Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego 2018 II
KRAKÓW, 2018
Osobostarty wszystkie: 112 ( 112 ) K-69 M-43
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 112 ( 112 ) K-69 M-43
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
EHRENFELD Łukasz 2003-08-10 Z/4270/17

TAK

600m M U16 679 NumerPDF 1:32.72 1:32.72/18

2
KU¬NIAR Julia 2004-06-14 Z/3049/18

TAK

Wzwyż K U16 662 NumerPDF

3
SŁOTA Paweł 2003-11-21 Z/4271/17

TAK

600m M U16 680 NumerPDF 1:34.90 1:34.90/18

4
SZCZUKA Kacper 2003-09-05 Z/3871/18

TAK

100m M U16 677 NumerPDF 12.88 13.86/16

5
¦WIERTA Emilia 2003-08-11 Z/1887/18

TAK

600m K U16 661 NumerPDF

6
WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 Z/3050/18

TAK

300m M U16 678 NumerPDF 42.34 42.34/18

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁDYS Magdalena 2003-03-10 Z/4143/17

TAK

600m K U16 12 NumerPDF 1:54.23 1:54.23/18

2
CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 Z/2381/18

TAK

600m M U16 13 NumerPDF 1:42.88 1:42.88/18

3
PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 Z/0141/17

TAK

300m M U16 29 NumerPDF 38.00 37.32/17

4
SKRZYPEK Lena 2004-01-20 Z/1423/16

TAK

300m K U16 18 NumerPDF 47.19 46.10/17

5
ZIĘBA Paulina 2003-06-07 Z/2059/18

TAK

200m K U16 14 NumerPDF 32.60 32.60/18

 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

200m pł K 308 NumerPDF 38.65 38.65/18

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.55 1.55/18

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 6.76 7.58/17

4
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.60 14.60/18

5
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Wzwyż M U16 328 NumerPDF 1.70 1.70/18

6
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 327 NumerPDF 9.63 9.63/18

7
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

100m K U16 303 NumerPDF 14.33 14.33/18

8
SZCZUREK Patryk 2003-01-30 Z/3076/18

TAK

100m M U16 330 NumerPDF 13.80 13.80/18

 
LKS Brzezina Osiek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBICKI Kajetan 2004-11-08 Z/2282/18

TAK

Młot M U16 (5kg) 13 NumerPDF 22.80 22.80/18

 
www.lksklosolkusz.pl
LKS Kłos Olkusz Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 15/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNOTA Milena 2003-07-25 Z/3920/16

TAK

300m K U16 43 NumerPDF 49.72 47.19/16

2
PENKAL Emil 2004-08-28 Z/3094/18

TAK

100m M U16 82 NumerPDF 13.43 13.43/18

3
¦MIGIELSKI Patryk 2003-02-01 Z/2263/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 48 NumerPDF 30.58 30.58/18

4
ZABDYR Bartosz 2003-06-02 Z/1681/17

TAK

100m M U16 44 NumerPDF 12.28 12.28/18

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPEREK Wiktoria 2003-03-22 Z/3965/17

TAK

300m K U16 516 NumerPDF 47.30/17

2
PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 Z/0066/17

TAK

300m M U16 503 NumerPDF 39.80/17

3
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

Wzwyż K U16 511 NumerPDF 1.55 1.55/17

4
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

Wzwyż K U16 506 NumerPDF 1.55 1.55/18

5
WALU¦ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

100m K U16 521 NumerPDF 14.33/16

6
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

100m K U16 522 NumerPDF 13.36 13.36/18

7
ŻYŁA Julia 2003-06-06 Z/0067/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 523 NumerPDF 21.43 27.43/17

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 14 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Milena 2004-09-15 Z/1809/18

