Internetowe zgłoszenia do imprezy: Memoriał Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego. Inauguracja sezonu 2018
ZGORZELEC, 28.04.2018
Osobostarty wszystkie: 457 ( 301 ) K-140 M-161
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 449 ( 294 ) K-136 M-158
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 29 ( 21 ) K-11 M-10
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

100m K 27 NumerPDF 13.70/17

2
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

300m M 76 NumerPDF

3
BIAŁEK Kacper 2004-11-15 Z/2774/18

TAK

100m M 76 NumerPDF

4
BIOŁY Emilia 2003-11-24 Z/2186/17

TAK

1000m K 22 NumerPDF

5
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

80m pł K 57 NumerPDF

6
BOLUK Kamila 2003-05-19 Z/1282/18

TAK

100m K 57 NumerPDF

7
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

110m M (91.4) U16 43 NumerPDF

8
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

100m M 43 NumerPDF 12.77/17

9
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 12 NumerPDF 9.39/17

10
JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 Z/0179/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 19 NumerPDF 36.22/16

11
JUSZCZYK Michał 1999-11-26 Z/0564/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 22 NumerPDF 11.57/17

12
KALEMBA Kinga 2004-03-02 Z/1310/18

TAK

Wzwyż K 61 NumerPDF

13
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

600m M 44 NumerPDF 1:36.69/17

14
KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 Z/2847/17

TAK

100m M 44 NumerPDF 12.49/17

15
KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 Z/2406/16

TAK

1000m M 9 NumerPDF 2:53.58/17

16
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

Trójskok M 16 NumerPDF

17
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

Wzwyż K 8 NumerPDF 1.40/17

18
MROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/2775/18

TAK

300m K 70 NumerPDF

19
MROŻEK Oliwia 2004-05-20 Z/2775/18

TAK

100m K 70 NumerPDF

20
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K 7 NumerPDF 12.82/17

21
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

W dal K 7 NumerPDF 4.46/17

22
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

600m K 15 NumerPDF 1:51.97/17

23
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

Wzwyż K 99 NumerPDF

24
SZCZEPIŃSKI Dominik 2001-08-03 Z/2404/16

TAK

100m M 32 NumerPDF

25
SZEWCZYK Kamil 2004-06-17 Z/1236/18

TAK

100m M 49 NumerPDF

26
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.69/17

27
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

100m M 29 NumerPDF 11.93/17

28
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

100m K 66 NumerPDF

29
WICHUŁA Maja 2004-05-05 Z/2773/18

TAK

600m K 66 NumerPDF

 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 14 ( 7 ) K-7 M-0
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

100m K 115 NumerPDF 13.77

2
BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 Z/0853/18

TAK

300m K 115 NumerPDF 45.21

3
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

100m K 120 NumerPDF 14.92/17

4
DATTNER Emilia 2004-03-22 Z/0855/18

TAK

300m K 120 NumerPDF 46.11

5
KICIŃSKA Julia 2001-03-16 Z/0862/18

TAK

100m K 121 NumerPDF 14.88

6
KICIŃSKA Julia 2001-03-16 Z/0862/18

TAK

600m K 121 NumerPDF 1:50.33

7
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

TAK

100m K 119 NumerPDF

8
KONIK Agata 2001-10-05 Z/0863/18

TAK

W dal K 119 NumerPDF

9
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

300m K 111 NumerPDF 45.21

10
MASAJADA Anna 2003-07-15 Z/2738/17

TAK

80m pł K 111 NumerPDF

11
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

300m K 123 NumerPDF

12
PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 Z/1279/18

TAK

100m K 123 NumerPDF

13
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

100m K 117 NumerPDF 13.21

14
ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 Z/2474/18

TAK

300m K 117 NumerPDF 43.91

 
KS SMS Szklarska Poręba Osobostarty: 11 ( 9 ) K-4 M-5
NrLicencji: 39/DS/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASIAK Victoria 2003-11-13 Z/2978/18

TAK

1000m K 117 NumerPDF

2
BIELAK Natalia 2002-05-10 Z/0442/16

TAK

1000m K 47 NumerPDF 3:05.84/17

3
JARZĘBECKI Mateusz 2003-06-01 Z/0958/17

TAK

1000m M 104 NumerPDF 3:00.75/17

4
KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 Z/0966/17

TAK

600m K 234 NumerPDF 1:38.51/17

5
LIGIŻYŃSKA Angelika 2003-03-27 Z/2097/18

TAK

300m K 111 NumerPDF

6
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

100m M 430 NumerPDF 12.08/17

7
POŁCZYK Arkadiusz 2001-12-15 Z/3013/17

TAK

300m M 430 NumerPDF 39.05/17

8
SKIBIAK Kacper 2000-02-20 Z/2602/15

TAK

1000m M 351 NumerPDF 2:39.47/16

9
SZMIT Patryk 2003-02-28 Z/3933/17

TAK

1000m M 104 NumerPDF 2:56.54/17

10
ZAJĄC Jakub 2003-07-17 Z/2484/17

TAK

300m M 106 NumerPDF

11
ZAJĄC Jakub 2003-07-17 Z/2484/17

TAK

100m M 106 NumerPDF 13.49/17

 
http://lksgwalbrzych.pl
LKS Górnik Wałbrzych Osobostarty: 30 ( 18 ) K-6 M-12
NrLicencji: 07/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BONNA Daniel 2002-04-03 Z/3435/16

