Internetowe zgłoszenia do imprezy: 1. Zgłoszenie zawodników do ośrodków gimnazjalnych LDK!
LDK!, 04.09-31.12.2017
Osobostarty wszystkie: 1596 ( 1596 ) K-923 M-673
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 238 ( 238 ) K-127 M-111
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

300m K U16 29 NumerPDF 45.37 45.37/17

2
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

600m M U16 104 NumerPDF 1:29.69 1:29.69/17

3
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

300m K U16 281 NumerPDF 42.05 42.05/17

4
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

600m K U16 234 NumerPDF 1:38.51 1:38.51/17

5
MISZCZYSZYN Ines 2002-01-31 Z/0967/17

TAK

300m K U16 104 NumerPDF 47.75 47.75/17

6
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

600m M U16 105 NumerPDF 1:38.76 1:38.76/17

7
WOJTAK Adriana 2002-08-10 Z/0964/17

TAK

1000m K U16 32 NumerPDF 3:18.44 3:18.44/17

8
ZAJĄC Jakub 2003-07-17 Z/2484/17

TAK

100m M U16 106 NumerPDF 13.49 13.49/17

 
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

1000m M U16 26 NumerPDF 3:15.16 3:15.16/17

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 60 NumerPDF 9.31 9.31/17

3
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

W dal M U16 33 NumerPDF 5.03 5.03/17

4
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

W dal M U16 47 NumerPDF 5.42 5.42/17

5
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

100m M U16 60 NumerPDF 13.16 13.16/17

6
JANCZYK Jakub 2003-04-03 Z/1798/17

TAK

100m M U16 34 NumerPDF

7
JUNG Patrycja 2003-08-30 Z/1790/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 28 NumerPDF 20.26 20.26/17

8
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U16 (1kg) 91 NumerPDF 52.28 52.28/17

9
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 43 NumerPDF 9.82 9.82/17

10
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 10.30 10.30/17

11
MILEWSKA Oliwia 2002-09-08 Z/2148/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 43 NumerPDF 7.08/16

12
MOTYL Aniela 2002-06-22 Z/1793/17

TAK

300m K U16 45 NumerPDF 58.62 58.62/17

13
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K U16 87 NumerPDF 4.53 4.53/17

14
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

W dal K U16 83 NumerPDF 4.80 4.80/17

15
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 92 NumerPDF 39.99 39.99/17

16
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

100m K U16 85 NumerPDF 12.74 12.74/17

17
SKARBEK Kornelia 2003-08-14 Z/1792/17

TAK

Wzwyż K U16 66 NumerPDF

18
SOLCZYŃSKI Daniel 2002-01-30 Z/1794/17

TAK

300m M U16 38 NumerPDF 42.51 42.51/17

19
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 83 NumerPDF 10.72 10.72/17

20
WALAK Amelia 2003-07-26 Z/1795/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 15 ( 15 ) K-4 M-11
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

300m M U16 110 NumerPDF 46.03 46.03/17

2
DUDA Kacper 2002-08-31 Z/1702/16

TAK

200m pł M 108 NumerPDF 34.79 34.79/17

3
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

110m M (91.4) U16 106 NumerPDF

4
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

W dal M U16 103 NumerPDF

5
JUNKERT Oliwia 2003-03-11 Z/2602/17

TAK

Wzwyż K U16 119 NumerPDF

6
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K U16 122 NumerPDF 47.18 47.18/17

7
KUPRIANOWICZ Dawid 2002-04-06 Z/1703/16

TAK

300m M U16 108 NumerPDF 42.05/16

8
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

1500m M U18 105 NumerPDF 4:39.6 4:39.6/17

9
MAZUR Maciej 2002-04-17 Z/1651/16

TAK

Wzwyż M U16 107 NumerPDF 1.65/16

10
SOKOŁOWSKI Bartosz 2003-02-06 Z/2601/17

TAK

5 km ch M U16 110 NumerPDF

11
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

200m M U18 101 NumerPDF 25.03 25.03/17

12
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

Wzwyż K U16 121 NumerPDF 1.40 1.40/17

13
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

200m pł M 109 NumerPDF

14
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

300m M U16 104 NumerPDF 42.03 42.03/17

15
ZABAWA Natalia 2003-11-10 Z/2599/17

TAK

600m K U16 19 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 19 ( 19 ) K-14 M-5
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCHENEK Milena 2003-06-26 Z/2871/17

TAK

W dal K U16 41 NumerPDF

2
CYSEWSKA Julia 2003-05-16 Z/0838/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 45 NumerPDF 19.04 19.04/17

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF 49.03 49.03/17

4
FLIS Sandra 2002-05-11 Z/1621/16

TAK

300m K U16 54 NumerPDF 45.99 45.99/17

5
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

200m pł K 44 NumerPDF 35.77 35.77/17

6
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

110m M (91.4) U16 49 NumerPDF 20.77 20.77/17

7
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

300m M U16 34 NumerPDF 39.29 39.29/17

8
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

W dal K U16 38 NumerPDF 4.92 4.92/17

9
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K U16 40 NumerPDF

10
KARABAN Dominika 2003-04-17 Z/2200/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 39 NumerPDF 25.82 25.82/17

11
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 40 NumerPDF 39.24 39.24/17

12
MATYSIAK Marcelina 2002-06-12 Z/2166/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 46 NumerPDF 22.08/16

13
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 44 NumerPDF 26.33 26.33/17

14
ROGULA Julia 2002-10-20 Z/0765/16

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:44.97 1:41.54/16

15
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF 23.94 23.94/17

16
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 49 NumerPDF 10.99 10.99/17

17
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

80m pł K 47 NumerPDF 13.44 13.44/17

18
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

600m K U16 36 NumerPDF 1:58.27 1:58.27/17

19
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

200m pł M 34 NumerPDF 27.89 27.89/17

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAN Martyna 2002-01-30 Z/1604/16

TAK

600m K U16 711 NumerPDF 1:50.47 1:45.16/16

2
HOJKA Klaudia 2003-08-12 Z/1985/17

TAK

100m K U16 393 NumerPDF

3
KOSIKOWSKA-KOSMALA Barbara 2002-12-17 Z/1982/17

TAK

300m K U16 391 NumerPDF

4
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

100m K U16 715 NumerPDF 14.24 14.24/17

5
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

300m K U16 704 NumerPDF 46.50 46.50/17

6
LEŚNIEWSKA Weronika 2002-09-22 Z/1606/16

TAK

100m K U16 718 NumerPDF 13.67 13.67/17

7
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U16 714 NumerPDF

8
PNIACZEK Wojciech 2003-05-23 Z/1986/17

TAK

600m M U16 132 NumerPDF 1:44.97 1:44.97/17

9
POGORZAŁA Katarzyna 2002-07-30 Z/1880/16

TAK

100m K U16 713 NumerPDF 13.83 13.83/17

10
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

100m M U16 56 NumerPDF 12.26 12.26/17

11
RYBA Kacper 2002-11-27 Z/2083/16

TAK

100m M U16 521 NumerPDF 13.49 13.27/16

12
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K U16 706 NumerPDF 13.42 13.42/17

13
SOBCZAK Zuzanna 2002-03-29 Z/1983/17

TAK

100m K U16 716 NumerPDF 14.59 14.59/17

14
ZAPALSKA Karolina 2003-05-25 Z/1984/17

TAK

600m K U16 386 NumerPDF

15
ZIELENIECKA Izabela 2002-02-22 Z/1605/16

TAK

5-bój K U16 1153 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 41 ( 41 ) K-18 M-23
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

