Internetowe zgłoszenia do imprezy: Międzywojewódzkie mistrzostwa U16 w biegach przełajowych
PIASECZNO, 18.03.2017
Osobostarty wszystkie: 216 ( 216 ) K-117 M-99
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 165 ( 165 ) K-82 M-83
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRELA Zuzanna 2000-12-01 Z/2319/15

TAK

1 km prz K 800 NumerPDF

2
CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 Z/0364/17

TAK

2 km prz K U16 804 NumerPDF

3
DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 Z/0709/14

TAK

2 km prz K U20 812 NumerPDF

4
DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 Z/1477/17

TAK

1 km prz K U16 801 NumerPDF

5
GRABARCZYK Mateusz 1998-01-28 Z/0430/15

TAK

3 km prz M U20 804 NumerPDF

6
JENDRYCH Marek 1984-01-06 Z/5134/11

TAK

3 km prz M U20 821 NumerPDF

7
KALISIAK Helena 2003-06-30 Z/0361/17

TAK

1 km prz K U16 809 NumerPDF

8
KUKLA Łukasz 2000-09-12 Z/2308/16

TAK

2 km prz M U18 800 NumerPDF

9
Ku¶nierz Aleksander 2003-07-18 Z/0363/17

TAK

2 km prz M U16 800 NumerPDF

10
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

TAK

2 km prz M U18 803 NumerPDF

11
MUSZELIK Wiktor 1999-02-19 Z/0899/17

TAK

3 km prz M U20 800 NumerPDF

12
O¦KO Milosz 2002-10-02 Z/0933/16

TAK

3 km prz M U16 824 NumerPDF

13
PIEŃKOSZ Marta 2001-02-22 Z/2326/15

TAK

1 km prz K 802 NumerPDF

14
Szczechla Zofia 2002-09-06 Z/1478/17

TAK

1 km prz K U16 800 NumerPDF

15
SZYMANOWSKA Karolina 2000-08-29 Z/2322/15

TAK

1 km prz K 801 NumerPDF

16
WEREMCZUK Krzysztof 2000-01-13 Z/2323/15

TAK

2 km prz M U18 802 NumerPDF

17
WITKOWSKA Maria 2003-08-17 Z/0362/17

TAK

1 km prz K U16 813 NumerPDF

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIKOWSKI Arkadiusz 2000-07-20 Z/2240/15

TAK

2 km prz M U18 20 NumerPDF

2
GASEK Adrian 1999-11-30 Z/4730/15

TAK

3 km prz M U20 62 NumerPDF

3
JĘDRZEJEWSKI Maciej 2003-01-17 Z/0329/17

TAK

3 km prz M U16 21 NumerPDF

4
MAKULEC Adam 2003-09-23 Z/0332/17

TAK

3 km prz M U16 15 NumerPDF

5
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

1 km prz K 23 NumerPDF

6
SZANIAWSKA Agata 2003-02-27 Z/5480/15

TAK

2 km prz K U16 21 NumerPDF

 
www.facebook.com/KSMakowBiega
KS Maków Biega Osobostarty: 14 ( 14 ) K-9 M-5
NrLicencji: 54/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Izabela 2003-04-29 Z/1406/17

