Internetowe zgłoszenia do imprezy: 94. PZLA Mistrzostwa Polski
LUBLIN, 20-22 lipca 2018
Osobostarty wszystkie: 604 ( 488 ) K-239 M-249
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

W dal K 1 NumerPDF 6.03/15

OK

 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 49 ( 41 ) K-18 M-23
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 34 ( 27 ) K-14 M-13
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 2 NumerPDF 52.57 52.57/18

OK

2
BACHAR Patryk 1992-11-16 Z/1708/11

TAK

110m M 3 NumerPDF 14.49 13.97/15

OK

3
BACHAR Patryk 1992-11-16 Z/1708/11

TAK

W dal M 3 NumerPDF 7.45 7.52/17

OK

4
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 4 NumerPDF 14:13.93 14:13.93/18

OK

5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 5 NumerPDF 46.86 46.86/18

OK

6
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

200m K 6 NumerPDF 23.59 23.51/17

OK

sprawdzić badania
7
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

100m K 6 NumerPDF 11.59 11.46/16

OK

sprawdzić badania
8
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

3000m prz.K 7 NumerPDF 11:30.20 11:30.20/18

-
9
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

400m pł M 8 NumerPDF 52.96 52.94/14

OK

sprawdzić badania
10
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

Tyczka K 9 NumerPDF 3.83 4.00/14

OK

sprawdzić badania
11
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 10 NumerPDF 7.55 7.57/16

OK

12
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 11 NumerPDF 52.59 52.59/18

OK

13
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

Wzwyż K 12 NumerPDF 1.75 1.99/14

OK

sprawdzić badania
14
KURYŁO Joanna 1995-08-16 Z/3313/11

TAK

W dal K 13 NumerPDF 5.90 6.00/17

OK

15
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 14 NumerPDF 55.84 55.25/16

OK

16
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 15 NumerPDF 12.03 12.03/18

OK

17
MROWIŃSKI Rafał 1997-02-21 Z/0418/13

TAK

3000m prz.M 16 NumerPDF 9:18.70 9:18.70/18

OK

18
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

400m M 17 NumerPDF 46.09 45.14/16

OK

19
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

200m M 17 NumerPDF 21.12 20.96/17

OK

20
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 18 NumerPDF 53.74 52.91/16

OK

21
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

Dysk M (2kg) 19 NumerPDF 60.61 60.87/14

OK

22
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

100m M 20 NumerPDF 10.88 10.88/18

OK

23
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

200m M 20 NumerPDF 21.70 21.70/18

OK

24
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

400m M 21 NumerPDF 48.77 47.18/16

OK

25
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

200m M 21 NumerPDF 21.88 21.52/16

OK

26
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

Tyczka M 22 NumerPDF 5.55 5.80/14

OK

27
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 23 NumerPDF 57.17 57.17/18

OK

28
SWATOWSKI Hubert 1996-04-24 Z/1334/12

TAK

Tyczka M 24 NumerPDF 4.60 4.80/14

OK

29
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

100m pł K 25 NumerPDF 14.23 14.02/17

OK

30
SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 Z/0545/14

TAK

400m pł K 25 NumerPDF 62.26 60.40/16

OK

31
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

W dal K 26 NumerPDF 6.06 6.10/16

OK

32
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

200m K 27 NumerPDF 25.35 23.76/14

OK

33
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

400m pł K 27 NumerPDF 58.41/16

OK

34
ZIELEŃ Małgorzata 1996-10-21 Z/0798/12

TAK

3000m prz.K 28 NumerPDF 10:53.71 10:53.71/18

OK

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZELAK Weronika 1997-03-19 Z/0003/13

TAK

W dal K 29 NumerPDF 6.08 6.18/16

OK

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STRĄCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.40 12.40/18

OK

 
UKS Orlica Domaniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 Z/0933/14

TAK

Wzwyż M 31 NumerPDF 2.27 2.27/18

OK

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 9 ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJNOWSKI Bartłomiej 1993-09-24 Z/3183/11

TAK

400m M 32 NumerPDF 47.56 47.04/16

OK

2
CZERONEK Mikołaj 2000-11-15 Z/1124/15

TAK

1500m M 33 NumerPDF 3:51.83 3:51.83/18

OK

3
GIBASZEK Mateusz 1997-03-08 Z/0821/13

TAK

Dysk M (2kg) 34 NumerPDF 54.37 54.37/18

OK

4
KRAWCZUK Łukasz 1989-06-15 Z/1702/11

TAK

400m M 35 NumerPDF 47.09 45.65/14

OK

5
KRZEWINA Jakub 1989-10-10 Z/1948/11

TAK

400m M 36 NumerPDF 46.06 45.11/14

OK

6
MAŁACHOWSKI Piotr 1983-06-07 Z/1679/11

TAK

Dysk M (2kg) 37 NumerPDF 64.97 71.84/13

OK

7
SZYSZKOWSKI Jakub 1991-08-21 Z/1690/11

TAK

Kula M (7.26kg) 38 NumerPDF 20.68 20.92/17

OK

8
ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 Z/1691/11

TAK

Trójskok M 39 NumerPDF 15.85 16.81/15

OK

9
ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 Z/0812/14

TAK

400m M 40 NumerPDF 47.02 46.04/17

OK

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

200m K 41 NumerPDF 24.60 24.60/18

OK

sprawdzić badania
2
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

100m K 41 NumerPDF 12.02 12.02/18

OK

sprawdzić badania
3
WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 Z/2554/15

TAK

800m K 42 NumerPDF 2:14.99/17

rezerwa 1
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 42 ( 35 ) K-17 M-18
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAUMGART Iga 1989-04-11 Z/3124/11

TAK

400m K 43 NumerPDF 51.71 51.71/17

OK

2
DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 Z/3122/11

TAK

Trójskok M 44 NumerPDF 14.86 15.82/10

OK

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 25 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

110m M 45 NumerPDF 13.89 13.44/11

OK

sprawdzić badania
2
BUDZISZEWSKI Mirosław 1995-03-12 Z/3123/11

TAK

Tyczka M 46 NumerPDF 4.80 4.80/17

OK

sprawdzić badania
3
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 47 NumerPDF 3.91 4.06/17

