Internetowe zgłoszenia do imprezy: 34. PZLA Mistrzostwa Polski U23
SUWAŁKI, 01-02.07.2017
Osobostarty wszystkie: 732 ( 381 ) K-182 M-199
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 65 ( 35 ) K-23 M-17
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 54 ( 26 ) K-16 M-10
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

4x400m M 1 NumerPDF

2
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 1 NumerPDF 53.94 53.62/16

3
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

Trójskok M 2 NumerPDF 14.76 14.76/17

4
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

4x100m K 1 NumerPDF

5
CHOJKA Weronika 1997-06-19 Z/1561/13

TAK

200m K 1 NumerPDF 25.61 24.74/15

6
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 2 NumerPDF 45.92 46.66/16

7
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

(II) 4x100m K 3 NumerPDF

8
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

4x400m K 3 NumerPDF

9
GÓRKA Magdalena 1997-12-28 Z/1046/13

TAK

400m pł K 3 NumerPDF 65.02 63.30/16

10
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

4x400m M 3 NumerPDF

11
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

4x100m M 3 NumerPDF

12
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

400m pł M 3 NumerPDF 53.83 52.94/14

13
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

Tyczka K 4 NumerPDF 4.00 4.00/14

14
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 4 NumerPDF 7.33 7.57/16

15
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

4x400m M 4 NumerPDF

16
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

4x100m M 4 NumerPDF

17
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

(II) 4x100m K 5 NumerPDF

18
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

W dal K 5 NumerPDF 6.00 6.00/17

19
MALSKI Paweł 1995-09-05 Z/1442/11

TAK

4x400m M 5 NumerPDF

20
MALSKI Paweł 1995-09-05 Z/1442/11

TAK

400m M 5 NumerPDF 49.79 48.75/16

21
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

TAK

4x100m K 6 NumerPDF

22
MAŁKOWSKA Paulina 1997-01-19 Z/1473/14

TAK

100m K 6 NumerPDF 12.27 12.25/15

23
MAZAN Sergiusz 1997-09-02 Z/0035/13

TAK

Trójskok M 6 NumerPDF 14.11/16

24
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

4x400m M 7 NumerPDF

25
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

4x100m M 7 NumerPDF

26
MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 Z/1530/12

TAK

110m M 7 NumerPDF 15.17 15.02/16

27
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

3000m prz.M 8 NumerPDF

28
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

5000m M 8 NumerPDF 15:26.71/16

29
NIEWIEDZIAŁ Magda 1997-04-05 Z/0946/13

TAK

Wzwyż K 7 NumerPDF 1.65 1.73/16

30
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

200m K 8 NumerPDF 24.21 24.21/17

31
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

100m K 8 NumerPDF 11.76 11.76/17

32
OCHOCKA Ewa 1996-01-17 Z/0778/12

TAK

4x100m K 8 NumerPDF

33
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

4x400m K 9 NumerPDF

34
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

4x100m K 9 NumerPDF

35
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

200m K 9 NumerPDF 24.59 24.59/17

36
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 9 NumerPDF 54.19 52.91/16

37
PRZYJAZNA Anna 1997-07-26 Z/1162/14

TAK

5000m K 10 NumerPDF 18:53.55 18:45.36/16

38
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

4x100m M 9 NumerPDF

39
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

Kula K (4kg) 11 NumerPDF 13.07 13.42/15

40
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

Tyczka M 10 NumerPDF 4.60 4.80/14

41
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

4x100m M 10 NumerPDF

42
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

(II) 4x100m K 12 NumerPDF

43
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

W dal K 12 NumerPDF 6.23 6.23/17

44
WOLAK Adrianna 1997-03-01 Z/1109/13

TAK

(II) 4x100m K 13 NumerPDF

45
WOLAK Adrianna 1997-03-01 Z/1109/13

TAK

100m K 13 NumerPDF 12.30 12.30/17

46
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

(II) 4x100m K 14 NumerPDF

47
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

4x400m K 14 NumerPDF

48
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

400m K 14 NumerPDF 55.04 53.52/16

49
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

200m K 14 NumerPDF 24.59 23.76/14

50
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

4x400m K 15 NumerPDF

51
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 15 NumerPDF 14.27 14.27/17

52
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

4x100m K 15 NumerPDF

53
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

5000m K 16 NumerPDF 17:46.44 17:46.44/17

54
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

1500m K 16 NumerPDF 4:34.03 4:34.03/17

 
LKS Polkowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICKIEWICZ Aleksandra 1995-03-24 Z/3439/11

TAK

Oszczep K (600) 17 NumerPDF 42.02 53.07/13

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Dysk M (2kg) 11 NumerPDF 42.73 42.73/17

2
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Kula M (7.26kg) 11 NumerPDF 14.11 14.11/17

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 12 NumerPDF 6.87 6.97/16

2
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

Trójskok M 12 NumerPDF 13.49 13.92/14

3
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Młot M (7.26kg) 13 NumerPDF 51.21 52.40/16

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

W dal M 14 NumerPDF 7.40 7.40/17

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

400m pł M 15 NumerPDF 56.27 56.11/15

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEKIELNY Norbert 1996-03-04 Z/0181/13

TAK

5000m M 16 NumerPDF 15:20.79/16

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 17 NumerPDF 52.60 52.60/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 Z/3310/15

