Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego
ZGORZELEC, 29.04.2017
Osobostarty wszystkie: 588 ( 333 ) K-170 M-163
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 581 ( 328 ) K-168 M-160
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

300m K 101 NumerPDF

2
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

1000m M 102 NumerPDF

3
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

300m K 111 NumerPDF

4
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

300m K 103 NumerPDF

5
MISZCZYSZYN Ines 2002-01-31 Z/0967/17

TAK

300m K 104 NumerPDF

6
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

300m M 105 NumerPDF

7
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1000m M 103 NumerPDF 2:39.47/16

8
WOJTAK Adriana 2002-08-10 Z/0964/17

TAK

300m K 107 NumerPDF

9
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07

300m M 101 NumerPDF 36.86/16

 
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 56 ( 31 ) K-19 M-12
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMUS Maciej 1998-03-20 Z/0302/14

2016

Młot M U20 (6kg) 73 NumerPDF

2
ADAMUS Maciej 1998-03-20 Z/0302/14

2016

Dysk M U20 (1.75kg) 73 NumerPDF 41.81/16

3
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

TAK

W dal K 71 NumerPDF 4.50/16

4
BARANOWSKA Karolina 2001-02-03 Z/3143/15

TAK

Wzwyż K 71 NumerPDF 1.40/16

5
BARYŁA Martyna 2002-01-20 Z/3144/15

TAK

W dal K 82 NumerPDF 4.51/16

6
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

600m M 26 NumerPDF

7
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 68 NumerPDF

8
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 68 NumerPDF 7.07/16

9
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

W dal M 33 NumerPDF

10
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

60m M 33 NumerPDF

11
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

150 m K 70 NumerPDF 19.36/16

12
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

300m K 70 NumerPDF 43.80/16

13
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

200m pł K 70 NumerPDF

14
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

60m K 74 NumerPDF 8.75/15

15
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

150 m K 74 NumerPDF 21.02/15

16
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

W dal M 47 NumerPDF

17
DZIUBIŃSKI Grzegorz 2003-11-12 Z/1791/17

TAK

60m M 47 NumerPDF

18
GŁÓD Oliwia 1999-01-06 Z/0427/15

2016

300m K 36 NumerPDF 44.35/15

19
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

60m M 60 NumerPDF

20
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

150m M 60 NumerPDF

21
GRĘDZIŃSKA Katarzyna 2000-03-04 Z/0106/15

TAK

W dal K 80 NumerPDF 4.88/16

22
JUNG Patrycja 2003-08-30 Z/1790/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 28 NumerPDF

23
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U16 (1kg) 91 NumerPDF 42.56/16

24
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U16 (5kg) 91 NumerPDF 12.55/16

25
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 43 NumerPDF

26
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 43 NumerPDF

27
MILEWSKA Oliwia 2002-09-08 Z/2148/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 43 NumerPDF 7.08/16

28
MILEWSKA Oliwia 2002-09-08 Z/2148/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 43 NumerPDF 18.67/16

29
MOTYL Aniela 2002-06-22 Z/1793/17

TAK

600m K 45 NumerPDF

30
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K 40 NumerPDF

31
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

60m K 35 NumerPDF

32
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

150 m K 35 NumerPDF

33
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 42 NumerPDF 31.44/16

34
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 42 NumerPDF 10.02/16

35
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

300m K 85 NumerPDF

36
POLEROWICZ Ada 2002-08-30 Z/3133/15

TAK

W dal K 85 NumerPDF 4.77/16

37
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 91 NumerPDF

38
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 91 NumerPDF

39
PYTLAK Piotr 1999-04-14 Z/0428/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 85 NumerPDF

40
PYTLAK Piotr 1999-04-14 Z/0428/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 85 NumerPDF

41
SKARBEK Kornelia 2003-08-14 Z/1792/17

TAK

300m K 66 NumerPDF

42
SOLCZYŃSKI Daniel 2002-01-30 Z/1794/17

TAK

300m M 38 NumerPDF

43
SOLCZYŃSKI Daniel 2002-01-30 Z/1794/17

TAK

60m M 38 NumerPDF

44
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 90 NumerPDF 12.86/16

45
SZAŁAŃSKA Daria 2000-12-28 Z/3129/15

TAK

Oszczep K (600) 90 NumerPDF

46
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 37 NumerPDF

47
¦LAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 37 NumerPDF

48
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

W dal K 72 NumerPDF 4.72/16

49
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 72 NumerPDF 8.25/16

50
TOMASZEWSKA Aleksandra 2001-08-03 Z/3135/15

TAK

100m pł K 72 NumerPDF

51
WALAK Amelia 2003-07-26 Z/1795/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF

52
WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 Z/3134/15

TAK

110m M (91.4) U18 95 NumerPDF

53
WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 Z/3134/15

TAK

200m pł M 95 NumerPDF

54
WOJCIECHOWSKI Remigiusz 2001-03-06 Z/3134/15

TAK

300m M 95 NumerPDF 40.76/16

55
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Dysk K (1kg) 93 NumerPDF 33.17/16

56
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Kula K (4kg) 93 NumerPDF

 
LKS Polkowice Osobostarty: 18 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKI Jakub 1999-02-18 Z/2186/15

