Internetowe zgłoszenia do imprezy: Eliminacje regionalne NESTLE CUP 2017
ZIELONA GÓRA, 29.05.2017
Osobostarty wszystkie: 215 ( 215 ) K-102 M-113
 
LUBUSKIE Osobostarty: 215 ( 215 ) K-102 M-113
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 14 ( 14 ) K-2 M-12
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKI Patryk 2003-10-01 Z/0976/17

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 353 NumerPDF

2
JANIEC Radosław 2003-07-26 Z/0972/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 357 NumerPDF

3
KOWALIK Jakub 2002-06-19 Z/2008/16

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 354 NumerPDF

4
KOZŁOWSKI Mateusz 2003-06-18 Z/0974/17

TAK

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 352 NumerPDF

5
KURCZEWSKI Maksym 2002-08-19 Z/0947/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 368 NumerPDF

6
LASKOWSKI Adrian 2002-04-07 Z/0951/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 350 NumerPDF

7
LEMIERZ Julia 2002-04-01 Z/0942/17

TAK

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 356 NumerPDF

8
LEWICKI Krystian 2002-09-09 Z/0943/17

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 355 NumerPDF

9
MARCELA Wojciech 2002-05-19 Z/0948/17

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 362 NumerPDF

10
NIEWIADOMSKI Dawid 2002-02-03 Z/1123/16

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 350 NumerPDF

11
RÓŻAŃSKA Alicja 2003-08-27 Z/0975/17

TAK

4-bój sk K(80p,kula(3),w dal,wzwyż) 360 NumerPDF

12
SIEJAK Grzegorz 2003-02-16 Z/1601/17

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 355 NumerPDF

13
SZLAK Jan 2003-08-09 Z/1600/17

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 354 NumerPDF

14
ZINEK Maksymilian 2002-08-26 Z/0944/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 362 NumerPDF

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWROŃSKA Weronika 2002-04-22 Z/1649/16

TAK

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),100) 883 NumerPDF

2
JANIAK Adam 2003-01-13 Z/0728/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 881 NumerPDF

3
KOBRYŃ Martyna 2002-11-22 Z/0959/16

TAK

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 880 NumerPDF

4
ŁOBODZIŃSKA Maja 2003-11-30 Z/1660/17

TAK

4-bój sk K(80p,kula(3),w dal,wzwyż) 873 NumerPDF

5
SIBERA Wiktor 2002-06-08 Z/1199/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 880 NumerPDF

6
ŚMIGIELSKA Sara 2002-11-14 Z/3431/16

TAK

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 869 NumerPDF

7
WOŁCZAK Aleksandra 2003-02-13 Z/0727/17

TAK

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),300) 873 NumerPDF

8
WYBRAŃSKI Michał 2002-01-15 Z/1115/16

2016

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 885 NumerPDF

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 25 NumerPDF

2
ORŁOWSKI Jakub 2002-12-03 Z/0513/16

TAK

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 66 NumerPDF

3
PIHIL Dominika 2003-07-27 Z/1197/17

TAK

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,1000) 27 NumerPDF

4
ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 Z/1198/17

TAK

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 24 NumerPDF

 
http://www.lzla.zgora.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=50&Itemid=102
MLKS Agros Żary Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 04/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIERNAT Kami 2003-01-29 Z/0527/17

TAK

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 52 NumerPDF

2
DUDKIEWICZ Alicja 2002-04-12 Z/0500/16

TAK

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,o(5)) 53 NumerPDF

 
OLA Lubuskie Osobostarty: 183 ( 183 ) K-90 M-93
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWICZ Iga 2003-01-01

