Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa woj. podkarpackiego U18
RZESZÓW, 28.05.2017
Osobostarty wszystkie: 386 ( 281 ) K-140 M-141
 
LUBELSKIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
 
LKS Znicz Biłgoraj Osobostarty: 8 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 05/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERNA¦ Dawid 2000-09-05 Z/0704/16

TAK

400m pł M (84) U18 109 NumerPDF 63.22/16 PK

2
DUDZIC Nicole 2003-09-09 Z/0037/17

TAK

200m K 102 NumerPDF PK

3
KARPIK Konrad 1999-07-31 Z/4684/15

TAK

100m M 104 NumerPDF 11.91 11.83/16 PK

4
KARPIK Konrad 1999-07-31 Z/4684/15

TAK

Trójskok M 104 NumerPDF 12.72/16 PK

5
PYDA Sylwester 1998-11-22 Z/1752/16

TAK

1500m M 103 NumerPDF 4:16.23/16 PK

6
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

800m K 105 NumerPDF 2:30.08/16 PK

7
SKAŁECKA Kamila 2001-06-05 Z/0923/15

TAK

1500m K 105 NumerPDF 4:58.89 4:58.89/17 PK

8
WˇSIK Katarzyna 2002-02-17 Z/0934/16

TAK

W dal K 108 NumerPDF 4.39 4.65/16 PK

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 80 ( 67 ) K-26 M-41
 
www.azs-awf.pl
KS AZS AWF Kraków Osobostarty: 26 ( 21 ) K-7 M-14
NrLicencji: 05/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇBKA Julia 2000-05-05 Z/4645/15

TAK

100m K 675 NumerPDF 12.48 12.46/16 PK

2
BIELSKI Maciej 1999-04-02 Z/0474/15

TAK

1500m M 672 NumerPDF 4:07.90 4:06.68/15

3
BULIŃSKI Filip 2000-11-10 Z/4806/15

TAK

400m M 671 NumerPDF 53.26 52.86/16

4
CHMURA Piotr 1998-08-17 Z/4530/15

TAK

100m M 667 NumerPDF 12.09 12.09/17 PK

5
CHOJNOWSKI Kamil 2000-03-14 Z/4928/15

TAK

100m M 668 NumerPDF 11.44 11.44/17 PK

6
KOSTYCZ Grzegorz 1996-11-13

1500m M 678 NumerPDF

7
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

100m K 678 NumerPDF 13.18 13.18/17

8
KRZYŻOWSKA Martyna 2000-10-20 Z/0419/17

TAK

200m K 678 NumerPDF 28.49 28.49/17

9
KUFEL Jerzy 2000-01-12 Z/4979/15

TAK

110m M (91.4) U18 672 NumerPDF 14.78 14.78/17

10
KUFEL Jerzy 2000-01-12 Z/4979/15

TAK

400m pł M (84) U18 672 NumerPDF 57.37/16

11
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

110m M (99.1) U20 676 NumerPDF

12
LAMPART Tomasz 1998-03-05 Z/0098/14

TAK

400m M 676 NumerPDF 51.10/16

13
MIREK Katarzyna 1998-04-27 Z/0099/14

TAK

Wzwyż K 661 NumerPDF 1.64 1.68/16

14
POLASZEK Jakub 2001-12-30

100m M 660 NumerPDF 12.63 12.63/17

15
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

100m M 666 NumerPDF 11.03 11.03/17

16
SALAMONOWICZ Wiktor 1999-06-21 Z/4529/15

TAK

200m M 666 NumerPDF 22.73 22.73/17 PK

17
SAMEL Jakub 2001-01-23 Z/2528/16

TAK

Wzwyż M 663 NumerPDF 1.91 1.91/17

18
SICIARZ Klaudia 1998-03-15 Z/0137/14

TAK

100m K 678 NumerPDF 11.86 11.86/17 PK

19
¦LIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 Z/1954/17

TAK

800m M 663 NumerPDF 2:05.57 2:05.57/17

20
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

100m K 675 NumerPDF 13.53 13.53/17 PK

21
TROJAŃSKA Kinga 2000-05-30 Z/4793/15

TAK

100m pł K U18 675 NumerPDF 15.68 15.68/17 PK

22
TROJAŃSKA Urszula 2000-05-30 Z/4794/15

TAK

100m pł K U18 660 NumerPDF 16.80 15.89/16 PK

23
WIECZOREK Grzegorz 2000-06-18 Z/5819/15

TAK

100m M 677 NumerPDF 11.43 11.43/17 PK

24
WOTA Gaja 1998-09-04 Z/1069/14

TAK

W dal K 677 NumerPDF 5.64 6.03/15

25
ZASADA Mikołaj 2000-10-16 Z/2502/17

TAK

400m M 660 NumerPDF 54.58 54.58/17

26
ZYCH Jakub 2000-12-11 Z/4925/15

TAK

100m M 678 NumerPDF 11.19 11.19/17

 
www.cracovia1906.pl
KS Cracovia 1906 Kraków Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 18/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAJKO Mikołaj 2000-11-25

400m M 28 NumerPDF PK

2
KAZEK Ilona 1989-11-16 Z/2405/15

TAK

400m K 21 NumerPDF 62.67 62.29/16 PK

3
SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Z/1425/16

TAK

1500m K 40 NumerPDF 5:07.32 5:07.32/17

 
asz.pwsztar.edu.pl
KU AZS PWSZ w Tarnowie Osobostarty: 25 ( 18 ) K-4 M-14
NrLicencji: 11/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRACHUCY Weronika 1999-03-31 Z/2370/15