TAK

1000m M 26 NumerPDF 3:14.76/17

2
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 60 NumerPDF 9.31/17

3
BYRA Agata 2003-11-04 Z/2150/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 60 NumerPDF 29.46/17

4
CZAJKOWSKI Szymon 2003-03-04 Z/1797/17

TAK

300m M 33 NumerPDF

5
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

300m K 70 NumerPDF 43.80/16

6
CZARNOWSKA Martyna 2001-11-27 Z/3142/15

TAK

100m K 70 NumerPDF 13.23/17

7
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

300m K 74 NumerPDF 45.03/16

8
DYDUCH Kornelia 2001-08-17 Z/3139/15

TAK

100m K 74 NumerPDF 13.12/16

9
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

300m M 60 NumerPDF 44.96/17

10
GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 Z/1800/17

TAK

100m M 60 NumerPDF 13.16/17

11
GRĘDZIŃSKA Katarzyna 2000-03-04 Z/0106/15

TAK

W dal K 80 NumerPDF 5.00/17

12
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 91 NumerPDF 47.44 47.44/18

13
KANIK Jakub 2002-05-20 Z/3120/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 91 NumerPDF 15.00 15.00/18

14
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 43 NumerPDF

15
KOWALSKI Patryk 2002-08-07 Z/1652/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 9.82/17

16
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 35 NumerPDF 39.00 39.00/18

17
KUCZAJ Kamil 2002-10-07 Z/2796/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 13.27 14.70/17

18
LEŚNIOWSKI Oskar 2004-02-24 Z/1801/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 50 NumerPDF 11.03 11.03/18

19
MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 Z/0613/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 22 NumerPDF

20
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 92 NumerPDF 34.70 34.70/18

21
PARTYKA Oskar 2002-03-11 Z/1653/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 92 NumerPDF 12.51 12.51/18

22
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 91 NumerPDF

23
PYTLAK Paweł 1999-04-14 Z/2573/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 91 NumerPDF 41.09/17

24
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 83 NumerPDF 24.20/17

25
ŚLAWSKA Kamila 2003-01-22 Z/1789/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 83 NumerPDF 10.72/17

26
ULIASZ Błażej 2004-11-29 Z/0615/18

TAK

100m M 21 NumerPDF

27
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 28 NumerPDF

28
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 Z/0617/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 28 NumerPDF

29
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Kula K (4kg) 93 NumerPDF 11.45/17

30
WRÓBLEWSKA Michalina 1999-04-02 Z/0426/15

TAK

Dysk K (1kg) 93 NumerPDF 35.76/17

 
LKS Polkowice Osobostarty: 8 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 16/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 3 NumerPDF

2
KOMARNICKI Jan 2001-01-14 Z/2348/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 3 NumerPDF 57.32 57.32/18

3
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Dysk K (1kg) 8 NumerPDF 30.19/17

4
KRAWCZYK Karolina 2001-07-24 Z/2687/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 8 NumerPDF 12.90 12.90/18

5
SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 Z/0441/15

TAK

100m M 5 NumerPDF 10.74/16

6
ŚLIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 7 NumerPDF 38.82 41.78/17

7
ŚLIWA Konrad 2001-05-07 Z/2689/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 7 NumerPDF 13.35 13.86/17

8
WOLSKI Patryk 1999-06-13 Z/2190/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF 12.28 13.41/17

 
MKL 12 Jelenia Góra Osobostarty: 17 ( 9 ) K-1 M-8
NrLicencji: 21/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

300m M 110 NumerPDF 41.73/17

2
BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 Z/0726/17

TAK

100m M 110 NumerPDF 13.14/17

3
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

100m M 106 NumerPDF 14.97/17

4
JAROSZ Szymon 2003-09-15 Z/0725/17

TAK

110m M (91.4) U16 106 NumerPDF 20.13/17

5
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

W dal M 103 NumerPDF 6.04/17

6
JELONEK Maciej 2002-07-23 Z/1700/16

TAK

Trójskok M 103 NumerPDF

7
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

100m K 122 NumerPDF 14.19/17

8
KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 Z/0722/17

TAK

300m K 122 NumerPDF 47.18/17

9
KWIATKOWSKI Rafał 2001-03-05 Z/5636/15

TAK

1000m M 105 NumerPDF 2:59.47/17

10
SCHILBERG Maksymilian 2003-11-03 Z/2628/18

TAK

100m M 108 NumerPDF

11
SCHILBERG Maksymilian 2003-11-03 Z/2628/18

TAK

300m M 108 NumerPDF

12
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

100m M 101 NumerPDF 12.30/17

13
SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 Z/5637/15

TAK

300m M 101 NumerPDF 38.67/17

14
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

300m M 109 NumerPDF 44.85/17

15
WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 Z/1650/16

TAK

100m M 109 NumerPDF 13.35/17

16
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

300m M 104 NumerPDF 41.13/17

17
ZABAWA Dominik 2002-03-02 Z/0724/17

TAK

100m M 104 NumerPDF 12.77/17

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 57 ( 38 ) K-19 M-19
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

100m pł K U18 55 NumerPDF 17.40/17

2
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K 55 NumerPDF 1.58/17

3
BIŻECKI Patryk 2003-06-06 Z/1047/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 39 NumerPDF 30.44 30.44/18

4
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 41.08 41.08/18

5
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 41 NumerPDF 43.23/17

6
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

W dal K 36 NumerPDF

7
DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 Z/1255/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 36 NumerPDF 23.82 23.82/18