OK

4
KARCZEWSKI Adam 1994-10-23 Z/2164/11

TAK

110m M 48 NumerPDF 14.77 14.16/17

OK

sprawdzić badania
5
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

400m pł K 49 NumerPDF 63.23 60.23/17

OK

6
KUĆ Dariusz 1986-04-24 Z/2208/11

TAK

100m M 50 NumerPDF 10.65 10.15/11

OK

7
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

1500m M 51 NumerPDF 3:35.06 3:34.04/17

OK

8
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

800m M 51 NumerPDF 1:45.41 1:43.72/15

OK

9
MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 Z/2174/11

TAK

W dal M 52 NumerPDF 6.92 7.85/09

OK

sprawdzić badania
10
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

100m M 53 NumerPDF 10.21 10.21/16

OK

11
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

200m M 53 NumerPDF 21.19 20.89/15

OK

12
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

400m K 54 NumerPDF 59.21 54.48/15

rezerwa 2
13
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

800m K 54 NumerPDF 2:05.67/16

OK

14
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

Tyczka M 55 NumerPDF 5.45 5.45/18

OK

15
PRZYBYŁA Kamila 1996-05-03 Z/0580/12

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 4.35 4.40/17

OK

16
SCHUBERT Kacper 1995-07-10 Z/3148/11

TAK

110m M 57 NumerPDF 14.34 13.96/17

OK

17
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

800m M 58 NumerPDF 1:48.68 1:48.68/18

OK

18
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

100m K 59 NumerPDF 11.85 11.56/16

OK

sprawdzić badania
19
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

100m pł K 60 NumerPDF 13.80 13.80/18

OK

20
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

W dal K 60 NumerPDF 6.06 6.15/17

OK

21
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

200m K 60 NumerPDF 23.96 23.96/18

OK

22
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m pł K 61 NumerPDF 14.61 14.40/17

OK

sprawdzić badania
23
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 62 NumerPDF 11.89 11.89/18

OK

24
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

Tyczka M 63 NumerPDF 5.84 5.93/17

OK

sprawdzić badania
25
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

Kula K (4kg) 64 NumerPDF 13.89 13.89/18

OK

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

1500m K 65 NumerPDF 4:23.61 4:23.61/18

OK

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K 66 NumerPDF 4:19.27 4:19.27/18

OK

2
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

5000m K 67 NumerPDF 15:48.88/11

OK

3
KOWALSKA Katarzyna 1985-04-07 Z/2631/11

TAK

3000m prz.K 67 NumerPDF 9:37.91 9:26.93/09

OK

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

3000m prz.K 68 NumerPDF 10:49.25 10:32.37/16

OK

 
MKL Toruń Osobostarty: 7 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 69 NumerPDF 56.97 59.36/16

OK

2
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

5000m K 70 NumerPDF 16:12.78/17

OK

sprawdzić badania
3
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

100m M 71 NumerPDF 10.60 10.60/18

OK

4
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 71 NumerPDF 21.27 21.27/18

OK

5
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 72 NumerPDF 13.76 13.76/18

OK

6
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

Oszczep M (800) 73 NumerPDF 66.40 69.05/17

OK

7
PASIŃSKI Paweł 1993-03-06 Z/4291/11

TAK

Dysk M (2kg) 74 NumerPDF 60.00 61.46/15

OK

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 Z/1752/13

TAK

Wzwyż M 75 NumerPDF 2.26 2.26/17

OK

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MERTKA Wiktor 1997-09-07 Z/1564/13

TAK

Oszczep M (800) 76 NumerPDF 69.01 69.01/18

rezerwa 1
2
RĘGOCKI Patryk 1997-07-26 Z/1565/13

TAK

Trójskok M 77 NumerPDF 14.52 14.54/17

OK

sprawdzić badania
 
LUBELSKIE Osobostarty: 62 ( 48 ) K-19 M-29
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 37 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMOWSKA Joanna 1994-06-27 Z/2843/11

TAK

5000m ch K 78 NumerPDF 28:40 23:31.69/17

OK

2
FEDACZYŃSKI Rafał 1980-12-03 Z/2959/11

TAK

10 km ch M 79 NumerPDF 43:12.43 39:33/10

OK

3
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

Kula K (4kg) 80 NumerPDF 19.38 19.38/18

OK

4
HOŁUB Maciej 1998-01-30 Z/4557/15

TAK

400m M 81 NumerPDF 48.09/17

OK

sprawdzić badania
5
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

400m pł M 82 NumerPDF 52.17 52.17/18

OK

sprawdzić badania
6
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

800m K 83 NumerPDF 2:09.86 2:03.85/15

OK

7
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 84 NumerPDF 47.78 46.44/14

OK

8
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

200m M 84 NumerPDF 21.87 21.63/17

OK

9
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

200m K 85 NumerPDF 24.92 24.92/18

rezerwa 3
10
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

Dysk M (2kg) 86 NumerPDF 59.15 61.72/17

OK

11
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 87 NumerPDF 1:51.74 1:51.35/17

OK

12
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

100m K 88 NumerPDF 11.97 11.64/09

OK

13
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

200m K 88 NumerPDF 24.16 23.69/17

OK

14
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m pł K 89 NumerPDF 12.97 12.91/15

OK

15
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 90 NumerPDF 72.88 76.85/17

OK

16
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

Wzwyż M 91 NumerPDF 2.03 2.05/16

OK

17
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

100m M 92 NumerPDF 11.10 11.10/18

rezerwa 1
18
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

5000m K 93 NumerPDF 16:16.74/17

OK

19
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

1500m K 93 NumerPDF 4:30.11 4:29.01/14

rezerwa 4
20
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

100m K 94 NumerPDF 12.28 12.05/14

OK

21
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 95 NumerPDF 18.29 19.34/17

OK

22
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Dysk M (2kg) 95 NumerPDF 51.73 52.10/17

OK

23
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 96 NumerPDF 48.04 47.46/16

OK

24
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 96 NumerPDF 22.09 21.60/17

OK

25
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

800m M 97 NumerPDF 1:50.96 1:50.96/18

OK

sprawdzić badania
26
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

400m pł M 98 NumerPDF 55.29 55.29/18

OK

27
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m pł K 99 NumerPDF 14.53 14.53/18

OK

28
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

5000m K 100 NumerPDF 17:05.89 17:05.89/18

OK

29
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M 101 NumerPDF 14.46/17

OK

30
SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 Z/4188/11

TAK

800m M 102 NumerPDF 1:53.35 1:47.87/12

OK

31
SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 Z/4188/11

TAK

1500m M 102 NumerPDF 3:52.78 3:41.61/15

OK

32
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

Dysk M (2kg) 103 NumerPDF 52.44 64.20/00

OK

33
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K 104 NumerPDF 62.84 62.84/18

OK

34
SZALAST Maciej 1993-03-04 Z/3904/11

TAK

Młot M (7.26kg) 105 NumerPDF 55.12 58.72/16

OK

35
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

5000m K 106 NumerPDF 16:15.68 16:03.89/17

OK

36
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 107 NumerPDF 54.88 54.88/18

OK

37
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

200m K 107 NumerPDF 24.54 23.88/15

OK

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 11 ( 8 ) K-2 M-6
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) 108 NumerPDF 81.14 83.93/15

OK

2
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 109 NumerPDF 10.65 10.52/17

