Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng rzutów
BOJANOWO, 1.05.2017
Osobostarty wszystkie: 144 ( 80 ) K-43 M-37
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 85 ( 43 ) K-22 M-22
 
azs.awf.wroc.pl
KS AZS AWF Wrocław Osobostarty: 10 ( 9 ) K-3 M-6
NrLicencji: 17/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZAK Rafał 1996-07-24 Z/0268/12

TAK

W dal M 773 NumerPDF 7.18/16

2
JOPEK Mateusz 1996-02-14 Z/0042/12

TAK

W dal M 777 NumerPDF 7.57/16

3
KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 Z/0432/13

TAK

W dal M 767 NumerPDF 6.78/16

4
KURDUN Anton 1996-08-18

W dal M 771 NumerPDF 6.82/16

5
MAZAN Sergiusz 1997-09-02 Z/0035/13

TAK

W dal M 778 NumerPDF 7.21/16

6
MYNTE Małgorzata 1996-01-13 Z/1162/12

TAK

W dal K 770 NumerPDF 5.37/16

7
MYNTE Małgorzata 1996-01-13 Z/1162/12

TAK

Kula K (4kg) 770 NumerPDF 8.87/16

8
VARANOVICH Pavel 1994-10-10

W dal M 779 NumerPDF 7.18/16

9
WŁODARSKA Izabela 1995-02-11 Z/1436/11

TAK

W dal K 774 NumerPDF 6.20/16

10
WRÓBEL Katarzyna 1994-04-27 Z/4260/11

TAK

W dal K 770 NumerPDF 6.10/16

 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 52 ( 20 ) K-9 M-12
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 34 NumerPDF 6.78/16

2
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 34 NumerPDF

3
BEDEŁEK Martyna 2001-05-13 Z/1623/16

TAK

W dal K 34 NumerPDF 4.48/16

4
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 41 NumerPDF 45.82 45.82/17

5
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Młot M U16 (5kg) 41 NumerPDF 33.29/16

6
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 41 NumerPDF 11.52 11.52/17

7
CZEPIEL Grzegorz 2002-03-22 Z/1624/16

TAK

Oszczep M U16 (600) 41 NumerPDF 37.88 37.88/17

8
DˇBAL Beata 1994-09-28 Z/0685/11

2016

Kula K (4kg) 49 NumerPDF 12.86/15

9
DˇBAL Beata 1994-09-28 Z/0685/11

2016

Dysk K (1kg) 49 NumerPDF 41.71/14

10
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 44 NumerPDF

11
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 44 NumerPDF

12
GÓRZAŃSKA Sophie 2003-05-03 Z/0244/17

TAK

W dal K 44 NumerPDF 3.30/15

13
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 38 NumerPDF 14.88 14.88/17

14
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 38 NumerPDF

15
JACKOWSKA Amelia 2003-12-05 Z/0245/17

TAK

W dal K 38 NumerPDF 4.25/16

16
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

W dal K 63 NumerPDF 5.04/16

17
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF

18
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 63 NumerPDF 28.02 29.40/16

19
JÓ¬WIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

2016

W dal M 26 NumerPDF 6.97/16

20
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

W dal M 34 NumerPDF 4.82/16

21
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 34 NumerPDF 36.40 36.40/17

22
KAMIŃSKI Krzysztof 2000-07-28 Z/2467/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 34 NumerPDF 10.38 10.38/17

23
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 43 NumerPDF 35.46 35.46/17

24
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 43 NumerPDF 11.69 11.69/17

25
KARABAN Jakub 2000-06-24 Z/2483/15

TAK

W dal M 43 NumerPDF 5.65/16

26
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 40 NumerPDF 33.06 33.06/17

27
KARASIEWICZ Maja 2002-09-28 Z/2167/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 40 NumerPDF 28.37 28.37/17

28
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

2016

Oszczep M (800) 51 NumerPDF 44.82/15

29
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

2016

Młot M (7.26kg) 51 NumerPDF 52.40/16

30
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 41.09 41.09/17

31
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 42 NumerPDF 14.32 14.57/16

32
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 1 NumerPDF 46.34 46.34/17

33
KRAWIEC Kamil 2001-12-09 Z/1622/16

TAK

W dal M 1 NumerPDF

34
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 47 NumerPDF 8.24/16

35
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF

36
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 47 NumerPDF 34.71/16

37
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 35 NumerPDF

38
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 35 NumerPDF

39
SANDAK Julia 2003-06-07 Z/0246/17

TAK

Oszczep K U18 (500) 35 NumerPDF

40
STEC Dominik 1999-01-01 Z/3196/15

TAK

Oszczep M (800) 50 NumerPDF 52.26 54.50/15

41
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 51 NumerPDF

42
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 51 NumerPDF 48.01/16

43
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 51 NumerPDF 9.94/16

44
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 49 NumerPDF 10.18 10.18/17