TAK

60m M 1 NumerPDF

2
JAKUBOWSKI Jakub 1999-02-18 Z/2186/15

TAK

Oszczep M (800) 1 NumerPDF

3
JAKUBOWSKI Jakub 1999-02-18 Z/2186/15

TAK

150m M 1 NumerPDF

4
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF

5
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

2016

Oszczep M U18 (700) 3 NumerPDF

6
KRAWCZYK Kamil 1999-04-19 Z/2187/15

TAK

150m M 5 NumerPDF

7
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Dysk K (1kg) 8 NumerPDF

8
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 8 NumerPDF 11.35/16

9
LENIART Szymon 2000-09-06 Z/1277/16

2016

Oszczep M U18 (700) 5 NumerPDF 42.62/16

10
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

150 m K 7 NumerPDF

11
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF

12
MODLIBOREK Dominik 1998-10-31 Z/1452/14

TAK

150m M 5 NumerPDF

13
PRZYGODA Michał 1999-02-27 Z/0442/15

TAK

150m M 12 NumerPDF 18.88/13

14
RACHWALSKA Dorota 1996-09-28 Z/0987/12

TAK

Oszczep K (600) 1 NumerPDF 45.31/15

15
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

150m M 5 NumerPDF 16.71/15

16
¦LIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

2016

Kula M U18 (5kg) 7 NumerPDF 13.80/16

17
¦LIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 7 NumerPDF

18
¦WIDZIŃSKA Zuzanna 2002-07-10

300m K 10 NumerPDF

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 24 ( 12 ) K-1 M-11
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

150m M 116 NumerPDF

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

60m M 116 NumerPDF

3
CZARNECKI Jan 2000-04-14 Z/6034/15

TAK

150m M 113 NumerPDF

4
CZARNECKI Jan 2000-04-14 Z/6034/15

TAK

60m M 113 NumerPDF

5
DYŁA Klaudiusz 2002-09-09

200m pł M 107 NumerPDF

6
DYŁA Klaudiusz 2002-09-09

60m M 107 NumerPDF

7
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

60m M 103 NumerPDF

8
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

W dal M 103 NumerPDF 5.34/16

9
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

300m M 103 NumerPDF 40.73/16

10
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

60m K 122 NumerPDF

11
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

150 m K 122 NumerPDF

12
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

600m M 105 NumerPDF 1:42.40/16

13
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

150m M 105 NumerPDF 20.11/16

14
MAZUR Maciej 2002-04-17 Z/1651/16

TAK

Wzwyż M 107 NumerPDF 1.65/16

15
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

60m M 101 NumerPDF 8.21/16

16
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

150m M 101 NumerPDF 19.67/16

17
SZELˇG Kacper 2002-03-22 Z/0723/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 105 NumerPDF

18
SZELˇG Kacper 2002-03-22 Z/0723/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 105 NumerPDF

19
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Dysk M (2kg) 130 NumerPDF

20
SZOZDA Mateusz 1997-02-04 Z/0986/13

TAK

Kula M (7.26kg) 130 NumerPDF

21
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

60m M 102 NumerPDF 8.89/16

22
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

300m M 102 NumerPDF 47.22/16

23
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

300m M 104 NumerPDF

24
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

60m M 104 NumerPDF

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 78 ( 39 ) K-21 M-18
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURAK Katarzyna 2001-01-08 Z/2423/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 10.28/16

2
CYSEWSKA Julia 2003-05-16 Z/0838/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 45 NumerPDF

3
CYSEWSKA Julia 2003-05-16 Z/0838/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 45 NumerPDF

4
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Młot M U16 (5kg) 41 NumerPDF 33.29/16

5
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF 43.13/16

6
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 41 NumerPDF 9.85/16

7
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 41 NumerPDF 29.20/16

8
DRUŻGA Miłosz 2003-10-21 Z/0837/17

TAK

1000m M 273 NumerPDF

9
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

150 m K 69 NumerPDF

10
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF 1.15/15

11
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

200m pł K 44 NumerPDF

12
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

80m pł K 44 NumerPDF

13
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 49 NumerPDF

14
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 49 NumerPDF

15
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01

W dal K 33 NumerPDF

16
GUZOWSKA Karolina 2005-04-01

60m K 33 NumerPDF 9.79/16

17
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

600m M 34 NumerPDF 1:34.72/16

18
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

200m pł K 38 NumerPDF

19
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

80m pł K 38 NumerPDF

20
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Oszczep K (600) 63 NumerPDF

21
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

W dal K 63 NumerPDF 5.04/16

22
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K 63 NumerPDF 9.56/16

23
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2016

Trójskok M 26 NumerPDF 13.92/14

24
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2016

W dal M 26 NumerPDF 6.97/16

25
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

110m M (91.4) U18 34 NumerPDF 17.51/16

26
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Tyczka M 34 NumerPDF 2.80/16

27
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Wzwyż M 34 NumerPDF 1.68/16

28
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

150 m K 42 NumerPDF

29
KARABAN Dominika 2003-01-01

Oszczep K U16 (500) 33 NumerPDF

30
KARABAN Dominika 2003-01-01

Kula K U16 (3kg) 33 NumerPDF

31
KARABAN Dominika 2003-01-01

Dysk K U16 (0.75kg) 33 NumerPDF

32
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

110m M (91.4) U18 43 NumerPDF 15.83/16

33
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Wzwyż M 43 NumerPDF 1.71/16

34
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Tyczka M 43 NumerPDF 3.30/16