OK

3
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

200m M 109 NumerPDF 21.70 21.51/17

OK

4
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

200m M 110 NumerPDF 21.01 20.94/17

OK

5
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 110 NumerPDF 10.29 10.29/18

OK

6
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 111 NumerPDF 52.12 52.12/18

OK

7
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 112 NumerPDF 70.73 73.10/15

OK

8
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m K 113 NumerPDF 12.16 12.16/18

OK

9
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 113 NumerPDF 14.49 14.49/18

OK

10
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 114 NumerPDF 64.96 64.96/18

OK

11
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 115 NumerPDF 56.40 56.40/18

OK

 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDENICZUK Bartłomiej 1995-09-06 Z/4112/11

TAK

Wzwyż M 116 NumerPDF 2.09 2.12/15

OK

2
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

100m pł K 117 NumerPDF 14.54 14.54/18

OK

3
STYPUŁKOWSKA Monika 1997-10-01 Z/0638/14

TAK

W dal K 117 NumerPDF 5.78 5.78/18

OK

4
ŚWIERDZEWSKI Damian 1993-06-27 Z/0247/11

TAK

5000m M 118 NumerPDF 15:25.10/16

---
5
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 119 NumerPDF 7.65 7.65/18

OK

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

100m K 120 NumerPDF 12.39 12.39/18

rezerwa 3 - sprawdzić badania
2
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

200m K 120 NumerPDF 24.61 24.61/18

OK

sprawdzić badania
 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

10 km ch M 121 NumerPDF 50:56.09 50:56.09/18

OK

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

1500m K 122 NumerPDF 4:37.30 4:36.11/16

rezerwa 6
2
STASIEWICZ Mariola 1993-11-16 Z/1520/16

TAK

5000m K 122 NumerPDF 17:19.86 17:09.27/17

OK

 
skbkrasnik.cba.pl
SKB Kraśnik Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 12/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁY Michał 1991-08-22 Z/0694/11

TAK

5000m M 123 NumerPDF 15:26.04/16

---
2
JASTRZĘBSKI Kamil 1992-08-26 Z/0700/11

TAK

5000m M 124 NumerPDF 14:26.04 14:26.04/18

OK

sprawdzić badania
3
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

5000m M 125 NumerPDF 14:52.15 14:52.15/18

OK

sprawdzić badania
4
MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 Z/3912/11

TAK

1500m M 125 NumerPDF 3:57.89 3:56.44/11

rezerwa 2 - sprawdzić badania
 
LUBUSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

800m M 126 NumerPDF 1:54.54 1:54.54/18

rezerwa 1 - sprawdzić badania
 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

Oszczep K (600) 127 NumerPDF 49.20 49.20/18

OK

sprawdzić badania
 
start.gorzow
GZSN START Gorzów Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

TAK

Wzwyż M 128 NumerPDF 2.15 2.22/13

OK

sprawdzić badania
 
KS Team Baryła Gorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/LB/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYMEK Malwina 1996-06-27 Z/3914/16

TAK

5000m K 129 NumerPDF 17:17.75 17:17.75/18

OK

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWLUS Klaudia 2000-10-07 Z/2018/15

TAK

3000m prz.K 130 NumerPDF 10:44.49 10:44.49/18

OK

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 131 NumerPDF 74.61 76.64/16

OK

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAŚNIEWSKA Michalina 1991-10-22 Z/1348/11

TAK

Wzwyż K 132 NumerPDF 1.80 1.86/16

OK

2
SYGUTOWSKA Karolina 1993-12-10 Z/1396/11

TAK

Dysk K (1kg) 133 NumerPDF 51.80 51.80/18

OK

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 26 ( 25 ) K-11 M-14
 
AZS Łódź Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 134 NumerPDF 13.28 13.28/18

OK

2
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

Trójskok M 135 NumerPDF 15.34 16.06/15

OK

3
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 136 NumerPDF 47.26 45.98/17

OK

4
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 137 NumerPDF 13.67 13.67/18

OK

5
GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 Z/4506/11

TAK

Trójskok M 138 NumerPDF 15.21 15.72/15

OK

sprawdzić badania
6
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m pł K 139 NumerPDF 13.79 13.79/18

OK

7
RZĄDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

100m pł K 140 NumerPDF 13.31 13.31/18

OK

8
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

100m K 141 NumerPDF 11.59 11.41/17

OK

 
www.omegakleszczow.pl
LKS Omega Kleszczów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
IZNEROWICZ Karolina 1998-05-25 Z/2429/15

TAK

5000m K 142 NumerPDF 17:31.38 17:27.94/17

OK

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMAŃSKI Marek 1991-10-27 Z/1044/11

TAK

800m M 143 NumerPDF 1:52.24 1:50.43/17

OK

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOFFMANN Karol 1989-06-01 Z/3512/11

TAK

Trójskok M 144 NumerPDF 16.74 17.16/16

OK

2
URBANEK Robert 1987-04-29 Z/1041/11

TAK

Dysk M (2kg) 145 NumerPDF 65.15 66.93/12

OK

 
-
MKS Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 33/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUŹNIAREK Marcin 1996-05-27 Z/1609/12

TAK

Młot M (7.26kg) 146 NumerPDF 58.63 58.63/18

OK

 
MUKS Park Zduńska Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Tomasz 2002-09-20 Z/1648/16

TAK

Młot M (7.26kg) 147 NumerPDF

OK

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Patryk 1997-09-12 Z/1260/13

TAK

400m pł M 148 NumerPDF 53.12 53.12/18

OK

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

Wzwyż M 149 NumerPDF 2.27 2.32/09

OK

2
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 150 NumerPDF 1:46.27 1:46.27/18

OK

3
KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 151 NumerPDF 1.71 1.71/18

OK

4
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

1500m M 152 NumerPDF 3:38.31/17

OK

5
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 153 NumerPDF 1.82 1.85/17

OK

6
RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 154 NumerPDF 46.50 46.50/18

OK

7
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

5000m M 155 NumerPDF 14:43.43/17

OK

sprawdzić badania
8
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 156 NumerPDF 12.43 12.43/18

OK

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SAGANIAK Justyna 1995-12-01 Z/0108/11

TAK

400m pł K 157 NumerPDF 57.40 57.40/18

OK

 
UKS Azymut Pabianice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 19/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

800m K 158 NumerPDF 2:10.57 2:10.57/18

OK

2
KRÓLIK Kinga 1999-09-26 Z/0966/15

TAK

1500m K 158 NumerPDF 4:25.39 4:25.39/18

OK

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 85 ( 68 ) K-31 M-37
 
www.aklursynow.pl
AKL Ursynów Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KROCHMAL Paweł 1993-03-31 Z/2902/11

TAK

3000m prz.M 159 NumerPDF 9:55.51 9:38.40/14

---
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 26 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

W dal M 160 NumerPDF 7.71 7.71/18

OK

2
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 161 NumerPDF 58.73 55.89/16

