Internetowe zgłoszenia do imprezy: MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO-POMORSKIEGO U-14, U-12, U-10
WŁOCŁAWEK, 27.05.2018
Osobostarty wszystkie: 628 ( 540 ) K-323 M-217
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 532 ( 483 ) K-285 M-193
 
bks.bydgoszcz.pl
BKS Bydgoszcz Osobostarty: 17 ( 17 ) K-11 M-6
NrLicencji: 01/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANTONOWICZ Natalia 2006-07-15

300m K U14 1 NumerPDF

2
BELT Aleksandra 2005-09-27 Z/6466/15

TAK

W dal strefa K U14 456 NumerPDF

3
BIEŃKOWSKA Julia 2007-02-17

W dal strefa K U12 1 NumerPDF

4
BUDZIAK Malwina 2008-06-03

40m K SP 2 NumerPDF

5
DUMA Martyna 2005-01-14 Z/0108/18

TAK

W dal strefa K U14 2 NumerPDF

6
KNYTER Maja 2005-01-16

300m K U14 2 NumerPDF

7
KRUSIK Sebastian 2007-03-08

40m M SP 2 NumerPDF

8
LISIECKA Agata 2007-05-28

W dal strefa K U12 3 NumerPDF

9
MATUSZYŃSKI Adrian 2007-02-22

300m M U12 3 NumerPDF

10
MAURA Sławeta 2005-02-28 Z/6465/15

TAK

60 m K U14 464 NumerPDF

11
NENCZAK Małgorzata 2005-01-01

300m K U14 5 NumerPDF

12
RABINEK Kinga 2007-07-11

40m K SP 2 NumerPDF

13
SMOLIŃSKI Mikołaj 2005-03-17

60m M U14 1 NumerPDF

14
TOPOLEWSKI Jan 2005-08-18 Z/0762/18

TAK

Wzwyż M U14 1 NumerPDF

15
ZBIELSKA Maja 2007-02-21

300m K U12 1 NumerPDF

16
ZIELIŃSKI Miłosz 2007-11-07

P.palantowa (80) M U12 5 NumerPDF

17
ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07

W dal strefa M U12 6 NumerPDF

 
BOSiR Barcin Osobostarty: 15 ( 15 ) K-12 M-3
NrLicencji: 29/KP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FORGIEL Zofia 2009-01-08 Z/3932/18

TAK

40m K SP 770 NumerPDF

2
GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 Z/3915/18

TAK

200m M U12 794 NumerPDF

3
JANKOWSKA Olga 2009-05-04 Z/3931/18

TAK

40m K SP 769 NumerPDF

4
JORDANOWSKA Natalia 2006-11-08 Z/3927/18

TAK

300m K U14 782 NumerPDF 48.94/17

5
KACZMAREK Mikołaj 2006-03-14 Z/3930/18

TAK

60m M U14 791 NumerPDF

6
KRYSIAK Julia 2006-04-23 Z/3928/18

TAK

W dal strefa K U14 779 NumerPDF

7
LEWANDOWSKA Olga 2008-06-26 Z/3926/18

TAK

40m K SP 767 NumerPDF

8
MACINA Julia 2006-04-07 Z/3925/18

TAK

W dal strefa K U14 783 NumerPDF

9
MIKOŁAJCZAK Maja 2008-11-22 Z/3935/18

TAK

40m K SP 772 NumerPDF

10
MORITZ Nicola 2006-04-10 Z/3924/18

TAK

W dal strefa K U14 784 NumerPDF 4.47/17

11
NABORCZYK Norbert 2006-09-19 Z/3923/18

TAK

W dal strefa M U14 796 NumerPDF 4.99/17

12
NOWICKA Kinga 2006-03-09 Z/3921/18

TAK

300m K U14 792 NumerPDF

13
POPIELARZ Agata 2005-02-19 Z/3920/18

TAK

300m K U14 774 NumerPDF

14
POPIELARZ Kinga 2009-02-12 Z/3919/18

TAK

200m K U12 1 NumerPDF

15
ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 Z/3917/18

TAK

40m K SP 775 NumerPDF

 
GKS Olimpia Grudziądz Osobostarty: 30 ( 30 ) K-22 M-8
NrLicencji: 12/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 Z/3885/18

TAK

300m M U14 701 NumerPDF

2
BORKOWSKA Anna 2007-01-01

40m K SP 627 NumerPDF

3
BORKOWSKI Mateusz 2006-06-01

300m M U14 396 NumerPDF

4
BOROWSKA Amelia 2010-06-01

40m K SP 39 NumerPDF

5
CZARNECKI Jakub 2006-06-01

Wzwyż M U14 66 NumerPDF

6
CZUBASZEK Cecylia 2008-01-09 Z/3883/18

TAK

200m K U12 792 NumerPDF

7
CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 Z/3882/18

TAK

600m K dz 503 NumerPDF

8
DUSZYŃSKA Patrycja 2005-04-01

W dal strefa K U14 34 NumerPDF

9
FESDORF Zofia 2005-01-01

60 m K U14 391 NumerPDF

10
GOLAU Wojciech 2005-01-01

1000m M SP 134 NumerPDF

11
KARNIA Ksawery 2007-03-15 Z/4607/17

TAK

40m M SP 218 NumerPDF

12
KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 Z/3887/18

TAK

Wzwyż K U14 702 NumerPDF 1.33/17

13
ŁUCZAK Nikola 2007-01-01

40m K SP 173 NumerPDF

14
MACIEJEWSKA Melania 2007-06-09

300m K U12 351 NumerPDF

15
MIKOŁAJCZAK Marika 2005-05-07

Wzwyż K U14 12 NumerPDF

16
MIKOŁAJCZAK Wiktoria 2007-08-21

W dal strefa K U12 4 NumerPDF

17
NAPIÓRKOWSKA Maja 2009-06-06

40m K SP 44 NumerPDF

18
SALA Malwina 2006-05-10 Z/3889/18

TAK

W dal strefa K U14 235 NumerPDF

19
SCHULTZ Martyna 2005-01-01

600m K dz 392 NumerPDF

20
SIEDLECKA Hanna 2005-01-01

300m K U14 892 NumerPDF 45.36/17

21
Skonieczna Rozalia 2005-01-01

W dal strefa K U14 22 NumerPDF

22
ŚWIDER Kinga 2006-08-08

W dal strefa K U14 6 NumerPDF

23
ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 Z/4601/17

TAK

W dal strefa K U14 704 NumerPDF

24
TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 Z/3888/18

TAK

1000m M SP 821 NumerPDF

25
WARECKA Jagoda 2007-09-01

W dal strefa K U12 66 NumerPDF

26
WARECKA Wiktoria 2007-08-01

W dal strefa K U12 77 NumerPDF

27
WIERZCHOWSKI Dawid 2007-07-01

W dal strefa M U12 34 NumerPDF

28
ZEHNER Iga 2007-01-01

40m K SP 171 NumerPDF

29
ŻURAWSKA Angelika 2007-03-09

300m K U12 193 NumerPDF

30
ŻURAWSKI Wiktor 2005-11-10 Z/3881/18

TAK

Wzwyż M U14 397 NumerPDF

 
LIUKS Kruszwica Osobostarty: 35 ( 26 ) K-13 M-13
NrLicencji: 13/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZUSTOWSKA Maria 2005-01-01

