Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.łódzkiego 2018
ŁÓD¬, 2018
Osobostarty wszystkie: 26 ( 26 ) K-14 M-12
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 26 ( 26 ) K-14 M-12
 
LUKS Strzałków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

W dal M U16 89 NumerPDF

2
JAGU¦CIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

300m K U16 80 NumerPDF

3
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

W dal K U16 88 NumerPDF 3.92 3.92/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 18 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSIK Agata 2003-01-31 Z/2787/17

TAK

300m K U16 2 NumerPDF

2
BULIŃSKI Kacper 2004-03-16 Z/2632/17

TAK

200m M U16 135 NumerPDF 28.25/17

3
DYLIK Aleksandra 2003-06-02 Z/2775/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 6 NumerPDF 8.30 8.30/17

4
GRACZYK Oskar 2003-01-24 Z/0588/17

TAK

Tyczka M U16 148 NumerPDF 2.50 2.50/17

5
JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 Z/2777/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF

6
KŁOSIŃSKA Sara 2004-07-13 Z/2461/17

TAK

Tyczka K U16 146 NumerPDF 2.00 2.00/17

7
MATUSIAK Oliwier 2003-03-27 Z/2778/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 12 NumerPDF

8
MICHNIACKA Agnieszka 2003-11-06 Z/2786/17

TAK

80m pł K 63 NumerPDF

9
MILCZAREK Klaudia 2004-06-01 Z/2464/17

TAK

100m K U16 145 NumerPDF

10
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

300m K U16 143 NumerPDF

11
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

300m M U16 143 NumerPDF

12
PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 Z/0587/17

TAK

Wzwyż M U16 141 NumerPDF 1.60 1.60/17

13
SAMULSKA Aleksandra 2003-11-07 Z/2780/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 8 NumerPDF

14
SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 Z/2463/17

TAK

100m M U16 142 NumerPDF

15
SKOCZEŃ Wiktoria 2003-07-16 Z/2783/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 7 NumerPDF

16
SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 Z/4779/17

TAK

1000m M U16 144 NumerPDF

17
¦WINIARSKI Jakub 2003-04-20 Z/2784/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 3 NumerPDF

18
WRZOSEK Marta 2003-04-26 Z/0586/17

TAK

100m K U16 137 NumerPDF

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOTYNIA Kacper 2003-03-18 Z/1357/17

TAK

300m M U16 122 NumerPDF

2
MORDAKA Marcelina 2003-03-19 Z/0916/17

TAK

1000m K U16 4 NumerPDF 3:24.79 3:24.79/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIENIAK Filip 2003-02-25 Z/3876/17

TAK

300m M U16 34 NumerPDF

2
MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 Z/3879/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 6 NumerPDF

 
brak
UKS Vis Skierniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 Z/2460/17

TAK

W dal K U16 64 NumerPDF 4.98 4.98/17