Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.małopolskiego 2018 II
KRAKÓW, 2018
Osobostarty wszystkie: 54 ( 54 ) K-40 M-14
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 54 ( 54 ) K-40 M-14
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JA¦KACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

200m pł K 308 NumerPDF 38.65 38.65/18

2
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M U16 200 NumerPDF 1.55 1.55/18

3
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 6.76 7.58/17

4
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.60 14.60/18

5
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Wzwyż M U16 328 NumerPDF 1.70 1.70/18

6
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 327 NumerPDF 9.63 9.63/18

7
STASIUK Sylwia 2004-09-21 Z/1913/17

TAK

100m K U16 303 NumerPDF 14.33 14.33/18

8
SZCZUREK Patryk 2003-01-30 Z/3076/18

TAK

100m M U16 330 NumerPDF 13.80 13.80/18

 
www.tempokety.pl
MKS Tempo Kęty Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 07/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KASPEREK Wiktoria 2003-03-22 Z/3965/17

TAK

300m K U16 516 NumerPDF 47.30/17

2
PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 Z/0066/17

TAK

300m M U16 503 NumerPDF 39.80/17

3
SACHMERDA Wiktoria 2003-02-25 Z/0064/17

TAK

Wzwyż K U16 511 NumerPDF 1.55 1.55/17

4
TUCHOWSKA Zuzanna 2004-07-05 Z/0600/18

TAK

Wzwyż K U16 506 NumerPDF 1.55 1.55/18

5
WALU¦ Karolina 2004-09-22 Z/0599/18

TAK

100m K U16 521 NumerPDF 14.33/16

6
WÓJCIK Gabriela 2003-03-01 Z/0065/17

TAK

100m K U16 522 NumerPDF 13.36 13.36/18

7
ŻYŁA Julia 2003-06-06 Z/0067/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 523 NumerPDF 21.43 27.43/17

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 13 ( 13 ) K-12 M-1
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Milena 2004-09-15 Z/1809/18

TAK

600m K U16 8 NumerPDF 1:58.81/17

2
CZAPKOWICZ Emanuel 2003-04-13 Z/0107/17

TAK

Wzwyż M U16 28 NumerPDF 1.45/17

3
ĆWIK Natalia 2004-06-23 Z/0227/18

TAK

300m K U16 7 NumerPDF

4
DZIERWA Martyna 2004-03-25 Z/0085/18

TAK

600m K U16 36 NumerPDF 1:55.33/17

5
KOPACZ Natalia 2004-12-06 Z/1287/18

TAK

100m K U16 18 NumerPDF 15.03/17

6
KUREK Oliwia 2004-03-26 Z/1288/18

TAK

600m K U16 14 NumerPDF 1:56.57/17

7
MAJKA Milena 2003-06-23 Z/4059/17

TAK

Wzwyż K U16 4 NumerPDF 1.20/17

8
MENDEL Kinga 2003-06-25 Z/0573/17

TAK

200m pł K 20 NumerPDF 37.22/17

9
MICHAŁEK Daria 2003-06-12 Z/0118/17

TAK

200m pł K 31 NumerPDF 35.26/17

10
NAJBEREK Weronika 2003-05-18 Z/0083/17

TAK

200m pł K 33 NumerPDF 31.60/17

11
SADLAK Karolina 2003-03-22 Z/0106/17

TAK

600m K U16 4 NumerPDF 1:49.96/17

12
SZYLAR Joanna 2003-07-17 Z/0572/17

TAK

200m pł K 19 NumerPDF 36.38/17

13
¦WIĘCH Wiktoria 2004-01-02 Z/1289/18

TAK

600m K U16 15 NumerPDF

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 7 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOBREK Kamila 2004-06-10 Z/3676/17

TAK

W dal K U16 80 NumerPDF

2
CEPIGA Klaudia 2004-03-22 Z/3678/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 28 NumerPDF 8.63/17

3
GRUDZIEŃ Zuzanna 2004-05-09 Z/3681/17

TAK

600m K U16 87 NumerPDF

4
KAMIŃSKA Kamila 2003-02-18 Z/0007/17

TAK

W dal K U16 79 NumerPDF 5.11 5.11/18

5
KRYŃSKA Oliwia 2004-07-15 Z/3686/17

TAK

100m K U16 71 NumerPDF 15.23/17

6
WˇSOWICZ Anita 2004-01-01 Z/3689/17

TAK

W dal K U16 317 NumerPDF

7
ŻAK Gabriela 2004-06-07 Z/3690/17

TAK

100m K U16 95 NumerPDF 14.08/17

 
ULKS Bielgim Bielany Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEŃ Tymoteusz 2004-09-22 Z/3330/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 201 NumerPDF 30.50 30.50/18

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 18 ( 18 ) K-12 M-6
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

200m pł K 111 NumerPDF

2
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

100m K U16 350 NumerPDF 14.22/17

3
BORYS Zofia 2004-01-01 Z/4585/17

TAK

300m K U16 350 NumerPDF 54.66/17

4
DANIELAK Hanna 2004-05-16 Z/0161/18

TAK

100m K U16 352 NumerPDF

5
FORY¦ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

1000m M U16 350 NumerPDF 3:03.42 3:03.42/18

6
FORY¦ Mateusz 2004-05-26 Z/4584/17

TAK

1000m M U16 342 NumerPDF 3:08.69/17

7
GABARA Przemysław 2003-08-11 Z/0502/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 344 NumerPDF

8
GROCHAL Jakub 2003-01-04 Z/0060/17

TAK

200m pł M 348 NumerPDF 33.08/17

9
JAGIEŁŁO Jacek 2003-11-06 Z/1679/17

TAK

600m M U16 342 NumerPDF 1:41.25/17

10
KOPOŃKA Kinga 2004-01-31 Z/4590/17

TAK

600m K U16 353 NumerPDF 2:03.92/17

11
KUDLIŃSKA Łucja 2003-05-28 Z/3533/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 346 NumerPDF 7.30 7.30/18

12
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

300m M U16 342 NumerPDF 41.43 41.43/18

13
MI¦KIEWICZ Alicja 2003-11-08 Z/0055/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 351 NumerPDF 27.73/17

14
OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 Z/4591/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 345 NumerPDF 35.33 35.33/18

15
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K U16 111 NumerPDF 1.60/16

16
TATARCZUCH Ja¶mina 2004-02-27 Z/3185/18

TAK

300m K U16 344 NumerPDF 51.77 51.77/18

17
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

600m K U16 352 NumerPDF 1:50.46/17

18
¬RAŁKA Alicja 2003-05-22 Z/4587/17

TAK

W dal K U16 354 NumerPDF