Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podkarpackiego U16
PRZEMYŚL, 18.06.2018
Osobostarty wszystkie: 333 ( 216 ) K-129 M-87
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 323 ( 214 ) K-131 M-85
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 43 ( 29 ) K-17 M-12
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

TAK

100m K U16 583 NumerPDF 14.52 14.52/18

2
BARŁOWSKA Zuzanna 2004-11-03 Z/4496/17

TAK

200m pł K 583 NumerPDF

3
CIERPICH Hubert 2005-04-22 Z/4663/18

TAK

200m pł M 1 NumerPDF

4
DĄBEK Dawid 2006-05-29 Z/4602/18

TAK

200m pł M 1 NumerPDF

5
DOMIN Karol 2003-06-17 Z/4665/18

TAK

300m M U16 523 NumerPDF 41.77

6
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

200m pł K 584 NumerPDF 38.02 38.02/18

7
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

100m K U16 584 NumerPDF 15.75/17

8
GOMÓŁKA Monika 2003-02-23 Z/1715/17

TAK

Wzwyż K 737 NumerPDF 1.50 1.50/17

9
JAROSZ Amelia 2005-01-19 Z/4613/18

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.40 1.40/18

10
KANIUCZAK Oskar 2003-05-23 Z/4664/18

TAK

300m M U16 526 NumerPDF 41.55

11
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

300m K U16 724 NumerPDF 47.50 47.50/18

12
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

100m M U16 581 NumerPDF 12.46 12.46/18

13
KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 Z/2671/18

TAK

W dal M 581 NumerPDF

14
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

100m M U16 765 NumerPDF 12.03 12.03/18

15
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

300m M U16 765 NumerPDF 38.86 38.86/18

16
KUBAS Faustyna 2003-10-02 Z/3142/17

TAK

600m K U16 722 NumerPDF 1:50.01/17

17
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

1000m K U16 718 NumerPDF 3:15.35/17

18
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

TAK

80m pł K 742 NumerPDF 14.27 14.27/18

19
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

TAK

200m pł K 742 NumerPDF 35.88 35.88/18

20
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

TAK

4x100m K U16 742 NumerPDF

21
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

600m K U16 723 NumerPDF 1:42.23 1:42.23/18

22
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

200m pł K 1 NumerPDF

23
MAGER Gabriela 2005-04-10 Z/4746/18

TAK

W dal K 1 NumerPDF

24
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

300m K U16 516 NumerPDF

25
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K U16 745 NumerPDF 13.59 13.59/18

26
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

4x100m K U16 745 NumerPDF

27
ROKOSZ Julia 2004-06-17 Z/2446/18

TAK

1000m K U16 725 NumerPDF 3:55.89/17

28
SIKORA Gabriela 2003-02-13 Z/1716/17

TAK

Wzwyż K 738 NumerPDF 1.50 1.50/17

29
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

30
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 707 NumerPDF 35.53 35.53/18

31
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 707 NumerPDF 36.98 36.98/18

32
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

TAK

4x100m K U16 750 NumerPDF

33
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

80m pł K 744 NumerPDF 13.85 13.56/17

34
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

200m pł K 744 NumerPDF 32.37 32.37/18

35
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

4x100m K U16 744 NumerPDF

36
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

200m pł M 751 NumerPDF 28.59 27.92/17

37
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

110m M (91.4) U16 751 NumerPDF 16.71 16.71/18

38
TROJNAR Bartosz 2004-06-07 Z/4611/17

TAK

1000m M U16 586 NumerPDF 3:07.36 3:07.36/18

39
UCHMAN Wiktor 2004-04-24 Z/2447/18

TAK

300m M U16 566 NumerPDF

40
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

TAK

300m M U16 735 NumerPDF 39.97 39.97/18

41
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

100m K U16 703 NumerPDF 13.91 13.91/18

42
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

200m pł K 703 NumerPDF 35.48 35.48/18

43
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

4x100m K U16 703 NumerPDF

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOCZULA Alicja 2003-09-30 Z/2457/18

TAK

300m K U16 222 NumerPDF 48.30 48.30/18

2
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

100m M 111 NumerPDF 11.40 11.40/18

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

TAK

600m M U16 75 NumerPDF 1:36.51 1:36.51/18

2
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

W dal K 50 NumerPDF 4.55 4.85/17

3
ULIASZ Jolanta 2001-01-25 Z/5313/15

TAK

W dal K 89 NumerPDF 5.15 5.15/18 PK

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 33 ( 22 ) K-14 M-8
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAZYLAK Gabriela 2004-08-22 Z/4742/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 55 NumerPDF