45
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Młot K U16 (3kg) 49 NumerPDF 24.27/16

46
TOMCZYK Wiktoria 2002-03-02 Z/1620/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 49 NumerPDF 28.46 28.46/17

47
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 41 NumerPDF 27.47 27.47/17

48
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 41 NumerPDF 9.15 9.15/17

49
WASILEWICZ Jan 2000-01-09 Z/5741/15

TAK

W dal M 41 NumerPDF

50
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

W dal M 33 NumerPDF 5.34/16

51
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 8.35/16

52
ZAZULA Michał 2003-10-23 Z/0240/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 33 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SS MKS Parasol Wrocław Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STRˇCZEK Weronika 1999-06-25 Z/0507/15

TAK

W dal K 29 NumerPDF 5.69/16

 
ukssprint.legnica.pl
UKS Sprint Legnica Osobostarty: 8 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 27/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KORONKIEWICZ Kinga 2002-12-22 Z/2419/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 717 NumerPDF 8.64/16

2
KORONKIEWICZ Kinga 2002-12-22 Z/2419/16

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 717 NumerPDF 28.61/16

3
KORONKIEWICZ Paula 2002-12-22 Z/2420/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 716 NumerPDF 21.26 21.26/17

4
PUCHALSKI Michał 2000-06-06

Oszczep M U18 (700) 127 NumerPDF 33.06/16

5
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 134 NumerPDF 32.13 32.13/17

6
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 134 NumerPDF

7
SAWA Filip 2003-11-06 Z/1619/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 134 NumerPDF 35.80 39.28/16

8
SŁOMKA Justyna 2000-07-16 Z/3668/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 222 NumerPDF 12.38 12.96/16

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS ¦l±sk Wrocław Osobostarty: 14 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

W dal K 44 NumerPDF 4.64/16

2
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 44 NumerPDF 7.70/16

3
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

W dal K 150 NumerPDF

4
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 150 NumerPDF

5
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 644 NumerPDF

6
PIETRUSZEWSKI Maciej 1999-02-11 Z/3249/15

TAK

Oszczep M (800) 644 NumerPDF 49.02 49.02/17

7
PODYMA Daria 1999-12-31 Z/0122/16

TAK

Młot K (4kg) 31 NumerPDF 34.88/16

8
ROLSKA Barbara 2001-11-06 Z/3308/15

TAK

W dal K 51 NumerPDF 4.79/16

9
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

W dal K 209 NumerPDF 4.45/15

10
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 209 NumerPDF

11
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 155 NumerPDF 7.98/16

12
WITKOWSKA Kinga 2001-01-04 Z/1122/15

TAK

W dal K 155 NumerPDF 5.14/16

13
WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 Z/4126/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF 13.50/16

14
WOLSZAKIEWICZ Krystian 2001-12-27 Z/4126/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF

 
LUBUSKIE Osobostarty: 7 ( 5 ) K-0 M-5
 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 6 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

Oszczep M U18 (700) 34 NumerPDF 52.15 52.15/17

2
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 22 NumerPDF 48.72/16

3
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 27 NumerPDF 61.24 62.83/16

4
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 27 NumerPDF 14.42 16.56/16

5
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 24 NumerPDF 45.88 45.88/17

6
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 24 NumerPDF

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JACH Sebastian 1996-10-08 Z/0904/12

TAK

Oszczep M (800) 519 NumerPDF 59.92 59.92/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.facebook.com/ks.polanik
KS Polanik Piotrków Trybunalski Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 32/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WITEK Marcelina 1995-06-02 Z/4493/11

TAK

Kula K (4kg) 171 NumerPDF 13.85/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Dysk K (1kg) 660 NumerPDF 52.10/13

2
NOWAK Monika 1995-07-11 Z/3865/11

TAK

Kula K (4kg) 660 NumerPDF 14.06/13

3
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

Kula K (4kg) 669 NumerPDF 16.38/13

4
ŻEBROWSKA Aldona 1991-01-11 Z/0364/11

TAK

Dysk K (1kg) 669 NumerPDF 45.43/14

 
POMORSKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 711 NumerPDF 10.51/14

2
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 711 NumerPDF 51.04/16

3
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF

4
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

W dal M 710 NumerPDF 5.04/14

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

Młot K (4kg) 188 NumerPDF

2
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

Kula K (4kg) 188 NumerPDF

 
¦WIĘTOKRZYSKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
 
www.kkl.org.pl
KKL Kielce Osobostarty: 6 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 03/SK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Dysk K (1kg) 621 NumerPDF 45.61/16

2
FURMANEK Katarzyna 1996-02-19 Z/1267/12

TAK

Młot K (4kg) 621 NumerPDF 63.14 67.11/16

3
WIJAS Wiktoria 2003-06-02 Z/0153/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 623 NumerPDF 30.30/16

4
WIJAS Wiktoria 2003-06-02 Z/0153/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 623 NumerPDF 46.80 46.80/17

5
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Młot K U16 (3kg) 619 NumerPDF 41.11 44.88/16