TAK

100m K PK 18 NumerPDF 12.67 12.67/17

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 67 ( 34 ) K-21 M-20
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 52 ( 24 ) K-13 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

Tyczka M 18 NumerPDF 4.60 4.60/15

2
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

(II) 4x400m K 19 NumerPDF

3
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

200m K 19 NumerPDF 25.74 24.83/15

4
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

4x100m K 19 NumerPDF

5
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

100m M 19 NumerPDF 10.95 10.95/17

6
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

4x100m M 19 NumerPDF

7
KORDYKIEWICZ Marta 1996-08-20 Z/1106/12

TAK

Młot K (4kg) 20 NumerPDF 53.40 56.47/14

8
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

(II) 4x100m K 21 NumerPDF

9
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

4x400m K 21 NumerPDF

10
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

400m pł K 21 NumerPDF 61.10 61.10/17

11
KUKIEŁKO Igor 1997-06-02 Z/1200/13

TAK

Tyczka M 20 NumerPDF 4.60 4.60/17

12
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

4x100m K 22 NumerPDF

13
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

100m pł K 22 NumerPDF 13.60 13.60/17

14
MORTON Marlena 1995-02-15 Z/3863/11

TAK

Wzwyż K 22 NumerPDF 1.70 1.70/15

15
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 21 NumerPDF 58.59 60.24/16

16
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

(II) 4x100m K 23 NumerPDF

17
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

400m K 23 NumerPDF 56.15 54.48/15

18
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

800m K 23 NumerPDF 2:07.42 2:05.67/16

19
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

4x400m K 23 NumerPDF

20
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

Tyczka K 24 NumerPDF 4.30 4.30/15

21
RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 Z/0592/12

TAK

800m M 22 NumerPDF 2:02.62 1:52.82/15

22
RADWAŃSKI Patryk 1996-10-04 Z/0592/12

TAK

1500m M 22 NumerPDF 4:31.31 3:55.42/15

23
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

100m M 23 NumerPDF 10.89 10.89/17

24
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

200m M 23 NumerPDF 22.82 22.30/14

25
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

4x100m M 23 NumerPDF

26
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

110m M 24 NumerPDF 13.96 13.96/17

27
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

4x100m M 24 NumerPDF

28
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 25 NumerPDF 49.57 48.98/16

29
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

800m M 25 NumerPDF 1:57.77 1:57.77/17

30
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

4x100m M 25 NumerPDF

31
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

(II) 4x100m K 25 NumerPDF

32
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

4x400m K 25 NumerPDF

33
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

400m pł K 25 NumerPDF 63.04 63.04/17

34
TARAŃ Kinga 1995-08-22 Z/3667/11

TAK

100m K 26 NumerPDF 12.36 12.36/17

35
TARAŃ Kinga 1995-08-22 Z/3667/11

TAK

W dal K 26 NumerPDF 5.69 5.96/16

36
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m K 27 NumerPDF 12.11 12.11/17

37
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m pł K 27 NumerPDF 14.73 14.73/17

38
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

4x100m K 27 NumerPDF

39
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

(II) 4x100m K 28 NumerPDF

40
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

4x400m K 28 NumerPDF

41
WALAS Joanna 1996-05-18 Z/1069/12

TAK

200m K 28 NumerPDF 25.60 25.21/14

42
WASILUK Agata 1997-11-08 Z/0445/13

TAK

(II) 4x400m K 29 NumerPDF

43
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 30 NumerPDF 12.31 12.29/15

44
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

4x100m K 30 NumerPDF

45
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

(II) 4x400m K 30 NumerPDF

46
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

Tyczka M 26 NumerPDF 5.00 5.00/17

47
WRZAŁKOWSKI Kacper 1995-09-20 Z/4366/11

TAK

Młot M (7.26kg) 27 NumerPDF 60.29 62.42/16

48
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Dysk M (2kg) 28 NumerPDF 44.05 44.05/17

49
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Kula M (7.26kg) 28 NumerPDF 17.65 17.65/17

50
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

(II) 4x100m K 31 NumerPDF

51
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

Kula K (4kg) 31 NumerPDF 13.02 13.02/17

52
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

(II) 4x400m K 31 NumerPDF

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

100m M 29 NumerPDF 10.90 10.80/16

2
ZIÓŁKOWSKI Konrad 1996-01-24 Z/0040/12

TAK

200m M 29 NumerPDF 21.93 21.70/16

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

3000m prz.K 32 NumerPDF 11:01.23 10:32.37/16

 
MKL Toruń Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

Oszczep M (800) 30 NumerPDF 67.22 69.00/16

2
ZGLENICKI Michał 1997-04-29 Z/1407/13

TAK

Oszczep M (800) 31 NumerPDF 58.20 58.92/16

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyż M 32 NumerPDF 2.26 2.26/17

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) 33 NumerPDF 17.25 17.25/17

2
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Dysk M (2kg) 33 NumerPDF 51.00 51.00/17

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

100m M 34 NumerPDF 11.08 11.08/16

2
SEMPOŁOWICZ Szymon 1996-04-12 Z/0271/14

TAK

200m M 34 NumerPDF 22.25 22.25/17

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Kula M (7.26kg) 35 NumerPDF 15.17 15.17/17

2
ŁABĘCKI Adam 1997-08-04 Z/1563/13

TAK

Dysk M (2kg) 35 NumerPDF 45.15 45.15/17

3
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 36 NumerPDF 67.40 67.40/17