2
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

1000m K U16 562 NumerPDF 3:32.67/17

3
BUTRYN Kornelia 2006-09-14 Z/3654/18

TAK

(II) 4x100m K U16 562 NumerPDF

4
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

100m M U16 550 NumerPDF 13.47 13.47/18

5
CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 Z/3180/18

TAK

300m M U16 550 NumerPDF

6
CYGAN Natalia 2005-05-25 Z/3651/18

TAK

(II) 4x100m K U16 55 NumerPDF

7
DRABIK Marcin 2003-08-07 Z/0963/17

TAK

100m M U16 551 NumerPDF 12.55 12.55/18

8
DRAPAŁA Wiktoria 2004-01-04 Z/4741/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 55 NumerPDF

9
GALAS Paulina 2003-05-10 Z/4037/17

TAK

300m K U16 550 NumerPDF 47.24/17

10
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

300m K U16 550 NumerPDF 44.75/17

11
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

100m K U16 550 NumerPDF 12.60 12.60/18

12
GUT Oliwia 2005-03-26 Z/3649/18

TAK

4x100m K U16 550 NumerPDF

13
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

600m K U16 553 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18

14
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

300m K U16 553 NumerPDF 42.50 42.44/17

15
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

4x100m K U16 553 NumerPDF

16
JUHAN Wiktoria 2004-08-20 Z/3181/18

TAK

100m K U16 551 NumerPDF 14.43 14.43/18

17
JUHAN Wiktoria 2004-08-20 Z/3181/18

TAK

(II) 4x100m K U16 551 NumerPDF

18
KIELISZEK Aleksandra 2005-11-02 Z/3650/18

TAK

(II) 4x100m K U16 NumerPDF

19
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 560 NumerPDF 14.80 15.18/17

20
MARUT Adrianna 2004-05-29 Z/3182/18

TAK

100m K U16 552 NumerPDF 14.55 14.39/17

21
MARUT Natalia 2003-02-16 Z/0961/17

TAK

100m K U16 554 NumerPDF 13.42 13.42/18

22
MARUT Natalia 2003-02-16 Z/0961/17

TAK

4x100m K U16 554 NumerPDF

23
MIERZWA Michał 2002-02-03 Z/3821/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 557 NumerPDF 50.67 50.67/18

24
SIBIGA Urszula 2003-01-21 Z/1626/17

TAK

100m K U16 561 NumerPDF 13.55/17

25
SIBIGA Urszula 2003-01-21 Z/1626/17

TAK

4x100m K U16 561 NumerPDF

26
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 558 NumerPDF 46.67 46.67/18

27
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 558 NumerPDF 50.43 50.43/18

28
ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 Z/4744/18

TAK

Wzwyż M 552 NumerPDF 1.40 1.40/18

29
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 553 NumerPDF 46.56 46.56/18

30
WĘGRZYNIAK Jakub 2004-05-22 Z/4743/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF

31
WIŚNIOWSKI Mikołaj 2002-06-14 Z/3131/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 554 NumerPDF 36.34 36.34/18

32
WIŚNIOWSKI Mikołaj 2002-06-14 Z/3131/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 554 NumerPDF 52.14 52.14/18

33
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 560 NumerPDF 48.87 48.87/18

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 22 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