TAK

1500m K 15 NumerPDF 5:06.44 5:06.44/17

2
BRYL Michał 1997-10-27 Z/1860/16

TAK

400m M 18 NumerPDF 53.39/16

3
BRZĘK Paulina 1999-03-02 Z/1866/16

TAK

1500m K 27 NumerPDF 5:03.55 5:03.20/16

4
CZECH Kacper 2001-07-17 Z/3079/16

TAK

200m M 24 NumerPDF 26.71/16

5
CZECH Kacper 2001-07-17 Z/3079/16

TAK

110m M (91.4) U18 24 NumerPDF 17.58 17.58/17

6
GROBECKI Daniel 2000-01-17 Z/6453/15

TAK

100m M 24 NumerPDF 11.34 11.34/17

7
JEWUŁA Mateusz 1998-07-23 Z/4800/15

TAK

400m M 20 NumerPDF 52.28 51.92/16

8
KNAPIK Kamil 1997-03-04 Z/1647/13

TAK

400m M 28 NumerPDF 50.86 50.86/14

9
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

100m K 29 NumerPDF 13.71 13.71/17

10
MACIEJCZYK Zuzanna 1999-05-05 Z/1865/16

TAK

200m K 29 NumerPDF 29.08 29.08/17

11
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

W dal M 15 NumerPDF 5.97 5.97/17

12
OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 Z/3745/16

TAK

100m M 15 NumerPDF 12.29 12.29/17

13
OPOCKI Michał 1998-09-13 Z/5317/15

TAK

400m M 28 NumerPDF 50.05 50.05/17

14
PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 Z/3080/16

TAK

100m M 30 NumerPDF 12.10 12.10/17

15
PIWOWARCZYK Krystian 2001-08-22 Z/3080/16

TAK

200m M 30 NumerPDF 24.69 24.69/17

16
POKORNY Joanna 1999-01-13 Z/2392/17

TAK

100m pł K 28 NumerPDF 18.93 18.93/17

17
RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 Z/2369/15

TAK

W dal M 22 NumerPDF 7.34 7.34/17

18
RUDEK Dominik 2000-06-08 Z/1864/16

TAK

1500m M 12 NumerPDF 4:32.43 4:32.43/17

19
RUDEK Maciej 2001-10-11 Z/1453/16

TAK

800m M 21 NumerPDF 2:14.28 2:14.28/17

20
TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 Z/5316/15

TAK

100m M 31 NumerPDF 12.12 12.12/17

21
TARCHAŁA Przemysław 1998-09-16 Z/5316/15

TAK

110m M (99.1) U20 31 NumerPDF 15.98 15.96/16

22
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

100m M 21 NumerPDF 11.30 11.30/17

23
UNGAR Grzegorz 1998-09-28 Z/4797/15

TAK

200m M 21 NumerPDF 22.99 22.99/17

24
WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 Z/2241/15

TAK

100m M 53 NumerPDF 13.04 13.04/17

25
WAŁASZEK Mikołaj 2001-03-01 Z/2241/15

TAK

200m M 53 NumerPDF

 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 5 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

1500m M 8 NumerPDF 4:10.31 4:10.31/17

2
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

400m pł M (84) U18 19 NumerPDF 60.53 60.53/17

3
MLECZKO Krystian 1999-01-14 Z/0467/15

TAK

800m M 6 NumerPDF 1:58.37 1:58.37/17

4
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

1500m M 9 NumerPDF 4:02.46 4:01.59/16

5
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

400m K 38 NumerPDF

 
niest.Kraków Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15

800m K 680 NumerPDF 2:15.66 2:15.66/17

 
www.skskusy.pl
SKS Kusy Kraków Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 12/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GROCHOWSKI Marcin 2001-07-11 Z/2035/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 130 NumerPDF 25.68 25.68/17 PK

2
STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 Z/5984/15

TAK

110m M (91.4) U18 113 NumerPDF 16.64 16.64/17 PK

 
TS Wieliczanka Wieliczka Osobostarty: 6 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 04/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DYBAŁA Katarzyna 2001-09-17 Z/5763/15

TAK

200m K 853 NumerPDF 27.90 27.36/16

2
HAJDUK Julia 2001-08-16 Z/1263/15

TAK

100m pł K U18 830 NumerPDF 15.21 15.21/17

3
KIELIAN Aleksandra 2000-09-13 Z/1264/15

TAK

200m K 829 NumerPDF 28.37/16

4
NYKAZA Natalia 2001-04-21 Z/0388/16

TAK

200m K 850 NumerPDF

5
RYBKA Aleksandra 2001-01-12 Z/0389/16

TAK

200m K 852 NumerPDF 27.78 27.78/17

6
STĘPIEŃ Angelika 2000-12-15 Z/2995/15

TAK

800m K 854 NumerPDF 2:22.70 2:20.14/16

 
UKS bieganie.pl Stryszawa Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 01/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁUSZKA Patrycja 2001-01-04 Z/2865/16

