Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.opolskiego 2018
OPOLE, 2018
Osobostarty wszystkie: 48 ( 48 ) K-29 M-19
 
OPOLSKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-29 M-19
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

5-bój K U16 827 NumerPDF

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 62 NumerPDF

2
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

300m M U16 68 NumerPDF

3
JU¦KIEWICZ Magdalena 2003-03-29 Z/1220/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 22 NumerPDF

4
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 59 NumerPDF

5
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

1000m K U16 20 NumerPDF

6
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 34 NumerPDF

7
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

3 km ch K U16 26 NumerPDF

8
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

3 km ch K U16 23 NumerPDF

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

600m K U16 71 NumerPDF

2
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

Wzwyż K U16 70 NumerPDF

3
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

200m pł M 62 NumerPDF

4
LESZCZYŃSKI Oliwier 2003-09-10 Z/1559/17

2017

100m M U16 63 NumerPDF

5
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 14 NumerPDF

2
GAŁKA Ada 2003-03-03 Z/3704/17

TAK

600m K U16 12 NumerPDF

3
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

300m K U16 33 NumerPDF

4
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF

5
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

300m K U16 17 NumerPDF

6
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

Wzwyż M U16 30 NumerPDF

7
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

1000m M U16 29 NumerPDF

8
STACHURA Ewelina 2003-09-01 Z/3894/17

TAK

Wzwyż K U16 33 NumerPDF

9
WALKOWICZ Julia 2003-05-17 Z/3708/17

TAK

Wzwyż K U16 21 NumerPDF

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn KoĽle Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBRZAŃSKA Adelina 2003-08-21 Z/1566/17

TAK

Wzwyż K U16 905 NumerPDF

2
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 827 NumerPDF

3
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

80m pł K 831 NumerPDF

4
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

5-bój M U16 902 NumerPDF

5
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

100m M U16 901 NumerPDF

6
WIECHOWSKA AGATA 2003-03-23 Z/1562/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 903 NumerPDF

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

300m K U16 3 NumerPDF

2
RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 Z/1512/17

TAK

1000m M U16 7 NumerPDF

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 17 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

300m M U16 35 NumerPDF

2
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

200m pł M 28 NumerPDF

3
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

200m pł K 91 NumerPDF

4
CZAJKA Aleksander 2003-04-17 Z/4073/17

TAK

1000m M U16 31 NumerPDF

5
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

100m K U16 96 NumerPDF

6
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

200m pł M 29 NumerPDF

7
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF

8
JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 Z/2201/17

TAK

300m K U16 97 NumerPDF

9
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 9.18/17

10
JĘDRYSIAK Patryk 2003-07-18 Z/3851/17

2017

1000m M U16 2 NumerPDF

11
KABELA Szymon 2003-03-02 Z/2422/17

2017

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF

12
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

100m K U16 93 NumerPDF

13
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF

14
SAK Hanna 2003-01-21 Z/2173/17

TAK

Wzwyż K U16 98 NumerPDF

15
SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 Z/3861/17

TAK

300m K U16 73 NumerPDF

16
SO¦NICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

Wzwyż M U16 8 NumerPDF

17
WŁODARCZYK Amelia 2004-02-03 Z/2183/17

TAK

Wzwyż K U16 25 NumerPDF