100m M U16 59 NumerPDF 12.98 12.98/18

2
HNAT Kacper 2005-08-26 Z/3384/18

TAK

W dal M 59 NumerPDF

3
HUSAK Wiktoria 2002-09-16 Z/3177/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 66 NumerPDF 22.39 22.39/18

4
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

100m K 99 NumerPDF 13.23 13.15/16

5
JANIK Emilia 2000-12-12 Z/5145/15

TAK

W dal K 99 NumerPDF 5.18 5.18/18

6
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

Wzwyż M 66 NumerPDF 1.80 1.80/18

7
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

W dal M 66 NumerPDF 5.87/17

8
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

100m M 53 NumerPDF 12.43 12.43/18

9
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

W dal M 53 NumerPDF 4.98 4.98/18

10
KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 Z/5152/15

TAK

100m M 11 NumerPDF 11.07 11.07/18

11
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

1000m M U16 127 NumerPDF 2:56.94 2:56.94/18

12
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

80m pł K 149 NumerPDF 14.76 14.76/18

13
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

200m pł K 149 NumerPDF 36.35 36.35/18

14
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

100m K 149 NumerPDF 14.11 14.11/18

15
ŁUCZKA Oliwia 2002-08-22 Z/3178/18

TAK

W dal K 149 NumerPDF

16
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

1000m K U16 127 NumerPDF 3:15.12/17

17
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

2000m M U16 66 NumerPDF 6:59.06/17

18
PELCZARSKA Oliwia 2002-09-17 Z/2280/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 127 NumerPDF 38.71 41.80/17

19
SZPOJNAROWICZ Kinga 2002-06-25 Z/3175/18

TAK

100m K 51 NumerPDF 14.10 14.10/18

20
SZPOJNAROWICZ Kinga 2002-06-25 Z/3175/18

TAK

W dal K 51 NumerPDF 4.50 4.50/18

21
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

100m K U16 152 NumerPDF 14.45 14.45/18

22
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

W dal K 152 NumerPDF 4.22 4.22/18

 
LKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 Z/2198/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 57 ( 41 ) K-22 M-19
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALAWAJDER Wiktoria 2005-11-11 Z/4747/18

TAK

W dal K 1 NumerPDF

2
BURDZEL Dawid 2004-04-17 Z/4395/17

TAK

Wzwyż M 964 NumerPDF 1.40 1.40/18

3
CHOJNACKA Wiktoria 2005-09-23 Z/4400/17

TAK

Wzwyż K 965 NumerPDF 1.20 1.20/18

4
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

100m K U16 965 NumerPDF 14.50 14.50/18

5
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

4x100m K U16 965 NumerPDF

6
CHRABĄSZCZ Wiktor 2004-07-02 Z/4387/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF

7
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

100m K U16 969 NumerPDF 14.31 14.02/17

8
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

300m K U16 969 NumerPDF 49.23 49.23/18

9
FRANKIEWICZ Konrad 2003-05-14 Z/1747/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 1 NumerPDF 23.11/17

10
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

100m K U16 965 NumerPDF 12.59 12.59/18

11
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

4x100m K U16 965 NumerPDF

12
GRZELAK Alan 2003-01-24 Z/1746/17

TAK

600m M U16 972 NumerPDF 1:34.91 1:34.91/18

13
GRZELAK Aleksandra 2006-09-26 Z/4748/18

TAK

600m K U16 963 NumerPDF 1:59.41 1:59.41/18

14
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

300m K U16 970 NumerPDF 47.74 47.74/18

15
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

200m pł K 970 NumerPDF

16
HYLIŃSKI Kacper 2004-04-26 Z/4401/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 1 NumerPDF

17
JACHYM Jakub 2001-07-13 Z/0539/17

TAK

W dal M 969 NumerPDF 6.20 6.20/18

18
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

1000m M U16 971 NumerPDF 2:40.92 2:40.92/18

19
JAWORSKI Patryk 2004-07-27 Z/3657/18

TAK

100m M U16 1 NumerPDF 13.94 13.94/18

20
JAWORSKI Patryk 2004-07-27 Z/3657/18

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 52.08/17

21
KRAKOWSKA Wiktoria 2002-08-10 Z/1953/17

TAK

100m K 973 NumerPDF 14.39 14.39/18

22
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

Młot K U20 (4kg) 973 NumerPDF 52.63 53.15/17

23
LELAKOWSKA Sylwia 2004-01-30 Z/4397/17

TAK

600m K U16 972 NumerPDF 2:04.84 2:04.84/18

24
LESIAK Filip 2004-11-22 Z/4399/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF

25
LEŚ Gabriela 2003-09-01 Z/1952/17

TAK

100m K U16 969 NumerPDF 14.90 14.90/18

26
LEŚ Gabriela 2003-09-01 Z/1952/17

TAK

W dal K 969 NumerPDF 4.21 4.21/18

27
MAREK Gabriela 2005-07-16 Z/4751/18

TAK

300m K U16 966 NumerPDF 53.51 50.42/17

28
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

100m M U16 964 NumerPDF 11.84 11.84/18

29
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

W dal M 964 NumerPDF 5.78 5.78/18

30
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K 964 NumerPDF 1.45 1.52/17