4
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

W dal M 37 NumerPDF 6.65 7.07/14

5
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

Trójskok M 37 NumerPDF 14.54 14.54/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 41 ( 22 ) K-10 M-12
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

Dysk K (1kg) 33 NumerPDF 44.11 44.11/17

2
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

Wzwyż M 38 NumerPDF 2.00 2.05/16

3
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 39 NumerPDF 11.23 11.23/17

4
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

200m M 39 NumerPDF 22.47 22.47/17 PK

5
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

1500m K 34 NumerPDF 4:46.87 4:44.24/15

6
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

5000m K 34 NumerPDF

7
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

1500m K 35 NumerPDF 4:29.25 4:28.26/13

8
PAWŁOWSKA Paulina 1995-11-18 Z/0211/11

TAK

5000m K 35 NumerPDF 16:54.39 16:54.39/17

9
PIRÓG Michał 1995-01-10 Z/0444/13

TAK

5000m M 40 NumerPDF 15:27.83 15:25.81/16

10
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

200m K 36 NumerPDF 26.04 26.04/17

11
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

400m K 36 NumerPDF 59.48 58.57/15

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 20 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

4x100m M 41 NumerPDF

2
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 41 NumerPDF 10.52 10.52/17

3
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

200m M 41 NumerPDF 21.51 21.51/17

4
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Dysk M (2kg) 42 NumerPDF 40.68 41.30/15

5
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) 42 NumerPDF 14.07 14.07/17

6
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

4x100m M 43 NumerPDF

7
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 43 NumerPDF 10.37 10.37/17

8
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

200m M 43 NumerPDF 20.94 20.94/17

9
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

4x100m M 44 NumerPDF

10
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 44 NumerPDF 21.60 21.60/17

11
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 44 NumerPDF 47.99 47.46/16

12
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

4x100m M 45 NumerPDF

13
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 37 NumerPDF 59.71 59.71/17

14
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Kula K (4kg) 37 NumerPDF 10.89 10.89/17

15
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

4x100m M 46 NumerPDF

16
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

100m M 46 NumerPDF 10.71 10.62/15

17
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

200m M 46 NumerPDF 21.80 21.36/16

18
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 47 NumerPDF 56.28 56.28/17

19
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

100m K 38 NumerPDF 11.78 11.78/16

20
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

200m K 38 NumerPDF 23.91 23.91/17

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 7 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 48 NumerPDF 2.10 2.12/15

2
STYPUŁKOWSKA Agata 1997-05-05 Z/0890/13

TAK

W dal K 39 NumerPDF 5.72 5.72/17

3
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

W dal K 40 NumerPDF 5.68 5.68/17

4
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

Wzwyż K 40 NumerPDF 1.64 1.64/17

5
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

100m pł K 40 NumerPDF 14.85 14.85/17

6
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Oszczep K (600) 41 NumerPDF 42.63 42.63/17

7
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

Kula K (4kg) 41 NumerPDF 12.23 12.23/17

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FURTAK Rafał 1995-01-30 Z/4609/11

TAK

Młot M (7.26kg) 49 NumerPDF 57.55 57.55/17

 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYZIK Weronika 1996-05-14 Z/0682/12

TAK

1500m K 42 NumerPDF 4:23.55 4:23.55/17

2
PYZIK Weronika 1996-05-14 Z/0682/12

TAK

5000m K 42 NumerPDF 15:59.00 15:59.00/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 28 ( 17 ) K-7 M-10
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

800m M 50 NumerPDF 1:57.36 1:56.35/16

2
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

TAK

5000m K 43 NumerPDF 18:13.22/16

3
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

Młot K (4kg) 44 NumerPDF 64.94 64.94/17

4
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

Dysk K (1kg) 44 NumerPDF 38.83 38.83/17

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 13 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 Z/0765/13

TAK

400m M 51 NumerPDF 52.78 52.21/15

2
ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 Z/0765/13

TAK

4x100m M 51 NumerPDF

3
ADAMCZYK Maksym 1997-01-21 Z/0765/13

TAK

4x400m M 51 NumerPDF

4
CIEJKA Wiktor 1996-12-08 Z/0549/12

TAK

400m M 52 NumerPDF 53.15 50.00/15

5
CIEJKA Wiktor 1996-12-08 Z/0549/12

TAK

4x100m M 52 NumerPDF

6
CIEJKA Wiktor 1996-12-08 Z/0549/12

TAK

4x400m M 52 NumerPDF

7
ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 Z/1821/11

TAK

Dysk M (2kg) 53 NumerPDF 49.36/16

8
ROZMARYNOWSKI Patryk 1995-12-25 Z/1821/11

TAK

Oszczep M (800) 53 NumerPDF 63.50/15

9
SIKORA Kamil 1996-02-04 Z/1323/12

TAK

4x100m M 54 NumerPDF

10
SIKORA Kamil 1996-02-04 Z/1323/12

TAK

4x400m M 54 NumerPDF

11
SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 Z/0257/12

TAK

400m pł M 55 NumerPDF 55.79/15

12
SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 Z/0257/12

TAK

4x100m M 55 NumerPDF

13
SZCZEPANIAK Mateusz 1996-05-20 Z/0257/12

TAK

4x400m M 55 NumerPDF

 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

5000m K 45 NumerPDF 18:54.37 18:54.37/17

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 Z/0313/14

TAK

1500m M 56 NumerPDF 4:02.43 4:01.28/16

2
KWIECIŃSKI Bartosz 1997-06-15 Z/0313/14

TAK

5000m M 56 NumerPDF 15:00.87 15:00.87/17

3
ZAJĄC Lidia 1996-06-25 Z/0333/12

TAK

5000m K 46 NumerPDF 19:10.31/14

4
ZAJĄC Lidia 1996-06-25 Z/0333/12

TAK

3000m prz.K 46 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 57 NumerPDF 69.71 76.64/16

