Internetowe zgłoszenia do imprezy: PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski
I runda, 12.05 - 25.06.2018
Osobostarty wszystkie: 766 ( 766 ) K-392 M-374
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 72 ( 72 ) K-35 M-37
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROŻY Kacper 1996-02-21 Z/0175/12

TAK

400m pł M 166 NumerPDF 53.22 52.71/17

2
BACHAR Patryk 1992-11-16 Z/1708/11

TAK

110m M 766 NumerPDF 14.52 13.97/15

3
BORATYŃSKI Dariusz 1997-09-26 Z/0434/13

TAK

5000m M 75 NumerPDF 15:12.24/16

4
CHŁOND Kacper 1994-05-27 Z/1301/11

TAK

W dal M 70 NumerPDF 7.16 7.16/18

5
CHUDA Julia 1997-08-29 Z/0619/13

TAK

Oszczep K (600) 777 NumerPDF 46.86 46.86/18

6
FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 Z/4039/11

TAK

200m K 86 NumerPDF 23.71 23.51/17

7
GIERUŃ Agnieszka 1998-06-09 Z/1293/14

TAK

3000m prz.K 31 NumerPDF 11:40.17 11:40.17/18

8
GRUCHOT Dawid 1995-08-24 Z/4507/11

TAK

400m pł M 17 NumerPDF 52.94/14

9
HNIDA Paulina 1995-01-10 Z/1303/11

TAK

Tyczka K 777 NumerPDF 3.83 4.00/14

10
JAKÓBCZAK Mikołaj 1998-05-30 Z/0686/14

TAK

Wzwyż M 971 NumerPDF 1.92 1.92/18

11
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.55 7.57/16

12
KACZMAREK Natalia 1998-01-17 Z/1152/14

TAK

400m K 769 NumerPDF 52.73 52.73/18

13
KASPRZYCKA-PYRA Justyna 1987-08-20 Z/3812/11

TAK

Wzwyż K 768 NumerPDF 1.75 1.99/14

14
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

Trójskok M 767 NumerPDF 13.73/17

15
LINKIEWICZ Joanna 1990-05-02 Z/3750/11

TAK

400m pł K 770 NumerPDF 55.84 55.25/16

16
MALAĆOVA Romana 1987-05-15 Z/0545/16

TAK

Tyczka K 480 NumerPDF 4.61/17

17
MALSKI Paweł 1995-09-05 Z/1442/11

TAK

400m M 48 NumerPDF 50.15 48.75/16

18
MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 Z/0925/14

TAK

100m K 11 NumerPDF 12.03 12.03/18

19
OMELKO Rafał 1989-01-16 Z/3817/11

TAK

400m M 769 NumerPDF 45.14/16

20
PAŁYS Anna 1995-03-02 Z/1435/11

TAK

400m K 767 NumerPDF 54.06 52.91/16

21
PRACZYK Wojciech 1993-01-10 Z/4822/11

TAK

Dysk M (2kg) 770 NumerPDF 60.61 60.87/14

22
PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 Z/1348/13

TAK

100m M 82 NumerPDF 10.88 10.88/18

23
SIERADZAN Tomasz 1993-04-20 Z/0272/14

TAK

200m M 73 NumerPDF 21.88 21.52/16

24
SKÓRZEWSKA Patrycja 1996-06-15 Z/1760/12

TAK

Wzwyż K 1 NumerPDF 1.52 1.68/15

25
SOBERA Robert 1991-01-19 Z/4015/11

TAK

Tyczka M 771 NumerPDF 5.52 5.80/14

26
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M (2kg) 771 NumerPDF 55.53 56.52/17

27
WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 Z/0866/14

TAK

100m pł K 140 NumerPDF 14.12/16

28
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

W dal K 75 NumerPDF 6.06 6.10/16

29
WRÓBLEWSKA Zofia 1995-08-01 Z/1165/12

TAK

400m pł K 12 NumerPDF 58.41/16

30
WRZESIŃSKA Karolina 1997-12-13 Z/0767/13

TAK

100m pł K 776 NumerPDF 14.04 14.04/18

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 22 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Wzwyż K 55 NumerPDF 1.50 1.58/17

2
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

3000m prz.M 37 NumerPDF 10:00.15/17

3
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M (2kg) 41 NumerPDF

4
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K 69 NumerPDF 67.13 67.13/18

5
HERBUT Kamil 2002-01-10 Z/1625/16

TAK

200m M 34 NumerPDF 25.29 25.20/17

6
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

W dal K 38 NumerPDF 4.82 4.92/17

7
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K 63 NumerPDF 10.50 10.53/17

8
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 26 NumerPDF 6.43 6.97/16

9
KALENIK Izabela 2002-03-22 Z/3623/17

TAK

Wzwyż K 40 NumerPDF 1.44/17

10
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Tyczka M 43 NumerPDF 3.60 3.60/18

11
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF

12
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Młot M (7.26kg) 51 NumerPDF 55.60/17

13
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M (2kg) 42 NumerPDF

14
OLSZOWY Martyna 2000-12-30 Z/4409/17

TAK

Oszczep K (600) 40 NumerPDF 36.46 36.46/18

15
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF 31.35 32.59/17

16
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

400m pł M 42 NumerPDF 57.93 57.93/18

17
POSŁUSZNY Piotr 2001-06-05 Z/2651/15

200m M 39 NumerPDF 23.54 23.27/17

18
RUDEK Anna 2001-06-15 Z/2499/15

TAK

100m pł K 56 NumerPDF

19
SOBKOWICZ Michał 1999-01-19 Z/3195/15

TAK

400m pł M 39 NumerPDF 58.94/17

20
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

Oszczep M (800) 50 NumerPDF 54.44 58.79/17

21
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Dysk K (1kg) 49 NumerPDF 28.11 28.11/18

22
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Oszczep M (800) 41 NumerPDF 39.38 39.38/18

 
MLKS Echo Twardogóra Osobostarty: 20 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 15/DS/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 Z/0452/16

TAK

Dysk M (2kg) 57 NumerPDF 32.70 33.20/17

2
DUCZMAL Adrian 2002-01-29 Z/0453/16

TAK

Dysk M (2kg) 118 NumerPDF 25.51 25.51/18

3
DURMAN Oliwia 2004-09-24 Z/3073/18

TAK

200m K 12 NumerPDF 29.90 29.90/18

4
DWORNIKOWSKA Dominika 2002-09-02 Z/1688/16

TAK

Dysk K (1kg) 52 NumerPDF

5
FAJKOWSKA Julia 2002-11-07 Z/2417/16

TAK

Kula K (4kg) 54 NumerPDF

6
GˇSIOR Adriana 2001-10-20 Z/3488/15

TAK

100m K 10 NumerPDF 12.48 12.48/18

7
GÓROWSKA Oliwia 2003-09-07 Z/1285/18

TAK

100m K 4 NumerPDF 14.87 14.87/18

8
KOZIEŁ Martyna 2000-04-07 Z/3480/15

TAK

Młot K (4kg) 58 NumerPDF 39.64 39.64/18

9
KULIK Robert 2002-01-25 Z/0488/17

TAK

1500m M 34 NumerPDF 4:05.78 4:05.78/18

10
MAŁANIAK Marta 2002-03-29 Z/0454/16

TAK

200m K 15 NumerPDF 27.70 27.70/18

11
OLSZAŃSKI Adam 2002-02-06 Z/1684/16

TAK

Tyczka M 36 NumerPDF 3.43 3.43/18

12
OLSZAŃSKI Adam 1999-11-14 Z/3254/15

TAK

Tyczka M 14 NumerPDF 4.25 4.25/18

13
OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 Z/0456/16

TAK

400m M 22 NumerPDF 56.96 56.96/18

14
ORLIŃSKI Michał 1999-08-22 Z/3251/15

TAK

400m M 50 NumerPDF 56.13 56.13/18

15
OTOLIŃSKI Maciej 2003-04-30 Z/4203/17

TAK

Oszczep M (800) 2 NumerPDF 40.77 40.77/18

16
SCHUBERT Jagoda 2001-09-22 Z/3490/15

TAK

Młot K (4kg) 62 NumerPDF 38.83 41.18/17

17
SOBCZAK Kacper 2000-09-27 Z/2642/15

TAK

400m pł M 10 NumerPDF 55.21 55.21/18

18
¦LUSAREK Jagoda 2002-02-22 Z/1685/16

TAK

Wzwyż K 13 NumerPDF 1.40 1.40/17

19
WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 Z/0854/17

TAK

200m M 13 NumerPDF 23.79 23.79/18

20
ŻEBRACKA Milena 2002-08-14 Z/0366/16

TAK

400m pł K 52 NumerPDF 69.95 69.95/18

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 83 ( 83 ) K-40 M-43
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 30 ( 30 ) K-14 M-16
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AFELT Julia 1999-11-06 Z/0252/15

