Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny U20 i U18
GDAŃSK, 06.05.2017
Osobostarty wszystkie: 142 ( 116 ) K-50 M-66
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

600m K 398 NumerPDF 1:37.68/13

 
POMORSKIE Osobostarty: 137 ( 112 ) K-46 M-66
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 711 NumerPDF 51.04/16

2
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 710 NumerPDF

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJDA Antonina 1999-02-23 Z/1974/16

TAK

100m K 392 NumerPDF 13.66/16

2
GIRUĆ Karol 1998-08-28 Z/1972/16

TAK

300m M 391 NumerPDF 39.20/16

3
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

600m M 400 NumerPDF

4
SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 Z/1973/16

TAK

100m M 400 NumerPDF 11.93/16

5
WOJDYGA Anna 2001-11-03 Z/0164/16

2016

100m K 392 NumerPDF 13.56/16

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZUREK Magdalena 1999-03-24 Z/2779/16

TAK

1000m K 44 NumerPDF

 
www.dudyczrun.pl
KS Team run Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 37/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWIAK Tomasz 1996-05-08 Z/5238/15

TAK

1000m M 66 NumerPDF

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 15 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKA Agnieszka 2003-07-01 Z/0888/17

TAK

600m K 149 NumerPDF

2
BUDZIŃSKA Wiktoria 2001-02-03

1000m K 456 NumerPDF

3
HALK Ida 2003-07-03 Z/2826/16

TAK

1000m K 450 NumerPDF

4
ICKOWSKI Tomaszs 2002-09-30 Z/2828/16

TAK

1000m M 451 NumerPDF

5
KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 Z/0884/17

TAK

600m K 453 NumerPDF 1:59.30/16

6
ŁUCKA Kinga 2002-08-10 Z/0885/17

TAK

1000m K 251 NumerPDF

7
NAUMOWICZ Daria 2003-08-27 Z/0889/17

TAK

300m K 284 NumerPDF 45.75/16

8
PIERNICKI Kamil 2003-09-01 Z/0876/17

TAK

1000m M 453 NumerPDF 3:15.84/16

9
PIERNICKI Klaudiusz 2003-09-01 Z/0877/17

TAK

600m M 261 NumerPDF 1:47.59/16

10
SIKORA Patrycja 2002-12-06 Z/2841/16

TAK

1000m K 261 NumerPDF 3:32.60/16

11
SKALSKA Karolina 2003-09-18 Z/0890/17

TAK

1000m K 141 NumerPDF

12
SKALSKI Szymon 2002-02-08 Z/2827/16

TAK

1000m M 450 NumerPDF 3:09.45/16

13
SOCHA Natalia 2002-08-04 Z/3081/15

TAK

300m K 251 NumerPDF 44.76/16

14
TOMASZEK Dawid 2003-04-21 Z/0886/17

TAK

600m M 149 NumerPDF 1:56.55/16

15
WINIARSKI Leszek 2003-07-02 Z/0887/17

TAK

600m M 271 NumerPDF 1:49.30/16

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 15 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DASZKIEWICZ Jakub 2001-05-31

Dysk M U18 (1.5kg) 18 NumerPDF

2
DASZKIEWICZ Jakub 2001-05-31

Młot M U18 (5kg) 18 NumerPDF 22.55/16

3
DEPKA Mateusz 2001-03-04 Z/2970/16

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 8 NumerPDF

4
DEPKA Mateusz 2001-03-04 Z/2970/16

2016

Młot M U18 (5kg) 8 NumerPDF 25.80/16

5
KONOFAŁ Krzysztof 2001-07-07 Z/2971/16

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF

6
KONOFAŁ Krzysztof 2001-07-07 Z/2971/16

2016

Młot M U18 (5kg) 1 NumerPDF

7
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

Wzwyż K 67 NumerPDF 1.40/16

8
KRUŻA Marcelina 2003-01-24 Z/0092/17

TAK

W dal K 67 NumerPDF

9
ŁOPATA Krzysztof 2001-06-03 Z/2972/16

2016

110m M (91.4) U18 42 NumerPDF

10
ORMAŃCZYK Miłosz 2001-08-15 Z/2852/16

2016

110m M (91.4) U18 45 NumerPDF

11
PRZYSTRZELSKI Karol 2001-07-22

110m M (91.4) U18 19 NumerPDF

12
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

2016

110m M (91.4) U18 39 NumerPDF

13
SOMMER Paweł 2001-02-27 Z/5375/15

2016

Tyczka M 39 NumerPDF

14
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 8 NumerPDF 8.97/16

15
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.56/16

 
www.mmksgdansk.pl
MMKS Gdańsk Osobostarty: 15 ( 11 ) K-2 M-9
NrLicencji: 07/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKI Konrad 2001-08-18 Z/2244/16

