Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.kujawsko-pomorskiego 2018
BYDGOSZCZ, 2018
Osobostarty wszystkie: 87 ( 87 ) K-51 M-36
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 87 ( 87 ) K-51 M-36
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZAK Wiktoria 2003-10-03 Z/6545/15

TAK

600m K U16 459 NumerPDF 1:50.44/17

2
GROCHOWSKA Paulina 2003-04-27 Z/1441/17

TAK

300m K U16 466 NumerPDF 47.17/17

3
KHUAT CAO Lena 2004-11-22 Z/3043/17

TAK

Wzwyż K U16 457 NumerPDF 1.30/17

4
KOPERCZUK Daria 2003-06-12 Z/3045/17

TAK

W dal K U16 469 NumerPDF 4.35/17

5
WARAWˇSOWSKA Martyna 2004-03-15 Z/0048/16

TAK

300m K U16 457 NumerPDF 48.80/16

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 18 ( 18 ) K-10 M-8
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJSERT Łukasz 2003-06-20 Z/1183/17

TAK

300m M U16 879 NumerPDF 42.74/17

2
BˇCZYŃSKA Wiktoria 2003-01-17 Z/0070/15

TAK

100m K U16 11 NumerPDF

3
BISKUP Klaudia 2004-10-18 Z/0421/16

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:57.93/16

4
BRAZOWSKA Aleksandra 2003-07-12 Z/0081/16

TAK

100m K U16 14 NumerPDF

5
CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 Z/3294/17

TAK

1000m M U16 856 NumerPDF

6
GˇSIOR Mateusz 2004-01-14 Z/0049/15

TAK

Wzwyż M U16 371 NumerPDF 1.53/17

7
HOJAN Jakub 2003-09-19 Z/1182/17

TAK

1000m M U16 853 NumerPDF 2:52.25 2:52.25/17

8
JAROSZ Klaudia 2003-04-30 Z/0090/15

TAK

Wzwyż K U16 3 NumerPDF 1.40/16

9
JUSTA Magdalena 2003-02-09 Z/2113/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 873 NumerPDF 9.11 9.88/17

10
KUSZ Łukasz 2003-06-26 Z/1184/17

TAK

300m M U16 853 NumerPDF 38.65 38.65/17

11
MOSZCZYŃSKI Wiktor 2003-01-31 Z/1180/17

TAK

1000m M U16 889 NumerPDF 3:07.39/17

12
NARLOCH Wiktoria 2003-04-03 Z/2112/16

TAK

W dal K U16 869 NumerPDF

13
OLCZAK Amelia 2004-03-17 Z/0088/15

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:52.92/17

14
PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 Z/3024/17

TAK

600m M U16 801 NumerPDF 1:44.43/17

15
PIECHOWIAK Kamil 2004-02-08 Z/0148/18

TAK

300m M U16 165 NumerPDF

16
TOKARSKA Kalina 2003-07-04 Z/3026/17

TAK

100m K U16 874 NumerPDF

17
WALASEK Martyna 2004-05-16 Z/0057/15

TAK

Wzwyż K U16 59 NumerPDF 1.40/17

18
WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 Z/4012/17

TAK

W dal K U16 871 NumerPDF 4.73 4.73/17

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HAWEŁKO Igor 2004-03-17 Z/3491/17

TAK

1000m M U16 332 NumerPDF 3:23.81/17

2
MIODUSZEWSKA Martyna 2004-10-11 Z/3626/17

TAK

Wzwyż K U16 141 NumerPDF 1.40/17

3
NOGA Oskar 2003-03-25 Z/3629/17

TAK

Wzwyż M U16 817 NumerPDF 1.60/17

4
STRZELCZYK Zuzanna 2003-02-20 Z/4316/17

TAK

W dal K U16 988 NumerPDF 4.67/17

 
wda-swiecie.pl/
KS Wda ¦wiecie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 Z/4615/17

TAK

100m K U16 609 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 4 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Kacper 2003-03-07 Z/2849/17

TAK

Wzwyż M U16 351 NumerPDF 1.55/17

2
MAJER Mikołaj 2004-10-19 Z/4557/17

TAK

200m pł M 387 NumerPDF

3
SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 Z/2851/17

TAK

200m pł M 531 NumerPDF

4
WESOŁOWSKI Kacper 2003-01-23 Z/4556/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 391 NumerPDF 10.08/17

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 14 ( 14 ) K-11 M-3
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRANKOWSKI Dominik 2003-04-14 Z/0849/16

TAK

1000m M U16 931 NumerPDF

2
GO¦CINIAK Nikola 2004-03-25 Z/0839/16

TAK

W dal K U16 904 NumerPDF 4.12/17

3
HANKE Szymon 2003-07-30 Z/0846/16

TAK

200m pł M 903 NumerPDF

4
KONIECZNA Joanna 2004-11-02 Z/0840/16

TAK

300m K U16 900 NumerPDF 48.82 48.82/17

5
KUCIŃSKA Matylda 2004-01-22 Z/4127/17

TAK

Wzwyż K U16 502 NumerPDF 1.25/17

6
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

100m K U16 100 NumerPDF

7
OLACH Laura 2003-02-27 Z/0848/16

TAK

600m K U16 916 NumerPDF 1:45.26 1:45.26/17

8
RYBKA Paulina 2003-11-28 Z/0851/16

TAK

300m K U16 906 NumerPDF 44.56 44.56/17

9
SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 Z/4126/17

TAK

W dal M U16 940 NumerPDF 4.73 4.73/17

10
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

600m K U16 56 NumerPDF 2:17.60/17

11
WIATROWSKA Weronika 2004-09-28 Z/0177/17

TAK

600m K U16 928 NumerPDF 2:06.90/16

12
WICHLIŃSKA Weronika 2004-03-31 Z/4277/17

TAK

1000m K U16 903 NumerPDF

13
ZABOROWSKA Alicja 2003-01-08 Z/3768/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 231 NumerPDF

14
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

600m K U16 199 NumerPDF

 
LUKS Serock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZ Alicja 2004-08-05 Z/2671/15