1000m M U16 26 NumerPDF 3:06.46 3:06.46/17

2
CZARNY Jakub 2002-05-26 Z/2320/16

TAK

110m M (91.4) U16 603 NumerPDF 18.85 18.85/17

3
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 112 NumerPDF 21.83 21.83/17

4
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 111 NumerPDF 34.96 34.96/17

5
FERENC Natalia 2003-04-10 Z/2742/17

TAK

600m K U16 23 NumerPDF

6
FUDALA Zuzanna 2002-09-15 Z/1043/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 112 NumerPDF 31.50 31.50/17

7
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

100m M U16 666 NumerPDF 11.80 11.80/17

8
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF

9
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U16 605 NumerPDF 1.64 1.64/17

10
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 109 NumerPDF 47.65 47.65/17

11
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

TAK

600m K U16 513 NumerPDF 2:05.06 2:05.06/17

12
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 113 NumerPDF 26.64 26.64/17

13
KŁOSOWSKI Piotr 2002-09-29 Z/1039/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 110 NumerPDF 36.53 36.53/17

14
KOCHANOWSKI Szymon 2002-07-12 Z/2745/17

TAK

100m M U16 521 NumerPDF

15
KOŁBUC Tomasz 2002-04-18 Z/2323/16

TAK

Wzwyż M U16 123 NumerPDF

16
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Tyczka M U16 525 NumerPDF 2.40 2.40/17

17
KORDYKA Kacper 2002-01-18 Z/2078/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 121 NumerPDF 35.81 35.81/17

18
KOWALSKA Wiktoria 2002-07-04 Z/2424/16

TAK

80m pł K 501 NumerPDF 14.96 14.41/16

19
KUDYBA Michał 2002-03-11 Z/2322/16

TAK

Młot M U16 (5kg) 9 NumerPDF 19.69/16

20
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 519 NumerPDF 35.02 35.02/17

21
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

TAK

100m K U16 11 NumerPDF 13.74/16

22
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 500 NumerPDF 30.36 30.36/17

23
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 109 NumerPDF 30.19 30.19/17

24
MORAWSKI Miłosz 2002-07-17 Z/2747/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 531 NumerPDF 29.26 29.26/17

25
MROZIŃSKI Konrad 2002-01-07 Z/2079/17

TAK

300m M U16 113 NumerPDF

26
RADZIK Adam 2003-07-26 Z/2815/17

TAK

100m M U16 119 NumerPDF 13.88 13.88/17

27
RODE Dawid 2003-05-10 Z/2752/17

TAK

100m M U16 522 NumerPDF

28
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U16 610 NumerPDF 15.66 15.66/17

29
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.40 1.40/17

30
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

Tyczka K U16 15 NumerPDF

31
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 115 NumerPDF 30.99 30.99/17

32
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 108 NumerPDF 22.97 22.97/17

33
SOŁTYS Wiktoria 2003-11-04 Z/2814/17

TAK

300m K U16 103 NumerPDF

34
STAŚKIEWICZ Szymon 2002-04-15 Z/2327/16

TAK

100m M U16 604 NumerPDF 12.47 12.47/17

35
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

TAK

Tyczka K U16 502 NumerPDF

36
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

200m pł M 601 NumerPDF 31.65 31.65/17

37
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

W dal M U16 111 NumerPDF 5.73 5.73/17

38
WĘGRZYN Karol 2002-12-30 Z/2326/16

TAK

1000m M U16 22 NumerPDF

39
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF

40
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

600m K U16 116 NumerPDF

41
ZIENKIEWICZ Wiktoria 2002-02-21 Z/2324/16

TAK

80m pł K 508 NumerPDF 13.23 13.23/17

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZAK Bartosz 2001-05-11 Z/2366/16

TAK

100m M U18 22 NumerPDF 12.67/16

2
KOŻUCHOWSKA Julia 2002-10-30 Z/2367/16

TAK

600m K U16 6 NumerPDF 1:55.23/16

3
KUŁAKOWSKI Dominik 2002-06-07 Z/2369/16

TAK

200m pł M 1141 NumerPDF

4
LEWICKA Kinga 2002-07-02 Z/2368/16

TAK

600m K U16 11 NumerPDF 2:03.85/16

5
MARCINIAK Kamila 2002-11-12 Z/2371/16

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:43.06 1:43.06/17

6
OLEJNIK Szymon 2002-01-02 Z/2372/16

TAK

110m M (91.4) U16 1 NumerPDF 19.34 19.34/17

7
PIELECH Amelia 2002-11-08 Z/2596/17

TAK

600m K U16 1 NumerPDF 1:49.45 1:49.45/17

8
RABENDA Jakub 2002-12-28 Z/3481/17

TAK

600m M U16 1 NumerPDF 2:07.96/16

9
TKACZ Paulina 2003-01-24 Z/3482/17

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 1:58.46 1:58.46/17

10
WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 Z/2373/16

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 21 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGŁAJ Jakub 2002-01-09 Z/0415/16

TAK

1000m M U16 52 NumerPDF 2:55.22 2:55.22/17

2
BANCEWICZ Julia 2002-01-27 Z/0408/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 64 NumerPDF 6.83 8.35/16

3
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 22 NumerPDF 26.01 26.01/17

4
DELINOWSKA Ewa 2002-02-19 Z/0411/16

TAK

300m K U16 16 NumerPDF 51.79/16

5
GRASZA Wojciech 2002-06-22 Z/0406/16

TAK

1000m M U16 50 NumerPDF 2:54.18 2:54.18/17

6
GRZEŚKÓW Marcel 2002-08-28 Z/0412/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 69 NumerPDF 40.90 40.90/17

7
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

80m pł K 18 NumerPDF 13.63 13.63/17

8
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M U16 33 NumerPDF 3:07.82 3:07.82/17

9
KOCOT Marceli 2003-03-19 Z/0468/17

TAK

1000m M U16 22 NumerPDF 3:34.97/15

10
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

600m K U16 72 NumerPDF 1:41.60 1:41.60/17

11
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M U16 62 NumerPDF 3.40 3.40/17

12
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 14.40 14.35/16

13
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

600m K U16 33 NumerPDF 1:48.63 1:48.63/17

14
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Wzwyż K U16 44 NumerPDF 1.30 1.30/17

15
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

Tyczka K U16 11 NumerPDF 2.10 2.10/17

16
RYBA Michalina 2003-07-09 Z/0460/17

TAK

Wzwyż K U16 11 NumerPDF

17
SABADA Jakub 2003-05-06 Z/0461/17

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF 1.45 1.45/17

18
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 44 NumerPDF 21.59 21.59/17

19
SOŁTYS Jakub 2003-04-22 Z/0465/17

TAK

Wzwyż M U16 44 NumerPDF 1.45 1.45/17

20
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 33 NumerPDF 29.92 29.92/17

21
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

300m M U16 67 NumerPDF 37.25 37.25/17

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 17 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 57 NumerPDF 59.17 59.17/17

2
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 118 NumerPDF 42.03 42.03/17

3
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 52 NumerPDF 35.34 35.34/17