W dal strefa K U14 285 NumerPDF

2
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/0791/18

TAK

4x100m K 580 NumerPDF

3
DZIERŻAWSKA Daria 2006-11-07 Z/0791/18

TAK

W dal strefa K U14 580 NumerPDF

4
EJZENCHART Mateusz 2007-01-01

4x100m M 1 NumerPDF

5
EJZENCHART Mateusz 2007-01-01

40m M SP 1 NumerPDF

6
GRZEŚKOWIAK Nadia 2006-12-27 Z/0792/18

TAK

600m K dz 579 NumerPDF

7
JANUSZEK Antoni 2006-10-15

W dal strefa M U14 283 NumerPDF

8
KOSIAK Jakub 2006-05-26 Z/3890/18

TAK

4x100m M 589 NumerPDF

9
KOSIAK Jakub 2006-05-26 Z/3890/18

TAK

60m M U14 589 NumerPDF

10
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

4x100m K 537 NumerPDF

11
KOWALSKA Agnieszka 2005-12-28 Z/0793/18

TAK

300m K U14 537 NumerPDF

12
KOWALSKI Adam 2008-01-01

200m M U12 283 NumerPDF

13
KUJAWIŃSKA Patrycja 2008-09-16 Z/0794/18

TAK

40m K SP 576 NumerPDF

14
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/0796/18

TAK

4x100m K 577 NumerPDF

15
KUKUCZKA Aleksandra 2006-08-28 Z/0796/18

TAK

300m K U14 577 NumerPDF

16
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-01-01

4x100m K 320 NumerPDF

17
LEWANDOWSKA Oliwia 2005-01-01

60 m K U14 320 NumerPDF

18
LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 Z/3894/18

TAK

300m K U12 581 NumerPDF

19
MĄDRY Wiktor 2007-06-05

40m M SP 284 NumerPDF

20
PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 Z/3893/18

TAK

200m M U12 258 NumerPDF

21
PODRZYCKI Bartosz 2006-06-30

60m M U14 294 NumerPDF

22
ROCHUCKI Oskar 2006-07-13

300m M U14 288 NumerPDF

23
ROSA Konrad 2006-01-01

300m M U14 588 NumerPDF

24
RZEPKA Malwina 2006-10-22 Z/0797/18

TAK

60 m K U14 591 NumerPDF

25
SIKORSKI Kamil 2005-01-01

4x100m M 280 NumerPDF

26
SIKORSKI Kamil 2005-01-01

W dal strefa M U14 280 NumerPDF

27
SZATKOWSKA Aleksandra 2009-05-10

W dal strefa K U12 282 NumerPDF

28
SZATKOWSKI Kasjan 2007-03-18

300m M U12 282 NumerPDF

29
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

TAK

4x100m M 2 NumerPDF

30
SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 Z/3891/18

TAK

1000m M SP 2 NumerPDF

31
WARMUZ Kinga 2006-04-13 Z/0800/18

TAK

300m K U14 592 NumerPDF

32
WEKWEJT Dawid 2009-01-24 Z/3892/18

TAK

40m M SP 591 NumerPDF

33
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

4x100m K 594 NumerPDF

34
WYLANDOWSKA Marta 2005-11-15 Z/0802/18

TAK

80m pł K 594 NumerPDF

35
ZARĘBA Alicja 2007-03-26 Z/3895/18

TAK

300m K U12 599 NumerPDF

 
www.lksvectra.pl
LKS Vectra Włocławek Osobostarty: 117 ( 110 ) K-64 M-45
NrLicencji: 02/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMSKA Weronika 2010-10-02