35
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

60m K 40 NumerPDF

36
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 40 NumerPDF 30.40/16

37
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 40 NumerPDF 25.36/16

38
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25

600m K 37 NumerPDF

39
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

2016

Młot M (7.26kg) 51 NumerPDF 52.40/16

40
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 38.98/15

41
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 42 NumerPDF 14.57/16

42
KOZAR Letycja 2004-01-31

W dal K 32 NumerPDF

43
KOZAR Letycja 2004-01-31

300m K 32 NumerPDF

44
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 1 NumerPDF

45
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

W dal M 1 NumerPDF

46
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

1000m M 50 NumerPDF 3:52.98/15

47
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

Oszczep M (800) 33 NumerPDF

48
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

1000m M 33 NumerPDF 3:18.67/16

49
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF

50
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 47 NumerPDF 34.71/16

51
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25

200m pł K 33 NumerPDF

52
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25

60m K 33 NumerPDF

53
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

110m M (99.1) U20 42 NumerPDF

54
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

300m M 42 NumerPDF 38.14/16

55
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

60m K 55 NumerPDF 8.49/16

56
PRZYSTARZ Magdalena 2001-07-09 Z/2501/15

TAK

300m K 55 NumerPDF 43.46/16

57
ROGULA Julia 2002-10-20 Z/0765/16

TAK

300m K 39 NumerPDF 43.67/16

58
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF

59
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 35 NumerPDF

60
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF

61
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

150m M 39 NumerPDF

62
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

110m M (99.1) U20 39 NumerPDF

63
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

Oszczep M (800) 50 NumerPDF 54.50/15

64
STEC Kacper 2003-01-01

Oszczep M U16 (600) 34 NumerPDF

65
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 49 NumerPDF 22.48/16

66
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 49 NumerPDF

67
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 49 NumerPDF 9.12/16

68
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 49 NumerPDF 24.47/16

69
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

80m pł K 38 NumerPDF

70
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

Wzwyż K 38 NumerPDF 1.35/16

71
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

300m M 41 NumerPDF

72
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Tyczka M 41 NumerPDF

73
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Wzwyż M 41 NumerPDF

74
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

1000m K 72 NumerPDF

75
ZAKRZEWSKA Natalia 2001-09-03 Z/3048/15

TAK

600m K 51 NumerPDF

76
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

110m M (91.4) U16 33 NumerPDF 17.94/16

77
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Wzwyż M 33 NumerPDF 1.50/16

78
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

200m pł M 33 NumerPDF 31.25/16

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 79 ( 41 ) K-21 M-20
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Joanna 1997-09-23 Z/0578/14