8
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

300m K 69 NumerPDF 45.75/15

9
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

W dal M 49 NumerPDF 4.83/17

10
GRUSZECKI Kornel 2003-02-12 Z/0243/17

TAK

Tyczka M 49 NumerPDF

11
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

300m M 34 NumerPDF 38.72/17

12
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

80m pł K 38 NumerPDF 13.36/17

13
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

W dal K 38 NumerPDF 4.92/17

14
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K 63 NumerPDF 10.53/17

15
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

W dal K 63 NumerPDF 5.14/17

16
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

Trójskok M 26 NumerPDF 13.92/14

17
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 26 NumerPDF 6.97/16

18
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K 40 NumerPDF 1.44/17

19
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Wzwyż M 34 NumerPDF 1.80/17

20
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Tyczka M 34 NumerPDF 3.00/17

21
KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 Z/1207/17

TAK

600m K 42 NumerPDF 2:08.51/17

22
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Wzwyż M 43 NumerPDF 1.72/17

23
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Tyczka M 43 NumerPDF 3.50/17

24
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 39.91 39.91/18

25
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Dysk K (1kg) 40 NumerPDF 26.09 26.09/18

26
KATA Łukasz 2003-11-05 Z/1294/18

TAK

600m M 16 NumerPDF

27
KĘDZIERSKA Iga 2004-08-25 Z/1048/18

TAK

300m K 37 NumerPDF 50.59/15

28
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF 10.69/17

29
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 35 NumerPDF 49.11/17

30
LACHOWSKI Dawid 2003-08-02 Z/0836/17

TAK

1000m M 50 NumerPDF 3:15.50/17

31
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 37 NumerPDF 19.63 19.63/18

32
MAZURKIEWICZ Katarzyna 2004-01-30 Z/1257/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 37 NumerPDF 8.42 8.42/18

33
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

Wzwyż M 32 NumerPDF 1.32/16

34
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

Tyczka M 32 NumerPDF

35
NICKA Klaudia 2001-03-24 Z/2192/18

TAK

1000m K 34 NumerPDF

36
NOWAK Mikołaj 2003-08-14 Z/0241/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 44 NumerPDF 26.33/17

37
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 36.46 36.46/18

38
PACHNIK Stanisław 2003-06-17 Z/1206/17

TAK

1000m M 256 NumerPDF 3:08.71/17

39
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF 30.53 32.59/17

40
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 33 NumerPDF 26.23 26.23/18

41
PIOTROWSKA Daria 2004-09-25 Z/1258/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 10.77 10.77/18

42
PIOTROWSKA Natalia 2001-08-02 Z/2653/15

TAK

Tyczka K 64 NumerPDF 1.80/15

43
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

600m M 42 NumerPDF

44
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 33 NumerPDF

45
REGUŁA Jan 2004-03-29 Z/1049/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 33 NumerPDF 9.68 9.68/18

46
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 35 NumerPDF

47
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF

48
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

300m M 39 NumerPDF 37.99/16

49
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

Oszczep M (800) 50 NumerPDF 58.79/17

50
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 49 NumerPDF 8.89 10.99/17

51
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Dysk K (1kg) 49 NumerPDF 27.30 27.30/18

52
TOWENEK Malwina 2003-11-25 Z/0242/17

TAK

Wzwyż K 47 NumerPDF 1.44/17

53
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Wzwyż M 41 NumerPDF 1.66/17

54
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Tyczka M 41 NumerPDF 2.10/17

55
WOŹNIAK Żaneta 2003-12-09 Z/1205/17

TAK

1000m K 36 NumerPDF 3:32.24/17

56
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Wzwyż M 34 NumerPDF 1.74/17

57
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Tyczka M 34 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GĄSIOREK-PAWLAK Marcin 2000-01-30 Z/2117/15

TAK

1000m M 64 NumerPDF 2:47.20/17

2
MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 Z/4362/15

TAK

600m M 700 NumerPDF 1:34.24/15

3
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

300m M 99 NumerPDF

4
WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 Z/1299/18

TAK

100m M 99 NumerPDF

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 64 ( 43 ) K-16 M-27
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

100m K 620 NumerPDF 15.06/17

2
BAŁEC Izabela 2002-01-17 Z/2817/17

TAK

W dal K 620 NumerPDF 4.42/17

3
BIEŃKOWSKI Marek 2002-01-24 Z/3474/16

TAK

600m M 26 NumerPDF 1:28.15/17

4
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 631 NumerPDF 9.81/17

5
CZERWIŃSKI Mateusz 2003-11-22 Z/2816/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 631 NumerPDF 21.83/17

6
DELIJEWSKA Karolina 2002-09-15 Z/1042/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 639 NumerPDF 35.91/17

7
DOWGIAŁŁO Jan 2001-09-01 Z/2449/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 3 NumerPDF 33.15/17

8
FERENC Łukasz 1999-07-12 Z/4488/15

TAK

110m M 27 NumerPDF

9
FERENC Łukasz 1999-07-12 Z/4488/15

TAK

Tyczka M 27 NumerPDF

10
FUDALA Zuzanna 2002-09-15 Z/1043/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 624 NumerPDF 31.50/17

11
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

100m M 666 NumerPDF 11.68/17

12
GRUZD Wiktor 2002-06-30 Z/2442/16

TAK

300m M 666 NumerPDF 35.71/17

13
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 699 NumerPDF 37.37 37.37/18

14
GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 Z/0680/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 699 NumerPDF 12.72 12.72/18

15
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 605 NumerPDF

16
HORODECKI Arkadiusz 2002-05-23 Z/2325/16

TAK

Wzwyż M 605 NumerPDF 1.70/17

17
JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 Z/1037/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 665 NumerPDF 51.95 51.95/18

