Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski U20
I rzut, 12.05 -24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 1287 ( 1287 ) K-645 M-642
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 110 ( 110 ) K-50 M-60
 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1500m prz.K U18 47 NumerPDF 5:16.85 5:16.85/18

2
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

800m M U20 104 NumerPDF 2:09.98 2:09.98/18

3
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

800m K U20 234 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18

4
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

200m K U20 111 NumerPDF 28.48 28.48/18

5
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

200m M U20 430 NumerPDF 24.29 23.95/17

6
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M U20 447 NumerPDF 50.81 50.81/18

7
RYMUT Konrad 2003-07-21 Z/0965/17

TAK

400m M U20 105 NumerPDF 56.99 56.99/18

8
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

800m M U20 351 NumerPDF 1:55.62 1:55.62/18

9
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1500m M U20 114 NumerPDF

10
WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 Z/2601/15

TAK

400m pł M U20 1 NumerPDF 56.47 56.47/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K U20 55 NumerPDF 1.50 1.58/17

2
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

2000m prz.M U20 37 NumerPDF 6:28.81 6:11.71/16

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 42.81 42.81/18

4
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

10000 m ch K U20 61 NumerPDF 58:04 58:04/18

5
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K U20 69 NumerPDF 67.13 67.13/18

6
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K U20 63 NumerPDF 10.50 10.53/17

7
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

110m M (99.1) U20 43 NumerPDF 15.86 15.86/18

8
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 39.91 39.91/18

9
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 56.19 56.19/18

10
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K U20 (600) 40 NumerPDF 36.46 36.46/18

11
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 47 NumerPDF 31.35 32.59/17

12
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 10.77 10.77/18

13
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

400m pł M U20 42 NumerPDF 57.93 57.93/18

14
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

200m M U20 39 NumerPDF 23.54 23.27/17

15
RUDEK Anna 2001-06-15 Z/2499/15

TAK

100m pł K U18 56 NumerPDF 15.37 15.37/18

16
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

200m M U20 39 NumerPDF 24.46 24.46/18

17
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 50 NumerPDF 54.44 58.79/17

18
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 51 NumerPDF 50.53 52.64/17

19
WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 Z/2493/15

TAK

1500m prz.K U18 72 NumerPDF 5:49.81 5:49.81/18

20
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

110m M (91.4) U18 34 NumerPDF 15.84/17

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 Z/4584/15

TAK

200m M U20 705 NumerPDF 22.42 22.42/18

2
GˇSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 Z/2117/15

TAK

1500m M U20 64 NumerPDF 4:20.13 4:19.15/17

3
GÓRKA Beata 2000-07-19 Z/1079/15

TAK

200m K U20 502 NumerPDF 27.67 27.67/18

4
GROSICKI Wit 1999-08-03 Z/4342/15

TAK

3000m M U20 54 NumerPDF 9:34.46 9:32.22/16

5
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U20 714 NumerPDF 13.22 13.22/18

6
ŁYKO Anna 2001-05-30 Z/3600/15

TAK

Tyczka K U20 77 NumerPDF 3.80 3.90/17

7
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

800m M U20 700 NumerPDF 2:06.14 2:06.14/18

8
MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 Z/2692/15

TAK

W dal M U20 53 NumerPDF 6.31 6.55/17

9
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M U20 42 NumerPDF 4.20 4.20/18

10
PALUSZEK Anna 2000-08-22 Z/2802/15

TAK

100m K U20 710 NumerPDF 12.79 12.53/17

11
PAWELCZAK Karol 2000-01-20 Z/5624/15

TAK

400m M U20 57 NumerPDF 54.79 54.79/18

12
PIETROŃ Natalia 2000-08-08 Z/2118/15

TAK

100m pł K U20 40 NumerPDF 16.24 16.24/18

13
PISKOREK Aleksandra 2001-11-25 Z/3398/15

TAK

800m K U20 58 NumerPDF 2:20.14 2:18.27/17

14
RAK Jakub 2000-10-20 Z/0361/16

TAK

Trójskok M U20 516 NumerPDF 13.08 13.08/18

15
RODAK Weronika 2000-02-24 Z/1609/15

TAK

400m K U20 759 NumerPDF 58.89 58.89/18

16
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

200m K U20 706 NumerPDF 28.95/17

17
STOPA Artur 1999-09-23 Z/0360/16

TAK

400m M U20 512 NumerPDF 50.33 49.82/17

18
SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 Z/1867/17

TAK

100m M U20 708 NumerPDF 10.83 10.83/18

19
TABORSKI Andrzej 2003-04-24 Z/1262/18

TAK

100m M U20 702 NumerPDF 11.80 11.80/18

20
ŻYGADŁO Bogdan 1999-08-12 Z/3208/15

TAK

200m M U20 515 NumerPDF 22.89 22.76/16

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FERENC Łukasz 1999-07-12 Z/4488/15

TAK

400m pł M U20 27 NumerPDF

2
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M U20 666 NumerPDF 49.92 49.92/18

3
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M U20 605 NumerPDF 1.75 1.75/18

4
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 51.95 51.95/18

5
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 649 NumerPDF 29.52 29.52/18

6
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

200m M U20 607 NumerPDF 23.44 23.31/17

7
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 670 NumerPDF 44.38 44.38/18

8
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

200m M U20 25 NumerPDF 22.77 22.77/18

9
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 39.47 39.47/18

10
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

100m M U20 115 NumerPDF 13.15 11.97/15

11
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF 53.91 53.91/18

12
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF 15.50 15.50/18

13
RZE¬NICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 42.98 42.98/18

14
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

TAK

Wzwyż M U20 667 NumerPDF 2.01 2.01/18

15
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 643 NumerPDF 31.33 31.33/18

16
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M U20 628 NumerPDF 3.60 3.70/17

17
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 635 NumerPDF 15.12 15.12/18

18
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

100m pł K U18 614 NumerPDF

19
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 7 NumerPDF 39.61 39.61/18

20
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 54.79 54.79/18

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

W dal K U20 426 NumerPDF 4.22 4.22/18

2
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

100m M U20 400 NumerPDF 13.49 13.49/18

3
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

400m M U20 416 NumerPDF 51.76 51.76/18

4
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K U20 463 NumerPDF 5.09 5.09/18

5
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

100m M U20 400 NumerPDF 12.42 12.42/18

6
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

5000 m ch K U20 454 NumerPDF 34:37 34:37/18

7
GILETA Dominika 2000-07-06 Z/2643/15

TAK

800m K U20 461 NumerPDF 2:30.48 2:30.48/18

8
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

200m M U20 475 NumerPDF 25.49 25.49/18

9
KLATKA Łukasz 1999-03-04 Z/0357/15

TAK

3000m M U20 491 NumerPDF 9:10.89 9:10.89/18

10
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1500m prz.K U18 460 NumerPDF

11
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

1500m prz.K U18 476 NumerPDF

12
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

200m M U20 494 NumerPDF 24.51 24.51/18

13
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 9 NumerPDF 17.17 17.17/18

14
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1500m K U20 452 NumerPDF 5:24.86 5:24.86/18