TAK

1000m K 52 NumerPDF 3:26.61/15

2
ADAMSKI Michał 2000-08-29 Z/3597/15

TAK

1000m M 506 NumerPDF 3:01.91/16

3
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/2106/17

TAK

1000m K 24 NumerPDF

4
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

150 m K 78 NumerPDF

5
BALASZCZUK Julia 1998-10-15 Z/0359/16

TAK

300m K 78 NumerPDF 48.94/16

6
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

150 m K 517 NumerPDF

7
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

300m K 517 NumerPDF 50.79/16

8
BOROWSKA Natalia 2000-10-23 Z/0582/17

TAK

150 m K 77 NumerPDF

9
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/2103/17

TAK

300m M 35 NumerPDF

10
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/2103/17

TAK

60m M 35 NumerPDF

11
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

600m K 43 NumerPDF 1:46.26/15

12
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

300m K 43 NumerPDF 43.21/16

13
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 509 NumerPDF 24.25/16

14
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

150 m K 509 NumerPDF

15
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

300m K 509 NumerPDF

16
DREWICZ Kamil 2000-06-25 Z/1869/17

TAK

150m M 73 NumerPDF

17
DREWICZ Kamil 2000-06-25 Z/1869/17

TAK

300m M 73 NumerPDF

18
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

600m M 49 NumerPDF 1:39.12/15

19
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

300m M 49 NumerPDF 38.07/16

20
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

60m K 10 NumerPDF 8.22/16

21
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

150 m K 10 NumerPDF

22
GORA Eliza 2000-08-26 Z/3256/15

TAK

150 m K 513 NumerPDF 20.44/16

23
GORA Eliza 2000-08-26 Z/3256/15

TAK

300m K 513 NumerPDF 44.18/16

24
GRZYWACZEWSKI Jan 2002-06-13 Z/0529/17

TAK

600m M 55 NumerPDF

25
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

60m K 78 NumerPDF

26
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

150 m K 78 NumerPDF

27
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

Oszczep K (600) 89 NumerPDF

28
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

W dal K 89 NumerPDF

29
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

300m K 89 NumerPDF

30
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

Oszczep K (600) 526 NumerPDF

31
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

W dal K 526 NumerPDF 4.19/16

32
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

Wzwyż K 526 NumerPDF

33
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

150m M 58 NumerPDF

34
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

300m M 58 NumerPDF

35
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 25 NumerPDF 9.49/16

36
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

W dal M 25 NumerPDF 6.08/16

37
KAWALER Wojciech 1998-01-05 Z/0155/14

TAK

60m M 25 NumerPDF 8.09/16

38
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

Oszczep K (600) 510 NumerPDF

39
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

W dal K 510 NumerPDF 3.35/16

40
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

300m K 510 NumerPDF 50.75/16

41
KO¦CIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

300m K 48 NumerPDF 46.74/16

42
KO¦CIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

150 m K 48 NumerPDF

43
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

Oszczep K (600) 501 NumerPDF

44
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

W dal K 501 NumerPDF 4.18/16

45
KOWAL Karolina 2000-03-18 Z/3686/15

TAK

Wzwyż K 501 NumerPDF 1.25/16

46
KRĘŻEL Jakub 2001-03-17 Z/2132/15

TAK

1000m M 73 NumerPDF 3:21.01/15

47
ŁASKA Aleksandra 2000-12-18 Z/1082/15

TAK

150 m K 74 NumerPDF

48
ŁASKA Aleksandra 2000-12-18 Z/1082/15

TAK

300m K 74 NumerPDF 47.50/16

49
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

300m K 49 NumerPDF 50.64/16

50
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

60m K 49 NumerPDF 8.80/16

51
MICHALSKI Dominik 1999-10-12 Z/4347/15

TAK

1000m M 65 NumerPDF 2:51.09/16

52
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/2102/17

TAK

300m M 23 NumerPDF

53
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/2102/17

TAK

60m M 23 NumerPDF

54
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

600m M 57 NumerPDF 1:32.48/16

55
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

600m M 36 NumerPDF

56
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

1000m K 58 NumerPDF 3:07.42/16

57
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

600m K 58 NumerPDF 1:44.24/16

58
POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 Z/0733/15

TAK

150m M 83 NumerPDF 16.70/16

59
POSTUMENT Dariusz 1999-02-08 Z/0733/15

TAK

300m M 83 NumerPDF 35.58/16

60
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

150 m K 62 NumerPDF

61
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

300m K 62 NumerPDF 42.49/16

62
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

150m M 516 NumerPDF 17.73/16

63
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

W dal M 516 NumerPDF 5.82/16

64
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/2107/17

TAK

300m M 22 NumerPDF

65
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/2107/17

TAK

60m M 22 NumerPDF

66
SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 Z/2382/16

TAK

W dal M 520 NumerPDF 5.03/16

67
SIBOROWSKI Jakub 2002-10-28 Z/2382/16

TAK

150m M 520 NumerPDF

68
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

60m K 51 NumerPDF

69
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

300m K 51 NumerPDF

70
SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 Z/3621/15

TAK

300m K 54 NumerPDF 44.02/16

71
SMOLEŃ Sylwia 1999-09-28 Z/3621/15

TAK

150 m K 54 NumerPDF 22.29/15

72
STACH Wojciech 2000-04-15 Z/2905/16

TAK

150m M 85 NumerPDF

73
STACH Wojciech 2000-04-15 Z/2905/16

TAK

300m M 85 NumerPDF

74
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

150m M 512 NumerPDF 16.84/16

75
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

300m M 512 NumerPDF 37.72/16

76
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

150m M 502 NumerPDF 18.56/16

77
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

300m M 502 NumerPDF

78
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

150m M 515 NumerPDF 16.80/16

79
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

300m M 515 NumerPDF 37.08/16

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 72 ( 40 ) K-19 M-21
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŻUŃSKA Klara 2000-02-23 Z/2295/15