TAK

1 km prz K U16 8 NumerPDF

2
BIEDRZYCKA Roksana 2000-03-16 Z/5870/15

TAK

1 km prz K 27 NumerPDF

3
CIOK Klaudia 1999-12-20 Z/1334/16

TAK

2 km prz K U20 5 NumerPDF

4
JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 Z/0456/17

TAK

2 km prz M U18 15 NumerPDF

5
KOŁODZIEJSKA Paulina 2002-11-27 Z/1407/17

TAK

1 km prz K U16 6 NumerPDF

6
KONOPKA Dawid 2001-02-07 Z/3099/16

TAK

2 km prz M U18 7 NumerPDF

7
KRUK Daria 2002-01-24 Z/3098/16

TAK

1 km prz K U16 10 NumerPDF

8
KRUPIŃSKA Martyna 2002-06-01 Z/1050/16

TAK

2 km prz K U16 6 NumerPDF

9
MATUSZEWSKA Oliwia 2003-12-16 Z/1408/17

TAK

1 km prz K U16 4 NumerPDF

10
NAROJCZYK Mateusz 2001-10-13 Z/5869/15

TAK

2 km prz M U18 13 NumerPDF

11
OLBRY¦ Julia 2002-08-29 Z/3097/16

TAK

1 km prz K U16 52 NumerPDF

12
TOMASZEWSKA Paulina 2001-05-18 Z/3096/16

TAK

1 km prz K 28 NumerPDF

13
WASZKIEWICZ Kacper 2003-09-19 Z/0272/17

TAK

3 km prz M U16 21 NumerPDF

14
WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 Z/1049/16

TAK

2 km prz M U18 29 NumerPDF

 
LKS Mazowsze Teresin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 18/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Magdalena 2001-07-14 Z/0989/15

TAK

1 km prz K 44 NumerPDF

2
IRACKA Weronika 2002-09-16 Z/1214/17

TAK

1 km prz K U16 11 NumerPDF

3
JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 Z/5392/15

TAK

1 km prz K 18 NumerPDF

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIKWIARZ Dawid 2002-02-18 Z/3643/16

TAK

3 km prz M U16 14 NumerPDF

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOŁĘCKA Maja 2002-03-02 Z/3106/16

TAK

2 km prz K U16 514 NumerPDF

2
CHOJNACKA Klaudia 2003-08-12 Z/1019/17

TAK

1 km prz K U16 503 NumerPDF

3
CHWIŁKA Maciej 2002-12-09 Z/1030/17

TAK

2 km prz M U16 515 NumerPDF

4
GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 Z/1020/17

TAK

2 km prz M U16 511 NumerPDF

5
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

2 km prz M U16 531 NumerPDF

6
KOBOS Filip 2003-06-30 Z/1022/17

TAK

3 km prz M U16 22 NumerPDF

7
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

3 km prz M U16 508 NumerPDF

8
MAŁECKI Jakub 2003-01-07 Z/1028/17

TAK

2 km prz M U16 533 NumerPDF

9
MILEWSKA Wiktoria 2003-07-21 Z/1027/17

TAK

2 km prz K U16 2 NumerPDF

10
OPORSKI Błażej 2002-08-31 Z/1026/17

TAK

3 km prz M U16 516 NumerPDF

11
ORDAK Aleksandra 2002-11-30 Z/1025/17

TAK

2 km prz K U16 506 NumerPDF

12
PASTUSZKO Łukasz 2002-12-03 Z/1024/17

TAK

3 km prz M U16 513 NumerPDF

13
PIOTROWSKA Małgorzata 2002-01-26 Z/0525/16

TAK

2 km prz K U16 2 NumerPDF

14
ZADROŻNA Wiktoria 2003-06-11 Z/1021/17

TAK

1 km prz K U16 44 NumerPDF

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 Z/1418/17

TAK

1 km prz K U16 714 NumerPDF

2
ŻUK Bartosz 2003-01-09 Z/1421/17

TAK

2 km prz M U16 714 NumerPDF

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZUK Michał 2002-07-21 Z/1152/16

TAK

2 km prz M U16 637 NumerPDF

2
DˇBROWSKI Adrian 2002-05-03 Z/0633/17

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

3
HADUCH Mateusz 2002-11-09 Z/6540/15

TAK

3 km prz M U16 634 NumerPDF

4
ZAWADZKI Oskar 2002-08-21 Z/6539/15

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 8 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Oliwia 2003-08-23 Z/0604/17

TAK

1 km prz K U16 600 NumerPDF

2
KLUSKA Szymon 2003-04-26 Z/0610/17

TAK

2 km prz M U16 636 NumerPDF

3
KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 Z/0611/17

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

4
PROTAS Filip 2003-02-04 Z/1330/17

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

5
RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 Z/0519/15

TAK

3 km prz M U20 646 NumerPDF

6
WARDA Anna 2002-06-07 Z/0991/16

TAK

2 km prz K U16 629 NumerPDF

7
WYDMAŃSKI Kacper 2002-07-10 Z/0994/16

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

8
ŻEBROWSKI Sebastian 2003-01-17 Z/0613/17

TAK

2 km prz M U16 600 NumerPDF

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYM Gabriela 2003-08-13 Z/1051/17

