Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa zachodniopomorskiego MKS i UKS
ZŁOCIENIEC, 28.04.2018
Osobostarty wszystkie: 172 ( 131 ) K-88 M-43
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 Z/1994/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 933 NumerPDF 46.32/17

 
POMORSKIE Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Oszczep K U20 (600) 720 NumerPDF 44.88/17

2
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 710 NumerPDF 62.24/17

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 169 NumerPDF 17.42/17

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 169 NumerPDF 50.45/17

3
VU CAO Mateusz 1999-06-15 Z/4203/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 386 NumerPDF 50.99/17

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 166 ( 126 ) K-86 M-40
 
-
GULKS Barwice Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 36/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

Dysk K U20 (1kg) 74 NumerPDF 23.40/17 PK

2
KIELING Anna 1962-04-07 Z/2757/18

TAK

100m K U20 74 NumerPDF 16.18/17 PK

3
KIELING Mariusz 1961-01-28 Z/2756/18

TAK

Wzwyż M 7 NumerPDF PK

4
ŁUKASIK Zuzanna 2002-07-28 Z/2804/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 10 NumerPDF

5
WOLDT Sandra 2004-07-01 Z/3386/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 8 NumerPDF 34.11/17

 
KL Bałtyk Koszalin Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKI Mikołaj 2002-03-20 Z/2728/18

TAK

100m M U20 17 NumerPDF

2
LINOWIECKI Cezary 1960-03-04 Z/1508/18

TAK

1000m M U20 79 NumerPDF 2:56.19/12 PK

3
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

300m K U20 13 NumerPDF 42.59/17

4
TARASEWICZ Julia 2001-02-17 Z/3119/15

TAK

100m K U20 13 NumerPDF 13.48/17

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Kołobrzeg Osobostarty: 19 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

W dal K 720 NumerPDF 5.46/17

2
CHOMICZ Zuzanna 2000-07-27 Z/4589/15

TAK

100m K U20 720 NumerPDF 13.18/16 PK

3
ELIASZ Piotr 2002-01-14 Z/3405/17

TAK

300m M 8 NumerPDF

4
ELIASZ Piotr 2002-01-14 Z/3405/17

TAK

100m M U20 8 NumerPDF 12.41/17

5
ELIASZ Wiktor 2000-05-03 Z/1695/17

TAK

1000m M U20 722 NumerPDF 2:51.55/17

6
FLORKÓW Wojciech 2000-05-26 Z/1838/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 8 NumerPDF

7
GAJDA Michał 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

1000m M U16 714 NumerPDF

8
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

W dal M 720 NumerPDF 6.30/17

9
GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 Z/1747/16

TAK

100m M U20 720 NumerPDF 12.12/16 PK

10
GRZYWIŃSKA Małgorzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

100m K U20 725 NumerPDF 12.90/17

11
HRYCYK Agnieszka 2000-05-11 Z/2733/17

TAK

300m K U20 200 NumerPDF 48.22/17

12
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

600m K U16 715 NumerPDF 1:40.38/17

13
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

100m K U16 720 NumerPDF 13.92/17

14
LIBERA Dorota 2002-06-18 Z/2201/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 29 NumerPDF

15
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 30 NumerPDF

16
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

TAK

W dal K 724 NumerPDF 4.46/17

17
MACIEJEWSKA Agnieszka 2001-04-08 Z/1038/18

TAK

100m K U20 724 NumerPDF PK

18
MATUSZCZAK Natan 2003-09-10 Z/4281/17

TAK

3000m ch M 12 NumerPDF

19
WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 Z/3207/16

TAK

3000m ch K 718 NumerPDF 15:44.20/17

 
LŁKB Trucht Łobez Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

300m K U16 10 NumerPDF 49.80/17

2
DROZDA Łucja 2006-02-17 Z/2623/18

TAK

300m K U16 12 NumerPDF 50.53/17

3
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF 1:55.20/17

4
OMYŁA Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

600m K U16 16 NumerPDF 2:11.97/16

 
MKL Maraton Świnoujście Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

100m K U16 24 NumerPDF 12.88/17

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRĄDAS Karolina 2002-08-07 Z/0680/17

TAK

3000m ch K 24 NumerPDF 17:02/17

2
HARTUNG Wiktoria 2000-05-07 Z/0715/17

TAK

1000m K U20 44 NumerPDF 3:11.22/17

3
ŁUŻYŃSKA Patrycja 2000-02-22 Z/1297/15

TAK

1000m K U20 47 NumerPDF 3:05.36/17

4
MALAK Łucja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

1000m K U20 46 NumerPDF 3:13.07/17

5
NICPOŃ Kacper 1999-10-16 Z/0660/15

TAK

3000m ch M 59 NumerPDF 14:15.95/17

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 18 ( 17 ) K-10 M-7
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIACHOWSKA Wiktoria 2004-09-24 Z/0929/18

