Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego 2017 - 2
KRAKÓW, 2017
Osobostarty wszystkie: 95 ( 95 ) K-60 M-35
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 95 ( 95 ) K-60 M-35
 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

300m M U16 29 NumerPDF 37.95 37.95/17

2
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

1000m K U16 40 NumerPDF 3:17.07 3:12.19/16

3
TRACZ Maria 2002-07-08 Z/0140/17

TAK

1000m K U16 11 NumerPDF 3:17.80 3:17.80/17

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Wzwyż M U16 432 NumerPDF 1.41 1.41/17

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKAT Aleksandra 2002-03-08 Z/3746/16

TAK

100m K U16 22 NumerPDF 14.99 14.99/17

2
KO¦CIÓŁEK Piotr 2003-05-24 Z/0101/17

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF 3:28.85 3:28.85/17

3
KURTYKA Justyna 2002-01-19 Z/1739/17

TAK

1000m K U16 1 NumerPDF

4
ŁOBODA Marcin 2003-01-10 Z/0102/17

TAK

100m M U16 23 NumerPDF 13.45 13.45/17

5
ŁUCZKOWIEC Mirosław 2003-01-07 Z/0098/17

TAK

600m M U16 23 NumerPDF 1:35.01 1:35.01/17

6
PIWOWARCZYK Aleksander 2002-02-26 Z/0099/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 12 NumerPDF 9.34 9.34/17

7
SACHA Laura 2002-07-24 Z/1737/17

TAK

100m K U16 27 NumerPDF 13.87 13.87/17

8
SIUDUT Bartosz 2002-12-25 Z/0100/17

TAK

100m M U16 17 NumerPDF 12.92 12.92/17

9
STROJNY Antoni 2002-07-17 Z/0103/17

TAK

100m M U16 52 NumerPDF 12.68 12.68/17

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAJ Anna 2002-07-09 Z/1210/16

TAK

200m pł K 49 NumerPDF 33.53

2
CZARNOTA Milena 2003-07-25 Z/3920/16

TAK

300m K U16 43 NumerPDF 47.19/16

3
KUBAŃSKA Natalia 2002-06-30 Z/1345/16

TAK

100m K U16 46 NumerPDF 14.98 14.67/16

4
OSTACHOWSKA Aleksandra 2002-09-20 Z/1211/16

TAK

300m K U16 59 NumerPDF 48.84/16

5
SOWA Kalina 2003-11-14 Z/3921/16

TAK

100m K U16 45 NumerPDF 15.44/16

6
¦MIGIELSKI Patryk 2003-02-01 Z/2263/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 48 NumerPDF 21.08

7
ZABDYR Bartosz 2003-06-02 Z/1681/17

TAK

100m M U16 44 NumerPDF 12.57 12.74/17

 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

100m M U16 265 NumerPDF 12.02 12.02/17

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MADEJA Krzysztof 2002-07-15 Z/1542/16

TAK

1000m M U16 505 NumerPDF 3:08.48 3:05.51/16

2
PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 Z/0066/17

TAK

100m M U16 503 NumerPDF 12.96/16

3
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

100m K U16 511 NumerPDF 13.69 13.69/17

4
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

100m K U16 522 NumerPDF 13.95 13.92/16

5
ŻYŁA Julia 2003-06-06 Z/0067/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 523 NumerPDF 19.38 19.38/17

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

300m K U16 20 NumerPDF 50.15 50.15/17

2
MICHAŁEK Daria 2003-06-12 Z/0118/17

TAK

300m K U16 31 NumerPDF 47.57 47.57/17

3
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

300m K U16 19 NumerPDF 53.30 53.30/17

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 9 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZ Matylda 2003-11-02 Z/0003/17