18
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

Tyczka M 8 NumerPDF 2.40/16

19
KASZCZYC Kornel 2000-04-11 Z/4111/15

TAK

110m M 8 NumerPDF

20
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

100m K 5 NumerPDF

21
KIEJZA Julia 2001-01-29 Z/2931/18

TAK

100m pł K U18 5 NumerPDF

22
KIERZKOWSKA Kaja 2002-08-22 Z/1040/16

TAK

Dysk K (1kg) 649 NumerPDF 22.30 22.30/18

23
KIPINIAK Natalia 2003-12-29 Z/3624/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 653 NumerPDF 22.80/17

24
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

110m M 607 NumerPDF

25
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

100m M 607 NumerPDF 12.54/16

26
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Tyczka M 525 NumerPDF 3.10/17

27
KORDASIEWICZ Filip 2002-07-07 Z/3471/16

TAK

Wzwyż M 525 NumerPDF 1.50/17

28
LIPIAK Dawid 2002-10-17 Z/2746/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 519 NumerPDF

29
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 670 NumerPDF 13.03 13.03/18

30
LISOWSKI Norbert 2001-02-16 Z/2287/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 670 NumerPDF 33.06/17

31
ŁATA Paulina 2001-08-30 Z/2447/16

TAK

W dal K 11 NumerPDF

32
ŁATA Paulina 2001-08-30 Z/2447/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 11 NumerPDF 26.39/16

33
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

300m M 25 NumerPDF 37.01/15

34
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.55/16

35
MENCEL Natalia 2002-06-17 Z/2798/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 500 NumerPDF 31.87 35.39/17

36
MIKOŁAJCZYK Jakub 2001-02-14 Z/2156/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 14 NumerPDF 40.56/17

37
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

100m M 115 NumerPDF 11.97/15

38
PIETRAŃCZYK Dominik 2001-01-12 Z/4112/15

TAK

600m M 20 NumerPDF

39
PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 Z/1347/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 112 NumerPDF 31.09 31.09/18

40
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Dysk K (1kg) 656 NumerPDF 25.39/16

41
RADAWIEC Martyna 2002-05-17 Z/2161/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 656 NumerPDF 47.42/17

42
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

Wzwyż M 8 NumerPDF 1.63/17

43
RAKOCZY Kamil 2001-06-25 Z/2159/16

TAK

Tyczka M 8 NumerPDF

44
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

100m M 610 NumerPDF

45
ROJSZCZYK Szymon 2002-09-10 Z/2321/16

TAK

110m M (91.4) U18 610 NumerPDF

46
RÓŻYCKI Oskar 2000-08-18 Z/2269/16

TAK

1000m M 6 NumerPDF 2:53.66/16

47
RYNKIEIWCZ Sandra 2002-08-08 Z/3472/16

TAK

Tyczka K 512 NumerPDF 2.10/17

48
RZEŹNICZAK Nina 2003-10-10 Z/2812/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 652 NumerPDF 42.98 42.98/18

49
SKIBA Natalia 2004-10-24 Z/1309/18

TAK

1000m K 646 NumerPDF

50
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

TAK

110m M 667 NumerPDF

51
SOKOŁOWSKI Kamil 1999-08-02 Z/0072/14

TAK

Tyczka M 667 NumerPDF 3.20/17

52
SUŁKOWSKI Norbert 2001-01-23 Z/2328/16

TAK

100m M 23 NumerPDF 12.95/16

53
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Dysk K (1kg) 643 NumerPDF

54
SZELIGA Sandra 2002-04-13 Z/3772/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 643 NumerPDF 10.74/17

55
TURCZYŃSKI Dawid 2001-01-22 Z/4123/15

TAK

Tyczka M 628 NumerPDF 3.70/17

56
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

110m M (91.4) U18 635 NumerPDF

57
WĘGRZYN Jakub 2002-11-28 Z/1036/16

TAK

Wzwyż M 635 NumerPDF

58
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

Wzwyż K 614 NumerPDF

59
WIELEWIS Emilia 2003-02-25 Z/2597/17

TAK

80m pł K 614 NumerPDF

60
WOŹNIAK Wiktoria 2002-02-15 Z/2813/17

TAK

600m K 618 NumerPDF 1:51.21/17

61
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K (4kg) 7 NumerPDF

62
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Młot M U18 (5kg) 682 NumerPDF 46.80/17

63
ZAWROTNIAK Marcin 2002-07-28 Z/2190/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 682 NumerPDF 12.85/17

64
ŻÓŁTOWSKI Michał 1999-01-02 Z/1859/17

TAK

300m M 617 NumerPDF 39.69/17

 
www.mkspiast.dzla.pl
MKS Piast Lwówek Śląski Osobostarty: 20 ( 14 ) K-8 M-6
NrLicencji: 09/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHABINIAK Gabriela 2001-07-25 Z/0416/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 11 NumerPDF 11.96/17

2
CHABINIAK Paweł 2004-05-10 Z/1296/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 60 NumerPDF 8.30 8.30/18

3
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 75 NumerPDF

4
CZACHARA Kaja 2003-03-08 Z/0467/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 75 NumerPDF 26.39 26.86/17

5
KATA Emilia 2002-04-25 Z/1176/15

TAK

300m K 18 NumerPDF 47.66/16

6
KATA Emilia 2002-04-25 Z/1176/15

TAK

100m K 18 NumerPDF 14.38/16

7
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Oszczep K (600) 12 NumerPDF 40.86 40.86/18

