Internetowe zgłoszenia do imprezy: XII Piknik Lekkoatletyczny – Otwarte Mistrzostwa Powiatu Wrocławskieg
DŁUGOŁĘKA, 28.05.2017
Osobostarty wszystkie: 160 ( 94 ) K-63 M-31
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 144 ( 69 ) K-60 M-29
 
GKSSTART.PL
GKS Start Długołęka Osobostarty: 54 ( 26 ) K-27 M-14
NrLicencji: 01/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

600m K U16 27 NumerPDF 1:48.22 1:45.56/16

2
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

100m K U16 27 NumerPDF 13.70 13.70/17

3
BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 Z/0104/15

TAK

4x200m K 27 NumerPDF

4
BIOŁY Adam 2002-05-16 Z/2185/17

TAK

200m M U16 21 NumerPDF

5
BIOŁY Adam 2002-05-16 Z/2185/17

TAK

4x200 m M 21 NumerPDF

6
BIOŁY Emilia 2003-11-24 Z/2186/17

TAK

600m K U16 22 NumerPDF 2:06.61 2:06.61/17

7
BIOŁY Emilia 2003-11-24 Z/2186/17

TAK

4x200m K 22 NumerPDF

8
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

600m M U16 43 NumerPDF 1:47.99 1:47.99/17

9
BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 Z/2442/17

TAK

W dal M U16 43 NumerPDF 4.06 4.06/17

10
DUDA Aleksandra 2002-10-03 Z/2409/16

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 15.61/16

11
DUDA Aleksandra 2002-10-03 Z/2409/16

TAK

4x200m K 15 NumerPDF

12
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 12 NumerPDF 9.39 9.39/17