15
ROSA Julia 2002-02-12 Z/5625/15

TAK

400m K U20 471 NumerPDF 60.74/17

16
RUSZKIEWICZ Filip 2001-05-30 Z/2645/15

TAK

3000m M U20 418 NumerPDF 9:34.62 9:23.61/17

17
SARGALSKI Szymon 2003-11-01 Z/0130/16

TAK

W dal M U20 400 NumerPDF 5.32 5.32/18

18
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

Wzwyż M U20 485 NumerPDF 1.50 1.50/18

19
SKOWRON Kazimierz 2001-09-19 Z/2236/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 400 NumerPDF 30.33 30.33/18

20
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

400m M U20 480 NumerPDF 50.21 50.21/18

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/0726/18

TAK

800m K U20 24 NumerPDF 2:38.84 2:38.84/18

2
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

100m pł K U18 22 NumerPDF 17.42 17.42/18

3
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

400m K U20 20 NumerPDF 63.90 61.87/17

4
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

200m K U20 25 NumerPDF 28.97 28.97/18

5
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

100m M U20 15 NumerPDF 12.00 12.00/18

6
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

400m K U20 26 NumerPDF 64.53 64.53/18

7
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

400m pł K U20 28 NumerPDF 66.68 66.68/18

8
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

100m pł K U20 39 NumerPDF 19.15 19.15/18

9
KLITKOWSKA Wiktoria 2000-12-27 Z/3900/15

TAK

400m pł K U20 21 NumerPDF 74.66 74.66/18

10
KO¦CIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

100m K U20 42 NumerPDF 13.39 13.26/17

11
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

3000m M U20 19 NumerPDF 9:25.21 9:25.21/18

12
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

100m K U20 43 NumerPDF 13.41 13.41/18

13
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

200m M U20 11 NumerPDF 24.84 24.84/18

14
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

1500m M U20 17 NumerPDF 4:23.78 4:23.78/18

15
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

Wzwyż K U20 20 NumerPDF 1.40 1.40/18

16
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

200m K U20 17 NumerPDF 24.86 24.86/18

17
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

100m M U20 14 NumerPDF 12.19 12.19/18

18
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

Wzwyż K U20 38 NumerPDF 1.40 1.40/18

19
SITKOWSKI Paweł 2001-06-22 Z/3685/15

TAK

W dal M U20 23 NumerPDF 5.24 5.24/18

20
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

110m M (91.4) U18 18 NumerPDF 15.58 15.58/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 116 ( 116 ) K-65 M-51
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K U20 873 NumerPDF 2:16.96 2:14.13/17

2
BARTOSZEK Jakub 2000-06-09 Z/0139/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 878 NumerPDF 56.23 56.23/18

3
BISKUP Marcin 1999-12-28 Z/0201/15

TAK

1500m M U20 850 NumerPDF 3:54.64 3:54.64/18

4
CHMARA Sebastian 1999-12-06 Z/0579/15

TAK

Tyczka M U20 850 NumerPDF 4.60 4.60/18

5
FORC Wiktoria 2002-08-05 Z/0082/16

TAK

400m K U20 859 NumerPDF 56.91 56.91/18

6
HARASIM Katarzyna 2001-08-01 Z/3155/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 216 NumerPDF 53.18 53.18/18

7
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K U20 864 NumerPDF 4.06/17

8
KASZYŃSKI Dawid 2002-04-29 Z/0089/15

TAK

100m M U20 870 NumerPDF 11.09 11.09/18

9
KOKOSZEWSKI Oskar 2000-01-20 Z/3150/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 888 NumerPDF 15.44 15.44/18

10
KOŃCZAL Wiktoria 2000-04-30 Z/5817/15

TAK

100m K U20 875 NumerPDF 12.79 12.40/17

11
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

100m M U20 874 NumerPDF 11.18 11.18/18

12
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

Tyczka K U20 880 NumerPDF 3.40/17

13
ORSZAGH Natalia 2002-11-28 Z/0163/16

TAK

200m K U20 872 NumerPDF 26.21 26.21/18

14
PACZYŃSKA Wiktoria 1999-02-01 Z/0245/15

TAK

400m K U20 867 NumerPDF 59.10 58.51/17

15
PIASECKI Ryszard 2001-09-29 Z/0948/18

TAK

400m M U20 883 NumerPDF 50.14 50.14/18

16
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

100m K U20 873 NumerPDF 12.13 12.13/18

17
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwyż K U20 886 NumerPDF 1.70 1.76/16

18
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

100m pł K U20 881 NumerPDF 14.26 13.94/17

19
ZARĘBA Weronika 2001-12-12 Z/0069/15

TAK

Wzwyż K U20 878 NumerPDF 1.65 1.65/18

20
ŻYGOWSKI Damian 2001-04-06 Z/6140/15

TAK

400m M U20 852 NumerPDF 50.61 50.61/18

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 16 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M U20 15 NumerPDF 1:50.39 1:50.39/18

2
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

200m K U20 963 NumerPDF 30.14 30.14/18

3
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M U20 349 NumerPDF 14.21/17

4
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M U20 514 NumerPDF 1.80 1.86/17

5
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

100m M U20 388 NumerPDF 11.28/16

6
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

2000m prz.K U20 41 NumerPDF 7:37.31/16

7
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

800m M U20 307 NumerPDF 1:53.31 1:52.03/17

8
LE¦NIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K U20 677 NumerPDF 13.33 13.33/18

9
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

400m K U20 843 NumerPDF

10
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

1500m K U20 47 NumerPDF 4:24.94/17

11
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

1500m M U20 44 NumerPDF

12
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

1500m prz.K U18 344 NumerPDF

13
STROJNA Julia 1999-09-03 Z/0548/15

TAK

100m K U20 22 NumerPDF 13.12/16

14
SZWARNOWSKI Tadeusz 2003-10-10 Z/1269/17

TAK

200m M U20 678 NumerPDF

15
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K U20 66 NumerPDF 2:26.58/17

16
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M U20 325 NumerPDF 50.89 50.89/18

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 20 ( 20 ) K-11 M-9
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMURZYŃSKI Robert 2002-01-15 Z/2670/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 906 NumerPDF 54.84 54.84/18

2
CIENIAWSKA Patrycja 2002-09-17 Z/0852/16

TAK

W dal K U20 927 NumerPDF 4.81 5.09/17

3
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

800m M U20 931 NumerPDF 2:09.94 2:09.94/18

4
GORNOWICZ Daria 2002-10-27 Z/3312/16

TAK

400m K U20 900 NumerPDF 60.85 60.85/18

5
GÓRECKA Marta 2001-02-11 Z/6275/15

TAK

200m K U20 902 NumerPDF 28.09 28.09/18

6
GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 Z/5646/15

TAK

800m M U20 909 NumerPDF 1:58.56 1:58.56/18

7
KARNAS Katarzyna 2001-11-24 Z/2279/15

TAK

1500m prz.K U18 100 NumerPDF 5:46.16 5:46.16/18

8
KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 Z/2008/15

TAK

1500m K U20 901 NumerPDF 4:23.51 4:23.17/17

9
KOTWICKI Dominik 2002-07-09 Z/3370/17

TAK

Wzwyż M U20 930 NumerPDF 1.80 1.80/18

10
KOWALSKA Julia 2001-12-20 Z/5672/15

TAK

5000 m ch K U20 929 NumerPDF 26:57 26:57/18

11
MICHALSKI Filip 2001-02-28 Z/0431/15

TAK

3000m M U20 915 NumerPDF 9:05.10 9:05.10/18

12
MICHALSKI Hubert 2002-08-29 Z/3413/16

TAK

400m M U20 925 NumerPDF 55.51 55.51/18

13
NOWICKA Weronika 1999-03-15 Z/0956/15

TAK

10000 m ch K U20 984 NumerPDF 59:16 55:47.18/17

14
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

200m K U20 906 NumerPDF 27.15 27.15/18

15
SKOWYRA Dawid 2002-01-31 Z/0847/16

TAK

400m pł M (84) U18 902 NumerPDF 60.13 60.13/18

16
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K U20 901 NumerPDF 57.20 57.20/18