4
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 54 NumerPDF 20.04/16

5
KAHLA Marcin 2002-03-05 Z/0457/16

TAK

300m M U16 51 NumerPDF 40.24 40.24/17

6
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1000m M U16 34 NumerPDF 2:43.65 2:43.65/17

7
KUŚ Michał 2003-01-21 Z/0853/17

TAK

1000m M U16 5 NumerPDF

8
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

300m K U16 15 NumerPDF 46.04 46.04/17

9
MATYSIAK Katarzyna 2002-02-18 Z/1686/16

TAK

1000m K U16 55 NumerPDF 3:47.06/16

10
OLSZAŃSKA Oliwia 2002-01-14 Z/0455/16

TAK

600m K U16 50 NumerPDF 1:56.03 1:50.46/16

11
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U16 36 NumerPDF 2.80 2.80/17

12
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

200m pł M 22 NumerPDF 30.00 30.00/17

13
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 11 NumerPDF 32.69 33.02/16

14
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

300m M U16 6 NumerPDF

15
ŚLUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

200m pł K 13 NumerPDF

16
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

300m M U16 13 NumerPDF 38.14 38.14/17

17
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

200m pł K 52 NumerPDF 31.25 31.25/17

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 33 ( 33 ) K-11 M-22
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Szymon 2003-02-06 Z/1770/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF

2
BANASZYŃSKI Jakub 2002-08-31 Z/1772/17

TAK

W dal M U16 1 NumerPDF

3
BIK Przemysław 2003-05-08 Z/1774/17

TAK

1000m M U16 12 NumerPDF

4
BURDZY Wiktor 2003-04-22 Z/1775/17

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

5
CHROBAK Dominik 2004-03-30 Z/1776/17

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF

6
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

W dal M U16 79 NumerPDF 5.51 5.51/17

7
GETLER Kalina 2003-03-19 Z/1778/17

TAK

W dal K U16 16 NumerPDF

8
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

TAK

W dal M U16 5 NumerPDF 5.17 5.17/17

9
KĘDZIERSKI Bartosz 2002-01-28 Z/2411/16

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF 2:56.51 2:56.51/17

10
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

300m M U16 31 NumerPDF 40.89 40.89/17

11
KŁUSEK Sebastian 2002-01-05 Z/1662/16

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 40.75 40.75/17

12
KRET Martyna 2003-05-15 Z/1787/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 17 NumerPDF

13
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

100m K U16 12 NumerPDF 14.92 14.92/17

14
LASECKA Amelia 2002-03-24 Z/2410/16

TAK

80m pł K 1 NumerPDF 15.58/16

15
MARCZYK Kacper 2003-11-15 Z/1783/17

TAK

1000m M U16 18 NumerPDF

16
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

17
PALUSZKIEWICZ Oskar 2003-06-29 Z/1786/17

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF

18
PODNIŻNY B Bartosz 2003-04-18 Z/1779/17

TAK

1000m M U16 20 NumerPDF

19
RAK Damian 2002-06-04 Z/1773/17

TAK

1000m M U16 21 NumerPDF

20
ROZWÓD Jakub 2002-02-13 Z/3528/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 95 NumerPDF 10.10 10.10/17

21
SŁODOWY Bartosz 2002-08-23 Z/1781/17

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 43.68 43.68/17

22
SZAMOCKI Grzegorz 2003-04-12 Z/1771/17

TAK

W dal M U16 13 NumerPDF

23
SZELAST Karol 2002-10-18 Z/1785/17

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

24
ŚNIEŻKO Jakub 2003-08-25 Z/0956/17

TAK

600m M U16 11 NumerPDF

25
TAJS Nikoletta 2003-02-13 Z/1777/17

TAK

600m K U16 22 NumerPDF

26
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K U16 7 NumerPDF 12.97 12.97/17

27
TURBAK EMILIA 2003-12-15 Z/0953/17

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

28
TYRPAK Wiktor 2003-12-04 Z/1784/17

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF

29
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 12.89 12.89/17

30
WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-22 Z/0957/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF

31
WIERZBICKI Patryk 2003-02-25 Z/0954/17

TAK

1000m M U16 14 NumerPDF

32
WIŚNIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 Z/1923/17

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF

33
WOJTAL Martyna 2003-01-19 Z/1925/17

TAK

300m K U16 26 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 17 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOLIBOK Dominika 2002-12-18 Z/1636/17

TAK

5-bój K U16 460 NumerPDF

2
DOROSZ Monika 2002-04-29 Z/1633/17

TAK

300m K U16 422 NumerPDF 53.46 53.46/17

3
DULĘBA Wojciech 2001-01-09 Z/1848/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 456 NumerPDF 8.66 8.66/17

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K U16 463 NumerPDF 4.84 4.84/17

5
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

1000m M U16 486 NumerPDF

6
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

Wzwyż M U16 454 NumerPDF

7
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

100m K U16 438 NumerPDF

8
KUMOSZ Wiktoria 2002-05-07 Z/1639/17

TAK

W dal K U16 11 NumerPDF

9
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1000m K U16 476 NumerPDF

10
MUSIAŁ Julia 2002-07-15 Z/1637/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 13 NumerPDF 16.97 16.97/17

11
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 9 NumerPDF 16.29 16.29/17

12
RENDYCZ Emil 2002-08-16 Z/1634/17

TAK

W dal M U16 490 NumerPDF

13
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

300m K U16 471 NumerPDF 42.97 42.97/17

14
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

100m K U16 438 NumerPDF

15
TYLICKA Estera 2002-04-20 Z/1632/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 5 NumerPDF 12.35 12.35/17

16
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 8 NumerPDF 21.72 21.72/17

17
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

100m K U18 402 NumerPDF 12.72 12.72/17

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Emilia 2003-07-02 Z/0840/17

TAK

100m K U16 333 NumerPDF

2
PALUS Michelle 2002-01-21 Z/2741/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 311 NumerPDF 21.36 21.36/17

3
STANEK Rozalia 2002-11-27 Z/1893/16

TAK

300m K U16 303 NumerPDF 49.93 49.93/17

4
TOMALIK Kinga 2002-04-10 Z/2084/16

TAK

Wzwyż K U16 317 NumerPDF 1.40 1.40/17

5
TOMALIK Nikola 2002-04-10 Z/2085/16

TAK

300m K U16 320 NumerPDF 45.33 45.33/17

6
TYLAK Martyna 2003-08-02 Z/0839/17

TAK

80m pł K 304 NumerPDF 14.27 14.27/17

7
ŻMUDZKA Wiktoria 2002-01-29 Z/1894/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF 14.02/16

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSKI Bartłomiej 2003-03-08 Z/0391/16

TAK

300m M U16 257 NumerPDF

2
DĄBROWSKA Kamila 2002-05-16 Z/0447/17

TAK

600m K U16 252 NumerPDF

3
DOMANOWSKA Julia 2003-01-24 Z/2819/17

TAK

300m K U16 253 NumerPDF

4
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

300m K U16 251 NumerPDF

5
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

600m M U16 967 NumerPDF 1:31.36 1:31.36/17

6
KIELESIŃSKA Wiktoria 2002-08-21 Z/2412/17

TAK

600m K U16 184 NumerPDF

7
KŁAK Tomasz 2003-04-20 Z/2848/17

TAK

300m M U16 272 NumerPDF

8
KOWALSKI Daniel 2003-05-18 Z/0396/16

TAK

1000m M U16 370 NumerPDF

9
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

1000m M U16 961 NumerPDF

10
MIKA Paweł 2002-08-24 Z/0398/16

TAK

100m M U16 266 NumerPDF 13.00 13.00/17

11
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

300m K U16 64 NumerPDF

12
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

600m M U16 249 NumerPDF

13
SZUKALSKA Zuzanna 2003-02-13 Z/2821/17

TAK

600m K U16 214 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/17

14
TYCZYŃSKA Sandra 2003-06-23 Z/0446/17

TAK

600m K U16 135 NumerPDF

15
ZIELIŃSKI Szymon 2002-01-29 Z/0405/16

TAK

1000m M U16 278 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 87 ( 87 ) K-42 M-45
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 17 ( 17 ) K-14 M-3
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAPKA Oliwia 2003-01-09 Z/0034/17