13
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

100m K U16 12 NumerPDF

14
GRZEGOROWSKA Anna 2002-04-13 Z/0126/16

TAK

4x200m K 12 NumerPDF

15
HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 Z/0127/16

TAK

4x200m K 24 NumerPDF

16
JUSZCZYK Michał 1999-11-26 Z/0564/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 22 NumerPDF 11.57 11.57/17

17
KACPERSKI Dominik 2002-11-02 Z/2184/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 74 NumerPDF 7.78 7.78/17

18
KACZMARCZYK Weronika 2003-09-10 Z/2441/17

TAK

100m K U16 41 NumerPDF

19
KANIOWSKI Jakub 2001-05-21

600m M U18 31 NumerPDF

20
KISIEL Wiktoria 2002-04-26 Z/2405/16

TAK

W dal K U16 9 NumerPDF 4.61 4.61/17

21
KISIEL Wiktoria 2002-04-26 Z/2405/16

TAK

100m K U16 9 NumerPDF 13.85 13.85/17

22
KISIEL Wiktoria 2002-04-26 Z/2405/16

TAK

4x200m K 9 NumerPDF

23
KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 Z/2406/16

TAK

600m M U16 9 NumerPDF 1:39.70 1:39.70/17

24
KLOCZKO Mateusz 2002-04-24 Z/2406/16

TAK

4x200 m M 9 NumerPDF

25
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

W dal M U16 16 NumerPDF 5.20 5.20/17

26
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

100m M U16 16 NumerPDF 13.21 13.21/17

27
KOZAK Marcin 2002-09-30 Z/2187/17

TAK

4x200 m M 16 NumerPDF

28
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

100m K U16 8 NumerPDF 15.14 15.14/17

29
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

W dal K U16 8 NumerPDF

30
KUTEK Maja 2003-11-08 Z/2188/17

TAK

4x200m K 8 NumerPDF

31
MACIĄG Weronika 2000-02-04

100m K U18 42 NumerPDF 15.03 15.03/17

32
MACIĄG Weronika 2000-02-04

W dal K U18 42 NumerPDF

33
MULARCZYK Maria 1999-05-17 Z/3594/15

TAK

Kula K U20 (4kg) 15 NumerPDF 7.43 7.43/17

34
MULARCZYK Maria 1999-05-17 Z/3594/15

TAK

100m K U20 15 NumerPDF

35
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

100m K U16 7 NumerPDF 13.18 13.18/17

36
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

200m K U16 7 NumerPDF

37
PUZIO Dorota 2003-04-30 Z/0251/17

TAK

4x200m K 7 NumerPDF

38
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

600m K U16 15 NumerPDF 1:55.35 1:55.35/17

39
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

100m K U16 15 NumerPDF 14.99 14.99/17

40
SALAMAGA Malwina 2003-01-10 Z/2191/17

TAK

4x200m K 15 NumerPDF

41
SICIŃSKI Eryk 2000-05-07 Z/0117/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 14 NumerPDF 12.86 13.17/16

42
STREFANSKA Martyna 2003-02-01 Z/2193/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 37 NumerPDF 6.53 6.53/17

43
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

100m K U16 99 NumerPDF 14.38 14.38/17

44
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

200m K U16 99 NumerPDF

45
STRZELCZYK Gabriela 2003-09-19 Z/2192/17

TAK

4x200m K 99 NumerPDF

46
SZCZEPIŃSKI Dominik 2001-08-03 Z/2404/16

TAK

600m M U18 32 NumerPDF 1:41.62/16

47
SZCZEPIŃSKI Dominik 2001-08-03 Z/2404/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 32 NumerPDF

48
SZPONARSKA Dominika 2003-03-04 Z/2440/17

TAK

100m K U16 36 NumerPDF 15.19 15.19/17

49
SZPONARSKA Dominika 2003-03-04 Z/2440/17

TAK

4x200m K 36 NumerPDF

50
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

100m M U16 29 NumerPDF 12.34/16

51
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

200m M U16 29 NumerPDF 24.62 24.62/17

52
WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 Z/0178/16

TAK

4x200 m M 29 NumerPDF

53
ZAWADZKA Klaudia 2002-01-28 Z/2408/16

TAK

100m K U16 31 NumerPDF 15.81 15.44/16

54
ZAWADZKA Klaudia 2002-01-28 Z/2408/16

TAK

4x200m K 31 NumerPDF

 
www.mos.wroclaw.pl
MKS MOS Wrocław Osobostarty: 12 ( 7 ) K-11 M-1
NrLicencji: 08/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CABAN Martyna 2002-01-30 Z/1604/16

TAK

200m K U16 1155 NumerPDF 28.11 28.11/17

2
CABAN Martyna 2002-01-30 Z/1604/16

TAK

4x200m K 1155 NumerPDF

3
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

100m K U16 128 NumerPDF 14.24 14.24/17

4
KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 Z/1919/17

TAK

4x200m K 128 NumerPDF

5
POGORZAŁA Katarzyna 2002-07-30 Z/1880/16

TAK

100m K U16 134 NumerPDF 13.85 13.85/17

6
POGORZAŁA Katarzyna 2002-07-30 Z/1880/16

TAK

4x200m K 134 NumerPDF

7
RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 Z/1881/16

TAK

100m M U16 56 NumerPDF 12.26 12.26/17

8
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

100m K U16 133 NumerPDF 13.42 13.42/17

9
SITEK Zuzanna 2003-08-08 Z/1920/17

TAK

4x200m K 133 NumerPDF

10
SOBCZAK Zuzanna 2002-03-29 Z/1983/17

TAK

100m K U16 23 NumerPDF 14.62 14.62/17

11
SOBCZAK Zuzanna 2002-03-29 Z/1983/17

TAK

4x200m K 23 NumerPDF

12
ZAPALSKA Karolina 2003-05-25 Z/1984/17

TAK

600m K U16 386 NumerPDF

 
OLA Dolnośląskie Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZUSZKIEWICZ Hanna 2005-07-19

60m K SP 12 NumerPDF

 
OLA Dolnośląskie - Długołęka Osobostarty: 36 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄBA Oliwia 2005-07-20