17
¦MIETAŃSKI Kacper 2002-01-13 Z/0843/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 919 NumerPDF 42.63 42.63/18

18
WASIELEWSKA Kinga 2001-10-30 Z/5657/15

TAK

400m pł K U20 922 NumerPDF 64.18 64.18/18

19
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

800m K U20 935 NumerPDF 2:28.08 2:28.08/18

20
WO¬NICKI Miłosz 2002-12-31 Z/3372/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 103 NumerPDF 45.71 45.71/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Martyna 2002-06-01 Z/3439/16

TAK

200m K U20 857 NumerPDF 28.10 28.10/18

2
GROCHOWSKA Martyna 2002-01-21 Z/0279/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 883 NumerPDF 42.01 42.01/18

3
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 860 NumerPDF 60.12 60.12/18

4
KOWALCZYK Agata 2002-01-22 Z/0032/15

TAK

800m K U20 876 NumerPDF 3:03.72 3:03.72/18

5
KRAIŃSKI Miłosz 2002-01-25 Z/5645/15

TAK

400m pł M (84) U18 865 NumerPDF 64.73 64.73/18

6
KUNICKI Michał 2004-07-27 Z/1197/18

TAK

1500m M U20 866 NumerPDF 4:53.41 4:53.41/18

7
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 885 NumerPDF 16.67 16.67/18

8
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 857 NumerPDF 61.68 61.68/18

9
PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 Z/0579/16

TAK

1500m M U20 852 NumerPDF 4:49.02 4:49.02/18

10
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

1500m K U20 883 NumerPDF 5:24.25 5:24.25/18

11
ROŻEK Marcelina 2002-09-09 Z/6534/15

TAK

100m K U20 878 NumerPDF 14.27 13.82/17

12
¦WIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U20 888 NumerPDF 12.78 12.49/17

13
¦WITALSKA Zuzanna 2002-04-21 Z/3442/16

TAK

1500m K U20 877 NumerPDF 5:45.66 5:45.66/18

14
TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 Z/1327/16

TAK

400m M U20 858 NumerPDF 55.14 55.14/18

15
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U20 860 NumerPDF 1.55 1.55/17

16
WAJER Daria 2003-12-18 Z/3757/17

TAK

200m K U20 863 NumerPDF 29.03 29.03/18

17
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 889 NumerPDF 55.78 59.55/17

18
WI¦NIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M U20 292 NumerPDF 6.88 6.88/18

19
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U20 880 NumerPDF 6.30 6.30/18

20
ZIÓŁKOWSKA Anastazja 2002-07-19 Z/0284/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 860 NumerPDF 28.56 28.56/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 20 ( 20 ) K-12 M-8
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 123 NumerPDF 44.41 46.30/17

2
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K U20 517 NumerPDF 12.72 12.59/17

3
BRZYSKA Martyna 2002-01-19 Z/1574/16

TAK

200m K U20 558 NumerPDF 26.35/17

4
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

Wzwyż K U20 60 NumerPDF 1.45 1.55/17

5
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

W dal K U20 518 NumerPDF 5.47 5.62/17

6
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

200m M U20 500 NumerPDF 24.12 23.70/17

7
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K U20 527 NumerPDF 13.91 13.88/17

8
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

Trójskok K U20 525 NumerPDF 11.50 11.90/16

9
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m K U20 515 NumerPDF 12.87 12.67/17

10
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

200m M U20 526 NumerPDF 23.43 23.43/18

11
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

400m M U20 508 NumerPDF 50.95 50.95/18

12
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M U20 661 NumerPDF 4:05.37 4:05.37/18

13
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M U20 514 NumerPDF 10.95 10.95/18

14
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF 16.38 16.38/18

15
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K U20 535 NumerPDF 64.59 64.59/18

16
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K U20 539 NumerPDF 25.55 25.55/18

17
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

1500m M U20 525 NumerPDF 4:07.96 4:07.96/18

18
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

400m M U20 555 NumerPDF 53.73 53.73/18

19
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

W dal K U20 521 NumerPDF 5.83 5.83/18

20
WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 Z/2146/16

TAK

100m M U20 580 NumerPDF 11.47 11.47/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJAROWSKI Hubert 2003-04-12 Z/3664/17

TAK

100m M U20 957 NumerPDF 12.35 12.35/18

2
DRÓZD Łukasz 2002-10-17 Z/0681/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 954 NumerPDF 41.08 41.08/18

3
GIMIŃSKA Paulina 2001-02-16 Z/1967/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 966 NumerPDF 50.61 50.61/18

4
IŃSKI Oskar 2001-02-02 Z/1972/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 936 NumerPDF 37.47 37.66/17

5
KORZEC Patryk 1999-12-17 Z/2415/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 933 NumerPDF 14.60 15.28/17

6
LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 Z/1980/15

TAK

1500m K U20 931 NumerPDF 4:38.42 4:38.42/18

7
ŁUKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 10.81 12.32/17

8
ŁUKASZEWSKA Roksana 2002-02-22 Z/0687/16

TAK

5000 m ch K U20 930 NumerPDF 28:47.50 28:47.50/18

9
OCZKO¦ Miłosz 2001-05-20 Z/1988/15

TAK

10000 m ch M U20 933 NumerPDF 50:48 50:48/18

10
OLLER Patrycja 2001-01-01 Z/2094/16

TAK

5000 m ch K U20 935 NumerPDF 27:48 27:48/18

11
PASIŃSKI Szymon 2002-01-16 Z/2941/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 953 NumerPDF 41.63 41.63/18

12
RUMIŃSKI Michał 2002-12-03 Z/0683/16

TAK

800m M U20 936 NumerPDF 2:05.47 2:05.47/18

13
SCHIEDEL Arkadiusz 2000-08-17 Z/1990/15

TAK

10000 m ch M U20 935 NumerPDF 47:49 47:28/17

14
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 933 NumerPDF 49.91 49.91/18

15
STEJMAN Agata 2004-01-08 Z/0126/18

TAK

100m K U20 946 NumerPDF 13.68 13.68/18

16
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 949 NumerPDF 65.53 65.53/18

17
SZYMAŃSKA Nicol 2004-02-03 Z/0129/18

TAK

100m K U20 942 NumerPDF 14.19 14.19/18

18
WIELGOSZ Magdalena 2000-12-11 Z/1993/15

TAK

Trójskok K U20 958 NumerPDF 11.38 11.38/18

19
WI¦NIEWSKA Agata 2001-02-13 Z/1998/15

TAK

Wzwyż K U20 932 NumerPDF 1.60 1.63/17

20
ŻEBROWSKI Piotr 2000-08-17 Z/1503/16

TAK

Wzwyż M U20 941 NumerPDF 1.85 1.87/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 90 ( 90 ) K-49 M-41
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 56 ( 56 ) K-30 M-26
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWSKI Michał 2000-04-28 Z/3909/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 410 NumerPDF 46.96 46.96/18