TAK

100m K U16 67 NumerPDF 14.73/17

2
GADOMSKI Paweł 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

300m M 65 NumerPDF 39.39/17

3
JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

300m M U16 70 NumerPDF 40.96/17

4
KAMIŃSKA Maria 2004-07-09 Z/0932/18

TAK

3000m ch K 64 NumerPDF 19:03 19:03/18

5
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

600m K U16 64 NumerPDF 1:59.85/17

6
NOWICKI Jakub 1998-10-17 Z/0286/14

TAK

100m M U20 70 NumerPDF 11.95/17 PK

7
NOWICKI Jakub 1998-10-17 Z/0286/14

TAK

W dal M 70 NumerPDF 6.02/17 PK

8
PETRYNIAK Marek 2002-09-04 Z/0675/18

TAK

1000m M U20 68 NumerPDF

9
RAGAN Katarzyna 2003-06-03 Z/2819/16

TAK

600m K U16 65 NumerPDF 1:57.00/17

10
STEFANIUK Weronika 2000-02-23 Z/4145/15

TAK

Wzwyż K 66 NumerPDF 1.71/17

11
SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-04 Z/0931/18

TAK

1000m M U16 64 NumerPDF 3:54.03/17

12
SZAMBARA Anna 2004-11-29 Z/0933/18

TAK

100m K U16 68 NumerPDF

13
TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

300m M 61 NumerPDF 38.21/17

14
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

600m K U16 60 NumerPDF 1:46.33/17

15
WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 Z/0930/18

TAK

3000m ch K 60 NumerPDF 16:04 16:04/18

16
WILCZYŃSKA Aleksandra 2004-01-01 Z/2476/17

TAK

3000m ch K 69 NumerPDF 19:02 18:35.60/17

17
ZAPART Michał 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

1000m M U16 62 NumerPDF 3:07.82/17

18
ZEMBIK Michalina 2000-01-22 Z/0852/15

TAK

3000m ch K 68 NumerPDF 15:45.26/17

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Złocieniec Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĄBROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 46 NumerPDF 33.20/17

2
JUSZCZYK Dominik 2005-03-03 Z/1616/18

TAK

1000m M U16 8 NumerPDF

3
KOT Roksana 2004-10-03 Z/1618/18

TAK

600m K U16 31 NumerPDF

4
KRAWCZYK Jakub 2004-05-05 Z/3367/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 43 NumerPDF 39.70/17

5
MAŁECKA Julia 2005-05-05 Z/1622/18

TAK

600m K U16 42 NumerPDF

6
OSAK Bartosz 2004-09-27 Z/1624/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 38 NumerPDF

7
SZWEJDA Paweł 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 37 NumerPDF 22.38/17

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 Z/3356/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 17 NumerPDF 27.04/17 PK

2
JANIKOWSKI Łukasz 2003-01-23 Z/3356/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 17 NumerPDF 9.82/17

3
MORAWSKI Mateusz 2003-10-17 Z/3336/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 444 NumerPDF 26.38/17 PK

4
MORAWSKI Mateusz 2003-10-17 Z/3336/17

TAK

100m M U16 444 NumerPDF 13.89/17

5
STOPA Michał 2003-10-24 Z/3358/17

TAK

1000m M U16 88 NumerPDF 3:36.91/17

 
MKS Olimp Łobez Osobostarty: 14 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 26/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKA Piotr 2003-07-24 Z/2466/18