TAK

100m K 289 NumerPDF 13.97 13.97/17 PK

2
JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 Z/3408/15

TAK

800m M 281 NumerPDF 2:04.25/16

3
KONDERAK Martyna 2001-09-30 Z/0903/17

TAK

100m K 281 NumerPDF 12.68 12.68/17 PK

4
ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 Z/5543/15

TAK

Trójskok M 283 NumerPDF 13.18 13.18/17

5
ŁO¦ Krzysztof 2000-09-26 Z/5543/15

TAK

W dal M 283 NumerPDF 6.53 6.53/17

6
MAJCHERCZYK Maciej 2000-04-12 Z/3411/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 291 NumerPDF 14.96 14.96/17

7
PACYGA Mateusz 2001-05-03 Z/0904/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 284 NumerPDF 44.09 44.09/17

8
SKOWRON Aleksandra 2001-05-12 Z/2862/16

TAK

100m K 285 NumerPDF 13.48 13.48/17

9
ZACHURA Magdalena 2000-07-21 Z/2880/16

TAK

100m K 288 NumerPDF 12.61 12.61/17 PK

 
ULKS Fajfer 2001 Łapanów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 09/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KACZMARCZYK Paulina 2000-05-26 Z/1899/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 7 NumerPDF 32.91 32.91/17 PK

2
SKIMINA Bartłomiej 2000-01-19 Z/1898/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 10 NumerPDF 39.61 39.61/17 PK

3
URAN Szczepan 2000-12-18 Z/1897/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 12 NumerPDF 36.76 36.76/17 PK

 
PODKARPACKIE Osobostarty: 298 ( 208 ) K-111 M-97
 
CWKS Resovia Rzeszów Osobostarty: 49 ( 38 ) K-17 M-21
NrLicencji: 12/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHMIEL Jakub 1998-07-24 Z/4159/15

TAK

400m M 52 NumerPDF 53.16 53.07/16

2
CZAPKA Emilia 2001-04-12 Z/2937/15

TAK

400m K 522 NumerPDF 62.25/14

3
DRELICH Wojciech 1998-01-01

Oszczep M (800) 1 NumerPDF 34.84/16

4
DRELICH Wojciech 1998-01-01

Kula M U20 (6kg) 1 NumerPDF

5
DROZDOWSKI Bogdan 2002-03-31 Z/3809/16

TAK

110m M (91.4) U16 71 NumerPDF 21.03/16

6
DZIMIRA Marcin 2000-04-22 Z/1846/16

TAK

200m M 48 NumerPDF 24.37/16

7
FILAR Gabriela 2001-04-13 Z/2339/16

TAK

100m pł K U18 155 NumerPDF 15.56 15.56/17

8
FUDALI Paweł 1999-07-16 Z/0538/15

TAK

110m M (99.1) U20 21 NumerPDF 15.02 15.02/17

9
GERNAND Krzysztof 2002-02-18 Z/2993/16

TAK

110m M (91.4) U16 32 NumerPDF 18.09/16

10
GRACA Dawid 1999-02-04 Z/3862/16

TAK

100m M 554 NumerPDF 11.50 11.50/17

11
GROCHALA Natalia 2000-08-22 Z/0496/17

TAK

800m K 565 NumerPDF

12
HABER Wojciech 1999-04-05 Z/4785/15

TAK

200m M 539 NumerPDF 24.88 24.88/17

13
HADAM Emilia 2003-10-19 Z/1714/17

TAK

100m K 148 NumerPDF 15.89/16

14
JACHYM Marcin 2001-04-14 Z/6349/15

TAK

Wzwyż M 417 NumerPDF 1.85 1.85/17

15
KALEMBA Wiktoria 2000-03-27 Z/5727/15

TAK

100m K 562 NumerPDF 12.62/16

16
KAWALERSKI Kamil 1999-03-17 Z/0196/16

TAK

800m M 168 NumerPDF 2:00.95/16

17
KOMOROWSKI Artur 2002-10-09 Z/3810/16

TAK

110m M (91.4) U16 116 NumerPDF 20.80/16

18
KORBECKA Oliwia 2002-11-30 Z/3811/16

TAK

100m K 150 NumerPDF 13.83/16

19
KURDZIEL Jadwiga 1999-03-02 Z/4158/15

TAK

Trójskok K 532 NumerPDF 10.35 10.44/16

20
KWA¦NIAK Kacper 2000-03-28 Z/3707/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 1 NumerPDF 50.76 51.97/16

21
MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 Z/1848/16

TAK

Dysk K (1kg) 1 NumerPDF 18.37 21.75/16

22
MAJOWICZ Karolina 1999-08-07 Z/1848/16

TAK

Oszczep K (600) 1 NumerPDF 33.05 33.05/17

23
MIˇSO Wiktoria 2001-11-14 Z/2337/16

TAK

Wzwyż K 148 NumerPDF 1.65 1.65/16

24
MIKUS Patryk 2001-03-31 Z/2209/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 1 NumerPDF

25
MIKUS Patryk 2001-03-31 Z/2209/17

TAK

100m M 1 NumerPDF

26
MYTYCH Patryk 1999-05-19 Z/5059/15

TAK

100m M 635 NumerPDF 11.54/16

27
OLEJARKA Kamila 1999-06-18 Z/2238/17

TAK

W dal K 533 NumerPDF 4.83 4.83/17

28
OTOK Bartłomiej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 85 NumerPDF 37.01 37.01/17

29
OTOK Bartłomiej 2000-09-27 Z/3863/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 85 NumerPDF 15.66 15.66/17

30
PRZYDZIAŁ Jakub 2000-12-18 Z/2667/15

TAK

400m M 727 NumerPDF 52.43/16

31
PYTLAK Konrad 1998-10-12 Z/4162/15

TAK

100m M 359 NumerPDF 11.85/16

32
PYTLAK Konrad 1998-10-12 Z/4162/15

TAK

200m M 359 NumerPDF 23.40/16

33
REJUS Daria 2002-11-10 Z/1918/16

2016

Oszczep K U16 (500) 151 NumerPDF 28.60/16

34
SKIBA Dorota 1993-04-03 Z/2782/11

TAK

Trójskok K 153 NumerPDF 11.83 12.68/15

35
SOKÓŁ Karol 2000-01-02 Z/0494/17

TAK

400m M 568 NumerPDF 52.73/16

36
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

400m K 521 NumerPDF 60.18/15

37
SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 Z/0537/15

TAK

1500m K 521 NumerPDF 4:52.13/16

38
SZCZYGIEŁ Bernard 2002-09-11 Z/2341/16

TAK

110m M (91.4) U16 120 NumerPDF 19.86/16

39
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 179 NumerPDF 29.85 29.85/17