2
CEGIEŁKO Maciej 2003-09-17 Z/0485/17

TAK

(III) 800m M U20 425 NumerPDF 2:16.58 2:16.58/18

3
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

(II) Dysk K U20 (1kg) 419 NumerPDF 24.64 24.64/18

4
CISEK Kacper 2001-03-29 Z/2658/18

TAK

(III) 200m M U20 410 NumerPDF 23.74 23.74/18

5
CZERNA¦ Agata 2000-01-17 Z/2659/18

TAK

(III) 200m K U20 418 NumerPDF 30.06 29.59/17

6
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

200m K U20 427 NumerPDF 25.42 24.96/17

7
DUDEK Miłosz 2001-09-27 Z/6105/15

TAK

(III) 200m M U20 419 NumerPDF 24.76/16

8
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

Wzwyż K U20 413 NumerPDF 1.65 1.65/18

9
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

(II) 200m K U20 425 NumerPDF 26.24 25.82/16

10
GAŁAT Konrad 2001-02-19 Z/6106/15

TAK

(III) 100m M U20 418 NumerPDF 12.06 11.95/17

11
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

400m M U20 427 NumerPDF 49.96 49.96/18

12
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

(II) Tyczka K U20 412 NumerPDF 3.00 3.00/18

13
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

(II) 1500m K U20 425 NumerPDF 4:48.83/17

14
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M U20 410 NumerPDF 2.00 2.00/17

15
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m M U20 418 NumerPDF 50.29 50.29/18

16
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

400m K U20 419 NumerPDF 58.18 58.18/18

17
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

(III) Tyczka K U20 415 NumerPDF 2.60 2.60/18

18
JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 Z/6108/15

TAK

(II) Trójskok M U20 416 NumerPDF 12.57 13.42/17

19
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

(III) W dal K U20 422 NumerPDF 4.96/17

20
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

200m M U20 414 NumerPDF 23.52/17

21
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

(II) W dal M U20 417 NumerPDF 6.58 6.67/17

22
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

(III) 800m M U20 416 NumerPDF 2:07.18 2:07.18/18

23
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

(III) Trójskok K U20 419 NumerPDF 10.56 10.56/18

24
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

(II) Młot K U18 (3kg) 417 NumerPDF 53.83 55.23/16

25
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

(III) 400m K U20 411 NumerPDF 62.50 62.50/18

26
KOT Anna 1999-02-08 Z/1610/16

TAK

Tyczka K U20 428 NumerPDF 2.80 3.20/17

27
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M U20 412 NumerPDF 22.22 22.17/17

28
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 418 NumerPDF 66.59 66.59/18

29
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

Trójskok M U20 427 NumerPDF 14.42 14.42/18

30
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

Tyczka K U20 103 NumerPDF 3.70 3.72/15

31
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

(II) Tyczka K U20 418 NumerPDF 2.70 2.70/18

32
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(II) 400m pł K U20 4 NumerPDF

33
MISIARZ Sebastian 2004-09-15 Z/0632/18

TAK

(III) 400m M U20 6 NumerPDF 58.85 58.85/18

34
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 420 NumerPDF 13.61 13.61/18

35
OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 Z/1597/16

TAK

(III) 100m K U20 421 NumerPDF 14.00/16

36
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 424 NumerPDF 54.30 54.65/17

37
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

(II) 400m K U20 428 NumerPDF 61.59 61.59/18

38
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

100m K U20 416 NumerPDF 12.56 12.54/17

39
PIO¦ Jakub 2000-03-06 Z/0486/17

TAK

100m M U20 423 NumerPDF 11.37 11.37/18

40
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

(II) Trójskok K U20 419 NumerPDF 10.33 10.33/18

41
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

(III) 100m M U20 413 NumerPDF 12.40 12.17/17

42
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

(II) Trójskok K U20 417 NumerPDF 10.77 10.77/18

43
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

(II) 800m M U20 428 NumerPDF 2:02.26 1:56.88/17

44
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

110m M (99.1) U20 412 NumerPDF 13.83/17

45
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

(III) Młot M U20 (6kg) 430 NumerPDF 47.21 47.21/18

46
SOCHA Karol 2000-11-02 Z/6093/15

TAK

(II) Młot M U20 (6kg) 426 NumerPDF 45.78 46.20/17

47
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K U20 412 NumerPDF 63.07 63.07/18

48
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

(II) Młot K U20 (4kg) 412 NumerPDF 45.01 45.15/17

49
SZUBARTOWSKI Jakub 2001-01-14 Z/1871/17

TAK

(III) 400m M U20 412 NumerPDF

50
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

(III) Oszczep K U18 (500) 424 NumerPDF 35.25 35.25/18

51
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

(II) 800m K U20 414 NumerPDF 2:23.57 2:23.57/18

52
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

(II) Kula M U20 (6kg) 414 NumerPDF 13.24 13.31/17

53
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

(II) 100m K U20 409 NumerPDF 12.76 12.76/18

54
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

Trójskok M U20 420 NumerPDF 13.41 13.44/17

55
WLIZŁO Damian 2000-07-18 Z/2682/17

TAK

(II) 100m M U20 420 NumerPDF 12.66 11.49/17

56
ŻMUDA Wojciech 2001-01-10 Z/6097/15

TAK

(II) Młot M U18 (5kg) 422 NumerPDF 54.89 54.89/18

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

1500m M U20 169 NumerPDF 4:14.06 4:14.06/18

2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K U20 129 NumerPDF 12.37 12.37/18

3
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K U20 134 NumerPDF 12.35/17

4
JABŁOŃSKA Dagmara 2003-06-19 Z/1014/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 141 NumerPDF 44.37 46.79/17

5
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M U20 125 NumerPDF 61.16 60.09/17

6
JANIK Marcin 2001-01-24 Z/1507/18

TAK

100m M U20 35 NumerPDF 11.55 11.55/18

7
JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 Z/0477/16

TAK

400m M U20 168 NumerPDF 54.49 54.49/18

8
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

200m M U20 137 NumerPDF 22.08 22.08/18

9
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M U20 127 NumerPDF 6.30 6.81/17

10
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 128 NumerPDF 59.20 59.20/18

11
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 135 NumerPDF 15.20 15.20/18

12
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M (99.1) U20 128 NumerPDF 14.88 14.88/18

13
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

200m K U20 150 NumerPDF 27.70 26.45/17

14
MAZUR Michał 1999-06-25 Z/3659/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 122 NumerPDF 65.41 65.41/18

15
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

100m pł K U18 130 NumerPDF 17.45 14.99/17

16
PYDA Jakub 2001-03-23 Z/3083/18

TAK

100m M U20 1 NumerPDF 11.64 11.64/18

17
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

200m K U20 131 NumerPDF 25.32 25.32/18

18
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

200m M U20 101 NumerPDF 23.74 23.74/18

19
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U20 149 NumerPDF 2:03.13 2:00.51/17

20
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

100m pł K U20 124 NumerPDF 17.45 15.62/14

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 14 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŃKA Łukasz 2003-04-18 Z/2806/17