8
KATA Żaneta 2000-05-07 Z/1164/15

TAK

Kula K (4kg) 12 NumerPDF

9
KIEREPKA Konrad 2003-01-02 Z/1295/18

TAK

100m M 64 NumerPDF

10
KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 Z/0462/17

TAK

1000m M 63 NumerPDF 3:07.82/17

11
KÖNIGSMAN Edyta 2002-02-24 Z/1175/15

TAK

600m K 72 NumerPDF 1:41.60/17

12
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

Tyczka M 62 NumerPDF 3.40/17

13
KRUPKA Piotr 2002-02-03 Z/0417/16

TAK

W dal M 62 NumerPDF 5.26/17

14
MŚCISZ Daria 2003-02-27 Z/0718/17

TAK

600m K 73 NumerPDF 1:48.63/17

15
SIKORA Iga 2003-05-27 Z/0466/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 54 NumerPDF 22.67 22.67/18

16
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 69 NumerPDF 29.44 31.12/17

17
SYSAK Hanna 2003-03-27 Z/0464/17

TAK

Wzwyż K 69 NumerPDF 1.30/17

18
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

300m M 67 NumerPDF 37.25/17

19
WISZNIOWSKI Mateusz 2002-07-07 Z/0409/16

TAK

100m M 67 NumerPDF 11.70/17

20
ŻOJDZIK Hubert 2003-10-04 Z/1298/18

TAK

Wzwyż M 66 NumerPDF

 
szerszen.dzla.pl
MKS Szerszeń Bogatynia Osobostarty: 14 ( 10 ) K-4 M-6
NrLicencji: 06/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ARNISTA Jakub 2004-04-22 Z/0381/18

TAK

600m M 34 NumerPDF

2
BARAN Piotr 2004-05-14 Z/0382/18

TAK

1000m M 22 NumerPDF

3
CZOP Szymon 2001-11-20 Z/2342/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 31 NumerPDF 43.29/17

4
DWORAK Anna 1998-03-06 Z/0557/14

TAK

Trójskok K 14 NumerPDF 11.77/16

5
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 26 NumerPDF 33.31/17

6
KACZOR Karol 2001-03-20 Z/1131/15

TAK

Tyczka M 26 NumerPDF 3.20/17

7
MAŁY Samuel 2004-08-04 Z/0731/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 35 NumerPDF

8
MAŁY Samuel 2004-08-04 Z/0731/18

TAK

300m M 35 NumerPDF

9
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 29 NumerPDF 27.84/17

10
ODUCHOWSKA Oliwia 2003-04-03 Z/0432/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 29 NumerPDF 27.02/17

11
PAWŁOWSKA Magdalena 1999-10-04 Z/0557/15

TAK

1000m K 16 NumerPDF 3:00.13/17

12
ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 Z/0732/18

TAK

Wzwyż M 33 NumerPDF

13
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 27 NumerPDF 10.52/17

14
ŻYGADŁO Nikola 2003-03-21 Z/1451/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 27 NumerPDF 29.99/17

 
MLKS Rakowice Osobostarty: 8 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 26/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03 Z/2458/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 55 NumerPDF 8.99/17

2
KAMIŃSKA Małgorzata 2003-05-03 Z/2458/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 55 NumerPDF 26.56/17

3
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

100m K 33 NumerPDF 14.01/17

4
KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 Z/0935/17

TAK

W dal K 33 NumerPDF 4.76/17

5
PANASIEWICZ Patryk 2002-07-11 Z/1883/18

TAK

1000m M 19 NumerPDF

6
PROSKA Martyna 2002-07-17 Z/0937/17

TAK

1000m K 49 NumerPDF 3:59.16/17

7
ZAJĄC Dominik 2000-09-21 Z/1884/18

TAK

1000m M 55 NumerPDF

8
ZAJĄC Julia 2003-10-09 Z/0936/17

TAK

300m K 46 NumerPDF

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 17 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

100m M 79 NumerPDF

2
DATA Szymon 2002-09-27 Z/2412/16

TAK

W dal M 79 NumerPDF 5.84/17

3
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

300m K 25 NumerPDF 48.72/17

4
GÓRECZNA Julia 2003-12-21 Z/1924/17

TAK

100m K 25 NumerPDF 14.16/17

5
JANKOWICZ Piotr 1998-10-25 Z/0919/14

TAK

100m M 88 NumerPDF 12.58/16

6
JANKOWICZ Piotr 1998-10-25 Z/0919/14

TAK

300m M 88 NumerPDF

7
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

300m M 31 NumerPDF 40.38/17

8
KIERSKI KACPER 2002-01-25 Z/3527/16

TAK

100m M 31 NumerPDF 12.58/17

9
KŁUSEK Sebastian 2002-01-05 Z/1662/16

TAK

100m M 4 NumerPDF 12.91/17

10
KŁUSEK Sebastian 2002-01-05 Z/1662/16

TAK

300m M 4 NumerPDF 40.08/17

11
MAJEWSKI Jędrzej 2004-04-08 Z/1568/18

TAK

100m M 280 NumerPDF

12
PIEJKO Patryk 2001-02-05 Z/1660/16

TAK

100m M 99 NumerPDF 11.34/17

13
SZELAST Karol 2002-10-18 Z/1785/17

TAK

100m M 9 NumerPDF

14
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

W dal K 74 NumerPDF 4.80/17

15
TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 Z/1663/16

TAK

100m K 74 NumerPDF 12.78/17

16
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF

17
ZOŁA Joanna 2002-12-12 Z/2110/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 32 NumerPDF

 
MULKS Olimpia Świdnica Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KALININ Dawid 2000-04-17 Z/0110/15

