
SULMIŃSKA Paulina 2002-09-24 Z/1801/16

TAK

600m K 15 NumerPDF 1:52.55/16

7
TEIS Magdalena 2002-08-24 Z/2511/15

2015

400m K 24 NumerPDF 69.75/16

8
URBAŃSKA Klaudia 2000-06-28 Z/2513/15

2015

800m K 18 NumerPDF 2:46.83/14

 
UKL Feniks Świdwin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUSZKIEWICZ Karol 1989-12-25

800m M 218 NumerPDF