TAK

1 km prz K U16 66 NumerPDF

2
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

1 km prz K 62 NumerPDF

3
CZAJKOWSKI Fabian 2001-06-08 Z/5104/15

TAK

2 km prz M U18 72 NumerPDF

4
DˇBKOWSKA Aleksandra 2003-11-12 Z/1054/17

TAK

1 km prz K U16 1 NumerPDF

5
DOBKOWSKI Marcin 2001-10-17 Z/0185/16

TAK

2 km prz M U18 72 NumerPDF

6
DWORECKA Weronika 1998-12-02 Z/0338/14

TAK

2 km prz K U20 60 NumerPDF

7
DZWONKOWSKI Michał 2003-07-18 Z/1048/17

TAK

2 km prz M U16 2 NumerPDF

8
KURPIEWSKI Sebastian 2002-01-12 Z/1049/17

TAK

2 km prz M U16 3 NumerPDF

9
MRÓZ Natalia 2002-09-18 Z/1055/17

TAK

2 km prz K U16 53 NumerPDF

10
OLEKSIAK Sandra 2003-07-21 Z/1086/16

TAK

1 km prz K U16 61 NumerPDF

11
ORZOŁ Wiktoria 2000-12-01 Z/1814/15

TAK

1 km prz K 57 NumerPDF

12
PIÓRKOWSKI Kacper 2003-02-18 Z/1053/17

TAK

3 km prz M U16 125 NumerPDF

13
PODBIELSKI Piotr 2002-05-04 Z/0186/16

TAK

3 km prz M U16 68 NumerPDF

14
SĘNDROWSKI Jakub 2002-06-09 Z/1050/17

TAK

2 km prz M U16 67 NumerPDF

15
TOCZEK Patrycja 2003-08-18 Z/1052/17

TAK

2 km prz K U16 56 NumerPDF

16
WOJSZ Błażej 2002-02-28 Z/0890/16

TAK

3 km prz M U16 127 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Aleksandra 2001-09-28 Z/0172/17

TAK

1 km prz K 748 NumerPDF

2
NOWAK Kamila 2003-09-12 Z/0368/17

TAK

2 km prz K U16 742 NumerPDF

3
WOŁEK Dawid 2002-10-12 Z/0367/17

TAK

2 km prz M U16 741 NumerPDF

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

1 km prz K U16 482 NumerPDF

2
NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 Z/2179/16

TAK

1 km prz K U16 485 NumerPDF

3
SUSEK Julia 2001-06-26 Z/0360/17

TAK

1 km prz K 491 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

3 km prz M U16 960 NumerPDF

2
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

1 km prz K U16 954 NumerPDF

3
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

2 km prz K U16 926 NumerPDF

4
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

2 km prz M U16 938 NumerPDF

5
WˇTŁY Weronika 2002-04-23 Z/4906/15

TAK

2 km prz K U16 952 NumerPDF

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DˇBROWSKI Michał 1999-10-06 Z/5221/15

TAK

3 km prz M U20 43 NumerPDF

2
DOMAŃSKI Antoni 2002-04-15 Z/1486/17

TAK

3 km prz M U16 49 NumerPDF

3
KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 Z/1215/16

TAK

2 km prz M U18 47 NumerPDF

4
MORDEL Jan 2001-02-19 Z/2077/15

TAK

2 km prz M U18 50 NumerPDF

5
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

2 km prz K U20 38 NumerPDF

6
SOKÓŁ Zuzanna 2001-04-09 Z/1499/17

TAK

1 km prz K 50 NumerPDF

7
SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 Z/2078/15

TAK

2 km prz M U18 44 NumerPDF

 
uks-clan.cba.pl/
UKS Clan Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 39/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEMBY Łukasz 1997-12-13 Z/0643/14

TAK

3 km prz M U20 24 NumerPDF

2
OLBRY¦ Wiktor 2003-07-05 Z/1532/16

TAK

3 km prz M U16 19 NumerPDF

3
PIˇTAK Magdalena 2000-07-10 Z/1706/16

TAK

1 km prz K 15 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

2 km prz K U16 26 NumerPDF

2
BOGUCKI Bartosz 2002-07-31 Z/1015/17

TAK

3 km prz M U16 437 NumerPDF

3
DˇBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

1 km prz K U16 12 NumerPDF

4
PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 Z/0563/14

TAK

3 km prz M U20 214 NumerPDF

5
¦WIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

3 km prz M U16 216 NumerPDF

6
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

2 km prz M U16 110 NumerPDF

 
UKS Gazela Wołomin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 57/MZ/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OŁOWSKI Tomasz 2002-06-11 Z/0952/17