200m K U12 100 NumerPDF

2
ADAMSKA Wiktoria 2010-10-02

W dal strefa K U12 100 NumerPDF

3
ANDRZEJCZAK Lena 2009-02-22

W dal strefa K U12 109 NumerPDF

4
ANDRZEJEWSKI Bartosz 2010-08-25

W dal strefa M U12 110 NumerPDF

5
BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 Z/0568/18

TAK

60m M U14 203 NumerPDF

6
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11

200m M U12 600 NumerPDF

7
BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11

4x100m M 600 NumerPDF

8
BALAWEJDER Zuzanna 2005-01-01

300m K U14 609 NumerPDF

9
BARTMAN Maja 2005-02-21 Z/3836/18

TAK

80m pł K 173 NumerPDF

10
BRZEZIŃSKA Maja 2006-02-03 Z/0577/18

TAK

300m K U14 113 NumerPDF

11
BUJALSKA Nina 2009-06-14 Z/0598/18

TAK

40m K SP 114 NumerPDF

12
BUJALSKI Marcel 2005-07-05 Z/0569/18

TAK

1000m M SP 115 NumerPDF

13
CHODULSKA Natalia 2009-01-01

200m K U12 100 NumerPDF

14
CIUPAK Marta 2008-03-07

40m K SP 100 NumerPDF

15
CZERWIŃSKI Bartosz 2008-01-01

40m M SP 100 NumerPDF

16
CZERWIŃSKI Oskar 2005-01-01

4x100m M 100 NumerPDF

17
CZERWIŃSKI Oskar 2005-01-01

60m M U14 100 NumerPDF

18
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

80m pł K 100 NumerPDF

19
CZŁAPIŃSKA Oliwia 2005-11-16 Z/0571/18

TAK

4x100m K 100 NumerPDF

20
DALASIŃSKA Kaja 2010-01-11

200m K U12 37 NumerPDF

21
DUCHEWICZ Kacper 2009-01-01

W dal strefa M U12 100 NumerPDF

22
FRĄTCZAK Gabriela 2011-04-16

P.palantowa (80) K U12 100 NumerPDF

23
FRĄTCZAK Wiktoria 2009-11-11

200m K U12 100 NumerPDF

24
GRANDA Kornelia 2007-09-18

W dal strefa K U12 88 NumerPDF

25
GRUDOWSKI Jakub 2008-07-31

P.palantowa (80) M U12 122 NumerPDF

26
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

300m K U14 125 NumerPDF 58.89/17

27
HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 Z/0342/18

TAK

4x100m K 125 NumerPDF

28
HAŚKIEWICZ Weronika 2008-03-16 Z/0343/18

TAK

200m K U12 126 NumerPDF

29
ISBRANDT Nela 2009-01-06

200m K U12 45 NumerPDF

30
IŻMANOWSKA Maja 2010-01-01

40m K SP 100 NumerPDF

31
JANKOWSKA Kamila 2007-01-02

300m K U12 325 NumerPDF

32
JANKOWSKI Maciej 2006-09-11

300m M U14 85 NumerPDF 55.60/17

33
JANKOWSKI Remigiusz 2005-06-29

300m M U14 132 NumerPDF

34
JASIŃSKI Sebastian 2005-07-16

1000m M SP 400 NumerPDF

35
KACZKOWSKA Wiktoria 2007-01-01 Z/0567/18

TAK

300m K U12 129 NumerPDF 56.56/17

36
KACZMARCZYK Kamil 2007-03-21

300m M U12 9 NumerPDF

37
KOBUS Borys 2009-01-01

W dal strefa M U12 100 NumerPDF

38
KOLANOWSKA Zuzanna 2009-02-25

200m K U12 100 NumerPDF

39
KOŁODZIEJSKA Agata 2009-08-28

200m K U12 13 NumerPDF

40
KOMECKI Kacper 2009-01-01

40m M SP 100 NumerPDF

41
KOSTRZAK Anna 2010-01-26

W dal strefa K U12 600 NumerPDF

42
KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 Z/0572/18

TAK

600m K dz 134 NumerPDF 1:58.61/17

43
KOWALSKI Piotr 2006-02-28 Z/0183/17

TAK

100m pł M U14 135 NumerPDF

44
KRAWCZUK Aleksander 2009-03-08

200m M U12 3 NumerPDF

45
KRZEMIŃSKA Emilia 2005-08-03

300m K U14 100 NumerPDF

46
KUCIŃSKI Marcin 2009-10-03

200m M U12 100 NumerPDF

47
LACH Agata 2009-07-31 Z/0595/18

TAK

W dal strefa K U12 170 NumerPDF

48
LEWANDOWSKA Anna 2010-05-10

W dal strefa K U12 137 NumerPDF

49
LEWANDOWSKI Kacper 2005-07-06

W dal strefa M U14 9 NumerPDF

50
LIJECKI Tomasz 2006-08-31 Z/0715/18

TAK

4x100m M 96 NumerPDF

51
LIS Michał 2007-11-27 Z/0573/18

TAK

300m M U12 932 NumerPDF

52
LIS Michał 2007-11-27 Z/0573/18

TAK

4x100m M 932 NumerPDF

53
LIS Mikołaj 2009-05-14 Z/0593/18

TAK

200m M U12 139 NumerPDF

54
LISOWSKA Daria 2007-04-30

300m K U12 600 NumerPDF

55
LISOWSKA Klaudia 2006-11-29

300m K U14 611 NumerPDF 57.00/17

56
ŁYZIŃSKI Aleksander 2011-11-28

W dal strefa M U12 141 NumerPDF

57
ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16

200m M U12 142 NumerPDF

58
MADAJSKI Jakub 2006-04-13 Z/0576/18

TAK

60m M U14 206 NumerPDF

59
MARKUSZEWSKA Oliwia 2006-11-04

300m K U14 200 NumerPDF

60
MATYSZCZAK Filip 2008-07-10

W dal strefa M U12 144 NumerPDF

61
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

W dal strefa K U14 977 NumerPDF 4.60/17

62
MICHALSKA Anastazja 2005-05-28 Z/0179/17

TAK

4x100m K 977 NumerPDF

63
MOLEWSKI Franciszek 2008-12-15

40m M SP 147 NumerPDF

64
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

600m K dz 148 NumerPDF

65
MORAWSKA Anna 2006-05-04 Z/0344/18

TAK

4x100m K 148 NumerPDF

66
MOSAKOWSKA Łucja 2010-12-18

W dal strefa K U12 100 NumerPDF

67
MOSAKOWSKI Tycjan 2009-07-11

W dal strefa M U12 100 NumerPDF

68
NIDECKA Natalia 2006-01-01

Wzwyż K U14 100 NumerPDF

69
OBRZAZGIEWICZ Iga 2008-05-28

W dal strefa K U12 153 NumerPDF

70
OGRODZIŃSKI Ludwik 2006-11-18

300m M U14 154 NumerPDF

71
ORLIŃSKI Tymoteusz 2007-01-01

40m M SP 100 NumerPDF

72
PAMFIL Kornelia 2010-09-23

200m K U12 100 NumerPDF

73
PASTERNAK Weronika 2005-09-30 Z/0345/18

TAK

600m K dz 158 NumerPDF 2:07.88/17

74
PIASECKI Filip 2009-07-25

200m M U12 159 NumerPDF

75
PIĄTKOWSKA Sara 2006-02-21

600m K dz 479 NumerPDF

76
PIETRZAK Michał 2005-02-10

1000m M SP 400 NumerPDF

77
PIOTROWSKA Julia 2011-04-08

40m K SP 100 NumerPDF

78
PIOTROWSKI Wiktor 2008-10-29

W dal strefa M U12 600 NumerPDF

79
PRZYBYŁA Kacper 2011-01-25

W dal strefa M U12 100 NumerPDF

80
RAFALSKA Gabriela 2009-02-19

200m K U12 160 NumerPDF

81
RUTKOWSKA Agata 2005-03-01

600m K dz 19 NumerPDF

82
SĄDOWSKI Igor 2005-03-19

Kula M (3kg) SP 7 NumerPDF

83
SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 Z/0574/18

TAK

300m M U12 164 NumerPDF 56.49/17

84
SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 Z/0579/18

TAK

200m K U12 167 NumerPDF

85
SŁUPSKA Otylia 2006-07-19

60 m K U14 5 NumerPDF

86
SPRYSZYŃSKI Maciej 2006-05-25 Z/0182/17

TAK

Kula M (3kg) SP 918 NumerPDF

87
STĘPIŃSKI Adam 2007-05-02 Z/0596/18

TAK

300m M U12 169 NumerPDF

88
SUMIŃSKI Franciszek 2008-12-16

40m M SP 170 NumerPDF

89
SZCZEPAŃSKA Natalia 2005-06-29 Z/3837/18

TAK

600m K dz 176 NumerPDF

90
SZMYT Marcel 2009-01-01

200m M U12 200 NumerPDF

91
SZTENDEREWICZ Kornelia 2005-05-20 Z/0575/18

TAK

600m K dz 173 NumerPDF

92
SZYMBARA Natalia 2008-01-07

200m K U12 174 NumerPDF

93
ŚMIEGOCKI Franciszek 2009-04-10

W dal strefa M U12 100 NumerPDF

94
ŚWIDER Amelia 2008-01-01

200m K U12 100 NumerPDF

95
TEPER Lena 2004-04-18 Z/0116/18

TAK

3 km ch K U16 56 NumerPDF

96
TRZCINSKI Igor 2005-08-27

300m M U14 334 NumerPDF

97
TRZCIŃSKI Wiktor 2007-10-03

300m M U12 176 NumerPDF

98
WIERZBICKA Kinga 2005-08-14

300m K U14 100 NumerPDF

99
WIERZBICKA Maja 2008-11-28

200m K U12 181 NumerPDF

100
WIERZBICKA Maja 2008-11-21

200m K U12 600 NumerPDF

101
WIERZBICKA Zofia 2007-05-15

300m K U12 182 NumerPDF

102
WISZNIOWSKA Weronika 2010-06-15

200m K U12 100 NumerPDF

103
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Joanna 2006-10-03

600m K dz 185 NumerPDF

104
WOJCIECHOWSKA-LAMSALLAK Maria 2010-04-03

200m K U12 144 NumerPDF

105
WOJTCZAK Paulina 2005-05-20

80m pł K 187 NumerPDF

106
WOŁK-WOŁKOW Bartłomiej 2007-02-26

300m M U12 12 NumerPDF 51.92/17

107
WOŹNIAK Maja 2007-10-25

300m K U12 493 NumerPDF

108
ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 Z/3838/18

TAK

3 km ch K U16 198 NumerPDF

109
ZAROŚLIŃSKA Martyna 2005-01-01

80m pł K 400 NumerPDF

110
ZASADA Marta 2004-09-21 Z/4710/17

TAK

3 km ch K U16 924 NumerPDF

111
ZASADA Wiktor 2006-01-01

1000m M SP 100 NumerPDF

112
ZAWADZKA Agata 2005-11-14

600m K dz 200 NumerPDF

113
ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 Z/0346/18

TAK

300m M U14 192 NumerPDF

114
ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 Z/0347/18

TAK

300m K U14 193 NumerPDF

115
ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13

200m K U12 194 NumerPDF

116
ZYCH Julia 2008-01-08

200m K U12 444 NumerPDF

117
ŻAKOWIECKA Vanessa 2005-10-23 Z/0714/18

TAK

W dal strefa K U14 911 NumerPDF

 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 52 ( 52 ) K-31 M-20
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AUGUSTYN Piotr 2006-10-25 Z/0540/18

TAK

Kula M (3kg) SP 867 NumerPDF

2
BELICA Gracjan 2006-05-22 Z/3812/18

TAK

60m M U14 860 NumerPDF

3
CHABERSKI Filip 2009-08-29

200m M U12 857 NumerPDF

4
GAJEWSKA Olga 2007-02-15

W dal strefa K U12 860 NumerPDF

5
GAJEWSKA Zofia 2006-01-01

60 m K U14 861 NumerPDF

6
GRZECHOWIAK Lena 2007-03-12 Z/0555/18

TAK

40m K SP 884 NumerPDF

7
GRZESZCZAK Martyna 2009-09-17

200m K U12 860 NumerPDF

8
HANDZLIK Oliwia 2007-07-08 Z/0535/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 860 NumerPDF

9
IGNASIAK Hanna 2010-12-04

40m K SP 862 NumerPDF

10
JANKOWSKA Iga 2006-12-06 Z/0534/18

TAK

Wzwyż K U14 852 NumerPDF

11
JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 Z/0533/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 865 NumerPDF