40
SZPIECH Bartosz 2000-07-08 Z/3708/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 179 NumerPDF 13.71 13.71/17

41
TOMUSIAK Izabela 2000-05-13

100m K 1 NumerPDF 13.79 13.79/17

42
TOMUSIAK Izabela 2000-05-13

200m K 1 NumerPDF

43
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 4 NumerPDF 29.61 29.61/17

44
UCHMAN Bartłomiej 1999-09-25 Z/1844/16

TAK

Kula M U20 (6kg) 4 NumerPDF 13.89 13.89/17

45
WILK Karolina 1998-02-24 Z/1028/14

TAK

W dal K 131 NumerPDF 4.73 5.15/16

46
WILK Karolina 1998-02-24 Z/1028/14

TAK

100m K 131 NumerPDF 13.81/16

47
ZˇBIK Anita 2000-09-24 Z/2543/17

TAK

100m K 531 NumerPDF 13.29 13.29/17

48
ZYCH Izabela 2000-04-05 Z/2548/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 46 NumerPDF 9.22 9.70/16

49
ZYCH Izabela 2000-04-05 Z/2548/17

TAK

Dysk K (1kg) 46 NumerPDF 25.30 25.30/17

 
KB Kro¶cienko Wyżne Osobostarty: 6 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 08/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 Z/4596/15

TAK

800m M 563 NumerPDF 2:37.45/16

2
KIJOWSKI Dominik 2001-01-13 Z/4594/15

TAK

800m M 574 NumerPDF 2:12.36/16

3
KRZYŻANOWSKA Julita 2003-08-17 Z/4598/15

TAK

400m K 577 NumerPDF

4
MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 Z/5123/15

TAK

1500m M 570 NumerPDF 4:17.93/16 PK

5
RYMAR Sandra 2003-03-31 Z/4599/15

TAK

800m K 567 NumerPDF

6
WÓJCIK Patrycja 2001-05-13 Z/1607/16

TAK

1500m K 546 NumerPDF

 
KB Witar Tarnobrzeg Osobostarty: 5 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 16/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

100m M 111 NumerPDF 11.94 11.94/17

2
DEREŃ Patryk 2001-08-23 Z/3627/15

TAK

200m M 111 NumerPDF 24.34 24.34/17

3
ROMAN Antoni 2002-03-15

100m M 11 NumerPDF

4
ROMAN Antoni 2002-03-15

800m M 11 NumerPDF 2:20.82 2:20.82/17

5
WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 Z/3618/15

TAK

1500m M 8 NumerPDF 4:02.99 4:01.44/16

 
kkbmosir.pl
KKB MOSiR Krosno Osobostarty: 12 ( 10 ) K-7 M-3
NrLicencji: 01/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 Z/0482/17

TAK

1500m K 65 NumerPDF 5:09.59 5:09.59/17

2
GĘSIAK Kacper 2000-01-09 Z/6400/15

TAK

800m M 58 NumerPDF 2:02.11 2:02.11/17

3
GODEK Jakub 2001-03-06 Z/1840/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 77 NumerPDF 11.39/16

4
GODEK Jakub 2001-03-06 Z/1840/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 77 NumerPDF

5
GUŻKOWSKI Szymon 2001-04-18 Z/2971/15

TAK

1500m M 97 NumerPDF 4:23.38 4:23.38/17

6
KINEL Oktawia 2000-02-22

400m K 54 NumerPDF 66.85 66.85/17

7
KOŁEK Weronika 2002-02-08 Z/0358/16

TAK

800m K 73 NumerPDF 2:37.17/15

8
MOSKAL Monika 2003-10-14

W dal K 50 NumerPDF 4.65 4.65/17

9
SERWATKA Wiktoria 1999-09-08 Z/3273/15

TAK

800m K 93 NumerPDF 2:32.54 2:32.54/17

10
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28

200m K 68 NumerPDF 29.13 29.13/17

11
WAŃDYGA Martyna 2002-08-28

100m K 68 NumerPDF 14.12 14.12/17

12
WSZOŁEK Paulina 2002-09-05 Z/1805/17

TAK

800m K 70 NumerPDF

 
kksvictoria.pl
KKS Victoria Stalowa Wola Osobostarty: 47 ( 37 ) K-20 M-17
NrLicencji: 04/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CETNARSKI Wojciech 2000-07-08 Z/3007/15

TAK

1500m M 549 NumerPDF 4:31.35 4:31.35/17

2
CICHOŃ Kamil 1999-06-28 Z/3153/15

TAK

400m M 55 NumerPDF 57.87 56.46/16

3
DˇBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

100m K 55 NumerPDF 12.24/16

4
DˇBEK Emilia 2001-11-27 Z/5252/15

TAK

200m K 55 NumerPDF 25.93 25.93/17

5
DECHNIK Jakub 2000-01-07 Z/2718/15

TAK

100m M 550 NumerPDF 11.60 11.60/17

6
DUL Patrycja 1999-09-18 Z/4555/15

TAK

Młot K (4kg) 551 NumerPDF 36.88 36.88/17

7
DUL Wiktoria 2001-07-15 Z/6215/15

TAK

400m K 550 NumerPDF 59.86 59.86/17

8
DYBKA Agnieszka 2000-02-07 Z/2719/15

TAK

800m K 556 NumerPDF 2:21.96 2:15.21/16

9
GALICIA PEREZ Daniel 2000-12-14 Z/3004/15

TAK

400m M 551 NumerPDF 53.48 53.48/17

10
JĘDRUSZKO Nikola 2003-08-27 Z/1627/17

TAK

400m K 55 NumerPDF

11
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 550 NumerPDF

12
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 550 NumerPDF 48.19 48.19/17