TAK

600m K U16 112 NumerPDF 1:50.10/16

2
GĘBORYS Kinga 2002-01-23 Z/2878/16

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 13.98/16

3
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U16 134 NumerPDF 12.35 12.35/17

4
GROMADZKI Hubert 2002-05-11 Z/2593/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 143 NumerPDF 11.37 11.37/17

5
KLUCZEK Szymon 2003-05-03 Z/0035/17

TAK

W dal M U16 119 NumerPDF 5.41 5.41/17

6
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U16 137 NumerPDF 11.03 11.03/17

7
ŁATYSZEWICZ Monika 2003-05-12 Z/0040/17

TAK

W dal K U16 158 NumerPDF 4.50 4.50/17

8
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 135 NumerPDF 13.73 13.73/17

9
MIEDZIAK Natalia 2002-12-10 Z/0344/16

TAK

600m K U16 116 NumerPDF 1:56.66 1:56.66/17

10
ORDYNIEC Karolina 2003-07-19 Z/0033/17

TAK

300m K U16 117 NumerPDF 46.40 46.40/17

11
PIECZYKOLAN Klaudia 2002-12-11 Z/1600/16

TAK

300m K U16 120 NumerPDF 47.99/16

12
POMARAŃSKA Dominika 2003-06-05 Z/3607/17

TAK

600m K U16 115 NumerPDF

13
RAROT Roksana 2004-05-05 Z/3396/17

TAK

600m K U16 121 NumerPDF

14
STROCZYŃSKA Arleta 2002-02-25 Z/0347/16

TAK

100m K U16 113 NumerPDF 13.41 13.16/16

15
SZLENDAK Martyna 2002-08-08 Z/1731/16

TAK

300m K U16 114 NumerPDF 45.75 45.75/17

16
WELCZ Aleksandra 2003-02-26 Z/0116/17

TAK

600m K U16 118 NumerPDF 1:56.68 1:56.68/17

17
WNUK Daria 2002-11-12 Z/0346/16

TAK

600m K U16 111 NumerPDF 1:54.54 1:54.54/17

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 15 ( 15 ) K-7 M-8
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻEK Izabella 2003-08-05 Z/0108/17

TAK

600m K U16 121 NumerPDF 1:53.13 1:53.13/17

2
GRYKAŁOWSKA Laura 2002-06-17 Z/2515/17

TAK

100m K U16 2 NumerPDF 13.88 13.88/17

3
GRZYB Damian 2002-09-08 Z/0810/16

TAK

1000m M U16 11 NumerPDF 2:51.02 2:51.02/17

4
JERZYNA Agnieszka 2002-01-20 Z/3348/17

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.30 1.30/17

5
KILISZEK Mateusz 2002-04-18 Z/0809/16

TAK

1000m M U16 9 NumerPDF 2:57.43/16

6
KOZA Michał 2002-02-06 Z/3166/16

TAK

100m M U16 79 NumerPDF 12.15 12.15/17

7
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 197 NumerPDF 56.98 56.98/17

8
OGOREK Jakub 2003-02-12 Z/0109/17

TAK

1000m M U16 122 NumerPDF 3:03.06 3:03.06/17

9
OKO Wiktoria 2003-09-18 Z/0160/17

TAK

200m pł K 2 NumerPDF 31.17 31.17/17

10
OŚCISŁOWSKA Kinga 2002-09-02 Z/2516/17

TAK

Wzwyż K U16 1 NumerPDF 1.25 1.25/17

11
PODOLAK Patryk 2002-02-24 Z/2807/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 10.02 10.02/17

12
RODZOS Dominika 2003-06-03 Z/0117/17

TAK

80m pł K 2 NumerPDF 14.36 14.36/17

13
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U16 (5kg) 1 NumerPDF 44.70 44.70/17

14
WRĄBEL Jakub 2002-02-13 Z/0110/17

TAK

200m pł M 81 NumerPDF 30.89 30.89/17

15
ZARĘBA Eliza 2002-01-07 Z/3870/16

TAK

W dal K U16 44 NumerPDF 4.80 4.99/14

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

300m M U16 903 NumerPDF 47.61 47.61/17

2
BICZAK Weronika 2003-02-07 Z/2411/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF

3
BŁAŻEJCZUK Aleksandra 2002-03-26 Z/0319/16

TAK

3 km ch K U16 930 NumerPDF

4
DZIERZBICKA Klaudia 2002-04-12 Z/2867/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 923 NumerPDF

5
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

100m K U16 902 NumerPDF 12.75 12.75/17

6
KLEKOT Ewelina 2002-01-06 Z/3291/17

TAK

100m K U16 925 NumerPDF

7
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K U16 905 NumerPDF

8
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

Wzwyż K U16 920 NumerPDF 1.35 1.35/17

9
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

300m K U16 924 NumerPDF 42.99 42.99/17

10
OSKIERKO Dominik 2002-01-22 Z/3202/17

TAK

600m M U16 915 NumerPDF

11
PARADA Zuzanna 2002-02-27 Z/0275/16

TAK

200m pł K 915 NumerPDF

12
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 907 NumerPDF 33.18 33.18/17

13
SZEWCZYK Kacper 2002-11-11 Z/3071/17

TAK

100m M U16 920 NumerPDF

14
WIĘCH Natalia 2003-05-04 Z/2212/17

TAK

100m K U16 922 NumerPDF

15
ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 Z/0091/17

TAK

200m pł M 923 NumerPDF 32.50 32.50/17

16
ZIELIŃSKI Kacper 2003-09-12 Z/0828/17

TAK

600m M U16 904 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 39 ( 39 ) K-10 M-29
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMIUK Paweł 2003-10-20 Z/0997/17

