Internetowe zgłoszenia do imprezy: 24. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18
CHORZÓW, 27-29 lipca 2018
Osobostarty wszystkie: 1112 ( 842 ) K-418 M-424
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 99 ( 81 ) K-33 M-48
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M U18 1 NumerPDF 6.60 6.69/17

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K U18 2 NumerPDF 10:35.16 10:35.16/18

2
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K U18 3 NumerPDF 2:17.05 2:17.05/18

3
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U18 4 NumerPDF 49.88 49.88/18

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 5 NumerPDF 49.35 49.35/18

2
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 5 NumerPDF 15.92 15.92/18

3
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 6 NumerPDF 15.40 15.40/18

4
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 6 NumerPDF 43.02 43.02/18

5
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K U18 7 NumerPDF 5.44 5.44/18

6
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

7-bój K U18 8 NumerPDF 4362 4362/18

 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 9 NumerPDF 58.81 58.81/18

2
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 10 NumerPDF 13.87 13.87/18

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Maciej 2002-04-17 Z/1651/16

TAK

Wzwyż M U18 11 NumerPDF 1.91 1.91/18

2
TURKIEWICZ Julia 2002-06-28 Z/3449/16

TAK

Wzwyż K U18 12 NumerPDF 1.55 1.55/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 11 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U18 13 NumerPDF 1.55 1.58/17

2
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 14 NumerPDF 45.88 45.88/18

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K U18 15 NumerPDF 67.13 67.13/18

4
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K U18 16 NumerPDF 10.61 10.61/18

5
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 17 NumerPDF 39.91 39.91/18

6
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 18 NumerPDF 58.16 58.16/18

7
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 18 NumerPDF 18.73 18.73/18

8
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

10-bój M U18 19 NumerPDF 4422 4422/18

9
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 20 NumerPDF 33.39 33.39/18

10
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 21 NumerPDF 50.53 52.64/17

11
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

1500m prz.K U18 22 NumerPDF 5:47.76 5:47.76/18

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 16 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

4x100m M 23 NumerPDF

TAK
2
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

100m M U18 23 NumerPDF 11.11 11.11/18

3
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M U18 23 NumerPDF 22.42 22.42/18

4
CHOMICZ Mikołaj 2001-09-16 Z/1870/17

TAK

Tyczka M U18 24 NumerPDF 3.25 3.25/18

5
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U18 25 NumerPDF 3.90 3.90/17

6
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U18 26 NumerPDF 4.20 4.20/18

7
NIEMCZYK Marcin 2001-03-08 Z/3897/18

TAK

Tyczka M U18 27 NumerPDF 3.85 3.85/18

8
OCHWAT Kamil 2001-07-04 Z/4278/17

TAK

4x100m M 28 NumerPDF

TAK
9
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

1500m K U18 29 NumerPDF 4:44.28 4:44.28/18

10
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

100m M PK 30 NumerPDF 11.52 11.52/18

11
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

TAK

4x100m M 30 NumerPDF

TAK
12
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

4x100m M 31 NumerPDF

TAK
13
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M U18 31 NumerPDF 10.83 10.83/18

14
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

200m M U18 31 NumerPDF 22.02 22.02/18

15
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

100m M PK 32 NumerPDF 11.48 11.48/18

16
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-29 Z/0409/16

TAK

4x100m M 32 NumerPDF

TAK
 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 13 ( 12 ) K-3 M-9
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U18 33 NumerPDF 49.24 49.24/18

2
JAŚKIEWICZ Damian 2001-01-16 Z/4056/18

TAK

Trójskok M U18 34 NumerPDF 12.82 12.82/18

3
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 35 NumerPDF 52.21 52.21/18

4
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

10-bój M U18 36 NumerPDF 4441 4441/18

5
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 37 NumerPDF 42.66 42.66/18

6
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 38 NumerPDF 53.91 53.91/18

7
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 38 NumerPDF 39.28 39.28/18

8
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

10-bój M U18 39 NumerPDF 4039 4039/18

9
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 40 NumerPDF 14.98 14.98/18

10
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 41 NumerPDF 38.57 38.57/18

11
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M U18 42 NumerPDF 3.60 3.70/17

12
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

10-bój M U18 43 NumerPDF 4928 4928/18

13
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 44 NumerPDF 56.02 56.02/18

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 45 NumerPDF 12.06 12.06/18

2
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M U18 46 NumerPDF 3.85 3.85/18

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

10-bój M U18 47 NumerPDF 4802 4979/17

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 8 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 48 NumerPDF 52.00 52.00/18

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 49 NumerPDF 48.19 48.19/18

3
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 50 NumerPDF 39.46 39.46/18

4
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K U18 51 NumerPDF 12.35 12.35/18

5
GĄSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

200m K U18 51 NumerPDF 25.89 25.89/18

6
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M U18 52 NumerPDF 4:05.78 4:05.78/18

7
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M U18 53 NumerPDF 3.43 3.43/18

8
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 54 NumerPDF 49.82 52.51/17

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K U18 55 NumerPDF 12.26 12.26/18

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M U18 56 NumerPDF 51.76 51.76/18

2
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

7-bój K U18 57 NumerPDF 3729 3729/18

3
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

5000 m ch K U18 58 NumerPDF 34:37 34:37/18

4
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3000m M U18 59 NumerPDF 9:10.99 9:10.99/18