TAK

800m K 873 NumerPDF 2:16.96 2:14.13/17

2
BOCHENEK Dominik 1987-05-14 Z/2199/11

TAK

110m M 883 NumerPDF 13.89 13.44/11

3
BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 Z/3182/17

TAK

400m M 1 NumerPDF 50.33/17

4
CZĘSZ Weronika 1996-04-28 Z/0576/12

TAK

200m K 887 NumerPDF 25.51 24.83/15

5
KALITTA Victoria 2001-08-13 Z/0082/15

TAK

Tyczka K 864 NumerPDF 4.06/17

6
KALWASIŃSKI Ariel 1997-04-11 Z/0531/13

TAK

110m M 883 NumerPDF 14.34 14.34/18

7
KSEPKA Jędrzej 2001-04-19 Z/3019/16

TAK

200m M 874 NumerPDF 22.23 22.23/18

8
KUBEŁ Marta 1995-09-23 Z/4136/11

TAK

400m pł K 860 NumerPDF 63.23 60.23/17

9
KUĆ Dariusz 1986-04-24 Z/2208/11

TAK

100m M 887 NumerPDF 10.65 10.15/11

10
LEWANDOWSKI Marcin 1987-06-13 Z/1659/11

TAK

800m M 885 NumerPDF 1:45.41 1:43.72/15

11
MACIEJEWSKA Paulina 2000-12-27 Z/2125/15

TAK

Tyczka K 880 NumerPDF 3.40/17

12
MARCHLEWSKI Szymon 1997-12-09 Z/1142/13

TAK

Kula M (7.26kg) 1 NumerPDF 15.74 17.57/17

13
MASŁOWSKI Łukasz 1991-06-08 Z/2174/11

TAK

W dal M 882 NumerPDF 6.92 7.85/09

14
MUSZYŃSKI Adrian 1997-08-02 Z/1523/13

TAK

Młot M (7.26kg) 863 NumerPDF 54.83 60.62/17

15
OLSZEWSKI Remigiusz 1992-09-20 Z/1077/11

TAK

100m M 872 NumerPDF 10.40 10.21/16

16
PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 Z/0799/13

TAK

800m K 100 NumerPDF 2:05.67/16

17
PAWLIK Karol 1994-03-17 Z/2178/11

TAK

Tyczka M 879 NumerPDF 5.45 5.45/18

18
PLUSCHKE Anna 1999-05-09 Z/0109/16

TAK

200m K 873 NumerPDF 25.00 25.00/18

19
PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 Z/0248/15

TAK

Wzwyż K 886 NumerPDF 1.70 1.76/16

20
RYCHLEWSKI Jakub 1997-01-28 Z/1667/13

TAK

200m M 888 NumerPDF 22.27/17

21
SIERADZKI Mateusz 1997-06-12 Z/0459/13

TAK

400m M 874 NumerPDF 49.78 48.98/16

22
SIERADZKI Patryk 1998-10-06 Z/0064/14

TAK

800m M 881 NumerPDF 1:50.53 1:50.53/18

23
SOKÓLSKA Katarzyna 1993-08-23 Z/0903/11

TAK

100m K 321 NumerPDF 11.56/16

24
SUŁEK Adrianna 1999-04-03 Z/0250/15

TAK

W dal K 881 NumerPDF 5.84 6.15/17

25
SYROCKA Agata 1996-01-08 Z/1569/12

TAK

400m K 862 NumerPDF 57.30/17

26
TUNIEWICZ Katarzyna 1995-04-14 Z/1161/11

TAK

100m pł K 867 NumerPDF 15.02 14.40/17

27
WEILAND Natasza 1997-05-30 Z/0275/13

TAK

100m K 864 NumerPDF 12.22 12.22/18

28
WOJCIECHOWSKI Paweł 1989-06-06 Z/2184/11

TAK

Tyczka M 884 NumerPDF 5.78 5.93/17

29
ZELMA Tomasz 1997-02-06 Z/0532/13

TAK

Kula M (7.26kg) 865 NumerPDF 17.38 17.65/17

30
ZEZULA Wiktoria 1996-03-21 Z/0584/12

TAK

Kula K (4kg) 878 NumerPDF 13.09 13.09/18

 
GKS Olimpia Grudzi±dz Osobostarty: 23 ( 23 ) K-11 M-12
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 Z/0931/16

TAK

800m M 15 NumerPDF 1:50.39 1:50.39/18

2
BARTOSZYŃSKI Marcin 1998-06-25 Z/0013/14

TAK

100m M 92 NumerPDF 11.08/16

3
CWALINA Paulina 2004-03-19 Z/4598/17

TAK

200m K 963 NumerPDF 30.14 30.14/18

4
DZIEDZIECH Miłosz 1999-05-18 Z/0542/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF 14.21/17

5
KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 Z/1736/16

TAK

Wzwyż M 514 NumerPDF 1.80 1.86/17

6
KALINOWSKI Michał 1993-08-31 Z/0429/11

TAK

Trójskok M 35 NumerPDF 13.65 14.74/16

7
KARNIA Kornel 1999-04-17 Z/0553/15

TAK

100m M 388 NumerPDF 11.28/16

8
KIRSZ Ewelina 2000-02-11 Z/0452/15

TAK

1500m K 41 NumerPDF 4:48.63/17

9
KORYCKI Patryk 1999-05-14 Z/0552/15

TAK

400m M 307 NumerPDF 50.61 49.64/17

10
KOWALSKA Michalina 1997-10-24 Z/0503/13

TAK

400m K 29 NumerPDF 58.54/15

11
LE¦NIEWSKA Julia 2004-08-10 Z/0699/18

TAK

100m K 677 NumerPDF 13.33 13.33/18

12
MANTHEY Julia 2003-02-23 Z/4318/17

TAK

400m K 843 NumerPDF

13
MEGGER Eliza 1999-08-28 Z/0543/15

TAK

1500m K 47 NumerPDF 4:24.94/17

14
MELOCH Arleta 1979-08-17 Z/0770/11

TAK

5000m K 35 NumerPDF 17:18.38/04

15
MOKWA Karol 1999-06-04 Z/0547/15

TAK

800m M 44 NumerPDF 1:56.25 1:56.25/18

16
ORDAŃSKA Laura 2003-01-22 Z/3488/17

TAK

Wzwyż K 819 NumerPDF 1.30 1.35/17

17
ORGACKA Dominika 2002-09-29 Z/2666/15

TAK

800m K 344 NumerPDF 2:24.03 2:24.03/18

18
POZORSKI Patryk 1999-02-06 Z/0114/15

TAK

200m M 309 NumerPDF 23.51/16

19
STROJNA Julia 1999-09-03 Z/0548/15

TAK

200m K 22 NumerPDF 26.92/16

20
SZWARNOWSKI Tadeusz 2003-10-10 Z/1269/17

TAK

200m M 678 NumerPDF

21
¦LEBODA Piotr 1987-01-22 Z/0766/11

TAK

Wzwyż M 16 NumerPDF 2.28/13

22
WALISIEWICZ Magdalena 2002-04-14 Z/1031/15

TAK

800m K 66 NumerPDF 2:26.58/17

23
WI¦NIEWSKI Damian 2000-10-30 Z/2264/15

TAK

400m M 325 NumerPDF 50.89 50.89/18

 
MKL Toruń Osobostarty: 30 ( 30 ) K-15 M-15
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYNIAK Lidia 1994-05-14 Z/3600/11