TAK

2 km prz M U16 701 NumerPDF

 
http://rozbieganysulejowek.pl/
UKS Herkules Sulejówek Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 59/MZ/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIOWSKI Dominik 2002-01-30 Z/3632/16

TAK

2 km prz M U16 877 NumerPDF

2
ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 Z/2216/16

TAK

2 km prz M U16 878 NumerPDF

3
MAKOS Szymon 2002-09-11 Z/1921/16

TAK

2 km prz M U16 874 NumerPDF

4
TRĘBICKI Piotr 2002-01-28 Z/3633/16

TAK

2 km prz M U16 878 NumerPDF

 
UKS Kusy Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 27/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Olga 2003-11-01 Z/1038/17

TAK

2 km prz K U16 457 NumerPDF

 
UKS Młodzik Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 36/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJEWSKA Karolina 2003-02-27 Z/1257/17

TAK

2 km prz K U16 443 NumerPDF

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRABˇSZCZ Natasza 2002-11-19 Z/4021/15

TAK

1 km prz K U16 3 NumerPDF

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

TAK

1 km prz K U16 77 NumerPDF

2
PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 Z/1503/17

TAK

1 km prz K U16 87 NumerPDF

3
TERCJAK Sara 2003-03-11 Z/1491/17

TAK

2 km prz K U16 78 NumerPDF

4
WENDA Magdalena 2003-03-04 Z/1488/17

TAK

2 km prz K U16 86 NumerPDF

5
ZALEWSKA Katarzyna Karolina 2002-02-06 Z/3102/16

TAK

2 km prz K U16 759 NumerPDF

6
ŻEBROWSKA Beata 2003-05-12 Z/5892/15

TAK

1 km prz K U16 79 NumerPDF

 
www.victoriajozefow.pl
UKS Victoria Józefów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 41/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 Z/0388/15

TAK

2 km prz K U20 494 NumerPDF

2
CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 Z/0389/15

TAK

2 km prz K U20 495 NumerPDF

 
UKS Wawer ZS 70 Warszawa Osobostarty: 21 ( 21 ) K-9 M-12
NrLicencji: 50/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANDYS Krzysztof 2002-01-14 Z/1534/17