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 1:58.81/17

2
CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 Z/0107/17

TAK

Wzwyż M U16 28 NumerPDF 1.45/17

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 7 NumerPDF

4
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

600m K U16 36 NumerPDF 1:55.33/17

5
KOPACZ Natalia 2004-12-06 Z/1287/18

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 15.03/17

6
KUREK Oliwia 2004-03-26 Z/1288/18

TAK

600m K U16 14 NumerPDF 1:56.57/17

7
MAJKA Milena 2003-06-23 Z/4059/17

TAK

Wzwyż K U16 4 NumerPDF 1.20/17

8
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

200m pł K 20 NumerPDF 37.22/17

9
MICHAŁEK Daria 2003-06-12 Z/0118/17

TAK

200m pł K 31 NumerPDF 35.26/17

10
MI¦TAK Nikodem 2003-07-11 Z/0081/17

TAK

W dal M U16 64 NumerPDF 5.14/17

11
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

200m pł K 33 NumerPDF 31.60/17

12
SADLAK Karolina 2003-03-22 Z/0106/17

TAK

600m K U16 4 NumerPDF 1:49.96/17

13
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

200m pł K 19 NumerPDF 36.38/17

14
¦WIĘCH Wiktoria 2004-01-02 Z/1289/18

TAK

600m K U16 15 NumerPDF

 
MUKS ILKUS Olkusz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 22/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 Z/4007/18

TAK

100m M U16 33 NumerPDF 13.90/17

2
JAMRÓG Natalia 2003-08-09 Z/0606/18

TAK

80m pł K 217 NumerPDF 15.20 15.20/18

3
ŁABUZEK Ewelina 2003-02-04 Z/3876/16

TAK

100m K U16 212 NumerPDF 14.30 14.23/17

4
MOTYKA Adrian 2003-09-30 Z/3390/18

TAK

300m M U16 232 NumerPDF 40.50

5
WITOS Wiktoria 2004-07-22 Z/4008/18

TAK

100m K U16 447 NumerPDF 15.30

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

W dal K U16 80 NumerPDF

2
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 28 NumerPDF 8.63/17

3
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

600m K U16 87 NumerPDF

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

W dal K U16 79 NumerPDF 5.11 5.11/18

5
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

100m K U16 71 NumerPDF 15.23/17

6
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

W dal K U16 317 NumerPDF

7
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

100m K U16 95 NumerPDF 14.08/17

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 9 ( 9 ) K-7 M-2
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FOLWARSKA Katarzyna 2003-03-24 Z/1860/17

TAK

80m pł K 843 NumerPDF 13.19 13.19/18

2
KRAWCZYK Oliwia 2004-09-01 Z/2800/18

TAK

200m pł K 872 NumerPDF

3
KUDAS Aleksandra 2003-01-31 Z/3188/18

TAK

100m K U16 818 NumerPDF 14.74 14.74/18

4
PAWŁOWSKA Alicja 2004-08-27 Z/1672/18

TAK

100m K U16 836 NumerPDF 14.07 14.07/18

5
SŁOWIK Maciej 2004-02-25 Z/0086/18

TAK

300m M U16 835 NumerPDF 41.93/17

6
¦LIWIAK Natalia 2004-12-01 Z/2126/18

TAK

100m K U16 873 NumerPDF 13.06 13.06/18

7
TONDI Francesco 2003-01-15 Z/3835/18

TAK

100m M U16 874 NumerPDF 12.10 12.10/18

8
WIELGUS Gabriela 2003-03-02 Z/0426/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 845 NumerPDF 18.73 18.73/18

9
WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 Z/1861/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 868 NumerPDF 8.35 8.59/17

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
OŻÓG Rafał 2004-03-18 Z/2966/18

TAK

100m M U16 290 NumerPDF 12.01 12.01/18

2
SIKORA Maciej 2003-08-03 Z/0063/17

TAK

600m M U16 287 NumerPDF 1:27.88/17

 
UKS Budowlani Nowy S±cz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANIEC Julia 2003-01-18 Z/2015/16

TAK

600m K U16 82 NumerPDF 1:47.22 1:42.68/17

 
UKS Gminy Brzeszcze Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 14/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RADECKI Sebastian 2004-02-13 Z/4452/18

TAK

Wzwyż M U16 10 NumerPDF

 
UKS Jedynka Skawina Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/MA/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
Ormaniec Łucja 2003-05-18 Z/3960/17

TAK

100m K U16 56 NumerPDF 14.26/17

 
-
UKS Kobylanka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 24/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBER Paweł 2003-02-03 Z/3742/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 72 NumerPDF 13.24 13.24/18