TAK

W dal M 166 NumerPDF

2
CICHOSZ Natalia 2003-04-21 Z/2286/18

TAK

100m K U16 155 NumerPDF 14.16/16

3
HORBACZ Hubert 2003-05-26 Z/2465/18

TAK

100m M U16 147 NumerPDF

4
LEWANDOWSKA Wiktoria 2003-04-23 Z/3325/15

TAK

600m K U16 151 NumerPDF 1:47.31/17

5
MAŁY Zuzanna 2004-01-03 Z/2681/18

TAK

100m K U16 157 NumerPDF

6
PAWLAK Roksana 2004-04-07 Z/3352/17

TAK

100m K U16 164 NumerPDF 15.67/17

7
PIERÓG Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

W dal K 153 NumerPDF 4.09/15

8
PIERÓG Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

300m K U16 154 NumerPDF 44.13/17

9
PIEŚLAK Magdalena 2003-06-03 Z/3350/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 165 NumerPDF 7.26/17

10
POSZYTEK Olga 2004-03-27 Z/2254/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 150 NumerPDF

11
STANISZEWSKA Alicja 2003-06-16 Z/3351/17

TAK

100m K U16 152 NumerPDF

12
URBAŃSKA Klaudia 2000-06-28 Z/2513/15

TAK

300m K U20 148 NumerPDF 46.80/15

13
URBAŃSKA NATALIA 2007-12-13 Z/2682/18

TAK

300m K U16 167 NumerPDF 58.06

14
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

600m K U16 165 NumerPDF 1:53.97/17

 
MKS Święc Sławno Osobostarty: 14 ( 7 ) K-1 M-6
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

300m M U16 7 NumerPDF 44.18/17 PK

2
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

Wzwyż M 7 NumerPDF 1.50/17 PK

3
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

300m M U16 33 NumerPDF 47.93/17 PK

4
KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 Z/0513/18

TAK

Wzwyż M 33 NumerPDF 1.50/17 PK

5
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

TAK

300m M U16 44 NumerPDF PK

6
KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 Z/0514/18

TAK

Wzwyż M 44 NumerPDF 1.37/17 PK

7
KOROWAJCZYK JAKUB 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

W dal M 36 NumerPDF PK

8
KOROWAJCZYK JAKUB 2007-04-19 Z/0517/18

TAK

Wzwyż M 36 NumerPDF PK

9
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

300m K U16 57 NumerPDF 49.47/17 PK

10
KOWALCZYK ALEKSANDRA 2004-04-28 Z/0512/18

TAK

Wzwyż K 57 NumerPDF 1.45/17 PK

11
RĘKAS Oliwier 2007-01-08 Z/1032/18

TAK

100m M U16 41 NumerPDF 15.46/17 PK

12
RĘKAS Oliwier 2007-01-08 Z/1032/18

TAK

W dal M 41 NumerPDF 3.27/16 PK

13
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

300m M U16 59 NumerPDF 44.59/17 PK

14
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

Wzwyż M 59 NumerPDF 1.58/17 PK

 
MLKS Lubusz Barlinek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 45/ZP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KARDASZ Maja 2003-05-28 Z/2800/17

TAK

600m K U16 100 NumerPDF 1:40.43/17

2
MATWIEJ Miłosz 2003-05-08 Z/2799/17

TAK

1000m M U16 101 NumerPDF 2:47.09/17

 
UKL Feniks Świdwin Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMETZ Róża 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

600m K U16 205 NumerPDF 2:15.37/17

2
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 6.81/16

3
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 50 NumerPDF 27.08/17 PK

4
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

W dal K 450 NumerPDF 4.20/17

5
KWIATKOWSKA Natalia 2004-09-28 Z/2204/16

TAK

100m K U16 450 NumerPDF 14.71/17 PK

6
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

300m M 118 NumerPDF 36.75/17

7
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

100m M U20 118 NumerPDF 11.57/17 PK

 
osemka.police.pl
UKL Ósemka Police Osobostarty: 45 ( 25 ) K-23 M-2
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.60/16