12
JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26

W dal strefa M U12 888 NumerPDF

13
JASSEL Lena 2008-09-17

40m K SP 860 NumerPDF

14
JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28

W dal strefa K U12 873 NumerPDF

15
KACZYŃSKA Amelia 2007-02-27 Z/0554/18

TAK

W dal strefa K U12 885 NumerPDF

16
KLECZEWSKA Patrycja 2008-01-15

200m K U12 860 NumerPDF

17
KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11

Kula K U14 (2kg) 877 NumerPDF

18
KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 Z/0120/18

TAK

1000m M SP 851 NumerPDF 3:10.53/17

19
KOŃCZAL Hubert 2008-06-19 Z/0545/18

TAK

P.palantowa (80) M U12 860 NumerPDF

20
KOWALCZYK Kacper 2008-12-05

40m M SP 857 NumerPDF

21
KOWALSKA Julia 2005-01-01

60 m K U14 887 NumerPDF

22
KOWALSKA Wiktoria 2005-01-01

60 m K U14 885 NumerPDF 8.91/16

23
KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 Z/0538/18

TAK

200m K U12 863 NumerPDF

24
KOWALSKI Jakub 2008-01-01

40m M SP 858 NumerPDF

25
KRÓL Maksymilian 2007-07-15 Z/0552/18

TAK

300m M U12 884 NumerPDF

26
KUBACKA Nina 2006-09-14

W dal strefa K U14 887 NumerPDF

27
KUNICKA Weronika 2007-05-29 Z/1198/18

TAK

300m K U12 862 NumerPDF 47.07/17

28
LEŚNIEWSKA Maja 2008-09-08

200m K U12 860 NumerPDF

29
LEWANDOWSKI Marcel 2007-02-08

300m M U12 865 NumerPDF

30
LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 Z/1328/16

TAK

1000m M SP 881 NumerPDF 3:16.38/17

31
MALIK Anna 2008-09-18 Z/0561/18

TAK

200m K U12 882 NumerPDF

32
MIELCAREK Patryk 2005-05-10 Z/3813/18

TAK

100m pł M U14 861 NumerPDF

33
MIKOŁAJCZAK Tomasz 2009-02-14

200m M U12 860 NumerPDF

34
MUZOLF Agata 2007-12-12

300m K U12 863 NumerPDF

35
NOWAK Amelia 2007-06-07

W dal strefa K U12 864 NumerPDF

36
OBRUSZKIEWICZ Emilian 2007-09-15

W dal strefa M U12 860 NumerPDF

37
POLASZEWSKI Konrad 2006-08-16

1000m M SP 858 NumerPDF

38
RADAJEWSKA Iga 2006-02-02 Z/0556/18

TAK

300m K U14 886 NumerPDF

39
RADAJEWSKI Dawid 2008-05-20

W dal strefa M U12 865 NumerPDF

40
RYBARCZYK Wiktoria 2007-02-15

W dal strefa K U12 869 NumerPDF

41
SIEWKOWSKA Iga 2006-06-15

300m K U14 889 NumerPDF 57.53/17

42
SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 Z/0121/18

TAK

40m K SP 862 NumerPDF

43
STRZELEWICZ Nikola 2005-02-28

60 m K U14 854 NumerPDF

44
SZCZEPANIAK Mikołaj 2009-04-14

200m M U12 860 NumerPDF

45
SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 Z/0122/18

TAK

Wzwyż K U14 861 NumerPDF

46
SZCZEŚNIAK Julia 2006-08-15

Wzwyż K U14 865 NumerPDF

47
SZTUBIŃSKA Marta 2005-07-02

W dal strefa K U14 885 NumerPDF

48
WALERCZYK Amelia 2006-10-19 Z/0558/18

TAK

600m K dz 887 NumerPDF

49
WEŁNIAK Zofia 2009-02-10

W dal strefa K U12 860 NumerPDF

50
WIERZEWSKI Antoni 2007-08-28

P.palantowa (80) M U12 874 NumerPDF

51
WIERZEWSKI Wojciech 2010-01-23

40m M SP 860 NumerPDF

52
ZIEMNIAK Antoni 2006-01-01

300m M U14 887 NumerPDF

 
MKL Toruń Osobostarty: 61 ( 53 ) K-32 M-21
NrLicencji: 05/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄK Julia 2005-03-06 Z/0763/18

