Internetowe zgłoszenia do imprezy: Konsultacja selekcyjno-diagnostyczna Zaplecza Kadry Narodowej
SPAŁA, 03-06 października 2018
Osobostarty wszystkie: 162 ( 162 ) K-79 M-83
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-4 M-10
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.60 6.69/17

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

3000m K 47 NumerPDF 10:31.13 10:31.13/18

2
POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 Z/3012/17

TAK

400m M 447 NumerPDF 49.71 49.71/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

10-bój M 34 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NAWOCKI Paweł 2001-03-30 Z/3604/15

TAK

Tyczka M 42 NumerPDF 4.30 4.30/18

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

400m M 666 NumerPDF 49.15 49.15/18

2
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K (600) 652 NumerPDF

3
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

10-bój M 635 NumerPDF

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M (2kg) 57 NumerPDF 32.70 33.20/17

2
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Młot K (4kg) 602 NumerPDF 23.76 30.37/17

3
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M 602 NumerPDF 4:05.78 4:05.78/18

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PYTEL Michał 2002-03-13 Z/1105/15

TAK

1500m M 956 NumerPDF 4:01.00 4:01.00/18

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

7-bój K 1 NumerPDF

2
PAWEŁCZYK Maciej 2001-02-15 Z/0693/18

TAK

100m M 666 NumerPDF 10.97 10.97/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-4 M-8
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWIK Dawid 2001-02-04 Z/1586/15

TAK

400m M 100 NumerPDF 49.03 49.03/18

2
KINCZEWSKI Filip 2001-10-10 Z/0144/18

TAK

400m M 468 NumerPDF 50.52 50.52/18

3
KUCHARCZYK Jan 2001-01-05 Z/3781/16

TAK

400m M 467 NumerPDF 50.75 50.75/18

4
SZEWCZYK Julia 2002-05-29 Z/5101/15

TAK

400m K 458 NumerPDF 57.45 57.45/18

5
SZPANOWSKI Kacper 2001-09-21 Z/5098/15

TAK

400m M 460 NumerPDF

 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŻYLSKA Zuzanna 2002-04-02 Z/0144/15

TAK

2000m prz.K 854 NumerPDF 7:39.78 7:39.78/18

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZUBEL Krystian 2001-03-09 Z/2401/16

TAK

100m M 228 NumerPDF 10.79 10.79/18

 
www.lksvectra.com.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 Z/0024/15

TAK

400m K 919 NumerPDF 56.65 56.65/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOŁODZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M (800) 870 NumerPDF

2
NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 Z/6533/15

TAK

Młot K (4kg) 857 NumerPDF

3
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 292 NumerPDF 6.94 6.94/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STĘPIEŃ Dominik 2002-04-01 Z/2940/16

TAK

Oszczep M (800) 949 NumerPDF

 
LUBELSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-1 M-5
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF

2
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

400m pł M 418 NumerPDF

3
STĄSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

400m pł K 412 NumerPDF 61.47 61.47/18

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUPA Patryk 2002-04-21 Z/0324/16

TAK

100m M 137 NumerPDF 10.79 10.79/18

 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 Z/3001/16

TAK

Dysk M (2kg) 197 NumerPDF

 
MKS Żak Biała Podlaska Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 Z/3252/17

TAK

Dysk M (2kg) 98 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-7 M-3
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SURA Kornelia 2002-06-28 Z/0631/17

TAK

7-bój K 350 NumerPDF

2
ZAJĄCZKOWSKA Olga 2002-12-11 Z/0950/17

TAK

5000m ch K 366 NumerPDF 26:42 26:42/18

 
AZS-AWF Gorzów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 08/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 Z/0631/15

TAK

400m K 866 NumerPDF 56.63 56.63/18

2
KRASICKA Wiktoria 2001-06-18 Z/0632/15

TAK

100m pł K 869 NumerPDF 14.97 14.97/18

3
LESIEWICZ Kornelia 2003-08-14 Z/0863/17

TAK

400m K 889 NumerPDF 57.44 57.44/18

4
SIKORSKA Sandra 2000-05-31 Z/5585/15

TAK

W dal K 871 NumerPDF 5.78 5.78/18

5
SZAŁAS Julia 1998-10-24 Z/1107/14

TAK

Oszczep K (600) 873 NumerPDF 49.20 49.20/18

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKI Łukasz 2001-10-10 Z/2728/17

