Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.lubuskie 2018
ZIELONA GÓRA, 2018
Osobostarty wszystkie: 25 ( 25 ) K-15 M-10
 
LUBUSKIE Osobostarty: 25 ( 25 ) K-15 M-10
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

200m pł M 881 NumerPDF

2
JARCZAK Sandra 2003-07-23 Z/0729/17

TAK

80m pł K 870 NumerPDF

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

300m K U16 889 NumerPDF 42.21 42.21/17

4
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

300m K U16 873 NumerPDF

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 6 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KALISKA Julia 2003-11-26 Z/1315/17

TAK

300m K U16 983 NumerPDF 46.01

2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

1000m K U16 981 NumerPDF 3:32.00

3
OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 Z/3558/17

TAK

300m K U16 975 NumerPDF 45.02

4
POLAŃSKA Paulina 2003-09-11 Z/2178/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 975 NumerPDF

5
SUDOŁ Kacper 2003-02-15 Z/3999/17

TAK

300m M U16 958 NumerPDF 39.88

6
WO¬NIAK Paulina 2003-09-01 Z/1317/17

TAK

1000m K U16 982 NumerPDF 3:41.52

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
¦CISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

1000m K U16 24 NumerPDF

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

600m K U16 65 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

80m pł K 44 NumerPDF

2
HIRSCH Paweł 2004-01-23 Z/4695/17

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF

3
JUNG Marcin 2004-03-19 Z/4684/17

TAK

100m M U16 64 NumerPDF

4
PALIGA Michał 2003-02-14 Z/0526/17

TAK

300m M U16 58 NumerPDF

5
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

80m pł M 44 NumerPDF

 
UKS Gimnazjum Strzelce Krajeńskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 Z/3741/17

TAK

600m M U16 13 NumerPDF

 
sprinter.zgora.pl
ULKS Sprinter Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

TAK

100m M U16 73 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

80m pł K 512 NumerPDF

2
FRAMM Miłosz 2003-08-25 Z/3743/17

TAK

300m M U16 515 NumerPDF

3
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Tyczka M U16 514 NumerPDF

4
JODŁOWSKA Aleksandra 2003-04-26 Z/1264/17

TAK

300m K U16 509 NumerPDF

5
KONIK Zuzanna 2003-03-16 Z/6529/15

TAK

Młot K U16 (3kg) 518 NumerPDF

6
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 516 NumerPDF