TAK

300m K U14 13 NumerPDF 48.98/17

2
BĄK Wiktor 2009-03-11

200m M U12 39 NumerPDF

3
BEDNAREK Adriana 2006-07-15

60 m K U14 42 NumerPDF

4
BEDNAREK Alicja 2005-05-18

60 m K U14 41 NumerPDF

5
BRZOZA Aleksandra 2007-01-10

300m K U12 10 NumerPDF

6
CHUCHRA Mateusz 2010-01-01

200m M U12 18 NumerPDF

7
DOKSA Maja 2005-04-03 Z/2304/18

TAK

60 m K U14 44 NumerPDF

8
GÓRSKI Kacper 2008-01-03

200m M U12 2 NumerPDF

9
GÓRSKI Kacper 2008-01-03

4x100m M 2 NumerPDF

10
GRABEK Iwo 2008-08-14 Z/0584/18

TAK

W dal strefa M U12 21 NumerPDF

11
JABŁOŃSKA Maja 2006-06-12

600m K dz 36 NumerPDF

12
JACKOWIAK Antonina 2005-04-01

600m K dz 16 NumerPDF 1:53.41 1:53.41/18

13
JAROSIŃSKA Wiktoria 2007-02-03

W dal strefa K U12 6 NumerPDF

14
KACPRZAK Szymon 2006-12-02

300m M U14 38 NumerPDF

15
KALBARCZYK Julia 2007-05-31

300m K U12 9 NumerPDF

16
KAMIŃSKA Kinga 2007-07-27

40m K SP 24 NumerPDF

17
KRAWCZYK Maja 2006-08-13 Z/2924/16

2016

60 m K U14 35 NumerPDF

18
KUBACKA Julia 2008-02-10

200m K U12 12 NumerPDF

19
LEWANDOWSKA Majka 2008-03-20

W dal strefa K U12 11 NumerPDF

20
LEWANDOWSKI Miłosz 2007-07-16

P.palantowa (80) M U12 5 NumerPDF

21
ŁABIAK Damian 2007-09-12

40m M SP 1 NumerPDF

22
ŁABIAK Damian 2007-09-12

4x100m M 1 NumerPDF

23
ŁAKOMSKA Olga 2005-10-05

60 m K U14 45 NumerPDF

24
ŁOPUSZYŃSKI Szymon 2006-09-15

4x100m M 28 NumerPDF

25
ŁOPUSZYŃSKI Szymon 2006-09-15

300m M U14 28 NumerPDF

26
MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 Z/2920/16

2016

300m K U12 20 NumerPDF

27
MAŁECKA Liliana 2005-03-24

W dal strefa K U14 46 NumerPDF

28
MELERSKA Lidia 2007-02-24

W dal strefa K U12 7 NumerPDF

29
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

4x100m M 47 NumerPDF

30
MINKLEJ Adrian 2005-03-04 Z/0697/18

TAK

60m M U14 47 NumerPDF

31
NADOLNA Amelia 2007-05-25

40m K SP 8 NumerPDF

32
NADOLNA Amelia 2007-05-25

4x100m K 8 NumerPDF

33
ORŁOWSKA Jagoda 2007-01-01

4x100m K 29 NumerPDF

34
ORŁOWSKA Jagoda 2007-01-01

40m K SP 29 NumerPDF

35
PIECUŃ Julia 2007-01-01

W dal strefa K U12 37 NumerPDF

36
POKORNIECKI Łukasz 2006-05-22

60m M U14 22 NumerPDF

37
POLIOT Bartłomiej 2006-05-05

300m M U14 26 NumerPDF

38
POLIOT Grzegorz 2008-05-11

200m M U12 27 NumerPDF

39
RATKIEWICZ Julia 2006-07-05

W dal strefa K U14 25 NumerPDF

40
REIWER Martyna 2005-07-23 Z/0695/18

TAK

300m K U14 33 NumerPDF 49.63 49.63/18

41
REIWER Oskar 2009-07-27

W dal strefa M U12 34 NumerPDF

42
RUTKOWSKA Agata 2007-08-11

300m K U12 50 NumerPDF

43
SADOWSKA Hanna 2007-09-18

300m K U12 19 NumerPDF

44
SCHMIDT Tymoteusz 2008-03-14

40m M SP 49 NumerPDF

45
SCHMIDT Wiktoria 2005-01-01

W dal strefa K U14 48 NumerPDF

46
SIELCZAK Szymon 2007-07-30

300m M U12 4 NumerPDF

47
SKOMRA Krzysztof 2007-03-12

300m M U12 111 NumerPDF

48
SŁUPCZEWSKA Zuzanna 2008-01-28

40m K SP 4 NumerPDF

49
SZEWCZYK Nadia 2005-01-27

600m K dz 32 NumerPDF

50
TROKOWSKI Bartosz 2007-04-12

300m M U12 2 NumerPDF

51
WALKOWIAK Kacper 2005-10-16

W dal strefa M U14 43 NumerPDF

52
WAROT Jakub 2006-09-25

300m M U14 23 NumerPDF

53
WIŚNIEWSKA Marika 2005-01-01

300m K U14 14 NumerPDF 46.71/17

54
ZABIELSKA Barbara 2007-10-14

300m K U12 40 NumerPDF

55
ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28

300m K U14 15 NumerPDF

56
ZIÓŁKOWSKA Maria 2007-02-14

40m K SP 30 NumerPDF

57
ZIÓŁKOWSKA Maria 2007-02-14

4x100m K 30 NumerPDF

58
ZIÓŁKOWSKA Weronika 2008-01-01

40m K SP 31 NumerPDF

59
ZIÓŁKOWSKA Weronika 2008-01-01

4x100m K 31 NumerPDF

60
ŻURAWSKI Kacper 2007-01-04

300m M U12 3 NumerPDF

61
ŻYWICA Krystian 2007-01-01

300m M U12 17 NumerPDF

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwiślanin Chełmno Osobostarty: 57 ( 52 ) K-28 M-23
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANACKI Łukasz 2007-01-19

300m M U12 946 NumerPDF

2
BEDNARZ Otylia 2008-01-09

200m K U12 930 NumerPDF

3
BESZCZYŃSKA Jagoda 2006-08-01

Kula K U14 (2kg) 351 NumerPDF

4
CICHOWLAS Jakub 2005-06-07

1000m M SP 966 NumerPDF

5
CICHOWLAS Karol 2006-01-01

1000m M SP 940 NumerPDF

6
DULNIKOWSKA Roksana 2008-05-10

200m K U12 951 NumerPDF

7
FLIS Hubert 2007-04-05

40m M SP 969 NumerPDF

8
GALCZAK Szymon 2005-12-19

Wzwyż M U14 963 NumerPDF

9
GŁÓWCZYŃSKA Natalia 2005-05-03

Wzwyż K U14 970 NumerPDF

10
JANIA Rafał 2008-05-18

P.palantowa (80) M U12 954 NumerPDF

11
JASKULSKI Denis 2005-04-10

W dal strefa M U14 958 NumerPDF

12
JEZIORNY Hubert 2005-10-22

1000m M SP 939 NumerPDF

13
JEZIORSKI Filip 2007-07-15

300m M U12 959 NumerPDF

14
KAŃSKA Wiktoria 2007-08-17 Z/0585/18

TAK

40m K SP 964 NumerPDF

15
KARULSKA Lena 2006-03-27 Z/0586/18

TAK

W dal strefa K U14 935 NumerPDF

16
KOŁODKO Zuzanna 2007-01-01

40m K SP 951 NumerPDF

17
KOPCZYŃSKA Marta 2008-01-01

40m K SP 941 NumerPDF

18
KOTOWICZ Marta 2005-04-02 Z/0134/18

TAK

300m K U14 931 NumerPDF

19
KRUCZEK Oliwer 2006-01-19

Wzwyż M U14 969 NumerPDF

20
KRUCZEK Oliwer 2006-05-13

Wzwyż M U14 961 NumerPDF

21
KURZEJA Mateusz 2005-01-01

1000m M SP 961 NumerPDF

22
LANGOWSKI Hubert 2008-02-16

40m M SP 944 NumerPDF

23
LATAŃSKI Kajetan 2003-08-20 Z/1037/17

TAK

5 km ch M U16 952 NumerPDF 28:12 28:12/18

24
LATUSZEK Oliwia 2005-05-02

600m K dz 936 NumerPDF

25
ŁÓJ Martyna 2005-05-18

Kula K U14 (2kg) 933 NumerPDF

26
ŁÓJ Tymi=oteusz 2007-12-11

40m M SP 944 NumerPDF

27
ŁUCZAK Łukasz 2005-11-03

1000m M SP 967 NumerPDF

28
MAŁECKA Kamila 2005-10-10

60 m K U14 939 NumerPDF

29
MAŁKOWSKA Julia 2005-08-20 Z/2276/18

TAK

600m K dz 964 NumerPDF

30
MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-10-12

P.palantowa (80) M U12 966 NumerPDF

31
MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 Z/0136/18

TAK

3 km ch K U16 952 NumerPDF 20:54 20:54/18

32
PILECKA Maja 2005-08-02 Z/0591/18

TAK

4x100m K 960 NumerPDF

33
PILECKA Maja 2005-08-02 Z/0591/18

TAK

600m K dz 960 NumerPDF

34
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

4x100m K 943 NumerPDF

35
PŁATEK Weronika 2005-06-15 Z/0351/18

TAK

600m K dz 943 NumerPDF 1:44.72 1:44.72/18

36
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

4x100m K 933 NumerPDF

37
PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 Z/0131/18

TAK

60 m K U14 933 NumerPDF

38
RADOMSKA Karolina 2005-05-08 Z/0137/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 947 NumerPDF

39
RICHERT Damian 2008-03-25

W dal strefa M U12 931 NumerPDF

40
RUTKOWSKI Jacek 2007-03-30

300m M U12 963 NumerPDF

41
SKOCZKOWSKA Weronika 2007-01-01

P.palantowa (80) K U12 946 NumerPDF

42
SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13

W dal strefa M U12 940 NumerPDF

43
SMYKOWSKA Weronika 2005-10-22

Kula K U14 (2kg) 966 NumerPDF

44
SOŁTYS Jakub 2005-05-10 Z/2274/18

TAK

Kula M (3kg) SP 940 NumerPDF

45
STĘPIEŃ Filip 2007-11-09

P.palantowa (80) M U12 942 NumerPDF

46
SULIMA Martyna 2004-04-15 Z/0139/18

TAK

3 km ch K U16 932 NumerPDF

47
SZPANKIEWICZ Bartosz 2007-02-25

300m M U12 939 NumerPDF

48
SZULC Kalina 2005-09-30 Z/0587/18

TAK

Wzwyż K U14 964 NumerPDF 1.40 1.40/18

49
SZYMBORSKA Klara 2010-01-01

200m K U12 963 NumerPDF

50
TOMASZEWSKI Jakub 2009-03-24 Z/0589/18

TAK

200m M U12 960 NumerPDF

51
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

80m pł K 941 NumerPDF 14.18/17

52
URBANSKA Karolina 2005-02-07 Z/0353/18

TAK

4x100m K 941 NumerPDF

53
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

4x100m K 931 NumerPDF

54
WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 Z/0352/18

TAK

Wzwyż K U14 931 NumerPDF 1.35 1.35/18

55
WITKOWSKA Kalina 2006-01-01

60 m K U14 965 NumerPDF

56
ZALEWSKA Aleksandra 2007-06-01

300m K U12 955 NumerPDF

57
ZIELIŃSKA Katarzyna 2005-11-23

Kula K U14 (2kg) 940 NumerPDF

 
MUKL Brodnica Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CELLMER Karolina 2006-11-04 Z/4042/18

TAK

300m K U14 56 NumerPDF

2
CIŻYŃSKA Paulina 2006-01-26 Z/4043/18

TAK

300m K U14 332 NumerPDF

3
PESTA Natalia 2006-08-12 Z/4044/18

TAK

300m K U14 316 NumerPDF

 
UKB Szubin Osobostarty: 27 ( 19 ) K-11 M-8
NrLicencji: 11/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMOWSKI Jakub 2006-08-15