TAK

Oszczep K (600) 7 NumerPDF

2
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 111 NumerPDF 28.84/16

3
DOWGIAŁŁO Jan 2001-09-01 Z/2449/16

2016

Młot M U18 (5kg) 3 NumerPDF 28.64/16

4
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

Oszczep K (600) 109 NumerPDF

5
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

100m pł K 109 NumerPDF

6
GAŁUCKA Karolina 1999-03-09 Z/1040/15

TAK

W dal K 109 NumerPDF 4.92/16

7
GODOS Dionizy 1954-06-06

60m M 10 NumerPDF

8
GODOS Dionizy 1954-06-06

150m M 10 NumerPDF

9
GODOS Dionizy 1954-06-06

300m M 10 NumerPDF

10
JAKIEL Jowita 2001-07-05

W dal K 15 NumerPDF

11
JAKIEL Jowita 2001-07-05

150 m K 15 NumerPDF

12
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 109 NumerPDF 41.36/16

13
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Wzwyż M 109 NumerPDF

14
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

110m M (91.4) U16 109 NumerPDF

15
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 113 NumerPDF 21.58/16

16
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 113 NumerPDF 8.99/16

17
KŁOSOWSKI Piotr 2002-09-29 Z/1039/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 110 NumerPDF 25.03/16

18
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 35 NumerPDF 32.85/16

19
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 11.09/16

20
ŁAPCZYŃSKA Kamila 2001-11-08 Z/6262/15

2016

60m K 15 NumerPDF 8.59/16

21
ŁAPCZYŃSKA Kamila 2001-11-08 Z/6262/15

2016

150 m K 15 NumerPDF

22
ŁATA Paulina 2001-08-30 Z/2447/16

2016

Oszczep K (600) 11 NumerPDF

23
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

150m M 25 NumerPDF 18.20/15

24
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

300m M 25 NumerPDF 37.01/15

25
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

TAK

200m pł K 11 NumerPDF

26
MARCINÓW Wiktoria 2002-03-31 Z/2329/16

TAK

150 m K 11 NumerPDF

27
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 109 NumerPDF

28
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 109 NumerPDF

29
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 13 NumerPDF 28.82/16

30
MICHALUK Julia 2002-08-04 Z/2318/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF 8.46/16

31
MIKOŁAJCZYK Jakub 2001-02-14 Z/2156/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 14 NumerPDF 34.95/16

32
MROZIŃSKI Konrad 2002-01-07 Z/2079/17

TAK

300m M 113 NumerPDF

33
MROZIŃSKI Konrad 2002-01-07 Z/2079/17

TAK

W dal M 113 NumerPDF

34
NOWAK Nikola 1998-03-28 Z/1033/14

2016

Wzwyż K 2 NumerPDF 1.63/15

35
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

110m M (91.4) U18 115 NumerPDF 15.61/16

36
PARADA Adrian 2000-03-16 Z/5250/15

TAK

Trójskok M 110 NumerPDF 12.64/16

37
PARADA Adrian 2000-03-16 Z/5250/15

TAK

W dal M 110 NumerPDF 6.08/16

38
PIOSNA Sandra 1998-11-08 Z/0957/14

TAK

300m K 104 NumerPDF

39
PIOSNA Sandra 1998-11-08 Z/0957/14

TAK

600m K 104 NumerPDF 2:01.04/12

40
POTYCZKA Jakub 2001-09-29 Z/2155/16

TAK

Wzwyż M 7 NumerPDF 1.45/16

41
POTYCZKA Jakub 2001-09-29 Z/2155/16

TAK

110m M (91.4) U18 7 NumerPDF

42
POTYCZKA Jakub 2001-09-29 Z/2155/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 7 NumerPDF

43
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Oszczep M (800) 9 NumerPDF 57.64/16

44
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 9 NumerPDF 48.36/16

45
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 10 NumerPDF 31.96/16

46
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 10 NumerPDF 29.41/16

47
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

150 m K 112 NumerPDF 20.04/16

48
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

Oszczep K (600) 112 NumerPDF

49
RAKOWIEC Kamila 2001-02-01 Z/2292/15

2016

W dal K 112 NumerPDF 3.96/15

50
RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 Z/2269/16

TAK

1000m M 6 NumerPDF 2:53.66/16

51
SMOLSKA Cynthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 11.12/16

52
SMOLSKA Cynthia 2001-12-29 Z/6256/15

2016

Dysk K (1kg) 11 NumerPDF 20.15/16

53
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 13 NumerPDF 24.66/16

54
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF

55
SZWEC Małgorzata 1991-04-12 Z/4896/11

2013

Oszczep K (600) 1 NumerPDF 42.67/09

56
TOMASZEWSKI Wojciech 2001-01-02 Z/2034/17

TAK

Trójskok M 114 NumerPDF

57
TOMCZYK Dawid 2000-09-06 Z/2302/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 11 NumerPDF 12.66/16

58
TOMCZYK Dawid 2000-09-06 Z/2302/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 11 NumerPDF 56.12/16

59
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M 21 NumerPDF 3.35/16

60
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

Trójskok M 32 NumerPDF

61
URBAN Paweł 1999-05-22 Z/1044/15

TAK

Oszczep M (800) 114 NumerPDF

62
URBAN Paweł 1999-05-22 Z/1044/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 114 NumerPDF

63
WARCHOŁ Mateusz 1997-01-03 Z/1103/13

2016

Młot M (7.26kg) 40 NumerPDF

64
WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 Z/2290/15

TAK

Trójskok K 111 NumerPDF

65
WASIELEWSKA Alicja 2001-05-23 Z/2290/15

TAK

100m pł K 111 NumerPDF

66
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

W dal M 111 NumerPDF 5.13/16

67
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U16 111 NumerPDF

68
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

Wzwyż M 111 NumerPDF

69
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 7 NumerPDF 43.22/16

70
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Dysk K (1kg) 7 NumerPDF

71
ZASADZIŃSKI Mateusz 2001-12-21 Z/2033/17

TAK

Trójskok M 115 NumerPDF

72
ZASADZIŃSKI Mateusz 2001-12-21 Z/2033/17

TAK

300m M 115 NumerPDF

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek ¦l±ski Osobostarty: 34 ( 21 ) K-13 M-8
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANCEWICZ Julia 2002-01-27 Z/0408/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 64 NumerPDF 8.35/16

2
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

150m M 51 NumerPDF

3
BIALIC Tomasz 2000-12-17 Z/1161/15

TAK

W dal M 51 NumerPDF 4.02/13

4
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 10.80/16

5
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

150 m K 22 NumerPDF

6
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

60m K 22 NumerPDF

7
GRASZA Wojciech 2002-06-22 Z/0406/16

TAK

1000m M 50 NumerPDF 3:05.59/16

8
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

300m K 18 NumerPDF 47.66/16

9
KATA Emilia 2002-04-04 Z/1176/15

TAK

80m pł K 18 NumerPDF 14.51/16

10
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 12 NumerPDF 10.40/16

11
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Oszczep K (600) 12 NumerPDF