OK

3
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 162 NumerPDF 13.30/13

OK

4
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

800m M 163 NumerPDF 1:52.59 1:52.43/17

OK

sprawdzić badania
5
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 164 NumerPDF 78.30 78.30/18

OK

6
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

1500m K 165 NumerPDF 4:22.28 4:22.28/18

OK

7
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

5000m K 165 NumerPDF 16:31.23 16:31.23/18

OK

8
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

Tyczka M 166 NumerPDF 5.35 5.41/17

OK

9
KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 Z/3356/11

TAK

Dysk M (2kg) 167 NumerPDF 52.22 52.22/18

OK

10
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M 168 NumerPDF 14.63 14.63/18

OK

sprawdzić badania
11
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

800m K 169 NumerPDF 2:09.23 2:08.99/17

OK

12
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

200m M 170 NumerPDF 21.02 21.02/18

OK

13
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 170 NumerPDF 46.49 46.40/17

OK

14
KUCIAPSKI Artur 1993-12-26 Z/1899/11

TAK

800m M 171 NumerPDF 1:44.89/14

OK

15
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 172 NumerPDF 61.94 63.19/17

OK

16
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

200m K 173 NumerPDF 24.16 24.16/18

OK

17
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 173 NumerPDF 53.34 52.88/17

OK

18
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 174 NumerPDF 57.52 60.49/17

OK

19
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 175 NumerPDF 2:02.53 2:02.53/18

OK

20
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 176 NumerPDF 14.93 14.93/18

OK

WARUNKOWO - BADANIA
21
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 177 NumerPDF 69.17 69.17/18

OK

22
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 178 NumerPDF 3.90 3.90/18

OK

23
ŚMIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

Tyczka K 179 NumerPDF 4.45 4.45/17

OK

24
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 180 NumerPDF 4.80 4.80/18

OK

25
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

800m K 181 NumerPDF 2:02.89 2:02.89/18

OK

26
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

Trójskok K 182 NumerPDF 11.77 12.59/16

OK

sprawdzić badania
 
bkswataha.pl
BKS Wataha Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 67/MZ/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZYMBORSKI Rafał 1992-07-05 Z/5072/11

TAK

3000m prz.M 183 NumerPDF 9:39.92 9:39.08/17

OK

sprawdzić badania
 
GKS Wilga Garwolin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 26/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GŁOWALA Robert 1992-10-29 Z/1784/13

TAK

5000m M 184 NumerPDF 14:11.85 14:11.85/18

OK

2
KONDEJ Mateusz 1997-02-24 Z/1785/13

TAK

1500m M 185 NumerPDF 3:51.31 3:51.31/18

OK

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 7 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZESZCZUK Łukasz 1990-03-03 Z/2741/11

TAK

Oszczep M (800) 186 NumerPDF 79.42 84.77/14

OK

2
HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 Z/1605/14

TAK

110m M 187 NumerPDF 14.68 14.68/18

OK

3
KRUKOWSKI Marcin 1992-06-14 Z/4887/11

TAK

Oszczep M (800) 188 NumerPDF 83.34 88.09/17

OK

4
ŁAPIŃSKA Anna 1989-12-21 Z/0647/14

TAK

5000m K 189 NumerPDF 17:09.18/17

OK

sprawdzić badania
5
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

110m M 190 NumerPDF 14.77 14.28/17

OK

6
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

W dal M 190 NumerPDF 7.39 7.61/15

OK

7
WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 Z/4067/11

TAK

Tyczka M 190 NumerPDF 4.90 4.90/18

OK

 
www.lksostrowianka.pl
LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 43/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIELSKA Ewa 1982-10-25 Z/1542/14

TAK

5000m K 191 NumerPDF 16:42.94 16:26.52/15

OK

sprawdzić badania
 
mlklplock.pl
MLKL Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWANDOWSKA Martyna 2000-10-26 Z/3983/15

TAK

Wzwyż K 192 NumerPDF 1.84 1.85/17

OK

 
muksplock.pl
MUKS Płock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKOŁAJEWSKI Gabriel 1999-03-16 Z/3078/15

TAK

400m pł M 193 NumerPDF 52.67 52.67/18

OK

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

100m K 194 NumerPDF 11.99 11.99/18

OK

2
DUCHNOWSKA Natalia 1996-08-13 Z/1273/13

TAK

200m K 194 NumerPDF 24.29 24.29/18

OK

3
GŁÓWKA Klaudyna 1996-02-13 Z/0553/12

TAK

400m pł K 195 NumerPDF 61.25 61.25/18

OK

sprawdzić badania
4
WOJCIESZEK Anna 1991-03-16 Z/1793/13

TAK

400m pł K 196 NumerPDF 61.49 60.70/17

OK

sprawdzić badania
 
OKS Start Otwock Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

800m M 197 NumerPDF 1:49.68 1:49.68/18

OK

2
KWIATKOWSKI Roman 1995-05-19 Z/1206/11

TAK

1500m M 197 NumerPDF 3:44.08 3:43.12/17

OK

 
rksskra.pl
RKS Skra Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WŁODARCZYK Anita 1985-08-08 Z/0183/11

TAK

Młot K (4kg) 198 NumerPDF 78.74 82.98/16

OK

 
https://www.facebook.com/orletaradom/
RLMKS Orlęta Radom Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 37/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

100m M 199 NumerPDF 10.86 10.86/18

OK

sprawdzić badania
2
CZYŻ Michał 1998-02-10 Z/1580/14

TAK

200m M 199 NumerPDF 21.95 21.88/17

rezerwa 1
 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 15 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

5000m M 200 NumerPDF 15:09.01 15:09.01/18

rezerwa 3
2
DĘBSKI Mateusz 1998-01-23 Z/0695/14

TAK

3000m prz.M 200 NumerPDF

OK

3
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 201 NumerPDF 51.60 51.60/18

OK

4
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

5000m M 202 NumerPDF 14:26.99 14:26.99/18

OK

5
KACZOR Mateusz 1997-03-03 Z/0310/13

TAK

3000m prz.M 202 NumerPDF 9:05.98 9:05.98/18

OK

6
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

200m K 203 NumerPDF 23.21 23.21/18

OK

7
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K 203 NumerPDF 11.52 11.52/18