60m M U14 304 NumerPDF

2
ADAMOWSKI Jakub 2006-08-15

4x100m M 304 NumerPDF

3
BUJEWKA Tatiana 2007-01-01

W dal strefa K U12 302 NumerPDF

4
BUJEWKA Tatiana 2007-01-01

4x100m K 302 NumerPDF

5
JECHNA Oliwia 2008-02-27 Z/0231/17

TAK

200m K U12 355 NumerPDF

6
JÓZEFIAK Marta 2008-12-08 Z/2631/18

TAK

200m K U12 336 NumerPDF

7
KLISZEWSKI Patryk 2006-05-22

60m M U14 305 NumerPDF

8
KLISZEWSKI Patryk 2006-05-22

4x100m M 305 NumerPDF

9
KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 Z/0945/18

TAK

1000m M SP 364 NumerPDF

10
KORNASZEWSKA Klaudia 2007-01-01

W dal strefa K U12 301 NumerPDF

11
KRZYWDZIŃSKA Zofia 2009-01-02

W dal strefa K U12 300 NumerPDF

12
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

300m M U14 336 NumerPDF 46.82/18

13
KURKIEWICZ Jakub 2005-04-17 Z/1125/16

TAK

4x100m M 336 NumerPDF

14
LUBAWY Krzysztof 2007-01-01

40m M SP 303 NumerPDF

15
LUBAWY Krzysztof 2007-01-01

4x100m M 303 NumerPDF

16
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

TAK

W dal strefa M U14 361 NumerPDF

17
MIERZWIŃSKI Ksawery 2005-11-23 Z/1130/16

TAK

4x100m M 361 NumerPDF

18
NAJDOWSKA Oliwia 2006-01-01

4x100m K NumerPDF

19
PIECHOWIAK Jakub 2005-01-23 Z/3902/16

TAK

1000m M SP 366 NumerPDF 3:10.38 3:10.38/18

20
RYCHTER Nicola 2007-01-01

40m K SP 310 NumerPDF

21
SCHEWE Julia 2007-01-01

40m K SP 335 NumerPDF

22
SĘGA Zuzanna 2007-06-06

40m K SP 307 NumerPDF

23
SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 Z/0951/18

TAK

1000m M SP 365 NumerPDF 3:49.6/16

24
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

60 m K U14 321 NumerPDF 8.49/17

25
STAŚKIEWICZ Natalia 2005-02-01 Z/3903/16

TAK

4x100m K 321 NumerPDF

26
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

300m K U12 352 NumerPDF

27
WINKOWSKA Anna 2007-10-17 Z/0944/18

TAK

4x100m K 352 NumerPDF

 
www.ukscyprianka.proikom.pl
UKS Cyprianka Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 10/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAJOWNICZEK Kamil 2006-09-06

W dal strefa M U14 256 NumerPDF

2
KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05

W dal strefa K U14 230 NumerPDF

3
KRZYWIEC Zuzanna 2005-01-01

Wzwyż K U14 233 NumerPDF 1.30/17

4
KULIGOWSKI Rafał 2006-01-20

Kula M (3kg) SP 204 NumerPDF

5
MAŃKOWSKA Maja 2005-09-29

Wzwyż K U14 234 NumerPDF 1.20/17

6
RUTKOWSKA Maja 2007-01-01

300m K U12 1061 NumerPDF

7
SUSKI Jan 2005-03-27

60m M U14 1060 NumerPDF

8
SZNAJDER Nikolas 2007-03-27

300m M U12 5 NumerPDF

9
URBAŃSKA Martyna 2005-11-02

60 m K U14 233 NumerPDF

 
UKS Czapla Białe Błota Osobostarty: 63 ( 60 ) K-31 M-27
NrLicencji: 17/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MAZUR Joachim 2005-01-01