12
KOBAK Tymoteusz 2001-05-27 Z/1165/15

TAK

1000m M 42 NumerPDF 2:53.05/16

13
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M 33 NumerPDF

14
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

300m K 72 NumerPDF 45.43/16

15
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-02 Z/1175/15

TAK

Wzwyż K 72 NumerPDF 1.40/16

16
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

150m M 62 NumerPDF

17
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M 62 NumerPDF 3.10/16

18
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

60m K 51 NumerPDF 9.31/16

19
MITER Martyna 2002-09-09 Z/0413/16

TAK

150 m K 51 NumerPDF

20
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

150 m K 33 NumerPDF

21
M¦CISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

300m K 33 NumerPDF

22
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 44 NumerPDF

23
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF

24
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15

Tyczka K 11 NumerPDF

25
SABADA Jakub 2003-05-06 Z/0461/17

TAK

Wzwyż M 11 NumerPDF

26
SOŁTYS Jakub 2003-04-22 Z/0465/17

TAK

Wzwyż M 44 NumerPDF

27
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 33 NumerPDF

28
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Wzwyż K 33 NumerPDF

29
TOMASZCZYK Kamila 2001-03-06 Z/1170/15

TAK

Oszczep K (600) 52 NumerPDF

30
TOMASZCZYK Kamila 2001-03-06 Z/1170/15

TAK

Wzwyż K 52 NumerPDF

31
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

150m M 67 NumerPDF

32
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

300m M 67 NumerPDF 40.48/16

33
WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 Z/1171/15

TAK

150 m K 30 NumerPDF

34
WOŁOSZYN Julia 2001-06-24 Z/1171/15

TAK

100m pł K 30 NumerPDF

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 13 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZOP Szymon 2001-11-20

Oszczep M U18 (700) 240 NumerPDF

2
CZOP Szymon 2001-11-20

Kula M U18 (5kg) 240 NumerPDF

3
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 217 NumerPDF

4
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 217 NumerPDF

5
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 217 NumerPDF

6
PICHOWICZ Wojciech 1999-08-27 Z/0558/15

TAK

Wzwyż M 30 NumerPDF 1.95/15

7
SOPOĆKO Beata 2001-12-28 Z/1449/15

TAK

Oszczep K (600) 8 NumerPDF

8
SZWED Weronika 2000-05-17 Z/1138/15

TAK

150 m K 19 NumerPDF 19.89/16

9
SZWED Weronika 2000-05-17 Z/1138/15

TAK

60m K 19 NumerPDF

10
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

W dal M 32 NumerPDF

11
WÓJCIK Denis 2002-11-16 Z/0648/16

TAK

300m M 32 NumerPDF

12
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

Młot K U16 (3kg) 20 NumerPDF 23.20/16

13
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 20 NumerPDF 9.23/16

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 30 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 57 NumerPDF 39.88/16

2
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 57 NumerPDF 31.38/16

3
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 52 NumerPDF 28.29/16

4
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 52 NumerPDF 19.85/16

5
KAHLA Marcin 2002-03-05 Z/0457/16

TAK

600m M 51 NumerPDF 1:35.82/16

6
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

2016

Dysk K (1kg) 63 NumerPDF 26.40/16

7
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

2016

Młot K U18 (3kg) 63 NumerPDF 44.11/16

8
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

2016

Oszczep K (600) 61 NumerPDF

9
KRZYWAŃSKA Nina 2001-10-08 Z/3484/15

2016

Dysk K (1kg) 61 NumerPDF

10
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1000m M 1 NumerPDF

11
KU¦ Michał 2003-01-21 Z/0853/17

TAK

600m M 5 NumerPDF

12
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

60m K 15 NumerPDF 9.14/16

13
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

300m K 15 NumerPDF 46.96/16

14
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M 36 NumerPDF 2.50/16

15
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 36 NumerPDF

16
ORLIŃSKA Dominika 1998-01-30 Z/0931/14

2016

Oszczep K (600) 63 NumerPDF 48.64/16

17
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2016

150m M 50 NumerPDF

18
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

2016

300m M 50 NumerPDF 41.41/16

19
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 11 NumerPDF 33.02/16

20
PYC Julia 2002-06-01 Z/1687/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 11 NumerPDF

21
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

150m M 6 NumerPDF

22
RADOMSKI Błażej 2003-02-05 Z/0852/17

TAK

300m M 6 NumerPDF

23
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

80m pł K 13 NumerPDF

24
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

Wzwyż K 13 NumerPDF 1.35/16

25
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 13 NumerPDF

26
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

W dal M 3 NumerPDF

27
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

300m M 3 NumerPDF

28
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

300m K 52 NumerPDF 48.78/16

29
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

80m pł K 52 NumerPDF

30
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

200m pł K 52 NumerPDF 36.17/16

 
MLKS Rakowice Osobostarty: 17 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 26/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BESTYDZIŃSKI Bartosz 1999-11-11

1000m M 21 NumerPDF

2
GRABOWICZ Grzegorz 2002-01-07 Z/2433/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 28 NumerPDF 36.60/16

3
GRABOWICZ Grzegorz 2002-01-07 Z/2433/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 28 NumerPDF 10.94/16

4
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

300m K 36 NumerPDF 47.64/16

5
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

W dal K 36 NumerPDF 4.57/16

6
IZWORSKA Martyna 2002-01-04 Z/2856/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 36 NumerPDF 27.87/16

7
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03

Oszczep K U16 (500) 15 NumerPDF

8
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03

Kula K U16 (3kg) 15 NumerPDF

9
KOZDROWSKA Weronika 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

W dal K 33 NumerPDF

10
KOZDROWSKA Weronika 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

300m K 33 NumerPDF

11
MARUT Tomasz 1999-05-28 Z/2160/15

TAK

1000m M 24 NumerPDF 2:52.48/16

12
NALEPKA Marcin 1995-08-21

1000m M 25 NumerPDF

13
PROSKA Martyna 2002-07-17 Z/0937/17

TAK

1000m K 34 NumerPDF

14
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/0934/17

TAK

1000m M 25 NumerPDF

15
ZAJˇC Julia 2003-10-09 Z/0936/17

TAK

1000m K 36 NumerPDF

16
ZINÓW Michał 1996-04-12

W dal M 37 NumerPDF 5.00/16

17
ZINÓW Michał 1996-04-12

300m M 37 NumerPDF 43.35/16

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 20 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASZYŃSKI Jakub 2002-08-31 Z/1772/17

