Internetowe zgłoszenia do imprezy: Miiędzynarodowy mityng otwarcia sezonu LA
ZIELONA GÓRA, 28.04.2017
Osobostarty wszystkie: 277 ( 178 ) K-76 M-102
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 15 ( 10 ) K-2 M-8
 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 15 ( 10 ) K-2 M-8
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIADAŁA Marek 2002-05-17 Z/2362/16

2016

Wzwyż M 73 NumerPDF 1.50/16

2
BIADAŁA Marek 2002-05-17 Z/2362/16

2016

W dal M 73 NumerPDF 4.56/16

3
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22

Trójskok M 77 NumerPDF

4
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22

Wzwyż M 77 NumerPDF

5
CIE¦LAK Szymon 2003-06-10

Trójskok M 76 NumerPDF

6
CIE¦LAK Szymon 2003-06-10

1000m M 76 NumerPDF

7
DIALLO Amadou 2005-04-21

W dal M 1 NumerPDF

8
KROCZYŃSKI Patryk 2000-08-05

W dal M 1 NumerPDF 5.30/16

9
ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19

W dal M 7 NumerPDF

10
SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28

Wzwyż M 14 NumerPDF

11
SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28

W dal M 14 NumerPDF

12
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2016

W dal M 74 NumerPDF 4.95/16

13
ZAHORSKI Bartosz 2001-03-18 Z/2375/16

2016

Trójskok M 74 NumerPDF 11.00/16

14
ZAORSKA Julia 2005-01-01

W dal K 7 NumerPDF

15
ZAORSKA Natalia 2005-01-01

W dal K 4 NumerPDF

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
PZWLA Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZWOLSKI Edward 1956-04-19

Młot M (7.26kg) 576 NumerPDF

2
ZWOLSKI Edward 1956-04-19

Dysk M (2kg) 576 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 260 ( 167 ) K-74 M-93
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 13 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZIOŁ Ewelina 1998-02-02 Z/1153/14

TAK

Młot K (4kg) 355 NumerPDF 41.75/16

2
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

Oszczep K (600) 360 NumerPDF

3
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 358 NumerPDF 55.43/16

4
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 358 NumerPDF 35.39/16

5
ŁU¬NIAK Igor 2003-03-20

Oszczep M U16 (600) 360 NumerPDF

6
ŁU¬NIAK Igor 2003-03-20

Młot M U18 (5kg) 360 NumerPDF

7
NADRICZNA Wiktoria 2002-07-26 Z/0949/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 358 NumerPDF 30.68/16

8
NADRICZNA Wiktoria 2002-07-26 Z/0949/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 358 NumerPDF 22.65/16

9
PALUCH Aleksandra 2003-02-21 Z/1599/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 355 NumerPDF

10
PALUCH Aleksandra 2003-02-21 Z/1599/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 355 NumerPDF

11
TEŁOWSKA Oliwia 1998-08-29 Z/1155/14

TAK

Młot K (4kg) 360 NumerPDF 39.75/16

12
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 364 NumerPDF

13
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 364 NumerPDF 16.19/16

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 10 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

2016

Młot M U18 (5kg) 866 NumerPDF 56.69/16

2
BUCKI Patryk 2001-08-14 Z/3184/15

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 866 NumerPDF

3
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

2016

Młot M U18 (5kg) 867 NumerPDF 42.32/16

4
CIUCHTA Szymon 2001-08-21 Z/3492/15

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 867 NumerPDF

5
KRYGIEL Małgorzata 1998-12-14 Z/1372/14

2016

Młot K (4kg) 874 NumerPDF 45.96/16

6
KRYGIEL Małgorzata 1998-12-14 Z/1372/14

2016

Dysk K (1kg) 874 NumerPDF 38.02/15

7
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

2016

Młot M U18 (5kg) 870 NumerPDF 55.96/16

8
SABAJTIS Gracjan 2000-01-03 Z/4629/15

2016

Dysk M U18 (1.5kg) 870 NumerPDF 37.32/16

9
SKRZYPIŃSKI Mateusz 1999-09-27 Z/4691/15

2016

Młot M U20 (6kg) 871 NumerPDF

10
WIELGOS Natalia 2002-03-17 Z/3433/16

2016

Młot K U18 (3kg) 868 NumerPDF 24.51/16

 
start.gorzow
GZSN START Gorzów Wlkp. Osobostarty: 15 ( 9 ) K-2 M-7
NrLicencji: 09/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIUKSZA Krzysztof 1997-11-29