TAK

Wzwyż K U16 62 NumerPDF 1.43 1.43/17

2
KACZKOWSKA Justyna 2003-03-17 Z/0006/17

TAK

80m pł K 98 NumerPDF 15.37 15.37/17

3
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

Wzwyż K U16 79 NumerPDF 1.52 1.52/17

4
KOŁA¦ Julia 2002-07-27 Z/2522/16

TAK

W dal K U16 52 NumerPDF 4.50 4.50/17

5
NOWAK Oliwia 2003-02-26 Z/0008/17

TAK

100m K U16 81 NumerPDF 14.26 14.26/17

6
PEŁKA Patrycja 2002-04-04 Z/0050/16

TAK

5-bój K U16 65 NumerPDF 3052 3052/17

7
SŁAWOSZEWSKA Dominika 2002-02-18 Z/3667/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 64 NumerPDF 9.11 9.11/17

8
WIECHEĆ Klaudia 2002-10-01 Z/2521/16

TAK

100m K U16 58 NumerPDF 14.42 14.31/16

9
ZASĘPA Dobrawa 2003-12-27 Z/0010/17

TAK

600m K U16 71 NumerPDF 2:07.70 2:07.70/17

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCIK Jakub 2003-11-03 Z/0074/17

TAK

1000m M U16 839 NumerPDF 3:11.77 3:17.99/16

2
CEBULA Julia 2003-11-25 Z/0075/17

TAK

600m K U16 846 NumerPDF 1:47.10 1:47.10/17

3
FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 Z/1860/17

TAK

200m pł K 843 NumerPDF

4
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

600m K U16 856 NumerPDF 1:39.66 1:39.66/17

5
KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 Z/2982/16

TAK

100m M U16 801 NumerPDF 12.18 12.18/17

6
LENART Tymoteusz 2002-03-27 Z/0242/16

TAK

5-bój M U16 808 NumerPDF 2657/16

7
MASTALERZ Pola 2003-10-05 Z/2171/17

TAK

300m K U16 851 NumerPDF 46.71 46.71/17

8
MORAWSKI Kacper 2002-03-26 Z/0238/16

TAK

110m M (91.4) U16 806 NumerPDF 15.73 15.73/17

9
MUCHA Mateusz 2002-05-14 Z/2983/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 866 NumerPDF 37.53 37.53/17

10
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

80m pł K 855 NumerPDF 12.02 12.02/17

11
WIELGUS Gabriela 2003-03-02 Z/0426/17

TAK

200m pł K 845 NumerPDF

12
WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 Z/1861/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 868 NumerPDF 7.77 7.77/17

13
WÓJCIK Weronika 2002-03-23 Z/2984/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 847 NumerPDF 17.86 17.86/17

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLIGA Zuzanna 2002-04-07 Z/0061/17

TAK

300m K U16 280 NumerPDF 44.71 44.71/17

2
BURY Kacper 2002-06-29 Z/1643/17

TAK

1000m M U16 280 NumerPDF 3:07.82 3:07.82/17

3
DYDUCH Magdalena 2003-06-02 Z/1645/17

TAK

600m K U16 285 NumerPDF 2:00.63/16

4
MIKLUSIAK Krystyna 2002-01-10 Z/1447/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 282 NumerPDF 35.30 37.30/16

5
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

100m M U16 285 NumerPDF 11.26 11.26/17

6
PNIACZEK Martyna 2002-07-19 Z/2866/16

TAK

W dal K U16 283 NumerPDF 4.41 4.58/16

7
POCHOPIEŃ Szymon 2002-05-03 Z/2864/16

TAK

600m M U16 286 NumerPDF 1:42.02/16

8
SALA Emilia 2002-03-05 Z/1543/16

TAK

600m K U16 286 NumerPDF 1:40.71 1:40.71/17

9
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

1000m M U16 287 NumerPDF 2:46.90 2:46.90/17

10
¦WIERKOSZ Wiktoria 2002-03-29 Z/2860/16

TAK

200m pł K 287 NumerPDF

11
WAJDZIK Kamil 2002-04-08 Z/2861/16

TAK

W dal M U16 288 NumerPDF 6.07 6.07/17

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIEŁŁO Łukasz 2002-06-05 Z/1351/16