OK

8
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 3:44.71 3:44.71/18

OK

9
KOZŁOWSKI Patryk 1998-11-10 Z/0697/15

TAK

800m M 204 NumerPDF 1:47.90 1:47.90/18

OK

10
PRACZUKOWSKA Zofia 1998-01-26 Z/0074/14

TAK

400m pł K 205 NumerPDF 61.56 60.97/17

OK

11
RYDZ Aneta 1994-03-30 Z/3964/11

TAK

Wzwyż K 206 NumerPDF 1.77 1.87/17

OK

12
SMOLIŃSKI Jakub 1992-07-21 Z/4683/11

TAK

400m pł M 207 NumerPDF 51.67 50.11/16

OK

13
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

800m M 208 NumerPDF 1:50.84 1:50.84/18

OK

14
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

400m pł K 209 NumerPDF 57.68 57.68/18

OK

15
ŻEBROWSKI Dawid 1997-01-08 Z/0213/13

TAK

110m M 210 NumerPDF 13.94 13.90/17

OK

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

800m K 211 NumerPDF 2:06.54 2:06.54/18

OK

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 212 NumerPDF 2:09.18 2:09.18/18

OK

3
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

1500m K 212 NumerPDF 4:32.11 4:32.11/18

rezerwa 5
 
SSA Legia 1926 Warszawa Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 47/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

200m K 213 NumerPDF 24.41 24.32/17

OK

2
SZULC Marta 1994-09-04 Z/4330/11

TAK

100m K 213 NumerPDF 11.90 11.90/18

OK

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RYDZYŃSKI Patryk 1995-06-30 Z/4054/18

TAK

1500m M 214 NumerPDF

---
 
WWW.UKS-KAPRY.PL
UKS Kapry-armexim Pruszków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 79/MZ/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 Z/1677/12

TAK

Trójskok M 215 NumerPDF 15.58 15.67/17

OK

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSTRZEWSKA Barbara 1998-03-27 Z/1443/14

TAK

W dal K 154 NumerPDF 5.86 5.86/18

OK

Po terminie - 500,-
2
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

110m M 216 NumerPDF 14.84 14.84/18

OK

 
UKS Olimp Kozienice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 33/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYNGOT Jacek 1996-06-09 Z/0907/12

TAK

10 km ch M 217 NumerPDF 49:09.12 44:55.03/17

OK

2
WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 Z/3956/11

TAK

3000m prz.K 218 NumerPDF 10:20.54/06

OK

 
www.ukssprint2020.pl
UKS Sprint 2020 Warszawa Osobostarty: 5 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 03/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m K 219 NumerPDF 12.37 12.37/18

rezerwa 2
2
GOLCZEWSKA Anna 1997-10-26 Z/1683/13

TAK

100m pł K 219 NumerPDF 13.94 13.94/18

OK

3
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m pł K 220 NumerPDF 14.18 14.00/17

OK

sprawdzić badania
4
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

100m K 220 NumerPDF 12.11 12.04/16

OK

sprawdzić badania
5
KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 Z/0183/12

TAK

200m K 220 NumerPDF 24.56 24.56/18

OK

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 5 ( 5 ) K-0 M-5
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUDRO Andrzej 1994-04-08 Z/3566/11

TAK

Kula M (7.26kg) 221 NumerPDF 20.63 20.63/18

OK

2
JASZCZUK Tomasz 1992-03-09 Z/4919/11

TAK

W dal M 222 NumerPDF 8.05 8.18/17

OK

sprawdzić badania
3
KOCAK Patryk 1999-07-01 Z/0352/15

TAK

800m M 223 NumerPDF 1:53.72 1:53.60/17

OK

4
NIEDZIAŁEK Łukasz 2000-03-15 Z/2325/15

TAK

10 km ch M 224 NumerPDF 41:53 41:28/17

OK

5
PAROL Jan 1995-11-11 Z/1506/12

TAK

Kula M (7.26kg) 225 NumerPDF 19.33 19.33/17

OK

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 48 ( 36 ) K-18 M-18
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 29 ( 22 ) K-13 M-9
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Joanna 1992-08-28 Z/3686/11

TAK

400m pł K 226 NumerPDF 59.50 57.12/15

OK

sprawdzić badania
2
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

1500m K 227 NumerPDF 4:17.47 4:08.79/14

OK

3
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

5000m K 227 NumerPDF 16:35.95/16

OK

4
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

100m M 228 NumerPDF 10.67 10.58/14

OK

5
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

1500m K 229 NumerPDF 4:27.99 4:27.64/17

rezerwa 3
6
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 229 NumerPDF 2:05.68 2:05.68/18

OK

7
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

1500m K 230 NumerPDF 4:23.78 4:23.78/18

OK

8
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m pł M 231 NumerPDF 53.08 53.08/18

OK

9
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 232 NumerPDF 53.52 52.95/17

OK

10
KARAŚ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

200m K 232 NumerPDF 24.51 24.32/17

OK

11
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

Wzwyż K 233 NumerPDF 1.82 1.82/18

OK

sprawdzić badania
12
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

1500m M 234 NumerPDF 3:57.16 3:57.16/18

rezerwa 1
13
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

800m M 235 NumerPDF 1:51.45 1:49.41/17

OK

14
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

1500m M 235 NumerPDF 3:49.33 3:47.79/17

OK

15
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

5000m ch K 236 NumerPDF 26:47.08 26:47.08/18

OK

sprawdzić badania
16
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 237 NumerPDF 1:53.01 1:51.46/17

OK

sprawdzić badania
17
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

1500m M 237 NumerPDF 3:50.29 3:49.72/17

OK

sprawdzić badania
18
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

110m M 238 NumerPDF 14.58 14.43/17

OK

sprawdzić badania
19
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 239 NumerPDF 13.67 13.67/18

OK

20
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 240 NumerPDF 1.70 1.70/17

OK

21
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

200m M 241 NumerPDF 21.10 21.10/18

OK

22
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

100m M 241 NumerPDF 10.58 10.54/17

OK

23
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m pł M 242 NumerPDF 50.17 50.17/18

OK

24
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 243 NumerPDF 54.76 54.76/18

OK

sprawdzić badania
25
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Kula K (4kg) 243 NumerPDF 13.73 14.36/17

OK

sprawdzić badania
26
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

Trójskok K 244 NumerPDF 12.38 13.18/15

OK

sprawdzić badania
27
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 245 NumerPDF 15.01 15.07/15

OK

28
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 246 NumerPDF 12.94 12.94/18

OK

29
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

Kula K (4kg) 247 NumerPDF 16.63 16.63/18

OK

sprawdzić badania
 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DERUS Michał 1990-09-21 Z/1201/12

TAK

100m M 248 NumerPDF 10.69 10.51/14

OK

sprawdzić badania
2
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 249 NumerPDF 7.80 7.80/18

OK

3
TARCZOŃ Damian 1996-02-12 Z/0052/13

TAK

W dal M 250 NumerPDF 7.06 7.11/15

OK

sprawdzić badania
 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻ Radosław 1988-01-07 Z/4054/11

TAK

400m pł M 251 NumerPDF 51.81 50.56/11

OK

2
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

TAK

5000m K 252 NumerPDF 16:18.71/17

OK

sprawdzić badania
3
GIZA Karolina 1989-04-04 Z/1912/11

TAK

1500m K 252 NumerPDF 4:19.76 4:11.18/15

OK

sprawdzić badania
 
UKS Lider Siercza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 30/MA/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Adam 1988-10-02 Z/3849/11