100m M 2 NumerPDF 12.90/16

2
CIUKSZA Krzysztof 1997-11-29

300m M 2 NumerPDF 41.11/16

3
CZARNECKI Łukasz 2000-01-07

Oszczep M U18 (700) 10 NumerPDF

4
GIL Sebastian 1998-09-15

100m M 1 NumerPDF

5
GIL Sebastian 1998-09-15

300m M 1 NumerPDF

6
LEPIATO Maciej 1988-08-18 Z/3787/11

2016

Wzwyż M 8 NumerPDF 2.22/13

7
PIˇTEK Mateusz 2002-08-26

100m M 3 NumerPDF

8
PIˇTEK Mateusz 2002-08-26

300m M 3 NumerPDF

9
PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11

100m K 63 NumerPDF 13.71/12

10
PIECZYCHLEBEK Sandra 1994-11-11

300m K 63 NumerPDF 46.00/12

11
PIERZCHAŁA Michał 2003-01-01

100m M 4 NumerPDF

12
PIERZCHAŁA Michał 2003-01-01

300m M 4 NumerPDF

13
REGA Jakub 1989-06-07

600m M 10 NumerPDF 1:41.51/11

14
¦LIWIŃSKA Renata 1996-09-05

Kula K (4kg) 3 NumerPDF 6.37/16

15
¦LIWIŃSKA Renata 1996-09-05

Dysk K (1kg) 3 NumerPDF

 
http://zaryrunners.pl/
KS Żary Runners Team Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/LB/16

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KEMPA Maciej 2001-10-12 Z/0932/16

TAK

1000m M 8 NumerPDF 3:00.12/16

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 10 ( 9 ) K-6 M-3
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOJARSKI Arkadiusz 1980-06-01 Z/3834/11

2016

Dysk M (2kg) 984 NumerPDF 48.68/05

2
KALISKA Julia 2003-11-26 Z/1315/17

TAK

300m K 983 NumerPDF

3
KIEDROWICZ Natalia 2003-01-01

300m K 981 NumerPDF

4
KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 Z/3809/11

2016

Dysk K (1kg) 985 NumerPDF 50.49/00

5
KRZYŻAN Małgorzata 1968-05-13 Z/3809/11

2016

Kula K (4kg) 985 NumerPDF 12.98/06

6
ROZŁONKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

300m M 985 NumerPDF

7
TATARSKA Kaja 2003-01-13 Z/1316/17

TAK

300m K 980 NumerPDF

8
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

300m K 984 NumerPDF 55.53/16

9
WO¬NIAK Paulina 2003-09-01 Z/1317/17

TAK

300m K 12 NumerPDF 51.16/16

10
ŻAK Piotr 2000-01-18 Z/3982/15

TAK

Tyczka M 978 NumerPDF 3.80/16

 
MKST Astra Nowa Sól Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 03/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHRÓ¦CIEL Kornelia 2002-11-05 Z/0568/16

TAK

1000m K 63 NumerPDF 3:14.14/16

2
MALINOWSKI Jakub 2002-10-17 Z/0569/16

TAK

1000m M 66 NumerPDF

3
MARCINIAK Tymoteusz 2000-12-06 Z/0496/15

TAK

1000m M 61 NumerPDF 2:40.07/15

4
MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 Z/0444/17

TAK

1000m K 65 NumerPDF

5
POGODA Kamila 1999-06-18 Z/1455/15

TAK

1000m K 68 NumerPDF 2:58.80/16

6
WAWRZYKOWSKI Jakub 1997-12-21 Z/0439/13

TAK

1000m M 65 NumerPDF 2:51.22/16

7
WAWRZYKOWSKI Łukasz 2001-05-07 Z/0571/16

TAK

1000m M 69 NumerPDF 3:07.98/16

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 63 ( 40 ) K-17 M-23
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