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),100) 2 NumerPDF

2
ANDRZEJAK Jakub 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

3
ANTOSZKÓW Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

4
AUGUSTYNIAK Antoni 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,wzwyż,1000) 1 NumerPDF

5
AUGUSTYNIAK Laura 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 11 NumerPDF

6
BABIARZ Dawid 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

7
BAJRAN Jakub 2007-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

8
BANDOSZ Oskar 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 4 NumerPDF

9
BANDUROWSKI Kamil 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

10
BARTCZAK Alicja 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

11
BECELEWSKA Amelia 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 1 NumerPDF

12
BEREŚ Oliwia 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

13
BIELAK Natalia 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 4 NumerPDF

14
BIERNAT Kamil 2003-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 2 NumerPDF

15
BINIEK Marcel 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 13 NumerPDF

16
BRYJAK Dominik 2003-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 2 NumerPDF

17
BUGAJ Hubert 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

18
BURGULA Adrian 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

19
CARUK Anna 2003-01-01

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),100) 20 NumerPDF

20
CERBIN Magdalena 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,1000) 2 NumerPDF

21
CHALBERT Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 1 NumerPDF

22
CHOMIAK Zofia 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 4 NumerPDF

23
CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

24
CHRÓŚCIEL Kornelia 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 1 NumerPDF

25
CISZEWSKI Filip 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

26
CZAPSKA-WOŁCZEK Wiktoria 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 14 NumerPDF

27
CZECH Natalia 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 11 NumerPDF

28
DANCEWICZ Partyk 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,dysk(1)) 2 NumerPDF

29
DEMBSKA Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

30
DOBRZAŃSKI Adrian 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

31
DODKIEWICZ Alicja 2002-01-01

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,o(5)) 5 NumerPDF

32
DUCKA Aleksandra 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

33
DUDA Anita 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

34
DUDEK Artur 2002-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 2 NumerPDF

35
DUDEK Weronika 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

36
DUDKIEWICZ Agnieszka 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 2 NumerPDF

37
DUDZIŃSKI Michał 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

38
DZIKOWSKA Oliwia 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

39
DZIOK Wojciech 2002-01-01

4-bój pł M(110p,wzwyż,kula(5),200p) 13 NumerPDF

40
FABISIAK Damian 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

41
FERNEZY Martyna 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

42
FRĄCKOWIAK Janina 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 20 NumerPDF

43
FRYBEL Lena 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

44
FURSEWICZ Eryk 2003-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 1 NumerPDF

45
GAJEWSKA Dominika 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

46
GAJTKOWSKI Kacper 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

47
GARA Paulina 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 1 NumerPDF

48
GLOCK Piotr 2002-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 1 NumerPDF

49
GOSZCZURNY Jan 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

50
GÓRA Gabriela 2002-01-01

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 2 NumerPDF

51
GRABOWIECKI Edwin 2003-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 2 NumerPDF

52
GRAJCAR Martyna 2003-01-01

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,o(5)) 1 NumerPDF

53
GREGORSKI Miłosz 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

54
GRYCZYŃSKI Szymon 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

55
HAJDUK Dawid 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,wzwyż,1000) 1 NumerPDF

56
HAŁABURA Paweł 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

57
HEJMANOWSKA Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 1 NumerPDF

58
HIRSCH Paweł 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

59
JAGIEŁA Mateusz 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

60
JAKUBOWSKI Maciej 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 21 NumerPDF

61
JANICKA Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 20 NumerPDF

62
JANICKI Gabriel 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 19 NumerPDF

63
JAROSIŃSKA Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

64
JAROSZ Maksym 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,wzwyż,1000) 1 NumerPDF

65
JAROSZ Nicola 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

66
JĘDRYSIAK Martyna 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

67
JOŃCZYK Kacper 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 31 NumerPDF

68
JUNG Marcin 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

69
KAMIEŃ Kamil 2003-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 1 NumerPDF

70
KAMIŃSKA Oliwia 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

71
KAMIŃSKI Patryk 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

72
KARKUSIŃSKA Roksana 2003-01-01

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),100) 2 NumerPDF

73
KĘDZIERSKA Natalia 2003-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 2 NumerPDF

74
KĘSZCZYK Maciej 2002-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 6 NumerPDF

75
KILANOWSKI Wojciech 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

76
KLUCZYCKA Julia 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 7 NumerPDF

77
KOKOWICZ Aleksandra 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 12 NumerPDF

78
KONIECZNY Filip 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

79
KONIK Zuzanna 2003-01-01

4-bój sk K(80p,kula(3),w dal,wzwyż) 1 NumerPDF

80
KONONOWICZ Maria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 7 NumerPDF

81
KORYTKO Michał 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

82
KOSIDŁO Sebastian 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

83
KOWALCZYK Miłosz 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 16 NumerPDF

84
KOWALEWSKA Klaudia 2002-01-01

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,o(5)) 2 NumerPDF

85
KRĘŻEL Bolesław 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

86
KRĘŻEL Stanisława 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

87
KROPIDŁOWSKA Maja 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

88
KUBIAK Kinga 2007-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

89
KUKULSKI Konrad 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

90
KWIATKOWSKA Adrianna 2002-01-01

4-bój sk K(80p,kula(3),w dal,wzwyż) 9 NumerPDF

91
KWIATKOWSKA Manuela 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

92
LISIECKI Daniel 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 17 NumerPDF

93
LOPKO Adrian 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,dysk(1)) 2 NumerPDF

94
ŁABUL Aleksandra 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

95
ŁAGOCKI Maksymilian 2003-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 1 NumerPDF

96
ŁAWNICZEK Natalia 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

97
ŁOZIŃSKA Karolina 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 1 NumerPDF

98
ŁUCKIEWICZ Wiktoria 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 2 NumerPDF