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

W dal K U18 60 NumerPDF 5.25 5.25/18

2
FUCHS Anita 2001-08-01 Z/1601/15

TAK

Trójskok K U18 60 NumerPDF 11.02 11.02/18

3
KRĘCZEWSKI Piotr 2002-07-07 Z/0219/16

TAK

400m M U18 61 NumerPDF 51.40 51.40/18

4
ZINCZENKO Zuzanna 2001-07-18 Z/2851/15

TAK

3000m K U18 62 NumerPDF 10:46.63 10:46.63/18

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

400m pł K U18 63 NumerPDF 67.47 67.47/18

2
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

3000m M U18 64 NumerPDF 9:25.21 9:25.21/18

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUCHARSKI Jakub 2001-11-21 Z/3552/15

TAK

Wzwyż M U18 65 NumerPDF 1.88 1.88/18

2
ZAWER Natalia 2002-01-14 Z/3555/15

TAK

Wzwyż K U18 66 NumerPDF 1.63 1.63/18

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

2000m prz.M U18 67 NumerPDF 6:46.45 6:46.45/18

badania OK
2
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

400m M PK 68 NumerPDF 53.62 53.62/18

badań OK
 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

2000m prz.M U18 69 NumerPDF 6:49.04 6:49.04/18

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBIK Patryk 2001-08-14 Z/0393/16

TAK

800m M U18 70 NumerPDF 1:59.25 1:59.25/18

2
KURAS Julia 2001-03-06 Z/1086/15

TAK

3000m K U18 71 NumerPDF 10:44.75 10:44.75/18

3
PORĘBSKI Patryk 2001-01-12 Z/2026/15

TAK

2000m prz.M U18 72 NumerPDF 6:22.14 6:22.14/18

4
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

1500m M U18 73 NumerPDF 4:04.12 4:04.12/18

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

Trójskok K U18 74 NumerPDF 10.10 10.73/17

2
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

W dal K U18 74 NumerPDF 5.28 5.28/18

3
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K U18 75 NumerPDF 1.66 1.66/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 11 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

7-bój K U18 76 NumerPDF 4186 4186/18

2
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

400m M PK 77 NumerPDF 53.27 53.27/18

badań OK / 100 PK
3
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

4x400m M 77 NumerPDF

4
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

100m M PK 78 NumerPDF 11.41 11.41/18

badań OK
5
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

4x400m M 78 NumerPDF

6
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

400m M PK 79 NumerPDF 53.81 53.81/18

100 PK
7
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

4x400m M 79 NumerPDF

8
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

100m M U18 80 NumerPDF 10.97 10.97/18

badań OK
9
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

4x400m M 80 NumerPDF

10
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

400m M U18 81 NumerPDF 51.50 51.50/18

11
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

4x400m M 81 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 141 ( 97 ) K-53 M-44
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 14 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHILLA Dominika 2002-04-05 Z/3402/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 82 NumerPDF 46.30 46.30/18

2
DOBRAK Filip 2001-08-24 Z/2234/16

TAK

4x400m M 83 NumerPDF

3
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

400m K U18 84 NumerPDF 55.62 55.62/18

4
GACKA Kinga 2001-10-25 Z/5030/15

TAK

4x400m K 84 NumerPDF

5
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M U18 85 NumerPDF 50.85 50.85/18

6
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

4x400m M 85 NumerPDF

7
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

TAK

400m M U18 86 NumerPDF 50.75 50.75/18

sprawdzenie badań
8
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

TAK

4x400m M 86 NumerPDF

9
LICHOWSKA Zuzanna 2002-04-03 Z/5032/15

TAK

4x400m K 87 NumerPDF

10
PARTYKA Alicja 2001-12-18 Z/5100/15

TAK

4x400m K 88 NumerPDF

11
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K U18 89 NumerPDF 58.06 58.06/18

12
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

4x400m K 89 NumerPDF

13
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

100m M U18 90 NumerPDF 11.05 11.05/18

14
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

4x400m M 90 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 49 ( 32 ) K-16 M-16
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Patrycja 2002-01-11 Z/2403/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 91 NumerPDF 13.24 13.24/18

badania OK
2
BRODZIK Mikołaj 2001-02-28 Z/3015/16

TAK

4x100m M 92 NumerPDF

100 PK
3
CIURKOT Noemi 2002-02-06 Z/0071/15

TAK

4x100m K 93 NumerPDF

100 PK
4
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K U18 94 NumerPDF 56.91 56.91/18

5
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

4x400m K 94 NumerPDF

6
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 95 NumerPDF 53.18 53.18/18

7
JANKOWSKI Karol 2001-07-23 Z/0756/16

TAK

2000m prz.M U18 96 NumerPDF 6:31.76 6:31.76/18

8
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

400m pł K U18 97 NumerPDF 65.11 65.11/18

9
JASIONOWICZ Dominika 2001-01-11 Z/3028/16

TAK

4x400m K 97 NumerPDF

10
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U18 98 NumerPDF 3.91 4.06/17

11
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

4x100m M 99 NumerPDF

12
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

100m M U18 99 NumerPDF 11.09 11.09/18

13
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

4x400m K 100 NumerPDF

14
KOGUT Zuzanna 2002-03-04 Z/3297/17

TAK

4x100m K 100 NumerPDF

100 PK
15
KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 Z/3296/17

TAK

Wzwyż M U18 101 NumerPDF 1.90 1.90/18

badania OK
16
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

4x400m K 102 NumerPDF

17
KORALEWSKA Julia 2002-02-17 Z/3014/16

TAK

1500m prz.K U18 102 NumerPDF 5:12.78 5:12.78/18

18
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

4x100m M 103 NumerPDF

19
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

100m M U18 103 NumerPDF 11.12 11.12/18

DO WYKREŚLENIA
20
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

200m M U18 103 NumerPDF 22.23 22.23/18

21
MŁYNAREK Monika 2002-04-08 Z/0759/16

TAK

1500m prz.K U18 104 NumerPDF 5:37.64 5:37.64/18

22
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

4x400m K 105 NumerPDF

23
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

4x100m K 105 NumerPDF

24
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

100m K U18 105 NumerPDF 12.56 12.56/18

sprawdzenie badań
25
PAWLICKI Szymon 2002-06-14 Z/4815/18

TAK

Tyczka M U18 106 NumerPDF 3.20 3.20/18

sprawdzenie badań
26
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

4x400m M 107 NumerPDF

badania OK
27
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

4x100m M 107 NumerPDF

badania OK
28
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U18 107 NumerPDF 50.14 50.14/18