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

800m K 47 NumerPDF 2:09.94 2:09.44/15

2
GIERSZEWSKA Martyna 1997-06-13 Z/0707/13

TAK

400m pł K 48 NumerPDF 64.46 64.46/17

3
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

Oszczep M (800) 58 NumerPDF 63.93 63.93/17

4
KAPAŁA Dawid 1997-03-15 Z/1041/13

TAK

400m M 59 NumerPDF 49.35 47.34/16

5
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

5000m K 49 NumerPDF 18:12.26/15

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 56 ( 27 ) K-9 M-18
 
AZS Łódź Osobostarty: 29 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

400m M 60 NumerPDF 49.83 49.22/14

2
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

200m M 60 NumerPDF 23.06/14

3
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

4x400m M 60 NumerPDF

4
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

Trójskok K 50 NumerPDF 11.88 11.88/17

5
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

W dal K 50 NumerPDF 6.23 6.23/17

6
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

4x100m K 50 NumerPDF

7
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 61 NumerPDF 46.33 46.33/17

8
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

4x400m M 61 NumerPDF

9
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 51 NumerPDF 13.95 13.88/16

10
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

200m K 51 NumerPDF 25.10 24.97/16

11
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

4x100m K 51 NumerPDF

12
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

Trójskok K 52 NumerPDF 12.93 12.93/17

13
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

W dal K 52 NumerPDF 5.75 5.75/17

14
KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 Z/0456/12

TAK

4x100m K 53 NumerPDF

15
KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 Z/0456/12

TAK

100m K 53 NumerPDF 12.34 12.34/17

16
KŁODAWSKA Karina 1996-08-22 Z/0456/12

TAK

200m K 53 NumerPDF 26.49 25.81/15

17
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

100m K 54 NumerPDF 11.98 11.98/17

18
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

200m K 54 NumerPDF 25.02 25.02/17

19
KURZ Daria 1997-02-23 Z/0019/13

TAK

4x100m K 54 NumerPDF

20
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

400m M 62 NumerPDF 49.72 47.96/16

21
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

4x400m M 62 NumerPDF

22
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

4x400m M 63 NumerPDF

23
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 63 NumerPDF 46.75 46.37/16

24
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

200m M 63 NumerPDF 21.30/16

25
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

4x400m M 64 NumerPDF

26
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

200m M 64 NumerPDF 23.25 23.25/17

27
SYCH Tomasz 1997-04-20 Z/1118/13

TAK

400m M 64 NumerPDF 51.48 51.48/17

28
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 65 NumerPDF 3:47.84 3:47.84/17

29
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

800m M 65 NumerPDF 1:53.36 1:53.36/17

 
www.facebook.com/ks.polanik
KS Polanik Piotrków Trybunalski Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Oszczep K (600) 55 NumerPDF 60.98 61.48/16

2
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 55 NumerPDF 12.72 13.85/16

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Dawid 1996-05-20 Z/0099/12

TAK

Wzwyż M 66 NumerPDF 2.03 2.23/15

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 Z/1609/12

TAK

Młot M (7.26kg) 67 NumerPDF 50.73 55.08/16

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 3 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

1500m M 68 NumerPDF 3:55.50 3:52.83/16

2
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

5000m M 68 NumerPDF

3
SOWIK Wojciech 1996-02-12 Z/0068/12

TAK

800m M 68 NumerPDF 1:54.44 1:54.44/17

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIONTEK Maria 1997-01-06 Z/1276/13

TAK

Młot K (4kg) 56 NumerPDF 43.12 49.71/16

2
STASIAK Szymon 1997-08-04 Z/1277/13

TAK

Młot M (7.26kg) 69 NumerPDF 52.91 52.91/17

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m pł M 70 NumerPDF 54.85 54.26/16

 
MULKS Żeromski Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GLAPIŃSKA Aleksandra 1997-12-02 Z/1253/13

TAK

Trójskok K 57 NumerPDF 12.25 12.56/14

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 11 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONECKI Bartłomiej 1997-10-11 Z/3528/15

TAK

Oszczep M (800) 71 NumerPDF 56.39 57.31/16

2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

4x400m M 72 NumerPDF

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 72 NumerPDF 1:47.89 1:47.62/16

4
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

800m M 73 NumerPDF 1:53.27 1:53.27/17

5
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

4x400m M 73 NumerPDF

6
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

1500m M 73 NumerPDF 3:53.02 3:53.02/17

7
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

800m M 74 NumerPDF 1:53.28 1:53.28/17

8
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

1500m M 74 NumerPDF 3:51.82 3:51.82/17

9
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

4x400m M 74 NumerPDF

10
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 14:43.43 14:43.43/17

11
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

4x400m M 75 NumerPDF

 
www.salos-wodna.pl
SL Salos-Wodna Łódź Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