TAK

100m M U20 903 NumerPDF 12.50 12.50/18

2
FABIAŃCZYK Martyna 2002-11-29 Z/2592/16

TAK

100m K U20 902 NumerPDF 12.91 12.75/17

3
KASIETCZUK Adrian 2004-04-07 Z/0890/18

TAK

100m M U20 912 NumerPDF 12.35 12.35/18

4
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

400m K U20 911 NumerPDF 60.43/17

5
MAGRYTA Katarzyna 2002-07-01 Z/2700/16

TAK

100m K U20 905 NumerPDF 12.93 12.82/17

6
MAŁEK Emilia 2000-04-20 Z/2637/15

TAK

1500m K U20 926 NumerPDF 4:56.46 4:56.46/18

7
MAZUR Kamila 2003-01-14 Z/2114/17

TAK

Wzwyż K U20 920 NumerPDF 1.55 1.55/18

8
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 916 NumerPDF 33.24 33.29/17

9
OLESZCZYŃSKA Amelia 2003-06-20 Z/0023/17

TAK

200m K U20 924 NumerPDF 26.62 26.62/18

10
OSKIERKO Dominik 2002-01-22 Z/3202/17

TAK

200m M U20 915 NumerPDF

11
POLKOWSKA Dorota 2002-05-02 Z/0808/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 907 NumerPDF 34.61 34.61/18

12
WASILUK Agata 2000-12-27 Z/0973/15

TAK

400m K U20 909 NumerPDF 57.84 57.81/16

13
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

200m K U20 908 NumerPDF 24.61 24.61/18

14
ZIĘTKO Aleksandra 2001-03-10 Z/0170/15

TAK

400m pł K U20 912 NumerPDF 64.90 62.97/17

 
LUBUSKIE Osobostarty: 58 ( 58 ) K-26 M-32
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 20 ( 20 ) K-9 M-11
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Alicja 2002-09-30 Z/0628/17

TAK

400m pł K U20 355 NumerPDF 61.77 61.77/18

2
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

100m K U20 363 NumerPDF 12.44 12.44/18

3
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

TAK

1500m prz.K U18 351 NumerPDF

4
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 360 NumerPDF 38.22/17

5
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 358 NumerPDF 55.13 55.13/18

6
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M U20 366 NumerPDF 56.40 56.40/18

7
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

200m M U20 360 NumerPDF 22.58 22.33/17

8
MARKOWSKA Wiktoria 2002-02-19 Z/0632/17

TAK

100m pł K U18 353 NumerPDF 16.62 16.62/18

9
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

400m M U20 367 NumerPDF 52.34 51.89/17

10
NOCUŁA Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

110m M (99.1) U20 364 NumerPDF 15.05 15.05/18

11
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K U20 362 NumerPDF 15.25 15.25/18

12
PAWLACZYK Nikodem 2002-03-12 Z/0955/17

TAK

100m M U20 363 NumerPDF 12.07 11.92/17

13
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

110m M (91.4) U18 353 NumerPDF 14.54 14.54/18

14
REJ Dawid 2002-04-10 Z/0629/17

TAK

100m M U20 360 NumerPDF 11.94 11.45/17

15
RZESZEWSKA Olga 2002-01-03 Z/0630/17

TAK

200m K U20 369 NumerPDF 25.40 25.33/17

16
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

200m M U20 361 NumerPDF 23.21 23.19/17

17
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

Wzwyż K U20 350 NumerPDF 1.58 1.58/18

18
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 364 NumerPDF 38.55 38.97/17

19
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

400m M U20 366 NumerPDF 47.19/17

20
ZAJˇCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

5000 m ch K U20 366 NumerPDF 26:45 26:45/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 866 NumerPDF 66.50 66.50/18

2
DEJNEKO Kamil 2001-03-28 Z/5584/15

TAK

110m M (91.4) U18 874 NumerPDF 14.68 14.68/18

3
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

400m M U20 881 NumerPDF 54.97 54.97/18

4
JEŻ Paweł 1999-11-01 Z/4456/15

TAK

10000 m ch M U20 869 NumerPDF 48:58 48:58/18

5
KANIOWSKA Weronika 2004-09-27 Z/0220/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 872 NumerPDF 45.72 45.72/18

6
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K U20 866 NumerPDF 56.69/17

7
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K U18 869 NumerPDF 15.10 14.18/17

8
KUBI¦ Eryk 2001-04-22 Z/2711/15

TAK

400m M U20 868 NumerPDF 51.94 51.52/17

9
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K U20 889 NumerPDF 57.44 57.44/18

10
ŁASZCZYŃSKA Weronika 2000-10-01 Z/5071/15

TAK

Wzwyż K U20 874 NumerPDF 1.53 1.53/18

11
OLEJNIK Patrycja 1999-09-24 Z/4457/15

TAK

10000 m ch K U20 863 NumerPDF 55:55 55:04/17

12
OSTROWSKI Norbert 2001-02-03 Z/5776/15

TAK

Wzwyż M U20 872 NumerPDF 1.82 1.82/18

13
PĘKAŁA Patryk 2001-04-13 Z/5591/15

TAK

400m pł M (84) U18 880 NumerPDF 57.10 57.10/18

14
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 870 NumerPDF 64.94 64.94/18

15
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

100m pł K U20 871 NumerPDF 15.05 15.05/18

16
SMOLIŃSKA Katarzyna 2001-02-01 Z/5255/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 867 NumerPDF 39.59 43.14/16

17
STRZESZEWSKI Tomasz 2001-02-27 Z/5644/15

TAK

10000 m ch M U20 870 NumerPDF 47:57 47:57/18

18
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

200m K U20 873 NumerPDF 27.30 27.30/18

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

2000m prz.M U20 510 NumerPDF 6:16.37 5:56.27/16

2
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K U20 514 NumerPDF 2.80 2.90/17

3
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 511 NumerPDF 15.08 15.08/18

4
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF 15.96/17

5
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m pł M (84) U18 513 NumerPDF 58.23 58.23/18

6
DOBROWOLSKA Aleksandra 2000-03-02 Z/3911/16

TAK

Młot K U20 (4kg) 510 NumerPDF 44.26 44.26/18

7
DUDEK Weronika 2001-11-21 Z/2211/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 509 NumerPDF 12.70 12.70/18

8
KLEINERT Jakub 2002-08-13 Z/4001/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 517 NumerPDF 45.74 45.74/18

9
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M U20 520 NumerPDF 2.01 2.01/18

10
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

400m pł M (84) U18 515 NumerPDF 59.87 59.87/18

11
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M U20 511 NumerPDF 3.40/17

12
NISIEWICZ Filip 1999-10-11 Z/1239/18

TAK

W dal M U20 519 NumerPDF 6.68 6.68/18

13
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K U20 519 NumerPDF 3.00 3.20/17

14
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M U20 512 NumerPDF 3.80 3.90/17

15
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

200m M U20 517 NumerPDF 23.35 23.35/18

16
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K U20 510 NumerPDF 1.58 1.62/15

17
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 513 NumerPDF 17.15 17.15/18

18
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

400m M U20 513 NumerPDF 50.45 48.15/17

19
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

Wzwyż K U20 514 NumerPDF 1.55 1.63/17

20
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

Wzwyż M U20 509 NumerPDF 1.85 1.90/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 117 ( 117 ) K-52 M-65
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 18 ( 18 ) K-9 M-9
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCEWICZ Daria 2003-05-30 Z/3968/17