TAK

1500m M 253 NumerPDF 3:43.88 3:39.89/13

OK

sprawdzić badania
 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 12 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

3000m prz.M 254 NumerPDF 9:29.31 9:22.12/17

OK

sprawdzić badania
2
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

5000m M 254 NumerPDF 15:25.60/17

---
3
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 255 NumerPDF 1:52.36 1:49.87/17

OK

sprawdzić badania
4
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

1500m M 255 NumerPDF 3:48.18 3:48.18/18

OK

sprawdzić badania
5
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 256 NumerPDF 6.35 6.35/18

OK

6
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 257 NumerPDF 3:47.07 3:47.07/18

OK

7
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

800m M 257 NumerPDF 1:53.01 1:52.72/17

OK

8
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

Trójskok K 258 NumerPDF 12.20 13.17/16

OK

9
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 259 NumerPDF 59.53 59.53/18

OK

10
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

Kula K (4kg) 260 NumerPDF 16.13 16.49/17

OK

11
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

3000m prz.M 261 NumerPDF 9:34.98 9:28.65/17

OK

sprawdzić badania
12
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

5000m M 261 NumerPDF 15:05.87/15

rezerwa 4
 
OPOLSKIE Osobostarty: 11 ( 11 ) K-5 M-6
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 9 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

100m pł K 262 NumerPDF 14.43 14.43/18

OK

2
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 263 NumerPDF 15.07 15.38/16

OK

sprawdzić badania
3
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

400m M 264 NumerPDF 47.92 47.81/17

OK

4
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

100m pł K 265 NumerPDF 14.50 13.75/16

OK

5
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 266 NumerPDF 62.04 64.64/16

OK

6
THEINER Wojciech 1986-06-25 Z/2972/11

TAK

Wzwyż M 267 NumerPDF 2.32/14

OK

7
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

10 km ch M 268 NumerPDF 40:22 40:11/13

OK

8
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

Wzwyż K 269 NumerPDF 1.82 1.82/15

OK

9
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 270 NumerPDF 59.01 58.20/16

OK

 
kotwicabrzeg.pl
LZS KL Kotwica Brzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 07/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARBOWIAK Kamil 1995-05-02 Z/0597/14

TAK

5000m M 271 NumerPDF 14:10.53 14:10.53/18

OK

sprawdzić badania
 
mulksjuvenia.pl
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAWIŃSKA Agata 1991-03-17 Z/1731/18

TAK

400m pł K 272 NumerPDF 59.50 58.75/13

OK

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 21 ( 14 ) K-10 M-4
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 7 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

3000m prz.K 273 NumerPDF 9:41.73 9:35.13/16

OK

2
KOWAL Matylda 1989-01-11 Z/0093/11

TAK

5000m K 273 NumerPDF 16:13.86/11

OK

3
MAJCHROWICZ Kinga 1995-11-10 Z/0142/14

TAK

5000m ch K 274 NumerPDF 25:12.57/16

OK

sprawdzić badania
4
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

5000m M 275 NumerPDF 15:19.23/16

rezerwa 1
5
MARSZAŁEK Patryk 1995-05-26 Z/5472/15

TAK

3000m prz.M 275 NumerPDF

OK

6
MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

Wzwyż K 276 NumerPDF 1.80 1.80/18

OK

7
SABAT Anna 1993-11-09 Z/0598/11

TAK

800m K 277 NumerPDF 2:01.90 2:01.90/18

OK

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

5000m M 278 NumerPDF 15:20.26 15:12.88/14

---
 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

200m K 279 NumerPDF 24.76 24.76/18

rezerwa 2
2
DĄBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

100m K 279 NumerPDF 12.18 12.18/18

OK

3
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

1500m K 280 NumerPDF 4:27.56/14

rezerwa 7
4
WÓJCIK Anna 1994-05-19 Z/4621/11

TAK

5000m K 280 NumerPDF 17:12.55 16:40.57/14

OK

5
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

800m M 281 NumerPDF 1:52.39 1:52.10/17

OK

6
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

1500m M 281 NumerPDF 3:45.19 3:45.19/18

OK

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUZIAK Paulina 1986-12-16 Z/0574/11

TAK

5000m ch K 282 NumerPDF 23:18 21:46/09

OK

2
ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 Z/0934/12

TAK

5000m ch K 283 NumerPDF 23:34 22:36.68/15

OK

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K 284 NumerPDF 12.28 12.25/17

rezerwa 1
2
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

400m K 285 NumerPDF 56.49 56.49/18

rezerwa 3 - sprawdzić badania
3
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K 285 NumerPDF 24.96 24.84/17

rezerwa 4 - sprawdzić badania
4
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

1500m M 286 NumerPDF 3:50.34 3:49.48/17

OK

5
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

800m M 286 NumerPDF 1:51.16 1:50.44/17

OK

 
PODLASKIE Osobostarty: 36 ( 31 ) K-16 M-15
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 24 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

Oszczep K (600) 287 NumerPDF 45.18 45.18/18

OK

2
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 288 NumerPDF 7.47 7.47/18

OK

3
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

110m M 289 NumerPDF 13.42 13.28/17

OK

4
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 290 NumerPDF 24.01 24.01/18