800m M 76 NumerPDF 1:54.05 1:54.05/17

2
PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 Z/0718/13

TAK

1500m M 76 NumerPDF 3:58.46 3:55.98/16

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

Tyczka M 77 NumerPDF 4.40 4.60/16

2
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

400m K 58 NumerPDF 54.51 54.51/17

3
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

400m pł K 58 NumerPDF 58.46 58.09/16

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 105 ( 61 ) K-31 M-30
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Marcin 1996-09-16 Z/1417/13

TAK

800m M 78 NumerPDF 1:58.58 1:58.58/17

2
SZATECKI Maksymilian 1996-03-23 Z/0010/12

TAK

5000m M 79 NumerPDF 15:12.29/14

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 43 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

4x400m M 80 NumerPDF

2
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

W dal M 80 NumerPDF 7.52 7.52/17

3
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

Oszczep M (800) 80 NumerPDF 57.17 57.39/16 PK

4
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

4x400m M 81 NumerPDF

5
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

800m M 81 NumerPDF 1:52.74 1:48.94/16

6
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

Trójskok K 59 NumerPDF 10.85 11.15/13

7
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

Wzwyż K 59 NumerPDF 1.59 1.62/13

8
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

4x400m K 60 NumerPDF

9
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

4x100m K 60 NumerPDF

10
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 60 NumerPDF 56.43 54.78/14

11
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

4x400m M 82 NumerPDF

12
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

400m M 82 NumerPDF 49.95 49.23/16

13
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

4x400m K 61 NumerPDF

14
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

4x100m K 61 NumerPDF

15
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

400m K 61 NumerPDF 57.14 56.43/16

16
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

5000m K 62 NumerPDF 16:36.88 16:36.88/17

17
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 62 NumerPDF 4:24.30 4:24.30/17

18
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

Tyczka M 83 NumerPDF 5.30 5.30/15

19
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

4x400m K 63 NumerPDF

20
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

800m K 63 NumerPDF 2:08.99 2:08.99/17

21
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

4x400m M 84 NumerPDF

22
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

200m M 84 NumerPDF 21.22 21.22/17

23
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 84 NumerPDF 46.72 46.72/17

24
LESZCZYŃSKI Artur 1996-08-10 Z/0972/12

TAK

Młot M (7.26kg) 85 NumerPDF 60.26 60.26/17

25
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

5000m M 86 NumerPDF 15:49.03/15

26
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

4x400m K 64 NumerPDF

27
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 64 NumerPDF 53.02 53.02/17

28
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

200m K 64 NumerPDF 24.26 24.17/15

29
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

4x100m K 65 NumerPDF

30
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 65 NumerPDF 25.55 25.05/15

31
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

100m K 65 NumerPDF 12.41 12.27/15

32
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

100m K PK 66 NumerPDF 12.66 12.66/17 PK

33
RĘBIŚ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

4x100m K 66 NumerPDF

34
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 67 NumerPDF 60.49 60.49/17

35
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

4x400m K 68 NumerPDF

36
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

400m K 68 NumerPDF 55.72 55.72/17

37
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 68 NumerPDF 2:04.38 2:04.38/17

38
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

W dal M 87 NumerPDF 7.08 7.11/14

39
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 87 NumerPDF 14.73 14.81/15

40
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

Oszczep M (800) 88 NumerPDF 56.16 56.93/15

41
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

4x100m K 69 NumerPDF

42
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

Trójskok K 69 NumerPDF 12.30 12.59/16

43
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

W dal K 69 NumerPDF 5.28 6.05/14

 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYSZEL Florian 1995-03-24 Z/0205/11

TAK

5000m M 89 NumerPDF 15:45.23/16

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

1500m M 90 NumerPDF 3:54.24 3:54.24/17

2
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

800m M 90 NumerPDF 1:55.08 1:55.08/17

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRUSTNY Daniel 1996-04-10 Z/1815/12

TAK

Tyczka M 91 NumerPDF 4.40 4.50/15

2
CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 Z/4630/11

TAK

5000m K 70 NumerPDF 17:14.11/16

3
CZERWIŃSKA Amelia 1995-03-30 Z/4630/11

TAK

3000m prz.K 70 NumerPDF 10:55.02 10:20.00/16

4
KAZIMIERCZAK Anna 1995-05-20 Z/1778/12

TAK

W dal K 71 NumerPDF 5.59 5.59/17

5
SZEWCZYK Stanisław 1997-03-13 Z/1278/13

TAK

Tyczka M 92 NumerPDF 4.80 4.80/17

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIS Dawid 1996-05-08 Z/0497/12

TAK

400m pł M 93 NumerPDF 56.31 53.47/14

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYLIŃSKI Patryk 1996-01-03 Z/0681/13

TAK

800m M 94 NumerPDF 1:56.56 1:55.64/16

2
CHMIELEWSKI Karol 1996-03-11 Z/0121/13

TAK

200m M 95 NumerPDF 22.24 22.04/16

3
KUBICKI Adam 1997-09-28 Z/1508/13

TAK

800m M 96 NumerPDF 1:57.79 1:56.12/16

4
RODAK Karolina 1997-11-01 Z/0147/14

TAK

3000m prz.K 72 NumerPDF

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 97 NumerPDF 72.49 72.49/17

 
MLKL Płock Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

Oszczep K (600) 73 NumerPDF 36.14/14

2
NISZTOR Kinga 1996-07-26 Z/0322/12

TAK

Wzwyż K 73 NumerPDF 1.56 1.68/12

3
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Dysk K (1kg) 74 NumerPDF 32.18 32.92/14