99
MACIOŁEK Kamil 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 18 NumerPDF

100
MAĆKOWSKI Jakub 2002-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 2 NumerPDF

101
MAJ Karolina 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 7 NumerPDF

102
MAKOWIECKA Julia 2002-01-01

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 2 NumerPDF

103
MALINOWSKI Emil 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

104
MARCZUK Dagmara 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 12 NumerPDF

105
MARCZUK Roksana 2002-01-01

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 8 NumerPDF

106
MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

107
MICHALAK Fabian 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

108
MISTOŃ Zuzanna 2002-01-01

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 3 NumerPDF

109
MŁYNARCZYK Lilianna 2003-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 1 NumerPDF

110
MURIAS Mateusz 2002-01-01

4-bój sk M(110p,kula(5),w dal,wzwyż) 14 NumerPDF

111
NAZAREWICZ Cezary 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,dysk(1)) 9 NumerPDF

112
NOWAK Kewin 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 12 NumerPDF

113
NOWAKOWSKI Mateusz 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

114
NOWOGRODZKA Nikola 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

115
NUŻYŃSKA Emilia 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

116
OCHAL Nikola 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 13 NumerPDF

117
OLEJNICZAK Adam 2002-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 2 NumerPDF

118
OLEJNICZAK Wiktoria 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 10 NumerPDF

119
ONUCHOWSKI Maciej 2003-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,1000) 1 NumerPDF

120
OTULAK Dominik 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,dysk(1)) 10 NumerPDF

121
PAJĄK Stanisław 2007-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

122
PALIGA Michał 2003-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),300) 20 NumerPDF

123
PASZKIEWICZ Karolina 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

124
PAWLICKI Kamil 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,dysk(1)) 2 NumerPDF

125
PAWŁOW Nina 2002-01-01

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 7 NumerPDF

126
PIETRZAK Bartosz 2007-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

127
PŁOSZAJSKI Norbert 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

128
PŁÓCIENNIK Karolina 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

129
POWCHOWICZ Mateusz 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

130
PUKACKA Rozalia 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 15 NumerPDF

131
RACHUDAŁA Dominik 2002-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 2 NumerPDF

132
RADZIMSKI Filip 2003-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 7 NumerPDF

133
ROMANOWSKA Aleksandra 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

134
ROMBALSKI Maksymilian 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,wzwyż,1000) 2 NumerPDF

135
RÓŻYCKA Marika 2002-01-01

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,dysk(0.75)) 2 NumerPDF

136
RYCHCZYŃSKI Kacper 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

137
RZADKOWSKI Krzysztof 2002-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 1 NumerPDF

138
SALAMON Blanka 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

139
SAWCZUK Szymon 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,wzwyż,1000) 1 NumerPDF

140
SIEDLAK Łukasz 2003-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 5 NumerPDF

141
SIERCHA Mateusz 2002-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 8 NumerPDF

142
SIKORA Oliwia 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

