Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.dolnośląskiego 2018
WROCŁAW, 2018
Osobostarty wszystkie: 78 ( 78 ) K-44 M-34
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 78 ( 78 ) K-44 M-34
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

300m M U16 44 NumerPDF

2
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K U16 7 NumerPDF

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZYMAŁA Weronika 2003-03-13 Z/0968/17

TAK

300m K U16 29 NumerPDF

2
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

600m M U16 104 NumerPDF

3
KÖSTER Nicole 2003-03-10 Z/0959/17

TAK

300m K U16 281 NumerPDF 43.25 43.25/17

4
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1000m M U16 104 NumerPDF

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 60 NumerPDF 9.02/17

2
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 11.52 11.52/17

3
OLSZAK Maja 2004-07-30 Z/1799/17

TAK

W dal K U16 87 NumerPDF 4.65 5.00/17

4
OŻGA Weronika 2003-08-16 Z/1796/17

TAK

W dal K U16 83 NumerPDF 4.77 4.77/17

5
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 83 NumerPDF 7.82/17

6
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 28 NumerPDF

 
LKS Polkowice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHIMEK Wiktoria 2003-04-15 Z/0476/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 3 NumerPDF

2
LEPA Roksana 2003-08-26 Z/0443/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF 8.65/17

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 11 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

100m M U16 49 NumerPDF

2
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

200m pł K 38 NumerPDF

3
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

3 km ch K U16 42 NumerPDF

4
KARABAN Dominika 2003-04-17 Z/2200/17

2017

Dysk K U16 (0.75kg) 39 NumerPDF

5
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

1000m M U16 50 NumerPDF 3:34.60/17

6
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 44 NumerPDF

7
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

1000m M U16 256 NumerPDF

8
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 35 NumerPDF

9
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

80m pł K 47 NumerPDF

10
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

600m K U16 36 NumerPDF 2:00.30/17

11
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

5-bój M U16 34 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAUZE Martyna 2003-10-19 Z/2180/17

TAK

300m K U16 704 NumerPDF

2
LÜDTKE Martyna 2003-02-13 Z/3446/17

TAK

100m K U16 714 NumerPDF

3
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K U16 706 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 12 ( 12 ) K-7 M-5
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 631 NumerPDF

2
GURDZIEL Korneliusz 2003-03-15 Z/2743/17

TAK

Wzwyż M U16 11 NumerPDF 1.50/17

3
JEWIARZ Kacper 2003-08-09 Z/2926/17

2017

Oszczep M U16 (600) 26 NumerPDF

4
KAZIMIERSKA Martyna 2003-04-30 Z/2744/17

TAK

5-bój K U16 513 NumerPDF

5
KIPINIAK Natalia 2003-12-29 Z/3624/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 653 NumerPDF

6
MICHALKIEWICZ Zuzanna 2003-04-29 Z/2077/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 631 NumerPDF

7
RODE Dawid 2003-05-10 Z/2752/17

TAK

100m M U16 522 NumerPDF

8
ROZENFELD Urszula 2003-03-19 Z/2750/17

TAK

5-bój K U16 1 NumerPDF

9
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 652 NumerPDF

10
SŁOMIŃSKA Kaja 2003-05-19 Z/2076/17

TAK

5-bój K U16 650 NumerPDF

11
SZATKOWSKA Gabriela 2003-12-03 Z/2748/17

TAK

Tyczka K U16 502 NumerPDF

12
UZAREK Aleksander 2003-07-04 Z/2749/17

TAK

200m pł M 601 NumerPDF

 
MKS Piast Głogów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 14/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 Z/2835/17

TAK

Wzwyż M U16 77 NumerPDF 1.55 1.55/17

2
CIEŚLAK Szymon 2003-06-10 Z/2837/17

TAK

W dal M U16 76 NumerPDF 4.96 4.96/18

3
SZYDŁOWSKI Kacper 2003-04-28 Z/2836/17

TAK

Wzwyż M U16 14 NumerPDF 1.50 1.50/17

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 22 NumerPDF

2
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M U16 33 NumerPDF 3:23.90/17

3
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

600m K U16 33 NumerPDF 1:44.86 1:44.86/17

4
OSSOWSKA Natalia 2003-05-23 Z/0463/17

TAK

Wzwyż K U16 44 NumerPDF 1.15/17

5
PAWŁOWICZ Martyna 2003-01-15 Z/2189/17

TAK

Tyczka K U16 11 NumerPDF

6
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 44 NumerPDF 6.92/17

7
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 33 NumerPDF

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 11 NumerPDF

2
BARAN Piotr 2004-05-14 Z/0382/18

TAK

W dal M U16 10 NumerPDF

3
BELKNER Anna 2004-06-28 Z/0383/18

TAK

W dal K U16 12 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 2 NumerPDF

2
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

5-bój M U16 13 NumerPDF

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 Z/4296/17

TAK

W dal M U16 26 NumerPDF 5.43 5.43/17

2
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

80m pł K 25 NumerPDF

3
WAWROWSKA Emilia 2003-01-18 Z/0325/17

TAK

W dal K U16 18 NumerPDF 5.33 5.33/17

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 400 NumerPDF

2
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

300m M U16 400 NumerPDF

3
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K U16 452 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SSMKS Parasol Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUNICKI Mateusz 2003-12-10 Z/1108/17

TAK

1000m M U16 80 NumerPDF

2
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

1000m K U16 66 NumerPDF

3
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

1000m K U16 22 NumerPDF

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJDA Zuzanna 2003-08-03 Z/2824/17

TAK

200m pł K 251 NumerPDF

2
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

600m M U16 967 NumerPDF

3
KŁAK Tomasz 2003-04-20 Z/2848/17

TAK

300m M U16 272 NumerPDF

4
KURAS Wojciech 2003-01-02 Z/0252/17

TAK

1000m M U16 961 NumerPDF

5
REDA Maja 2003-01-01 Z/2825/17

TAK

300m K U16 64 NumerPDF

6
SOBOLEWSKI Hubert 2003-01-26 Z/0400/16

TAK

1000m M U16 262 NumerPDF

7
ZDUNEK Marcin 2003-08-14 Z/0256/17

TAK

100m M U16 131 NumerPDF

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

W dal K U16 150 NumerPDF 4.65/17

2
KĄCKI Dominik 2003-06-15 Z/1934/17

TAK

100m M U16 42 NumerPDF

3
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 642 NumerPDF

4
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

300m K U16 500 NumerPDF

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

300m M U16 7 NumerPDF

2
LIZAK Karolina 2004-07-12 Z/0681/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 3 NumerPDF

3
URYSZ Nadia 2003-06-24 Z/4040/17

TAK

100m K U16 16 NumerPDF