TAK

3000m M 26 NumerPDF 8:47.49 8:47.49/18

2
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M (800) 24 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 2.04 2.04/18

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
 
AZS Łódź Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m pł K 177 NumerPDF 15.08 15.08/18

 
BKL Bełchatów Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 03/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRNY Mateusz 2002-08-29 Z/3147/17

TAK

100m M 69 NumerPDF 11.02 11.02/18

2
ŁUCKI Oskar 2002-04-11 Z/0166/16

TAK

110m M 521 NumerPDF

3
PATRZYK Adam 2002-01-23 Z/0169/16

TAK

Trójskok M 536 NumerPDF 14.00 14.00/18

4
WOŹNICKA Justyna 2002-04-20 Z/2039/16

TAK

100m K 524 NumerPDF 12.78 12.78/18

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 Z/3747/15

TAK

W dal M 70 NumerPDF 6.27 6.52/17

2
PIECHOTA Justyna 2000-07-12 Z/4834/15

TAK

Dysk K (1kg) 79 NumerPDF 41.56 41.56/18

 
www.mks-tomaszow.cba.pl/
MKS Tomaszów Mazowiecki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŹDZIK Bartłomiej 2000-05-20 Z/0096/15

TAK

Dysk M (2kg) 496 NumerPDF 44.24 44.24/18

 
rks.org.pl
RKS Łódź Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 2001-03-31 Z/2213/15

TAK

3000m M 29 NumerPDF 9:21.70 9:14.35/17

2
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.61 3.61/18

3
ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 3.32 3.32/18

 
www.uks55lodz.ugu.pl
UKS 55 Łódź Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHYCIŃSKA Julia 2002-04-20 Z/2391/16

TAK

Dysk K (1kg) 424 NumerPDF 38.70 38.70/18

2
GRACZYK Maciej 2001-06-11 Z/4768/15

TAK

Tyczka M 426 NumerPDF 4.31 4.31/18

 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAJĄK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M 295 NumerPDF 2.01 2.01/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-12 M-5
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Aniela 2001-07-16 Z/1131/17

TAK

7-bój K 245 NumerPDF

2
MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 Z/2627/16

TAK

Tyczka M 290 NumerPDF 4.20 4.20/18

3
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.90 3.90/18

 
KS Orzeł Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WYSOCKA Alicja 2003-03-05 Z/3508/17

TAK

Wzwyż K 51 NumerPDF 1.65 1.65/18

 
KS Warszawianka W-wa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 10/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUPKA Milena 2000-11-14 Z/0222/16

TAK

7-bój K 902 NumerPDF 4834 4834/18

2
MICHNIEWSKA Anna 2001-07-30 Z/2029/16

TAK

Tyczka K 912 NumerPDF 2.80 2.80/18

 
MKS Pogoń Siedlce Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 31/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKA Julia 2001-01-14 Z/2074/15

TAK

400m K 756 NumerPDF 55.99 55.95/16

 
MKS Pułtusk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 34/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Zuzanna 2001-04-19 Z/3925/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.50 5.50/18

 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 Z/1812/15

TAK

Kula M (7.26kg) 71 NumerPDF

 
OKS Skra Warszawa Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 08/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURLEWICZ Barbara 2003-01-09 Z/0311/18

TAK

Wzwyż K 731 NumerPDF 1.67 1.67/18

2
SZYMAŃSKA Anna 1999-03-05 Z/4019/15

TAK

100m pł K 744 NumerPDF 14.07 14.07/18

 
OKS Start Otwock Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 30/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Zuzanna 2002-02-08 Z/2743/16

TAK

800m K 482 NumerPDF 2:16.35 2:16.35/18

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 938 NumerPDF 14.41 14.41/18

 
www.kondycja.com.pl
SRS Kondycja Piaseczno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 38/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALMON Oliwia 1998-06-10 Z/5220/15