TAK

W dal M U16 2 NumerPDF 5.02/15

 
-
UKS Kobylanka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 24/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBER Paweł 2003-02-03 Z/3742/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 75 NumerPDF 10.67 10.67/17

2
BREJ Karolina 2003-02-18 Z/3741/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 76 NumerPDF 9.79 9.79/17

3
ZIELEŃ Michał 2002-09-20 Z/3739/16

TAK

1000m M U16 68 NumerPDF 2:49.43 2:49.43/17

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIENIEK Michał 2002-02-02 Z/1246/16

TAK

1000m M U16 2 NumerPDF 2:52.32 2:52.32/17

2
KLĘSK Patrycja 2002-07-03 Z/1252/16

TAK

1000m K U16 88 NumerPDF 3:13.69 3:13.69/17

3
PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 Z/1255/16

TAK

1000m K U16 5 NumerPDF 3:45.97/13

4
PONISZ Jakub 2002-10-04 Z/1249/16

TAK

1000m M U16 15 NumerPDF 2:52.64 2:52.64/17

5
PUT Maria 2003-05-05 Z/0054/17

TAK

1000m K U16 15 NumerPDF 3:07.53 3:07.53/17

6
STRZELEC Oliwia 2003-01-15 Z/0053/17

TAK

200m pł K 24 NumerPDF 32.47 32.47/17

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 10 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 Z/3066/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 715 NumerPDF 24.73 24.73/17

2
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

600m M U16 736 NumerPDF 1:34.20 1:34.20/17

3
GRYBO¦ Dagmara 2002-11-25 Z/3070/16

TAK

80m pł K 739 NumerPDF

4
KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 Z/3915/16

TAK

600m K U16 746 NumerPDF 1:54.38 1:54.38/17

5
KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 Z/1669/17

TAK

300m M U16 734 NumerPDF 42.44 42.44/17

6
MATUSZYK Mariola 2002-03-26 Z/2265/17

TAK

300m K U16 721 NumerPDF 47.28 47.28/17

7
MATUSZYK Martyna 2002-03-26 Z/2266/17

TAK

100m K U16 756 NumerPDF 13.53 13.53/17

8
SIKORA Agnieszka 2003-06-03 Z/3016/16

TAK

600m K U16 745 NumerPDF 1:47.37 1:47.37/17

9
¦LIWA Jessica 2003-09-25 Z/3072/16

TAK

600m K U16 744 NumerPDF 1:55.10/16

10
ZIELIŃSKI Krystian 2003-03-24 Z/1668/17

TAK

1000m M U16 725 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 13 ( 13 ) K-10 M-3
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

300m M U16 348 NumerPDF

2
CAFFREY Natalia 2002-08-30 Z/0115/16

TAK

80m pł K 353 NumerPDF

3
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

W dal K U16 350 NumerPDF 4.26 4.26/17

4
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 352 NumerPDF 28.01 28.01/17

5
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

100m K U16 354 NumerPDF 14.29 14.11/16

6
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

110m M (91.4) U16 348 NumerPDF 15.70 15.70/17

7
MI¦KIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 351 NumerPDF 23.79 23.79/17

8
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

W dal K U16 343 NumerPDF 5.25 5.25/17

9
RYCZKOWSKA Kinga 2003-10-14 Z/0048/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 348 NumerPDF 24.61 24.61/17

10
STARZAK Julia 2003-07-20 Z/3010/17

TAK

100m K U16 354 NumerPDF 13.96 13.96/17

11
TARNOWSKA Martyna 2003-04-12 Z/0057/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 348 NumerPDF 9.63 9.63/17

12
ZAGRODZKI Adam 2002-02-22 Z/2979/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 347 NumerPDF 28.99 28.99/17

13
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

100m K U16 352 NumerPDF 13.73 13.73/17