31
NOWAK Kinga 2004-12-09 Z/3802/17

TAK

W dal K 964 NumerPDF 4.13 4.35/17

32
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

TAK

Wzwyż K 965 NumerPDF 1.35 1.35/17

33
PARA Bartosz 2003-03-19 Z/0406/18

TAK

600m M U16 965 NumerPDF 1:34.32 1:34.32/18

34
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 967 NumerPDF 73.51 73.51/18

35
PŁAZA Adrian 2004-08-12 Z/4437/18

TAK

600m M U16 1 NumerPDF

36
PŁAZA Michał 2005-08-12 Z/4438/18

TAK

600m M U16 1 NumerPDF

37
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

200m pł M 966 NumerPDF 32.81 32.81/18

38
SKRZYNIARZ Igor 2004-08-27 Z/4398/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 1 NumerPDF

39
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

100m K U16 972 NumerPDF 13.46 13.46/18

40
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

4x100m K U16 972 NumerPDF

41
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

Wzwyż K 972 NumerPDF 1.40 1.40/18

42
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

100m K U16 973 NumerPDF 14.11 14.11/18

43
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

W dal K 973 NumerPDF 4.98 4.98/18

44
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

4x100m K U16 973 NumerPDF

45
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

100m K U16 966 NumerPDF 13.45 13.45/18

46
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

300m K U16 966 NumerPDF

47
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

4x100m K U16 966 NumerPDF

48
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Młot K U16 (3kg) 968 NumerPDF 44.63 44.63/18

49
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 968 NumerPDF

50
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

600m K U16 964 NumerPDF 1:46.72 1:46.72/18

51
WĄŻ Kamil 2001-10-25 Z/3154/17

TAK

W dal M 973 NumerPDF 6.13 6.37/17

52
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

100m M U16 963 NumerPDF 12.20 12.20/18

53
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

W dal M 963 NumerPDF 5.52 5.52/18

54
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

100m K U16 1 NumerPDF 14.25 14.25/18

55
WOJTASZEK Maria 2005-01-12 Z/4436/18

TAK

300m K U16 1 NumerPDF 47.83 47.83/18

56
ZIOBRO Mateusz 2006-03-04 Z/4435/18

TAK

100m M U16 1 NumerPDF

57
ZIOBRO Mateusz 2006-03-04 Z/4435/18

TAK

300m M U16 1 NumerPDF 44.82 44.82/18

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 29 ( 22 ) K-13 M-9
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAMOT Szymon 2005-10-26 Z/2444/18

TAK

600m M U16 55 NumerPDF 1:40.32 1:40.32/18

2
CUDZIŁO Mariusz 2003-01-05 Z/3208/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 39 NumerPDF 10.06 10.06/18

3
CUDZIŁO Mariusz 2003-01-05 Z/3208/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 39 NumerPDF

4
CUDZIŁO Patryk 2004-03-15 Z/3209/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 42 NumerPDF 7.58 7.58/18

5
DOMARADZKI Sylwester 2004-03-26 Z/3207/18

TAK

600m M U16 59 NumerPDF

6
KARP Wiktoria 2003-09-18 Z/4425/18

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 14.72 14.72/18

7
KARP Wiktoria 2003-09-18 Z/4425/18

TAK

300m K U16 14 NumerPDF

8
KATA Aleksandra 2003-01-30 Z/3441/17

TAK

100m K U16 59 NumerPDF 14.77 14.77/18

9
KIEŁB Kamil 2004-11-03 Z/3210/18

TAK

100m M U16 50 NumerPDF 13.50 13.50/18

10
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 64 NumerPDF 56.62 56.62/18