badania OK
29
RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 Z/2137/15

TAK

1500m M U18 108 NumerPDF 4:15.20 4:15.20/18

badania OK NA OOM
30
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

4x100m K 109 NumerPDF

31
SKIBNIEWSKA Patrycja 2002-12-12 Z/3299/17

TAK

100m pł K U18 109 NumerPDF 14.82 14.82/18

32
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M U18 110 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/18

sprawdzenie badań
33
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

4x400m M 111 NumerPDF

badania OK
34
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

4x100m M 111 NumerPDF

badania OK
35
ŚLAZIŃSKI Adam 2001-03-07 Z/0138/15

TAK

400m pł M (84) U18 111 NumerPDF 55.89 55.89/18

badania OK
36
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

TAK

4x100m K 112 NumerPDF

37
TRZCIŃSKA Wiktoria 2002-07-06 Z/0088/16

TAK

100m K U18 112 NumerPDF 12.61 12.61/18

38
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

4x400m M 113 NumerPDF

39
TRZÓSŁO Adrian 2001-10-08 Z/0465/15

TAK

400m M U18 113 NumerPDF 51.23 51.23/18

sprawdzenie badań
40
TULEJA Jakub 2001-07-27 Z/5215/15

TAK

3000m M U18 114 NumerPDF 9:09.63 9:09.63/18

41
WILKOSZ Tomasz 2001-02-22 Z/1063/16

TAK

3000m M U18 115 NumerPDF 9:06.96 9:06.96/18

badania OK
42
WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 Z/0798/15

TAK

Wzwyż M U18 116 NumerPDF 1.99 2.02/17

badania OK
43
WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 Z/2282/15

TAK

2000m prz.M U18 117 NumerPDF 6:15.99 6:15.99/18

sprawdzenie badań / REZERWOWOY DO SZTAFETY 4X400
44
WYSOCKA Kiara 2002-05-02 Z/4011/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 118 NumerPDF 37.46 37.46/18

badania OK
45
ZABROCKA Agata 2001-04-01 Z/6142/15

TAK

Wzwyż K U18 119 NumerPDF 1.58 1.58/18

zgoda w okresie 27-29.07
46
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K U18 120 NumerPDF 1.70 1.70/18

47
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

4x400m M 121 NumerPDF

48
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m pł M (84) U18 121 NumerPDF 55.81 55.81/18

DO WYKREŚLENIA
49
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

1500m prz.K U18 122 NumerPDF 5:30.52 5:30.52/18

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U18 123 NumerPDF 1:50.39 1:50.39/18

2
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U18 124 NumerPDF 1.85 1.86/17

3
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 125 NumerPDF 5:24.35 5:24.35/18

4
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

3000m K U18 126 NumerPDF 10:53.71 10:53.71/18

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 10 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

TAK

4x400m M 127 NumerPDF

2
BRONISZEWSKI Kacper 2001-04-11 Z/3168/17

TAK

400m M U18 127 NumerPDF 51.34 51.34/18

3
CHMIELEWSKA Aleksandra 2002-04-05 Z/3126/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 128 NumerPDF 32.46 32.46/18

4
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

4x400m M 129 NumerPDF

5
URBANIAK Sebastian 2001-06-09 Z/1938/15

TAK

400m pł M (84) U18 129 NumerPDF 56.28 53.71/17

6
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

4x400m M 130 NumerPDF

7
WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 Z/2610/16

TAK

W dal M U18 130 NumerPDF 6.80 6.80/18

8
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

4x400m M 131 NumerPDF

9
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

100m M U18 131 NumerPDF 10.79 10.79/18

10
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

200m M U18 131 NumerPDF 21.92 21.92/18

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 15 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 132 NumerPDF 54.84 54.84/18

2
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

4x400m K 133 NumerPDF

3
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M U18 134 NumerPDF 1:58.56 1:58.56/18

4
KARNAS Katarzyna 2001-11-24 Z/2279/15

TAK

4x400m K 135 NumerPDF

5
KARNAS Katarzyna 2001-11-24 Z/2279/15

TAK

1500m prz.K U18 135 NumerPDF 5:33.27 5:33.27/18

6
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

4x400m K 136 NumerPDF

7
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K U18 136 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18

8
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U18 137 NumerPDF 1.83 1.83/18

9
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

5000 m ch K U18 138 NumerPDF 26:57 26:57/18

10
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M U18 139 NumerPDF 9:04.61 9:04.61/18

11
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M (84) U18 140 NumerPDF 58.64 58.64/18

12
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

4x400m K 141 NumerPDF

13
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K U18 141 NumerPDF 56.65 56.65/18

14
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

4x400m K 142 NumerPDF

15
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K U18 142 NumerPDF 64.18 64.18/18

 
LUKS Serock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LATOCHA Krzysztof 2002-08-19 Z/3044/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 143 NumerPDF 52.32 52.32/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 144 NumerPDF 42.87 42.87/18

2
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 145 NumerPDF 67.44 67.44/18

3
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 146 NumerPDF 61.68 61.68/18