TAK

100m K U20 172 NumerPDF 14.06 14.06/18

2
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K U18 177 NumerPDF 14.43 14.43/18

3
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K U20 199 NumerPDF 65.70 63.12/16

4
DRWALEWSKI Oskar 2002-06-07 Z/3486/16

TAK

100m M U20 190 NumerPDF 12.26 12.18/17

5
GAWRYSZCZAK Daniel 2001-03-13 Z/2044/15

TAK

800m M U20 179 NumerPDF 2:03.91 2:00.20/17

6
JACEWICZ Błażej 1999-09-25 Z/0566/17

TAK

400m M U20 191 NumerPDF 52.62 52.62/18

7
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M U20 187 NumerPDF 14.54 14.54/18

8
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

TAK

400m K U20 22 NumerPDF 62.81/17

9
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

200m M U20 186 NumerPDF 23.43 23.04/17

10
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

100m K U20 195 NumerPDF 12.67 12.67/18

11
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

400m M U20 178 NumerPDF 49.69 48.54/16

12
MURAWSKA Barbara 2001-02-22 Z/3487/16

TAK

200m K U20 191 NumerPDF 27.49 27.49/18

13
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

200m K U20 185 NumerPDF 26.12 26.12/18

14
PABIANEK Angelika 1999-03-12 Z/0301/16

TAK

Trójskok K U20 192 NumerPDF 11.27 11.64/17

15
RUTA Mateusz 2001-07-02 Z/3564/18

TAK

800m M U20 195 NumerPDF 2:04.58 2:04.58/18

16
TURAJ Mateusz 2002-02-18 Z/3488/16

TAK

100m M U20 196 NumerPDF 11.51 11.51/18

17
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

400m pł K U20 187 NumerPDF 67.11 67.11/18

18
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

200m M U20 181 NumerPDF 23.47 23.47/18

 
MKLA Łęczyca Osobostarty: 20 ( 20 ) K-6 M-14
NrLicencji: 13/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Marta 2001-05-17 Z/4844/15

TAK

100m K U20 618 NumerPDF 13.73 13.73/18

2
DUDKIEWICZ Kacper 2000-02-06 Z/3807/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 654 NumerPDF 34.63 34.63/18

3
FLEJSZMAN Gabriela 2002-01-14 Z/2562/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 737 NumerPDF 28.01 28.01/18

4
FLORCZAK Jakub 2002-11-05 Z/2563/16

TAK

W dal M U20 760 NumerPDF 5.59/17

5
GRABSKI Mateusz 2002-07-20 Z/2155/17

TAK

1500m M U20 751 NumerPDF 4:14.81 4:14.81/18

6
IGNATOWICZ Katarzyna 1999-11-10 Z/0402/15

TAK

Wzwyż K U20 753 NumerPDF 1.62 1.65/15

7
JA¦KIEWICZ Adam 2002-03-19 Z/2564/16

TAK

110m M (91.4) U18 601 NumerPDF 14.89 14.89/18

8
KACZMAREK Gabriela 2001-09-12 Z/2566/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 735 NumerPDF 10.33 10.33/18

9
KAMIŃSKI Maciej 2001-03-20 Z/3819/15

TAK

110m M (91.4) U18 614 NumerPDF 15.29/17

10
KA¬MIERCZAK Krystian 1999-02-09 Z/0405/15

TAK

Wzwyż M U20 752 NumerPDF 1.85 1.95/15

11
MIKOŁAJCZYK Adrian 1999-03-04 Z/0409/15

TAK

Tyczka M U20 659 NumerPDF 4.43 4.50/17

12
NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 Z/2572/16

TAK

Trójskok M U20 668 NumerPDF 12.52 12.52/18

13
NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 Z/2573/16

TAK

Tyczka M U20 744 NumerPDF 4.10 4.10/18

14
RÓŻAŃSKA Ewa 2000-12-22 Z/3814/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 740 NumerPDF 54.87 54.87/18

15
STANISZEWSKI Jakub 2001-08-09 Z/3815/15

TAK

W dal M U20 765 NumerPDF 6.02 6.02/18

16
SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 Z/2580/16

TAK

800m M U20 718 NumerPDF 2:03.03 2:03.03/18

17
TOMES Martyna 2001-11-11 Z/3816/15

TAK

Trójskok K U20 763 NumerPDF 11.08 11.08/18

18
WALCZAK Adrian 2002-02-09 Z/2582/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 707 NumerPDF 13.01 13.57/17

19
WAWRZYNIAK Maciej 2000-01-28 Z/3824/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 764 NumerPDF 14.61 14.61/18

20
ZATYKA Kamil 2001-03-05 Z/3821/15

TAK

Wzwyż M U20 703 NumerPDF 1.85 1.86/17

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 39 ( 39 ) K-16 M-23
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTCZAK Julian 2002-05-31 Z/2475/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 78 NumerPDF 44.44 44.44/18