TAK

300m M 6 NumerPDF 38.80/15

2
KONDZIOR Paweł 1975-03-01 Z/2636/18

TAK

600m M 82 NumerPDF 1:24.10/10

 
SL GKS Olsza Olszyna Osobostarty: 28 ( 17 ) K-8 M-9
NrLicencji: 04/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

300m K 426 NumerPDF

2
BRZOZOWIEC Zofia 2002-08-07 Z/0249/17

TAK

Wzwyż K 426 NumerPDF

3
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 400 NumerPDF 23.17 23.17/18

4
CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 Z/3921/17

TAK

100m M 400 NumerPDF 13.87/17

5
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

300m M 416 NumerPDF 39.29/16

6
DOMINIAK Daniel 2001-04-10 Z/0817/16

TAK

100m M 416 NumerPDF 12.30/16

7
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

300m K 463 NumerPDF 46.75/17

8
DZIEMIDOWICZ Ewa 2002-09-04 Z/0129/16

TAK

W dal K 463 NumerPDF 4.93/17

9
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

100m M 400 NumerPDF

10
FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 Z/3923/17

TAK

300m M 400 NumerPDF

11
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 486 NumerPDF 8.44/17

12
GAWRON Dominik 2002-07-10 Z/1635/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 486 NumerPDF

13
GDOWSKA Gabriela 2002-05-10 Z/0652/16

TAK

1000m K 454 NumerPDF 3:39.15/16

14
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

100m M 460 NumerPDF

15
JANKOWSKI Krzysztof 2001-05-24 Z/0543/17

TAK

300m M 460 NumerPDF

16
KOWALSKA Agata 2002-10-07 Z/0248/17

TAK

1000m K 460 NumerPDF 3:32.42/17

17
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

600m K 476 NumerPDF 1:54.98/17

18
ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 Z/0250/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 476 NumerPDF 21.84 21.84/18

19
MISEK Kamil 2002-12-21 Z/3928/17

TAK

300m M 400 NumerPDF

20
MYTKOWSKA Zuzanna 2001-07-13 Z/2862/15

TAK

600m K 400 NumerPDF 2:00.27/15

21
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 9 NumerPDF 20.41 20.41/18

22
PIETRYKOWSKA Kamila 2002-06-28 Z/0654/16

TAK

Dysk K (1kg) 9 NumerPDF 17.17 17.17/18

23
POPIEL Kaja 2004-08-16 Z/3924/17

TAK

1000m K 452 NumerPDF 3:51.16/17

24
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

Wzwyż M 485 NumerPDF

25
SEREK Fabian 2002-11-17 Z/2888/18

TAK

100m M 485 NumerPDF

26
SKOWRON Kazimierz 2001-09-19 Z/2236/18

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 400 NumerPDF 23.53 23.53/18

27
SKOWRON Kazimierz 2001-09-19 Z/2236/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 400 NumerPDF

28
WUJDA Konrad 1999-05-16 Z/0359/15

TAK

300m M 480 NumerPDF 35.38/16

 
www.olimpijczyk46.pl.tl
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław Osobostarty: 56 ( 31 ) K-20 M-11
NrLicencji: 43/DS/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BABISZEWSKA Weronika 2003-10-08 Z/0726/18