4
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U18 147 NumerPDF 6.88 6.88/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 16 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWICZ Oskar 2002-05-17 Z/4070/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 148 NumerPDF 43.12 43.12/18

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U18 149 NumerPDF 12.45 12.45/18

3
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

4x100m K 149 NumerPDF

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

4x100m K 150 NumerPDF

5
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

100m K PK 150 NumerPDF 13.11 13.11/18

sprawdzenie badań
6
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

200m K U18 151 NumerPDF 25.47 25.47/18

7
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

W dal K U18 151 NumerPDF 5.27 5.27/18

8
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

4x100m K 151 NumerPDF

9
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M U18 152 NumerPDF 4:00.68 4:00.68/18

10
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K U18 153 NumerPDF 65.70 65.70/18

11
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

4x100m K 154 NumerPDF

12
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

100m K U18 154 NumerPDF 12.29 12.29/18

13
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U18 154 NumerPDF 25.16 25.16/18

14
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M U18 155 NumerPDF 4:07.96 4:07.96/18

sprawdzenie badań
15
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

4x100m K 156 NumerPDF

16
TARKOWSKA Natalia 2002-03-23 Z/1576/16

TAK

100m K PK 156 NumerPDF 12.85 12.85/18

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOLEWSKA Aleksandra 2001-08-15 Z/3765/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 157 NumerPDF 40.30 43.43/17

2
KWIATKOWSKI Kornel 2002-10-16 Z/3583/17

TAK

W dal M U18 158 NumerPDF 6.52 6.52/18

3
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 159 NumerPDF 34.69 34.69/18

4
ŁUKOMSKA Wiktoria 2002-11-23 Z/3766/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 159 NumerPDF 11.82 11.82/18

5
ŚWIĄTKOWSKI Miłosz 2002-09-06 Z/3769/16

TAK

3000m M U18 160 NumerPDF 9:27.72 9:27.72/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 11 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 161 NumerPDF 51.06 51.06/18

2
GRABOWSKA Filadelfia 2002-12-21 Z/2089/16

TAK

5000 m ch K U18 162 NumerPDF 33:40 33:40/18

3
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

3000m K U18 163 NumerPDF 10:12.82 10:02.16/17

4
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U18 164 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18

5
OCZKOŚ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U18 165 NumerPDF 49:40.14 49:40.14/18

6
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

5000 m ch K U18 166 NumerPDF 27:46.04 27:46.04/18

7
SCHIEDEL Karol 2002-07-07 Z/0682/16

TAK

10000 m ch M U18 167 NumerPDF 54:15 54:15/18

8
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 168 NumerPDF 51.79 51.79/18

9
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 169 NumerPDF 65.53 65.53/18

10
WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U18 170 NumerPDF 1.60 1.63/17

11
ŻAKOWSKA Katarzyna 2002-09-21 Z/2088/16

TAK

5000 m ch K U18 171 NumerPDF 31:34.30 31:34.30/18

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 9 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

4x100m K 172 NumerPDF

TAK
2
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

200m K U18 172 NumerPDF 25.22 25.22/18

3
MAŁKOWSKA Dominika 2002-03-07 Z/0674/16

TAK

100m K U18 172 NumerPDF 12.21 12.21/18

4
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

100m K PK 173 NumerPDF 13.70 13.68/17 PK

5
MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 Z/3047/16

TAK

4x100m K 173 NumerPDF

TAK
6
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

100m K PK 174 NumerPDF 12.91 12.91/18 PK

7
WESOŁOWSKA Natalia 2002-01-14 Z/5325/15

TAK

4x100m K 174 NumerPDF

TAK
8
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

4x100m K 175 NumerPDF

TAK
9
WOJNOWSKA Natalia 2002-08-20 Z/3046/16

TAK

400m K U18 175 NumerPDF 58.81 58.81/18

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIĘGIELEWSKA Kamila 2001-07-10 Z/5654/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 176 NumerPDF 12.66 12.66/18

2
SIERADZKI Mateusz 2001-11-17 Z/5649/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 177 NumerPDF 58.74 58.74/18

3
STRUPCZEWSKI Dominik 2002-03-11 Z/5656/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 178 NumerPDF 59.20 59.20/18

 
LUBELSKIE Osobostarty: 55 ( 39 ) K-21 M-18
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 29 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

100m M PK 179 NumerPDF 12.00 12.00/18

2
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

4x100m M 179 NumerPDF

TAK
3
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

4x400m K 180 NumerPDF

TAK
4
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K U18 180 NumerPDF 57.58 56.20/17

5
DUDEK Miłosz 2001-09-27 Z/6105/15

TAK

100m M PK 181 NumerPDF 11.87 11.62/17

6
DUDEK Miłosz 2001-09-27 Z/6105/15

TAK

4x100m M 181 NumerPDF

TAK
7
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

100m M PK 182 NumerPDF 11.78 11.78/18

8
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

4x100m M 182 NumerPDF

TAK
9
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

Tyczka K U18 183 NumerPDF 3.00 3.00/18

10
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U18 184 NumerPDF 2.02 2.02/18

sprawdzenie badań
11
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

4x400m K 185 NumerPDF

TAK
12
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K U18 185 NumerPDF 57.20 57.20/18

TAK
13
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

Trójskok K U18 186 NumerPDF 10.56 10.56/18

14
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 187 NumerPDF 53.83 55.23/16

15
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

4x100m M 188 NumerPDF

TAK
16
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

400m M U18 188 NumerPDF 48.10 48.10/18

17
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 189 NumerPDF 66.59 66.59/18

18
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 190 NumerPDF 41.38 41.38/18

19
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 190 NumerPDF 13.89 13.89/18