TAK

Dysk K (1kg) 515 NumerPDF 56.85 59.36/16

2
BIAŁA Marzena 1999-03-16 Z/2418/15

TAK

Młot K (4kg) 123 NumerPDF 44.41 46.30/17

3
BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 Z/1895/16

TAK

100m K 517 NumerPDF 12.72 12.59/17

4
BRZEZIŃSKA Aleksandra 1991-07-30 Z/1329/11

TAK

10000m K 578 NumerPDF 35:12.16 34:32.65/17

5
BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 Z/4501/15

TAK

200m M 517 NumerPDF 21.27 21.27/18

6
BRZYSKA Martyna 2002-01-19 Z/1574/16

TAK

200m K 558 NumerPDF 26.35/17

7
GOŁĘBIEWSKA Hanna 2001-09-08 Z/1805/16

TAK

Wzwyż K 60 NumerPDF 1.45 1.55/17

8
GRACZYK Zuzanna 2000-07-13 Z/2285/16

TAK

W dal K 518 NumerPDF 5.47 5.62/17

9
HULISZ Zuzanna 1999-07-15 Z/0397/15

TAK

100m pł K 527 NumerPDF 13.91 13.88/17

10
KALINOWSKI Grzegorz 1990-09-22 Z/5137/15

TAK

1500m M 515 NumerPDF 3:38.23/15

11
LACH Jagoda 1999-01-25 Z/0398/15

TAK

Trójskok K 525 NumerPDF 11.50 11.90/16

12
LEWANDOWSKI Adam 1997-07-22 Z/0926/13

TAK

200m M 519 NumerPDF 22.56 22.56/18

13
LIS Klaudia 2002-04-08 Z/1806/16

TAK

100m K 515 NumerPDF 12.87 12.67/17

14
MARACH Kamil 1996-02-28 Z/1631/13

TAK

Oszczep M (800) 676 NumerPDF 60.57 69.05/17

15
OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 Z/4502/15

TAK

400m M 508 NumerPDF 50.95 50.95/18

16
PASIŃSKI Paweł 1993-03-06 Z/4291/11

TAK

Dysk M (2kg) 504 NumerPDF 60.00 61.46/15

17
POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 Z/2386/16

TAK

1500m M 661 NumerPDF 4:05.37 4:05.37/18

18
RYDER Dawid 2000-03-07 Z/5720/15

TAK

100m M 514 NumerPDF 10.95 10.95/18

19
RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 Z/2104/16

TAK

400m pł K 512 NumerPDF 67.61 67.61/18

20
SAMOŁOWICZ Liwia 2004-07-11 Z/0765/18

TAK

400m K 535 NumerPDF 64.59 64.59/18

21
SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 Z/1575/16

TAK

200m K 539 NumerPDF 25.55 25.55/18

22
SZPEJNA Paweł 2000-08-22 Z/2113/17

TAK

800m M 502 NumerPDF 2:00.42 2:00.42/18

23
SZYMKOWIAK Tomasz 1983-07-05 Z/2657/11

TAK

5000m M 101 NumerPDF 13:59.88/05

24
SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 Z/2385/16

TAK

800m M 525 NumerPDF 2:00.15 2:00.15/18

25
TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 Z/1572/16

TAK

400m M 555 NumerPDF 53.73 53.73/18

26
WEISZEWSKI Linda 1999-04-11 Z/0399/15

TAK

W dal K 521 NumerPDF 5.83 5.83/18

27
WIECZORKOWSKI Adrian 2000-06-13 Z/2146/16

TAK

100m M 580 NumerPDF 11.47 11.47/18

28
WLEKLIŃSKA Dagna 1988-12-11 Z/2411/11

TAK

100m pł K 524 NumerPDF 14.74/15

29
ZGLENICKI Michał 1997-04-29 Z/1407/13

TAK

Oszczep M (800) 518 NumerPDF 57.21 60.97/17

30
ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 Z/2755/16

TAK

5000m M 617 NumerPDF 16:19.66/17

 
LUBELSKIE Osobostarty: 111 ( 111 ) K-59 M-52
 
azs.umcs.pl
AZS UMCS Lublin Osobostarty: 84 ( 84 ) K-48 M-36
NrLicencji: 02/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIMKIEWICZ Jarosław 1993-04-09 Z/3014/11

