Internetowe zgłoszenia do imprezy: Zgrupowania wakacyjne Kadry woj. Młodzika (Podkarpackie)
Władysławowo i Sopot - 12-22.08.2018
Osobostarty wszystkie: 80 ( 80 ) K-53 M-27
 
PODKARPACKIE Osobostarty: 80 ( 80 ) K-53 M-27
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 15 ( 15 ) K-10 M-5
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRZAŁ Victoria 2003-05-10 Z/3800/17

TAK

200m pł K 584 NumerPDF 38.02 38.02/18

2
KAWA Martyna 2004-03-11 Z/1932/18

TAK

300m K U16 724 NumerPDF 47.50 47.50/18

3
KORCZOWSKI Max 2003-01-21 Z/0892/17

TAK

300m M U16 765 NumerPDF 38.86 38.86/18

4
KUŻNIAR Monika 2003-08-20 Z/4125/17

TAK

600m K U16 718 NumerPDF 1:42.71 1:42.71/18

5
LENCZAK Dominika 2004-10-05 Z/4458/17

TAK

200m pł K 742 NumerPDF 35.88 35.88/18

6
MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 Z/4230/17

TAK

600m K U16 723 NumerPDF 1:42.23 1:42.23/18

7
MAJKUT Kinga 2003-12-30 Z/1933/18

TAK

300m K U16 516 NumerPDF

8
PISULIŃSKA Jagoda 2004-07-02 Z/4253/17

TAK

100m K U16 745 NumerPDF 13.59 13.59/18

9
SŁAPIŃSKI Mateusz 2003-10-04 Z/2197/18

TAK

1000m M U16 1 NumerPDF

10
SONDEJ Oskar 2003-04-14 Z/3653/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 707 NumerPDF 36.98 36.98/18

11
SULEJ Julia 2004-03-24 Z/4013/17

TAK

80m pł K 750 NumerPDF 13.75/17

12
SZCZEPANIK Agnieszka 2003-08-04 Z/1625/17

TAK

80m pł K 744 NumerPDF 13.85 13.56/17

13
SZLACHTA Stanisław 2003-07-28 Z/1188/17

TAK

110m M (91.4) U16 751 NumerPDF 16.71 16.71/18

14
WIĘCEK Jakub 2003-04-04 Z/4201/17

TAK

300m M U16 735 NumerPDF 39.97 39.97/18

15
WRÓBEL Zuzanna 2003-07-28 Z/3445/17

TAK

200m pł K 703 NumerPDF 35.48 35.48/18

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĘSIAK Ignacy 2004-06-17 Z/2454/18

TAK

600m M U16 75 NumerPDF 1:36.51 1:36.51/18

2
MOSKAL Monika 2003-10-14 Z/3935/17

TAK

W dal K U16 50 NumerPDF 4.55 4.85/17

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRABIK Marcin 2003-08-07 Z/0963/17

TAK

100m M U16 551 NumerPDF 12.55 12.55/18

2
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

600m K U16 553 NumerPDF 1:40.88 1:40.88/18

3
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 558 NumerPDF 50.43 50.43/18

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 5 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 Z/3383/18

TAK

1000m M U16 127 NumerPDF 2:56.94 2:56.94/18

2
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

80m pł K 149 NumerPDF 14.76 14.76/18

3
ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 Z/2275/17

TAK

1000m K U16 127 NumerPDF 3:15.12/17

4
MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 Z/2268/17

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:53.56 2:53.56/18

5
WILK Maria 2004-09-22 Z/3382/18

TAK

W dal K U16 152 NumerPDF 4.22 4.22/18

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 18 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORĄZKA Gabriela 2004-02-11 Z/0501/18