TAK

600m K U16 271 NumerPDF 1:57.09/16

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIL Grzegorz 2003-04-13 Z/0278/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 886 NumerPDF

2
SPRENGER Denis 2003-02-03 Z/1326/16

TAK

W dal M U16 882 NumerPDF 4.56/17

3
URBANOWICZ Kaja 2003-06-25 Z/1330/16

TAK

Wzwyż K U16 860 NumerPDF 1.61 1.61/17

4
WAWER Jakub 2004-06-27 Z/1325/16

TAK

1000m M U16 888 NumerPDF 3:24.12/17

5
ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 Z/0208/16

TAK

W dal M U16 880 NumerPDF 5.58 5.58/17

 
MKL Toruń Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIŃSKI Patryk 2003-04-05 Z/2102/16

TAK

300m M U16 500 NumerPDF 39.16/17

2
MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 Z/3343/17

TAK

W dal K U16 505 NumerPDF 4.93 4.93/17

3
OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 Z/2750/16

TAK

300m M U16 601 NumerPDF 40.60/17

4
WAĆKOWSKA Laura 2003-07-21 Z/1573/16

TAK

200m K U16 519 NumerPDF

5
WˇŻ Anastazja 2003-03-18 Z/1527/17

TAK

600m K U16 615 NumerPDF 1:49.73/17

 
MKS Inowrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 18/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RATAJCZYK Wiktoria 2003-03-03 Z/3587/17

TAK

W dal K U16 788 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno Osobostarty: 9 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Emil 2004-06-04 Z/3656/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 939 NumerPDF 33.84

2
BOJAROWSKI Hubert 2003-04-12 Z/3664/17

TAK

100m M U16 957 NumerPDF 12.35

3
EMMERT Mateusz 2003-10-07 Z/4007/17

TAK

Wzwyż M U16 960 NumerPDF 1.55

4
GBURCZYK Dominik 2003-11-06 Z/3661/17

TAK

100m M U16 950 NumerPDF 12.52

5
JABŁOŃSKI Filip 2003-03-11 Z/3658/17

TAK

100m M U16 952 NumerPDF 12.47

6
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

5 km ch M U16 952 NumerPDF 28:22.37 35:26.69/17

7
LEWANDOWSKA Oliwia 2003-05-30 Z/2210/17

TAK

100m K U16 941 NumerPDF

8
MAIER Laura 2003-02-01 Z/3660/17

TAK

3 km ch K U16 934 NumerPDF 19:13.34

9
MONKA Dominika 2003-09-25 Z/3317/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 945 NumerPDF 31.90

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNA Alicja 2003-01-24 Z/0271/17

TAK

300m K U16 55 NumerPDF 47.19/17

2
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0270/17

100m K U16 325 NumerPDF

 
UKB Szubin Osobostarty: 7 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Szymon 2003-02-02 Z/5223/15

TAK

100m M U16 361 NumerPDF

2
ISKRA Bartosz 2003-01-28 Z/1131/16

TAK

W dal M U16 318 NumerPDF 5.90/17

3
KOWALSKA Amelia 2004-06-04 Z/4877/15

TAK

1000m K U16 333 NumerPDF

4
KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 Z/0209/15

TAK

1000m M U16 301 NumerPDF 3:04.48/17

5
KRZYŻANOWSKA Jagoda 2004-01-02 Z/4878/15

TAK

100m K U16 350 NumerPDF

6
KRZYŻANOWSKA Zuzanna 2004-01-02 Z/4879/15

TAK

100m K U16 353 NumerPDF

7
STA¦KIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

100m K U16 321 NumerPDF

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 Z/2519/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 752 NumerPDF 13.45/17

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 8 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GˇSECKA Aleksandra 2004-03-03 Z/0757/16

TAK

Wzwyż K U16 2 NumerPDF 1.30 1.30/16

2
KAROW Damian 2004-02-12 Z/4508/17

TAK

1000m M U16 4 NumerPDF 2:57.66 2:57.66/17

3
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:46.60/17

4
KOZERA Natalia 2003-08-02 Z/2588/16

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 2:07.14/16

5
ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 Z/1324/17

TAK

600m K U16 10 NumerPDF 1:59.78/17

6
SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 Z/0760/16

TAK

Wzwyż M U16 6 NumerPDF 1.70 1.70/17

7
WALDON Natalia 2003-01-11 Z/1325/17

TAK

600m K U16 3 NumerPDF 1:56.20/17

8
WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 Z/2279/16

TAK

80m pł K 7 NumerPDF

 
UKS Skompensis Skępe Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 24/KP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PANASIEWICZ Filip 2003-03-10 Z/4758/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 506 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STA¦KIEWICZ Katarzyna 2003-03-23 Z/1379/16

TAK

300m K U16 102 NumerPDF 48.30/17