2
ANDRZEJEWSKA Natalia 2002-07-21 Z/0615/15

TAK

100m K U20 1 NumerPDF 13.65/16

3
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

100m K U16 29 NumerPDF 14.41/17 PK

4
BOREJZA Martyna 2004-07-17 Z/2467/18

TAK

W dal K 29 NumerPDF 4.42/17

5
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

100m K U16 26 NumerPDF 15.25/17

6
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

W dal K 26 NumerPDF

7
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

100m K U20 5 NumerPDF 14.70/16 PK

8
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.33/16

9
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

600m K U16 9 NumerPDF 2:00.67/17

10
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

W dal K 33 NumerPDF 3.73/17

11
GADOMSKA Maja 2005-10-22 Z/0896/16

TAK

100m K U16 33 NumerPDF 15.45/17

12
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

100m K U16 4 NumerPDF

13
GOLEMA Martyna 2003-07-15 Z/1440/18

TAK

W dal K 4 NumerPDF PK

14
JAGUSZEWSKA Zuzanna 2005-03-20 Z/0897/16

TAK

W dal K 16 NumerPDF 3.44/17

15
JAGUSZEWSKA Zuzanna 2005-03-20 Z/0897/16

TAK

100m K U16 16 NumerPDF 16.16/17

16
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

W dal K 11 NumerPDF 4.00/17

17
JASIAK Weronika 2007-09-13 Z/2469/18

TAK

300m K U16 11 NumerPDF 49.17/17

18
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

W dal K 51 NumerPDF

19
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

100m K U16 51 NumerPDF 16.80/17

20
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

W dal K 45 NumerPDF 3.63/17

21
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

100m K U16 45 NumerPDF 16.11/17

22
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

W dal K 24 NumerPDF 3.63/17 PK

23
KALIŃSKA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

100m K U16 24 NumerPDF 15.95/17

24
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 34 NumerPDF 6.48/17

25
KUCHARSKA Bogumiła 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

300m K U16 39 NumerPDF 45.41/17

26
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

100m K U20 25 NumerPDF 13.45/17

27
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

300m K U20 28 NumerPDF 47.94/16

28
OBERLAN Julia 2002-09-07 Z/0614/15

TAK

W dal K 28 NumerPDF 4.19/16 PK

29
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

100m M U16 666 NumerPDF 12.42/17 PK

30
PABIN Krystian 2003-01-06 Z/0563/16

TAK

300m M U16 666 NumerPDF 39.83/17

31
PIWOŃSKA Oliwia 2006-07-14 Z/1447/18

TAK

600m K U16 21 NumerPDF 2:18.30/17

32
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 7 NumerPDF 8.62/17

33
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

300m K U16 7 NumerPDF 45.60/17 PK

34
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

W dal K 43 NumerPDF 3.21/17

35
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

300m K U16 43 NumerPDF 56.68/17

36
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

W dal K 32 NumerPDF 3.79/17

37
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

100m K U16 32 NumerPDF 14.78/17

38
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

100m M U16 308 NumerPDF 13.27/17

39
STACHOWIAK Michał 2003-08-30 Z/1937/16

TAK

300m M U16 308 NumerPDF 44.71/17 PK

40
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

W dal K 3 NumerPDF 3.68/17

41
STEFAŃSKA Natalia 2005-06-15 Z/2471/18

TAK

300m K U16 3 NumerPDF 52.04/17

42
SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 Z/1449/18

TAK

100m K U16 48 NumerPDF

43
SUBOCZ Magdalena 2003-01-27 Z/1449/18

TAK

W dal K 48 NumerPDF PK

44
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

100m K U20 35 NumerPDF 14.49/17

45
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

W dal K 35 NumerPDF 4.13/17 PK

 
UKS Arbod Dobra Nowogardzka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 27/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CICHOCKA Julia 2006-10-29 Z/3085/17

TAK

600m K U16 117 NumerPDF 1:56.38/17

2
CICHOCKA Wiktoria 2002-05-10 Z/2918/16

TAK

300m K U20 118 NumerPDF 48.05/17

3
JARZĄBEK Joanna 2002-09-16 Z/1288/15

TAK

300m K U20 108 NumerPDF 46.90/17

4
KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 Z/3086/17

TAK

600m K U16 119 NumerPDF 1:56.44/17

 
www.uks.jupe24.pl
UKS Chrobry Międzyzdroje Osobostarty: 4 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 37/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUJDA Dominik 2001-10-06 Z/2119/16

TAK

100m M U20 66 NumerPDF 12.43/17

2
LEWANDOWSKA Natalia 2005-10-09 Z/1895/18

TAK

300m K U16 56 NumerPDF

3
REJCHERT Anna 2004-10-27 Z/2816/16

TAK

300m K U16 529 NumerPDF 43.77/17

4
SZYMAŃSKA Hanna 2006-06-02 Z/2438/17

TAK

300m K U16 525 NumerPDF 51.41/17

 
ULKS Tychowo Osobostarty: 8 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 21/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORZĘCKA Klaudia 2004-03-22 Z/2496/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 488 NumerPDF 20.25/17

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 481 NumerPDF 35.77/16

3
KALINOWSKA Kornelia 2001-03-26 Z/2883/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 145 NumerPDF 46.52/17

4
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 150 NumerPDF 12.95/16

5
MACIOSZEK Wiktoria 2001-07-23 Z/2198/16

TAK

Dysk K U18 (1kg) 150 NumerPDF 29.83/17 PK

6
MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 485 NumerPDF 51.95/17

7
PASTORCZYK Małgorzata 2005-04-04 Z/2497/18

TAK

600m K U16 487 NumerPDF

8
RZEPNIKOWSKA Paulina 2001-05-22 Z/1419/15

TAK

100m K U20 489 NumerPDF 13.38/16