6
WRYK Aleksandra 2003-01-01 Z/0154/17

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 619 NumerPDF 25.63/16

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 26 ( 17 ) K-12 M-5
 
www.orkanwrzesnia.pl
LUKS Orkan Wrze¶nia Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 24/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAKUBOWSKA Pamela 1998-04-29 Z/2360/15

TAK

Młot K (4kg) 410 NumerPDF 50.18/16

2
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 421 NumerPDF

3
PRZYBYŁEK Łukasz 1999-07-27 Z/0383/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 421 NumerPDF

4
SZYPULIŃSKA Aleksandra 1999-01-14

Kula K (4kg) 412 NumerPDF

 
MUKS Kadet Rawicz Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 06/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Dysk K (1kg) 96 NumerPDF 35.51/13

2
KACZMAREK Marika 1996-04-25 Z/1130/12

TAK

Młot K (4kg) 96 NumerPDF 59.98 63.20/15

3
WYBIERAŁA Beata 2000-06-04 Z/1849/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 91 NumerPDF 51.91 51.91/17

 
www.szokbojanowo.pl
MUKS Szok Bojanowo Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 14/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUBIS Joanna 2003-04-04 Z/5695/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 45 NumerPDF 8.83/16

2
LISIECKI Damian 2001-06-11 Z/5694/15

2016

W dal M 42 NumerPDF 6.22/16

3
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 48 NumerPDF

4
MARCHEWKA Weronika 2000-06-22 Z/5698/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 48 NumerPDF 12.21/16

5
SOLAK Martyna 2003-01-23 Z/2098/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 23 NumerPDF

6
SOWIŃSKA Michalina 2002-04-11

Młot K U16 (3kg) 52 NumerPDF 23.38/16

7
SOWIŃSKA Michalina 2002-04-11

Kula K U16 (3kg) 52 NumerPDF 8.11/16 PK

8
¦WIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 Z/5696/15

TAK

W dal K 52 NumerPDF 4.98/16

 
www.poznan.azs.pl
O¦ AZS Poznań Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 07/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MALU¦KIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

Dysk K (1kg) 153 NumerPDF 41.07/12

2
MALU¦KIEWICZ Agnieszka 1989-03-18 Z/2107/11

TAK

Kula K (4kg) 153 NumerPDF 17.20/14

 
UKS 12 Kalisz Osobostarty: 9 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 20/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 188 NumerPDF 16.94/16

2
GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 Z/3653/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 188 NumerPDF

3
JĘDRUSIAK Łukasz 1996-08-12 Z/1158/13

TAK

Dysk M (2kg) 179 NumerPDF 49.44/16

4
MAŁECKA Anna 1986-04-10 Z/2292/16

2016

Kula K (4kg) 181 NumerPDF 11.56/16

5
MAŁECKA Anna 1986-04-10 Z/2292/16

2016

Dysk K (1kg) 181 NumerPDF 45.29/16

6
SIPKA Patryk 2000-04-22 Z/1311/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 186 NumerPDF 13.66/15

7
SIPKA Patryk 2000-04-22 Z/1311/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 186 NumerPDF 42.93/16

8
SMOLAREK Anna 2000-05-22 Z/0580/16

2016

Kula K U18 (3kg) 189 NumerPDF 9.43/16

9
SMOLAREK Anna 2000-05-22 Z/0580/16

2016

Dysk K (1kg) 189 NumerPDF 23.01/16

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 9 ( 5 ) K-1 M-4
 
PKS Gwardia Szczytno Osobostarty: 9 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 10/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

Kula M (7.26kg) 737 NumerPDF 21.17 21.17/17

2
BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 Z/0116/13

TAK

Dysk M (2kg) 737 NumerPDF 55.47/16

3
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

Kula M (7.26kg) 16 NumerPDF 18.47/15

4
ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 Z/4693/11

TAK

Dysk M (2kg) 16 NumerPDF 47.35/16

5
NASZKO Andrzej 1994-05-09 Z/5061/11

TAK

Dysk M (2kg) 160 NumerPDF 48.75/16

6
NASZKO Andrzej 1994-05-09 Z/5061/11

TAK

Kula M (7.26kg) 160 NumerPDF 18.17/16

7
REGIN Andrzej 1994-02-21 Z/4691/11

TAK

Kula M (7.26kg) 6 NumerPDF 18.64 19.31/16

8
REGIN Andrzej 1994-02-21 Z/4691/11

TAK

Dysk M (2kg) 6 NumerPDF 50.21/16

9
ZDYBAŁ Kamila 1994-03-18 Z/4495/11

TAK

Oszczep K (600) 160 NumerPDF 52.51/16