Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Mistrzostwa Polski w Wielobojach 2018
SUWAŁKI, 01-02.06.2018
Osobostarty wszystkie: 101 ( 101 ) K-61 M-40
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

TAK

10-bój M 3 NumerPDF 5218 6586/14

2
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

10-bój M 9 NumerPDF 6807 6807/18

3
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

7-bój K 12 NumerPDF 5278/15

4
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

10-bój M 13 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

5-bój K U16 16 NumerPDF 2800 2800/18

4
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

5-bój M U16 19 NumerPDF 2301 2301/18

2
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

10-bój M U20 20 NumerPDF 5312 5312/18

3
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

10-bój M U20 21 NumerPDF 4254 4254/18

4
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

5-bój K U16 22 NumerPDF 2720 2720/18

6
5
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

10-bój M U20 23 NumerPDF 4407 4407/18

6
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

5-bój M U16 24 NumerPDF 3413 3413/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

10-bój M U20 33 NumerPDF 5153 5153/18

2
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

TAK

10-bój M U20 34 NumerPDF 5805/17

3
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

5-bój K U16 35 NumerPDF 2910 2910/18

1
 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

5-bój M U16 38 NumerPDF 2983 2983/18

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

5-bój K U16 46 NumerPDF 1471 1471/18

brak zgody na start
2
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

5-bój M U16 49 NumerPDF 1912 1912/18

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

5-bój K U16 53 NumerPDF 2822 2822/18

3
2
OLESZCZYSZYN Piotr 1997-06-06 Z/0602/13

TAK

10-bój M 57 NumerPDF 6388/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

5-bój K U16 62 NumerPDF 2662 2662/18

10
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

7-bój K U20 92 NumerPDF 5784/17

2
WŁÓDARSKI Maciej 1997-03-25 Z/0058/14

TAK

10-bój M 97 NumerPDF

3
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

7-bój K 98 NumerPDF 5028/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOWA Aleksandra 1998-04-24 Z/0927/14

TAK

7-bój K 166 NumerPDF 2735 2735/18

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

7-bój K 169 NumerPDF 4413/16

2
ZIELIŃSKA Weronika 1997-05-16 Z/5383/15

TAK

7-bój K 170 NumerPDF 4578/16

 
LUBUSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Oliwia 1998-10-17 Z/1370/14

TAK

7-bój K 175 NumerPDF 3702 4257/16

2
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

7-bój K U20 179 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 Z/2356/18

TAK

5-bój K U16 195 NumerPDF 2505 2505/18

13
2
MUCHLADA Patryk 1999-11-11 Z/0415/15

TAK

10-bój M U20 196 NumerPDF 5761 6283/17

3
WRÓBLEWSKI Maksymilian 2000-03-11 Z/0298/15

TAK

10-bój M U20 197 NumerPDF 4240 4240/18

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUŻDŻYŃSKI Maksymilian 1997-06-25 Z/0113/13

TAK

10-bój M 203 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 24 ( 24 ) K-18 M-6
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

10-bój M 204 NumerPDF 7348 7358/17

2
KAŹMIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

7-bój K 213 NumerPDF 4286/17

3
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

10-bój M 217 NumerPDF 7091/15

4
MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 Z/1804/17

TAK

10-bój M U20 218 NumerPDF 4640/17

5
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

7-bój K 225 NumerPDF 3732/17

 
biegigrodzisk.pl
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 55/MZ/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOLIŃSKA Oliwia 2004-05-06 Z/0211/18

TAK

5-bój K U16 233 NumerPDF 1646 1646/18

brak zgody na start
2
CHWEDORCZUK Kamila 2003-08-19 Z/0206/18

TAK

5-bój K U16 234 NumerPDF

brak zgody na start
3
GÓRNA Barbara 2003-01-28 Z/3728/18

TAK

5-bój K U16 235 NumerPDF 1267 1267/18

brak zgody na start
4
GRONKIEWICZ Julia 2004-09-18 Z/0208/18

TAK

5-bój K U16 236 NumerPDF 1188 1188/18

brak zgody na start
5
KRZYWDZIŃSKA Marta 2003-02-04 Z/3730/18

TAK

5-bój K U16 237 NumerPDF

brak zgody na start
6
WITEK Martyna 2004-09-20 Z/0839/18

TAK

5-bój K U16 238 NumerPDF

brak zgody na start
7
ZWOLIŃSKA Marta 2004-02-12 Z/1183/18

TAK

5-bój K U16 239 NumerPDF

brak zgody na start
 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

7-bój K U20 240 NumerPDF 4316 4316/18

2
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

10-bój M 241 NumerPDF 7154 7154/18

3
MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 Z/4081/11

TAK

7-bój K 242 NumerPDF 4823 5968/12

4
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

10-bój M 243 NumerPDF 6871 8140/15

 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

7-bój K U20 244 NumerPDF 4484 4484/18

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIEWSKA Natalia 2000-09-29 Z/3923/15

TAK

7-bój K U20 245 NumerPDF 2881 2881/18

 
mkssyrena.pl
MKS Syrena Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 20/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAWSKA Paula 2004-03-03 Z/3094/17

TAK

5-bój K U16 246 NumerPDF 2385 2385/18

brak zgody na start
 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROŃ Aleksy 2000-06-01 Z/2377/15

TAK

10-bój M U20 284 NumerPDF 6438 6438/18

2
JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 Z/2433/15

TAK

7-bój K U20 286 NumerPDF 3906 3906/18

3
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

7-bój K 288 NumerPDF 2387 4520/16

4
KULESZA Kalina 1999-07-04 Z/4018/15

TAK

7-bój K U20 289 NumerPDF 3405 3729/17

 
www.uks7.ostroleka.pl
UKS Siódemka Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PILARSKA Paulina 2000-03-10 Z/0772/15