20
PAŚNIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

4x400m K 191 NumerPDF

TAK
21
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

100m M PK 192 NumerPDF 12.40 12.17/17

22
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

4x100m M 192 NumerPDF

TAK
23
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

W dal K U18 193 NumerPDF 5.27 5.27/18

24
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

Trójskok K U18 193 NumerPDF 10.77 10.77/18

25
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

4x400m K 194 NumerPDF

TAK
26
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K U18 194 NumerPDF 62.84 62.84/18

27
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 195 NumerPDF 35.25 35.25/18

28
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 195 NumerPDF 11.99 11.99/18

29
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 196 NumerPDF 57.86 57.86/18

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 11 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U18 197 NumerPDF 4:04.81 4:04.81/18

2
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M U18 198 NumerPDF 22.08 22.08/18

3
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M U18 198 NumerPDF 10.79 10.79/18

4
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 199 NumerPDF 33.44 33.44/18

5
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 199 NumerPDF 15.20 15.20/18

6
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K U18 200 NumerPDF 10.71 11.13/17

7
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K U18 201 NumerPDF 13.72 13.72/18

8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K U18 201 NumerPDF 12.16 12.16/18

9
TUZ Kinga 2002-05-17 Z/1730/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 202 NumerPDF 40.63 40.63/18

10
WAWERSKI Ernest 2001-02-16 Z/1728/18

TAK

1500m M U18 203 NumerPDF 4:20.21 4:20.21/18

11
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U18 204 NumerPDF 1:59.55 1:59.55/18

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 Z/2791/16

TAK

W dal M U18 205 NumerPDF 6.47 6.47/18

DO SKREŚLENIA
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 206 NumerPDF 13.96 13.96/18

2
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 206 NumerPDF 55.34 55.34/18

3
USAREK Jan 2002-06-24 Z/3906/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 207 NumerPDF 59.54 59.54/18

4
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 208 NumerPDF 60.52 60.52/18

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 209 NumerPDF 34.61 34.61/18

2
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

400m pł K U18 210 NumerPDF 63.64 62.97/17

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K U18 211 NumerPDF 65.68 65.24/17

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

100m pł K U18 211 NumerPDF 14.52 14.52/18

3
SACHUK Mariya 2002-09-20 Z/3674/17

TAK

5000 m ch K U18 212 NumerPDF 35:10.99 35:10.99/18

4
TRACZUK Agnieszka 2001-07-09 Z/1345/18

TAK

5000 m ch K U18 213 NumerPDF 36:01.19 36:01.19/18

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 214 NumerPDF 47.49 47.49/18

 
TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUTY Patryk 2002-02-16 Z/0334/16

TAK

3000m M U18 215 NumerPDF 9:16.00 9:16.00/18

2
RACHAŃSKA Wiktoria 2002-02-21 Z/3608/16

TAK

1500m K U18 216 NumerPDF 5:03.25 5:03.25/18

 
TS Start Lublin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LU/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FATYGA Jakub 2001-05-26 Z/3164/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 217 NumerPDF 54.85 54.85/18

sprawdzenie badań
 
LUBUSKIE Osobostarty: 62 ( 50 ) K-23 M-27
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 11 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

4x400m K 218 NumerPDF

TAK
2
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U18 218 NumerPDF 61.16 61.16/18

3
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

4x400m K 219 NumerPDF

TAK
4
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (91.4) U18 220 NumerPDF 14.54 14.54/18

5
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

Trójskok M U18 220 NumerPDF 13.27 13.27/18

6
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

4x400m K 221 NumerPDF

TAK
7
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

100m K U18 221 NumerPDF 12.35 12.35/16

8
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U18 221 NumerPDF 24.91 24.91/18

9
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

4x400m K 222 NumerPDF

TAK
10
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

7-bój K U18 222 NumerPDF 4260 4260/18

11
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

5000 m ch K U18 223 NumerPDF 26:45 26:45/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 9 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 224 NumerPDF 66.50 66.50/18

2
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 225 NumerPDF 54.22 54.22/18

3
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (91.4) U18 226 NumerPDF 14.68 14.68/18

4
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U18 227 NumerPDF 58.55 56.69/17

5
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K U18 228 NumerPDF 14.80 14.18/17

6
KUBIŚ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U18 229 NumerPDF 51.36 51.36/18

7
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U18 230 NumerPDF 1.82 1.82/18

badań OK
8
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M (84) U18 231 NumerPDF 55.39 55.39/18

sprawdzenie badań
9
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U18 232 NumerPDF 47:57 47:57/18

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAK Jakub 2001-05-29 Z/4588/15

TAK

110m M (91.4) U18 233 NumerPDF 13.96 13.96/18

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 Z/0569/16

TAK

3000m M U18 234 NumerPDF 9:19.69 9:19.69/18

2
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

2000m prz.M U18 235 NumerPDF 6:49.08 6:49.08/18

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 18 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

7-bój K U18 236 NumerPDF 3381 3381/18

2
BIELAK Miłosz 2001-05-06 Z/1911/15

TAK

3000m M U18 237 NumerPDF 9:07.20 9:07.20/18

3
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

W dal K U18 238 NumerPDF 5.22 5.22/18

4
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

Wzwyż K U18 238 NumerPDF 1.63 1.63/18

5
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 239 NumerPDF 12.18 12.18/18

6
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 239 NumerPDF 32.56 32.56/18

