Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa U16. Mityng U20 i U18
BIAŁOGARD, 26.08.2017
Osobostarty wszystkie: 96 ( 59 ) K-40 M-19
 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 93 ( 59 ) K-45 M-19
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRZYŃSKI Robert 2001-01-13 Z/1714/15

TAK

800m M U20 101 NumerPDF 2:01.32/16

2
SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 Z/0734/17

TAK

600m M U16 103 NumerPDF 1:36.53 1:36.53/17

3
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

800m M U20 100 NumerPDF 1:59.19 1:59.19/17

4
ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 Z/0711/17

TAK

800m M U20 102 NumerPDF 2:06.56 2:06.56/17

 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 33 ( 22 ) K-16 M-6
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

100m M U20 299 NumerPDF 11.75 11.75/17

2
CACH Łukasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

600m M U16 212 NumerPDF 1:29.72 1:29.72/17

3
DZIMIDOWICZ Julia 2003-04-10 Z/2606/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 205 NumerPDF 6.57/16

4
DZIMIDOWICZ Julia 2003-04-10 Z/2606/16

TAK

100m K U16 205 NumerPDF 15.06 14.62/16

5
GAWŁAS Małgorzata 2003-02-14 Z/2604/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 206 NumerPDF 30.55 30.55/17

6
GAWŁAS Małgorzata 2003-02-14 Z/2604/16

TAK

4x100m K 206 NumerPDF

7
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

600m K U16 204 NumerPDF 1:54.11 1:54.11/17

8
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

4x100m K 204 NumerPDF

9
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

W dal K U16 203 NumerPDF 4.45 4.45/17

10
KALBARCZYK Jagoda 2003-06-21 Z/2605/16

TAK

4x100m K 203 NumerPDF

11
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

5-bój K U16 206 NumerPDF

12
KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

100m M U16 216 NumerPDF 12.42 12.42/17

13
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

100m K U16 292 NumerPDF 13.82 13.82/17

14
KRZEMIŃSKA Julia 2004-07-29 Z/3092/17

TAK

W dal K U16 292 NumerPDF 4.65 4.65/17

15
LENKIEWICZ Justyna 2003-07-02 Z/2596/16

TAK

100m K U16 200 NumerPDF 14.36 14.36/17

16
LENKIEWICZ Justyna 2003-07-02 Z/2596/16

TAK

4x100m K 200 NumerPDF

17
LEWANDOWSKA Anna 2001-05-02 Z/5289/15

TAK

100m K U20 203 NumerPDF 14.03 14.03/17

18
LIPNICKA Julia 2005-04-30

100m K U16 201 NumerPDF 17.48/16

19
LIPNICKA Julia 2005-04-30

300m K U16 201 NumerPDF 54.04 54.04/17

20
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K U20 204 NumerPDF 12.48 12.48/16

21
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

TAK

100m K U20 207 NumerPDF 13.56 13.53/15

22
MAŁKIŃSKA Klaudia 2000-07-28 Z/4963/15

TAK

400m K U20 207 NumerPDF 64.01 64.01/17

23
POTECKA Daria 1998-11-11 Z/1294/14

TAK

100m K U20 205 NumerPDF 13.16 13.15/16

24
POTECKA Daria 1998-11-11 Z/1294/14

TAK

W dal K U20 205 NumerPDF 4.75 5.13/15

25
SABAT Izabela 2004-09-30

600m K U16 225 NumerPDF 1:56.45 1:56.45/17

26
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

TAK

100m M U16 84 NumerPDF 13.44 13.44/17

27
SAŁAPATEK Jakub 2002-01-30 Z/3307/16

TAK

W dal M U16 84 NumerPDF 4.85 4.85/17

28
SAMORDAK Dawid 2001-12-20 Z/2244/17

TAK

100m M U20 223 NumerPDF 12.32 12.32/17

29
STĘPIEŃ Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

80m pł K 295 NumerPDF

30
STUPAK Zofia 2001-03-26 Z/4964/15

TAK

100m K U20 202 NumerPDF 13.50 13.49/16

31
SZUBARTOWSKI Dominik 1999-12-18 Z/2784/16

TAK

400m M U20 203 NumerPDF 57.15/15

32
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

4x100m K 222 NumerPDF

33
ZIÓŁKOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

100m K U16 222 NumerPDF 13.54 13.54/17

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/1882/16

TAK

300m K U16 22 NumerPDF 45.73 45.73/17

2
KUREK Ewelina 2004-11-30

300m K U16 17 NumerPDF 47.33 52.36/16

3
MOSLER Urszula 2002-05-31 Z/1800/16

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF 3:31.46/16

4
OMYŁA Marika 2004-04-02

300m K U16 16 NumerPDF 49.75 54.69/16

5
SULMIŃSKA Paulina 2002-09-24 Z/1801/16

TAK

600m K U16 15 NumerPDF 1:52.55/16

6
ZARZYKA Zuzanna 2003-08-08

300m K U16 13 NumerPDF 48.44 50.07/16

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 48 NumerPDF 25.00 25.00/17

2
GŁADKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 48 NumerPDF 11.83 11.83/17

3
GŁADKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 47 NumerPDF 17.98 17.98/17

 
MLKS Lubusz Barlinek Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 45/ZP/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

