Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu
BIELSKO-BIAŁA, 03.05.2017
Osobostarty wszystkie: 113 ( 92 ) K-57 M-35
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
niestowarzyszony Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALISZEWSKI Andrzej 1957-05-22

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 48.59/14

2
MALISZEWSKI Andrzej 1957-05-22

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 11 ) K-7 M-4
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 18 ( 11 ) K-7 M-4
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BADZIOCH Amelia 2003-11-06 Z/1911/17

TAK

100m K 511 NumerPDF

2
BADZIOCH Amelia 2003-11-06 Z/1911/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 511 NumerPDF

3
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

100m K 433 NumerPDF

4
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

300m K 433 NumerPDF

5
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 336 NumerPDF 1.15/16

6
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

W dal M 336 NumerPDF 3.82/16

7
LISZKA Nikodem 2004-07-19

100m M 338 NumerPDF 16.12/16

8
LISZKA Nikodem 2004-07-19

300m M 338 NumerPDF 58.94/16

9
PETKA Adrian 1980-03-05

W dal M 330 NumerPDF

10
PETKA Adrian 1980-03-05

Wzwyż M 330 NumerPDF

11
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Wzwyż M 456 NumerPDF

12
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

W dal M 456 NumerPDF

13
SIERKA Ewa 1976-09-01

W dal K 333 NumerPDF

14
STAROŃ Emilia 2004-06-05 Z/2080/17

TAK

Wzwyż K 401 NumerPDF 1.19/16

15
STARZYCKA Julita 2004-04-19 Z/2081/17

TAK

Wzwyż K 238 NumerPDF 1.22/16

16
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

100m K 1545 NumerPDF

17
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

300m K 1545 NumerPDF

18
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

300m K 328 NumerPDF 55.87/16

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 93 ( 80 ) K-50 M-30
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LONDZIN Marcin 1992-04-01 Z/1615/11

TAK

150m M 305 NumerPDF 16.28/15

2
LONDZIN Marcin 1992-04-01 Z/1615/11

TAK

300m M 305 NumerPDF 34.37/14

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 29 ( 25 ) K-12 M-13
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARON Michał 2003-01-01