TAK

W dal M 1 NumerPDF

2
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

60m M 1 NumerPDF

3
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

W dal M 1 NumerPDF 5.25/16

4
DUBIŃSKA Anna 2000-02-10 Z/0401/17

TAK

60m K 7 NumerPDF

5
DUBIŃSKA Anna 2000-02-10 Z/0401/17

TAK

W dal K 7 NumerPDF

6
HERLICZKA MAGNUS 2003-01-04 Z/0324/17

TAK

W dal M 5 NumerPDF

7
KRÓLAK Kacper 2001-06-28 Z/1661/16

TAK

W dal M 11 NumerPDF 5.15/16

8
KRÓLAK Kacper 2001-06-28 Z/1661/16

TAK

60m M 11 NumerPDF

9
KUBÓW Magdalena 2002-03-10 Z/1780/17

TAK

W dal K 12 NumerPDF

10
NOWAK Noel 2003-11-26 Z/1788/17

TAK

150m M 11 NumerPDF

11
ROZWÓD Jakub 2002-02-13 Z/3528/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 1 NumerPDF

12
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

150m M 3 NumerPDF

13
SZKRAPKO Kacper 2000-08-10 Z/1394/15

TAK

60m M 3 NumerPDF

14
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

60m K 7 NumerPDF

15
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

150m M 4 NumerPDF

16
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

W dal M 4 NumerPDF 5.62/16

17
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

150 m K 5 NumerPDF

18
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K 5 NumerPDF

19
ZIEMBA Piotr 2001-03-01 Z/1182/15

TAK

60m M 69 NumerPDF

20
ZIEMBA Piotr 2001-03-01 Z/1182/15

TAK

W dal M 69 NumerPDF 5.59/16

 
MULKS Olimpia ¦widnica Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 03/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DROŻDŻ Anna 2003-12-10 Z/0259/16

TAK

300m K 9 NumerPDF

2
KALININ Dawid 2000-04-17 Z/0110/15

TAK

60m M 6 NumerPDF

3
KALININ Dawid 2000-04-17 Z/0110/15

TAK

300m M 6 NumerPDF 38.80/15

4
KLAG Alicja 2004-03-18

600m K 2 NumerPDF 1:57.34/16

5
OSIENIENKO Przemysław 1994-10-29 Z/0447/14

TAK

600m M 1 NumerPDF

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 80 ( 38 ) K-23 M-15
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIK Julia 2000-08-24 Z/1849/17