TAK

1000m K 24 NumerPDF 3:35.35/17

2
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

100m K 22 NumerPDF 13.72/17

3
BĘBACZ Justyna 2002-01-05 Z/0873/16

TAK

100m pł K U18 22 NumerPDF

4
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/0725/18

TAK

100m M 12 NumerPDF 14.58/17

5
BRZEZIŃSKI Michał 2004-04-15 Z/0725/18

TAK

300m M 12 NumerPDF 46.83/17

6
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

300m K 20 NumerPDF 43.21/16

7
BUK Aleksandra 2001-04-25 Z/3394/15

TAK

100m K 20 NumerPDF 12.91/16

8
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

W dal K 25 NumerPDF 4.12/16

9
CISZAK Emilia 2002-01-01 Z/2430/16

TAK

300m K 25 NumerPDF 47.38/17

10
DOGBE John 2000-01-05 Z/2250/17

TAK

1000m M 22 NumerPDF 3:21.93/17

11
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

300m M 15 NumerPDF 41.09/16

12
FIAŁKOWSKI Filip 2000-08-25 Z/1148/15

TAK

100m M 15 NumerPDF 12.07/17

13
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

600m M 21 NumerPDF 1:32.19/17

14
FOCH Jakub 1998-02-11 Z/1117/14

TAK

300m M 21 NumerPDF 37.59/17

15
HOROSZKIEWICZ Julia 2000-05-17 Z/0581/17

TAK

600m K 26 NumerPDF 1:49.00

16
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

300m K 28 NumerPDF 45.09/17

17
JANIK Michalina 2000-10-14 Z/0578/17

TAK

100m K 28 NumerPDF 13.54/17

18
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

W dal K 39 NumerPDF 4.22/17

19
JANOWSKA Sonia 2000-06-24 Z/4429/15

TAK

100m K 39 NumerPDF 14.43/16

20
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

300m K 37 NumerPDF

21
JAROCKA Kamila 2003-07-20 Z/2849/18

TAK

100m K 37 NumerPDF

22
KAMIŃSKA Kinga 2004-02-27 Z/2399/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 40 NumerPDF

23
KAMIŃSKA Kinga 2004-02-27 Z/2399/18

TAK

100m K 40 NumerPDF

24
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

300m M 13 NumerPDF 39.08/17

25
KARDIS Piotr 1998-08-14 Z/0584/17

TAK

100m M 13 NumerPDF 12.03/17

26
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

300m K 31 NumerPDF

27
KOŁŁĄTAJ Nikola 2004-01-24 Z/0710/18

TAK

100m K 31 NumerPDF

28
KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

100m K 42 NumerPDF 13.26/17

29
KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 Z/3397/15

TAK

300m K 42 NumerPDF 45.65/17

30
LEWANDOWSKI Jakub 2001-06-08 Z/2586/17

TAK

1000m M 19 NumerPDF 2:49.00

31
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

100m K 43 NumerPDF 13.49/17

32
MAKUCH Maria 2002-10-05 Z/0887/16

TAK

300m K 43 NumerPDF 45.06/17

33
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

80m pł K 30 NumerPDF

34
MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 Z/0706/18

TAK

100m K 30 NumerPDF

35
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

300m M 11 NumerPDF 41.93/17

36
MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 Z/0727/18

TAK

100m M 11 NumerPDF 13.61/17

37
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

300m K 11 NumerPDF 48.69/17

38
PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 Z/0728/18

TAK

100m K 11 NumerPDF 14.70/17

39
PILECKI-SILVA Iwo 2001-09-28 Z/3885/16

TAK

1000m M 17 NumerPDF

40
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

Wzwyż K 20 NumerPDF

41
PRUCHNIK Roksana 2003-04-08 Z/0707/18

TAK

1000m K 20 NumerPDF

42
RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 Z/3620/15

TAK

300m K 17 NumerPDF 41.53/17

43
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

100m M 14 NumerPDF 13.03/17

44
RYNDAK Antoni 2003-05-05 Z/1302/18

TAK

300m M 14 NumerPDF 42.83/17

45
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 46 NumerPDF 17.30/17

46
SETERA Amelia 2004-01-15 Z/1293/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 46 NumerPDF

47
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

300m K 38 NumerPDF 49.10/17

48
SIONEK Urszula 2002-01-16 Z/0883/16

TAK

100m pł K U18 38 NumerPDF 18.51/17

49
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

W dal K 29 NumerPDF 3.98/17

50
SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 Z/0730/18

TAK

100m K 29 NumerPDF 15.20/17

51
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

300m K 41 NumerPDF

52
WESOŁOWSKA Hanna 2004-05-04 Z/0709/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 41 NumerPDF

53
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

300m M 18 NumerPDF 38.45/17

54
WIECZOREK Kacper 2001-12-06 Z/3684/15

TAK

100m M 18 NumerPDF 11.94/17

55
WIŚNIEWSKI Maciej 2004-08-06 Z/2418/18

TAK

300m M 24 NumerPDF

56
WIŚNIEWSKI Maciej 2004-08-06 Z/2418/18

TAK

100m M 24 NumerPDF

 
UKS Piast Bolków Osobostarty: 4 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 23/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DOŁOSZYŃSKI Dominik 2004-12-07 Z/1314/18

TAK

600m M 25 NumerPDF 1:54.40/17

2
JAROSZ Dariusz 2002-03-10 Z/0237/17

TAK

1000m M 21 NumerPDF 2:54.25/17

3
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

300m M 11 NumerPDF 39.66/17

4
KONDERLA Jakub 2002-06-16 Z/1136/16

TAK

100m M 11 NumerPDF 12.05/17

 
UKS Sokół Żmigród Osobostarty: 16 ( 13 ) K-4 M-9
NrLicencji: 30/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMISZYN Patrycja 2002-03-07 Z/0395/17

TAK

1000m K 85 NumerPDF 3:38.50/17

2
BANAŚ Szymon 2004-03-20 Z/1210/18

TAK

1000m M 100 NumerPDF

3
BIELAK Dominika 2004-10-01 Z/1211/18

TAK

1000m K 92 NumerPDF

4
BIELAK Weronika 2002-08-14 Z/0398/17

TAK

600m K 99 NumerPDF 1:45.00/17

5
BORKOWSKI Dominik 1999-01-17 Z/3680/15

TAK

100m M 90 NumerPDF

6
BORKOWSKI Dominik 1999-01-17 Z/3680/15

TAK

300m M 90 NumerPDF 38.56/16

7
BRODALA Szymon 2002-02-19 Z/0372/16

TAK

1000m M 94 NumerPDF 3:01.45/16

8
JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 Z/0373/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 100 NumerPDF

9
JAKUBIK Aleksander 2003-03-11 Z/0373/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 100 NumerPDF 45.29/17

10
KAWECKI Arkadiusz 2003-07-16 Z/1212/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 108 NumerPDF

11
LEONOWICZ Jakub 2002-03-20 Z/0374/16

TAK

1000m M 89 NumerPDF 2:45.88/17

12
ŁAWNICZAK Marcin 1999-06-28 Z/3681/15

TAK

1000m M 93 NumerPDF 2:47.68/16

13
POPÓW Krystian 2004-06-25 Z/1215/18

TAK

Młot M U18 (5kg) 105 NumerPDF

14
SZAJEK Wiktoria 2002-09-28 Z/0394/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 99 NumerPDF 9.55/17

15
SZAJEK Wiktoria 2002-09-28 Z/0394/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 99 NumerPDF 43.33/17

16
WOJTAS Konrad 2004-06-09 Z/1214/18

TAK

Oszczep M U16 (600) 87 NumerPDF

 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 12 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIEPLUCH Wiktoria 2003-08-16 Z/1622/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 798 NumerPDF 26.29/17