OK

5
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

100m K 290 NumerPDF 11.88 11.88/18

OK

6
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 291 NumerPDF 18:02.09/10

OK

7
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

3000m prz.K 291 NumerPDF 10:41.74/17

OK

8
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

400m pł K 292 NumerPDF 60.43 60.43/18

OK

9
JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 Z/0917/11

TAK

400m pł M 293 NumerPDF 53.14 51.12/15

OK

10
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

3000m prz.K 294 NumerPDF 10:50.97 10:50.97/18

OK

11
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

200m M 295 NumerPDF 21.95 21.79/17

OK

12
KAMIŃSKI Adrian 1994-07-24 Z/3171/11

TAK

100m M 295 NumerPDF 10.88 10.64/17

OK

13
KARDASZ Klaudia 1996-05-02 Z/1449/12

TAK

Kula K (4kg) 296 NumerPDF 18.30 18.30/18

OK

14
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

5000m K 297 NumerPDF 17:02.89 17:02.89/18

OK

sprawdzić badania
15
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

800m K 298 NumerPDF 2:03.04 2:02.36/14

OK

16
MILEWSKI Piotr 1991-10-02 Z/3142/11

TAK

Wzwyż M 299 NumerPDF 2.00 2.22/13

OK

Po terminie - 500,-
17
NOWICKI Wojciech 1989-02-22 Z/3138/11

TAK

Młot M (7.26kg) 300 NumerPDF 81.85 81.85/18

OK

18
PARSZCZYŃSKA Izabela 1988-09-19 Z/0795/11

TAK

5000m K 301 NumerPDF 17:18.99 16:50.62/17

OK

19
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

5000m K 302 NumerPDF 15:37.31 15:37.31/18

OK

20
RUTKOWSKA Katarzyna 1994-01-14 Z/1252/11

TAK

1500m K 302 NumerPDF 4:46.01 4:20.03/17

OK

21
SACHARCZUK Radosław 1993-09-08 Z/1800/13

TAK

100m M 303 NumerPDF 10.84 10.84/18

OK

22
TREJGO Oskar 2000-05-02 Z/2049/16

TAK

Oszczep M (800) 304 NumerPDF 71.03 71.03/18

OK

23
ZABAWSKA Daria 1995-04-16 Z/4129/11

TAK

Dysk K (1kg) 305 NumerPDF 59.57 60.23/15

OK

24
ŻEBROWSKA Magdalena 1996-05-29 Z/0398/12

TAK

W dal K 306 NumerPDF 6.30 6.30/18

OK

 
LKS Narew Kurpiewski Łomża Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 Z/2698/15

TAK

W dal M 307 NumerPDF 7.17 7.17/18

OK

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 7 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOBROWOLSKI Emil 1986-11-02 Z/2257/11

TAK

5000m M 308 NumerPDF 14:24.65 14:24.65/18

OK

sprawdzić badania
2
KULKA Szymon 1993-06-22 Z/2485/11

TAK

5000m M 309 NumerPDF 13:58.88/17

OK

3
MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Z/1198/11

TAK

5000m M 310 NumerPDF 15:07.21 14:51.08/17

OK

sprawdzić badania
4
POGORZELSKI Rafał 1999-12-22 Z/0333/15

TAK

3000m prz.M 311 NumerPDF 9:15.50 9:15.50/18

OK

sprawdzić badania
5
SZYSZKA Anna 1990-02-14 Z/5043/11

TAK

5000m K 312 NumerPDF 16:55.73/16

OK

sprawdzić badania
6
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 313 NumerPDF 46.80 47.20/17

OK

7
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Kula K (4kg) 313 NumerPDF 13.97 14.18/17

OK

 
LUKS Atletic Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKOWSKI Łukasz 1997-11-05 Z/0954/14

TAK

Młot M (7.26kg) 314 NumerPDF 54.08 57.97/17

OK

sprawdzić badania
 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZYK Maria 1996-03-09 Z/1412/12

TAK

Oszczep K (600) 315 NumerPDF 54.24 67.11/16

OK

 
UKS 19 Bojary Białystok Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 06/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKA Martyna 1994-04-05 Z/0899/11

TAK

400m K 316 NumerPDF 52.12 52.01/17

OK

2
KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 Z/1077/14

TAK

400m M 317 NumerPDF 46.77 46.77/18

OK

 
POMORSKIE Osobostarty: 64 ( 53 ) K-31 M-22
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Oszczep K (600) 318 NumerPDF 66.53 66.53/18

OK

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 25 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

TAK

400m pł M 319 NumerPDF 54.70 54.70/18

OK

2
BAJOR Magdalena 1999-01-13 Z/5214/15

TAK

Oszczep K (600) 320 NumerPDF 44.94 44.94/18

OK

sprawdzić badania
3
BOŁDYSZ Karolina 1993-04-21 Z/2403/11

TAK

Oszczep K (600) 321 NumerPDF 49.05 56.14/14

OK

sprawdzić badania
4
CHMIELAK Hubert 1989-06-19 Z/2665/11

TAK

Oszczep M (800) 322 NumerPDF 78.19 82.58/14

OK

5
CZARNECKA Olga 2001-02-04 Z/6129/15

TAK

Tyczka K 323 NumerPDF 3.72 3.72/18

OK

6
DABULIS Dominika 1996-10-28 Z/1413/12

TAK

Oszczep K (600) 324 NumerPDF 47.22 49.46/16

OK

7
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

200m K 325 NumerPDF 24.76 24.76/18

rezerwa 1
8
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

800m K 325 NumerPDF 2:09.44 2:09.44/18

OK

9
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 325 NumerPDF 54.00 54.00/18

OK

10
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

Trójskok M 326 NumerPDF 15.17 15.17/18

OK

11
GRUBBA Agnieszka 1995-03-23 Z/4723/11

TAK

Oszczep K (600) 327 NumerPDF 51.99 52.68/17

OK

12
GRUBBA Aleksandra 1996-06-19 Z/1675/13

TAK

Dysk K (1kg) 328 NumerPDF 54.16 54.16/18

OK

13
KAŃSKI Norbert 1998-11-11 Z/1240/14

TAK

W dal M 329 NumerPDF 7.19 7.19/18

OK

14
KĄKOL Marta 1992-02-25 Z/3384/11

TAK

Oszczep K (600) 330 NumerPDF 50.57 58.43/15

OK

sprawdzić badania
15
LEBIODA Piotr 1992-05-28 Z/1328/14

TAK

Oszczep M (800) 331 NumerPDF 78.44 78.56/16

OK

sprawdzić badania
16
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

Trójskok M 332 NumerPDF 15.41 15.41/18

OK

17
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 333 NumerPDF 24.91 24.58/17

OK

18
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

400m K 333 NumerPDF 54.91 53.65/17

OK

19
MRZYGŁÓD Cyprian 1998-02-02 Z/0962/14

TAK

Oszczep M (800) 334 NumerPDF 81.08 81.08/18

OK

20
OSEWSKI Bartosz 1991-03-20 Z/2549/11

TAK

Oszczep M (800) 335 NumerPDF 81.06 83.89/12

OK

sprawdzić badania
21
OSTROWSKA Aleksandra 1997-12-19 Z/1394/13

TAK

Oszczep K (600) 336 NumerPDF 52.50 56.24/15

OK

22
PIETRZAK Olga 1998-12-16 Z/1497/14

TAK

100m K 337 NumerPDF 12.13 11.78/16

OK

23
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400m M 338 NumerPDF 47.85 47.85/18

OK

24
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Kula K (4kg) 339 NumerPDF 14.38 15.48/17

OK

25
URBAN Karolina 1998-10-20 Z/0093/14

TAK

Dysk K (1kg) 339 NumerPDF 57.48 57.48/18

OK

 
GKS Żukowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

3000m prz.K 340 NumerPDF 10:41.72 10:41.72/18

OK

 
www.KKB Starogard Gdański
KKB Starogard Gdański Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 42/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 Z/4502/11

TAK

5000m M 341 NumerPDF 15:06.45 14:58.89/11

rezerwa 2 - sprawdzić badania
 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

