Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng lekkoatletyczny
BIELSKO-BIAŁA, 27.05.2017
Osobostarty wszystkie: 96 ( 77 ) K-44 M-33
 
LUBELSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOROSZ Kacper 1998-12-30

Kula M U20 (6kg) 415 NumerPDF

2
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 415 NumerPDF 10.52 10.79/16

3
GÓNIAK Kamila 2001-02-21

Tyczka K 412 NumerPDF 2.60 2.60/17

4
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

Tyczka K 415 NumerPDF 2.40 2.40/17

5
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

Tyczka K 428 NumerPDF 3.00 3.00/17

6
KRĘPECKA Aleksandra 2001-09-19 Z/1445/16

2016

Tyczka K 410 NumerPDF 2.35/16

7
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

TAK

Tyczka K 103 NumerPDF 3.50 3.72/15

8
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

Tyczka K 418 NumerPDF 2.40 2.40/17

9
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 414 NumerPDF 11.81 11.81/17

10
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

Tyczka K 419 NumerPDF 3.00 3.30/15

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-2 M-3
 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSIK Jakub 1999-06-21 Z/1018/16

TAK

Młot M U20 (6kg) 11 NumerPDF 43.71 43.71/17

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 6 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARZEŁ Sonia 2000-05-27 Z/2798/15

TAK

Dysk K (1kg) 342 NumerPDF 25.55 25.55/17

2
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

Dysk K (1kg) 346 NumerPDF 31.32 31.32/17

3
ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 Z/3968/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 344 NumerPDF 27.58 27.58/17

4
ZAŁĘSKI Piotr 1999-04-08 Z/3968/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 344 NumerPDF 32.98 32.98/17

5
ZEGZDA Szymon 2001-01-19 Z/0033/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 348 NumerPDF 32.11 32.11/17

6
ZEGZDA Szymon 2001-01-19 Z/0033/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 348 NumerPDF 44.88 44.88/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 79 ( 62 ) K-35 M-27
 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKI Jakub 1998-04-22 Z/1692/16

TAK

800m M 22 NumerPDF 2:10.00 2:10.00/17

2
CZADER Hubert 2000-07-30 Z/3467/15

TAK

200m M 77 NumerPDF 24.75 24.01/16

3
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

800m M 666 NumerPDF 2:01.77 2:01.77/17

4
KAPINOS Radosław 2000-07-09 Z/3470/15

TAK

200m M 12 NumerPDF 24.74/16

5
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

400m K 5 NumerPDF

6
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

400m M 29 NumerPDF

7
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

100m K 6 NumerPDF 15.50 14.43/16

8
ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

400m M 26 NumerPDF 60.99/16

9
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

100m K 64 NumerPDF 14.42 14.37/16

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 14 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUMBAR Karolina 1997-06-25 Z/0951/13

TAK

Dysk K (1kg) 33 NumerPDF 32.53 34.58/16

2
GRĘDA Oliwia 2001-04-10 Z/4414/15

TAK

100m K 8 NumerPDF 14.09 14.09/17

3
GRĘDA Oliwia 2001-04-10 Z/4414/15

TAK

200m K 8 NumerPDF 32.16/14

4
KUDYK Samuel 2001-02-05 Z/3174/16

TAK

1500m M 3 NumerPDF

5
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

200m K 49 NumerPDF 29.81 29.81/17

6
LIGĘZA Gabriela 2001-06-28 Z/4406/15

TAK

100m K 49 NumerPDF 14.36 14.36/17

7
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

Wzwyż K 9 NumerPDF 1.48/16

8
MAREK Julia 2001-06-18 Z/4405/15

TAK

W dal K 9 NumerPDF 4.42/16

9
PERCZAK Błażej 1998-01-06 Z/2028/16

TAK

200m M 8 NumerPDF 24.71 24.71/17

10
PERCZAK Błażej 1998-01-06 Z/2028/16

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.45 12.37/16

11
ROKITKA Szymon 1996-04-26

200m M 26 NumerPDF 23.65 23.29/14

12
ROKITKA Szymon 1996-04-26

100m M 26 NumerPDF 11.85/14

13
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

Wzwyż K 2 NumerPDF 1.45/16

14
SZPOCZEK Magdalena 2001-10-31 Z/4411/15

TAK

W dal K 2 NumerPDF 4.49/16

 
mksustron.pl
MKS Ustroń Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 10/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALCAR Martyna 2004-03-30

Tyczka K 77 NumerPDF

2
CHAMOT Maja 2003-10-16 Z/3368/15

TAK

Tyczka K 36 NumerPDF 3.25 3.31/16

3
CHOLEWA Akeksandra 2003-09-25

Tyczka K 11 NumerPDF

4
CHRAPEK Kamila 2003-09-24 Z/1613/16

TAK

Tyczka K 12 NumerPDF 2.40 2.41/16

5
GÓRNY Kinga 2002-04-26 Z/3371/15

TAK

Tyczka K 16 NumerPDF 3.20 3.20/16

6
HYRNIK Anna 2000-03-06 Z/3370/15

TAK

Tyczka K 44 NumerPDF 1.80 2.72/16

7
SOBCZYK Radosław 1998-06-08 Z/0328/14

TAK

Tyczka M 33 NumerPDF 4.45 4.50/16

 
----------
MKS Żywiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

Wzwyż M 7777 NumerPDF 1.91 1.91/17

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 Z/0474/14

TAK

200m M 55 NumerPDF 23.82/16

2
CHEŁCZYŃSKI Norbert 1998-10-29 Z/0474/14

TAK

Tyczka M 55 NumerPDF 2.70 2.70/17

3
MAZUREK Aleksandra 2001-01-04 Z/2380/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 32.52 32.52/17

4
NAWROT Natalia 2002-08-30 Z/1608/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 65 NumerPDF 34.20 34.20/17

5
OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 Z/1609/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 79 NumerPDF 41.10 41.10/17

