Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu ¦ZLA 2018. Dzień miotacza
KIELCE, 28.04.2018
Osobostarty wszystkie: 76 ( 56 ) K-38 M-18
 
LUBELSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
www.kswislapulawy.pl
KS Wisła Puławy Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 08/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FURTAK Rafał 1995-01-30 Z/4609/11

TAK

Młot M (7.26kg) 43 NumerPDF 57.55/17

2
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 135 NumerPDF 51.29/17

3
ZIELONKA Adam 2001-10-20 Z/4725/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 135 NumerPDF 9.86/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
 
UKS Błyskawica Domaniewice Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 29/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRYK Michał 2002-08-07 Z/1643/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 798 NumerPDF 48.44/17

2
GABRYELCZYK Jan 2000-06-05 Z/5578/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 201 NumerPDF

3
GOSZCZYŃSKA Aleksandra 2001-03-26 Z/4152/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 116 NumerPDF 49.13/17

4
PAJˇK Jakub 2001-03-18 Z/4050/15

TAK

Wzwyż M 295 NumerPDF 1.90/17

5
PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 Z/1116/17

TAK

Wzwyż K 161 NumerPDF 1.59/17

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

Młot K (4kg) 973 NumerPDF 53.15/17

2
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 967 NumerPDF 64.14/17

3
SZADY Julia 2004-08-19 Z/0407/18

TAK

Młot K U18 (3kg) 968 NumerPDF 29.03/17

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOLANO Paweł 1999-02-25 Z/4485/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 64 NumerPDF 53:29.17 53.29/17

 
¦WIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 64 ( 45 ) K-34 M-11
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 25 ( 16 ) K-8 M-8
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 Z/1703/17

TAK

1000m K 602 NumerPDF 2:59.83

2
CHMIEL Natalia 2001-04-02 Z/0878/16

TAK

1000m K 601 NumerPDF 3:17.70/16

3
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Młot K (4kg) 621 NumerPDF 65.15 69.60/17

4
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Dysk K (1kg) 621 NumerPDF 45.61/16

5
GABER Adam 1999-01-25 Z/2055/16

TAK

1000m M 624 NumerPDF 3:14.97/17

6
GAJDA Mateusz 2002-01-29 Z/0128/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 605 NumerPDF 33.44/17

7
GAJDA Mateusz 2002-01-29 Z/0128/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 605 NumerPDF

8
JAKUBCZYK Wiktor 2001-05-15 Z/0876/16

TAK

1000m M 612 NumerPDF 2:56.35/17

9
KĘDZIORA Adam 2001-02-23 Z/3731/16

TAK

1000m M 605 NumerPDF 2:56.31/17

10
KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 Z/1158/16

TAK

300m M 644 NumerPDF 38.55/17

11
KOWALCZYK Dawid 2000-04-22 Z/1158/16

TAK

100m M 644 NumerPDF 11.45

12
KO¬BIAŁ Aleksandra 2004-01-11 Z/4764/17

TAK

1000m K 601 NumerPDF 3:25.55

13
LEWINOWSKA Iga 2002-08-08 Z/0815/16

TAK

1000m K 607 NumerPDF 3:31.28/17

14
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 600 NumerPDF 25.36/17

15
RADEK Patryk 2003-08-13 Z/4755/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 600 NumerPDF

16
RĘBI¦ Kajetan 2001-05-05 Z/0877/16

TAK

1000m M 618 NumerPDF 3:08.62/17

17
SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 Z/0149/17

TAK

1000m K 600 NumerPDF 3:12.65

18
¦NIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

100m M 602 NumerPDF

19
¦NIOCH Wiktor 2003-06-06 Z/2480/18

TAK

300m M 602 NumerPDF

20
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 635 NumerPDF 33.80/17

21
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 635 NumerPDF 10.62/17

22
WIJAS Wiktoria 2003-02-06 Z/0153/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 635 NumerPDF 49.18/17

23
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 653 NumerPDF 28.46/17

24
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 653 NumerPDF 52.42/17

25
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 653 NumerPDF 9.18/16

 
KS Słoneczko Busko Zdrój Osobostarty: 15 ( 11 ) K-9 M-2
NrLicencji: 02/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Dawid 2002-03-25 Z/0551/16

