Internetowe zgłoszenia do imprezy: Halowe mistrzostwa ¶l±ska U16, U18, U20, S
OSTRAWA, 01.02.2017
Osobostarty wszystkie: 75 ( 61 ) K-34 M-27
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
 
niestowarzyszona Osobostarty: 6 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYZEK Justyna 1998-07-09 Z/0993/14

2016

300m K U20 1 NumerPDF 43.86/15

2
GREŃ Joanna 2000-01-29 Z/3466/15

2016

W dal K U18 94 NumerPDF

3
MERTA Sandra 1999-05-26 Z/4025/15

2016

200m K U20 516 NumerPDF 28.64/15

4
MERTA Sandra 1999-05-26 Z/4025/15

2016

60m K U20 516 NumerPDF 8.58/15

5
PTAK Karolina 2001-04-03 Z/3476/15

2016

60m K U18 14 NumerPDF

6
SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 Z/3468/15

2016

300m K U18 92 NumerPDF

 
niestowarzyszony Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

2016

60m M U20 79 NumerPDF 7.29/15

2
GIBAS Marcin 1999-06-20 Z/3377/15

2016

200m M U20 79 NumerPDF

3
PŁACHECKI Robert 2001-08-07 Z/3474/15

2016

60m pł M U18 153 NumerPDF

 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2016

200m M 769 NumerPDF 21.34/15 PK

2
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

2016

300m M 769 NumerPDF 33.15/14 PK

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 64 ( 53 ) K-29 M-24
 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

2016

W dal M U16 15 NumerPDF 5.02 5.02/17

2
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

2016

300m M U16 17 NumerPDF 45.26 44.12/16

3
KOPYTO Kamil 2003-01-01

1000m M U16 14 NumerPDF

4
KUBOSZEK Marta 2001-12-15

300m K U18 11 NumerPDF

5
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

2016

1000m K U16 19 NumerPDF

6
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

2016

300m M U16 16 NumerPDF 44.73/16

7
PALA Jakub 2001-06-04

300m M U18 18 NumerPDF

8
¦LIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

2016

300m M U18 12 NumerPDF 45.30/16

9
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

2016

300m M U16 20 NumerPDF 38.92 38.92/17

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 27 ( 22 ) K-11 M-11
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUMBAR Karolina 1997-06-25

Kula K (4kg) 33 NumerPDF 9.59 9.59/17

2
CYROŃ Krystian 2001-01-17

600m M U18 14 NumerPDF

3
GRĘDA Oliwia 2001-04-10

200m K U18 8 NumerPDF

4
KOMINEK Karina 2000-05-12

300m K U18 35 NumerPDF 44.02

5
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16

300m K U20 36 NumerPDF 42.93 43.98/16

6
KUDYK Samuel 2001-02-05

1000m M U18 3 NumerPDF 2:51.60

7
KU¦ Miłosz 2002-06-18

300m M U16 52 NumerPDF 39.90

8
LEGUT Bartłomiej 2003-01-11

300m M U16 76 NumerPDF

9
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28

200m K U18 49 NumerPDF

10
MAGIERA Julia 2003-03-03

600m K U16 33 NumerPDF

11
MAREK Julia 2001-06-18

200m K U18 9 NumerPDF 27.60

12
MAREK Julia 2001-06-18

Wzwyż K 9 NumerPDF 1.45 1.45/16

13
MARKIEL Julia 2003-04-01

600m K U16 31 NumerPDF

14
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21

200m K U18 10 NumerPDF 27.60 28.91/16

15
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21

W dal K U18 10 NumerPDF 4.88/16

16
PAJˇK Jakub 2001-01-19

200m M U18 3 NumerPDF 22.88

17
PAJˇK Rafał 1999-02-03

60m M U20 11 NumerPDF 7.10 6.98/16

18
PAJˇK Rafał 1999-02-03

200m M U20 11 NumerPDF 21.88 22.78/16

19
PUTO Mateusz 2003-09-19

600m M U16 14 NumerPDF

20
RAK Agnieszka 2002-10-20

300m K U16 4 NumerPDF

21
RUTKOWSKI Piotr 2002-01-29

600m M U16 4 NumerPDF

22
STRYCZEK Szymon 2003-03-17

60m M U16 12 NumerPDF

23
STRYCZEK Szymon 2003-03-17

W dal M U16 12 NumerPDF

24
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31

Wzwyż K 2 NumerPDF 1.40 1.40/17

25
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31

W dal K U18 2 NumerPDF 4.40/16

26
WARSO Patryk 2002-10-09

3000m ch M 54 NumerPDF 18:25.25/16

27
ZARĘBSKI Michał 2002-08-28

1000m M U16 14 NumerPDF 2:55.60

 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30

Tyczka K 15 NumerPDF PK

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

2016

Tyczka K 11 NumerPDF 2.90/16

3
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

2016

Tyczka K 55 NumerPDF

4
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

2016

Tyczka K 16 NumerPDF 2.80/16

5
HYRNIK Anna 2000-03-06 Z/3370/15

2016

Tyczka K 44 NumerPDF

6
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

2016

Tyczka M 33 NumerPDF 4.00 4.00/17

7
SZLĘK Dominika 2000-07-08 Z/3367/15

2016

Tyczka K 33 NumerPDF

 
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIURZYŃSKA Monika 1999-09-28 Z/3219/15

2016

Kula K U20 (4kg) 66 NumerPDF

2
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

2016

200m K 116 NumerPDF 26.57/15

 
MKS-R Centrum Dzięgielów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/SL/16

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LANC Wiktoria 2002-02-14

60m K U16 4 NumerPDF

2
LANC Wiktoria 2002-02-14

W dal K U16 4 NumerPDF

 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

2016

Trójskok K U18 12 NumerPDF

2
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

2016

W dal K U18 12 NumerPDF 4.93 4.93/16

3
¦LUSARCZYK Oliwia 2003-06-26

W dal K U16 22 NumerPDF

 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZIK Justyna 1997-04-05 Z/1081/13

2016

60m K 944 NumerPDF 8.05 7.79/16

2
GUZIK Justyna 1997-04-05 Z/1081/13

2016

200m K 944 NumerPDF 24.94/16

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda ¦l±ska Osobostarty: 11 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁEK Kinga 2001-07-28 Z/6561/15

2016

300m K U18 409 NumerPDF 48.48/16

2
BOROWIECKA Julia 2001-03-14 Z/4331/15

2016

300m K U18 417 NumerPDF 47.37/16

3
BUBAŁA Dawid 1997-10-22 Z/4427/15

TAK

300m M 418 NumerPDF

4
DRAGAN Justyna 2000-01-16 Z/4332/15

TAK

Wzwyż K 419 NumerPDF 1.50 1.50/17

5
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

W dal M 416 NumerPDF 7.19/15

6
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

Trójskok M 416 NumerPDF

7
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

60m M U20 406 NumerPDF 7.95/16

8
DYBAŁA Dawid 1998-06-01 Z/4428/15

TAK

200m M U20 406 NumerPDF

9
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

60m M U20 406 NumerPDF 7.12/15

10
KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 Z/0326/14

TAK

200m M U20 406 NumerPDF 22.24/16

11
SITARSKA Adrianna 2000-10-25 Z/1876/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 404 NumerPDF 12.66 12.66/17

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona w roku :

2016

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PASEK Damian 1985-08-18 Z/2342/11

2016

2000m M 85 NumerPDF 5:28.93/08