11
MAŁEK Kinga 2005-08-17 Z/3840/18

TAK

100m K U16 46 NumerPDF 15.27/17

12
OLAK Amanda 2005-05-07 Z/3206/18

TAK

600m K U16 17 NumerPDF 2:16.28/17

13
PALEŃ Zuzanna 2004-08-23 Z/4426/18

TAK

100m K U16 17 NumerPDF 14.56 14.56/18

14
PIRÓG Kinga 2004-09-17 Z/4749/18

TAK

100m K U16 42 NumerPDF

15
PIRÓG Kinga 2004-09-17 Z/4749/18

TAK

300m K U16 42 NumerPDF

16
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

1000m K U16 58 NumerPDF 3:04.54/17

17
ROGALA Kacper 2002-01-06 Z/2881/16

TAK

100m M 60 NumerPDF 12.93/17

18
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

100m M U16 15 NumerPDF 12.63 12.63/18

19
RURAK Dawid 2004-02-23 Z/2442/18

TAK

W dal M 15 NumerPDF

20
SURMA Aleksandra 2004-11-24 Z/4750/18

TAK

100m K U16 44 NumerPDF

21
SURMA Aleksandra 2004-11-24 Z/4750/18

TAK

300m K U16 44 NumerPDF

22
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

100m K 52 NumerPDF 13.10/17

23
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

W dal K 52 NumerPDF 4.92 4.92/18

24
SZYMAŃSKA Natalia 2003-10-13 Z/3179/18

TAK

100m K U16 21 NumerPDF 13.71 13.71/18

25
SZYMAŃSKA Paulina 2002-05-15 Z/3122/17

TAK

100m K 34 NumerPDF 13.87 13.87/18

26
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

100m K 39 NumerPDF 14.07 14.07/18

27
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 39 NumerPDF 9.60 9.95/17

28
WITAS Alan 2004-04-21 Z/3442/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 69 NumerPDF 32.43 32.43/18

29
ŻAK Klaudia 2005-07-15 Z/2443/18

TAK

100m K U16 20 NumerPDF 15.86 15.86/18

 
MKS Halicz Ustrzyki Dolne Osobostarty: 6 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 15/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIELSKA Gabriela 2004-09-08 Z/2375/18

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:54.95 1:54.95/18

2
JAGIELSKA Gabriela 2004-09-08 Z/2375/18

TAK

300m K U16 73 NumerPDF 47.29 47.29/18

3
KUC Paweł 2005-06-25 Z/2374/18

TAK

1000m M U16 89 NumerPDF 3:19.13 3:19.13/18

4
MATIASIK Alicja 2005-06-16 Z/2376/18

TAK

1000m K U16 82 NumerPDF

5
TARSUDIS Oliwia 2005-06-05 Z/2373/18

TAK

600m K U16 78 NumerPDF 2:09.84 2:09.84/18

6
TARSUDIS Oliwia 2005-06-05 Z/2373/18

TAK

300m K U16 78 NumerPDF 56.82 56.82/18

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 27 ( 15 ) K-8 M-7
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĄBEK Kacpr 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

4x100m M U16 27 NumerPDF

2
GOŁĄBEK Kacpr 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

200m pł M 27 NumerPDF

3
GOŁĄBEK Kacpr 2005-08-25 Z/4687/18

TAK

1000m M U16 27 NumerPDF 3:28.70 3:28.70/18

4
JASKOT Emilia 2006-07-21 Z/1461/18

TAK

1000m K U16 25 NumerPDF

5
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

100m M U16 11 NumerPDF

6
JASKOT Nikodem 2008-05-06 Z/1462/18

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

7
KORCZYŃSKI Michał 2006-03-07 Z/3845/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 18 NumerPDF

8
KORCZYŃSKI Michał 2006-03-07 Z/3845/18

TAK

4x100m M U16 NumerPDF

9
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

100m K U16 239 NumerPDF 14.16 14.16/18

10
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

300m K U16 239 NumerPDF 61.24/17

11
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

80m pł K 234 NumerPDF

12
MAJOWICZ Mariola 2005-10-24 Z/0635/18

TAK

W dal K 234 NumerPDF 4.71 4.71/18

13
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

200m pł K 222 NumerPDF 38.41 38.41/18

14
MILCZANOWSKA Zuzanna 2006-04-25 Z/1193/18

TAK

1000m K U16 222 NumerPDF 3:26.51 3:26.51/18

15
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

4x100m M U16 20 NumerPDF

16
MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 Z/4688/18

TAK

2000m M U16 20 NumerPDF

17
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

100m K U16 236 NumerPDF

18
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

300m K U16 236 NumerPDF

19
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

100m K U16 224 NumerPDF 13.47 13.47/18

20
PUZIO Agata 2005-03-01 Z/0608/18

TAK

W dal K 224 NumerPDF 4.83 4.83/18

21
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

300m M U16 11 NumerPDF

22
PUZIO Maciej 2007-10-01 Z/4689/18

TAK

100m M U16 11 NumerPDF

23
SERAFIN Dominik 2007-03-04 Z/0634/18

TAK

600m M U16 13 NumerPDF 1:55.83 1:55.83/18

24
ŚLĘZAK Sebastian 2003-08-23 Z/1656/17

TAK

4x100m M U16 52 NumerPDF

25
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1000m K U16 232 NumerPDF 3:26.94 3:26.94/18