100m K 60 NumerPDF

2
ADAMOWICZ Iga 2003-02-26 Z/0516/17

TAK

W dal K 60 NumerPDF

3
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

400m K 21 NumerPDF 63.79/16

4
BARDEL Martyna 2001-01-22 Z/1910/15

TAK

300m K 21 NumerPDF 45.60/16

5
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1000m K 47 NumerPDF 3:07.32/16

6
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

600m K 47 NumerPDF 1:41.67/16

7
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

300m M 52 NumerPDF

8
BRYJAK Dominik 2003-03-13 Z/0818/17

TAK

100m M 47 NumerPDF

9
BRYJAK Dominik 2003-03-13 Z/0818/17

TAK

300m M 47 NumerPDF

10
CARUK Anna 2003-02-16 Z/0517/17

TAK

100m K 44 NumerPDF

11
CZECH Natalia 2002-07-02 Z/0495/16

TAK

600m K 41 NumerPDF 1:54.03/16

12
DRZEWIECKI Piotr 2001-03-19 Z/2990/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 34 NumerPDF 11.01/16

13
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 53 NumerPDF

14
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 53 NumerPDF 9.78/16

15
DZIOK Wojciech 2002-05-17 Z/0492/16

TAK

100m M 51 NumerPDF 12.95/16

16
GLOCK Piotr 2002-05-23 Z/0491/16

TAK

1000m M 33 NumerPDF 3:24.90/16

17
HIRSCH Paweł 2004-01-23

300m M 1 NumerPDF

18
JUNG Marcin 2004-03-19

300m M 24 NumerPDF

19
KAMIŃSKA Julia 2000-10-31 Z/1913/15

TAK

100m pł K U18 31 NumerPDF

20
KARKUSIŃSKA Roksana 2003-03-04

100m K 42 NumerPDF

21
KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 Z/0719/17

TAK

100m K 62 NumerPDF

22
KĘDZIERSKA Natalia 2003-06-28 Z/0719/17

TAK

300m K 62 NumerPDF

23
MAŃKIEWICZ Kamil 2001-11-07 Z/1930/15

TAK

300m M 23 NumerPDF 41.96/16

24
MARCZUK Dagmara 2004-03-03

300m K 55 NumerPDF

25
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

300m K 56 NumerPDF 52.04/16

26
MARCZUK Roksana 2002-04-24 Z/0497/16

TAK

100m K 56 NumerPDF 14.26/16

27
MAREK Michał 2001-06-14 Z/1916/15

TAK

Wzwyż M 58 NumerPDF 1.75/16

28
MAREK Michał 2001-06-14 Z/1916/15

TAK

100m M 58 NumerPDF 12.26/16

29
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

80m pł K 48 NumerPDF 12.40/16

30
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

W dal K 48 NumerPDF 4.66/16

31
MISTOŃ Zuzanna 2002-11-28 Z/0441/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 48 NumerPDF 8.24/16

32
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 56 NumerPDF

33
MURIAS Mateusz 2002-01-18 Z/0490/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 56 NumerPDF 32.85/16

34
ONUCHOWSKI Maciej 2003-05-24 Z/0522/17

TAK

1000m M 50 NumerPDF

35
ONUCHOWSKI Maciej 2003-05-24 Z/0522/17

TAK

600m M 50 NumerPDF

36
PALIGA Michał 2003-02-14 Z/0526/17

TAK

300m M 58 NumerPDF 45.93/16

37
PALIGA Michał 2003-02-14 Z/0526/17

TAK

100m M 58 NumerPDF

38
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

100m M 20 NumerPDF 12.53/16

39
PAWŁOW Adam 2001-03-25 Z/0566/16

TAK

300m M 20 NumerPDF 42.07/16

40
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

200m K 49 NumerPDF 27.89/16

41
PAWŁOW Nina 2002-09-22 Z/0485/16

TAK

100m K 49 NumerPDF 12.96/16

42
PĘKALA Piotr 1998-02-23 Z/0976/14

TAK

1000m M 47 NumerPDF 2:46.40/16

43
PIĘTA Piotr 2003-02-13 Z/0816/17

TAK

300m M 36 NumerPDF 56.92/16

44
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

W dal M 24 NumerPDF

45
RADZIMSKI Filip 2003-07-09 Z/0720/17

TAK

300m M 24 NumerPDF 46.56/16

46
RAJKO Karolina 1999-06-09 Z/0316/15

TAK

200m K 25 NumerPDF 25.09/14

47
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

100m M 40 NumerPDF 11.81/16

48
RATAJCZYK Jakub 2001-04-19 Z/0486/16

TAK

300m M 40 NumerPDF 41.83/16

49
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

1000m M 60 NumerPDF 2:57.03/16

50
RATMAN Filip 2001-07-21 Z/2988/16

TAK

600m M 60 NumerPDF 1:39.11/16

51
SIEDLAK Łukasz 2002-03-28 Z/0815/17

TAK

100m M 34 NumerPDF 13.53/16

52
SZWARC Daniel 2001-02-02 Z/1920/15

TAK

400m M 58 NumerPDF

53
¦REDNIAWA Anna 2003-10-13 Z/0523/17

TAK

600m K 27 NumerPDF

54
TYCHOWSKA Katarzyna 2002-03-31 Z/0496/16

TAK

100m K 51 NumerPDF 15.43/16

55
TYCHOWSKA Katarzyna 2002-03-31 Z/0496/16

TAK

W dal K 51 NumerPDF 4.12/16

56
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

1000m M 25 NumerPDF 3:09.13/16

57
WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 Z/2989/16

TAK

600m M 25 NumerPDF 1:39.37/16

58
WRONA Oskar 2001-01-07 Z/1922/15

TAK

1000m M 32 NumerPDF 2:51.94/15

59
WRONA Oskar 2001-01-07 Z/1922/15

TAK

600m M 32 NumerPDF 1:31.75/16

60
ZAJˇC Eryk 2002-08-22 Z/0817/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 31 NumerPDF 34.19/16

61
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

80m pł K 52 NumerPDF

62
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

W dal K 52 NumerPDF 4.58/16

63
ŻELAZEK Emilia 2002-05-23 Z/0440/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 52 NumerPDF 8.77/16

 
sprinter.zgora.pl
ULKS Sprinter Zielona Góra Osobostarty: 16 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 14/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSIOR Dorota 2002-05-21 Z/0675/17