143
SKALNIAK Jan 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 2 NumerPDF

144
SKAŁUBANIAK Maciej 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 9 NumerPDF

145
SOBCZAK Nikola 2002-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 2 NumerPDF

146
SOBCZAK Patrycja 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 2 NumerPDF

147
STACHOWIAK Maciej 2002-01-01

4-bój rz M(100,kula(5),w dal,o(6)) 2 NumerPDF

148
STĘPCZYŃSKI Kacper 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

149
STĘPIŃSKA Gabriela 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 15 NumerPDF

150
STĘŻYCKI Miłosz 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

151
STOLA Patryk 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

152
STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 7 NumerPDF

153
STRZELCZYK Szymon 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 20 NumerPDF

154
SUSKA Maria 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

155
SUSKA Monika 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

156
SYKUŁA Adrian 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 6 NumerPDF

157
SZCZOTKA Julia 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 9 NumerPDF

158
SZELIGA Martyna 2005-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 11 NumerPDF

159
SZUL Aleksander 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

160
SZUL Julia 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

161
SZULIK Markus 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

162
SZUSTAK Kornel 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

163
SZYMANOWSKA Martyna 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

164
ŚREDNIAWA Anna 2003-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 2 NumerPDF

165
TAHAPARY Emerson 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

166
TARNAWSKI Michał 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 5 NumerPDF

167
TROŚCIANKA Hubert 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 16 NumerPDF

168
WALKOWSKA Alicja 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

169
WARDZIAK Jakub 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 15 NumerPDF

170
WARDZIAK Wiktoria 2007-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

171
WIT Kinga 2003-01-01

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),300) 2 NumerPDF

172
WITCZAK Ziemowit 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

173
WOJCIECHOWSKA Laura 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

174
WOJCIECHOWSKI Cyprian 2003-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),300) 1 NumerPDF

175
WOJCIECHOWSKI Sebastian 2002-01-01

4-bój sp M(110p,wzwyż,kula(5),100) 1 NumerPDF

176
WOJTCZAK Szymon 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

177
WZIĘTEK Nikola 2004-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 21 NumerPDF

178
ZAKRZEWSKA Oliwia 2003-01-01

4-bój wy K(200p,kula(3),w dal,600) 2 NumerPDF

179
ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-01

4-bój wy M(200p,kula(5),w dal,600) 2 NumerPDF

180
ZAŁUSKA Paulina 2003-01-01

4-bój rz K(100,kula(3),w dal,dysk(0.75)) 10 NumerPDF

181
ZJAWIN Natalia 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF

182
ZYGA Maciej 2005-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

183
ŻELAZEK Emilia 2002-01-01

4-bój sp K(80p,wzwyż,kula(3),100) 2 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DER Oskar 2002-05-23 Z/3273/16

TAK

4-bój pł M(110p,wzwyż,kula(5),200p) 513 NumerPDF

2
HENSEL Martyna 2002-04-11 Z/1496/16

TAK

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 518 NumerPDF

3
MOTT Jakub 2002-01-27 Z/2787/16

TAK

4-bój pł M(110p,wzwyż,kula(5),200p) 515 NumerPDF

4
ZABŁOCKA Adrianna 2002-01-09 Z/0910/16

TAK

4-bój pł K(80p,wzwyż,kula(3),200p) 514 NumerPDF