Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgłoszenia kandydatów do Kadry Wojewódzkiej U16 woj.opolskiego 2018 II półrocze
OPOLE, 24.06.2018
Osobostarty wszystkie: 80 ( 57 ) K-39 M-18
 
OPOLSKIE Osobostarty: 80 ( 57 ) K-39 M-18
 
LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 13/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

80m pł K 834 NumerPDF 11.98 11.98/18

2
SIELSKA Alicja 2003-07-12 Z/5293/15

TAK

W dal K U16 834 NumerPDF 5.51 5.51/18

 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 12 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 62 NumerPDF 38.84 38.84/18

2
DYL Sebastian 2003-02-19 Z/1217/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 62 NumerPDF 42.73 42.73/18

3
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

100m M U16 68 NumerPDF 12.11/17

4
FIGURA Gracjan 2003-05-15 Z/1218/17

TAK

300m M U16 68 NumerPDF 37.06 37.06/18

5
JU¦KIEWICZ Magdalena 2003-03-29 Z/1220/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 22 NumerPDF 29.23 29.23/18

6
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 59 NumerPDF 45.78 45.78/18

7
LUDWIG Julian 2003-04-13 Z/1221/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 59 NumerPDF 38.21 39.68/17

8
NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 Z/1223/17

TAK

1000m K U16 20 NumerPDF 3:21.25 3:21.25/18

9
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 34 NumerPDF 38.78 38.78/18

10
SCHNEIDER Daria 2003-05-30 Z/1225/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 34 NumerPDF 30.60 30.60/18

11
SUSZCZYŃSKA Klaudia 2003-11-15 Z/1226/17

TAK

3 km ch K U16 26 NumerPDF 20:52.51/17

12
WILK Weronika 2003-08-16 Z/1227/17

TAK

3 km ch K U16 23 NumerPDF 18:40.50 18:40.50/18

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 9 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

600m K U16 71 NumerPDF 1:47.18 1:42.18/17

2
CHOWANEK Oliwia 2003-03-10 Z/1555/17

TAK

300m K U16 71 NumerPDF

3
FURMAŃSKA Martyna 2003-05-28 Z/1556/17

TAK

Wzwyż K U16 70 NumerPDF 1.55 1.55/18

4
KOŁCZ Wiktor 2003-08-28 Z/1560/17

TAK

200m pł M 62 NumerPDF 28.62 28.62/18

5
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

80m pł K 75 NumerPDF 12.72 12.72/18

6
MRÓZ Maja 2004-12-14 Z/2694/18

TAK

Wzwyż K U16 75 NumerPDF 1.66 1.66/18

7
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

200m pł K 74 NumerPDF 32.72 32.72/18

8
NOWAK Nadia 2004-03-24 Z/2695/18

TAK

80m pł K 74 NumerPDF 12.53 12.53/18

9
SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 Z/1561/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 66 NumerPDF 11.90 11.90/18

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 11 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUCHWALD Jakub 2004-07-12 Z/3705/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 14 NumerPDF 47.69 47.69/18

2
CIE¦LAK Natalia 2004-02-27 Z/2736/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 45 NumerPDF

3
JANAS Izabela 2003-05-03 Z/3448/16

TAK

W dal K U16 33 NumerPDF 4.56/16

4
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

200m pł K 45 NumerPDF 33.93 33.93/18

5
KLAMA Julia 2004-01-05 Z/2739/18

TAK

80m pł K 45 NumerPDF 13.40 13.40/18

6
KOKOT Katarzyna 2004-01-05 Z/3892/17

TAK

Wzwyż K U16 32 NumerPDF 1.60 1.60/18

7
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 1:46.58 1:46.58/18

8
MAZUR Zuzanna 2004-02-24 Z/3706/17

TAK

300m K U16 13 NumerPDF

9
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

200m pł M 30 NumerPDF 31.31 31.31/18

10
OLSZEWSKI Maksymilian 2003-10-07 Z/3470/16

TAK

Wzwyż M U16 30 NumerPDF 1.75 1.75/18

11
RAK Filip 2003-02-03 Z/3466/16

TAK

1000m M U16 38 NumerPDF 2:40.36 2:40.36/18

 
la.marek@vp.pl
MMKS Kędzierzyn KoĽle Osobostarty: 14 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 05/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

110m M (91.4) U16 824 NumerPDF 17.26 17.26/18

2
KAŁWAK Marcin 2004-04-29 Z/0937/18

TAK

W dal M U16 824 NumerPDF 6.01 6.01/18

3
KLIMA Oliwia 2004-01-17 Z/4361/18

TAK

100m K U16 830 NumerPDF 14.31 14.31/18

4
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 87 NumerPDF 11.50 11.50/18