100m M 75 NumerPDF

2
CENDRZAK Michał 2003-05-25

1000m M 64 NumerPDF

3
CHWAJA Błażej 2003-05-05

1000m M 16 NumerPDF 2:58.29/16

4
CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 Z/6395/15

TAK

600m M 666 NumerPDF 1:28.98/15

5
DIDYK Krystian 2003-08-01 Z/3188/16

TAK

W dal M 30 NumerPDF 5.02/16

6
FAŁOWSKA Sonia 1999-11-18 Z/1760/16

TAK

1000m K 7 NumerPDF 3:30.69/16

7
HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 Z/1651/17

TAK

W dal K 8 NumerPDF 4.03/16

8
HARAŃCZYK Anna 2003-03-05 Z/1651/17

TAK

100m K 8 NumerPDF

9
HERZYK Paweł 2002-01-20 Z/3186/16

TAK

300m M 17 NumerPDF 40.79/16

10
IZYDOREK Michał 1999-07-24 Z/1690/16

TAK

1000m M 32 NumerPDF 3:05.76/16

11
KOPYTO Kamil 2003-12-17 Z/0913/17

TAK

1000m M 31 NumerPDF

12
KUBOSZEK Marta 2001-12-15 Z/0901/17

TAK

300m K 5 NumerPDF

13
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

1000m K 12 NumerPDF

14
OWCZORZ Piotr 2003-01-29 Z/3181/16

TAK

300m M 28 NumerPDF 39.54/16

15
PALA Jakub 2001-06-04 Z/1844/17

TAK

300m M 29 NumerPDF 40.84/16

16
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

150 m K 6 NumerPDF

17
PASOŃ Wiktoria 2001-12-20 Z/3473/15

TAK

100m K 6 NumerPDF 14.43/16

18
PIĘKO¦ Jonasz 2003-01-31

300m M 17 NumerPDF 51.22/15

19
PIWOWAR Michalina 2000-04-25 Z/1845/17

TAK

300m K 16 NumerPDF

20
SIUDA Nikola 2004-10-07

300m K 487 NumerPDF

21
¦LIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

150 m K 84 NumerPDF

22
¦LIWA Julia 2003-10-14 Z/3182/16

TAK

100m K 84 NumerPDF 13.45/16

23
¦LIWKA Oskar 2001-08-21 Z/3479/15

TAK

300m M 26 NumerPDF 42.64/16

24
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

150 m K 64 NumerPDF 28.82/10

25
TURKOWSKA Alicja 2001-12-12 Z/3477/15

TAK

100m K 64 NumerPDF 14.37/16

26
WANDOR Wiktoria 2003-06-25 Z/1649/17

TAK

600m K 414 NumerPDF 1:53.81/16

27
WRONA Martyna 2005-03-20

300m K 12 NumerPDF

28
ZWARDOŃ Wiktoria 2002-06-27 Z/1647/17

TAK

600m K 517 NumerPDF 1:52.65/16

29
ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 Z/3308/16

TAK

300m M 226 NumerPDF 38.93/16

 
MKS Czechowice-Dziedzice Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 49/SL/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRĘTOSZ Natalia 1999-06-16 Z/0367/15

TAK

300m K 36 NumerPDF 43.62/16

2
KU¦ Miłosz 2002-06-18 Z/1075/17

TAK

300m M 52 NumerPDF 43.00/16

3
OSTYŃSKA Justyna 2000-02-21 Z/4407/15

TAK

300m K 10 NumerPDF 45.14/14

 
----------
MKS Żywiec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 23/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIĘKIŃSKA Magdalena 1999-10-05 Z/0652/15

TAK

150 m K 99 NumerPDF 19.28/16

2
WˇSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

Wzwyż M 7777 NumerPDF 1.88/16

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARIK Natalia 2003-05-07 Z/1146/17

TAK

600m K 74 NumerPDF 1:58.98/16

2
ENGELMANN Weronika 2001-06-08 Z/2896/15

TAK

600m K 73 NumerPDF 1:38.67/16

3
GALUCH Vanessa 2003-09-23 Z/1148/17

TAK

600m K 73 NumerPDF 1:43.60

4
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

600m M 77 NumerPDF 1:27.90/16

5
KOWALSKA Agata 2002-01-13 Z/1303/16

TAK

300m K 70 NumerPDF 46.23/16

6
ŁABA Daniel 2003-08-30 Z/1153/17

TAK

600m M 82 NumerPDF 1:57.03/16

7
ŁOZIŃSKA Karolina 2002-11-01 Z/1306/16

TAK

600m K 82 NumerPDF 1:46.75/16

8
ŁUKASIK Martyna 2002-10-25 Z/1307/16

TAK

600m K 81 NumerPDF 1:47.13/16

9
MICHALIK Dominika 2000-07-23 Z/2768/15

TAK

600m K 71 NumerPDF 1:39.33/15

10
MIROWSKA Julia 2001-09-21 Z/2770/15

TAK

600m K 81 NumerPDF 1:46.58/16

11
MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 Z/1310/16

TAK

600m M 81 NumerPDF 1:27.85/16

12
MUSZAK Krystian 2001-09-13 Z/1316/16

TAK

600m M 73 NumerPDF 1:47.61/16

13
NIED¬WIED¬ Agnieszka 2002-01-21 Z/1311/16

TAK

300m K 75 NumerPDF 45.82/16

14
NOWAK Wiktoria 2001-08-23 Z/2772/15

TAK

300m K 74 NumerPDF 44.81/16

15
ROMBERG Adrian 2003-04-21 Z/1159/17

TAK

600m M 72 NumerPDF 1:31.40 1:43.18/16

16
SCHNEIDROWSKI Aron 2003-01-21 Z/1160/17

TAK

600m M 75 NumerPDF 1:34.20 1:41.03/16

17
TYPER Michalina 2001-08-06 Z/1317/16

TAK

600m K 76 NumerPDF 1:37.74/16

18
WÓJCIK Alicja 2003-06-23 Z/1162/17

TAK

600m K 80 NumerPDF 1:45.30 1:48.41/16

19
WYDERKA Maciej 2002-07-29 Z/1315/16

TAK

600m M 73 NumerPDF 1:24.61/16

20
ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 Z/1163/17

TAK

600m M 77 NumerPDF 1:45.72/16

 
MUKS SZS Cieszyn Osobostarty: 17 ( 13 ) K-12 M-1
NrLicencji: 19/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIE¦LAR Katarzyna 1999-11-22 Z/0530/15