TAK

Wzwyż K 70 NumerPDF 1.55/16

2
GˇSIOR Dorota 2002-05-21 Z/0675/17

TAK

W dal K 70 NumerPDF 4.95/16

3
KOTOWICZ Anna 2004-08-05

W dal K 80 NumerPDF

4
KOTOWICZ Anna 2004-08-05

300m K 80 NumerPDF

5
KOWALSKA Karolina 2001-07-10 Z/0489/15

TAK

300m K 71 NumerPDF 47.18/16

6
ŁUKASZEWSKA Emilia 2003-08-12 Z/0672/17

TAK

100m K 72 NumerPDF

7
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

TAK

100m M 73 NumerPDF

8
MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 Z/0673/17

TAK

200m M 73 NumerPDF

9
NOWAK Michał 2000-04-20 Z/1119/16

TAK

400m M 74 NumerPDF 55.59/16

10
PALKA Sandra 2003-04-07 Z/0670/17

TAK

100m K 75 NumerPDF

11
PATELAK Angelika 1999-02-14 Z/1054/15

TAK

100m K 76 NumerPDF 13.11/16

12
PATELAK Angelika 1999-02-14 Z/1054/15

TAK

200m K 76 NumerPDF

13
TAMUL Kacper 1999-06-17 Z/1057/15

TAK

Tyczka M 77 NumerPDF 4.10/16

14
TAMUL Wiktoria 2004-03-16

600m K 78 NumerPDF 2:06.15/15

15
WOJCIECHOWSKA Hanna 2002-10-14 Z/0674/17

TAK

100m K 79 NumerPDF 13.57/16

16
WOJCIECHOWSKA Hanna 2002-10-14 Z/0674/17

TAK

200m K 79 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 14 ( 10 ) K-0 M-10
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

Oszczep M U18 (700) 34 NumerPDF 50.32/16

2
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 31 NumerPDF

3
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 27 NumerPDF 48.72/16

4
KOTLECKI Kacper 2000-07-22 Z/5775/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 33 NumerPDF 42.78/16

5
MAREK Paweł 2001-04-13 Z/2762/16

TAK

Wzwyż M 44 NumerPDF 1.65/16

6
OPAS Rafał 2003-01-26

Dysk M U16 (1kg) 28 NumerPDF

7
OPAS Rafał 2003-01-26

Kula M U18 (5kg) 28 NumerPDF

8
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 27 NumerPDF 62.83/16

9
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 24 NumerPDF

10
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 24 NumerPDF

11
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 36 NumerPDF

12
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 36 NumerPDF

13
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 28 NumerPDF 53.06/16

14
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 28 NumerPDF 17.29/16

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 111 ( 66 ) K-31 M-35
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDREJCZUK Magda 1998-09-24 Z/0356/14