TAK

1000m K 470 NumerPDF

2
BOLIBOK Dominika 2002-12-18 Z/1636/17

TAK

600m K 460 NumerPDF

3
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

150 m K 426 NumerPDF

4
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

60m K 426 NumerPDF

5
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

150m M 416 NumerPDF

6
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

60m M 416 NumerPDF

7
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

300m M 416 NumerPDF 39.29/16

8
DOROSZ Monika 2002-04-29 Z/1633/17

TAK

300m K 422 NumerPDF

9
DULĘBA Wojciech 2001-01-09 Z/1848/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 456 NumerPDF

10
DULĘBA Wojciech 2001-01-09 Z/1848/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 456 NumerPDF

11
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 463 NumerPDF

12
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 463 NumerPDF

13
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K 463 NumerPDF 4.58/16

14
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

80m pł K 463 NumerPDF 15.53/16

15
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

300m K 463 NumerPDF 48.41/16

16
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

60m K 463 NumerPDF

17
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

1000m M 486 NumerPDF

18
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

1000m K 454 NumerPDF 3:39.15/16

19
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

1000m K 461 NumerPDF 3:16.68/16

20
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

300m M 460 NumerPDF

21
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

150m M 460 NumerPDF

22
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

60m M 460 NumerPDF

23
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

W dal M 454 NumerPDF

24
KACZMAR Jakub 2002-02-25 Z/0653/16

TAK

Wzwyż M 454 NumerPDF

25
KACZOR Weronika 2002-01-30 Z/0128/16

TAK

80m pł K 451 NumerPDF 14.36/16

26
KACZOR Weronika 2002-01-30 Z/0128/16

TAK

150 m K 451 NumerPDF 22.58/16

27
KALINOWSKI Sebastian 2001-01-20 Z/1847/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 476 NumerPDF

28
KALINOWSKI Sebastian 2001-01-20 Z/1847/17

TAK

Wzwyż M 476 NumerPDF

29
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

1000m M 491 NumerPDF 2:42.77/16

30
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

W dal K 458 NumerPDF

31
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

60m K 458 NumerPDF

32
KLIMOWICZ Małgorzata 2000-07-27 Z/0544/17

TAK

150 m K 458 NumerPDF

33
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1000m K 460 NumerPDF

34
KRZYWICKA Manuela 2002-09-13 Z/1640/17

TAK

150 m K 438 NumerPDF

35
KUMOSZ Wiktoria 2002-05-07 Z/1639/17

TAK

150 m K 11 NumerPDF

36
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

300m K 476 NumerPDF

37
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

W dal K 476 NumerPDF

38
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 476 NumerPDF

39
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 476 NumerPDF

40
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

60m K 476 NumerPDF

41
MAZIARZ Paweł 2001-01-29 Z/0545/17

TAK

Wzwyż M 477 NumerPDF

42
MAZIARZ Paweł 2001-01-29 Z/0545/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 477 NumerPDF

43
MUSIAŁ Julia 2002-07-15 Z/1637/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 13 NumerPDF

44
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 9 NumerPDF

45
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 9 NumerPDF

46
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 9 NumerPDF

47
POPIEL Kaja 2004-08-16

600m K 452 NumerPDF

48
RENDYCZ Emil 2002-08-16 Z/1634/17

TAK

W dal M 490 NumerPDF

49
REPLIN Nikola 2001-09-15 Z/0132/16

TAK

100m pł K 455 NumerPDF

50
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 471 NumerPDF

51
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 471 NumerPDF

52
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

150 m K 471 NumerPDF 19.96/16

53
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

60m K 471 NumerPDF 8.89/16

54
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

1000m M 418 NumerPDF 2:45.44/16

55
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 400 NumerPDF

56
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

Wzwyż M 400 NumerPDF

57
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

300m M 400 NumerPDF

58
SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 Z/5626/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 489 NumerPDF 21.38/16

59
SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 Z/5626/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 489 NumerPDF

60
SZNAJDROWICZ Dawid 2001-09-25 Z/5626/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 489 NumerPDF 10.57/16

61
SZPAK Laura 2002-12-26 Z/1769/17

TAK

150 m K 438 NumerPDF

62
TYLICKA Estera 2002-04-20 Z/1632/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 5 NumerPDF

63
WERNER Kamil 1999-12-03 Z/0360/15

TAK

1000m M 483 NumerPDF 2:40.76/16

64
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 8 NumerPDF

65
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 8 NumerPDF

66
WISZNIEWSKA Natalia 2002-11-30 Z/1638/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 8 NumerPDF

67
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

150m M 485 NumerPDF 16.92/16

68
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

60m M 485 NumerPDF 7.52/16

69
WŁODARCZYK Filip 1997-08-01 Z/0064/13

TAK

300m M 485 NumerPDF 36.83/16

70
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

300m M 480 NumerPDF 35.38/16

71
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

60m M 480 NumerPDF 7.96/16

72
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

150m M 480 NumerPDF 16.96/16

73
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

Oszczep K (600) 402 NumerPDF

74
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

W dal K 402 NumerPDF 4.31/16

75
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

60m K 402 NumerPDF 8.45/16

76
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 402 NumerPDF

77
WYSOTA Karolina 2000-10-02 Z/2466/15

TAK

150 m K 402 NumerPDF 19.57/16

78
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

W dal K 445 NumerPDF

79
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

150 m K 445 NumerPDF

80
ŻUK Aleksandra 2000-04-08

60m K 445 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SS MKS Parasol Wrocław Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

300m M 100 NumerPDF 37.20/16

2
PUKACZ Dawid 2000-02-22 Z/2793/15

TAK

150m M 100 NumerPDF 17.25/16

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 5 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FICA Michał 2001-12-04 Z/2603/15

TAK

1000m M 10 NumerPDF 3:10.15/15

2
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

1000m M 12 NumerPDF

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

300m M 11 NumerPDF 40.39/16

4
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

60m M 11 NumerPDF 8.09/16

5
MATKOWSKI Michał 2001-11-02 Z/0212/17

TAK

1000m M 10 NumerPDF

 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOREK Ines 2003-04-15 Z/1612/17

TAK

300m K 675 NumerPDF

2
CIEPLUCH Wiktoria 2003-08-16 Z/1622/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 798 NumerPDF

3
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

1000m M 333 NumerPDF

4
DZIDO Kacper 2003-09-18 Z/1621/17

TAK

300m M 654 NumerPDF

5
GARBERA Wiktoria 2003-06-28 Z/1611/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 767 NumerPDF

6
HRECZANY Gabriela 2001-01-18 Z/1071/17

TAK

300m K 854 NumerPDF

7
JACHIMKOWSKA Julia 2007-03-03 Z/1624/17

TAK

300m K 234 NumerPDF

8
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

300m M 109 NumerPDF

9
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

TAK

600m M 675 NumerPDF

10
MICHAŁEK Klaudia 2003-08-31 Z/1617/17

TAK

600m K 321 NumerPDF

11
MURDZA Aleksandra 2003-06-24 Z/1614/17

TAK

300m K 298 NumerPDF

12
PRÓCHNICKI Maksymilian 2003-03-09

600m M 275 NumerPDF

13
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

600m M 101 NumerPDF 1:32.07/16

14
SARZYŃSKA Ewa 2003-02-13 Z/1620/17

TAK

300m K 345 NumerPDF

15
SŁOMKA Justyna 2000-07-16 Z/3668/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 222 NumerPDF 12.96/16

16