TAK

100m K U16 965 NumerPDF 14.50 14.50/18

2
DOMIN Laura 2004-03-17 Z/4388/17

TAK

100m K U16 969 NumerPDF 14.31 14.02/17

3
GAWEŁ Martyna 2004-03-27 Z/3798/17

TAK

100m K U16 965 NumerPDF 12.59 12.59/18

4
GRZELAK Alan 2003-01-24 Z/1746/17

TAK

600m M U16 972 NumerPDF 1:34.91 1:34.91/18

5
HASEK Katarzyna 2004-08-03 Z/3831/17

TAK

300m K U16 970 NumerPDF 47.74 47.74/18

6
JAWORSKI Kacper 2003-06-04 Z/1745/17

TAK

1000m M U16 971 NumerPDF 2:40.92 2:40.92/18

7
MOLEK Mateusz 2004-07-20 Z/3668/17

TAK

300m M U16 964 NumerPDF 39.52 39.52/18

8
MOLEK Oliwia 2004-07-20 Z/3667/17

TAK

Wzwyż K U16 964 NumerPDF 1.45 1.52/17

9
ORŁOWSKA Julia 2004-04-15 Z/4389/17

TAK

Wzwyż K U16 965 NumerPDF 1.35 1.35/17

10
PARA Bartosz 2003-03-19 Z/0406/18

TAK

600m M U16 965 NumerPDF 1:34.32 1:34.32/18

11
SITO Konrad 2004-08-13 Z/4391/17

TAK

200m pł M 966 NumerPDF 32.81 32.81/18

12
SMUTEK Magdalena 2004-06-20 Z/4392/17

TAK

100m K U16 972 NumerPDF 13.46 13.46/18

13
STOBIERSKA Alicja 2004-07-01 Z/4393/17

TAK

Wzwyż K U16 972 NumerPDF 1.40 1.40/18

14
STOBIERSKA Julia 2003-06-15 Z/1996/17

TAK

W dal K U16 973 NumerPDF 4.98 4.98/18

15
STRUZIK Katarzyna 2003-09-16 Z/3430/17

TAK

100m K U16 966 NumerPDF 13.45 13.45/18

16
SZYLER Tymon 2004-02-21 Z/4394/17

TAK

200m pł M 967 NumerPDF 30.86 30.86/18

17
ŚWIĘTEK Aleksandra 2004-10-24 Z/3669/17

TAK

300m K U16 964 NumerPDF 46.47 46.47/18

18
WĄŻ Mateusz 2003-04-29 Z/3431/17

TAK

W dal M U16 963 NumerPDF 5.52 5.52/18

 
mklsparta.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

1000m K U16 58 NumerPDF 3:04.54/17

 
MKS Halicz Ustrzyki Dolne Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 15/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAGIELSKA Gabriela 2004-09-08 Z/2375/18

TAK

600m K U16 73 NumerPDF 1:54.95 1:54.95/18

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 Z/0602/18

TAK

300m K U16 239 NumerPDF 61.24/17

2
PUK Victoria 2004-09-06 Z/4635/18

TAK

1000m K U16 236 NumerPDF

3
URBAŃSKA Gabriela 2004-08-08 Z/0633/18

TAK

1000m K U16 232 NumerPDF 3:26.94 3:26.94/18

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 5 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

600m K U16 270 NumerPDF 1:41.98 1:41.98/18

2
RYŚ Gabriela 2004-03-21 Z/3203/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 540 NumerPDF 24.31 24.31/18

3
STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 Z/3204/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 539 NumerPDF 23.99 23.99/18

4
ŚLIWA Aleksandra 2003-09-28 Z/3307/17

TAK

300m K U16 527 NumerPDF 44.28 44.28/18

5
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

100m M U16 126 NumerPDF 12.23 12.04/17

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemyśl Osobostarty: 19 ( 19 ) K-13 M-6
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANIOŁ Kamila 2004-11-13 Z/4582/17

TAK

600m K U16 38 NumerPDF

2
ARTYM Jakub 2004-06-07 Z/3792/17

TAK

600m M U16 66 NumerPDF 1:39.51 1:39.51/18

3
BARTOCHA Maksymilian 2004-01-20 Z/2798/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 27 NumerPDF 32.17 32.17/18

4
BEREŹNICKI Piotr 2003-11-14 Z/0328/18

TAK

1000m M U16 16 NumerPDF 3:08.60 3:08.60/18

5
CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 Z/0316/18

TAK

600m K U16 19 NumerPDF 1:46.26 1:46.26/18

6
DZIUMAK Anna 2004-03-24 Z/3793/17

TAK

100m K U16 84 NumerPDF 13.46 13.46/18

7
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

300m M U16 63 NumerPDF 40.99 40.99/18

8
GROCHOŁA Paweł 2004-08-26 Z/4760/18

TAK

1000m M U16 90 NumerPDF

9
HATAŚ Zuzanna 2004-04-21 Z/3794/17

TAK

80m pł K 15 NumerPDF 13.67 13.67/18

10
HAWAJSKA Natalia 2003-03-26 Z/0165/17

TAK

80m pł K 12 NumerPDF 14.33 14.33/18

11
KAMIŃSKA Oktawia 2004-03-16 Z/4427/18

TAK

300m K U16 37 NumerPDF

12
PIKSA Oliwia 2004-05-26 Z/3795/17

TAK

600m K U16 13 NumerPDF 1:56.01/17

13
POTOCKI Adrian 2003-01-16 Z/4625/17

TAK

1000m M U16 24 NumerPDF 3:17.14 3:17.14/18

14
RYBARCZYK Michalina 2003-11-03 Z/3450/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 92 NumerPDF 31.01 31.01/18

15
STAŃKO Oliwia 2003-04-28 Z/0167/17

TAK

1000m K U16 91 NumerPDF 3:27.72/17

16
STRZELEC Martyna 2003-02-04 Z/0168/17

TAK

W dal K U16 90 NumerPDF 5.57 5.57/18

17
SZUMADA Marta 2003-10-18 Z/2336/17

TAK

600m K U16 83 NumerPDF 1:47.60/17

18
WŁOCH Adriana 2003-01-19 Z/0163/17

TAK

80m pł K 92 NumerPDF 12.20 12.20/18

19
WYWROT Natalia 2003-06-16 Z/0164/17

TAK

100m K U16 14 NumerPDF 13.42 13.42/18

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 8 ( 8 ) K-5 M-3
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTKIEWICZ Natalia 2004-07-20 Z/0609/18

TAK

100m K U16 212 NumerPDF 13.12 13.12/18

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M U16 266 NumerPDF 11.98 11.80/17

3
CHUDZIK Jakub 2004-07-24 Z/0488/18

TAK

300m M U16 625 NumerPDF 42.16 42.16/18

4
GUZIOR Natalia 2003-02-05 Z/0430/18

TAK

100m K U16 725 NumerPDF 14.43 14.43/18

5
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

100m K U16 80 NumerPDF 13.53 13.49/17

6
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K U16 253 NumerPDF 12.38 12.25/17

7
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

300m K U16 704 NumerPDF 47.98 45.70/17

8
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27 Z/0610/18

TAK

1000m M U16 101 NumerPDF 2:59.17 2:59.17/18