TAK

800m K 47 NumerPDF 2:06.54 2:06.54/18

2
PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 Z/5219/15

TAK

800m K 38 NumerPDF 2:09.18 2:09.18/18

 
UKS LA Basket Warszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WILK Michał 1999-03-03 Z/0582/15

TAK

110m M 152 NumerPDF 14.61 14.61/18

 
wlksi.siedlce.pl
WLKS Nowe Iganie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 17/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKULSKI Krystian 2000-08-04 Z/5386/15

TAK

Kula M (7.26kg) 963 NumerPDF

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 8 ( 8 ) K-4 M-4
 
www.mks.rabka.pl
MKS Rabka-Zdrój Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 28/MA/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYSZCZOŃ Maciej 2002-04-23 Z/2092/17

TAK

100m M 265 NumerPDF 11.00 11.00/18

2
GALIK Wojciech 2002-04-10 Z/0848/18

TAK

W dal M 271 NumerPDF 6.49 6.49/18

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAPUSTKA Anna 2002-02-20 Z/0237/16

TAK

800m K 856 NumerPDF 2:13.29 2:13.29/18

2
NAGIĘĆ Weronika 2002-06-27 Z/0239/16

TAK

100m pł K 855 NumerPDF

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIETRUSA Jakub 2002-02-09 Z/2859/16

TAK

100m M 285 NumerPDF 11.03 11.03/18

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

Dysk K (1kg) 349 NumerPDF 36.46 36.46/18

2
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

400m pł M 348 NumerPDF

3
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K 111 NumerPDF 1.73 1.73/18

 
OPOLSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-2 M-4
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

7-bój K 79 NumerPDF 4526 4526/18

 
LUKS Namysłów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 16/OP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIAŁA Igor 2002-12-11 Z/1553/17

TAK

Wzwyż M 68 NumerPDF 1.80 1.80/18

2
KRZYWIŃSKI Bartosz 2002-05-06 Z/2740/17

TAK

Wzwyż M 60 NumerPDF 1.93 1.93/18

3
MIKUŚKIEWICZ Julian 2001-09-19 Z/3318/15

TAK

Trójskok M 69 NumerPDF

 
LUKS Podium Kup Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BILIŃSKI Robin 2001-06-29 Z/0971/16

TAK

400m pł M 231 NumerPDF

 
mulksjuvenia.pl
MULKS Juvenia Głuchołazy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRONBURG Klaudia 2002-04-11 Z/4649/15

TAK

7-bój K 593 NumerPDF

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-6 M-1
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

Wzwyż M 334 NumerPDF 2.01 2.01/18

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

2000m prz.K 65 NumerPDF 7:34.98/17

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

100m K 967 NumerPDF 12.10 12.10/18

2
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

Trójskok K 972 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF 12.77 12.62/17

2
CICH Maria 2000-11-08 Z/2114/15

TAK

5000m ch K 278 NumerPDF 26:05.55 26:05.55/18

3
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

W dal K 502 NumerPDF 5.69 5.69/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 10 ( 10 ) K-5 M-5
 
KS Parkiet Hajnówka Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/PD/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ROMAŃCZUK Marek 2001-09-09 Z/2454/15

TAK

2000m prz.M 793 NumerPDF 6:24.64 6:24.64/18

 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 Z/0448/16

TAK

Wzwyż K 775 NumerPDF 1.74 1.74/18

2
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

3000m K 782 NumerPDF 10:12.96 10:11.96/17

3
LESZCZYŃSKA Anna 2000-02-10 Z/2041/15

TAK

400m pł K 1 NumerPDF 64.07 64.07/18

4
SIMONIUK Dawid 2000-07-24 Z/6128/15

TAK

W dal M 778 NumerPDF 7.16 7.16/18

5
WNOROWSKI Damian 2000-02-27 Z/2034/15

TAK

3000m M 783 NumerPDF 8:49.84 8:49.84/18

 
----
LUKS Hańcza Suwałki Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 07/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRANKIEWICZ Kamil 2002-08-14 Z/0432/16