5
KOREJBA Jakub 2003-03-12 Z/3212/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 87 NumerPDF 47.66 47.66/18

6
NORTHOF Nikola 2003-04-18 Z/3189/17

TAK

100m K U16 831 NumerPDF 13.93 13.93/18

7
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

80m pł K 831 NumerPDF 12.49 12.49/18

8
RAK Alicja 2004-04-09 Z/2888/15

TAK

200m pł K 831 NumerPDF 32.95 31.91/17

9
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

W dal M U16 902 NumerPDF 6.02 6.02/18

10
SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 Z/1951/16

TAK

110m M (91.4) U16 902 NumerPDF 16.44 16.44/18

11
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

100m M U16 901 NumerPDF 12.36 12.05/17

12
SKOMSKI BARTOSZ 2003-05-19 Z/1565/17

TAK

300m M U16 901 NumerPDF 38.74 38.74/18

13
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

100m K U16 832 NumerPDF 14.05 14.05/18

14
ŻYGADŁO Aleksandra 2003-12-20 Z/2917/18

TAK

300m K U16 832 NumerPDF 45.45 45.45/18

 
www.muksgim2.nysa.pl/
MUKS Gim 2 Nysa Osobostarty: 9 ( 7 ) K-5 M-2
NrLicencji: 11/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENTKA Natalia 2003-08-13 Z/1511/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 1:41.92 1:41.92/18

2
CHUDY Julia 2004-12-06 Z/1852/18

TAK

600m K U16 5 NumerPDF 1:55.38 1:55.38/18

3
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

600m K U16 7 NumerPDF 1:46.93 1:46.93/18

4
DUDEK Agnieszka 2004-04-15 Z/1853/18

TAK

1000m K U16 7 NumerPDF 3:19.26 3:19.26/18

5
GRUBIAK Karol 2004-04-21 Z/1854/18

TAK

100m M U16 22 NumerPDF 12.56 12.56/18

6
JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 Z/1855/18

TAK

80m pł K 8 NumerPDF 14.04 14.04/18

7
JANUSZ Aleksandra 2004-01-21 Z/1855/18

TAK

200m pł K 8 NumerPDF 34.43 34.43/18

8
KŁAKOWICZ Kacper 2004-01-15 Z/1857/18

TAK

100m M U16 23 NumerPDF 12.90 12.90/18

9
KORENDA Natalia 2004-01-25 Z/1859/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 10 NumerPDF 9.70 9.70/18

 
mulksjuvenia.pl
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

W dal K U16 589 NumerPDF 4.52 4.52/18

2
PABJANEK Nikola 2004-09-01 Z/1394/18

TAK

200m pł K 589 NumerPDF

3
SKOWRONEK Emilia 2004-07-27 Z/1395/18

TAK

1000m K U16 585 NumerPDF

 
UKS-MOS Opole Osobostarty: 20 ( 17 ) K-12 M-5
NrLicencji: 02/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Janusz 2003-10-20 Z/2423/17

TAK

300m M U16 35 NumerPDF 37.53 37.53/18

2
BABULA Maciej 2003-08-09 Z/3475/16

TAK

200m pł M 28 NumerPDF 28.14 28.14/18

3
BOGUCKA Jagoda 2003-08-10 Z/2172/17

TAK

80m pł K 91 NumerPDF 13.12 13.12/18

4
DZIAŁOWSKA Dominika 2004-12-22 Z/4360/18

TAK

200m pł K 33 NumerPDF 34.02 34.02/18

5
GAJEWSKA Justyna 2003-01-04 Z/3863/17

TAK

100m K U16 96 NumerPDF 13.38 13.38/18

6
GAMBUSZ Anna 2004-01-02 Z/2839/18

TAK

100m K U16 22 NumerPDF 14.53 14.53/18

7
GŁOWACKI Sambor 2003-04-11 Z/2181/17

TAK

200m pł M 29 NumerPDF 28.04 28.04/18

8
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

200m pł K 84 NumerPDF 32.44 32.44/18

9
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

80m pł K 84 NumerPDF 13.58 13.58/18

10
GUDEK Aleksandra 2004-05-22 Z/4784/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.44 13.44/18

11
JASZCZAK Aleksandra 2004-09-06 Z/2201/17

TAK

300m K U16 97 NumerPDF 45.94 45.94/18

12
JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 Z/3850/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 3 NumerPDF 10.42 10.42/18

13
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

80m pł K 93 NumerPDF 13.29/17

14
KĘPA-DANEK Aleksandra 2003-06-13 Z/1348/17

TAK

100m K U16 93 NumerPDF 13.39/17

15
KRAWCZYK Katarzyna 2004-05-19 Z/0032/18

TAK

600m K U16 75 NumerPDF 1:48.84 1:48.84/18

16
KROK Agnieszka 2004-08-29 Z/4783/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF 1:48.57 1:48.57/18

17
SAK Hanna 2003-01-21 Z/2173/17

TAK

Wzwyż K U16 98 NumerPDF 1.45 1.45/18

18
SO¦NICKI Emanuel 2003-09-11 Z/3872/17

TAK

Wzwyż M U16 8 NumerPDF 1.79 1.79/18

19
WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 Z/4201/18

TAK

200m pł M 33 NumerPDF 31.07 31.07/18

20
WILCZYŃSKA Magdalena 2004-08-10 Z/4389/18

TAK

Wzwyż K U16 2 NumerPDF 1.50 1.50/18