TAK

(III) 10000m M 425 NumerPDF 31:15.63/15

2
CIECHANOWSKA Katarzyna 2003-07-05 Z/2514/17

TAK

(III) Dysk K (1kg) 419 NumerPDF 24.64 24.64/18

3
CZERNA¦ Agata 2000-01-17 Z/2659/18

TAK

(IV) 200m K 418 NumerPDF 30.06 29.59/17

4
DˇBROWSKA Anna 1996-05-13 Z/1448/13

TAK

Dysk K (1kg) 423 NumerPDF 38.24 44.11/17

5
DROZD Wiktoria 2001-09-20 Z/6101/15

TAK

400m K 427 NumerPDF 57.81 56.20/17

6
DZIDO Aleksandra 2000-01-28 Z/2226/16

TAK

(II) Wzwyż K 413 NumerPDF 1.65 1.65/18

7
DZIEDZIC Justyna 2000-02-23 Z/5966/15

TAK

(II) 400m K 425 NumerPDF 58.30 58.30/18

8
FURTAS Filip 1998-04-25 Z/1710/16

TAK

(III) Oszczep M (800) 415 NumerPDF 51.59 51.59/18

9
GOŁĘBIOWSKI Oskar 2000-01-22 Z/6045/15

TAK

(II) 400m M 427 NumerPDF 49.96 49.96/18

10
GÓRNIAK Kamila 2001-02-21 Z/3078/17

TAK

(III) Tyczka K 412 NumerPDF 3.00 3.00/18

11
GRUSZKOWSKA Patrycja 2000-01-07 Z/2919/15

TAK

(III) 1500m K 425 NumerPDF 4:48.83/17

12
GUBA Paulina 1991-05-14 Z/4665/11

TAK

Kula K (4kg) 419 NumerPDF 18.77 18.77/18

13
HOŁUB Jakub 2002-01-13 Z/1443/16

TAK

Wzwyż M 410 NumerPDF 2.00 2.00/17

14
HOŁUB Krzysztof 2000-07-27 Z/2537/16

TAK

(III) 400m M 418 NumerPDF 50.29 50.29/18

15
IWANEK Iga 2001-09-20 Z/0343/16

TAK

(II) 400m K 419 NumerPDF 58.18 58.18/18

16
JABRZYŃSKI Michał 1994-08-20 Z/4811/11

TAK

400m pł M 425 NumerPDF 52.58 52.42/15

17
JACNIAK Ewa 1990-11-27 Z/3034/11

TAK

800m K 413 NumerPDF 2:03.85/15

18
JAKUBASZEK Emilia 2000-04-05 Z/2454/17

TAK

(IV) Tyczka K 415 NumerPDF 2.60 2.60/18

19
JAROS Andrzej 1990-07-19 Z/1964/11

TAK

400m M 417 NumerPDF 46.44/14

20
JAROSŁAWSKI Kamil 2000-03-17 Z/6108/15

TAK

(IV) Trójskok M 416 NumerPDF 12.57 13.42/17

21
JAROSZEWICZ Elżbieta 1997-08-30 Z/1667/14

TAK

200m K 426 NumerPDF 25.46 25.46/18

22
KAMIŃSKA Karolina 2002-04-08 Z/1594/16

TAK

(IV) W dal K 422 NumerPDF 4.96/17

23
KAMIŃSKI Damian 1993-12-15 Z/1411/11

TAK

Dysk M (2kg) 410 NumerPDF 61.72/17

24
KANIA Karol 1998-02-20 Z/0658/14

TAK

(II) 400m M 414 NumerPDF 49.12/16

25
KASIBORSKI Bartosz 2002-06-21 Z/0352/16

TAK

(II) 100m M 414 NumerPDF 11.68/17

26
KISTER Jakub 2000-09-23 Z/6120/15

TAK

(III) W dal M 417 NumerPDF 6.58 6.67/17

27
KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 Z/0127/14

TAK

800m M 412 NumerPDF 1:53.06 1:51.35/17

28
KLOCEK Tomasz 2003-04-03 Z/0115/17

TAK

(IV) 800m M 416 NumerPDF 2:07.18 2:07.18/18

29
KLUJ Natalia 2002-03-13 Z/1595/16

TAK

(IV) Trójskok K 419 NumerPDF 10.56 10.56/18

30
KNEZ Kinga 2001-08-24 Z/6095/15

TAK

(III) Młot K (4kg) 417 NumerPDF 41.29 46.25/17

31
KOCOT Katarzyna 2001-09-20 Z/1037/18

TAK

(IV) 400m K 411 NumerPDF 62.50 62.50/18

32
KOŁDEJ Małgorzata 1990-11-12 Z/0712/11

TAK

200m K 410 NumerPDF 23.69/17

33
KOŁECZEK Karolina 1993-01-15 Z/4343/11

TAK

100m pł K 421 NumerPDF 12.97 12.91/15

34
KOPRON Malwina 1994-11-16 Z/4597/11

TAK

Młot K (4kg) 423 NumerPDF 72.87 76.85/17

35
KOSZ Monika 1994-06-10 Z/1016/11

TAK

(III) 800m K 437 NumerPDF 2:10.04/15

36
KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 Z/3947/11

TAK

(IV) 400m M 272 NumerPDF 50.41/16

37
KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 Z/0316/16

TAK

200m M 412 NumerPDF 22.22 22.17/17

38
KUFEL Aleksandra 2001-09-07 Z/6096/15

TAK

(II) Młot K (4kg) 418 NumerPDF 53.47 53.47/18

39
KUTRZEPA Grzegorz 1996-05-11 Z/1497/13

TAK

Wzwyż M 414 NumerPDF 1.99 2.05/16

40
LESZCZUK Bartosz 2000-11-11 Z/6090/15

TAK

(II) Trójskok M 427 NumerPDF 14.42 14.42/18

41
LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Z/0583/15

Tyczka K 103 NumerPDF 3.70 3.72/15

42
ŁAWRUSZKO Michał 1996-09-04 Z/1476/14

TAK

(II) 100m M 414 NumerPDF 11.19 11.19/18

43
MACH Angelika 1991-09-07 Z/2650/11

TAK

(II) 1500m K 414 NumerPDF 4:29.01/14

44
MALUS Patrycja 1991-07-29 Z/4168/11

TAK

(II) 100m K 424 NumerPDF 12.36 12.05/14

45
MANDZIUK Ilona 1996-07-09 Z/0887/12

TAK

(III) 1500m K 893 NumerPDF 4:44.24/15

46
MARCINEK Natalia 2000-09-30 Z/2517/17

TAK

(III) Tyczka K 418 NumerPDF 2.70 2.70/18

47
MAZUR Szymon 1998-09-02 Z/0477/14

TAK

Kula M (7.26kg) 421 NumerPDF 18.27 19.34/17

48
MIROŃ Aleksandra 2000-09-15 Z/2660/18

TAK

(IV) 400m pł K 4 NumerPDF

49
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 777 NumerPDF 21.60/17

50
MUSZYŃSKA Weronika 2001-04-05 Z/6092/15

TAK

(II) Kula K (4kg) 420 NumerPDF 11.48 11.48/18

51
OBZEJTA Gabriela 2002-09-10 Z/1597/16

TAK

(IV) 100m K 421 NumerPDF 14.00/16

52
OLESZEK Kamil 1998-04-11 Z/0705/16

TAK

(II) 800m M 422 NumerPDF 1:53.53/17

53
ORYSZKO Dominik 1998-01-12 Z/0826/15

TAK

(III) 400m pł M 427 NumerPDF 55.95 55.36/17

54
OSIAK Aleksandra 1999-02-06 Z/4550/15

TAK

Młot K (4kg) 424 NumerPDF 54.30 54.65/17

55
PA¦NIK Monika 2001-11-12 Z/6102/15

TAK

(III) 400m K 428 NumerPDF 61.59 61.59/18

56
PIETRUCZUK Natalia 1999-12-04 Z/1853/16

TAK

(II) 100m K 416 NumerPDF 12.56 12.54/17

57
PIOTROWSKA Ewa 2000-02-22 Z/6047/15

TAK

(IV) Wzwyż K 419 NumerPDF 1.50 1.62/16

58
PLESKACZYŃSKA Julia 1998-04-13 Z/0706/14

TAK

(III) 5000m K 412 NumerPDF 18:44.38/16

59
ROMANEK Aleksandra 1997-05-16 Z/1456/14

TAK

(III) 400m K 426 NumerPDF 58.57/15

60
RYDZ Paweł 2002-04-16 Z/0340/16

TAK

(IV) 100m M 413 NumerPDF 12.40 12.17/17

61
SAJNA Kinga 2002-04-24 Z/1598/16

TAK

(III) Trójskok K 417 NumerPDF 10.77 10.77/18

62
SAMARCZENKO Dariusz 2000-02-28 Z/6046/15

TAK

(III) 800m M 428 NumerPDF 2:02.26 1:56.88/17

63
SEKUŁA Magdalena 1997-10-13 Z/5072/15

TAK

(III) 800m K 424 NumerPDF 2:20.16 2:18.32/17

64
SIEROCKI Michał 1999-09-12 Z/0724/15

TAK

(II) 110m M 412 NumerPDF 14.46/17

65
SKULIMOWSKI Mikołaj 2000-11-16 Z/6098/15

TAK

(IV) Młot M (7.26kg) 430 NumerPDF

66
SMOLIŃSKI Sebastian 1991-07-01 Z/4188/11

TAK

1500m M 816 NumerPDF 3:41.61/15

67
SOCHA Karol 2000-11-02 Z/6093/15

TAK

(IV) Młot M (7.26kg) 426 NumerPDF 36.32 36.32/18

68
STAŃSKI Olgierd 1973-04-04 Z/3039/11

TAK

(II) Dysk M (2kg) 421 NumerPDF 52.44 64.20/00

69
STˇSIK Anna 2002-08-02 Z/0354/16

TAK

(II) 400m pł K 412 NumerPDF 63.07 63.07/18

70
STEMPEL Paweł 1987-08-06 Z/2523/11

TAK

(III) 200m M 627 NumerPDF 23.07 20.97/10

71
STEMPURSKI Daniel 1997-01-18 Z/6526/15

TAK

(III) 100m M 729 NumerPDF 11.22 11.22/18

72
SZALAST Maciej 1993-03-04 Z/3904/11

TAK

Młot M (7.26kg) 421 NumerPDF 55.12 58.72/16

73
SZPETMAŃSKA Aleksandra 1999-07-19 Z/5054/15

TAK

(III) Młot K (4kg) 412 NumerPDF 45.01 45.15/17

74
TABACZYŃSKA Weronika 2001-07-06 Z/3361/16

TAK

(IV) Oszczep K (600) 424 NumerPDF 27.99/17

75
TARACHA Weronika 2002-03-28 Z/0351/16

TAK

(IV) 800m K 414 NumerPDF 2:23.57 2:23.57/18

76
TCHORZEWSKA Karolina 1993-10-09 Z/3028/11

TAK

(II) 400m pł K 415 NumerPDF 61.88/17

77
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

(IV) 800m K 411 NumerPDF 2:30.00/16

78
TRZASKALSKA Izabela 1988-01-09 Z/2651/11

TAK

(II) 5000m K 416 NumerPDF 16:03.89/17

79
TUROS Piotr 1999-07-17 Z/1852/16

TAK

(IV) Kula M (7.26kg) 414 NumerPDF

80
WIERZBICKA Dominika 2000-06-06 Z/2538/16

TAK

(IV) 100m K 409 NumerPDF 12.76 12.76/18

81
WI¦NIEWSKI Piotr 2000-05-17 Z/2681/17

TAK

(II) Trójskok M 420 NumerPDF 13.41 13.44/17

82
WLIZŁO Damian 2000-07-18 Z/2682/17

TAK

(IV) 100m M 420 NumerPDF 12.66 11.49/17

83
WRONA Alicja 1996-01-11 Z/1754/12

TAK

400m K 423 NumerPDF 54.90/15

84
ŻÓŁKIEWSKA Jagoda 1998-08-15 Z/0783/15

TAK

(II) Tyczka K 419 NumerPDF 2.50 3.30/15

 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamo¶ć Osobostarty: 27 ( 27 ) K-11 M-16
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELNIAK Damian 2002-02-01 Z/0476/16

TAK

800m M 169 NumerPDF

2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K 129 NumerPDF 12.37 12.37/18

3
FAJDEK Paweł 1989-06-04 Z/3286/11

TAK

Młot M (7.26kg) 8 NumerPDF 80.70 83.93/15

4
GŁUCHOWSKA Kinga 2002-11-20 Z/0326/16

TAK

100m K 134 NumerPDF 12.35/17

5
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M 125 NumerPDF 61.16 60.09/17

6
JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 Z/5085/11

TAK

100m M 558 NumerPDF 10.65 10.52/17

7
KALANDYK Hubert 1994-05-20 Z/2748/11

TAK

200m M 147 NumerPDF 20.96/16

8
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) 15 NumerPDF 12.93 14.07/17

9
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF 10.29 10.29/18

10
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 127 NumerPDF 6.30 6.81/17

11
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M (2kg) 128 NumerPDF 51.93 51.93/18

12
ŁUCZAK Wiktoria 2002-09-27 Z/0323/16

TAK

Kula K (4kg) 135 NumerPDF

13
ŁUKASZEK Konstanty 2000-04-24 Z/2121/17

TAK

110m M 128 NumerPDF

14
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

200m K 150 NumerPDF 27.70 26.45/17

15
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

400m M 103 NumerPDF 50.77/15

16
NAGÓREK Marcin 1980-10-05 Z/0851/11

TAK

1500m M 65 NumerPDF 3:59.10 3:45.87/12

17
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF 10.71 11.13/17

18
ROGOWSKI Arkadiusz 1993-03-30 Z/2769/11

TAK

Młot M (7.26kg) 128 NumerPDF 69.23 73.10/15

19
ROMASZKO Monika 2002-04-13 Z/5236/15

TAK

100m pł K 131 NumerPDF

20
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

Młot K (4kg) 122 NumerPDF 51.02 53.24/17

21
SOWA Aleksandra 1998-04-24 Z/0927/14

TAK

W dal K 13 NumerPDF 4.63 4.63/18

22
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

400m M 101 NumerPDF 54.16/17

23
SZMIT Joanna 1994-04-24 Z/0615/11

TAK

1500m K 109 NumerPDF 4:38.67/16

24
¦MIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF 62.38 62.73/17

25
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

200m M 14 NumerPDF 21.36/16

26
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M 149 NumerPDF 2:03.13 2:00.51/17

27
ZASADA Klaudia 1999-06-20 Z/4707/15

TAK

100m pł K 124 NumerPDF 17.45 15.62/14

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 53 ( 53 ) K-26 M-27
 
AZS ŁódĽ Osobostarty: 23 ( 23 ) K-13 M-10
NrLicencji: 07/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARCZ Weronika 2002-10-28 Z/2583/16