Piłka K dz 3 NumerPDF

2
BĄBA Oliwia 2005-07-20

W dal K SP 3 NumerPDF

3
BĄBA Oliwia 2005-07-20

60m K SP 3 NumerPDF

4
KONDRACKA Oliwia 2005-06-02

W dal K SP 9 NumerPDF

5
KONDRACKA Oliwia 2005-06-02

Piłka K dz 9 NumerPDF

6
KONDRACKA Oliwia 2005-06-02

60m K SP 9 NumerPDF

7
KRUPA Szymon 2004-05-19

60m M SP 42 NumerPDF

8
KRUPA Szymon 2004-05-19

Piłka M ch 42 NumerPDF

9
KRUPA Szymon 2004-05-19

W dal M SP 42 NumerPDF

10
LIPIŃSKA Natalia 2004-10-30

600m K SP 40 NumerPDF

11
LIPIŃSKA Natalia 2004-10-30

60m K SP 40 NumerPDF

12
LIPIŃSKA Natalia 2004-10-30

W dal K SP 40 NumerPDF

13
MODELSKA Kornelia 2005-09-13

W dal K SP 2 NumerPDF

14
MODELSKA Kornelia 2005-09-13

60m K SP 2 NumerPDF

15
MODELSKA Kornelia 2005-09-13

Piłka K dz 2 NumerPDF

16
MODELSKI Nikodem 2008-03-26

60m M SP 3 NumerPDF

17
MODELSKI Nikodem 2008-03-26

W dal M SP 3 NumerPDF

18
PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31

40m M SP 7 NumerPDF

19
PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31

W dal M SP 7 NumerPDF

20
PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31

60m M SP 1 NumerPDF

21
PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31

W dal M SP 1 NumerPDF

22
PABIJAŃCZYK Patryk 2004-08-31

Piłka M ch 1 NumerPDF

23
ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11

60m K SP 1 NumerPDF

24
ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11

W dal K SP 1 NumerPDF

25
ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11

Piłka K dz 1 NumerPDF

26
TYC Karolina 2006-02-14

60m K SP 11 NumerPDF

27
TYC Karolina 2006-02-14

W dal K SP 11 NumerPDF

28
TYC Karolina 2006-02-14

Piłka K dz 11 NumerPDF

29
WŁODEK Julia 2005-09-14

60m K SP 4 NumerPDF

30
WŁODEK Julia 2005-09-14

W dal K SP 4 NumerPDF

31
WŁODEK Julia 2005-09-14

Piłka K dz 4 NumerPDF

32
WŁODEK Kacper 2008-07-09

60m M SP 5 NumerPDF

33
WŁODEK Kacper 2008-07-09

W dal M SP 5 NumerPDF

34
ZIĘTEK Leon 2006-06-21

60m M SP 1 NumerPDF

35
ZIĘTEK Leon 2006-06-21

Piłka M ch 1 NumerPDF

36
ZIĘTEK Leon 2006-06-21

600m M SP 1 NumerPDF

 
www.mksparasol.wroclaw.pl/
SS MKS Parasol Wrocław Osobostarty: 9 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 10/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JASINA Daria 2004-01-01

60m K SP 20 NumerPDF

2
JASINA Daria 2004-01-01

W dal K SP 20 NumerPDF

3
KACZYŃSKI Franciszek 2007-11-17

W dal M SP 12 NumerPDF

4
KACZYŃSKI Franciszek 2007-11-17

60m M SP 12 NumerPDF

5
SAMBORSKA Natasza 2006-06-03

W dal K SP 700 NumerPDF

6
SAMBORSKA Natasza 2006-06-03

600m K SP 700 NumerPDF

7
SAMBORSKI Kajetan 2012-01-01

40m M SP 11 NumerPDF

8
SIKORA Julia 2003-02-22 Z/0489/17

TAK

600m K U16 66 NumerPDF 1:50.31 1:50.31/17

9
WARDĘGA Weronika 2003-04-30 Z/0491/17

TAK

600m K U16 99 NumerPDF 1:52.18 1:52.18/17

 
wksoleśniczanka.pl
WKS Oleśniczanka Oleśnica Osobostarty: 3 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 18/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

100m M U16 967 NumerPDF 12.43 12.43/17

2
KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 Z/0254/17

TAK

200m M U16 967 NumerPDF

3
SIKORA Julia 2001-01-24 Z/1097/15

TAK

600m K U18 952 NumerPDF 2:06.78/16

 
wks-slask-wroclaw.pl
WKS Śląsk Wrocław Osobostarty: 18 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 02/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