7
FEMLAK Natalia 2001-08-15 Z/1352/18

TAK

1500m prz.K U18 240 NumerPDF 5:28.97 5:28.97/18

8
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-03-29 Z/0494/16

TAK

Wzwyż K U18 241 NumerPDF 1.55 1.55/18

9
MAŃKIEWICZ Kamil 2001-09-07 Z/1930/15

TAK

4x400m M 242 NumerPDF

TAK
10
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

7-bój K U18 243 NumerPDF 3757 3778/17

11
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

10-bój M U18 244 NumerPDF 5596 5596/18

12
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

4x400m M 245 NumerPDF

TAK
13
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M U18 245 NumerPDF 10.89 10.89/18

14
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

200m M U18 245 NumerPDF 22.43 22.43/18

15
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

4x400m M 246 NumerPDF

TAK
16
WRONA Oskar 2001-01-07 Z/1922/15

TAK

4x400m M 247 NumerPDF

TAK
17
ZABAWA Maciej 2001-04-21 Z/1923/15

TAK

10-bój M U18 248 NumerPDF 4095 4095/18

18
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

7-bój K U18 249 NumerPDF 3797 3797/18

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJOR Weronika 2002-06-03 Z/3023/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 250 NumerPDF 41.11 41.11/18

2
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

3000m M U18 251 NumerPDF 8:47.49 8:47.49/18

3
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 252 NumerPDF 61.88 61.88/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 18 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K U18 253 NumerPDF 3.00 3.00/18

2
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 254 NumerPDF 15.08 15.08/18

badań OK
3
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 255 NumerPDF 58.23 58.23/18

badań OK
4
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 256 NumerPDF 12.70 12.70/18

5
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 256 NumerPDF 33.36 33.36/18

6
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U18 257 NumerPDF 4:50.86 4:50.86/18

sprawdzenie badań
7
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 258 NumerPDF 14.35 14.35/18

8
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 258 NumerPDF 46.12 46.12/18

9
KLIMIUK Jakub 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

Wzwyż M U18 259 NumerPDF 1.83 1.83/18

sprawdzenie badań
10
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

110m M (91.4) U18 260 NumerPDF 14.64 14.64/18

11
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M U18 261 NumerPDF 3.70 3.70/18

12
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K U18 262 NumerPDF 3.10 3.20/17

13
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M U18 263 NumerPDF 4.10 4.10/18

14
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

400m M U18 264 NumerPDF 50.91 50.91/18

badań OK
15
SOBCZYK Alicja 2001-10-22 Z/2732/17

TAK

Wzwyż K U18 265 NumerPDF 1.55 1.55/18

sprawdzenie badań
16
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

100m K U18 266 NumerPDF 12.39 12.39/18

17
WRUSZAK Aleksandra 2002-01-31 Z/4780/17

TAK

200m K U18 266 NumerPDF 25.94 25.94/18

18
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

1500m prz.K U18 267 NumerPDF 5:34.14 5:34.14/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 90 ( 68 ) K-28 M-40
 
AZS Łódź Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m K U18 268 NumerPDF 12.55 12.55/18

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 268 NumerPDF 14.43 14.43/18

3
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

W dal M U18 269 NumerPDF 6.48 6.90/17

4
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M U18 269 NumerPDF 14.54 14.54/18

5
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

200m K U18 270 NumerPDF 25.94 25.94/18

6
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

2000m prz.M U18 271 NumerPDF 6:57.67 6:57.67/18

sprawdzenie badań
 
BKL Bełchatów Osobostarty: 11 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

4x100m M 272 NumerPDF

TAK
2
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

100m M U18 272 NumerPDF 10.88 10.87/17

3
CHROSTA Filip 2002-02-27 Z/0168/16

TAK

200m M U18 272 NumerPDF 22.33 22.08/17

4
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

4x100m M 273 NumerPDF

TAK
5
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M U18 273 NumerPDF 11.02 11.02/18

6
KONIECZNA Wiktoria 2001-09-05 Z/4813/15

TAK

800m K U18 274 NumerPDF 2:16.65 2:16.65/18

7
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M (91.4) U18 275 NumerPDF 14.47 14.47/18

8
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

4x100m M 275 NumerPDF

TAK
9
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

W dal M U18 276 NumerPDF 6.39 6.50/17

10
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M U18 276 NumerPDF 13.51 13.51/18

11
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

4x100m M 276 NumerPDF

 
www.x.com.pl
KS Żeglina Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKI Wiktor 2001-02-06 Z/2253/15

TAK

400m pł M (84) U18 277 NumerPDF 57.00 57.00/18

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPC Paulina 2002-04-27 Z/0638/16

TAK

3000m K U18 278 NumerPDF 10:39.10 10:39.10/18

 
LUKS Strzałków Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 279 NumerPDF 35.22 35.22/18

2
FRONCZYK Wiktoria 2002-04-29 Z/2040/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 279 NumerPDF 11.99 12.52/17

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 13 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

110m M (91.4) U18 280 NumerPDF 15.08 15.08/18

2
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

Tyczka M U18 280 NumerPDF 3.11 3.11/18

3
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

1500m M U18 281 NumerPDF 4:14.81 4:14.81/18

4
JAŚKIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (91.4) U18 282 NumerPDF 14.89 14.89/18

5
KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 Z/4820/15

TAK

Tyczka M U18 283 NumerPDF 3.41 3.41/18

6
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M U18 284 NumerPDF 12.90 12.90/18

7
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M U18 285 NumerPDF 4.20 4.20/18

8
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 286 NumerPDF 12.51 12.51/18

9
PODLIŃSKA Oliwia 2001-10-17 Z/3813/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 286 NumerPDF 33.00 35.62/17

10
RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 Z/3818/15

TAK

10-bój M U18 287 NumerPDF 5347 5347/18

11
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

Wzwyż M U18 288 NumerPDF 1.86 1.92/17

12
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Trójskok K U18 289 NumerPDF 11.08 11.08/18