TAK

100m K 177 NumerPDF 12.55 12.55/18

2
BATOLIK Agata 1999-01-27 Z/0420/15

TAK

400m pł K 199 NumerPDF 65.70 63.12/16

3
BEDNAREK Agnieszka 1998-06-14 Z/0907/14

TAK

Trójskok K 705 NumerPDF 13.07 13.23/17

4
BONECKI Bartosz 1992-08-21 Z/1820/11

TAK

Trójskok M 189 NumerPDF 16.06/15

5
BUCH Natan 1995-11-06 Z/1522/11

TAK

200m M 198 NumerPDF 22.97 22.97/18

6
CHACIŃSKA Natalia 1996-03-07 Z/0206/12

TAK

W dal K 183 NumerPDF 6.05 6.23/17

7
DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 Z/3203/11

TAK

400m M 193 NumerPDF 45.98/17

8
FLIS Katarzyna 1996-07-10 Z/1329/12

TAK

100m pł K 200 NumerPDF 13.67 13.67/18

9
GUZIEWICZ Adrian 1993-07-18 Z/0992/18

TAK

100m M 192 NumerPDF 11.64 11.23/17

10
KIEŁBASA Małgorzata 1997-02-04 Z/1119/13

TAK

Trójskok K 185 NumerPDF 12.46 12.93/17

11
KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 Z/3833/15

TAK

Trójskok M 187 NumerPDF 14.54 14.54/18

12
LACHOWICZ Klara 2000-10-07 Z/3447/17

TAK

400m K 22 NumerPDF 62.81/17

13
LEWANDOWSKI Jakub 2000-09-17 Z/2046/15

TAK

100m M 186 NumerPDF 11.62 11.61/17

14
MARKS Matylda 2000-11-20 Z/6420/15

TAK

200m K 195 NumerPDF 26.53 26.53/18

15
MROCZEK Adam 1999-12-21 Z/0417/15

TAK

400m M 178 NumerPDF 49.69 48.54/16

16
MROCZEK Kamil 1997-04-26 Z/1117/13

TAK

400m pł M 191 NumerPDF 54.61 54.61/18

17
NAWROCKA Marta 1998-05-28 Z/0788/14

TAK

100m K 180 NumerPDF 12.24/17

18
OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 Z/2049/15

TAK

400m K 185 NumerPDF 60.32 60.32/18

19
RZˇDZIŃSKA Julia 1992-05-30 Z/2950/11

TAK

100m pł K 186 NumerPDF 13.40 13.40/18

20
WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 Z/1123/13

TAK

1500m M 200 NumerPDF 3:46.00 3:46.00/18

21
WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 Z/2048/15

TAK

400m pł K 187 NumerPDF 67.11 67.11/18

22
WOLNIAK Łukasz 2000-08-02 Z/6294/15

TAK

200m M 181 NumerPDF 23.47 23.47/18

23
ZAGAJEWSKA Karolina 1993-04-05 Z/2975/11

TAK

200m K 184 NumerPDF 24.18 23.45/17

 
rks.org.pl
RKS ŁódĽ Osobostarty: 30 ( 30 ) K-13 M-17
NrLicencji: 09/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNAREK Sylwester 1989-04-28 Z/2877/11

TAK

Wzwyż M 13 NumerPDF 2.24 2.32/09

2
BONECKI Bartłomiej 1997-10-11 Z/3528/15

TAK

Oszczep M (800) 25 NumerPDF 54.81 57.31/16

3
BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 Z/0185/13

TAK

800m M 10 NumerPDF 1:47.20 1:47.20/18

4
BRYCH Wiktoria 2001-10-19 Z/4825/15

TAK

400m pł K 33 NumerPDF 65.77 65.77/18

5
DˇBROWSKI Patryk 2000-10-01 Z/6305/15

TAK

200m M 37 NumerPDF 23.05 23.05/18

6
GROT Aneta 1979-09-22 Z/3027/16

TAK

200m K 37 NumerPDF 26.34 25.74/16

7
HASIURA Jędrzej 1997-03-13 Z/3524/15

TAK

1500m M 30 NumerPDF 3:55.79 3:53.02/17

8
JAK¦ Aleksandra 1998-01-28 Z/1333/14

TAK

200m K 28 NumerPDF 25.60 25.60/18

9
JAK¦ Małgorzata 1998-01-28 Z/1334/14

TAK

100m K 22 NumerPDF 13.26 12.91/17

10
KA¬MIERCZAK Weronika 2002-01-26 Z/1644/16

TAK

Wzwyż K 12 NumerPDF 1.66 1.70/17

11
KOZIOŁ Jakub 1999-04-16 Z/0538/17

TAK

100m M 83 NumerPDF 11.55 11.55/18

12
KSZCZOT Adam 1989-09-02 Z/2880/11

TAK

800m M 71 NumerPDF 1:46.23 1:43.30/11

13
KUC Sławomir 1996-01-24 Z/0674/12

TAK

1500m M 124 NumerPDF 4:08.25 3:51.82/17

14
NITKA Maciej 1993-10-13 Z/4510/11

TAK

5000m M 36 NumerPDF 14:42.02/17

15
NOWAK Aleksandra 2001-01-12 Z/6309/15

TAK

100m K 27 NumerPDF 13.14 13.14/18

16
NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 Z/0164/14

TAK

Wzwyż K 32 NumerPDF 1.81 1.85/17

17
NOWAKOWSKI Kasper 1999-01-26 Z/3529/15

TAK

100m M 17 NumerPDF 11.82 11.73/16

18
OGŁOSZKA Karolina 1988-11-20 Z/1902/11

TAK

Kula K (4kg) 18 NumerPDF 10.62 11.79/08

19
OLSZOK Oliwia 1998-01-10 Z/0674/14

TAK

800m K 21 NumerPDF 2:20.21 2:07.72/15

20
OSMULSKI Tomasz 1982-03-13 Z/2641/11

TAK

10000m M 31 NumerPDF 30:27.33 30:25.61/11

21
OZGA Aleksandra 2001-08-24 Z/4810/15

TAK

100m pł K 16 NumerPDF 15.20 15.20/18

22
PLAK Malwina 2002-01-08 Z/3535/16

TAK

Tyczka K 91 NumerPDF 3.60 3.60/18

23
RZE¬NICZAK Mateusz 1998-07-23 Z/0865/14

TAK

400m M 23 NumerPDF 47.40/16

24
STYPUŁKOWSKI Patryk 1995-02-01 Z/0415/13

TAK

10000m M 135 NumerPDF 30:45.50 30:08.06/17

25
SZABLEWSKA Paulina 1998-04-26 Z/0610/14

TAK

Trójskok K 30 NumerPDF 12.17 12.17/18

26
SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 Z/6308/15

TAK

400m M 27 NumerPDF 51.34 51.13/17

27
¦MIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 Z/2708/16

TAK

Tyczka K 56 NumerPDF 3.32 3.32/18

28
WŁOSTEK Piotr 2000-04-12 Z/4835/15

TAK

400m pł M 34 NumerPDF 57.41 57.41/18

29
WOJTASZCZYK Jakub 1983-02-21 Z/2043/18

TAK

Kula M (7.26kg) 15 NumerPDF 13.95 14.40/04

30
ZAWISZA Wojciech 1999-07-15 Z/0270/16

TAK

200m M 10 NumerPDF 22.92 22.92/18

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 57 ( 57 ) K-30 M-27
 
azsawf.com
AZS-AWF Warszawa Osobostarty: 54 ( 54 ) K-30 M-24
NrLicencji: 01/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ABRAMCHUK Mikhail 1992-09-22 Z/0400/18