4
SZYGOSKA Joanna 1997-12-17 Z/1057/13

TAK

Kula K (4kg) 74 NumerPDF 11.49 11.51/16

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAUN Monika 1996-05-04 Z/0601/12

TAK

400m pł K 75 NumerPDF 65.99 63.65/16

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 16 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 76 NumerPDF 12.39 12.39/17

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 76 NumerPDF 24.64 24.64/17

3
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

4x100m K 76 NumerPDF

4
FARAJ Emil 1995-11-29 Z/0146/11

TAK

Trójskok M 98 NumerPDF 14.19 15.23/14

5
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

4x100m K 77 NumerPDF

6
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

400m pł K 77 NumerPDF 62.52 62.52/17

7
GÓRSKI Mikołaj 1997-07-13 Z/1267/13

TAK

Młot M (7.26kg) 99 NumerPDF 58.95 58.95/17

8
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

400m pł K 78 NumerPDF 62.66 62.34/15

9
KRZYWICKA Magda 1996-04-05 Z/1465/13

TAK

4x100m K 78 NumerPDF

10
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

200m K 79 NumerPDF 24.34 24.34/17

11
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

400m K 79 NumerPDF 55.10 55.10/17

12
LUBICKA Aleksandra 1996-04-26 Z/1473/12

TAK

4x100m K 79 NumerPDF

13
RUSINIAK Monika 1996-03-03 Z/1467/12

TAK

4x100m K 80 NumerPDF

14
RUSINIAK Monika 1996-03-03 Z/1467/12

TAK

100m K 80 NumerPDF 12.49 12.30/16

15
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

100m M 100 NumerPDF 10.98 10.98/16

16
ZAWADZKI Jacek 1997-09-23 Z/0122/14

TAK

200m M 100 NumerPDF 22.29 22.23/16

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEROWA Rumiana 1995-12-06 Z/1257/12

TAK

Kula K (4kg) 81 NumerPDF 13.50 13.51/16

2
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

1500m M 101 NumerPDF 3:43.46 3:43.46/17

3
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

800m M 101 NumerPDF 1:51.99 1:50.52/14

4
MARKOWSKI Łukasz 1995-05-23 Z/4671/11

TAK

Dysk M (2kg) 102 NumerPDF 41.47 41.47/17

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

400m pł K 82 NumerPDF 63.22 61.70/16

2
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

3000m prz.M 103 NumerPDF

3
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

5000m M 103 NumerPDF 14:48.94 14:47.20/16

4
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

800m K 83 NumerPDF 2:12.49 2:11.86/16

5
WIERNICKA Alicja 1997-08-27 Z/1469/13

TAK

400m pł K 84 NumerPDF 63.52 63.52/17

 
SSA Legia 1926 Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 47/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

400m K 85 NumerPDF 53.89 53.48/15

2
GAJDA Diana 1996-02-01 Z/1786/12

TAK

200m K 85 NumerPDF 24.31 24.25/15

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIESIELSKA Anna 1997-01-10 Z/1639/13

TAK

400m K 86 NumerPDF 61.49 59.08/15

 
UKS Misiaczki Pruszków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 51/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

Trójskok M 104 NumerPDF 15.21 15.21/17

 
www.ukssms.warszawa.pl
UKS SMS Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOŹNIAK Anna 1997-06-16 Z/1572/13

TAK

Tyczka K 87 NumerPDF 3.20 3.50/16

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 6 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

200m K 88 NumerPDF 25.76 25.76/17

2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m K 88 NumerPDF 12.48 12.39/16

3
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 88 NumerPDF 14.19 14.19/17

4
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m K 89 NumerPDF 12.27 12.04/16

5
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m pł K 89 NumerPDF 14.30 14.30/17

6
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

200m K 89 NumerPDF 24.90 24.61/14

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 105 NumerPDF 19.33 19.33/17

2
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Dysk M (2kg) 105 NumerPDF 53.21 53.21/17

3
WALENDA Michał 1997-07-28 Z/1709/13

TAK

Kula M (7.26kg) 106 NumerPDF 15.19 15.19/17

4
WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 Z/1768/13

TAK

W dal M 107 NumerPDF 7.43/16

5
WÓJCIK Bartosz 1997-12-28 Z/1768/13

TAK

Trójskok M 107 NumerPDF 15.26 15.36/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 69 ( 31 ) K-15 M-20
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 58 ( 24 ) K-11 M-13
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

4x400m K 90 NumerPDF

2
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 90 NumerPDF 2:08.65 2:08.65/17

3
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

1500m K 90 NumerPDF 4:45.75 4:35.41/16

4
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

4x400m K 91 NumerPDF

5
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

400m K 91 NumerPDF 58.66 58.66/17

6
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

4x100m K 91 NumerPDF

7
DŁUTEK Zofia 1996-04-27 Z/1189/12

TAK

Wzwyż K 92 NumerPDF 1.70 1.70/13

8
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

4x400m K 93 NumerPDF

9
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 93 NumerPDF 52.45 52.45/17

10
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m pł K 93 NumerPDF 56.87 56.87/17