TAK

Tyczka K 513 NumerPDF 3.30/16

2
ANDREJCZUK Magda 1998-09-24 Z/0356/14

TAK

W dal K 513 NumerPDF 3.74/14

3
BABIŃSKYY Nazar 2003-12-17

300m M 508 NumerPDF

4
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

400m M 516 NumerPDF

5
BŁASZCZYK Grzegorz 2002-01-01

1000m M 510 NumerPDF

6
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

Tyczka K 511 NumerPDF 2.60/16

7
BRYSZEWSKA Marta 2002-04-26 Z/0377/16

TAK

W dal K 511 NumerPDF

8
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m K 509 NumerPDF 14.26/16

9
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 509 NumerPDF

10
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

100m K 511 NumerPDF

11
CHMIELEWSKA Nina 2003-05-20 Z/3385/16

TAK

80m pł K 511 NumerPDF 15.21/16

12
CHOŁUJ Weronika 2002-01-18 Z/3277/16

TAK

600m K 513 NumerPDF 1:59.28/16

13
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

400m M 512 NumerPDF 59.21/16

14
DĘBIK Oliwia 2003-01-01

100m K 513 NumerPDF

15
DĘBIK Oliwia 2003-01-01

300m K 513 NumerPDF

16
DOBEK Artur 2002-01-01

W dal M 515 NumerPDF

17
DOBEK Artur 2002-01-01

Wzwyż M 515 NumerPDF

18
DROZDALSKA Kamila 1995-06-23 Z/1604/12

TAK

Oszczep K (600) 519 NumerPDF 35.88/16

19
DUDEK Weronika 2001-11-21

Dysk K (1kg) 508 NumerPDF

20
DUDEK Weronika 2001-11-21

Kula K U18 (3kg) 508 NumerPDF

21
FILMANOWICZ Herbert 2005-01-01

300m M 510 NumerPDF

22
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

W dal M 514 NumerPDF

23
FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 Z/3880/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF

24
HAŁAJEWSKI Marcin 2003-12-27 Z/0819/17

TAK

W dal M 518 NumerPDF

25
HENSEL Martyna 2002-04-11 Z/1496/16

TAK

100m K 518 NumerPDF

26
HENSEL Martyna 2002-04-11 Z/1496/16

TAK

80m pł K 518 NumerPDF 14.30/16

27
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

Oszczep M (800) 519 NumerPDF 58.99/16

28
JANIAK Nikolas 2002-08-09 Z/2992/16

TAK

1000m M 517 NumerPDF 2:59.10/16

29
JUSZCZAK Kinga 1995-05-29 Z/1347/11

TAK

Wzwyż K 511 NumerPDF 1.70/16

30
KACZMAREK Wojciech 2005-01-01

300m M 511 NumerPDF

31
KAMIEN Kamil 2003-01-08 Z/0996/17

TAK

W dal M 510 NumerPDF

32
KAMIEN Kamil 2003-01-08 Z/0996/17

TAK

Wzwyż M 510 NumerPDF

33
KAPUSTKA Majka 2005-01-01

300m K 520 NumerPDF

34
KĘSZCZYK Maciej 2002-08-13 Z/3388/16

TAK

300m M 513 NumerPDF 46.06/16

35
KĘSZCZYK Maciej 2002-08-13 Z/3388/16

TAK

100m M 513 NumerPDF 13.51/16

36
KLIMIUK Jakub 2002-10-03 Z/1216/17

TAK

Wzwyż M 512 NumerPDF

37
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

Dysk K (1kg) 512 NumerPDF

38
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 512 NumerPDF 7.98/16