13
KOPEĆ Mateusz 2002-08-11 Z/3134/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 550 NumerPDF 13.61 13.61/17

14
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 549 NumerPDF 8.88 8.88/17

15
KOTWICA Agata 2000-02-09 Z/5848/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 549 NumerPDF 37.31 42.10/16

16
KOTWICA Natalia 2001-03-21 Z/5854/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 556 NumerPDF 40.06 41.47/16

17
KROKER Nadia 2001-01-10 Z/6495/15

TAK

400m K 559 NumerPDF 62.86/14

18
KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 Z/1429/16

TAK

400m K 560 NumerPDF 59.54 59.54/17

19
KULIŃSKI Szymon 2001-02-23 Z/6237/15

TAK

1500m M 556 NumerPDF 4:37.08 4:37.08/17

20
LEBIODA Stanisław 1999-01-07 Z/0133/15

TAK

800m M 560 NumerPDF 1:53.65/16

21
LESICZKA Karol 2001-07-25 Z/3803/16

TAK

400m M 557 NumerPDF 56.57 56.57/17

22
MAKAREWICZ Karolina 1997-12-29 Z/0888/13

TAK

Młot K (4kg) 559 NumerPDF 40.82 43.14/16

23
MAŁYSA Filip 2001-08-23 Z/6472/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 523 NumerPDF 30.70 30.70/17

24
MAŁYSA Filip 2001-08-23 Z/6472/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 523 NumerPDF 9.36 9.36/17

25
MIERZWA Kinga 2005-08-01

Dysk K U16 (0.75kg) 5 NumerPDF 25.01 25.01/17

26
MIERZWA Kinga 2005-08-01

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF

27
MOSKAL Radosław 2001-02-08 Z/2714/15

TAK

800m M 550 NumerPDF 1:56.83/16

28
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

200m K 549 NumerPDF 25.95/16

29
OSIECKA Małgorzata 2000-10-25 Z/4470/15

TAK

100m K 549 NumerPDF 13.26/15

30
PAGA Nicol 2002-01-16

Młot K U16 (3kg) 562 NumerPDF 24.24/16

31
PĘCAK Kamil 1995-05-18 Z/4647/11

TAK

Trójskok M 554 NumerPDF 13.95 14.65/15

32
SKRZAT Patryk 2000-01-26 Z/6479/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 558 NumerPDF 50.39 50.39/17

33
SZUKAŁA Maria 2003-02-15

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF 8.85 8.85/17

34
SZUKAŁA Maria 2003-02-15

Młot K U16 (3kg) 5 NumerPDF 24.15 24.15/17

35
TWOREK Bartłomiej 1999-03-08 Z/1803/17

TAK

1500m M 55 NumerPDF 4:26.77 4:26.77/17

36
TYLUS Patryk 2003-07-23 Z/1826/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 5 NumerPDF 28.15 28.15/17

37
URBANIK Danuta 1989-12-24 Z/4323/11

TAK

400m K 555 NumerPDF 56.93/13

38
WALIŁKO Kamila 2002-05-08 Z/1427/16

TAK

400m K 553 NumerPDF 61.80 61.80/17

39
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 5 NumerPDF 38.12 38.12/17

40
WAŁKIEWICZ Wiktoria 2001-01-03 Z/2373/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 5 NumerPDF 9.06 9.06/17

41
WO¬NIAK Kacper 2000-02-11 Z/6483/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 556 NumerPDF 43.70 43.70/17

42
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

Młot K U18 (3kg) 55 NumerPDF 32.61 32.61/17

43
WRONA Patrycja 2000-01-19 Z/2374/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 55 NumerPDF 9.99 9.99/17

44
ZIÓŁKOWSKA Natalia 2000-02-17 Z/6214/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 560 NumerPDF 51.39 51.39/17

45
ZWOLIŃSKA Judyta 2002-08-30 Z/3127/16

TAK

200m K 551 NumerPDF 27.71 27.71/17

46
ŻAK Wojciech 2002-11-09 Z/3130/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 553 NumerPDF 37.39 37.39/17

47
ŻYWKO Szymon 1999-04-12 Z/1224/16

TAK

1500m M 549 NumerPDF

 
ks-komunalnisanok.republika.pl
KS Komunalni Sanok Osobostarty: 26 ( 13 ) K-8 M-5
NrLicencji: 10/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWY Kamila 2002-01-11 Z/2271/17

TAK

100m K 127 NumerPDF

2
BOROWY Kamila 2002-01-11 Z/2271/17

TAK

200m K 127 NumerPDF

3
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

100m K 59 NumerPDF 14.93 14.93/17

4
CZERWIŃSKA Jagoda 2002-03-14 Z/2272/17

TAK

W dal K 59 NumerPDF

5
GEFERT Karolina 1998-01-07 Z/1593/14

TAK

W dal K 19 NumerPDF 5.28 5.45/15

6
GEFERT Karolina 1998-01-07 Z/1593/14

TAK

Trójskok K 19 NumerPDF 10.80/15

7
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 153 NumerPDF 28.25 28.25/17