TAK

Kula M (7.26kg) 56 NumerPDF

2
BUTKIEWICZ Gabriela 2003-06-25 Z/2544/17

TAK

Oszczep K (600) 63 NumerPDF

 
UKS Czwórka Białystok Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-01 Z/3069/17

TAK

Oszczep K (600) 49 NumerPDF 35.71/17

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Kula M (7.26kg) 198 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 17 ( 17 ) K-7 M-10
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTOSZEWSKI Kacper 2000-05-20 Z/1030/15

TAK

400m pł M 407 NumerPDF 54.57 54.57/18

2
DOBROWOLSKA Martyna 2003-07-11 Z/3175/17

TAK

Dysk K (1kg) 404 NumerPDF 35.98 35.98/18

3
FARASIEWICZ Monika 2002-01-20 Z/5826/15

TAK

100m K 393 NumerPDF 12.28 12.28/18

4
FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 Z/0791/14

TAK

Trójskok M 406 NumerPDF

5
GRZESZKOWIAK Dawid 2000-01-23 Z/4296/15

TAK

Oszczep M (800) 401 NumerPDF 63.20 63.20/18

6
MAŃCZUK Piotr 1998-04-25 Z/1741/15

TAK

Trójskok M 402 NumerPDF

7
NIEWIADOMSKI Michał 2000-10-19 Z/0117/18

TAK

100m M 391 NumerPDF 10.88 10.88/18

8
WOŁOWICZ Wiktoria 2002-09-07 Z/3077/18

TAK

400m K 391 NumerPDF 58.86 58.86/18

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 Z/1520/18

TAK

800m M 66 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

1500m M 71 NumerPDF 4:03.50/17

 
remus.tkmedica.pl/
KUKS Remus Kościerzyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FELSKOWSKA Natalia 2002-07-31 Z/0641/16

TAK

800m K 70 NumerPDF 2:17.47 2:17.47/18

 
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M (7.26kg) 169 NumerPDF 13.45/17

2
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

Oszczep K (600) 178 NumerPDF 43.16 43.16/18

3
LEWNA Weronika 2001-08-08 Z/2119/15

TAK

800m K 161 NumerPDF 2:13.12 2:13.12/18

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PLĂCINTĂ Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

400m pł M 10 NumerPDF

 
www.sambortczew.pl
MKS Sambor Tczew Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WENDOWSKA Klaudia 2003-02-18 Z/0094/17

TAK

7-bój K 20 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

1500m M 204 NumerPDF 4:02.52 4:02.52/18

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 14 ( 14 ) K-6 M-8
 
cksbudowlani
CKS Budowlani Częstochowa Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 17/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRENDEL Magdalena 2000-09-17 Z/3835/15

TAK

200m K 151 NumerPDF 24.96 24.96/18

2
FELSKI Filip 2001-09-26 Z/4603/15

TAK

Wzwyż M 160 NumerPDF 2.00 2.00/18

3
MROŻEK Jakub 2001-02-07 Z/1062/17

TAK

2000m prz.M 154 NumerPDF 6:08.26 6:08.26/18

 
www.sprint.bielsko.pl
KS Sprint Bielsko-Biała Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LUBOWSKA Agnieszka 2002-10-12 Z/3180/16

TAK

3000m K 12 NumerPDF 10:09.03 10:09.03/18

 
www.iskra.pszczyna.pl/
MKS Iskra Pszczyna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 05/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOROŃ Michał 2002-05-30 Z/3772/17

TAK

Wzwyż M 52 NumerPDF 1.95 1.95/18

 
----------
MKS Żywiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 23/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WĄSEK Emanuel 2001-06-09 Z/3872/16

TAK

Wzwyż M 7777 NumerPDF 2.05 2.05/18

 
mos.katowice.pl
MKS-MOS Katowice Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TARADAJ Bartosz 2001-12-22 Z/5732/15

TAK

200m M 125 NumerPDF 21.77 21.77/18

 
mksmos.sosnowiec.pl
MKS-MOS Płomień Sosnowiec Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PORĘBSKA Karolina 2002-05-12 Z/1432/16

TAK

1500m K 69 NumerPDF 4:38.43 4:38.43/18

 
MKS-MOSM Bytom Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 21/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORUS Kacper 2001-03-25 Z/2777/15