39
KOLBUSZ Natalia 2001-10-10 Z/3025/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 512 NumerPDF 29.26/16

40
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-01-01

100m M 520 NumerPDF

41
KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-01-01

W dal M 520 NumerPDF

42
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.88/16

43
KOZINOGA Paweł 2002-04-09 Z/0814/17

TAK

1000m M 509 NumerPDF

44
KOZŁOWSKA Gabriela 2004-01-01

300m K 519 NumerPDF

45
KURPAS Rafał 2000-03-19 Z/0492/15

TAK

600m M 512 NumerPDF 1:41.15/16

46
LEKS Nicola 2001-06-29

Tyczka K 509 NumerPDF

47
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21

Tyczka K 517 NumerPDF

48
LETKIEWICZ Sara 2002-04-21

W dal K 517 NumerPDF

49
LISIAK Grzegorz 2002-11-18 Z/3918/16

TAK

Tyczka M 518 NumerPDF

50
LISIAK Grzegorz 2002-11-18 Z/3918/16

TAK

100m M 518 NumerPDF 13.80/16

51
MAJEWSKI Michał 1998-09-04 Z/2197/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 511 NumerPDF 12.13/16

52
MAJEWSKI Michał 1998-09-04 Z/2197/15

TAK

Oszczep M (800) 511 NumerPDF 43.84/16

53
MAZUR Martyna 2002-07-19 Z/0444/16

TAK

300m K 511 NumerPDF 51.12/16

54
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

1000m M 508 NumerPDF 2:43.51/16

55
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Tyczka M 513 NumerPDF 2.80/16

56
NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 Z/4620/15

TAK

Wzwyż M 513 NumerPDF 1.50/16

57
NAZAREWICZ Cezary 2002-08-27 Z/3390/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 512 NumerPDF

58
NAZAREWICZ Cezary 2002-08-27 Z/3390/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 512 NumerPDF 22.13/16

59
NAZAREWICZ Cezary 2002-08-27 Z/3390/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 512 NumerPDF

60
NIED¬WIECKI Krystian 1998-01-27

Oszczep M (800) 520 NumerPDF

61
NIED¬WIECKI Krystian 1998-01-27

400m M 520 NumerPDF

62
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 517 NumerPDF 13.12/16

63
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 517 NumerPDF 31.64/16

64
OSZYWA Tomasz 2001-01-01

400m M 517 NumerPDF

65
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

Tyczka K 519 NumerPDF 3.00/16

66
PAWLUK Alicja 2002-02-21 Z/0331/16

TAK

W dal K 519 NumerPDF 4.75/16

67
PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 Z/0487/15

TAK

W dal M 519 NumerPDF 5.03/16

68
PLUSZKIEWICZ Patrycja 2002-11-02 Z/3389/16

TAK

100m K 510 NumerPDF 14.93/16

69
PLUSZKIEWICZ Patrycja 2002-11-02 Z/3389/16

TAK

300m K 510 NumerPDF

70
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Tyczka M 511 NumerPDF 3.40/16