TAK

1000m M U16 99 NumerPDF 3:34.21 3:34.21/17

2
CZEMIEROWSKI Maciej 2002-01-17 Z/0276/16

TAK

1000m M U16 82 NumerPDF 3:04.12 3:04.12/17

3
DOROSZUK Wiktor 2003-07-28 Z/3591/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 59 NumerPDF

4
GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 2003-10-11 Z/3616/17

TAK

300m M U16 6 NumerPDF 47.79 47.79/17

5
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/0028/17

TAK

300m M U16 90 NumerPDF 38.05 38.05/17

6
HRYCIUK Aleksandra 2003-05-29 Z/3242/17

TAK

W dal K U16 55 NumerPDF

7
JAŃCZUK Mateusz 2002-01-02 Z/3244/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 54 NumerPDF 8.51 8.51/17

8
KAŁUŻYŃSKI-FRĄCZEK Paulina 2003-03-11 Z/3604/17

TAK

W dal K U16 62 NumerPDF

9
KANIEWSKI Jakub 2002-10-19 Z/3593/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 63 NumerPDF

10
KŁADŹ Katarzyna 2003-08-21 Z/0826/17

TAK

200m pł K 11 NumerPDF 38.11 38.11/17

11
KŁADŹ Tomasz 2002-08-09 Z/0283/16

TAK

1000m M U16 74 NumerPDF 3:05.76 3:05.76/17

12
KORNELUK Amelia 2002-09-11 Z/0279/16

TAK

100m K U16 118 NumerPDF 13.32 13.32/17

13
KOWALEWSKI Dawid 2003-05-03 Z/3594/17

TAK

W dal M U16 66 NumerPDF

14
KRACIUK Bartosz 2004-04-04 Z/3595/17

TAK

W dal M U16 63 NumerPDF

15
LESIUK Jakub 2002-07-21 Z/2790/16

TAK

1000m M U16 87 NumerPDF 3:02.28 3:01.17/16

16
LISIECKI Maciej 2003-07-01 Z/0824/17

TAK

600m M U16 16 NumerPDF 1:43.83 1:43.83/17

17
ŁOBACZ Patryk 2003-05-06 Z/0827/17

TAK

1000m M U16 99 NumerPDF 3:23.63 3:23.63/17

18
MALA Lorans 2002-08-15 Z/3597/17

TAK

100m M U16 66 NumerPDF

19
MAZURUK Julia 2003-04-12 Z/3245/17

TAK

600m K U16 67 NumerPDF

20
OSTAPIUK Kacper 2002-01-06 Z/3598/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 66 NumerPDF

21
POTAPCZUK Marcin 2003-11-11 Z/3249/17

TAK

1000m M U16 67 NumerPDF

22
SAMOCIUK Kacper 2002-09-30 Z/3599/17

TAK

W dal M U16 66 NumerPDF

23
SAWCZUK Lucyna 2003-01-14 Z/1200/17

TAK

1000m K U16 83 NumerPDF 3:39.79 3:39.79/17

24
SĘCZYK Andżelika 2003-03-10 Z/0046/17

TAK

200m pł K 23 NumerPDF 33.34 33.34/17

25
SIKONA Alicja 2003-07-07 Z/3590/17

TAK

600m K U16 67 NumerPDF

26
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 98 NumerPDF 41.81 41.81/17

27
STEFAŃSKI Dominik 2002-03-08 Z/3222/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 710 NumerPDF 7.83 7.83/17

28
STRUK Hubert 2002-09-07 Z/3221/17

TAK

100m M U16 91 NumerPDF 12.26 12.26/17

29
SZEWCZYK Radosław 2003-05-22 Z/3600/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 66 NumerPDF

30
SZPURA Julia 2003-12-14 Z/0030/17

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF 3:33.64 3:33.64/17

31
SZYMCZUK Paweł 2002-02-21 Z/0284/16

TAK

200m pł M 22 NumerPDF 32.24 32.24/17

32
TARKOWSKA Anna 2002-12-14 Z/0286/16

TAK

300m K U16 114 NumerPDF 48.99 48.12/16

33
TYMOSZUK Adrian 2003-03-19 Z/3601/17

TAK

W dal M U16 66 NumerPDF

34
ULITA Adrian 2003-09-27 Z/3602/17

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF

35
WERESA Szymon 2003-09-21 Z/0998/17

TAK

5 km ch M U16 86 NumerPDF

36
WŁASIUK Daniel 2002-01-29 Z/3603/17

TAK

1000m M U16 67 NumerPDF

37
WYRODEK Paweł 2003-04-11 Z/0031/17

TAK

300m M U16 64 NumerPDF 41.48 41.48/17

38
ZAJĄC Paweł 2002-06-26 Z/0285/16

TAK

100m M U16 70 NumerPDF

39
ŻWIRKOWSKI Aleksander 2003-02-02 Z/0032/17

TAK

200m pł M 5 NumerPDF 31.76 31.76/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 77 ( 77 ) K-36 M-41
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 23 ( 23 ) K-7 M-16
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKI Patryk 2003-10-01 Z/0976/17

TAK

100m M U16 353 NumerPDF 13.23 13.23/17

2
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

1000m M U16 357 NumerPDF 3:00.36 3:00.36/17

3
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

600m K U16 355 NumerPDF 1:35.15 1:35.15/17

4
KOWALIK Jakub 2002-06-19 Z/2008/16

TAK

300m M U16 354 NumerPDF 41.49 41.49/17

5
KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 Z/0974/17

TAK

100m M U16 352 NumerPDF 14.04 14.04/17

6
KURCZEWSKI Maksym 2002-08-19 Z/0947/17

TAK

1000m M U16 368 NumerPDF 2:59.57 2:59.57/17

7
LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 Z/0951/17

TAK

600m M U16 350 NumerPDF 1:29.97 1:29.97/17

8
LEMIERZ Julia 2002-04-01 Z/0942/17

TAK

600m K U16 356 NumerPDF 1:43.12 1:43.12/17

9
LEWICKI Krystian 2002-09-09 Z/0943/17

TAK

100m M U16 355 NumerPDF 13.84 13.84/17

10
ŁUŹNIAK Igor 2003-03-20 Z/3737/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 360 NumerPDF 32.69 32.69/17

11
MARCELA Wojciech 2002-05-19 Z/0948/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 362 NumerPDF 29.24 29.24/17

12
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

80m pł K 353 NumerPDF 13.50 13.50/17

13
NADRICZNA Wiktoria 2002-07-26 Z/0949/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 358 NumerPDF 31.79 31.79/17

14
NIEWIADOMSKI Dawid 2002-02-03 Z/1123/16

TAK

100m M U16 350 NumerPDF 12.44 12.44/17

15
PAWLACZYK Nikodem 2002-03-12 Z/0955/17

TAK

5-bój M U16 363 NumerPDF 2604 2604/17

16
PRZYBYLAK Adrian 2002-12-14 Z/0946/17

TAK

100m M U16 351 NumerPDF 12.88 12.88/17

17
REJ Dawid 2002-04-10 Z/0629/17

TAK

300m M U16 360 NumerPDF 35.95 35.95/17

18
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

80m pł K 360 NumerPDF 13.85 13.85/17

19
SIEJAK Grzegorz 2003-02-16 Z/1601/17

TAK

300m M U16 355 NumerPDF 41.66 41.66/17

20
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

5-bój K U16 350 NumerPDF 2848 2848/17

21
TOMICZEK Filip 2003-11-03 Z/0973/17

TAK

1000m M U16 356 NumerPDF 3:39.38 3:39.38/17

22
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

3 km ch K U16 366 NumerPDF 15:48 15:48/17

23
ZINEK Maksymilian 2002-08-26 Z/0944/17

TAK

600m M U16 362 NumerPDF 1:37.16 1:37.16/17

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

1000m K U16 63 NumerPDF 3:08.07 3:08.07/17

2
MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 Z/0569/16

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:56.24 2:56.24/17

3
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

TAK

2000m prz.M U18 61 NumerPDF 6:14.39 6:14.39/17

4
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:41.86 1:41.86/17

5
POGODA Paulina 2001-01-20 Z/5546/15

TAK

800m K U18 60 NumerPDF 3:02.24 3:02.24/17

6
RADECKA Ilona 2000-04-05 Z/0497/15

TAK

1500m K U18 62 NumerPDF 5:17.96/16

7
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

3000m M U18 69 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 36 ( 36 ) K-19 M-17
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 14.94 14.94/17