TAK

3 km prz M U16 780 NumerPDF

2
BY¦KINIEWICZ Laura 2002-02-25 Z/1901/16

TAK

1 km prz K U16 777 NumerPDF

3
DˇBROWSKI Konrad 2003-04-12 Z/1535/17

TAK

2 km prz M U16 781 NumerPDF

4
DOROMONIEC Hubert 2002-12-12 Z/2079/16

TAK

2 km prz M U16 781 NumerPDF

5
DRZEWIECKA Barbara 2003-03-02 Z/1536/17

TAK

2 km prz K U16 772 NumerPDF

6
DWORNICZAK Wiktoria 2002-03-10 Z/1900/16

TAK

1 km prz K U16 777 NumerPDF

7
FIC Natalia 2002-12-23 Z/1915/16

TAK

1 km prz K U16 775 NumerPDF

8
GĘGOTEK Piotr 2003-08-02 Z/1537/17

TAK

2 km prz M U16 773 NumerPDF

9
JASTRZĘBSKA Amelia 2003-07-08 Z/1538/17

TAK

1 km prz K U16 774 NumerPDF

10
KARWOWSKI Mikołaj 2002-02-28 Z/2078/16

TAK

3 km prz M U16 772 NumerPDF

11
LARWIŃSKI Jan 2002-03-07 Z/2080/16

TAK

3 km prz M U16 772 NumerPDF

12
LEWANDOWSKA Karolina 2003-12-08 Z/1539/17

TAK

1 km prz K U16 775 NumerPDF

13
LISOWKI Marcel 2003-07-14 Z/1540/17

TAK

2 km prz M U16 776 NumerPDF

14
ŁEPKOWSKI Wojciech 2003-05-13 Z/1541/17

TAK

2 km prz M U16 777 NumerPDF

15
MARCINIAK Julia 2002-11-02 Z/1912/16

TAK

1 km prz K U16 775 NumerPDF

16
OSIŃSKI Kacper 2003-12-31 Z/1542/17

TAK

2 km prz M U16 778 NumerPDF

17
PAŁASZCZUK Marcel 2003-09-10 Z/1543/17

TAK

2 km prz M U16 779 NumerPDF

18
RUSZKIEWICZ Klaudia 2003-02-15 Z/1544/17

TAK

2 km prz K U16 773 NumerPDF

19
RZEPKO Aleksandra 2002-01-07 Z/1910/16

TAK

1 km prz K U16 771 NumerPDF

20
SURYNT Patryk 2002-03-23 Z/1909/16

TAK

2 km prz M U16 780 NumerPDF

21
¦MIERZYŃSKI Hugo 2003-10-11 Z/1545/17

TAK

2 km prz M U16 780 NumerPDF

 
ULKS Jedlińsk Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 22/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIEK Martyna 2002-04-29 Z/2772/16

TAK

1 km prz K U16 20 NumerPDF

2
BOROWSKA Anna 2002-10-09 Z/1211/17

TAK

2 km prz K U16 21 NumerPDF

3
FIRLEJ Natalia 2003-02-21 Z/1356/17

TAK

1 km prz K U16 22 NumerPDF

4
GRYZA Jakub 2002-06-27 Z/1213/17

TAK

3 km prz M U16 04 NumerPDF

5
KOBZA Adrian 2003-01-15 Z/1250/17

TAK

2 km prz M U16 06 NumerPDF

6
SŁOMKA Weronika 2003-07-29 Z/1355/17

TAK

2 km prz K U16 23 NumerPDF

7
SZOT Magdalena 2002-05-17 Z/2773/16

TAK

1 km prz K U16 24 NumerPDF

8
ZIÓŁEK Agata 2002-09-24 Z/2774/16

TAK

1 km prz K U16 25 NumerPDF

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOMZA Wiktor 2002-04-22 Z/0318/17

TAK

2 km prz M U16 250 NumerPDF

2
JÓ¬WIAK Alicja 2003-11-13 Z/1031/17

TAK

1 km prz K U16 2 NumerPDF

3
KOSOWSKI Kacper 2002-01-06 Z/1008/16

TAK

2 km prz M U16 304 NumerPDF

4
KULIK Oliwier 2003-09-30 Z/1034/17

TAK

2 km prz M U16 234 NumerPDF

5
LUBELSKI Miłosz 2003-06-24 Z/0319/17

TAK

3 km prz M U16 258 NumerPDF

6
NOWIŃSKA Alicja 2003-11-22 Z/1033/17

TAK

1 km prz K U16 345 NumerPDF

7
TRZCIŃSKA Anna 2002-03-27 Z/5880/15

TAK

1 km prz K U16 261 NumerPDF

8
ZELENT Marcel 2003-03-14 Z/1035/17

TAK

2 km prz M U16 128 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 51 ( 51 ) K-35 M-16
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

2 km prz K U16 28 NumerPDF

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 29 ( 29 ) K-20 M-9
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Dominika 2001-07-12 Z/0205/16

