Internetowe zgłoszenia do imprezy: 10. Małopolski Memoriał Trenerów
KRAKÓW, 06.05.2018
Osobostarty wszystkie: 68 ( 40 ) K-23 M-17
 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 24 ( 13 ) K-7 M-6
 
www.lekkoatletykatrzebinia.pl
KS Victoria Trzebinia Osobostarty: 24 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 26/MA/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

150 m K 300 NumerPDF 25.50/17

2
GREGORCZYK Julia 2005-08-14 Z/1912/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 300 NumerPDF

3
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

150 m K 308 NumerPDF

4
JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 Z/2094/17

TAK

300m K 308 NumerPDF 53.78/17

5
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

300m K 309 NumerPDF 56.54/17

6
JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 Z/2093/17

TAK

150 m K 309 NumerPDF

7
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

150m M 310 NumerPDF 22.87/17

8
JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 Z/3886/16

TAK

Wzwyż M 310 NumerPDF 1.43/17

9
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 321 NumerPDF 7.58/17

10
KOWAL Ewa 2004-12-23 Z/1910/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 321 NumerPDF 13.28/17

11
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

150m M 338 NumerPDF 22.64/17

12
LISZKA Nikodem 2004-07-19 Z/2217/17

TAK

100m M U16 338 NumerPDF 14.77/17

13
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

300m M 322 NumerPDF 52.37/17

14
ŁAPCIK Artur 2005-07-01 Z/2082/17

TAK

150m M 322 NumerPDF

15
PETKA Kamil 2006-04-17 Z/1916/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 323 NumerPDF 21.16/17

16
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Wzwyż M 328 NumerPDF 1.50/17

17
PULNAR Piotr 2003-02-13 Z/2085/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 328 NumerPDF 25.49/17

18
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 327 NumerPDF 8.24/17

19
PULNAR Szymon 2004-06-21 Z/2083/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 327 NumerPDF 21.32/17

20
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

150 m K 317 NumerPDF

21
SRAGA Zuzanna 2006-02-11 Z/4309/17

TAK

300m K 317 NumerPDF 49.55/17

22
ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 Z/2224/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 508 NumerPDF

23
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

300m K 301 NumerPDF 49.19/17

24
TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 Z/3887/16

TAK

150 m K 301 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K U16 212 NumerPDF 14.80/16

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

300m M 266 NumerPDF 39.62/17

3
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M U16 266 NumerPDF 11.80/17

4
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

100m K U16 80 NumerPDF 13.49/17

5
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K U16 253 NumerPDF 12.25/17

6
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

200m K 253 NumerPDF 25.65/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 38 ( 23 ) K-13 M-10
 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 38 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARAN Jakub 1999-02-13 Z/3169/15

TAK

150m M 75 NumerPDF 17.97/17

2
CZARNECKA Julia 2005-01-07 Z/0443/18

TAK

300m K 88 NumerPDF 48.46/17

3
DYBAŁA Michał 2004-08-05 Z/0445/18

TAK

100m M U16 74 NumerPDF 15.48/17

4
DYBAŁA Michał 2004-08-05 Z/0445/18

TAK

150m M 74 NumerPDF

5
GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 Z/0446/18

TAK

100m K U16 81 NumerPDF

6
GAJEWSKA Patrycja 2004-03-21 Z/0446/18

TAK

150 m K 81 NumerPDF

7
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

100m K U16 74 NumerPDF 13.50/17

8
GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 Z/1149/17

TAK

150 m K 74 NumerPDF 20.31/17

9
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

150m M 77 NumerPDF

10
KAPS Tomasz 2001-04-11 Z/2774/15

TAK

300m M 77 NumerPDF 39.57/15

11
KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 Z/0447/18

TAK

100m K U16 78 NumerPDF 14.73/17

12
KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 Z/0447/18

TAK

150 m K 78 NumerPDF

13
KNAPIK Mateusz 2000-01-05 Z/2775/15

TAK

150m M 71 NumerPDF 17.97/17

14
KNAPIK Mateusz 2000-01-05 Z/2775/15

TAK

300m M 71 NumerPDF 38.37/17

15
KOKOT Ewa 2003-01-20 Z/1151/17

TAK

100m K U16 83 NumerPDF 14.31/17

16
KOKOT Ewa 2003-01-20 Z/1151/17

TAK

150 m K 83 NumerPDF

17
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

150m M 75 NumerPDF 17.29/17

18
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

150 m K 72 NumerPDF 20.08/17

19
MERZOWICZ Wiktoria 2003-11-15 Z/1155/17

TAK

100m K U16 72 NumerPDF 13.10/17

20
MUC Julia 2001-01-31 Z/2771/15

TAK

300m K 70 NumerPDF 42.21/15

21
MUC Julia 2001-01-31 Z/2771/15

TAK

150 m K 70 NumerPDF 19.77/17

22
NAPORA Alicja 2003-03-20 Z/1156/17

TAK

100m K U16 85 NumerPDF 13.27/17

23
NAPORA Alicja 2003-03-20 Z/1156/17

TAK

150 m K 85 NumerPDF 20.46/17

24
NIEWIEM Wiktor 2004-02-25 Z/0459/18

TAK

100m M U16 72 NumerPDF

25
NIEWIEM Wiktor 2004-02-25 Z/0459/18

TAK

150m M 72 NumerPDF

26
ORZOŁ Patryk 2002-01-05 Z/0968/18

TAK

150m M 75 NumerPDF

27
PTAK Bartosz 2001-03-04 Z/3840/15

TAK

150m M 79 NumerPDF 17.84/17

28
SKITEK Kinga 2004-07-19 Z/0453/18

TAK

150 m K 84 NumerPDF

29
STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 Z/4569/15

TAK

150 m K 74 NumerPDF 18.25/17

30
SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 Z/2781/15

TAK

150 m K 70 NumerPDF 20.71/17

31
SZCZYRBA Ewa 2001-10-30 Z/2781/15

TAK

300m K 70 NumerPDF 44.24/17

32
WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 Z/0458/18

TAK

100m K U16 71 NumerPDF

33
WAWRYKA Zuzanna 2004-08-22 Z/0458/18

TAK

150 m K 71 NumerPDF

34
WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 Z/0456/18

TAK

150m M 76 NumerPDF

35
ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 Z/0970/18

TAK

150m M 76 NumerPDF

36
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

100m K U16 75 NumerPDF 13.44/17

37
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

150 m K 75 NumerPDF

38
ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 Z/0457/18

TAK

300m K 75 NumerPDF 44.98/17