TAK

100m M 75 NumerPDF 10.89 10.89/18

 
MKS-SMS Victoria Racibórz Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 11/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 Z/0303/16

TAK

400m M 26 NumerPDF 48.44 48.44/18

2
ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 Z/2577/15

TAK

100m pł K 5 NumerPDF 13.91 14.78/17

 
csir.pl
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 08/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ZAGAJSKA Julia 2002-01-29 Z/1403/16

TAK

400m K 7 NumerPDF 57.53 57.53/18

 
TL ROW Rybnik Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 22/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MUTWIL Oliwier 1999-10-27 Z/2051/16

TAK

5000m M 27 NumerPDF 15:22.63 15:22.63/18

 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁA Katarzyna 2000-07-17 Z/1808/15

TAK

3000m K 101 NumerPDF 9:47.33 9:47.33/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 13 ( 13 ) K-8 M-5
 
KS Energetyk Poznań Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 29/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 Z/0256/16

TAK

3000m K 151 NumerPDF 9:59.98 9:59.98/18

 
LKLA Krokus Astromal Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 Z/3744/16

TAK

10-bój M 73 NumerPDF

 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

100m M 701 NumerPDF 11.21 11.21/18

 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYŚ Kamil 2003-10-09 Z/4126/18

TAK

100m M 741 NumerPDF 11.51 11.51/18

 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Września Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 Z/4476/15

TAK

800m K 407 NumerPDF 2:17.91 2:17.91/18

2
MAJEWSKA Marika 2002-05-05 Z/2685/16

TAK

100m pł K 427 NumerPDF

 
MKS Jedynka Jarocin Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 55/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 Z/2912/16

TAK

W dal K 127 NumerPDF 5.54 5.66/17

2
STYŚ Aleksandra 2001-06-20 Z/1355/15

TAK

2000m prz.K 118 NumerPDF 6:48.29 6:48.29/18

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MOSIEK Joanna 2002-02-16 Z/2140/16

TAK

Trójskok K 95 NumerPDF 12.06 12.06/18

 
www.poznan.azs.pl
OŚ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWAPISZEWSKI Kacper 2000-01-17 Z/0013/15

TAK

5000m M 153 NumerPDF 15:29.56 15:29.56/18

2
TRACZ Jakub 2001-08-31 Z/0732/15

TAK

3000m M 142 NumerPDF 9:02.20 9:02.20/18

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K (4kg) 206 NumerPDF

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan Środa Wlkp. Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
POLL Roksana 2002-04-23 Z/0949/16

TAK

Wzwyż K 453 NumerPDF 1.72 1.72/18

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-2 M-5
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

400m K 61 NumerPDF 59.92 59.92/18

2
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

400m M 8 NumerPDF 51.06 51.06/18

3
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

400m K 6 NumerPDF 58.27 58.27/18

4
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

110m M 65 NumerPDF

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Kula M (7.26kg) 112 NumerPDF

 
www.mostruso.pl
MKS Truso Elbląg Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LEWALSKI Kacper 2003-05-07 Z/0051/17

TAK

800m M 54 NumerPDF

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M (800) 10 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 7 ( 7 ) K-5 M-2
 
KL Iskra Białogard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁOŚ Lucyna 2001-05-02 Z/5288/15

TAK

100m K 204 NumerPDF 12.02 12.02/18

 
KS Hanza Goleniów Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 03/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKA Julita 2002-08-15 Z/1272/15

TAK

1500m K 815 NumerPDF 4:31.67 4:31.67/18

 
www.llkspomorze.pl
LLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 13/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MODRZEJEWSKI Mateusz 2002-01-09 Z/2897/16

TAK

Młot M (7.26kg) 94 NumerPDF

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SARNECKA Oliwia 2001-12-20 Z/1567/15

TAK

800m K 61 NumerPDF 2:08.92 2:08.92/18

 
MLUKS Mokasyn Płoty Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

7-bój K 176 NumerPDF

 
stspomerania.org
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

110m M 729 NumerPDF

2
TOMCZAK-GOŁOWICZ Magdalena 2003-04-12 Z/1090/17

TAK

100m pł K 707 NumerPDF