2016

Kula M U18 (5kg) 77 NumerPDF 10.20/16

2
DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 Z/0373/14

TAK

100m M 718 NumerPDF 11.42/16

3
DANCEWICZ Daniel 1998-11-15 Z/0373/14

TAK

300m M 718 NumerPDF 35.87/15

4
GÓRCZYŃSKI Wiktor 2002-08-30 Z/2240/16

TAK

100m M 712 NumerPDF 12.29/16

5
GÓRCZYŃSKI Wiktor 2002-08-30 Z/2240/16

TAK

300m M 712 NumerPDF 39.65/16

6
GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28

1000m M 720 NumerPDF

7
JAROSZEWSKI Sebastian 2000-08-08

Wzwyż M 711 NumerPDF 1.70/16

8
KOWALINA Jan 2001-01-14 Z/2721/16

TAK

1000m M 716 NumerPDF 2:51.70/16

9
Malinowska Julia 2003-01-01

100m K 712 NumerPDF

10
MOŻEROWSKI Patryk 2000-01-13 Z/2895/16

2016

100m M 57 NumerPDF 12.87/16

11
SŁUPECKA Julia 1999-09-02

300m K 706 NumerPDF 47.02/15

12
SŁUPECKA Julia 1999-09-02

100m K 706 NumerPDF 13.71/15

13
WINNICKI Leszek 2001-01-01

Kula M U18 (5kg) 75 NumerPDF

14
ŻWIROWSKI Adam 2002-01-28 Z/1744/16

2016

100m M 700 NumerPDF 13.71/16

15
ŻWIROWSKI Adam 2002-01-28 Z/1744/16

2016

300m M 700 NumerPDF

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

100m K 96 NumerPDF 12.77/16

2
GROT Patrycja 1999-02-19 Z/1472/16

TAK

Kula K U20 (4kg) 96 NumerPDF

3
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

TAK

100m K 95 NumerPDF 13.40/16

 
www.pkwla. pl
Pomorski Klub Weteranów LA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 47/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Sławomir 1975-10-18

Młot M (7.26kg) 35 NumerPDF

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 39 ( 36 ) K-16 M-20
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Kinga 2003-01-01