W dal K U16 44 NumerPDF 4.73 4.73/17

2
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 44 NumerPDF 9.60 9.60/17

3
GRZYBOWSKA Agnieszka 2002-04-04 Z/3672/15

TAK

200m K U16 44 NumerPDF 28.13/16

4
JAROSZ Natalia 2004-03-22

Piłka K dz 503 NumerPDF

5
JAROSZ Natalia 2004-03-22

W dal K SP 503 NumerPDF

6
JAROSZ Natalia 2004-03-22

60m K SP 503 NumerPDF

7
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

W dal K U16 150 NumerPDF

8
JĘDREJKO Gloria 2003-05-01 Z/0459/17

TAK

200m K U16 150 NumerPDF

9
KUCHARSKA Julia 2006-08-05

600m K SP 501 NumerPDF

10
KUCHARSKA Julia 2006-08-05

W dal K SP 501 NumerPDF

11
KUCHARSKA Julia 2006-08-05

60m K SP 501 NumerPDF

12
SZEWERA Daniel 2000-10-30 Z/1121/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 365 NumerPDF 10.00/15

13
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

100m K U16 209 NumerPDF 14.37 14.37/17

14
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

Kula K U16 (3kg) 209 NumerPDF

15
WIONCZEK Katarzyna 2002-09-20 Z/3671/15

TAK

W dal K U16 209 NumerPDF 4.65 4.65/17

16
ZŁOCKA Jagoda 2004-10-07

Piłka K dz 504 NumerPDF

17
ZŁOCKA Jagoda 2004-10-07

W dal K SP 504 NumerPDF

18
ZŁOCKA Maja 2001-04-16 Z/3829/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 365 NumerPDF 6.62/16

 
www.wlks.pl
WLKS Wrocław Osobostarty: 11 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 11/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09

Piłka K dz 8 NumerPDF

2
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09

W dal K SP 8 NumerPDF 3.75/16

3
GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09

60m K SP 8 NumerPDF 9.31/16

4
GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 Z/2421/17

TAK

100m M U16 444 NumerPDF 12.29 12.29/17

5
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22

W dal K SP 10 NumerPDF 3.52/16

6
KOBYLSKA Hanna 2007-01-22

60m K SP 10 NumerPDF 9.78/16

7
KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 Z/3828/16

TAK

100m M U16 16 NumerPDF 12.63 12.63/17

8
LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 Z/0970/17

TAK

100m M U16 504 NumerPDF 12.66 12.66/17

9
ROGALA Jan 2004-01-01

Piłka M ch 7 NumerPDF

10
ROGALA Jan 2004-01-01

W dal M SP 7 NumerPDF 4.10/16

11
ROGALA Jan 2004-01-01

60m M SP 7 NumerPDF 8.91/16

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 11 ( 5 ) K-3 M-2
 
umlks.pl
UMLKS START Wieruszów Osobostarty: 11 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 20/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KEDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

100m M U18 162 NumerPDF

2
KEDZIA Krzysztof 2000-11-14 Z/0174/17

TAK

W dal M U18 162 NumerPDF 5.49 5.49/17

3
KOS Hanna 2004-07-30 Z/0045/17

TAK

60m K SP 142 NumerPDF

4
KOS Hanna 2004-07-30 Z/0045/17

TAK

W dal K SP 142 NumerPDF

5
OKOŃ Julia 2002-06-07 Z/3378/16

TAK

100m K U16 150 NumerPDF 14.76/16

6
OKOŃ Julia 2002-06-07 Z/3378/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 150 NumerPDF 8.25/16

7
OKOŃ Julia 2002-06-07 Z/3378/16

TAK

200m K U16 150 NumerPDF 32.06/16

8
OKOŃ Klaudia 2003-08-21 Z/0042/17

TAK

600m K U16 162 NumerPDF 1:57.59/16

9
OKOŃ Klaudia 2003-08-21 Z/0042/17

TAK

200m K U16 162 NumerPDF

10
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

600m M U18 161 NumerPDF

11
RUDNIK Piotr 2000-06-16 Z/0175/17

TAK

100m M U18 161 NumerPDF