2
¦WIERZ Kacper 2003-01-31 Z/3743/16

TAK

W dal M U16 73 NumerPDF 5.12 5.17/17

 
ULKS Bielgim Bielany Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃ Tymoteusz 2004-09-22 Z/3330/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 201 NumerPDF 30.50 30.50/18

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUBNIAK Mateusz 2003-01-29 Z/3066/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 720 NumerPDF 29.13 29.13/18

2
DURLAK Jakub 2003-04-22 Z/3067/16

TAK

1000m M U16 736 NumerPDF 2:50.98 2:50.98/18

3
KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 Z/3915/16

TAK

1000m K U16 746 NumerPDF 3:43.32 3:34.95/17

4
KLIMCZAK Szymon 2003-12-14 Z/1669/17

TAK

300m M U16 734 NumerPDF 41.51 41.28/17

5
KOSIŃSKA Aleksandra 2004-08-05 Z/0881/18

TAK

300m K U16 731 NumerPDF

6
MUSIAŁ Kamil 2003-09-14 Z/3917/16

TAK

1000m M U16 737 NumerPDF 3:10.85 3:10.85/18

7
PRZYBYŁOWICZ Patryk 2004-05-02 Z/0880/18

TAK

100m M U16 706 NumerPDF 13.64/17

8
PTAK Aleksandra 2004-10-26 Z/2355/18

TAK

100m K U16 714 NumerPDF 14.65 14.42/17

9
SIKORA Agnieszka 2003-06-03 Z/3016/16

TAK

200m pł K 745 NumerPDF 36.16/17

10
STANISZEWSKI Miłosz 2004-03-08 Z/0878/18

TAK

300m M U16 707 NumerPDF 42.29 42.29/18

11
SZYMCZAK Piotr 2003-04-02 Z/4111/17

TAK

600m M U16 795 NumerPDF 1:49.67/17

12
ZIOBROWSKI Kamil 2003-09-09 Z/2125/18

TAK

1000m M U16 709 NumerPDF 3:04.27 3:04.27/18

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 26 ( 26 ) K-19 M-7
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

200m pł K 111 NumerPDF

2
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

100m K U16 350 NumerPDF 14.22/17

3
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

300m K U16 350 NumerPDF 54.66/17

4
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

100m K U16 352 NumerPDF

5
FORY¦ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

1000m M U16 350 NumerPDF 3:03.42 3:03.42/18

6
FORY¦ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

1000m M U16 342 NumerPDF 3:08.69/17

7
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 344 NumerPDF

8
GAJDA Anna 2003-09-04 Z/0047/17

TAK

W dal K U16 350 NumerPDF 4.49 4.49/18

9
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

200m pł M 348 NumerPDF 33.08/17

10
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 344 NumerPDF 34.19 34.91/17

11
GWARDECKA Kamila 2003-05-07 Z/0056/17

TAK

W dal K U16 346 NumerPDF 4.40 4.72/17

12
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

600m M U16 342 NumerPDF 1:41.25/17

13
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

TAK

600m K U16 353 NumerPDF 2:03.92/17

14
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 346 NumerPDF 7.30 7.30/18

15
KUKULSKI Mateusz 2004-01-17 Z/4366/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 349 NumerPDF

16
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

300m M U16 342 NumerPDF 41.43 41.43/18

17
MI¦KIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 351 NumerPDF 27.73/17

18
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 35.33 35.33/18

19
PRZYBY¦ Julia 2004-08-29 Z/4005/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 350 NumerPDF 11.32 11.32/18

20
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K U16 111 NumerPDF 1.60/16

21
STARZAK Julia 2003-07-20 Z/3010/17

TAK

80m pł K 354 NumerPDF 14.48/17

22
TATARCZUCH Ja¶mina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

300m K U16 344 NumerPDF 51.77 51.77/18

23
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

600m K U16 352 NumerPDF 1:50.46/17

24
WOLAK Anita 2004-08-20 Z/4006/18

TAK

200m K U16 347 NumerPDF

25
WOLAŃSKA Nadia 2004-08-27 Z/3534/18

TAK

Wzwyż K U16 348 NumerPDF 1.28/17

26
¬RAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

W dal K U16 354 NumerPDF