71
PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 Z/5580/15

TAK

Wzwyż M 511 NumerPDF 1.45/16

72
PUCZKO Paweł 1998-05-12 Z/0406/14

TAK

Tyczka M 519 NumerPDF 4.51/15

73
PUCZKO Paweł 1998-05-12 Z/0406/14

TAK

100m M 519 NumerPDF 12.60/16

74
RZYMAN Aleksandra 2000-02-14 Z/5778/15

TAK

W dal K 512 NumerPDF 4.19/16

75
RZYMAN Aleksandra 2000-02-14 Z/5778/15

TAK

100m pł K U18 512 NumerPDF 17.68/16

76
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

400m M 519 NumerPDF 53.57/16

77
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K 510 NumerPDF 1.62/15

78
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Tyczka K 510 NumerPDF 2.70/16

79
STALKA Karolina 2002-07-20 Z/3279/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 510 NumerPDF 6.60/16

80
STALKA Karolina 2002-07-20 Z/3279/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 510 NumerPDF 17.16/16

81
STALKA Karolina 2002-07-20 Z/3279/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 510 NumerPDF

82
STOLARZ Damian 2002-08-24

300m M 509 NumerPDF

83
STOLARZ Damian 2002-08-24

W dal M 509 NumerPDF

84
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 513 NumerPDF 7.96/15

85
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 513 NumerPDF 25.28/16

86
SYGUTOWSKA Marta 2002-07-03 Z/2824/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 513 NumerPDF 31.70/16

87
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Dysk K (1kg) 511 NumerPDF 26.72/16

88
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 511 NumerPDF 43.83/16

89
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 511 NumerPDF 10.92/16

90
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 518 NumerPDF 25.12/16

91
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Dysk K (1kg) 518 NumerPDF 19.08/16

92
SZYMANIUK Anna 2000-12-28 Z/1750/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 518 NumerPDF

93
TARNAS Zuzanna 2001-07-05 Z/3280/16

2016

Oszczep K U18 (500) 520 NumerPDF

94
TARNAS Zuzanna 2001-07-05 Z/3280/16

2016

Młot K U18 (3kg) 520 NumerPDF 18.79/16

95
TO¦ Michał 2003-06-02

300m M 517 NumerPDF

96
TRUSZKIEWICZ Mateusz 2004-01-28

600m M 511 NumerPDF

97
WOJNAROWSKA Marika 2003-01-01

100m K 512 NumerPDF

98
WOJNAROWSKA Marika 2003-01-01

600m K 512 NumerPDF

99
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

1000m K 510 NumerPDF

100
WYBUDOWSKA Dominika 2003-12-23

Tyczka K 508 NumerPDF

101
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

W dal M 517 NumerPDF 5.38/16

102
WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 Z/2872/16

TAK

Trójskok M 517 NumerPDF

103
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

Wzwyż K 514 NumerPDF 1.50/16

104
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 515 NumerPDF 15.24/16

105
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 515 NumerPDF

106
ZAŁUSKA Paulina 2003-07-26 Z/1069/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 515 NumerPDF

107
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 517 NumerPDF 8.76/15

108
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Dysk K (1kg) 517 NumerPDF 17.80/16

109
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 517 NumerPDF 36.40/16

110
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

Wzwyż M 516 NumerPDF 1.82/16

111
ZARZYCKI Maciej 1999-07-20 Z/6504/15

TAK

110m M (99.1) U20 516 NumerPDF