5000m ch K 342 NumerPDF 23:22.00 23:22.00/18

OK

sprawdzić badania
 
KL Gdynia Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 Z/0173/14

TAK

Tyczka K 343 NumerPDF 3.80 4.10/16

OK

2
WEJMAN Karolina 2001-08-13 Z/5427/15

TAK

Tyczka K 344 NumerPDF 3.90 3.90/17

OK

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 Z/0084/14

TAK

1500m K 345 NumerPDF 4:20.99 4:20.99/18

OK

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONDARENKO Krystian 1991-10-22 Z/4497/11

TAK

Oszczep M (800) 346 NumerPDF 74.70 78.06/15

OK

2
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

Oszczep M (800) 347 NumerPDF 69.36 69.36/18

OK

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 Z/2503/11

TAK

Oszczep M (800) 348 NumerPDF 74.80 78.80/17

OK

2
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

Dysk K (1kg) 349 NumerPDF 50.58 50.58/18

OK

3
MARUSZEWSKA Klaudia 1997-08-28 Z/0852/13

TAK

Oszczep K (600) 350 NumerPDF 56.31 57.59/16

OK

 
www.lks.puck.pl
LKS Ziemi Puckiej Puck Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 02/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWNATKE Rafał 1985-03-24 Z/5086/11

TAK

Kula M (7.26kg) 351 NumerPDF 17.55 20.13/13

OK

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

5000m K 352 NumerPDF 17:23.43 17:23.43/18

OK

sprawdzić badania
 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

400m pł M 353 NumerPDF 54.38 54.38/18

OK

 
Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 354 NumerPDF 3.80 3.80/18

OK

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 15 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORYS Paulina 1998-05-14 Z/0014/14

TAK

Wzwyż K 355 NumerPDF 1.86 1.86/18

OK

2
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

800m K 356 NumerPDF 1:58.41/17

OK

3
CICHOCKA Angelika 1988-03-15 Z/4203/11

TAK

1500m K 356 NumerPDF 4:11.50 4:01.61/17

OK

4
GALIKOWSKI Michał 1997-01-17 Z/0044/13

TAK

400m pł M 357 NumerPDF 53.10 52.40/15

OK

5
GODLEWSKA Katarzyna 1997-04-30 Z/1536/13

TAK

Trójskok K 358 NumerPDF 12.62 12.62/18

OK

sprawdzić badania
6
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

100m K 359 NumerPDF 12.11 12.11/18

OK

7
KASICA Monika 1996-02-09 Z/1665/12

TAK

200m K 359 NumerPDF 25.07 25.07/18

rezerwa 6
8
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

100m K 360 NumerPDF 11.46 11.34/15

OK

9
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

200m K 360 NumerPDF 23.25 22.94/15

OK

10
KIEŁBASIŃSKA Anna 1990-06-26 Z/2684/11

TAK

400m K 360 NumerPDF 52.41 52.41/18

OK

11
KUSY Emilia 1998-12-09 Z/0016/14

TAK

Tyczka K 361 NumerPDF 4.01 4.01/18

OK

12
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

W dal K 362 NumerPDF 5.88 5.88/18

OK

13
LIGARSKA Paulina 1996-04-09 Z/1714/12

TAK

100m pł K 362 NumerPDF 14.14 14.14/18

OK

14
NOGA Artur 1988-05-02 Z/4065/11

TAK

110m M 363 NumerPDF 13.74 13.26/13

OK

15
SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 Z/0378/11

TAK

400m M 364 NumerPDF 47.93 47.66/15

OK

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1500m K 365 NumerPDF 4:21.06 4:21.06/18

OK

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 7 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

100m M 366 NumerPDF 10.56 10.44/17

OK

2
ADAMSKI Przemysław 1996-12-27 Z/0103/14

TAK

200m M 366 NumerPDF 21.18 21.18/18

OK

3
ELLWARD Syntia 1993-03-03 Z/2536/11

TAK

800m K 367 NumerPDF 2:09.55 2:03.28/15

OK

4
KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 Z/0819/12

TAK

3000m prz.M 368 NumerPDF 9:28.06 8:56.14/17

OK

5
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

100m M 369 NumerPDF 10.23 10.23/18

OK

6
SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 Z/3333/11

TAK

200m M 369 NumerPDF 21.03 20.78/15

OK

7
WOLSKI Marek 1997-01-23 Z/0091/13

TAK

110m M 370 NumerPDF 14.72 14.72/18

OK

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 61 ( 45 ) K-23 M-22
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 34 ( 23 ) K-12 M-11
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMASZEK Magdalena 1998-07-17 Z/0857/14

TAK

Oszczep K (600) 371 NumerPDF 46.36 47.62/17

OK

2
BRZOZOWSKI Artur 1985-03-29 Z/0001/11

TAK

10 km ch M 372 NumerPDF 41:47 40:17.91/17

OK

3
DUDEK Bartosz 1992-02-25 Z/3483/11

TAK

400m pł M 373 NumerPDF 52.10 51.63/16

OK

4
GWIAZDOŃ Paweł 1991-09-03 Z/3049/11

TAK

400m pł M 374 NumerPDF 51.00 51.00/18

OK

5
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

400m K 375 NumerPDF 54.50 53.07/17

OK

6
JANOWICZ Adrianna 1995-04-16 Z/1477/11

TAK

200m K 375 NumerPDF 24.20 23.81/17

OK

7
JAŹWIŃSKA Aleksandra 1998-12-11 Z/0651/15

TAK

400m pł K 376 NumerPDF 60.48 60.48/18

OK

8
KACZAN Grzegorz 1993-02-13 Z/0483/11

TAK

1500m M 377 NumerPDF 3:49.75 3:49.75/18

OK

9
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

3000m prz.K 378 NumerPDF 10:11.72 10:11.72/18

OK

10
KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 Z/0479/13

TAK

5000m K 378 NumerPDF 17:25.14/17

OK

11
KAPERA Monika 1990-02-15 Z/1826/11

TAK

5000m ch K 379 NumerPDF 22:36.51/14

OK

12
KORBUT Milena 2000-08-08 Z/2389/15

TAK

800m K 380 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/18

OK

13
KWIATKOWSKI Karol 1996-08-20 Z/0558/13

TAK

100m M 381 NumerPDF 10.43 10.43/18

OK

14
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

1500m K 382 NumerPDF 4:27.36 4:14.28/11

rezerwa 2
15
MICHALAK Sandra 1987-04-01 Z/2320/11

TAK

800m K 382 NumerPDF 2:08.67 2:04.33/12

OK

16
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

200m K 383 NumerPDF 24.97 24.97/18

rezerwa 5
17
MISTERKA Nikoletta 1997-09-19 Z/0932/13

TAK

400m K 383 NumerPDF 53.83 53.83/18

OK

18
OŚLIZŁO Łukasz 1989-05-14 Z/2967/11

TAK

5000m M 384 NumerPDF 14:13.72/11

OK

19