2
BROCKI Mateusz 2002-02-03 Z/0372/18

TAK

(II) 100m M U20 5 NumerPDF 12.40/17

3
CETLICER Filip 2001-05-18 Z/3775/15

TAK

Trójskok M U20 150 NumerPDF 13.80 13.80/18

4
GˇBKA Bartosz 1999-05-27 Z/0628/15

TAK

W dal M U20 137 NumerPDF 7.65 7.65/18

5
GORTAT Krystian 1999-11-14 Z/4350/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 12 NumerPDF 45.18 45.18/18

6
JANOWSKI Ludwik 2000-12-25 Z/3705/15

TAK

110m M (99.1) U20 72 NumerPDF 14.70 14.70/18

7
JANUS Julia 2001-10-21 Z/3706/15

TAK

Trójskok K U20 134 NumerPDF 11.84 11.84/18

8
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

TAK

(II) W dal M U20 70 NumerPDF 6.27 6.52/17

9
KALINOWSKI Jakub 2000-08-11 Z/5075/15

TAK

(II) 110m M (99.1) U20 130 NumerPDF

10
KOŁATA Karolina 2000-03-10 Z/1661/15

TAK

400m pł K U20 64 NumerPDF 63.68 63.68/18

11
KOWALSKI Bartosz 2001-03-15 Z/3776/16

TAK

(II) Dysk M U18 (1.5kg) 3 NumerPDF 39.37 39.37/18

12
KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 Z/2495/16

TAK

(II) 100m M U20 61 NumerPDF 11.34 11.25/17

13
KRZYSTANEK Mateusz 2002-02-23 Z/2481/16

TAK

(II) Kula M U18 (5kg) 14 NumerPDF 12.32 12.32/18

14
KU¦ Emanuel 2000-01-31 Z/6151/15

TAK

W dal M U20 138 NumerPDF 6.84 6.84/18

15
KWIATKOWSKA Julia 2002-09-23 Z/2488/16

TAK

W dal K U20 70 NumerPDF 5.15 5.15/18

16
MARCZEWSKI Jan 1999-08-16 Z/4352/15

TAK

400m M U20 131 NumerPDF 51.86 51.08/17

17
MIROWSKA Weronika 2003-02-09 Z/2767/17

TAK

(II) Trójskok K U20 11 NumerPDF 10.53 10.53/18

18
MIZERSKA Nicola 2001-08-16 Z/3731/15

TAK

(II) Trójskok K U20 133 NumerPDF 10.41 10.41/18

19
MOKROSIŃSKA Alicja 2004-06-27 Z/2462/17

TAK

(II) 200m K U20 143 NumerPDF

20
NAPIERAJ Mateusz 2003-05-09 Z/4778/17

TAK

(II) 200m M U20 143 NumerPDF 23.31 23.31/18

21
NOWAK Igor 2001-02-18 Z/3761/15

TAK

(II) W dal M U20 13 NumerPDF 6.56 6.56/18

22
NOWAK Kamil 2000-08-03 Z/3785/15

TAK

(II) Dysk M U20 (1.75kg) 134 NumerPDF 39.00 39.00/18

23
OTTO Wiktoria 2002-03-19 Z/2484/16

TAK

(II) Dysk K U20 (1kg) 12 NumerPDF 23.00 23.00/18

24
PAROŃSKA Justyna 2000-06-28 Z/5754/15

TAK

(II) 100m K U20 63 NumerPDF 14.25 13.78/16

25
PIASECKA Justyna 2001-01-18 Z/3750/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 15 NumerPDF 31.81 31.81/18

26
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 140 NumerPDF 41.56 41.56/18

27
PILARCZYK Adam 2001-03-26 Z/3772/15

TAK

110m M (91.4) U18 158 NumerPDF 14.88 14.88/18

28
PRZYBYLSKA Kamila 2000-10-28 Z/3452/15

TAK

400m pł K U20 62 NumerPDF 67.02 67.02/18

29
ROMANOWICZ Wiktor 2002-08-28 Z/2545/16

TAK

800m M U20 130 NumerPDF 2:05.41 2:05.41/18

30
RYBAK Aleksandra 2000-03-08 Z/3454/15

TAK

1500m K U20 60 NumerPDF 4:53.07 4:53.07/18

31
SZYMAŃSKA Emilia 2003-01-08 Z/2759/17

TAK

(II) W dal K U20 66 NumerPDF 4.79 4.96/17

32
WARSZYCKI Konrad 2001-04-05 Z/3770/15

TAK

Trójskok M U20 134 NumerPDF 13.02 13.02/18

33
WERNER Anna 2001-10-07 Z/0432/15

TAK

(II) 1500m K U20 16 NumerPDF 4:58.91 4:58.91/18

34
WIELIŃSKA Natalia 2001-07-07 Z/3739/15

TAK

Wzwyż K U20 75 NumerPDF 1.62 1.62/17

35
WŁODAREK Bartek 2001-11-29 Z/3773/15

TAK

100m M U20 3 NumerPDF 11.85 11.81/17

36
WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 Z/2494/16

TAK

(II) Trójskok M U20 67 NumerPDF 12.45 12.45/18

37
WÓJCIK Tomasz 2000-10-19 Z/2699/16

TAK

200m M U20 4 NumerPDF 22.13 22.13/18

38
ZAMOJSKA Wiktoria 2001-09-24 Z/3753/15

TAK

(II) Dysk K U20 (1kg) 10 NumerPDF 29.17/17

39
ZIENTALAK Mateusz 1999-09-03 Z/0227/16

TAK

(II) 800m M U20 1 NumerPDF 1:59.73/17

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 40 ( 40 ) K-21 M-19
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARKIEWICZ Amelia 2002-08-22 Z/0780/18

TAK

(II) 200m K U20 17 NumerPDF 29.85 29.85/18

2
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

400m pł K U20 33 NumerPDF 65.77 65.77/18

3
CHEŁMIK Sergiusz 2000-01-10 Z/1711/16

TAK

3000m M U20 20 NumerPDF 8:59.57 8:59.57/18

4
CIE¦LIŃSKI Mateusz 2003-02-15 Z/3977/17

TAK

(II) Kula M U18 (5kg) 22 NumerPDF 9.46 9.88/17

5
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M U20 29 NumerPDF 9:21.70 9:14.35/17

6
DˇBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

200m M U20 37 NumerPDF 23.05 23.05/18

7
ERM Adrian 2002-03-06 Z/3537/16

TAK

(II) 800m M U20 138 NumerPDF 2:15.14 2:15.14/18

8
GROT Weronika 2000-09-01 Z/6301/15

TAK

(II) 100m K U20 53 NumerPDF 13.30 13.30/18

9
HASIURA Antoni 2001-04-27 Z/5762/15

TAK

(II) 3000m M U20 136 NumerPDF 9:55.30 9:55.30/18

10
JĘDRZEJCZAK Wiktoria 2001-05-01 Z/2221/15

TAK

3000m K U20 24 NumerPDF 10:47.26 10:38.11/17

11
JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 Z/3530/16

TAK

400m pł M (84) U18 75 NumerPDF

12
JÓ¬WIAK Zofia 2001-06-02 Z/1840/17

TAK

(II) 400m K U20 88 NumerPDF 63.99 63.99/18

13
KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K U20 12 NumerPDF 1.66 1.70/17

14
KMIN-NIEMIRSKA Julia 2001-02-14 Z/2219/15

TAK

(II) 400m pł K U20 52 NumerPDF 75.01 70.16/17

15
KOCOŃ Damian 2003-01-01 Z/0751/17

TAK

(II) 200m M U20 126 NumerPDF 24.76/17

16
KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 Z/3553/16

TAK

(II) 100m M U20 46 NumerPDF 12.82/17

17
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

100m M U20 83 NumerPDF 11.55 11.55/18

18
KUSYK Aleksandra 2000-08-31 Z/6307/15

TAK

Trójskok K U20 36 NumerPDF 11.03 11.03/18

19
MOSZURA Aleksandra 2002-01-07 Z/3542/16

TAK

(II) Wzwyż K U20 54 NumerPDF 1.52 1.52/18

20
MOSZURA Julia 2002-01-07 Z/3541/16

TAK

(II) Wzwyż K U20 55 NumerPDF 1.52 1.55/17

21
MOTYKA Aleksandra 2003-02-10 Z/0749/17

TAK

400m K U20 61 NumerPDF 60.71 60.71/18

22
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

200m K U20 27 NumerPDF 27.48 27.40/17

23
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

(II) 110m M (99.1) U20 17 NumerPDF 16.22 15.46/17

24
OSET Piotr 2001-05-08 Z/2215/15

TAK

(II) 3000m M U20 131 NumerPDF 9:31.45/17

25
OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 Z/4816/15

TAK

Wzwyż K U20 23 NumerPDF 1.60 1.60/18

26
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K U18 16 NumerPDF 14.50 14.50/18

27
PĘCZEK Piotr 2002-02-22 Z/3531/16

TAK

(II) 200m M U20 121 NumerPDF 24.20 24.20/18

28
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K U20 91 NumerPDF 3.60 3.60/18

29
RADOMSKI Dawid 2002-04-29 Z/3532/16

TAK

110m M (91.4) U18 70 NumerPDF 15.55 15.55/18

30
SADY¦ Marta 2002-06-09 Z/0441/17

TAK

(II) 200m K U20 14 NumerPDF 29.53 28.31/17

31
SPYCHALSKA Zuzanna 2001-10-03 Z/3534/16

TAK

(II) 100m K U20 60 NumerPDF 13.42 13.11/17

32
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

400m M U20 27 NumerPDF 51.34 51.13/17

33
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K U20 56 NumerPDF 3.32 3.32/18