TAK

600m K 945 NumerPDF 1:42.89/16

2
CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

150 m K 942 NumerPDF 19.71/16

3
CIE¦LAR Noemi 1998-05-12 Z/4379/15

TAK

300m K 942 NumerPDF 42.13/16

4
GÓRNIAK Samanta 2002-02-23 Z/1288/16

TAK

300m K 938 NumerPDF 46.14/16

5
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

150 m K 948 NumerPDF 21.08/16

6
LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 Z/4618/15

TAK

100m K 948 NumerPDF 13.46/16

7
LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 Z/1546/16

TAK

1000m M 941 NumerPDF 2:58.65/16

8
LIPKA Barbara 2000-11-12 Z/0763/16

TAK

600m K 946 NumerPDF

9
ŁUCZAK Julia 2003-10-04 Z/1371/17

TAK

300m K 934 NumerPDF 49.57/16

10
MOŁDRZYK Wiktoria 1999-07-30 Z/0532/15

TAK

600m K 947 NumerPDF 1:39.56/14

11
SZCZEPAŃSKA Iga 2003-02-02 Z/1370/17

TAK

600m K 941 NumerPDF

12
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

W dal K 939 NumerPDF 4.22/12

13
SZCZYPKA Magdalena 1999-08-28 Z/2252/16

TAK

100m K 939 NumerPDF 13.97/13

14
WAŁGA Hanna 2003-07-28 Z/1373/17

TAK

100m K 932 NumerPDF

15
ZAMORA Małgorzata 1999-10-06 Z/0531/15

TAK

600m K 949 NumerPDF 1:40.77/16

16
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

150 m K 939 NumerPDF 20.90/16

17
ZWIAS Justyna 1999-08-19 Z/1733/15

TAK

300m K 939 NumerPDF 44.56/16

 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 20 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇK Agata 2002-08-02 Z/2439/16

2016

300m K 167 NumerPDF 46.78/16

2
DZIUBA Klaudia 2003-10-17 Z/0752/17

TAK

1000m K 13 NumerPDF

3
GARUS Kamil 2002-01-23 Z/3618/16

TAK

300m M 169 NumerPDF 40.67/16

4
GATNARCZYK Paulina 2004-03-18

300m K 2 NumerPDF

5
GUTT Emilia 2003-11-05 Z/3619/16

TAK

150 m K 3 NumerPDF

6
GWÓŻDŻ Tomasz 2003-04-17

Dysk M U16 (1kg) 163 NumerPDF

7
KARDELA Julia 2003-04-24 Z/0753/17

TAK

300m K 5 NumerPDF

8
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

100m M 141 NumerPDF

9
KOSOWSKI Kamil 2001-03-31 Z/4893/15

2016

Wzwyż M 141 NumerPDF 1.70/16

10
LIZUREJ Kacper 2001-02-05 Z/4318/15

2016

600m M 137 NumerPDF 1:43.26/16

11
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26

Wzwyż K 10 NumerPDF

12
NOWAKOWSKA Inez 2003-12-26

100m K 10 NumerPDF

13
OLE¦ Daria 2003-01-26 Z/3622/16

TAK

150 m K 8 NumerPDF

14
OLE¦ Miłosz 2003-06-28 Z/3623/16

TAK

600m M 9 NumerPDF 2:01.27/16

15
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 13 NumerPDF

16
PODWOJSKA Katarzyna 2003-03-03 Z/3626/16

TAK

300m K 13 NumerPDF 49.04/16

17
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

W dal K 22 NumerPDF 4.60/16

18
ROJEK Natalia 2003-11-30 Z/3624/16

TAK

150 m K 22 NumerPDF

19
SZWELENGREBER Anna 2004-08-04

300m K 4 NumerPDF

20
WOWRA Klaudia 1998-06-04 Z/4714/15

2016

300m K 116 NumerPDF 41.86/16