TAK

Kula M (7.26kg) 275 NumerPDF

2
ABRAMOWSKI Rafał 1995-02-23 Z/1592/12

TAK

W dal M 261 NumerPDF 7.19 7.52/17

3
ANKIEWICZ Emilia 1990-11-22 Z/2534/11

TAK

400m pł K 218 NumerPDF 55.89/16

4
BAŁDYKA Jakub 1996-04-13 Z/0457/12

TAK

800m M 255 NumerPDF 1:48.94/16

5
BAŁON Anna 1996-01-10 Z/0005/12

TAK

(II) Trójskok K 240 NumerPDF 11.15/13

6
BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 Z/1040/12

TAK

400m K 210 NumerPDF 54.78/14

7
BHEBHE Urszula 1992-02-27 Z/2785/11

TAK

100m pł K 204 NumerPDF 13.30/13

8
BRONIEWICZ Magdalena 1991-04-07 Z/3063/11

TAK

(II) 200m K 212 NumerPDF 26.30 25.50/15

9
CZARNOCKI Emil 1997-03-25 Z/4805/15

TAK

(II) 400m M 243 NumerPDF 49.23/16

10
DOMINO Jan 2000-08-26 Z/4562/15

TAK

(II) Tyczka M 274 NumerPDF 4.00 4.20/17

11
DONCZEW Konrad 1992-04-12 Z/0344/11

TAK

(II) 100m M 277 NumerPDF 10.91/12

12
DORTZ Elizabeth 2001-09-17 Z/0399/18

TAK

(II) Kula K (4kg) 266 NumerPDF

13
DUBIS Seweryn 1998-04-27 Z/0128/14

TAK

(II) 400m M 250 NumerPDF 49.61/16

14
GADOMSKI Daniel 1998-10-24 Z/0177/14

TAK

800m M 250 NumerPDF 1:52.43/17

15
GIEREK Rafał 1996-02-24 Z/0444/12

TAK

Oszczep M (800) 253 NumerPDF 69.07 72.49/17

16
GRZEGORCZYK Karolina 1995-06-20 Z/0856/12

TAK

(II) 400m K 252 NumerPDF 56.43/16

17
GRZEGORCZYK Natalia 1997-04-14 Z/1196/16

TAK

(II) 1500m K 241 NumerPDF

18
HOŁDA Aleksandra 1996-11-27 Z/0355/12

TAK

5000m K 240 NumerPDF 16:36.88/17

19
JERZY Mateusz 1995-03-29 Z/2159/11

TAK

Tyczka M 240 NumerPDF 5.35 5.41/17

20
JĘDRZEJCZYK Dominika 1999-08-11 Z/3998/15

TAK

(II) Trójskok K 248 NumerPDF 11.04 11.04/18

21
JÓ¬WICKA Małgorzata 2002-06-03 Z/2037/16

TAK

(II) W dal K 220 NumerPDF 5.42/17

22
KACPRZAK Mateusz 1992-06-15 Z/3356/11

TAK

Dysk M (2kg) 272 NumerPDF 50.87 51.60/17

23
KA¬MIERCZAK Joanna 1998-07-08 Z/0070/14

TAK

(II) Wzwyż K 243 NumerPDF 1.60/16

24
KĘDZIOR Paweł 1993-09-28 Z/0193/12

TAK

(II) 100m M 280 NumerPDF 11.13 11.13/18

25
KISZKA Tytus 2000-03-26 Z/3994/15

TAK

(II) 200m M 254 NumerPDF 23.31/17

26
KOLB Viktoria 1993-10-26 Z/0397/18

TAK

Kula K (4kg) 278 NumerPDF

27
KOŁECKA Agata 1996-07-06 Z/0350/13

TAK

1500m K 228 NumerPDF 4:46.15 4:46.15/18

28
KOWALUK Dariusz 1996-04-16 Z/1042/12

TAK

400m M 242 NumerPDF 46.40/17

29
KRAWCZYK Michał 1992-09-08 Z/4230/11

TAK

110m M 267 NumerPDF 14.80/16

30
LEMIESZEWSKA Marta 1997-12-10 Z/1428/13

TAK

(II) Dysk K (1kg) 247 NumerPDF 29.68 35.52/16

31
ŁEPKOWSKA Kinga 1997-04-30 Z/1012/13

TAK

Młot K (4kg) 250 NumerPDF 60.46 63.19/17

32
MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 Z/3997/15

TAK

(II) 200m M 299 NumerPDF 24.19 24.19/18

33
MARCINIEWICZ Mateusz 1998-06-27 Z/1583/14

TAK

(II) Tyczka M 279 NumerPDF 4.10/15

34
MISIEWICZ Michał 1995-12-31 Z/1267/11

TAK

(II) 1500m M 255 NumerPDF 4:04.38 3:59.68/17

35
MURASZEWSKA Dominika 1995-11-21 Z/2277/11

TAK

400m K 250 NumerPDF 52.88/17

36
PALUCH Justyna 1997-02-28 Z/1542/13

TAK

200m K 239 NumerPDF 25.81 25.05/15

37
PALUCH Paulina 1998-12-03 Z/0261/14

TAK

200m K 238 NumerPDF 25.60 25.60/18

38
RĘBI¦ Kinga 1995-08-15 Z/1971/11

TAK

(II) 100m K 230 NumerPDF 12.63 12.61/17

39
ROSIAK Sara 1997-05-11 Z/1085/13

TAK

Młot K (4kg) 244 NumerPDF 57.35 60.49/17

40
SARNA Angelika 1997-10-01 Z/0800/13

TAK

800m K 211 NumerPDF 2:05.66 2:04.38/17

41
SATUŁA Małgorzata 1997-11-13 Z/1583/13

TAK

(II) Wzwyż K 237 NumerPDF 1.56 1.56/18

42
SKOWYRSKA Agnieszka 1998-11-16 Z/3625/18

TAK

(II) 1500m K 288 NumerPDF

43
SŁOCKA Julia 2001-02-18 Z/3990/15

TAK

(II) W dal K 299 NumerPDF 5.39 5.39/18

44
STARUCH Nina 2001-03-03 Z/4824/15

TAK

Dysk K (1kg) 242 NumerPDF 43.50 43.95/17

45
SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 Z/1200/12

TAK

Trójskok M 258 NumerPDF 14.93 14.93/18

46
SUMIŃSKI Wojciech 1994-01-14 Z/3684/11

TAK

Oszczep M (800) 290 NumerPDF 69.17 69.17/18

47
SUWARA Wiktor 1996-07-24 Z/1075/12

TAK

400m M 299 NumerPDF 46.37/16

48
SZYMANEK Maja 2000-07-05 Z/3992/15

TAK

Tyczka K 250 NumerPDF 3.90 3.90/18

49
¦MIETANKA Justyna 1994-09-24 Z/2685/11

TAK

Tyczka K 233 NumerPDF 4.45 4.45/17

50
TOMALIK Damian 1993-12-27 Z/3292/11

TAK

Tyczka M 251 NumerPDF 4.80 4.80/18

51
TOPOLEWSKI Maciej 1995-04-28 Z/5021/15

TAK

(II) Oszczep M (800) 289 NumerPDF 61.31 61.31/18

52
WOJTALIK Oskar 1993-01-10 Z/2708/11

TAK

(II) 5000m M 263 NumerPDF 14:57.87/16

53
WYKA Weronika 1994-01-07 Z/0581/11

TAK

800m K 224 NumerPDF 2:05.36 2:03.75/17

54
WYSZCZELSKA Ewelina 1995-04-04 Z/0058/11

TAK

Trójskok K 251 NumerPDF 11.63 12.59/16

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MICHNIEWSKI Olgierd 2000-11-18 Z/5567/15

TAK

110m M 956 NumerPDF

2
SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 Z/5571/15

TAK

200m M 881 NumerPDF 25.84 25.25/16

3
TURSKI Krzysztof 2000-06-08 Z/2581/15

TAK

800m M 911 NumerPDF 1:52.10 1:52.10/18

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 123 ( 123 ) K-58 M-65
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 60 ( 60 ) K-35 M-25
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACH Joanna 1992-08-28 Z/3686/11

TAK

400m pł K 662 NumerPDF 59.86 57.12/15

2
BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 Z/0080/17

TAK

(II) 100m K 662 NumerPDF 13.08 13.08/18

3
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

(II) 800m M 672 NumerPDF 1:54.53 1:54.53/18

4
BODURKA Krzysztof 1990-03-13 Z/1355/12

TAK

(II) 10000m M 673 NumerPDF 31:47.01 31:47.01/18

5
BRONIATOWSKA Katarzyna 1990-02-22 Z/0090/11

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:08.79/14

6
BRZEZIŃSKI Maciej 1993-03-27 Z/0148/11

TAK

100m M 675 NumerPDF 10.67 10.58/14

7
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

(II) 400m M 671 NumerPDF 52.27 52.27/18

8
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

(II) 200m M 668 NumerPDF 22.74 22.74/18

9
CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 Z/0277/12

TAK

800m K 662 NumerPDF 2:11.95 2:08.13/17

10
CUBER Karolina 1997-05-20 Z/1061/13

TAK

(II) 400m K 666 NumerPDF 55.97 55.97/18

11
FIJAK Ewa 1995-08-17 Z/3538/18

TAK

(II) Wzwyż K 669 NumerPDF 1.55 1.60/10

12
GAWORSKA Aleksandra 1995-11-07 Z/0180/12

TAK

400m K 676 NumerPDF 52.74 52.45/17

13
GOLEC Paulina 1981-06-13 Z/1675/14

TAK

5000m K 673 NumerPDF 17:44.72/15

14
GÓRAK Paulina 1997-11-13 Z/0804/13

TAK

1500m K 664 NumerPDF 4:34.65 4:34.65/18

15
JACYNO Klaudia 2001-03-12 Z/1955/17

TAK

(II) 200m K 667 NumerPDF 28.84 28.84/18

16
JANIAK Jakub 1996-12-18 Z/5037/15

TAK

(II) 100m M 675 NumerPDF 11.21/17

17
JAROMIN Karolina 1997-07-09 Z/1199/13

TAK

(II) 800m K 663 NumerPDF 2:21.94 2:17.77/16

18
JURCZYK Mariusz 1996-01-10 Z/0179/12

TAK

400m pł M 671 NumerPDF 53.35 53.35/18

19
KACHANAVA Marharyta 1999-02-01 Z/0990/18

TAK

800m K 679 NumerPDF 2:08.58 2:08.58/18

20
KANTOR Amadeusz 2000-02-09 Z/1639/18

TAK

(II) W dal M 669 NumerPDF 6.69 6.69/18

21
KARA¦ Mariola 1996-12-04 Z/0698/12

TAK

400m K 672 NumerPDF 53.78 52.95/17

22
KONIOR Justyna 1995-11-23 Z/0842/11

TAK

Wzwyż K 676 NumerPDF 1.76 1.80/15

23
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13 Z/0385/15

TAK

(II) 1500m M 678 NumerPDF 3:57.55 3:57.55/18

24
KOZŁOWSKA Karolina 1997-01-09 Z/1449/13

TAK

100m K 670 NumerPDF 12.36 12.36/18

25
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

(II) 100m K 678 NumerPDF 13.04 12.97/17

26
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 Z/2407/15

TAK

(II) 800m K 680 NumerPDF 2:11.87 2:11.87/18

27
KUNC Grzegorz 1997-07-03 Z/0519/13

TAK

800m M 675 NumerPDF 1:51.45 1:49.41/17

28
LOREK Antonina 1995-02-11 Z/5209/15

TAK

(II) 20 km ch K U20 670 NumerPDF 1:49:58 1:49:58/18

29
MARMON Patryk 1997-02-22 Z/1189/14

TAK

800m M 680 NumerPDF 1:53.29 1:51.46/17

30
MENCFEL Marcin 1996-05-04 Z/0758/12

TAK

110m M 661 NumerPDF 14.77 14.43/17

31
MIREK Ewa 1997-04-21 Z/1361/13

TAK

Kula K (4kg) 671 NumerPDF 13.15 13.38/17

32
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.66 1.70/17

33
MITKA Piotr 1994-08-22 Z/2600/11

TAK

200m M 673 NumerPDF 21.10 21.10/18

34
MORDYL Jakub 1996-01-15 Z/0696/12

TAK

400m pł M 673 NumerPDF 51.11 51.11/18

35
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 660 NumerPDF 54.76 54.76/18