11
GOSS Maciej 1995-07-14 Z/1716/12

TAK

4x400m M 108 NumerPDF

12
GOSS Maciej 1995-07-14 Z/1716/12

TAK

400m M 108 NumerPDF 49.48 49.47/16

13
GOSS Maciej 1995-07-14 Z/1716/12

TAK

400m pł M 108 NumerPDF 53.24 52.43/14

14
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

4x100m M 109 NumerPDF

15
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

100m M 109 NumerPDF 11.21 11.21/17

16
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

(II) 4x400m M 110 NumerPDF

17
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m pł M 110 NumerPDF 56.84 53.83/15

18
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

4x400m K 94 NumerPDF

19
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

4x100m K 94 NumerPDF

20
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

200m K 94 NumerPDF 24.32 24.32/17

21
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 94 NumerPDF 53.64 53.64/17

22
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

Wzwyż K 95 NumerPDF 1.80 1.80/15

23
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

4x100m K 96 NumerPDF

24
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

100m K 96 NumerPDF 12.50 12.50/17

25
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

(II) 4x400m M 111 NumerPDF

26
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

1500m M 111 NumerPDF 3:47.79 3:47.79/17

27
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

800m M 111 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/17

28
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

(II) 4x400m M 112 NumerPDF

29
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

1500m M 112 NumerPDF 3:49.72 3:49.72/17

30
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 112 NumerPDF 1:51.46 1:51.46/17

31
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

4x100m M 113 NumerPDF

32
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

110m M 113 NumerPDF 14.44 14.44/17

33
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

(II) 4x400m M 114 NumerPDF

34
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

4x100m M 114 NumerPDF

35
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

110m M 114 NumerPDF 14.79 14.71/16

36
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF 54.10 54.10/17

37
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Kula K (4kg) 97 NumerPDF 13.72 14.06/13

38
OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 Z/0126/14

TAK

4x400m M 115 NumerPDF

39
OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 Z/0126/14

TAK

4x100m M 115 NumerPDF

40
OLSZÓWKA Daniel 1995-05-28 Z/0126/14

TAK

400m M 115 NumerPDF 49.66 49.62/16

41
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

Dysk K (1kg) 98 NumerPDF 34.87 39.05/16

42
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 116 NumerPDF 14.42 15.07/15

43
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

4x400m K 99 NumerPDF

44
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

4x100m K 99 NumerPDF

45
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

400m K 99 NumerPDF 57.92 57.92/17

46
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

4x400m M 117 NumerPDF

47
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

4x100m M 117 NumerPDF

48
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

400m M 117 NumerPDF 49.51 49.51/17

49
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

4x100m M 118 NumerPDF

50
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

200m M 118 NumerPDF 21.71 21.71/17

51
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

100m M 118 NumerPDF 10.66 10.66/17

52
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

4x100m K 100 NumerPDF

53
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

100m K 100 NumerPDF 12.75 12.72/16

54
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

4x400m M 119 NumerPDF

55
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

400m pł M 119 NumerPDF 53.65 53.65/17

56
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

4x100m M 120 NumerPDF

57
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

100m M 120 NumerPDF 10.99 10.99/17

58
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

200m M 120 NumerPDF 22.13 22.13/17

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 11 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELEŃ Martyna 1996-06-16 Z/1404/12

TAK

100m K PK 101 NumerPDF 13.13 12.65/13

2
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

3000m prz.M 121 NumerPDF 9:49.58/15

3
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

5000m M 121 NumerPDF 15:25.60 15:25.60/17

4
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 122 NumerPDF 1:49.87 1:49.87/17

5
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

1500m M 122 NumerPDF 4:26.29/11

6
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 102 NumerPDF 5.98 5.98/17

7
PODGÓRNI Marcelina 1997-01-12 Z/0812/13

TAK

5000m K 103 NumerPDF 19:36.15 19:21.99/15

8
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

1500m K 104 NumerPDF 4:54.71 4:43.48/16

9
ŚNIOCH Aleksandra 1995-09-19 Z/0843/12

TAK

5000m K 104 NumerPDF 18:39.88 18:39.88/17

10
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

3000m prz.M 123 NumerPDF

11
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

5000m M 123 NumerPDF 15:10.15 15:05.87/15

 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 7 ) K-1 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 10 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

800m M 124 NumerPDF 1:52.83 1:52.83/17

2
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

4x400m M 124 NumerPDF

3
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

4x400m M 125 NumerPDF

4
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

400m M 126 NumerPDF 47.81 47.81/17

5
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

4x400m M 126 NumerPDF

6
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

100m pł K 105 NumerPDF 13.88 13.75/16

7
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

400m pł M 127 NumerPDF 54.38 54.38/17

8
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

4x400m M 127 NumerPDF

9
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 61.38 64.64/16

10
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Kula M (7.26kg) 128 NumerPDF 17.54 18.05/16

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

5000m M 129 NumerPDF 14:31.52 14:30.51/15

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARGOL Katarzyna 1996-02-23 Z/0701/12

TAK

3000m prz.K 106 NumerPDF 10:42.19/16

2
KOPALA Igor 1997-08-04 Z/0073/13

TAK

Wzwyż M 130 NumerPDF 2.12 2.16/16

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIGA Marcin 1997-01-16 Z/0509/13