8
KAMYK Dawid 2000-11-14 Z/2325/17

TAK

Oszczep M U18 (700) 153 NumerPDF 33.02 33.02/17

9
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 53 NumerPDF 7.62 7.62/17

10
KAMYK Klaudia 2001-12-27 Z/2326/17

TAK

Dysk K (1kg) 53 NumerPDF 20.91 20.91/17

11
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

Wzwyż M 66 NumerPDF 1.65 1.65/17

12
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

W dal M 66 NumerPDF 5.42 5.79/16

13
KOCZERA Jakub 2001-02-28 Z/3571/16

TAK

Trójskok M 66 NumerPDF

14
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

W dal M 53 NumerPDF 4.66 4.66/17

15
KOCZERA Kacper 2002-11-03 Z/2269/17

TAK

100m M 53 NumerPDF 13.10 13.10/17

16
KURZYDŁO Krystian 2000-04-22 Z/2323/17

TAK

1500m M 159 NumerPDF 4:33.53/16

17
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

100m K 149 NumerPDF 14.91 14.91/17

18
LEWICKA Michalina 2003-09-20 Z/2274/17

TAK

100m pł K U18 149 NumerPDF

19
MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 Z/2276/17

TAK

100m K 16 NumerPDF 14.10 14.10/17

20
MILCZANOWSKA Anna 2002-07-16 Z/2276/17

TAK

W dal K 16 NumerPDF 4.21 4.21/17

21
NOWAK Karolina 2000-02-26 Z/2324/17

TAK

100m K 127 NumerPDF 14.24 14.24/17

22
NOWAK Karolina 2000-02-26 Z/2324/17

TAK

200m K 127 NumerPDF

23
ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 Z/5151/15

TAK

W dal M 59 NumerPDF 4.72 4.72/17

24
ROMAŃCZYK Sebastian 2000-10-31 Z/5151/15

TAK

Trójskok M 59 NumerPDF 10.25 10.25/17

25
SZUMILAS Klaudia 2002-11-05 Z/2279/17

TAK

100m K 59 NumerPDF 15.45 15.45/17

26
SZUMILAS Klaudia 2002-11-05 Z/2279/17

TAK

W dal K 59 NumerPDF

 
LKS Stal Mielec Osobostarty: 31 ( 24 ) K-10 M-14
NrLicencji: 07/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGDA Patryk 2002-04-15 Z/1744/17