13
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

W dal K U18 289 NumerPDF 5.30 5.30/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 16 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 Z/3703/15

TAK

800m M U18 290 NumerPDF 1:56.85 1:56.27/17

2
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 291 NumerPDF 44.44 44.44/18

3
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

W dal M U18 292 NumerPDF 6.45 6.68/17

4
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M U18 292 NumerPDF 13.80 13.80/18

5
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

400m pł K U18 293 NumerPDF 61.07 61.07/18

6
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 294 NumerPDF 14.50 14.50/18

7
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

W dal M U18 295 NumerPDF 6.70 6.70/18

8
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

W dal M U18 296 NumerPDF 6.58 6.58/18

9
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 297 NumerPDF 32.38 32.38/18

10
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

TAK

110m M (91.4) U18 298 NumerPDF 14.80 14.80/18

11
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

3000m M U18 299 NumerPDF 9:27.28 9:27.28/18

12
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

W dal M U18 300 NumerPDF 6.70 6.70/18

13
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

Trójskok M U18 300 NumerPDF 13.02 13.02/18

14
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

1500m K U18 301 NumerPDF 4:58.91 4:58.91/18

15
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Trójskok K U18 302 NumerPDF 10.45 10.45/18

16
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Wzwyż K U18 302 NumerPDF 1.62 1.62/17

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJEK Szymon 2001-08-03 Z/0528/17

TAK

10-bój M U18 303 NumerPDF 5120 5120/18

2
PIERZCHAŁA Maja 2002-08-08 Z/5540/15

TAK

100m pł K U18 304 NumerPDF 14.92 14.92/18

3
WAJSZCZYK Wiktoria 2002-11-29 Z/3159/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 305 NumerPDF 35.40 35.40/18

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RYBCZYŃSKI Kacper 2002-01-01 Z/2643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 306 NumerPDF 52.87 52.87/18

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1500m K U18 307 NumerPDF 4:37.90 4:32.08/17

2
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

3000m M U18 308 NumerPDF 8:53.89 8:53.89/18

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOMBA Karolina 2002-01-11 Z/1647/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 309 NumerPDF 63.01 63.01/18

2
KRZOSKA Damian 2002-06-15 Z/3263/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 310 NumerPDF 48.80 48.80/18

3
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

100m M U18 311 NumerPDF 10.98 10.98/18

4
ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 Z/3032/16

TAK

200m M U18 311 NumerPDF 21.59 21.59/18

5
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 312 NumerPDF 76.01 76.01/18

6
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 312 NumerPDF 45.54 45.54/18

7
SKRZYPECKA Martyna 2001-01-31 Z/3173/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 313 NumerPDF 50.86 50.86/18

sprawdzenie badań
 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
Chida Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

100m M U18 314 NumerPDF 10.85 10.85/18

2
Chida Tomasu 2002-04-11 Z/0483/18

TAK

200m M U18 314 NumerPDF 22.24 22.24/18

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

400m pł K U18 315 NumerPDF 65.77 65.77/18

2
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M U18 316 NumerPDF 9:21.70 9:14.35/17

3
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3000m K U18 317 NumerPDF 10:42.41 10:38.11/17

4
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M (84) U18 318 NumerPDF 57.45 57.45/18

5
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U18 319 NumerPDF 1.71 1.71/18

6
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

Wzwyż K U18 320 NumerPDF 1.56 1.56/18

7
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U18 321 NumerPDF 1.60 1.60/18

8
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K U18 322 NumerPDF 14.50 14.50/18

9
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K U18 323 NumerPDF 3.61 3.61/18

10
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M (91.4) U18 324 NumerPDF 14.91 14.91/18

11
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

800m M U18 325 NumerPDF 1:52.47 1:52.47/18

12
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K U18 326 NumerPDF 3.32 3.32/18

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 327 NumerPDF 12.14 12.14/18

2
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 327 NumerPDF 38.70 38.70/18

3
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Trójskok M U18 328 NumerPDF 12.77 12.77/18

4
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M U18 328 NumerPDF 4.31 4.31/18

5
JUSZCZAK Mateusz 2002-05-08 Z/2394/16

TAK

400m pł M (84) U18 329 NumerPDF 59.04 59.04/18

6
SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 Z/4769/15

TAK

W dal K U18 330 NumerPDF 5.30 5.48/17

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 331 NumerPDF 53.04 53.04/18

2
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 332 NumerPDF 51.63 51.63/18

3
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 332 NumerPDF 39.82 40.25/17

4
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M U18 333 NumerPDF 2.01 2.01/18

5
WIETESKA Tomasz 2001-10-07 Z/4029/15

TAK

W dal M U18 334 NumerPDF 6.67 6.67/18

 
UMLKS Pegaz Opoczno Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

100m K U18 335 NumerPDF 12.35 12.35/18

2
STEFAŃSKA Iga 2001-04-28 Z/2227/15

TAK

200m K U18 335 NumerPDF 25.30 25.30/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 90 ( 75 ) K-36 M-39
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 11 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

100m K PK 336 NumerPDF 12.65 12.65/18

2
LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 Z/2758/17

TAK

4x100m K 336 NumerPDF

TAK
3
MASZKIEWICZ Maja 2001-10-04 Z/2152/16

TAK

4x100m K 337 NumerPDF

TAK
4
MICHALSKI Jan 2001-04-23 Z/3951/15

1500m M U18 338 NumerPDF 4:05.14 4:05.14/18

DO WYKREŚLENIA
5
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

4x100m K 339 NumerPDF

TAK
6
NOWAKOWSKA Marcelina 2002-07-20 Z/2149/16

TAK

200m K U18 339 NumerPDF 25.46 25.46/18

7
PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 Z/2641/16

TAK

W dal M U18 340 NumerPDF 6.40 6.40/18

8
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

100m K PK 341 NumerPDF 13.50 13.50/18

9
SUCHECKA Katarzyna 2001-11-14 Z/2640/16

TAK

4x100m K 341 NumerPDF

TAK
10
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

4x100m K 342 NumerPDF

TAK
11
ŻUROWSKA Julia 2001-03-18 Z/1754/17

TAK

100m K PK 342 NumerPDF 12.78 12.78/18

 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 11 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