6
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

100m M 57 NumerPDF 11.42 11.18/16

7
SIKORSKI Jakub 2001-09-01 Z/4779/15

TAK

200m M 57 NumerPDF 23.26 23.26/17

8
WYDERKA Izabela 2002-01-24 Z/1577/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 11 NumerPDF

 
www.mosm.tychy.pl
MOSM Tychy Osobostarty: 11 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 06/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POKORSKA Matylda 2004-03-26

W dal K 26 NumerPDF 3.96 3.96/17

2
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

W dal K 12 NumerPDF 5.09/16

3
SOFIŃSKA Karina 2000-08-10 Z/2394/15

TAK

100m K 12 NumerPDF 13.39 13.39/17

4
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

W dal K 22 NumerPDF 4.62 4.67/16

5
ŚLUSARCZYK Oliwia 2003-06-26 Z/0458/17

TAK

100m K 22 NumerPDF 13.85 13.85/17

6
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

200m M 12 NumerPDF 23.09 22.47/16

7
WALCZAK Patryk 1998-05-04 Z/0881/14

TAK

100m M 12 NumerPDF 11.27/16

8
ZIEN Kamil 2001-08-14

200m M 4 NumerPDF 24.59 24.59/17

9
ZIEN Kamil 2001-08-14

100m M 4 NumerPDF 12.27/16

10
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.16/16

11
ŻACZEK Daniel 1997-11-08 Z/3089/15

TAK

200m M 13 NumerPDF 22.66 22.51/16

 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 13 ( 9 ) K-8 M-1
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEŚLAR Julia 2000-09-13 Z/2273/16

TAK

200m K 936 NumerPDF 27.23 27.23/17

2
CIEŚLAR Julia 2000-09-13 Z/2273/16

TAK

100m K 936 NumerPDF 13.39 13.39/17

3
CIEŚLAR Katarzyna 1999-11-22 Z/0530/15

TAK

400m K 945 NumerPDF 59.19/16

4
CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

200m K 942 NumerPDF 26.52 26.07/16

5
CIEŚLAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

100m K 942 NumerPDF 13.08 12.93/16

6
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

200m K 948 NumerPDF 27.07 27.07/17

7
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

100m K 948 NumerPDF 13.30 13.30/17

8
LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 Z/1546/16

TAK

800m M 941 NumerPDF 2:11.65 2:09.81/16

9
LIPKA Barbara 2000-11-12 Z/0763/16

TAK

400m K 946 NumerPDF 67.08/16

10
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

W dal K 939 NumerPDF 4.53 4.53/17

11
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

100m K 939 NumerPDF 13.42 13.42/17

12
ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 Z/0531/15

TAK

400m K 949 NumerPDF 58.44/16

13
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

400m K 939 NumerPDF 61.68/16

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKI Kacper 2000-11-23

200m M 164 NumerPDF 23.87 23.87/17

2
JABŁOŃSKA Julia 1999-04-08 Z/4713/15

TAK

100m K 106 NumerPDF 12.95/15

3
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

W dal M 141 NumerPDF 5.40 5.40/17

4
LIZUREJ Kacper 2001-02-05 Z/4318/15

2016

800m M 137 NumerPDF 2:28.06/16

5
SZYMURA Natalia 1999-05-23 Z/4712/15

TAK

W dal K 101 NumerPDF 4.33/13

6
WĘGRZYK Michał 2001-01-22 Z/4322/15

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 144 NumerPDF 44.18 44.18/17

7
WOWRA Klaudia 1998-06-04 Z/4714/15

TAK

200m K 116 NumerPDF 26.61/16

 
tlpogon.pl
TL Pogoń Ruda Śląska Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 12/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHLEBISZ Dawid 2000-02-15 Z/1750/16

TAK

Wzwyż M 415 NumerPDF 1.83 1.86/16

2
DRAGAN Justyna 2000-01-16 Z/4332/15

TAK

Wzwyż K 419 NumerPDF 1.55 1.55/15

3
DUDEK Krzysztof 1995-07-10 Z/1772/11

TAK

W dal M 416 NumerPDF 7.29 7.40/15

4
JAWORSKI Wiktor 2000-08-03 Z/5907/15

TAK

W dal M 411 NumerPDF 5.58 6.13/16

 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAJDUK Paweł 1999-09-28 Z/1068/17

TAK

1500m M 41 NumerPDF 4:12.50

2
KUSTRA Piotr 1994-02-21 Z/3983/11

TAK

W dal M 61 NumerPDF 6.58 6.89/13

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANDYK Iwona 1994-01-12 Z/3235/11

TAK

200m K 104 NumerPDF 26.33/10

2
JAUERNIG Karolina 1999-02-26 Z/3187/15

TAK

200m K 116 NumerPDF 26.77/16

3
OLSZAK Karolina 1999-09-12 Z/4573/15

TAK

200m K 113 NumerPDF 27.12/15