TAK

800m M 131 NumerPDF 1:51.09 1:50.57/16

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 Z/0798/13

TAK

800m K 107 NumerPDF 2:17.27 2:17.27/17

2
BARSZCZ Aleksandra 1997-11-06 Z/0798/13

TAK

1500m K 107 NumerPDF 4:49.91 4:49.91/17

 
PODLASKIE Osobostarty: 33 ( 18 ) K-12 M-6
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 20 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 108 NumerPDF 1.68 1.68/17

2
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

Wzwyż K 109 NumerPDF 1.66 1.66/14

3
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

4x100m M 132 NumerPDF

4
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 132 NumerPDF 7.31 7.34/16

5
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

100m K 110 NumerPDF 12.11 11.96/16

6
KAJEWSKA Paulina 1995-06-30 Z/3170/11

TAK

200m K 110 NumerPDF 24.97 24.62/15

7
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 111 NumerPDF 17.23 17.23/17

8
NOWICKI Damian 1995-09-27 Z/4118/11

TAK

4x100m M 133 NumerPDF

9
NOWICKI Damian 1995-09-27 Z/4118/11

TAK

Wzwyż M 133 NumerPDF 1.95 2.16/14

10
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

Trójskok M 134 NumerPDF 14.31 14.54/16

11
POPOWSKI Kamil 1996-01-19 Z/1475/13

TAK

4x100m M 134 NumerPDF

12
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

800m K 112 NumerPDF 2:11.93 2:09.40/15

13
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

1500m K 112 NumerPDF 4:34.22 4:30.96/16

14
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

4x100m M 135 NumerPDF

15
SUPROŃ Paweł 1996-03-28 Z/1447/12

TAK

110m M 135 NumerPDF 15.40 15.40/17

16
WASILEWSKI Adam 1996-09-08 Z/0089/13

TAK

100m M 136 NumerPDF 11.23 11.01/16

17
WASILEWSKI Adam 1996-09-08 Z/0089/13

TAK

4x100m M 136 NumerPDF

18
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) 113 NumerPDF 57.98 60.23/15

19
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 114 NumerPDF 6.16 6.22/16

20
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

Trójskok K 114 NumerPDF 11.83 12.43/15

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Kula K (4kg) 115 NumerPDF 14.18 14.18/17

2
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 115 NumerPDF 47.20 47.20/17

 
LUKS Atletic Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 Z/0954/14

TAK

Młot M (7.26kg) 137 NumerPDF 57.97 57.97/17

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 10 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

4x400m K 116 NumerPDF

2
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

4x100m K 116 NumerPDF

3
GRZYMAŁA Eliza 1996-02-24 Z/0105/12

TAK

400m K 116 NumerPDF 57.55 57.55/17

4
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

4x400m K 117 NumerPDF

5
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

4x100m K 117 NumerPDF

6
KACZMARCZYK Justyna 1997-12-07 Z/5014/15

TAK

400m K 117 NumerPDF 57.16 56.56/16

7
MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 Z/5015/15

TAK

4x400m K 118 NumerPDF

8
MICHNIEWICZ Aleksandra 1997-01-02 Z/5015/15

TAK

4x100m K 118 NumerPDF

9
SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 Z/3478/11

TAK

4x100m K 119 NumerPDF

10
SZYDŁOWSKA Aneta 1995-01-31 Z/3478/11

TAK

4x400m K 119 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 36 ( 22 ) K-13 M-9
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 14 ( 8 ) K-8 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

Oszczep K (600) 120 NumerPDF 47.88 49.46/16

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

200m K 121 NumerPDF 24.87 24.87/17

3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 121 NumerPDF 55.03 55.03/17

4
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

4x400m K 121 NumerPDF

5
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

100m K 122 NumerPDF 12.00 11.97/14

6
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

200m K 122 NumerPDF 24.71 24.24/14

7
GOŁĄBEK Klaudia 1995-01-24 Z/2846/11

TAK

4x400m K 122 NumerPDF

8
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

Oszczep K (600) 123 NumerPDF 52.68 52.68/17

9
GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 Z/1675/13

TAK

Dysk K (1kg) 124 NumerPDF 53.90 53.90/17

10
KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 Z/1776/13

TAK

4x400m K 125 NumerPDF

11
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 126 NumerPDF 24.81 24.74/16

12
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

400m K 126 NumerPDF 54.18 54.18/17

13
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

4x400m K 126 NumerPDF

14
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

Oszczep K (600) 127 NumerPDF 52.83 56.24/15

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JOST Zbigniew 1996-03-14 Z/0344/12

TAK

3000m prz.M 138 NumerPDF

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

800m K 128 NumerPDF 2:16.66 2:14.72/16

2
TOPP Marta 1997-02-13 Z/0201/13

TAK

1500m K 128 NumerPDF 4:48.33/16

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

5000m M 139 NumerPDF 17:18.90 15:08.38/13

2
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

3000m prz.M 139 NumerPDF 9:09.72/14

3
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

Oszczep K (600) 129 NumerPDF 56.24 57.59/16

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

5000m K 130 NumerPDF 17:58.28/16

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

5000m M 140 NumerPDF 15:07.42 15:05.94/15

2
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

1500m M 140 NumerPDF 3:58.15/16

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 6 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLEJA Marek 1996-05-06 Z/1205/12

TAK

Tyczka M 141 NumerPDF 4.60 4.60/17

2