36
OSTROWSKA Justyna 1990-07-16 Z/1078/11

TAK

Trójskok K 678 NumerPDF 12.32 13.18/15

37
PIERCHAŁA Renata 1996-03-05 Z/0481/12

TAK

(II) Kula K (4kg) 665 NumerPDF 13.11 13.11/18

38
SACHA Filip 1996-06-25 Z/1284/12

TAK

Trójskok M 662 NumerPDF 15.01 15.07/15

39
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

(II) Wzwyż M 663 NumerPDF 1.78 1.91/17

40
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m pł K 678 NumerPDF 13.15 13.15/18

41
SKRABA Beata 1988-06-20 Z/1923/11

TAK

Oszczep K (600) 673 NumerPDF 42.32 43.80/16

42
STASIAK Anna 1999-03-16 Z/0725/15

TAK

(II) Trójskok K 680 NumerPDF 11.86 11.86/18

43
STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 Z/5984/15

TAK

(II) 400m M 675 NumerPDF

44
SUDER Magdalena 1996-03-13 Z/0943/13

TAK

(II) 400m K 671 NumerPDF 57.43 57.43/18

45
SYC Ewelina 1995-04-13 Z/2054/16

TAK

(II) 200m K 670 NumerPDF 26.49/17

46
SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 Z/0081/13

TAK

200m M 665 NumerPDF 22.42/17

47
SZUMIEC Michał 2001-02-09 Z/5971/15

TAK

(II) Trójskok M 675 NumerPDF 13.34 13.36/17

48
¦LIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 Z/1954/17

TAK

(II) 1500m M 663 NumerPDF 4:09.14 4:09.14/18

49
¦LUSARCZYK Aleksandra 1999-07-26 Z/4528/15

TAK

(II) W dal K 663 NumerPDF 5.47 5.47/18

50
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

(II) 100m pł K 675 NumerPDF 15.34 15.34/18

51
TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 Z/4794/15

TAK

(II) 100m pł K 660 NumerPDF 18.53/16

52
TRZOP Katarzyna 1988-04-23 Z/4751/11

TAK

100m K 312 NumerPDF 12.22 12.09/14

53
WASILEWSKI Artur 1996-09-08 Z/0090/13

TAK

100m M 676 NumerPDF 11.10 10.66/17

54
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

W dal K 677 NumerPDF 6.03/15

55
WÓJTOWICZ Magdalena 1995-10-31 Z/0576/17

TAK

200m K 660 NumerPDF 25.45 25.45/18

56
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

TAK

(II) 800m M 660 NumerPDF 2:03.80/17

57
ZIĘBA Szymon 1996-09-25 Z/1374/14

TAK

(II) 400m pł M 672 NumerPDF 52.96/17

58
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

(II) 200m M 678 NumerPDF 22.44/17

59
ŻAK Łukasz 1997-05-31 Z/1304/13

TAK

(II) 100m M 679 NumerPDF 11.27 10.98/17

60
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

Kula K (4kg) 669 NumerPDF 16.63 16.63/18

 
uksgimpel.org.pl
UKS Gimpel Nowy Targ Osobostarty: 20 ( 20 ) K-7 M-13
NrLicencji: 19/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDA Robert 1993-04-29 Z/3757/11

TAK

800m M 37 NumerPDF 1:55.36/16

2
BIGOS Marcin 2000-05-09 Z/1883/17

TAK

400m pł M 69 NumerPDF 62.47 62.47/18

3
CHOLEWA Paweł 1999-03-13 Z/1884/17

TAK

100m M 36 NumerPDF 12.37 12.18/17

4
CHOWANIEC Bartłomiej 1999-08-24 Z/1547/16

TAK

400m M 52 NumerPDF 52.87/16

5
DUDA Gabriel 1999-10-01 Z/2539/16

TAK

1500m M 70 NumerPDF 4:53.19 4:53.19/18

6
FLOREK Weronika 1999-04-24 Z/1549/16

TAK

Kula K (4kg) 49 NumerPDF 7.72 7.77/17

7
JEZIORCZAK Maciej 1999-02-07 Z/1792/16

TAK

800m M 65 NumerPDF

8
KNAPCZYK Bartłomiej 2001-05-20 Z/2687/18

TAK

100m M 81 NumerPDF 11.51 11.51/18

9
KNUTELSKI Błażej 2000-06-11 Z/1886/17

TAK

5000m M 72 NumerPDF 17:36.23/17

10
LIPKOWSKA Klaudia 2001-03-04 Z/1887/17

TAK

200m K 63 NumerPDF 28.62/17

11
ŁOPATA Małgorzata 1999-04-07 Z/1790/16

TAK

200m K 56 NumerPDF 29.86 29.09/16

12
ŁUKASZ Maria 2000-02-13 Z/1891/17

TAK

W dal K 49 NumerPDF 4.86 4.86/18

13
MACHAJ Dominik 2000-02-07 Z/0717/18

TAK

Trójskok M 71 NumerPDF 11.04 11.04/18

14
MACHAJ Kinga 2002-03-16 Z/1734/17

TAK

Oszczep K (600) 76 NumerPDF

15
MICHALIK Edyta 1995-12-07 Z/0195/14

TAK

1500m K 53 NumerPDF 5:32.39 5:20.13/13

16
NOWAK Oskar 1996-08-12 Z/0345/13

TAK

400m M 48 NumerPDF 53.30/14

17
RADUCKI Norbert 1998-05-30 Z/3282/15

TAK

Kula M (7.26kg) 47 NumerPDF 9.26/17

18
RYPEL Joanna 1999-04-12 Z/1548/16

TAK

400m pł K 58 NumerPDF 76.17/17

19
WALICZEK Szymon 2000-09-04 Z/1893/17

TAK

W dal M 57 NumerPDF 5.77 6.08/17

20
ZOŃ Jan 2000-08-13 Z/1894/17

TAK

5000m M 35 NumerPDF

 
www.wkswawel.pl
WKS Wawel Kraków Osobostarty: 43 ( 43 ) K-16 M-27
NrLicencji: 02/MA/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Z/2262/17