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1000m K U16 47 NumerPDF 3:06.60 3:06.60/17

3
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

200m pł M 52 NumerPDF 32.82 32.82/17

4
BRYJAK Dominik 2003-03-13 Z/0818/17

TAK

100m M U16 47 NumerPDF 13.92 13.92/17

5
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

100m K U16 44 NumerPDF 14.02 14.02/17

6
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

200m pł K 41 NumerPDF 33.82 33.82/17

7
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 63 NumerPDF 10.72 10.72/17

8
DZIOK Wojciech 2002-05-17 Z/0492/16

TAK

200m pł M 51 NumerPDF 29.16 29.16/17

9
ERAZMUS Julia 2003-02-05 Z/0518/17

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 15.24 15.24/17

10
FIOŁKA Szymon 2002-01-26 Z/0488/16

TAK

100m M U16 26 NumerPDF 13.58/16

11
GLOCK Piotr 2002-05-23 Z/0491/16

TAK

1000m M U16 33 NumerPDF 3:18.57 3:18.57/17

12
GRABOWIECKI Edwin 2003-08-14 Z/0519/17

TAK

100m M U16 39 NumerPDF

13
GRAJCAR Martyna 2003-06-02 Z/0520/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 1 NumerPDF 8.89 8.89/17

14
KASOWSKI Kornel 2002-10-28 Z/2991/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 48 NumerPDF 27.86 27.86/17

15
KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 Z/0719/17

TAK

600m K U16 62 NumerPDF 1:49.59 1:49.59/17

16
KLIMEK Eryk 2002-12-15 Z/0487/16

TAK

300m M U16 59 NumerPDF 40.16/16

17
KOZIŃSKI Konstanty 2003-02-27 Z/0521/17

TAK

100m M U16 24 NumerPDF 13.49 13.49/17

18
KRASOWSKA Julia 2002-06-13 Z/0499/16

TAK

100m K U16 42 NumerPDF 14.84 14.29/16

19
KUCZMA Zuzanna 2002-03-12 Z/0498/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 54 NumerPDF 7.41/16

20
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U16 46 NumerPDF 1.45 1.45/17

21
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

100m K U16 56 NumerPDF 14.37 14.26/16

22
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

80m pł K 48 NumerPDF 12.03 12.03/17

23
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

5-bój M U16 56 NumerPDF 2897 2897/17

24
ONUCHOWSKI Maciej 2003-05-24 Z/0522/17

TAK

600m M U16 50 NumerPDF 1:39.55 1:39.55/17

25
PALIGA Michał 2003-02-14 Z/0526/17

TAK

300m M U16 58 NumerPDF 41.81 41.81/17

26
PANEK Jolanta 2003-05-23 Z/0525/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 43 NumerPDF 26.07 26.07/17

27
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K U16 49 NumerPDF 13.15 12.96/16

28
PIĘTA Piotr 2003-02-13 Z/0816/17

TAK

300m M U16 36 NumerPDF 48.98 48.98/17

29
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

110m M (91.4) U16 24 NumerPDF 17.51 17.51/17

30
SIEDLAK Łukasz 2002-03-28 Z/0815/17

TAK

100m M U16 34 NumerPDF 13.53/16

31
ŚREDNIAWA Anna 2003-10-13 Z/0523/17

TAK

600m K U16 27 NumerPDF 1:54.77 1:54.77/17

32
TYCHOWSKA Katarzyna 2002-03-31 Z/0496/16

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 14.82 14.82/17

33
ZAJĄC Eryk 2002-08-22 Z/0817/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 31 NumerPDF 36.80 36.80/17

34
ZAKRZEWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0721/17

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 49.21 49.21/17

35
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-09-11 Z/0524/17

TAK

600m M U16 32 NumerPDF 1:42.76 1:42.76/17

36
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

5-bój K U16 52 NumerPDF 2778 2778/17

 
-
MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 10/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CERBIN Magdalena 2002-11-28 Z/0903/16

TAK

1000m K U16 21 NumerPDF 3:23.57/16

2
FUDALIN Julia 2002-12-21 Z/0904/16

TAK

600m K U16 24 NumerPDF 1:56.79/16

3
GÓRA Gabriela 2002-06-05 Z/0905/16

TAK

300m K U16 22 NumerPDF 45.71 45.71/17

4
SOBCZAK Nikola 2002-11-07 Z/0906/16

TAK

600m K U16 28 NumerPDF 1:50.38 1:47.85/15

5
WIT Kinga 2003-03-14 Z/0907/16

TAK

300m K U16 27 NumerPDF 49.41 48.28/15

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CEGIEŁKA Olgierd 2002-10-14 Z/3281/16

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

2
DUDEK Artur 2002-04-19 Z/3278/16

TAK

Tyczka M U16 509 NumerPDF

3
HIPPMAN Zuzanna 2002-07-23 Z/3391/16

TAK

80m pł K 516 NumerPDF

4
KĘSZCZYK Maciej 2002-08-13 Z/3388/16

TAK

100m M U16 513 NumerPDF 13.33 13.33/17

5
LISIAK Grzegorz 2002-11-18 Z/3918/16

TAK

Tyczka M U16 518 NumerPDF 3.00 3.00/17

6
NAZAREWICZ Cezary 2002-08-27 Z/3390/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 512 NumerPDF 9.00 9.00/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 41 ( 41 ) K-26 M-15
 
AZS Łódź Osobostarty: 17 ( 17 ) K-13 M-4
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

80m pł K 177 NumerPDF 12.63 12.63/17

2
BARTOS Karolina 2002-02-28 Z/2584/16

TAK

100m K U16 194 NumerPDF 14.42 14.09/16

3
BLIŹNIEWSKA Oliwia 2001-11-03 Z/2043/15

TAK

Trójskok K U18 193 NumerPDF 11.20 11.20/17

4
BOROWSKA Agata 2002-05-02 Z/3496/16

TAK

Wzwyż K U16 19 NumerPDF 1.40/16

5
GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 Z/2044/15

TAK

800m M U18 179 NumerPDF 2:00.20 2:00.20/17

6
KŁOS Karina 2003-04-28 Z/3143/17

TAK

200m pł K 194 NumerPDF

7
KOKOSZKIEWICZ Julia 2002-01-20 Z/3222/16

TAK

300m K U16 193 NumerPDF 48.27 48.27/17

8
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M U18 181 NumerPDF 6.90 6.90/17

9
KRÓLAK Liliana 2001-12-08 Z/2045/15

TAK

100m pł K U18 186 NumerPDF

10
KUBIŃSKA Barbara 2003-11-21 Z/0442/17

TAK

Wzwyż K U16 182 NumerPDF

11
KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 Z/3144/17

TAK

200m pł K 192 NumerPDF 33.71 33.71/17

12
MARKS Patrycja 2003-10-14 Z/3145/17

TAK

Wzwyż K U16 17 NumerPDF 1.35 1.35/17

13
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

100m K U18 191 NumerPDF 13.45 13.45/17

14
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

100m K U18 187 NumerPDF 12.89 12.89/17

15
PAROL Adrianna 2003-09-18 Z/3146/17

TAK

300m K U16 5 NumerPDF 45.90 45.36/16

16
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

300m M U16 196 NumerPDF 41.38/16

17
ZIELIŃSKI Patryk 2002-12-13 Z/3493/16

TAK

600m M U16 188 NumerPDF 1:41.31/16

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BISTUŁA Iza 2001-05-28 Z/4627/15