26
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

100m K U16 239 NumerPDF

27
ZIĘBA Karolina 2009-05-20 Z/1194/18

TAK

300m K U16 239 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 23 ( 14 ) K-12 M-2
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF 12.77 12.62/17

2
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

600m K U16 270 NumerPDF 1:41.98 1:41.98/18

3
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 537 NumerPDF 27.39 27.39/18

4
JANORA Mateusz 2004-11-20 Z/3453/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 537 NumerPDF 20.40 20.40/18

5
KITA Wiktoria 2003-09-03 Z/3454/18

TAK

600m K U16 535 NumerPDF 1:54.09 1:54.09/18

6
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 545 NumerPDF 13.61 13.61/18

7
LACHCIK Zofia 2006-06-22 Z/3198/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 545 NumerPDF

8
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 540 NumerPDF 24.31 24.31/18

9
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 540 NumerPDF 6.83 6.83/18

10
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 539 NumerPDF 22.32 22.32/18

11
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 539 NumerPDF 22.43 22.43/18

12
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 538 NumerPDF 5.97 5.97/18

13
SZCZĘDOR Weronika 2004-11-11 Z/3205/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 538 NumerPDF 16.17 16.17/18

14
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 541 NumerPDF 17.99 17.99/18

15
SZYMASZEK Maria 2004-03-13 Z/3202/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 541 NumerPDF

16
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

W dal K 548 NumerPDF 3.65 3.65/18

17
SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 Z/3195/18

TAK

300m K U16 548 NumerPDF

18
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

300m K U16 527 NumerPDF 44.28 44.28/18

19
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

W dal K 502 NumerPDF 5.58 5.67/17

20
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 118 NumerPDF

21
WIERCIOCH Izabela 2003-03-20 Z/4620/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 118 NumerPDF

22
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

100m M U16 126 NumerPDF 12.23 12.04/17

23
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

300m M U16 126 NumerPDF 39.57/17

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 57 ( 36 ) K-22 M-14
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

300m K U16 38 NumerPDF 46.61 46.61/18

2
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/18

3
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

4x100m M U16 66 NumerPDF

4
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 27 NumerPDF 8.98 8.98/18

5
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 27 NumerPDF 32.17 32.17/18

6
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

2000m M U16 16 NumerPDF

7
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

100m M U16 31 NumerPDF 13.30 13.30/18

8
BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 Z/3723/18

TAK

4x100m M U16 31 NumerPDF

9
CHOMA Sebastian 2002-04-06 Z/3831/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 64 NumerPDF 10.19 10.19/18

10
CHOMA Sebastian 2002-04-06 Z/3831/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 64 NumerPDF 31.67 31.67/18

11
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

1000m K U16 19 NumerPDF

12
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

300m M U16 75 NumerPDF 43.00 43.00/18

13
CZUBA Emanuel 2005-04-24 Z/0394/18

TAK

4x100m M U16 75 NumerPDF

14
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.46 13.46/18

15
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

4x100m K U16 84 NumerPDF

16
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 57 NumerPDF 36.88 40.10/17

17
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

100m M U16 63 NumerPDF 12.80 12.80/17

18
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

4x100m M U16 63 NumerPDF

19
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

W dal M 63 NumerPDF 5.11/17

20
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

Dysk K U20 (1kg) 55 NumerPDF 32.73 36.73/17

21
GRONOWSKA Amelia 2005-04-03 Z/4155/18

TAK

100m K U16 60 NumerPDF 13.53 13.53/18

22
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

80m pł K 15 NumerPDF 13.67 13.67/18

23
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

200m pł K 15 NumerPDF

24
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

200m pł K 12 NumerPDF 35.17 35.17/18

25
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

80m pł K 12 NumerPDF 14.33 14.33/18

26
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K U18 (1kg) 29 NumerPDF 36.60 36.60/18