7-bój K U18 343 NumerPDF 4180 4180/18

sprawdzenie badań
2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 344 NumerPDF 46.52 46.52/18

sprawdzenie badań
3
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 344 NumerPDF 16.02 16.02/18

sprawdzenie badań
4
GOTOWICZ Dominika 2001-05-01 Z/3626/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 345 NumerPDF 43.23 43.23/18

sprawdzenie badań
5
JÓŹWICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

W dal K U18 346 NumerPDF 5.42/17

Lista PZLA, WARUNKOWO - BADANIA
6
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M U18 347 NumerPDF 4.00 4.00/18

7
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 348 NumerPDF 59.76 59.76/18

8
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

7-bój K U18 349 NumerPDF 5226 5226/18

9
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 350 NumerPDF 52.05 52.05/18

10
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 351 NumerPDF 14.26 14.26/18

Lista PZLA
11
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 351 NumerPDF 43.50 43.95/17

 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNACKA Julia 2002-01-11 Z/0765/15

TAK

Trójskok K U18 352 NumerPDF 11.09 11.09/18

2
PRZYBYSZ Natalia 2001-04-20 Z/0764/15

TAK

1500m K U18 353 NumerPDF 4:57.93 4:57.93/18

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

Tyczka K U18 354 NumerPDF 2.80 2.80/18

TAK
2
SIEMEK Damian 2001-03-02 Z/3933/15

TAK

10-bój M U18 355 NumerPDF 4759 4759/18

TAK
 
zawkrzemlawa.pl
KS Zawkrze Mława Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 Z/3110/16

TAK

400m M U18 356 NumerPDF 50.98 50.98/18

TAK
 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 10 ( 8 ) K-1 M-7
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIARKA Bartosz 2002-12-17 Z/3105/16

TAK

4x400m M 357 NumerPDF

TAK
2
KACPRZAK Adam 2001-04-23 Z/3066/17

TAK

W dal M U18 358 NumerPDF 6.39 6.39/18

3
KARWOWSKI Krystian 2002-03-22 Z/0533/16

TAK

4x400m M 359 NumerPDF

TAK
4
KORYCKI Jakub 2002-10-09 Z/1029/17

TAK

4x400m M 360 NumerPDF

TAK
5
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

4x400m M 361 NumerPDF

TAK
6
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

400m pł M (84) U18 361 NumerPDF 58.69 58.69/18

7
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

4x400m M 362 NumerPDF

TAK
8
MAŁECKI Adrian 2002-01-21 Z/2613/16

TAK

400m M U18 362 NumerPDF 51.22 51.22/18

9
OLSZEWSKA Maria 2002-09-24 Z/0530/16

TAK

Trójskok K U18 363 NumerPDF 10.69 10.69/18

10
PRZYBYLSKI Łukasz 2001-02-06 Z/2475/18

TAK

Trójskok M U18 364 NumerPDF 12.65 12.65/18

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K U18 365 NumerPDF 56.48 55.95/16

2
MAZUR Krystian 2002-03-10 Z/2053/15

400m pł M (84) U18 366 NumerPDF 57.93 57.93/18

badania OK
3
PRZESTRZELSKI Kajetan 2001-03-08 Z/5610/15

TAK

3000m M U18 367 NumerPDF 9:17.39 9:17.39/18

badania OK
4
ŻUK Łukasz 2001-11-29 Z/2513/17

TAK

1500m M U18 368 NumerPDF 4:16.34 4:16.34/18

badania OK
 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUDEK Zofia 2001-12-25 Z/0385/16

TAK

3000m K U18 369 NumerPDF 9:55.91/17

TAK/ badania do sprawdzenia
 
MKS Pułtusk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIEWSKA Olga 2002-01-18 Z/4263/15

TAK

100m K U18 370 NumerPDF 12.50 12.50/18

badań OK
2
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K U18 371 NumerPDF 5.48 5.48/18

badań OK
 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Mateusz 2001-01-18 Z/4998/15

TAK

W dal M U18 372 NumerPDF 6.55 6.65/17

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

1500m K U18 373 NumerPDF 4:48.60 4:48.60/18

2
MROCZKOWSKA Julia 2002-02-20 Z/3061/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 374 NumerPDF 34.31 34.31/18

TAK
3
PSZCZOŁA Gabriela 2002-01-20 Z/3062/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 375 NumerPDF 12.01 12.30/17

badań OK /TAK
 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMANN Julia 2002-02-06 Z/2345/16

TAK

Tyczka K U18 376 NumerPDF 3.20 3.20/18

TAK
2
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

Tyczka K U18 377 NumerPDF 3.50 3.56/16

TAK
3
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

100m pł K U18 378 NumerPDF 13.93 13.93/18

TAK
4
JÓŹWIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K U18 378 NumerPDF 5.74 5.74/18

TAK
5
POLOWIEC Karol 2001-03-03 Z/2985/16

TAK

800m M U18 379 NumerPDF 1:58.52 1:58.52/18

sprawdzenie badań /TAK
6
SKRZYSZOWSKA Pia 2001-04-20