TAK

300m M 43 NumerPDF 40.76/17

2
BANA¦ Izabela 2005-12-07 Z/0884/18

TAK

600m K 1 NumerPDF 2:23.28/17

3
BANA¦ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

300m K 47 NumerPDF 40.98/17

4
BANA¦ Patrycja 2000-09-07 Z/1745/15

TAK

100m K 47 NumerPDF 12.47/17

5
CHMIELEWSKA Martyna 2003-12-10 Z/1731/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 52 NumerPDF 14.94/17

6
GROSICKA Kinga 2002-11-03 Z/1221/18

TAK

300m K 42 NumerPDF

7
KRALKA Bartosz 2004-01-24 Z/0754/18

TAK

300m M 45 NumerPDF

8
KRALKA Bartosz 2004-01-24 Z/0754/18

TAK

100m M 45 NumerPDF

9
MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 Z/1041/18

TAK

300m K 41 NumerPDF

10
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

300m K 46 NumerPDF 43.77/17

11
ROKITA Katarzyna 2003-04-29 Z/0131/17

TAK

100m K 46 NumerPDF 13.14/17

12
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

W dal K 52 NumerPDF 4.67/17

13
SALA Izabela 2004-03-19 Z/3285/17

TAK

300m K 52 NumerPDF

14
STACHOWICZ Patrycja 2004-03-10 Z/3284/17

TAK

100m K 44 NumerPDF 14.39/17

15
WENDT Joanna 2000-02-01 Z/2788/16

TAK

1000m K 54 NumerPDF

 
olimpicstrawczyn
SSR Olimp Strawczyn Osobostarty: 9 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 04/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANA¦ Wiktoria 2003-09-14 Z/0686/17

TAK

1000m K 482 NumerPDF 3:15.89/17

2
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

300m K 455 NumerPDF

3
BOROWIEC Weronika 2004-11-03 Z/2377/18

TAK

100m K 455 NumerPDF

4
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

100m K 484 NumerPDF 14.15/17

5
JARZˇBEK Klaudia 2004-05-18 Z/3710/17

TAK

300m K 484 NumerPDF 45.23

6
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

300m K 473 NumerPDF 46.46/17

7
MASTALERZ Idalia 2004-06-14 Z/0031/18

TAK

100m K 473 NumerPDF 14.10/17

8
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

300m M 488 NumerPDF

9
TOMASZEWSKI Wiktor 2003-06-11 Z/1515/17

TAK

100m M 488 NumerPDF

 
STS Skarżysko-Kamienna Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 11/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUWARA Amelia 2003-03-25 Z/0938/17

TAK

1000m K 119 NumerPDF 3:13.88/17

 
UMKS Nadir Jędrzejów Osobostarty: 14 ( 12 ) K-12 M-0
NrLicencji: 06/SK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FIUTEK Karolina 2001-04-06 Z/1249/15

TAK

1000m K 17 NumerPDF 3:03.04/16

2
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

100m K 21 NumerPDF

3
FOREMNIK Jowita 2002-06-14 Z/2769/16

TAK

300m K 21 NumerPDF 44.85/17

4
FREJ Maja 2004-04-19 Z/0164/18

TAK

1000m K 44 NumerPDF

5
KISIEL Katarzyna 2004-03-07 Z/0314/17

TAK

600m K 7 NumerPDF 1:51.45/17

6
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

100m K 32 NumerPDF 14.03/17

7
KRAKOWSKA Julia 2004-10-21 Z/4622/17

TAK

300m K 32 NumerPDF 45.02/17

8
OLESINSKA Daria 2001-08-14 Z/0437/16

TAK

600m K 19 NumerPDF 2:03.10/16

9
OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 Z/2768/16

TAK

600m K 88 NumerPDF 1:38.23 1:40.01/17

10
RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 Z/4621/17

TAK

600m K 27 NumerPDF 1:44.23

11
SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 Z/2613/18

TAK

100m K 28 NumerPDF

12
SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 Z/4623/17

TAK

300m K 24 NumerPDF

13
STROJECKA Monika 2001-02-01 Z/5326/15

TAK

600m K 50 NumerPDF 1:42.46/16

14
WASIK Nela 2004-10-12 Z/2438/18

TAK

1000m K 51 NumerPDF