27
JURKIEWICZ Igor 2003-12-03 Z/3857/18

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF

28
JURKIEWICZ Igor 2003-12-03 Z/3857/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 33 NumerPDF

29
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF

30
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

Wzwyż M 37 NumerPDF 1.95 2.00/17

31
KUSZCZAK Julia 2005-03-17 Z/0318/18

TAK

100m K U16 82 NumerPDF 13.24 13.24/18

32
NIZIO Zuzanna 2005-01-04 Z/0319/18

TAK

600m K U16 40 NumerPDF 1:50.78 1:50.78/18

33
PELC Patryk 2005-03-14 Z/0323/18

TAK

Wzwyż M 87 NumerPDF 1.30 1.30/18

34
PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 Z/0320/18

TAK

1000m M U16 19 NumerPDF 2:59.08 2:59.08/18

35
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

300m K U16 13 NumerPDF 46.94 46.94/18

36
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

300m M U16 65 NumerPDF 41.12 41.12/18

37
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

100m M U16 65 NumerPDF 12.90 12.90/18

38
PILAWA Błażej 2005-06-03 Z/0330/18

TAK

4x100m M U16 65 NumerPDF

39
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/18

40
PROCHASKA Kamila 2002-10-11 Z/3449/17

TAK

Dysk K U18 (1kg) 22 NumerPDF 23.80 23.80/18

41
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 92 NumerPDF 29.03 29.03/18

42
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 92 NumerPDF 31.01 31.01/18

43
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

1000m K U16 91 NumerPDF 3:27.72/17

44
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

4x100m K U16 90 NumerPDF

45
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K 90 NumerPDF 5.57 5.57/18

46
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

300m K U16 86 NumerPDF 43.06 43.06/18

47
SZCZEPANIK Julia 2005-01-03 Z/0324/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 86 NumerPDF 8.64/17

48
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

4x100m K U16 83 NumerPDF

49
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF 1:47.60/17

50
SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 Z/0327/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 93 NumerPDF

51
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

300m K U16 50 NumerPDF 47.82 47.82/18

52
SZYMCZYSZYN Milena 2006-04-26 Z/0325/18

TAK

100m K U16 50 NumerPDF

53
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

4x100m K U16 92 NumerPDF

54
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

80m pł K 92 NumerPDF 12.20 12.20/18

55
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

200m pł K 92 NumerPDF 30.27 30.27/18

56
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

4x100m K U16 14 NumerPDF

57
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 13.42 13.42/18

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 19 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

4x100m K U16 212 NumerPDF

2
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

300m K U16 212 NumerPDF 48.30/16

3
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K U16 212 NumerPDF 13.12 13.12/18

4
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

300m M U16 266 NumerPDF 38.58 38.58/18

5
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M U16 266 NumerPDF 11.98 11.80/17

6
CHUDZIK Amelia 2006-02-16 Z/2386/18

TAK

1000m K U16 18 NumerPDF

7
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

300m M U16 625 NumerPDF 42.16 42.16/18

8
CYRAN Hubert 2004-01-19 Z/3724/18

TAK

100m M U16 299 NumerPDF 13.23 13.23/18

9
CYRAN Hubert 2004-01-19 Z/3724/18

TAK

W dal M 299 NumerPDF

10
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

100m K U16 725 NumerPDF 14.44 14.44/18

11
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

4x100m K U16 725 NumerPDF

12
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

100m K U16 80 NumerPDF 13.53 13.49/17

13
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

4x100m K U16 80 NumerPDF

14
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K U16 253 NumerPDF 12.38 12.25/17

15
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

300m K U16 253 NumerPDF 41.58/17

16
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

4x100m K U16 253 NumerPDF

17
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

4x100m K U16 704 NumerPDF

18
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

300m K U16 704 NumerPDF 47.98 45.70/17

19
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

2000m M U16 101 NumerPDF 7:18.25/17

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZAJKA Kamila 2000-03-13 Z/0542/17

TAK

100m K 205 NumerPDF 13.58 13.58/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUDZIEŃ Adam 1987-03-29 Z/3204/11

TAK

Młot M (7.26kg) 118 NumerPDF 53.92 56.95/11

2
JESZKA Wojciech 1994-10-01 Z/2353/11

TAK

Młot M (7.26kg) 84 NumerPDF 52.31 52.66/16