TAK

7-bój K U20 292 NumerPDF 3332 3332/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

5-bój K U16 319 NumerPDF 2712 2712/18

7
 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

5-bój K U16 321 NumerPDF 2616 2616/18

11
2
WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 Z/1250/18

TAK

5-bój M U16 323 NumerPDF 2044 2044/18

 
OPOLSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

10-bój M 338 NumerPDF 6765/17

2
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

7-bój K U20 339 NumerPDF 4438/17

3
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

10-bój M 340 NumerPDF 6875 7041/17

4
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

7-bój K U20 341 NumerPDF 4526 4526/18

5
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

7-bój K U20 342 NumerPDF 3731 3731/18

 
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

5-bój K U16 343 NumerPDF 2860 2860/18

2
 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn Koźle Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

5-bój M U16 344 NumerPDF 2421 2421/18

2
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

5-bój M U16 345 NumerPDF 2909 2909/18

3
WIŚNIEWSKI Dominik 2004-03-03 Z/0938/18

TAK

5-bój M U16 346 NumerPDF 2015 2015/18

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

5-bój K U16 347 NumerPDF 2540 2540/18

12
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

7-bój K U20 359 NumerPDF 3026 3026/18

2
WOJTANOWSKA Martyna 2000-11-17 Z/5149/15

TAK

7-bój K U20 360 NumerPDF 3908 3908/18

 
POMORSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LITWIN Adrianna 2003-05-03 Z/0038/16

TAK

5-bój K U16 461 NumerPDF 2675/17

9
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUCHLADA Klaudia 1995-03-30 Z/4445/11

TAK

7-bój K 474 NumerPDF 5266/15

 
KS Wejher Wejherowo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 26/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Oliwia 2003-05-26 Z/2052/17

TAK

5-bój K U16 479 NumerPDF 2439 2439/18

15
2
CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 Z/1536/16

TAK

5-bój M U16 480 NumerPDF 2638/17

3
GRZENKOWICZ Marcel 2003-02-23 Z/1538/16

TAK

5-bój M U16 482 NumerPDF 2365 2365/18

4
ŻYGO Paulina 2004-04-26 Z/3828/17

TAK

5-bój K U16 485 NumerPDF 2098 2098/18

brak zgody na start
 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PEPLIŃSKI Kacper 1999-04-07 Z/5121/15

TAK

10-bój M U20 494 NumerPDF

2
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

5-bój K U16 495 NumerPDF 2794/17

5
 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLTERMAN Dominika 1999-05-09 Z/0283/15

TAK

7-bój K U20 501 NumerPDF

2
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

7-bój K 503 NumerPDF 5601 5601/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 Z/0666/17

TAK

5-bój K U16 518 NumerPDF 2455/17

14
2
ŚWIĄĆ Paweł 1999-03-24 Z/1924/16

TAK

10-bój M U20 519 NumerPDF 4949/17

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STETTNER Karolina 2000-02-27 Z/6396/15

TAK

7-bój K U20 520 NumerPDF

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 Z/0739/17

TAK

5-bój M U16 534 NumerPDF 2385 2385/18

2
DZIUBA Szymon 1999-10-20 Z/0703/15

TAK

10-bój M U20 535 NumerPDF 3223 6643/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
 
KS Gwardia Piła Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHWAŁEK Agnieszka 1999-11-28 Z/0192/15

TAK

7-bój K U20 561 NumerPDF 4336/17

2
DOMAŃSKI Emil 1999-06-09 Z/2146/15

TAK

10-bój M U20 562 NumerPDF 5583/17

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GWIAZDA Kacper 2000-03-24 Z/2736/16

TAK

10-bój M U20 582 NumerPDF 5830 5830/18

2
RAMIREZ PASZEK Daria 1999-08-15 Z/2405/17

TAK

7-bój K U20 583 NumerPDF 3006/17

3
ŚWITOŃ Kacper 1999-08-31 Z/2300/16

TAK

10-bój M U20 584 NumerPDF 6264 6264/18

4
WRÓBEL Martyna 2000-02-19 Z/6217/15

TAK

7-bój K U20 585 NumerPDF

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Piła Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 Z/3655/15

TAK

7-bój K U20 612 NumerPDF

 
uks-dab.pl
UKS Dąb Suchy Las Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 51/WP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Kornelia 2003-03-31 Z/1528/17

TAK

5-bój K U16 621 NumerPDF 2390 2390/18

16
 
www.iskrawolsztyn.pl/
UMKS Iskra Wolsztyn Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 32/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRYŚNY Artur 1998-06-12 Z/1038/14

TAK

10-bój M 631 NumerPDF

2
OLBIŃSKI Adrian 1997-07-29 Z/0317/13

TAK

10-bój M 632 NumerPDF 3399 5423/17

 
WMLKS Nadodrze Powodowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 28/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIAK Wiktoria 2000-01-14 Z/1230/15

TAK

7-bój K U20 633 NumerPDF 3093 3093/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
ksdrweca.futbolowo.pl
KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNACKA Karolina 2003-05-07 Z/1124/17

TAK

5-bój K U16 657 NumerPDF

8
 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

7-bój K U20 661 NumerPDF 5515/17

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos Woźnice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22 Z/0067/18

TAK

5-bój K U16 669 NumerPDF

brak zgody na start
 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

7-bój K U20 670 NumerPDF 4454 4454/18