Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng otwarcia sezonu - Otwarte Mistrzostwa Sieradza U18/U20
SIERADZ, 06.05.2018
Osobostarty wszystkie: 67 ( 41 ) K-20 M-21
 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 64 ( 39 ) K-20 M-19
 
LUKS Strzałków Osobostarty: 18 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 31/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

100m M 89 NumerPDF 13.17/17

2
BRACKI Jakub 2003-03-16 Z/3046/17

TAK

W dal M 89 NumerPDF 5.38/17

3
DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

TAK

100m K 82 NumerPDF

4
DĄBROWSKA Dominika 2004-05-07 Z/0305/18

TAK

W dal K 82 NumerPDF 4.19/17

5
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

300m K 88 NumerPDF

6
DUDEK Katarzyna 2003-04-28 Z/3728/17

TAK

100m K 88 NumerPDF 14.00/17

7
JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 Z/3730/17

TAK

1000m K 80 NumerPDF 3:22.04/17

8
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

TAK

W dal K 88 NumerPDF

9
MIELCZAREK Wiktoria 2004-07-09 Z/2732/18

TAK

100m K 88 NumerPDF 14.48/17

10
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

W dal K 86 NumerPDF 4.40/17

11
RESEL Martyna 2003-06-02 Z/3729/17

TAK

100m K 86 NumerPDF 15.27/17

12
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

100m M 87 NumerPDF 10.97/17

13
STOLARSKI Jakub 2000-06-10 Z/5579/15

TAK

300m M 87 NumerPDF 37.54/15

14
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

300m K 80 NumerPDF 43.03/16

15
SZYLER Klaudia 2001-11-06 Z/3261/16

TAK

100m K 80 NumerPDF 13.45/16

16
WÓJCIK Martyna 2005-07-27 Z/0306/18

TAK

100m K 80 NumerPDF 15.14/17

17
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

100m K 84 NumerPDF

18
WÓJCIK Natalia 2004-08-28 Z/0304/18

TAK

300m K 84 NumerPDF

 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SUT Andrzej 1957-09-25 Z/1756/18

TAK

300m M 48 NumerPDF 45.89/17

2
SUT Andrzej 1957-09-25 Z/1756/18

TAK

100m M 48 NumerPDF 13.52/12

 
mluks-rawa.pl
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka Osobostarty: 4 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 14/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDZIŃSKI Maciej 2000-06-14 Z/1875/15

TAK

1000m M 44 NumerPDF 2:43.53/16

2
CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 Z/0729/16

TAK

1000m K 151 NumerPDF 3:05.46/15

3
GOS Kacper 2001-01-29 Z/1878/15

TAK

1000m M 33 NumerPDF 2:37.24/16

4
STAROŃ Szymon 2000-02-23 Z/1882/15

TAK

1000m M 35 NumerPDF

 
MULKS MOS Sieradz Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 04/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

100m M 218 NumerPDF 11.60/16

2
GAWRON Patryk 2001-03-04 Z/2333/16

TAK

300m M 218 NumerPDF

3
KOŁODZIEJCZYK Lidia 2000-06-23 Z/4999/15

TAK

300m K 203 NumerPDF 41.74/17

4
UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 Z/0033/18

TAK

1000m M 216 NumerPDF

 
UKS Dziesiątka Radomsko Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 06/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
LASOŃ Przemysław 1990-10-12 Z/2556/18

TAK

3000m M 146 NumerPDF

2
ŁACHMAN Weronika 2004-10-19 Z/2915/18

TAK

300m K 147 NumerPDF

3
ŁACHMAN Weronika 2004-10-19 Z/2915/18

TAK

100m K 147 NumerPDF

4
MATUSZCZAK Izabela 2000-01-02 Z/0173/17

TAK

1000m K 187 NumerPDF

5
WITASZCZYK Paulina 2000-05-30 Z/0297/15

TAK

1000m K 246 NumerPDF 3:29.72/15

 
UKS Dziewiątka Kutno Osobostarty: 19 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 22/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BLOCH Julia 2005-07-02 Z/0492/18

TAK

W dal K 801 NumerPDF

2
BLOCH Julia 2005-07-02 Z/0492/18

TAK

100m K 801 NumerPDF

3
GÓRECZNY Filip 2003-03-07 Z/0201/17

TAK

100m M 78 NumerPDF 13.09/17

4
JAROSIŃSKI Adrian 1999-02-16 Z/4690/15

TAK

Wzwyż M 82 NumerPDF 1.93/16

5
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

100m M 94 NumerPDF 13.01/17

6
KOŚCIELAK Kacper 2003-03-21 Z/0200/17

TAK

300m M 94 NumerPDF 52.19/15

7
KUCHARSKA Sandra 1999-09-22 Z/2621/17

TAK

Wzwyż K 804 NumerPDF 1.53/15

8
MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 Z/0196/17

TAK

100m K 73 NumerPDF 14.08/17

9
MAJCHRZAK Natalia 2003-04-16 Z/0196/17

TAK

300m K 73 NumerPDF

10
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

100m K 92 NumerPDF

11
MICHALSKA Wiktoria 2002-02-02 Z/0197/17

TAK

300m K 92 NumerPDF

12
RUSZKOWSKA Julia 2005-09-22 Z/0493/18

TAK

W dal K 802 NumerPDF

13
RUSZKOWSKA Julia 2005-09-22 Z/0493/18

TAK

100m K 802 NumerPDF

14
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

300m M 90 NumerPDF 40.54/17

15
SOBCZYK Krystian 2003-03-31 Z/0199/17

TAK

100m M 90 NumerPDF 11.98/17

16
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

100m M 809 NumerPDF 12.04/17

17
SZYMAŃSKI Cezary 2003-02-05 Z/0195/17

TAK

300m M 809 NumerPDF 38.49/17

18
URBAŃSKA Aleksandra 2005-03-05 Z/0491/18

TAK

100m K 803 NumerPDF 15.38/17

19
URBAŃSKA Aleksandra 2005-03-05 Z/0491/18

TAK

W dal K 803 NumerPDF

 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 12 ( 6 ) K-1 M-5
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

W dal M 162 NumerPDF 5.60/17

2
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

300m M 162 NumerPDF

3
KĘDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

100m M 162 NumerPDF 11.56/17

4
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

100m M 161 NumerPDF

5
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

300m M 161 NumerPDF

6
RYDZYDSKI Dawid 2001-01-01 Z/1885/18

TAK

300m M 170 NumerPDF

7
RYDZYDSKI Dawid 2001-01-01 Z/1885/18

TAK

100m M 170 NumerPDF

8
SAMULSKA Wiktoria 2000-04-11 Z/1886/18

TAK

Kula K (4kg) 179 NumerPDF

9
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

W dal M 171 NumerPDF 5.74/17

10
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

300m M 171 NumerPDF 37.00/17

11
SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 Z/3273/17

TAK

100m M 171 NumerPDF 12.18/17

12
WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 Z/3234/17

TAK

1000m M 170 NumerPDF 2:55.46/17

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
 
LKS Maraton Turek Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 19/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZELAN Hubert 2003-06-01 Z/2635/17

TAK

100m M 12 NumerPDF 11.68/17

2
LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02 Z/2390/17

TAK

300m M 16 NumerPDF

3
LAMPRYCHT Bartosz 2003-05-02 Z/2390/17

TAK

100m M 16 NumerPDF