600m K U16 100 NumerPDF 1:46.01 1:46.01/17

2
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

1000m K U16 100 NumerPDF

3
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

1000m M U16 101 NumerPDF 2:53.68 2:53.68/17

4
WALASZCZYK Michał 2003-08-29 Z/2801/17

TAK

600m M U16 102 NumerPDF 1:30.03 1:30.03/17

 
stspomerania.org
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

100m M U16 723 NumerPDF 11.78 11.78/17

2
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

300m M U16 723 NumerPDF 36.49 36.49/17

3
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

W dal K U16 728 NumerPDF 4.61 4.61/17

4
PACAŁATY Julia 2002-06-06 Z/3065/16

TAK

300m K U16 728 NumerPDF

5
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

80m pł K 730 NumerPDF 13.19 13.19/17

6
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

200m pł K 730 NumerPDF

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 20 ( 10 ) K-10 M-0
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREJZA Martyna 2004-07-17

100m K U16 29 NumerPDF 14.41 14.41/17 PK

2
BOREJZA Martyna 2004-07-17

(II) 4x100m K 29 NumerPDF

3
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

(II) 4x100m K 5 NumerPDF

4
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 5 NumerPDF 7.75 7.89/16

5
GŁADEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

100m K U20 27 NumerPDF 15.52 15.52/17 PK

6
GŁADEK Edyta 2000-12-05 Z/2650/16

TAK

(II) 4x100m K 27 NumerPDF

7
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

100m K U16 34 NumerPDF 13.54 13.29/16

8
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

4x100m K 34 NumerPDF

9
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

300m K U16 39 NumerPDF 45.41 45.41/17

10
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

(II) 4x100m K 39 NumerPDF

11
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

300m K U16 25 NumerPDF 44.95 44.54/16

12
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

4x100m K 25 NumerPDF

13
MNICH Kalina 2004-08-27

100m K U16 37 NumerPDF PK

14
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

300m K U16 28 NumerPDF 49.21 47.94/16

15
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

4x100m K 28 NumerPDF

16
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

300m K U16 26 NumerPDF 45.60 45.60/17

17
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

4x100m K 26 NumerPDF

18
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 26 NumerPDF 21.93 21.93/17

19
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

100m K U16 35 NumerPDF 14.88 14.88/17

20
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

(II) 4x100m K 35 NumerPDF

 
www.uks.jupe24.pl
UKS Chrobry Międzyzdroje Osobostarty: 17 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 37/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

100m M U16 61 NumerPDF 15.55/16

2
DUBAKO Konrad 2003-08-07 Z/2116/16

TAK

300m M U16 61 NumerPDF 52.03/16

3
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

100m M U16 64 NumerPDF PK

4
DWORNIK Kamil 2003-04-10 Z/2117/16

TAK

600m M U16 64 NumerPDF 1:51.73/16

5
KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 Z/5303/15

TAK

100m K U16 58 NumerPDF 14.21 14.21/17

6
KALEMBA Wiktoria 2003-01-12 Z/5303/15

TAK

300m K U16 58 NumerPDF 47.54/16

7
KARWAN Marta 2003-07-09 Z/2121/16

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 16.12 16.12/17

8
KARWAN Marta 2003-07-09 Z/2121/16

TAK

300m K U16 51 NumerPDF 57.11/16

9
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

100m M U20 66 NumerPDF 12.43 12.43/17

10
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

400m M U20 66 NumerPDF

11
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

100m M U16 77 NumerPDF 16.71/16

12
PALUCH Marcel 2004-09-09 Z/2118/16

TAK

W dal M U16 77 NumerPDF

13
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

100m K U16 54 NumerPDF 13.65 13.65/17

14
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

300m K U16 54 NumerPDF 43.77 43.77/17

15
SOBIERAJSKI Kacper 2005-11-25 Z/2437/17

TAK

100m M U16 59 NumerPDF

16
WOŹNIAK Rozalia 2004-10-30 Z/2120/16

TAK

80m pł K 57 NumerPDF

17
WOŹNIAK Rozalia 2004-10-30 Z/2120/16

TAK

300m K U16 57 NumerPDF 57.29/16