300m K 345 NumerPDF

2
BAKA Jakub 2003-06-29 Z/1344/17

TAK

600m M 567 NumerPDF

3
BARANIAK Barbara 2003-03-12

300m K 530 NumerPDF 46.83/16

4
BARAŃSKA Zuzanna 2001-01-01

1000m K 676 NumerPDF

5
BERNIAK Kamil 1999-01-01

600m M 520 NumerPDF 1:31.25/16

6
BIECHOWSKA Maja 2002-01-01

600m K 345 NumerPDF

7
BIENIAS Maksymilian 2001-12-11 Z/2978/16

TAK

300m M 345 NumerPDF 40.44/16

8
BROWARCZYK Dominika 2002-01-01

300m K 44 NumerPDF

9
DOBRZAŃSKI Piotr 2003-03-03 Z/0210/17

TAK

300m M 529 NumerPDF 39.56/16

10
DRAWC Filip 2000-10-19 Z/1552/15

TAK

600m M 532 NumerPDF 1:26.46/16

11
FALKOWSKA Emilia 2003-01-01

1000m K 444 NumerPDF

12
GDOWIK Rafał 2003-01-01

1000m M 987 NumerPDF

13
GRZYBOWSKI Piotr 2002-01-01

1000m M 624 NumerPDF

14
HORSTEN Bastian 2003-01-01

1000m M 534 NumerPDF

15
HORSTEN Dorian 2001-01-01

1000m M 45 NumerPDF

16
JACHOREK Aleksandra 2001-02-14 Z/6243/15

TAK

300m K 524 NumerPDF 47.16/14

17
KRASSOWSKA Milena 2003-01-01

100m K 66 NumerPDF 14.42/16

18
LEWANDOWSKI Filip 2003-04-18

1000m M 56 NumerPDF 3:00.79/16

19
LIPIŃSKI Karol 2000-07-21

300m M 453 NumerPDF 38.00/16

20
MAGULSKA Oliwia 2003-01-01

600m K 765 NumerPDF

21
MAJEK Malwina 2002-01-01

100m K 878 NumerPDF 14.27/16

22
MARCEL Rutkowski 2002-05-05

100m M 542 NumerPDF

23
MARCEL Rutkowski 2002-05-05

300m M 542 NumerPDF

24
MICHALSKI Przemysław 2002-02-19 Z/1266/17

TAK

1000m M 55 NumerPDF 3:01.02/16

25
MISZKE Patryk 2003-06-03

100m M 544 NumerPDF

26
NARLOCH Patryk 2000-08-11 Z/1956/15

TAK

300m M 543 NumerPDF 38.73/16

27
OWSIANIK Klaudia 2001-06-25 Z/3426/16

2016

600m K 528 NumerPDF 1:45.28/16

28
PACUK Jakub 2002-06-30 Z/1392/17

TAK

300m M 522 NumerPDF

29
PLECZYŃSKA Natalia 2002-03-18 Z/2926/16

TAK

600m K 523 NumerPDF 1:38.00

30
RENKE Hanna 2001-06-06 Z/0024/16

2016

300m K 527 NumerPDF 46.22/16

31
RENKE Wojciech 2003-01-01

1000m M 345 NumerPDF

32
RYMARZAK Konrad 2002-05-25

100m M 533 NumerPDF

33
STOLTMANN Igor 2001-10-17

600m M 23 NumerPDF

34
ŚWIECA Michalina 2003-01-01

600m K 625 NumerPDF

35
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

Kula K (4kg) 532 NumerPDF 14.91/16

36
URBAN Karolina 1998-10-18 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 532 NumerPDF 52.87/16

37
WAŁDOWSKI Dawid 1999-03-09 Z/0020/16

TAK

300m M 528 NumerPDF 37.01/16

38
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

2016

300m K 98 NumerPDF

39
ZMARZŁA Weronika 2001-01-12 Z/5436/15

2016

100m K 98 NumerPDF 13.78/15

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 31 ( 21 ) K-7 M-14
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Mikołaj 2003-03-19 Z/1143/17

TAK

600m M 217 NumerPDF

2
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

100m M 208 NumerPDF 13.56/16

3
BREZA Konrad 2002-02-28 Z/0787/16

TAK

300m M 208 NumerPDF 45.10/16

4
BRZOZECKA Agnieszka 2002-02-26 Z/0780/16

TAK

600m K 211 NumerPDF 1:50.21/16

5
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 230 NumerPDF

6
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 230 NumerPDF

7
CYRSON Daria 2001-08-29 Z/3150/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 218 NumerPDF

8
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

100m K 206 NumerPDF 14.43/16

9
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

100m pł K U16 206 NumerPDF

10
IWAŃCA Jakub 2002-12-09 Z/0785/16

TAK

600m M 220 NumerPDF 1:34.95/16

11
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 200 NumerPDF

12
JOŃCZYK Oliwer 2002-07-11 Z/0778/16

TAK

600m M 217 NumerPDF 1:31.26/16

13
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

300m K 205 NumerPDF 47.80/16

14
KOMARZAŃSKA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

100m pł K U16 205 NumerPDF

15
MALICH Jakub 2002-07-22 Z/0777/16

TAK

Wzwyż M 216 NumerPDF

16
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

100m K 228 NumerPDF

17
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

300m K 228 NumerPDF 55.27/12

18
ROLA Damian 2002-06-02 Z/0774/16

TAK

1000m M 219 NumerPDF 3:13.48/16

19
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

100m M 211 NumerPDF 12.91/16

20
ROWIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

W dal M 211 NumerPDF 5.49/16

21
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

100m M 211 NumerPDF 13.89/16

22
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

300m M 211 NumerPDF 44.57/16

23
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

300m M 216 NumerPDF 39.93/15

24
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

600m M 216 NumerPDF 1:26.70/16

25
SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

600m M 218 NumerPDF 1:47.51/15

26
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

100m K 206 NumerPDF 14.25/16

27
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

300m K 206 NumerPDF 47.21/15

28
WATRAL Magdalena 2001-05-11 Z/1850/15

TAK

1000m K 203 NumerPDF 3:28.63/16

29
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

100m M 229 NumerPDF 12.90/16

30
WERRA Miłosz 2003-02-02 Z/1142/17

TAK

300m M 229 NumerPDF

31
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwyż M 221 NumerPDF

 
Uniwersytet Gdański Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHISTOWSKI Maciej 1996-12-01

W dal M 183 NumerPDF 5.50/16

2
CHISTOWSKI Maciej 1996-12-01

300m M 183 NumerPDF 39.00

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULSKI Alan 2002-11-30 Z/3689/15

TAK

100m M 456 NumerPDF

2
BULSKI Alan 2002-11-30 Z/3689/15

TAK

Wzwyż M 456 NumerPDF 1.40/15

3
CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 Z/2665/16

TAK

1000m M 456 NumerPDF 2:42.01/16

4
KOLLAR Alessandro 2000-12-28 Z/0585/17

TAK

Tyczka M 455 NumerPDF 2.85/16

5
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 Z/3692/15

TAK

Tyczka K 458 NumerPDF 2.40/16

6
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

Tyczka K 453 NumerPDF 2.80/16

7
SZWEDA Sandra 2002-10-26 Z/2722/16

TAK

100m K 452 NumerPDF 13.24/16

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYB Joanna 2000-01-26 Z/2994/15

TAK

Wzwyż K 185 NumerPDF 1.62/16

2
ROZENBAJGIER Martyna 2003-05-27 Z/1219/16

TAK

100m K 176 NumerPDF

3
ROZENBAJGIER Martyna 2003-05-27 Z/1219/16

TAK

300m K 176 NumerPDF

4
SZYSZKA Ewelina 2003-04-28 Z/1221/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 179 NumerPDF 18.41/16