TAK

400m M 349 NumerPDF 56.15/17

2
BIAŁEK Joanna 2001-05-18 Z/2794/15

TAK

(II) 200m K 349 NumerPDF 27.95 27.95/18

3
BIJAK Julia 2003-02-04 Z/4670/17

TAK

(II) 200m K 111 NumerPDF

4
BINKIEWICZ Agnieszka 2004-07-28 Z/4672/17

TAK

(II) 100m K 350 NumerPDF 14.22/17

5
BŁAWUT Damian 2002-08-02 Z/0001/17

TAK

(II) 400m M 346 NumerPDF 60.20 60.20/18

6
BOGDAŃSKA Agata 2001-08-10 Z/3867/16

TAK

Dysk K (1kg) 349 NumerPDF 35.76 35.76/18

7
CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Z/3015/11

TAK

3000m prz.M 354 NumerPDF 9:22.12/17

8
CYGAN Michał 2001-07-18 Z/0220/17

TAK

(II) 100m M 351 NumerPDF 11.93 11.93/18

9
DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Z/5012/15

TAK

800m M 343 NumerPDF 1:55.58 1:55.58/18

10
DOBAJ Szymon 1995-09-19 Z/5219/11

TAK

800m M 346 NumerPDF 1:52.38 1:49.87/17

11
DOBOSZ Jakub 2001-05-30 Z/0034/16

TAK

(II) 400m M 349 NumerPDF 53.36 53.36/18

12
FAKA Angelika 1996-01-15 Z/1399/12

TAK

W dal K 344 NumerPDF 5.98/17

13
FIC Renata 2000-01-06 Z/3016/15

TAK

800m K 346 NumerPDF 2:20.88 2:20.52/17

14
FILIPEK Bartosz 2001-09-09 Z/2795/15

TAK

Trójskok M 349 NumerPDF

15
FORY¦ Maciej 2004-05-26 Z/4583/17

TAK

(II) 800m M 350 NumerPDF

16
GŁÓWCZYK Piotr 2001-05-01 Z/6457/15

TAK

Trójskok M 345 NumerPDF 13.87 13.87/18

17
GRYSIAK Wiktoria 2003-05-28 Z/0026/17

TAK

Oszczep K (600) 344 NumerPDF

18
HENKE Marek 2000-01-20 Z/1859/16

TAK

(II) 200m M 347 NumerPDF

19
JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 Z/3605/18

TAK

(II) 100m M 350 NumerPDF 11.99 11.99/18

20
KOPEĆ Maciej 2002-07-29 Z/0021/16

TAK

400m pł M 348 NumerPDF

21
KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Z/1674/14

TAK

1500m M 346 NumerPDF 3:47.07 3:47.07/18

22
KRÓL Magdalena 2000-11-21 Z/2801/15

TAK

(II) Dysk K (1kg) 352 NumerPDF 31.21 31.96/17

23
KUBAT Kacper 2001-06-08 Z/5834/15

TAK

Oszczep M (800) 345 NumerPDF 36.22/16

24
KWIATKOWSKA Marta 1990-03-26 Z/0347/11

TAK

Trójskok K 348 NumerPDF 12.20 13.17/16

25
MACHLOWSKI Bartosz 2004-02-06 Z/4589/17

TAK

(II) 200m M 342 NumerPDF

26
MARDUŁA Hubert 1999-04-01 Z/4741/17

TAK

100m M 343 NumerPDF 11.21/17

27
MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 Z/0636/14

TAK

400m pł K 343 NumerPDF 60.36/17

28
NIEDBAŁA Anna 1998-07-10 Z/1321/14

TAK

Kula K (4kg) 345 NumerPDF 16.12 16.49/17

29
PIETRZKO Jakub 2000-12-02 Z/2362/17

TAK

400m M 352 NumerPDF 51.49 51.49/18

30
POPARDOWSKA Zuzanna 2002-06-16 Z/2997/15

TAK

W dal K 343 NumerPDF 5.27 5.27/18

31
SIEKLIŃSKA Klaudia 1972-10-13 Z/1217/12

TAK

Dysk K (1kg) 347 NumerPDF 39.22 41.95/16

32
SOBCZYK Julia 2003-02-11 Z/0002/17

TAK

Wzwyż K 111 NumerPDF 1.68 1.68/18

33
STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 Z/1759/13

TAK

100m M 347 NumerPDF 10.97 10.69/14

34
SUŁOWSKI Łukasz 2001-09-01 Z/6458/15

TAK

200m M 351 NumerPDF 22.24 22.24/18

35
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

(II) Kula M (7.26kg) 346 NumerPDF

36
SZWEJKOWSKI Filip 2002-05-14 Z/2462/16

TAK

(II) 800m M 345 NumerPDF

37
TABOR Dominik 1995-04-24 Z/0830/11

TAK

3000m prz.M 342 NumerPDF 9:28.65/17

38
TRZCIONKOWSKI Jan 2002-01-23 Z/3518/17

TAK

(II) Oszczep M (800) 352 NumerPDF

39
WICHER Julia 2004-02-05 Z/4586/17

TAK

(II) 400m K 352 NumerPDF

40
WOJEWODA Bartosz 2001-11-15 Z/1843/17

TAK

(II) Trójskok M 345 NumerPDF 12.47 12.47/18

41
WO¬NIAK Jakub 1990-02-11 Z/4048/11

TAK

10000m M 344 NumerPDF 33:01.96 31:35.13/10

42
ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Z/1440/16

TAK

(II) 1500m M 348 NumerPDF 4:13.97 4:13.97/18

43
ZYCH Julia 2002-04-23 Z/2461/16

TAK

(II) W dal K 352 NumerPDF 4.53/16

 
OPOLSKIE Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
 
azs.po.opole.pl
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole Osobostarty: 29 ( 29 ) K-15 M-14
NrLicencji: 01/OP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 Z/4426/11

TAK

W dal M 78 NumerPDF 7.13 7.40/17

2
BIOŁY Anna 1999-08-12 Z/0845/15

TAK

Oszczep K (600) 22 NumerPDF 41.25 41.25/18

3
BRZOSKA Damian 1993-12-03 Z/3658/11

TAK

800m M 20 NumerPDF 1:56.89 1:55.12/17

4
BUCHERT Filip 1998-08-30 Z/0544/14

TAK

400m pł M 551 NumerPDF 57.37 56.32/17

5
CHOCHOROWSKI Jacek 1996-09-18 Z/1156/12

TAK

110m M 41 NumerPDF 14.73 14.73/18

6
DOLIŃSKA Alicja 2000-11-04 Z/2872/15

TAK

100m pł K 79 NumerPDF 14.86 14.86/18

7
GAŁAJ Joanna 1995-06-14 Z/0108/13

TAK

Dysk K (1kg) 85 NumerPDF 40.69 43.51/16

8
GAŁˇZKA Mariusz 1988-02-29 Z/3386/11

TAK

Kula M (7.26kg) 42 NumerPDF 17.01 17.01/14

9
JURCZYŃSKI Rafał 1997-05-26 Z/1090/14

TAK

400m M 33 NumerPDF 49.27 48.44/17

10
KLAG Karolina 1999-03-22 Z/4561/15

TAK

5000m K 57 NumerPDF

11
KOMAR Patryk 1991-01-21 Z/0453/11

TAK

Trójskok M 17 NumerPDF 15.38/16

12
KUPCZAK Aleksander 1997-02-06 Z/0984/13

TAK

400m pł M 69 NumerPDF 55.14 54.70/15

13
LACH Aleksandra 2000-09-12 Z/2655/15

TAK

Tyczka K 62 NumerPDF 3.00 3.00/18

14
MICHAŁOWICZ Krzysztof 1999-08-27 Z/1698/16

TAK

100m M 29 NumerPDF 10.88 10.88/18

15
OLCZYK Hubert 1995-02-10 Z/1465/12

TAK

200m M 16 NumerPDF 21.82/17

16
PANICZ Marcin 1999-03-25 Z/3181/15

TAK

Oszczep M (800) 76 NumerPDF 41.04 47.05/17

17
RANECKA Daria 1998-02-04 Z/0587/14

TAK

400m K 73 NumerPDF 64.48/15

18
SIEWRUK Agata 1998-05-21 Z/1051/14

TAK

Oszczep K (600) 38 NumerPDF 34.54 39.19/16

19
SIEWRUK Katarzyna 1995-12-03 Z/3654/11

TAK

100m pł K 77 NumerPDF 14.63 13.75/16

20
SOBCZAK Błażej 1996-01-29 Z/1662/12

TAK

400m M 35 NumerPDF 52.53 49.77/17

21
SOBEK Magdalena 1994-07-18 Z/4468/11

TAK

400m pł K 52 NumerPDF 59.33/17

22
STACH Iwona 1990-03-01 Z/3362/11

TAK

Dysk K (1kg) 84 NumerPDF 47.53/13

23
STOKŁOSA Nicola 1998-05-14 Z/2011/16

TAK

400m K 54 NumerPDF 60.64 60.64/18

24
STÓJ Bartłomiej 1996-05-15 Z/1657/12

TAK

Dysk M (2kg) 55 NumerPDF 57.75 64.64/16

25
TOMALA Dawid 1989-08-27 Z/2971/11

TAK

20 km ch M 33 NumerPDF 1:24:25 1:20:30/13

26
WAL Paulina 1991-06-18 Z/3660/11

TAK

Wzwyż K 83 NumerPDF 1.75 1.82/15

27
WESOŁOWSKA Mirela 1989-07-04 Z/3357/11

TAK

400m pł K 70 NumerPDF 59.85 58.20/16

28
WŁOCHOWICZ Dominika 1998-03-03 Z/0588/14

TAK

Wzwyż K 71 NumerPDF 1.72/16

29
ZAKLIŃSKA Anna 2000-06-24 Z/2747/18

TAK

Kula K (4kg) 1 NumerPDF 11.06 11.06/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 48 ( 48 ) K-26 M-22
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 48 ( 48 ) K-26 M-22
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONIAK Angelika 2000-05-29 Z/2760/15

TAK

(II) Oszczep K (600) 571 NumerPDF 45.08 45.08/18

2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

200m K 778 NumerPDF 24.79 24.60/17

3
BERNATOWICZ Anna 1997-10-02 Z/1436/13

TAK

Wzwyż K 778 NumerPDF 1.66 1.68/17

4
BERNATOWICZ Joanna 1996-10-22 Z/1445/12

TAK

Wzwyż K 779 NumerPDF 1.63 1.66/14

5
CHOJNOWSKI Bartosz 1997-03-17 Z/0307/14

TAK

W dal M 780 NumerPDF 7.30 7.34/16

6
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

(II) 1500m K 777 NumerPDF 4:34.63/17

7
CZYKIER Damian 1992-08-10 Z/3159/11

TAK

110m M 784 NumerPDF 13.60 13.28/17

8
DAKOWICZ Artur 1998-10-24 Z/1404/14

TAK

110m M 781 NumerPDF 14.88 14.83/17

9
GOLA Marlena 1998-06-08 Z/1209/14

TAK

200m K 783 NumerPDF 24.79 24.66/17

10
GOSK Anna 1990-03-31 Z/3112/11

TAK

5000m K 782 NumerPDF 18:02.09/10

11
GRYC Anna 1999-10-16 Z/3062/15

TAK

(II) 400m pł K 783 NumerPDF 61.91 61.91/18

12
JABŁOŃSKI Marcin 1994-09-29 Z/0917/11

TAK

(II) 200m M 782 NumerPDF 22.35 21.42/16

13
JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 Z/0796/11

TAK

(II) 800m M 781 NumerPDF 1:55.83 1:54.42/15

14