TAK

100m pł K U18 516 NumerPDF

2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M U16 538 NumerPDF 10.87 10.87/17

3
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M U16 530 NumerPDF 11.61 11.61/17

4
GRZELEWSKA Julia 2001-04-19 Z/0098/15

TAK

Trójskok K U18 520 NumerPDF 11.14 11.14/17

5
KARBOWNICZAK Martyna 2002-08-08 Z/0167/16

TAK

W dal K U16 514 NumerPDF 4.98 4.98/17

6
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

200m pł M 521 NumerPDF 26.83 26.83/17

7
OLSZEWSKI Eryk 2002-08-30 Z/1323/17

TAK

1000m M U16 521 NumerPDF

8
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

W dal M U16 536 NumerPDF 6.34 6.34/17

9
PAWLAK Mateusz 2001-03-18 Z/4628/15

TAK

800m M U18 535 NumerPDF 1:57.95 1:57.95/17

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEREJSKA Zuzanna 2003-05-06 Z/2254/17

TAK

100m K U16 86 NumerPDF

2
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

600m M U16 138 NumerPDF 1:32.54 1:32.54/17

3
FORYSIAK Zuzanna 2002-12-17 Z/3549/16

TAK

Wzwyż K U16 15 NumerPDF 1.40 1.40/17

4
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

200m pł M 75 NumerPDF 27.74 27.74/17

5
JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

200m K U18 88 NumerPDF 28.72 28.72/17

6
KOCOŃ Damian 2003-01-01 Z/0751/17

TAK

100m M U16 2 NumerPDF 12.12 12.12/17

7
ŁYSZCZYŃSKI Wiktor 2002-04-25 Z/3550/16

TAK

300m M U16 123 NumerPDF 38.92 38.92/17

8
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

Wzwyż K U16 54 NumerPDF 1.45 1.46/16

9
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

Wzwyż K U16 55 NumerPDF 1.45 1.48/16

10
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

600m K U16 61 NumerPDF 1:40.76 1:40.76/17

11
PIECH Maria 2003-12-12 Z/2253/17

TAK

Wzwyż K U16 89 NumerPDF 1.35 1.35/17

12
PRUSISZ Wiktoria 2003-06-18 Z/0748/17

TAK

600m K U16 90 NumerPDF

13
ROZENKRANC Bazyli 2002-06-16 Z/2707/16

TAK

200m pł M 11 NumerPDF 28.60 28.60/17

14
STAŃCZAK Wiktoria 2002-12-17 Z/3551/16

TAK

100m K U16 22 NumerPDF 13.95 13.95/17

15
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

1000m K U16 58 NumerPDF 3:27.42 3:27.42/17

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 102 ( 102 ) K-53 M-49
 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K U16 110 NumerPDF 1.50 1.50/17

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 17 ( 17 ) K-5 M-12
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁOŁĘCKA Maja 2002-03-02 Z/3106/16

TAK

600m K U16 514 NumerPDF

2
CHWIŁKA Maciej 2002-12-09 Z/1030/17

TAK

1000m M U16 515 NumerPDF

3
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

200m M U16 509 NumerPDF

4
GODLEWSKI Wiktor 2002-11-22 Z/1020/17

TAK

200m pł M 511 NumerPDF

5
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

300m M U16 508 NumerPDF 41.48 41.48/17

6
KOWALSKA Magdalena 2002-06-27 Z/3048/17

TAK

W dal K U16 3 NumerPDF 4.32 4.32/17

7
KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 Z/3104/16

TAK

200m M U16 500 NumerPDF

8
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

300m M U16 507 NumerPDF 39.43 39.43/17

9
MATEŃKO Wiktor 2002-01-04 Z/2618/16

TAK

100m M U16 510 NumerPDF 13.41/16

10
OPORSKI Błażej 2002-08-31 Z/1026/17

TAK

1000m M U16 516 NumerPDF

11
ORDAK Aleksandra 2002-11-30 Z/1025/17

TAK

600m K U16 506 NumerPDF 1:59.70 1:58.92/16

12
PASTUSZKO Łukasz 2002-12-03 Z/1024/17

TAK

1000m M U16 513 NumerPDF

13
PRZĄDAK Szymon 2002-02-06 Z/2614/16

TAK

200m pł M 519 NumerPDF 28.91/16

14
SAJNOG Kacper 2002-10-13 Z/3049/17

TAK

W dal M U16 6 NumerPDF 4.64 4.64/17

15
SZULC Zofia 2002-07-28 Z/2615/16

TAK

100m K U16 6 NumerPDF 13.20/16

16
ŚWIDERSKA Agata 2002-11-21 Z/3050/17

TAK

W dal K U16 7 NumerPDF

17
WIŃSKI Jakub 2002-06-05 Z/3051/17

TAK

W dal M U16 8 NumerPDF 4.85 4.85/17

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Oliwia 2003-08-23 Z/0604/17

TAK

600m K U16 600 NumerPDF

2
BARTOSIAK Zuzanna 2003-01-03 Z/0605/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 605 NumerPDF 33.88 33.88/17

3
CYBULSKI Filip 2003-02-09 Z/0606/17

TAK

100m M U16 600 NumerPDF 12.18 12.18/17

4
DZIKIEWICZ Paweł 2002-07-30 Z/0992/16

TAK

100m M U16 601 NumerPDF 11.69 11.69/17

5
GRACZYK Jakub 2002-02-04 Z/1000/16

TAK

600m M U16 601 NumerPDF

6
GRZEGRZÓŁKA Adam 2003-05-05 Z/0607/17

TAK

1000m M U16 600 NumerPDF

7
GRZEGRZÓŁKA Oliwia 2003-05-05 Z/0608/17

TAK

100m K U16 600 NumerPDF

8
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M U18 602 NumerPDF 6.28 6.28/17

9
JAKUBIAK Zuzanna 2003-03-25 Z/0609/17

TAK

W dal K U16 608 NumerPDF 5.05 5.05/17

10
KLUSKA Szymon 2003-04-26 Z/0610/17

TAK

1000m M U16 636 NumerPDF 3:10.20 3:10.20/17

11
KOBYLIŃSKA Julia 2002-07-07 Z/0997/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 600 NumerPDF 18.15 18.15/17

12
KOBZA Wiktoria 2003-05-12 Z/0614/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 611 NumerPDF

13
KOŁODZIEJSKI Filip 2003-02-23 Z/0611/17

TAK

600m M U16 600 NumerPDF

14
KUROWSKI Adam 2003-10-10 Z/0612/17

TAK

110m M (91.4) U16 600 NumerPDF

15
KUSTOSIK Jan 2002-06-24 Z/5499/15

TAK

600m M U16 669 NumerPDF 1:34.35/16

16
PIÓRKOWSKI Kacper 2003-10-19 Z/0615/17

TAK

100m M U16 600 NumerPDF

17
PROTAS Filip 2003-02-04 Z/1330/17

TAK

600m M U16 600 NumerPDF

18
TARAS Natalia 2003-02-25 Z/0616/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 600 NumerPDF

19
WYDMAŃSKI Kacper 2002-07-10 Z/0994/16

TAK

1000m M U16 600 NumerPDF

20
ŻEBROWSKI Sebastian 2003-01-17 Z/0613/17

TAK

600m M U16 600 NumerPDF

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 31 ( 31 ) K-17 M-14
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Krystian 2002-10-22 Z/0385/17