TAK

100m M 969 NumerPDF

2
DULIK Paweł 2000-03-22 Z/2616/15

TAK

1500m M 970 NumerPDF 4:17.18 4:17.18/17

3
DYJAK Patrycja 2001-05-02 Z/1967/17

TAK

W dal K 968 NumerPDF 3.58 3.58/17

4
DYJAK Patrycja 2001-05-02 Z/1967/17

TAK

100m K 968 NumerPDF 15.03 15.03/17

5
GRZELAK Alan 2003-01-24 Z/1746/17

TAK

400m M 972 NumerPDF

6
GWÓ¬D¬ Kinga 2001-02-07 Z/2617/15

TAK

400m pł K 971 NumerPDF 72.00 72.00/17

7
JABŁOŃSKA Adrianna 2000-07-11 Z/1144/16

TAK

1500m K 972 NumerPDF 5:01.85 5:01.85/17

8
KILJAŃSKA Aleksandra 2001-11-07 Z/1968/17

TAK

W dal K 970 NumerPDF 4.01 4.01/17

9
KILJAŃSKA Aleksandra 2001-11-07 Z/1968/17

TAK

100m K 970 NumerPDF 14.46 14.46/17

10
KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 Z/2624/15

TAK

200m M 974 NumerPDF 24.00/16

11
KRAKOWSKI Dawid 1999-08-14 Z/2624/15

TAK

100m M 974 NumerPDF 11.59 11.59/17

12
KUSAK Karolina 1999-10-09 Z/2625/15

TAK

Młot K (4kg) 973 NumerPDF 53.15 53.15/17

13
ŁˇCZ Radosław 1998-04-03 Z/4477/15

TAK

100m M 972 NumerPDF 12.09 11.99/16

14
ŁˇCZ Radosław 1998-04-03 Z/4477/15

TAK

200m M 972 NumerPDF 24.81 24.43/16

15
MIDURA Piotr 2003-06-16 Z/1743/17

TAK

800m M 973 NumerPDF

16
NOWAK Jan 2001-11-05 Z/2006/17

TAK

800m M 974 NumerPDF 2:23.36 2:23.36/17

17
PASELA Patryk 1998-08-11 Z/0809/14

TAK

200m M 967 NumerPDF 24.47 24.25/15

18
PASELA Patryk 1998-08-11 Z/0809/14

TAK

100m M 967 NumerPDF 11.77 11.64/15

19
PIŁAT Dawid 2002-02-06 Z/1858/16

TAK

Młot M U16 (5kg) 967 NumerPDF 61.41 61.41/17

20
STAFIEJ Piotr 1999-01-22 Z/0568/15

TAK

Trójskok M 974 NumerPDF 13.13/16

21
STAFIEJ Piotr 1999-01-22 Z/0568/15

TAK

W dal M 974 NumerPDF 6.16 6.42/16

22
STRUZIK Alicja 2001-06-09 Z/2047/16

TAK

100m K 967 NumerPDF 12.38 12.38/17

23
SZADY Jakub 2001-01-30 Z/1965/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 970 NumerPDF 12.99 12.99/17

24
SZADY Julia 2004-08-19

Młot K U16 (3kg) 968 NumerPDF 29.03 29.03/17

25
SZCZUR Jakub 2001-02-01 Z/1698/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 967 NumerPDF 11.09 11.09/17

26
SZYMAŃSKI Mateusz 2000-02-07 Z/0540/17

TAK

1500m M 965 NumerPDF 4:37.73 4:37.73/17

27
TABOR Rafał 2000-09-05 Z/1697/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 969 NumerPDF 14.88 14.88/17

28
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

Trójskok K 972 NumerPDF

29
TORBA Gabriela 2001-09-30 Z/4423/15

TAK

W dal K 972 NumerPDF 5.07 5.23/16

30
WIDLIŃSKA Kinga 1999-09-29 Z/0567/15

TAK

800m K 966 NumerPDF 2:23.15 2:19.14/16

31
ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 Z/2611/15

TAK

800m K 968 NumerPDF 2:39.95 2:39.95/17

 
mklspartastw.pl
MKL Sparta Stalowa Wola Osobostarty: 20 ( 15 ) K-11 M-4
NrLicencji: 09/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DĘBIAK Klaudia 2001-01-14 Z/5159/15

TAK

400m K 75 NumerPDF 63.42 63.42/17

2
DRELICH Natalia 2002-01-08 Z/5160/15

TAK

200m K 77 NumerPDF 28.55 28.55/17

3
DRELICH Natalia 2002-01-08 Z/5160/15

TAK

100m K 77 NumerPDF 14.00 13.93/16

4
DYBKA Jan 2000-04-24 Z/1227/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 37 NumerPDF 52.35 52.35/17

5
GANCARZ Karolina 2001-02-04 Z/3086/15

TAK

Wzwyż K 70 NumerPDF 1.45 1.55/15

6
GANCARZ Natalia 2002-09-30 Z/3087/15

TAK

Wzwyż K 50 NumerPDF 1.40 1.40/17

7
HANEJKO Jakub 2000-07-31 Z/3660/15

TAK

110m M (91.4) U18 66 NumerPDF

8
KATA Aleksandra 2003-01-30

200m K 50 NumerPDF

9
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

200m K 76 NumerPDF 28.19 28.19/17

10
LIGAS Weronika 2002-01-13 Z/1233/16

TAK

100m K 76 NumerPDF 13.89 13.89/17

11
ŁAZOWSKA Alicja 2001-07-09 Z/3824/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 57 NumerPDF 9.52 9.52/17

12
ŁUKASZCZYK Maciej 2002-02-26 Z/2846/16

TAK

400m pł M (84) U18 58 NumerPDF

13
PORCJA Jakub 2000-06-26 Z/3661/15

TAK

W dal M 58 NumerPDF 5.95 6.10/16

14
PORCJA Jakub 2000-06-26 Z/3661/15

TAK

100m M 58 NumerPDF 11.73 11.73/17

15
RĘBISZ Martyna 2003-05-05 Z/5156/15

TAK

200m K 58 NumerPDF

16
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

200m K 52 NumerPDF 28.73/16

17
SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 Z/6559/15

TAK

100m K 52 NumerPDF 13.30 13.30/17

18
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

100m K 33 NumerPDF 14.47 14.47/17

19
TĘCZA Ewelina 2002-09-10 Z/2086/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 33 NumerPDF 8.92 8.92/17

20
TRELA Klaudia 2002-03-20 Z/5158/15

TAK

100m K 44 NumerPDF 14.68 14.68/17

 
www.stalnowadeba.pl
MKS Stal Nowa Dęba Osobostarty: 14 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 05/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BˇBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

1500m K 228 NumerPDF 4:45.68 4:45.62/16

2
BˇBA Sylwia 1998-01-05 Z/0089/14

TAK

800m K 228 NumerPDF 2:26.92/14

3
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

110m M (99.1) U20 229 NumerPDF 16.57 16.57/17

4
CZACHOR Rafał 1999-08-08 Z/0196/15

TAK

400m pł M 229 NumerPDF 75.10 60.34/16

5
DŁUŻYŃSKI Piotr 2000-02-08 Z/6406/15

2015

Oszczep M U18 (700) 33 NumerPDF

6
DŁUŻYŃSKI Piotr 2000-02-08 Z/6406/15

2015

Kula M U16 (5kg) 33 NumerPDF 11.75/16

7
JACHYRA Dawid 1999-03-25 Z/0194/15

TAK

200m M 226 NumerPDF 23.42/16

8
JACHYRA Dawid 1999-03-25 Z/0194/15

TAK

400m pł M 226 NumerPDF 57.94 57.04/15

9
LEWICKA Natalia 2002-01-16 Z/3800/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 39 NumerPDF 23.37/16

10
ROJEK Szymon 2000-05-11 Z/6404/15

2015

Oszczep M U18 (700) 32 NumerPDF 36.77/16

11
ROJEK Szymon 2000-05-11 Z/6404/15

2015

Kula M U18 (5kg) 32 NumerPDF 11.52/16

12
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

1500m K 9 NumerPDF

13
SMOLARCZYK Karolina 2002-03-30 Z/1362/16

TAK

800m K 9 NumerPDF 2:38.72/16

14
¦LĘZAK Sebastian 2003-08-23 Z/1656/17

TAK

1500m M 52 NumerPDF

 
www.mukla-debica.pl/
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl Osobostarty: 34 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 14/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