4x100m M NumerPDF

2
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

4x100m K 3 NumerPDF

3
ANHALT Anna 2005-09-24 Z/3112/18

TAK

600m K dz 3 NumerPDF 2:15.4/16

4
ANHALT Dobrosława 2010-01-07 Z/3113/18

TAK

200m K U12 2 NumerPDF

5
ANHALT Karol 2008-11-07 Z/3114/18

TAK

40m M SP 1 NumerPDF

6
ARUNSI Uba 2008-10-05 Z/3115/18

TAK

40m M SP 2 NumerPDF

7
CIEŚNIK Dominika 2005-03-16

600m K dz 6 NumerPDF

8
CZUPRYŃSKI Oliwier 2008-10-23

200m M U12 7 NumerPDF

9
DOBROWOLSKI Wiktor 2005-04-21 Z/3290/18

TAK

4x100m M 1 NumerPDF

10
ELMANN Oliwia 2007-02-02 Z/3120/18

TAK

300m K U12 5 NumerPDF

11
EVYA Hoefsmit 2005-01-01

4x100m K 7 NumerPDF

12
EVYA Hoefsmit 2005-01-01

60 m K U14 7 NumerPDF

13
FAJTANOWSKA Marta 2009-06-13

W dal strefa K U12 9 NumerPDF

14
GIL Dariusz 2009-04-16

200m M U12 21 NumerPDF

15
GIL Marika 2008-02-12

200m K U12 20 NumerPDF

16
GLAZA Mikołaj 2007-07-16 Z/3121/18

TAK

300m M U12 44 NumerPDF

17
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

4x100m K 56 NumerPDF

18
GOZA Wiktoria 2006-09-15 Z/3122/18

TAK

300m K U14 56 NumerPDF 54.22 54.22/18

19
GRUŹLEWSKI Szymon 2008-03-04

W dal strefa M U12 9 NumerPDF

20
GUMIENIK Jakub 2008-10-19

200m M U12 34 NumerPDF

21
JANKOWSKA Angelika 2006-02-01 Z/3123/18

TAK

300m K U14 1 NumerPDF

22
JAROSZ Wiktor 2005-06-12

Kula M (3kg) SP 4 NumerPDF

23
JÓZEFOWICZ Julia 2006-01-01

W dal strefa K U14 9 NumerPDF

24
JÓZEFOWICZ Oliwia 2007-01-01

W dal strefa K U12 6 NumerPDF

25
KĘDZIORSKA Wiktoria 2005-07-27

300m K U14 2 NumerPDF

26
KMITTA Dominik 2005-01-01

60m M U14 2 NumerPDF

27
KONARKOWSKA Natalia 2006-01-01

4x100m K NumerPDF

28
KONARKOWSKA Natalia 2006-01-01

W dal strefa K U14 1 NumerPDF

29
KONERA Wiktoria 2005-05-12 Z/2658/16

TAK

300m K U14 3 NumerPDF 44.27 44.03/17

30
KRZEPICKA Zuzanna 2008-08-07

200m K U12 33 NumerPDF

31
MAKOWSKI Karol 2005-03-30

4x100m M NumerPDF

32
MAKOWSKI Karol 2005-03-30

Kula M (3kg) SP 2 NumerPDF

33
MAZUR Joachim 2005-07-17 Z/3288/18

TAK

1000m M SP 1 NumerPDF 3:43.36 3:43.36/18

34
MOSKWA Weronika 2005-01-01

60 m K U14 9 NumerPDF

35
MROTEK Marta 2007-02-09

300m K U12 4 NumerPDF

36
NOWAKOWSKI Marcel 2007-11-10 Z/3129/18

TAK

P.palantowa (80) M U12 2 NumerPDF

37
OKRASA Urszula 2009-03-08

200m K U12 12 NumerPDF

38
ORŁOWSKI Wojciech 2009-10-23

40m M SP 15 NumerPDF

39
ORZECHOWSKA Aneta 2006-02-21 Z/3130/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 3 NumerPDF

40
ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 Z/3131/18

TAK

600m K dz 3 NumerPDF 1:56.46/17

41
PIEKARCZYK Kacper 2007-01-01

W dal strefa M U12 9 NumerPDF

42
PIERZYŃSKI Alan 2007-01-22 Z/3133/18

TAK

W dal strefa M U12 1 NumerPDF

43
PILCH Dawid 2008-01-11 Z/3134/18

TAK

P.palantowa (80) M U12 1 NumerPDF

44
PILCH Miłosz 2005-02-19 Z/3286/18

TAK

Kula M (3kg) SP 8 NumerPDF

45
PNIEWSKA Maja 2008-01-26

P.palantowa (80) K U12 19 NumerPDF

46
POCHWATKA Paulina 2005-04-06

300m K U14 2 NumerPDF

47
PRYL Monika 2005-07-18

Kula K U14 (2kg) 4 NumerPDF

48
RUDOWSKA Zofia 2007-01-01

W dal strefa K U12 9 NumerPDF

49
RUTKOWSKI Jakub 2009-02-03

W dal strefa M U12 3 NumerPDF

50
SOBCZAK Zuzanna 2005-01-01

300m K U14 3 NumerPDF

51
SUCHECKI Michał 2008-01-01

W dal strefa M U12 6 NumerPDF

52
SURDY Zuzanna 2005-04-26 Z/2655/16

TAK

W dal strefa K U14 1 NumerPDF

53
SURMA Dawid 2006-08-10

1000m M SP 6 NumerPDF

54
SURMA Krytian 2005-01-01

4x100m M 320 NumerPDF

55
SYTEK Zofia 2007-01-09

300m K U12 3 NumerPDF

56
SZATAN Wojciech 2006-06-29

W dal strefa M U14 5 NumerPDF

57
SZCZĘSNA Ewa 2006-11-24 Z/3420/18

TAK

600m K dz 3 NumerPDF 2:20.20 2:20.20/18

58
SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 Z/3138/18

TAK

P.palantowa (80) M U12 6 NumerPDF

59
TYDRYSZEWSKI Kacper 2007-08-21

P.palantowa (80) M U12 22 NumerPDF

60
WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 Z/3140/18

TAK

300m M U12 3 NumerPDF

61
WIELGOSZ Wiktoria 2007-02-18 Z/3141/18

TAK

40m K SP 4 NumerPDF

62
WOLSKA Anna 2006-09-16

Kula K U14 (2kg) 3 NumerPDF

63
ZABOROWSKA Amelia 2006-01-18

Kula K U14 (2kg) 11 NumerPDF

 
UKS Skompensis Skępe Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 24/KP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 Z/4760/17

TAK

300m K U14 511 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 45 ( 36 ) K-21 M-15
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERKA Szymon 2005-10-03

4x100m M 177 NumerPDF

2
BERKA Szymon 2005-10-03

Wzwyż M U14 177 NumerPDF

3
BOGUSŁAWSKI Jakub 2005-10-08 Z/3874/18

TAK

60m M U14 158 NumerPDF

4
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

TAK

4x100m K 125 NumerPDF

5
DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 Z/2308/18

TAK

40m K SP 125 NumerPDF

6
GODEK Wiktoria 2007-03-24

300m K U12 199 NumerPDF

7
GUZEK Miłosz 2005-01-05 Z/3879/18

TAK

4x100m M 159 NumerPDF

8
GUZEK Miłosz 2005-01-05 Z/3879/18

TAK

Kula M (3kg) SP 159 NumerPDF

9
JÓZEFIAK Adam 2006-06-18

Kula M (3kg) SP 179 NumerPDF

10
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

4x100m M 111 NumerPDF

11
KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 Z/0759/17

TAK

W dal strefa M U14 111 NumerPDF

12
KOTOWSKI Sebastian 2005-04-22 Z/3771/18

TAK

60m M U14 148 NumerPDF

13
KRALL Martyna 2008-06-19 Z/3772/18

TAK

P.palantowa (80) K U12 143 NumerPDF

14
KUBIK Jan 2007-05-18

300m M U12 106 NumerPDF

15
KWAŚNIAK Kacper 2008-02-10 Z/3876/18

TAK

40m M SP 143 NumerPDF

16
KWAŚNIAK Zuzanna 2005-05-30 Z/3875/18

TAK

60 m K U14 118 NumerPDF

17
KWIATKOWSKI Hubert 2005-02-20 Z/3773/18

TAK

W dal strefa M U14 132 NumerPDF

18
NOWAK Antoni 2006-03-21 Z/0771/17

TAK

4x100m M 115 NumerPDF

19
NOWAK Antoni 2006-03-21 Z/0771/17

TAK

60m M U14 115 NumerPDF

20
NOWAK Monika 2008-01-22 Z/2306/18

TAK

200m K U12 108 NumerPDF

21
NOWAK Weronika 2005-02-03 Z/0764/17

TAK

4x100m K 130 NumerPDF

22
NOWAK Weronika 2005-02-03 Z/0764/17

TAK

W dal strefa K U14 130 NumerPDF 4.67/16

23
PAWLAK Adrianna 2005-04-14 Z/3557/18

TAK

300m K U14 186 NumerPDF

24
PIKUL Agata 2008-04-05 Z/3768/18

TAK

200m K U12 121 NumerPDF

25
PIKUL Dominika 2005-01-22 Z/3767/18

TAK

300m K U14 187 NumerPDF

26
RADKE Oskar 2007-04-11 Z/0766/17

TAK

40m M SP 129 NumerPDF

27
SERAFIN Dorian 2006-04-19 Z/2310/18

TAK

Kula M (3kg) SP 124 NumerPDF

28
SKIBIŃSKA Zosia 2010-01-16

200m K U12 188 NumerPDF

29
SKIBIŃSKA Zuzanna 2007-08-29 Z/0760/17

TAK

300m K U12 105 NumerPDF

30
SŁOMA Alicja 2005-03-01 Z/3766/18

TAK

W dal strefa K U14 128 NumerPDF

31
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/0765/17

TAK

4x100m M 119 NumerPDF

32
SOBCZAK Maciej 2007-07-28 Z/0765/17

TAK

300m M U12 119 NumerPDF

33
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

TAK

4x100m K 120 NumerPDF

34
SPYCHALSKA Agata 2006-12-18 Z/0864/16

TAK

300m K U14 120 NumerPDF 47.83 46.64/17

35
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

TAK

4x100m K 112 NumerPDF

36
STAROŃ Maria 2006-12-04 Z/0866/16

TAK

600m K dz 112 NumerPDF 1:57.22 1:57.22/18

37
STEFAŃSKA Jagoda 2005-07-30 Z/3765/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 176 NumerPDF

38
SZCZECH Anna 2006-01-24 Z/0867/16

TAK

600m K dz 141 NumerPDF

39
SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 Z/3559/18

TAK

W dal strefa K U14 197 NumerPDF

40
TOMCZYK Ania 2006-07-03 Z/3873/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 106 NumerPDF

41
UCIŃSKA Maria 2006-02-13 Z/3560/18

TAK

Kula K U14 (2kg) 127 NumerPDF

42
WALKIEWICZ Cyprian 2006-07-28 Z/0773/17

TAK

1000m M SP 110 NumerPDF

43
WENDLAND Rozalia 2008-08-18 Z/2309/18

TAK

40m K SP 158 NumerPDF

44
WIELGOS Oliwia 2005-05-25 Z/3764/18

TAK

600m K dz 129 NumerPDF

45
WOJTCZAK Paweł 2007-08-03 Z/3763/18

TAK

300m M U12 134 NumerPDF

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
mksaleksandrow.pl.tl
MKS Aleksandrów Łódzki Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 08/LD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZEWSKI Bartek 2009-01-01 Z/0972/18

TAK

200m M U12 149 NumerPDF

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 72 ( 49 ) K-36 M-24
 
biegigrodzisk.pl
KS Biegi Grodzisk Mazowiecki Osobostarty: 14 ( 14 ) K-7 M-7
NrLicencji: 55/MZ/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁACH Zuzanna 2010-04-02