TAK

1000m M U16 906 NumerPDF 3:01.15 3:01.15/17

2
BARAŃSKA Julia 2003-01-01 Z/1663/17

TAK

Wzwyż K U16 900 NumerPDF 1.59 1.59/17

3
BEDNARCZYK Kacper 2002-07-12 Z/2998/16

TAK

100m M U16 923 NumerPDF 12.68 12.68/17

4
BŁASIŃSKI Filip 2003-02-14 Z/0381/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 907 NumerPDF 34.59 34.59/17

5
CZYŻ Letina 2003-10-05 Z/0378/17

TAK

100m K U16 916 NumerPDF 13.16 13.16/17

6
DULINIEC Maja 2002-05-14 Z/2997/16

TAK

80m pł K 570 NumerPDF 14.98/16

7
FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 Z/0389/17

TAK

600m K U16 889 NumerPDF 1:48.44 1:48.44/17

8
GEORGIEVA Natalia 2002-08-02 Z/3744/17

TAK

100m K U16 900 NumerPDF 14.70 14.70/17

9
GĘBCZYK Przemysław 2003-12-30 Z/0386/17

TAK

200m pł M 869 NumerPDF 31.85 31.85/17

10
GORCZYCA Magda 2002-02-06 Z/3675/16

TAK

100m K U16 958 NumerPDF 14.75/16

11
GORZELAK Klaudia 2003-05-08 Z/0387/17

TAK

80m pł K 893 NumerPDF 14.63 14.63/17

12
GÓRKA Weronika 2002-12-10 Z/0544/16

TAK

1000m K U16 926 NumerPDF 3:19.89 3:19.89/17

13
GRZEGORZEK Jakub 2002-03-05 Z/1602/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 902 NumerPDF 39.17 39.17/17

14
KOLASIŃSKI Hubert 2003-01-03 Z/0379/17

TAK

110m M (91.4) U16 938 NumerPDF 18.05 18.05/17

15
KOZIEŁ Aleksandra 2003-07-02 Z/0384/17

TAK

100m K U16 911 NumerPDF 13.67 13.67/17

16
KULA PRZEMYSŁAW 2003-04-23 Z/0380/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 987 NumerPDF 38.89 38.89/17

17
MAJ Jakub 2003-01-30 Z/0382/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 923 NumerPDF 28.46 28.46/17

18
MUCHA Klaudia 2003-08-06 Z/0390/17

TAK

600m K U16 943 NumerPDF 1:58.06 1:58.06/17

19
ORACZKO Denis 2003-09-10 Z/0388/17

TAK

1000m M U16 879 NumerPDF 2:58.19 2:58.19/17

20
PAJĄK Sandra 2003-09-26 Z/3524/17

TAK

300m K U16 906 NumerPDF

21
PRYGIEL Martyna 2003-02-08 Z/1664/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 914 NumerPDF 33.78 33.78/17

22
RUTKOWSKI Kornel 2002-12-12 Z/1114/16

TAK

200m pł M 909 NumerPDF 32.37/16

23
STACHERA Damian 2002-04-24 Z/1603/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 901 NumerPDF

24
SUROWIECKA Ola 2002-03-12 Z/3745/17

TAK

300m K U16 915 NumerPDF 47.34 46.39/16

25
URBANEK Konrad 2002-02-24 Z/1286/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 920 NumerPDF 43.12 43.12/17

26
WABIK Natalia 2002-05-24 Z/1287/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 919 NumerPDF 31.82 31.82/17

27
WAŚNIEWSKA Patrycja 2002-09-02 Z/1334/17

TAK

300m K U16 951 NumerPDF

28
WĄTŁY Weronika 2002-04-23 Z/4906/15

TAK

600m K U16 952 NumerPDF 1:54.69 1:48.99/16

29
WIŚNIEWSKA Agata 2002-04-08 Z/1661/17

TAK

600m K U16 917 NumerPDF

30
WOŚ Kamil 2002-08-11 Z/3523/17

TAK

300m M U16 900 NumerPDF

31
ZAJĄC Jan 2003-03-14 Z/0383/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 904 NumerPDF 18.84/16

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 17 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 Z/0372/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 10 NumerPDF

2
BAJURSKI Norbert 2004-02-09 Z/0369/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 210 NumerPDF 25.03/16

3
BANY Daria 2002-02-12 Z/0376/17

TAK

80m pł K 26 NumerPDF

4
BANY Marek 2003-04-06 Z/1017/17

TAK

600m M U16 20 NumerPDF

5
BOGUCKI Bartosz 2002-07-31 Z/1015/17

TAK

300m M U16 437 NumerPDF

6
BURDZIŃSKA Martyna 2003-02-04 Z/2398/17

TAK

200m K U16 32 NumerPDF 30.29 30.29/17

7
CIARKA Patrycja 2001-01-28 Z/0763/15

TAK

400m K U18 28 NumerPDF

8
DĄBROWSKA Liwia 2003-01-01 Z/0370/17

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 47.77/16

9
DZIEDZIC Daria 2004-03-11 Z/0371/17

TAK

1000m K U16 12 NumerPDF

10
GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 Z/0374/17

TAK

Wzwyż K U16 18 NumerPDF

11
KREJNER Mateusz 2002-06-18 Z/5888/15

TAK

600m M U16 218 NumerPDF 1:42.00/16

12
LOT Natalia 2001-04-04 Z/0762/15

TAK

800m K U18 10 NumerPDF

13
ORLIKOWSKI Kamil 2004-09-02 Z/0373/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 212 NumerPDF 25.89 25.89/17

14
PIETRUSZEWSKI Damian 2003-06-08 Z/1016/17

TAK

5 km ch M U16 10 NumerPDF

15
ŚWIERCZEWSKI Bartosz 2002-10-01 Z/0761/15

TAK

600m M U16 230 NumerPDF 1:34.89 1:34.89/17

16
WALASIK Patrycja 2004-08-24 Z/0375/17

TAK

200m K U16 10 NumerPDF

17
ŻAKOWSKI Kamil 2002-02-27 Z/5889/15

TAK

300m M U16 232 NumerPDF 38.75 38.75/17

 
http://www.facebook.com/LekkaMTE
UKS MTE Milanówek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 65/MZ/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0926/17

TAK

Wzwyż K U16 290 NumerPDF 1.55 1.59/16

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 15 ( 15 ) K-13 M-2
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŁEK Oliwia 2003-09-12 Z/1489/17

TAK

100m K U16 40 NumerPDF 15.40 15.40/17

2
CIECHOWICZ Aleksandra 2002-12-08 Z/0976/16

TAK

Wzwyż K U16 738 NumerPDF 1.35 1.35/17

3
MARCINIAK Natalia 2002-05-22 Z/1259/17

TAK

100m K U16 755 NumerPDF 15.23 15.23/17

4
MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 Z/1497/17

TAK

W dal M U16 831 NumerPDF

5
MOŻDŻYŃSKA Katarzyna 2003-09-03 Z/1490/17

TAK

100m K U16 77 NumerPDF