34
TARNOWSKI Maksymilian 2000-03-17 Z/4831/15

TAK

110m M (99.1) U20 14 NumerPDF 15.19 15.19/18

35
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m pł M U20 34 NumerPDF 57.41 57.41/18

36
WOJCIECHOWSKA Zuzanna 2001-03-27 Z/1841/17

TAK

(II) 400m K U20 85 NumerPDF 66.83 66.83/18

37
WÓJCIK Lilianna 2002-08-13 Z/2071/16

TAK

(II) 3000m K U20 58 NumerPDF 12:28.57 12:28.57/18

38
ZAJMA Paweł 1999-08-10 Z/0407/15

TAK

(II) 100m M U20 79 NumerPDF 11.25/17

39
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

200m M U20 10 NumerPDF 22.92 22.92/18

40
ZIEMBA Wiktoria 2003-01-01 Z/0750/17

TAK

(II) 1500m K U20 87 NumerPDF 5:06.36 5:06.36/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 115 ( 115 ) K-52 M-63
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 20 ( 20 ) K-8 M-12
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

W dal K U20 245 NumerPDF 5.16 5.16/18

2
CUBER Bartosz 2001-01-13 Z/2432/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 273 NumerPDF 15.33 15.33/18

3
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

Tyczka M U20 274 NumerPDF 4.00 4.20/17

4
DORTZ Elizabeth 2001-09-17 Z/0399/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 266 NumerPDF

5
HACHULSKI Iwo 2002-01-30 Z/2338/17

TAK

200m M U20 271 NumerPDF 25.47/17

6
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

Trójskok K U20 248 NumerPDF 11.04 11.04/18

7
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

100m pł K U18 220 NumerPDF

8
KARPIŃSKA Dominika 2001-05-12 Z/0368/18

TAK

Wzwyż K U20 270 NumerPDF

9
KARPUK Dzmitry 1999-11-05 Z/0398/18

TAK

Kula M U20 (6kg) 276 NumerPDF

10
KILJAN Krzysztof 1999-12-30 Z/0440/15

TAK

110m M (99.1) U20 281 NumerPDF 14.46 14.46/18

11
KISZKA Tytus 2000-03-26 Z/3994/15

TAK

100m M U20 254 NumerPDF 11.50 11.31/17

12
MACIERZYŃSKI Łukasz 1999-05-08 Z/1804/17

TAK

Oszczep M U20 (800) 270 NumerPDF 44.01 44.01/18

13
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M U20 290 NumerPDF 4.00 4.00/18

14
PIOTROWSKI Wojciech 2001-01-04 Z/2530/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 290 NumerPDF 53.24 53.24/18

15
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

W dal K U20 299 NumerPDF 5.39 5.39/18

16
SOBIESZCZAK Miłosz 2002-06-20 Z/2986/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 222 NumerPDF 48.46 49.09/17

17
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 242 NumerPDF 43.50 43.95/17

18
SYPULA Piotr 2001-05-07 Z/3991/15

TAK

W dal M U20 299 NumerPDF 5.43/17

19
SZMAGALSKI Łukasz 2001-03-08 Z/3995/15

TAK

200m M U20 291 NumerPDF 25.55/17

20
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K U20 250 NumerPDF 3.90 3.90/18

 
www.mkspolonia.pl
MKS Polonia Warszawa Osobostarty: 15 ( 15 ) K-6 M-9
NrLicencji: 09/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRYCHOWICZ Marta 1999-02-27 Z/0183/16

TAK

100m K U20 626 NumerPDF 12.75/17

2
BIERNACKI Michał 2000-04-17 Z/0082/18

TAK

3000m M U20 653 NumerPDF 8:57.16 8:57.16/18

3
BRODZIK Kamil 2000-08-12 Z/1780/15

TAK

3000m M U20 603 NumerPDF 9:11.23 9:11.23/18

4
DˇBROWSKI Adrian 2002-05-03 Z/0633/17

TAK

200m M U20 654 NumerPDF 24.56 24.56/18

5
DˇBROWSKI Aleksander 2000-11-17 Z/1262/16

TAK

400m M U20 636 NumerPDF 56.94 56.94/18

6
FRUŃ Wiktoria 2002-02-12 Z/1933/15

TAK

400m pł K U20 608 NumerPDF 72.21 72.21/18

7
HADUCH Mateusz 2002-11-09 Z/6540/15

TAK

800m M U20 634 NumerPDF 2:33.37/17

8
KOS Mirosław 2000-11-23 Z/1768/15

TAK

400m M U20 606 NumerPDF 49.57 49.11/17

9
ŁUSZCZYK Bartosz 2002-03-21 Z/3521/18

TAK

200m M U20 654 NumerPDF 25.50 25.50/18

10
MURASIEWICZ Maja 2002-08-20 Z/5364/15

TAK

400m K U20 601 NumerPDF 60.65 60.65/18

11
NOWAK Olga 2000-01-14 Z/1261/16

TAK

400m K U20 624 NumerPDF 60.10/16

12
RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 Z/1769/15

TAK

1500m M U20 605 NumerPDF 4:12.88 4:07.88/17

13
SOCHA Helena 2001-10-29 Z/1772/15

TAK

200m K U20 622 NumerPDF 27.91/16

14
ZAWADZKI Mateusz 2001-10-19 Z/4024/17

TAK

800m M U20 653 NumerPDF 2:07.95/17

15
ZIENDARA Michalina 2000-06-14 Z/1767/15

TAK

2000m prz.K U20 633 NumerPDF 8:05.02/17

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 20 ( 20 ) K-13 M-7
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUKSZTEN Kacper 2000-06-01 Z/4196/15

TAK

Tyczka M U20 730 NumerPDF 4.20 4.20/17

2
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K U20 731 NumerPDF 1.64 1.64/18

3
FAULKNER Gabriela 2000-12-14 Z/3891/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 733 NumerPDF 41.54 41.54/18

4
GAJEWSKI Karol 1999-08-31 Z/5253/15

TAK

100m M U20 733 NumerPDF 10.90 10.90/18

5
GRUŻEWSKA Dominika 2002-10-05 Z/2525/16

TAK

Wzwyż K U20 745 NumerPDF 1.50 1.55/16

6
JABŁOŃSKA Wiktoria 2002-12-17 Z/2342/16

TAK

Tyczka K U20 738 NumerPDF 3.50 3.56/16

7
JAWORSKA Ksymena 2003-11-26 Z/2267/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 701 NumerPDF 36.33 36.33/18

8
JÓ¬WIACZUK Katarzyna 2001-05-16 Z/3955/15

TAK

W dal K U20 704 NumerPDF 5.02 5.70/17

9
KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 Z/3950/15

TAK

400m K U20 728 NumerPDF 62.88 62.88/18

10
KO¬LICKI Michał 1999-05-22 Z/3940/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 727 NumerPDF 60.88 62.89/17

11
OBERDA Julia 2000-09-25 Z/3956/15

TAK

Tyczka K U20 763 NumerPDF 3.40 3.90/15

12
PAWŁOWSKA Gabriela 1999-04-16 Z/4005/15

TAK

W dal K U20 755 NumerPDF 5.46/16