2
CZEKAJ Karol 2000-05-12 Z/1752/17

TAK

1000m M 333 NumerPDF 3:01.53/17

3
KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 Z/3667/15

TAK

600m M 109 NumerPDF 1:28.67/16

4
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

TAK

300m M 675 NumerPDF

5
LINDA Maciej 2000-11-29 Z/1751/17

TAK

100m M 675 NumerPDF

6
NAREWSKA Klaudia 2000-08-19 Z/2563/18

TAK

1000m K 624 NumerPDF

7
PTAK Jakub 2000-08-04 Z/3666/15

TAK

100m M 101 NumerPDF

8
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 134 NumerPDF 39.40/17

9
SOCHA Paweł 2004-05-14 Z/1613/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 432 NumerPDF 8.01/17

10
SZCZECH Kacper 2003-03-25 Z/1618/17

TAK

600m M 339 NumerPDF 1:34.20/17

11
ŚLEMP Julia 2003-11-07 Z/1623/17

TAK

300m K 444 NumerPDF 44.56/17

12
WOLSKI Norbert 2000-08-01 Z/2562/18

TAK

1000m M 394 NumerPDF

 
https://www.facebook.com/pages/ULKS-Muflon-Bielawa/1451332301771192
ULKS Muflon Bielawa Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 34/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

300m K 322 NumerPDF

2
KRUK Julia 2004-01-07 Z/0852/18

TAK

W dal K 322 NumerPDF

3
MAZUR Bartłomiej 2001-01-12 Z/1890/16

TAK

1000m M 308 NumerPDF

4
TOMALIK Kinga 2002-04-10 Z/2084/16

TAK

300m K 317 NumerPDF 48.42/17

5
TOMALIK Kinga 2002-04-10 Z/2084/16

TAK

100m K 317 NumerPDF 13.91/17

6
ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 Z/1238/18

TAK

100m K 325 NumerPDF

7
ZEMŁA Dobrosława 2004-06-20 Z/1238/18

TAK

W dal K 325 NumerPDF

8
ŻMUDZKA Wiktoria 2002-01-29 Z/1894/16

TAK

100m K 321 NumerPDF 14.02/16

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 16 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 Z/0774/18

TAK

100m M 640 NumerPDF 12.52/17

2
FORGHEIM Mateusz 2001-01-18 Z/0774/18

TAK

W dal M 640 NumerPDF 5.93/17

3
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

Wzwyż K 44 NumerPDF 1.50/17

4
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

80m pł K 150 NumerPDF 13.80/17

5
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

W dal K 150 NumerPDF 4.93/17

6
PAPLA Filip 1998-01-04 Z/0710/14

TAK

1000m M 645 NumerPDF 2:41.30/17

7
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

Młot K (4kg) 31 NumerPDF 43.60/17

8
POHL Natalia 2004-09-24 Z/0384/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 642 NumerPDF

9
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

W dal K 51 NumerPDF 5.26/17

10
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

Trójskok K 51 NumerPDF 10.73/17

11
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

W dal K 500 NumerPDF

12
ROLSKA Helena 2004-08-02 Z/0385/18

TAK

100m K 500 NumerPDF

13
STANKIEWICZ Jakub 2001-10-12 Z/0766/18

TAK

Kula M U18 (5kg) 644 NumerPDF

14
STRZAŁKA Julia 2001-03-29 Z/0773/18

TAK

600m K 200 NumerPDF

15
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Wzwyż K 155 NumerPDF 1.66/17

16
ZŁOCKA Jagoda 2004-10-07 Z/2848/18

TAK

Wzwyż K 504 NumerPDF 1.25/17

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 14 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

W dal K 242 NumerPDF 4.67/16

2
BANASIAK Julia 2000-06-02 Z/2805/15

TAK

100m pł K 242 NumerPDF 18.14/17

3
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

W dal K 1 NumerPDF 4.79/16

4
DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 Z/2803/15

TAK

100m pł K U18 1 NumerPDF 14.94/17

5
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

100m M 7 NumerPDF 12.98/17

6
KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 Z/2100/17

TAK

300m M 7 NumerPDF 40.28/17

7
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

600m M 8 NumerPDF 1:27.77/17

8
KOGUT Andrzej 2001-01-01 Z/1613/15

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.19/17

9
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

W dal K 13 NumerPDF 4.41/17

10
KUBIS Paulina 2004-03-24 Z/0743/18

TAK

80m pł K 13 NumerPDF

11
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

W dal M 7 NumerPDF 4.10/16

12
ROGALA Jan 2004-06-25 Z/2838/18

TAK

110m M (91.4) U16 7 NumerPDF

13
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

W dal K 25 NumerPDF 4.47/17

14
RUGOWSKA Anna 2004-05-26 Z/0742/18

TAK

80m pł K 25 NumerPDF

 
OPOLSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
LUKS MGOKSiR Korfantów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 65 NumerPDF 13.19/16

2
TRYBULSKI Michał 2001-03-16 Z/4492/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 65 NumerPDF 46.96/17

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 6 ( 6 ) K-4 M-2
 
www.rmks.rybnik.pl
RMKS Rybnik Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 30/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 Z/6409/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 128 NumerPDF 39.96 40.94/17

2
SOBIK Klaudia 2001-12-24 Z/4896/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 168 NumerPDF 34.98 34.98/18

 
www.uks5plus.pl
UKS 5 Plus Rydułtowy Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 40/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARNABAS Tobiasz 2002-11-20 Z/2791/17

TAK

300m M 61 NumerPDF 40.22/17

2
KURIATA Sandra 2000-04-17 Z/2755/18

TAK

1000m K 33 NumerPDF

3
LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 Z/1669/16

TAK

600m M 89 NumerPDF 1:26.62/17

4
WOŹNICA Martyna 2002-04-03 Z/1672/16

TAK

Wzwyż K 67 NumerPDF 1.60/17