TAK

1 km prz K 70 NumerPDF

2
ADAMOWICZ Pola 2002-07-30 Z/0257/16

TAK

2 km prz K U16 25 NumerPDF

3
BIEŃKOWSKA Anna 2003-01-14 Z/1091/17

TAK

1 km prz K U16 55 NumerPDF

4
CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 Z/3899/16

TAK

2 km prz M U16 55 NumerPDF

5
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

1 km prz K U16 61 NumerPDF PK

6
DOBYRN Bartosz 2002-09-10 Z/0258/16

TAK

2 km prz M U16 50 NumerPDF

7
HERMAN Kornelia 2002-03-28 Z/0156/16

TAK

1 km prz K U16 73 NumerPDF PK

8
JAKUBIAK Robert 2003-02-23 Z/1314/17

TAK

2 km prz M U16 55 NumerPDF

9
KRAUSHAR Julia 2003-10-24 Z/3895/16

TAK

1 km prz K U16 77 NumerPDF

10
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

1 km prz K U16 45 NumerPDF

11
KUCA Natalia 2003-06-19 Z/3900/16

TAK

1 km prz K U16 55 NumerPDF

12
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

TAK

1 km prz K 50 NumerPDF

13
LEWA Maria 2003-01-24 Z/1094/17

TAK

1 km prz K U16 55 NumerPDF

14
MICHALEWICZ Mateusz 2000-06-24 Z/0992/17

TAK

2 km prz M U18 55 NumerPDF

15
MILEJSKA Matylda 2003-05-09 Z/3898/16

TAK

1 km prz K U16 91 NumerPDF PK

16
OCHNIO Maciej 2003-08-21 Z/1095/17

TAK

2 km prz M U16 58 NumerPDF

17
PĘTLICKA Julia 2002-01-02 Z/0060/16

TAK

2 km prz K U16 66 NumerPDF

18
PU¬NIEWSKA Aleksandra 2003-07-31 Z/1093/17

TAK

1 km prz K U16 55 NumerPDF

19
RˇCZKIEWICZ Wanda 2001-08-09 Z/0569/17

TAK

1 km prz K 62 NumerPDF

20
ROMANOW Martyna 2003-05-13 Z/1092/17

TAK

1 km prz K U16 55 NumerPDF

21
RUMIŃSKA Justyna 2003-01-15 Z/0259/17

TAK

1 km prz K U16 35 NumerPDF

22
SKˇPSKI Marctynain 2003-12-10 Z/1096/17

TAK

2 km prz M U16 55 NumerPDF

23
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

1 km prz K U16 50 NumerPDF

24
SUMIŃSKA Jolanta 2002-11-22 Z/0591/16

TAK

1 km prz K U16 84 NumerPDF PK

25
TKACZUK Mateusz 2002-03-08 Z/0058/16

TAK

3 km prz M U16 89 NumerPDF

26
TO¦ Katarzyna 2003-05-11 Z/3896/16

TAK

1 km prz K U16 48 NumerPDF PK

27
WILGA Łukasz 2002-07-10 Z/2870/16

TAK

2 km prz M U16 34 NumerPDF

28
ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 Z/0057/16

TAK

3 km prz M U16 0042 NumerPDF

29
ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 Z/3856/16

TAK

2 km prz K U16 62 NumerPDF

 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 16/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALEWSKI Dawid 2003-07-31 Z/1443/17

TAK

2 km prz M U16 233 NumerPDF

2
DˇBROWSKI Jakub 2002-04-01 Z/0592/16

TAK

3 km prz M U16 224 NumerPDF

3
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

1 km prz K U16 228 NumerPDF

4
KORNACKA Kinga 2003-05-07 Z/1125/17

TAK

2 km prz K U16 227 NumerPDF

5
KUCIŃSKA Amelia 2002-06-06 Z/1742/16

TAK

1 km prz K U16 230 NumerPDF

6
ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 Z/1126/17

TAK

1 km prz K U16 364 NumerPDF

7
SADOWSKA Wiktoria 2002-01-04 Z/1127/17

TAK

1 km prz K U16 362 NumerPDF

 
mostruso.pl
MKS Truso Elbl±g Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 Z/0422/16

TAK

1 km prz K U16 70 NumerPDF

2
GUTOWSKA Marta 2002-08-12 Z/0189/17

TAK

1 km prz K U16 19 NumerPDF

3
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

2 km prz M U16 14 NumerPDF

4
MAKSYMOWICZ Krzysztof 2003-08-14 Z/1013/17

TAK

3 km prz M U16 17 NumerPDF

5
RUDAWSKI Dominik 2003-01-16 Z/0050/17

TAK

3 km prz M U16 15 NumerPDF

6
TYRAWSKI Mateusz 2003-02-07 Z/0187/17

TAK

2 km prz M U16 465 NumerPDF

 
MLKS Ostróda Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

1 km prz K U16 4 NumerPDF

2
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

1 km prz K U16 22 NumerPDF

3
SOCZYŃSKA Natalia 2002-09-15 Z/0803/16

TAK

2 km prz K U16 6 NumerPDF

4
SOCZYŃSKA Oliwia 2002-09-15 Z/0804/16

TAK

2 km prz K U16 2 NumerPDF

5
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

2 km prz K U16 2 NumerPDF

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

2 km prz M U16 33 NumerPDF

 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKA Patrycja 2002-07-30 Z/1368/17

TAK

1 km prz K U16 10 NumerPDF

2
TRO¦CIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

2 km prz K U16 5 NumerPDF