200m K U12 121 NumerPDF

2
CHEŁMIŃSKA Karolina 2008-11-24

200m K U12 111 NumerPDF

3
JAWORSKA Magdalena 2007-07-17

300m K U12 107 NumerPDF

4
KIEDRZYŃSKI Piotr 2010-07-13

200m M U12 128 NumerPDF

5
KOSIK Seweryn 2010-05-24

200m M U12 130 NumerPDF

6
LYSANOV Kyrylo 2008-08-08

200m M U12 133 NumerPDF

7
ŁEBEK Karolina 2008-08-10

200m K U12 113 NumerPDF

8
MŁYNARCZYK Michalina 2008-03-15

200m K U12 112 NumerPDF

9
PAWLAK Aleksandra 2007-06-05

300m K U12 135 NumerPDF

10
PIOTROWSKA Maria Julia 2010-08-12

200m K U12 140 NumerPDF

11
PROKOPCZYK Patryk Leon 2009-08-18

200m M U12 136 NumerPDF

12
SZCZEPAŃSKI Łukasz 2005-07-08

Kula M (3kg) SP 111 NumerPDF

13
WIATR Oliwier 2009-10-24

200m M U12 140 NumerPDF

14
ZWOLIŃSKI Maciej 2006-08-16

300m M U14 145 NumerPDF

 
www.filipides.esochaczew.pl
UKS Filipides Teresin Osobostarty: 10 ( 7 ) K-6 M-1
NrLicencji: 29/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BANY Adrianna 2007-01-09 Z/0297/18

TAK

300m K U12 26 NumerPDF 50.88/17

2
GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 Z/2399/17

TAK

600m K dz 38 NumerPDF 1:49.58 1:49.58/18

3
JAŻDŻYK Jagna 2006-01-24

4x100m K 10 NumerPDF

4
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

600m K dz 18 NumerPDF 1:52.84 1:52.84/18

5
SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 Z/0298/18

TAK

4x100m K 18 NumerPDF

6
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

300m K U14 14 NumerPDF 47.11 47.11/18

7
SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 Z/0299/18

TAK

4x100m K 14 NumerPDF

8
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

600m K dz 34 NumerPDF 1:47.03 1:47.03/18

9
SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 Z/3276/17

TAK

4x100m K 34 NumerPDF

10
WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 Z/3534/17

TAK

1000m M SP 20 NumerPDF 3:36.87/17

 
UKS Otrębusy Osobostarty: 48 ( 28 ) K-16 M-12
NrLicencji: 42/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

4x100m M 231 NumerPDF

2
ALEKSANDRZAK Szymon 2005-02-13 Z/3615/18

TAK

60m M U14 231 NumerPDF

3
BENESZ Iga 2008-01-01

200m K U12 56 NumerPDF

4
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

4x100m K 77 NumerPDF

5
CHWAŁOWSKA Natalia 2005-03-18 Z/2131/18

TAK

60 m K U14 77 NumerPDF 9.28/17

6
FALKOWSKI Hubert 2008-01-01

(II) 4x100m M 456 NumerPDF

7
FALKOWSKI Hubert 2008-01-01

200m M U12 456 NumerPDF

8
FIJAK Julia 2005-06-09 Z/2132/18

TAK

4x100m K 2 NumerPDF

9
FIJAK Julia 2005-06-09 Z/2132/18

TAK

W dal strefa K U14 2 NumerPDF

10
FIJAK Julia 2005-06-09 Z/2132/18

TAK

(II) 4x100m K 2 NumerPDF

11
GRZESIUK Malwina 2009-01-01

200m K U12 898 NumerPDF

12
HABER Emil 2006-04-21 Z/2133/18

TAK

4x100m M 555 NumerPDF

13
HABER Emil 2006-04-21 Z/2133/18

TAK

Wzwyż M U14 555 NumerPDF 1.35/16

14
HEDA Stanisław 2008-01-01

(II) 4x100m M 444 NumerPDF

15
HEDA Stanisław 2008-01-01

P.palantowa (80) M U12 444 NumerPDF

16
HOMEL Patrycja 2005-01-01

(II) 4x100m K 454 NumerPDF

17
HOMEL Patrycja 2005-01-01

Wzwyż K U14 454 NumerPDF 1.23/17

18
JANIK Dominika 2005-01-01

4x100m K 45 NumerPDF

19
JANIK Dominika 2005-01-01

600m K dz 45 NumerPDF

20
JANIK Karina 2005-01-01

4x100m K 6 NumerPDF

21
JANIK Karina 2005-01-01

600m K dz 6 NumerPDF

22
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24

(II) 4x100m M 12 NumerPDF

23
KOŃCZAK Kacper 2008-05-24

200m M U12 12 NumerPDF

24
KOWALSKI Czarek 2008-01-01

(II) 4x100m M 221 NumerPDF

25
KOWALSKI Czarek 2008-01-01

W dal strefa M U12 221 NumerPDF

26
LEGĘCKI Bartosz 2005-01-01

Kula M (3kg) SP 235 NumerPDF

27
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10

4x100m M 88 NumerPDF

28
NADSTAWNY Maciek 2005-09-10

300m M U14 88 NumerPDF

29
OSTASZEWSKA Natalia 2005-01-01

60 m K U14 6 NumerPDF 9.13/17

30
PENCONEK Lena 2005-01-01

60 m K U14 125 NumerPDF 10.21/17

31
PENCONEK Lena 2005-01-01

(II) 4x100m K 125 NumerPDF

32
PENCONEK Maja 2005-01-01

(II) 4x100m K 876 NumerPDF

33
PENCONEK Maja 2005-01-01

300m K U14 876 NumerPDF

34
RATYŃSKI Wojtek 2009-01-01

40m M SP 112 NumerPDF

35
RYŚ Magda 2006-01-01

(III) 4x100m K 343 NumerPDF

36
RYŚ Magda 2006-01-01

Wzwyż K U14 343 NumerPDF 1.20/17

37
SAWICKA Aleksandra 2007-01-01

300m K U12 679 NumerPDF

38
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

(II) 4x100m K 34 NumerPDF

39
SKALSKA Kamila 2005-09-19 Z/2127/18

TAK

300m K U14 34 NumerPDF

40
SKALSKA Ola 2006-11-07

600m K dz 23 NumerPDF 2:00.98/17

41
SKALSKA Ola 2006-11-07

(III) 4x100m K 23 NumerPDF

42
STRZESZYŃSKI Rafał 2007-01-01

40m M SP 117 NumerPDF

43
ŚWIDERSKI Jan 2008-01-01

W dal strefa M U12 66 NumerPDF

44
TORCHALSKA Helena 2005-02-02 Z/2129/18

TAK

4x100m K 100 NumerPDF

45
TORCHALSKA Helena 2005-02-02 Z/2129/18

TAK

80m pł K 100 NumerPDF

46
WALAS Julian 2006-07-24 Z/2130/18

TAK

4x100m M 99 NumerPDF

47
WALAS Julian 2006-07-24 Z/2130/18

TAK

300m M U14 99 NumerPDF 44.70/17

48
WAŻNY Marysia 2008-01-01

40m K SP 665 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
www.sprinterki.pl
KS SPRINTERKI.PL Poznań Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 57/WP/18

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JOPEK Agata 2009-03-17 Z/4124/18

TAK

40m K SP 102 NumerPDF

2
MARUSZEWSKA Aleksandra 2010-08-03 Z/4122/18

TAK

40m K SP 101 NumerPDF

 
UKS Bielik Leszno Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26

300m M U14 10 NumerPDF

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
 
MLKS Ostróda Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKA Wiktoria 2005-08-26 Z/3357/18

TAK

300m K U14 5 NumerPDF 52.18 52.18/18

2
OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 Z/3356/18

TAK

600m K dz 3 NumerPDF 2:00.85 2:00.85/18

3
PRUSIŃSKA Monika 2005-02-04 Z/4077/18

TAK

600m K dz 8 NumerPDF 1:57.26 1:57.26/18

4
WĘGRZYNOWSKA Oliwia 2006-06-29 Z/3358/18

TAK

300m K U14 6 NumerPDF 58.44 58.44/18