100m K 273 NumerPDF 12.68 12.68/17

2
BIGUS Kinga 2001-03-28 Z/2113/15

TAK

200m K 273 NumerPDF 27.39 27.39/17

3
BIGUS Wiktoria 2003-08-02 Z/1763/17

TAK

400m K 273 NumerPDF 63.58 63.58/17

4
CICH Maria 2000-01-15 Z/2114/15

TAK

1500m K 278 NumerPDF 5:20.65/16

5
DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 Z/4170/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 256 NumerPDF 38.72 38.72/17

6
DUDZIAK Andrzej 1999-02-23 Z/4170/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 256 NumerPDF 12.11 12.11/17

7
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

100m K 234 NumerPDF 12.23 12.23/17

8
KANTOR Weronika 1999-06-14 Z/4171/15

TAK

200m K 234 NumerPDF 25.67 25.64/16

9
KUBAT Kacper 2001-06-08 Z/5834/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 270 NumerPDF 48.33 48.33/17

10
KUBAT Kacper 2001-06-08 Z/5834/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 270 NumerPDF 28.85 28.85/17

11
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

200m K 218 NumerPDF 26.18/15

12
MISIELAK Marcelina 1999-04-21 Z/4173/15

TAK

W dal K 218 NumerPDF 5.48 5.57/16

13
MITEK Justyna 2000-04-05 Z/2115/15

TAK

Trójskok K 276 NumerPDF 10.65 10.65/17

14
MITEK Justyna 2000-04-05 Z/2115/15

TAK

W dal K 276 NumerPDF 5.14 5.18/16

15
OSAK Bartłomiej 2001-01-14 Z/5835/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 271 NumerPDF 33.48 33.48/17

16
OSAK Bartłomiej 2001-01-14 Z/5835/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 271 NumerPDF 12.66 12.66/17

17
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 272 NumerPDF 11.69 11.69/17

18
OSAK Kamil 2002-03-13 Z/3144/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 272 NumerPDF 36.07 36.07/17

19
OSAK Norbert 2002-05-03

Oszczep M U18 (700) 54 NumerPDF

20
OSAK Norbert 2002-05-03

Wzwyż M 54 NumerPDF 1.50 1.50/17

21
PRUS Katarzyna 1999-03-11 Z/4174/15

TAK

Kula K (4kg) 253 NumerPDF 10.30 10.30/17

22
PRUS Katarzyna 1999-03-11 Z/4174/15

TAK

Oszczep K (600) 253 NumerPDF 33.45 33.45/17

23
SŁY¦ Magdalena 2000-08-08 Z/2116/15

TAK

100m K 279 NumerPDF 12.89 12.78/16

24
SŁY¦ Magdalena 2000-08-08 Z/2116/15

TAK

200m K 279 NumerPDF 26.25/16

25
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

Oszczep M U18 (700) 54 NumerPDF 29.85 29.85/17

26
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

Dysk M U18 (1.5kg) 54 NumerPDF 31.73 31.73/17

27
SZEWCZYK Jakub 2000-08-14

Kula M U18 (5kg) 54 NumerPDF 10.65 10.65/17

28
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

Wzwyż K 273 NumerPDF 1.62 1.62/17

29
WABIA Tatiana 2001-02-06 Z/6198/15

TAK

W dal K 273 NumerPDF 5.67 5.67/17

30
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

200m M 269 NumerPDF 25.95/16

31
WOJTASZEK Piotr 2003-04-03 Z/2213/17

TAK

100m M 269 NumerPDF 12.18 12.18/17

32
ZATOR Kinga 2001-05-29 Z/2927/15

TAK

400m K 269 NumerPDF 65.86 65.86/17

33
ŻUREK Gabriela 1999-08-05 Z/4175/15

TAK

Kula K (4kg) 252 NumerPDF 9.23 9.23/17

34
ŻUREK Gabriela 1999-08-05 Z/4175/15

TAK

Oszczep K (600) 252 NumerPDF 37.18 37.18/17

 
www.tempo5przemysl.entro.pl
UKS Tempo 5 Przemy¶l Osobostarty: 18 ( 14 ) K-10 M-4
NrLicencji: 02/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BERE¬NICKA Monika 2000-11-01 Z/0280/15

TAK

1500m K 39 NumerPDF

2
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

Dysk K (1kg) 57 NumerPDF 40.10 40.10/17

3
FICAK Roksana 2000-12-09 Z/0268/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 57 NumerPDF 11.09 11.11/15

4
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

100m M 63 NumerPDF 13.10 13.10/17

5
GÓRAL Kamil 2003-01-19 Z/0161/17

TAK

200m M 63 NumerPDF

6
GÓRNIAK Wiktoria 1999-04-20 Z/1064/15

TAK

Dysk K (1kg) 55 NumerPDF 36.32 36.32/17

7
HERDA Patrycja 2002-05-16 Z/0269/15

TAK

Dysk K (1kg) 29 NumerPDF

8
IWASIECZKO Adam 2002-11-14 Z/2416/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 75 NumerPDF 35.55 35.55/17

9
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

200m K 81 NumerPDF 27.66/15

10
JABŁOŃSKA Izabella 2000-02-26 Z/0270/15

TAK

100m pł K U18 81 NumerPDF 17.72 17.65/16

11
KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 Z/0505/15

TAK

Wzwyż M 37 NumerPDF 2.00 2.00/17

12
OSADA Gabriela 2001-08-09 Z/0276/15

TAK

100m K 38 NumerPDF 13.89 13.74/16

13
PEMPU¦ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

100m pł K U18 21 NumerPDF

14
PEMPU¦ Magdalena 2001-03-19 Z/0272/15

TAK

400m pł K 21 NumerPDF 71.35 71.35/17

15
PEMPU¦ Remigiusz 2001-03-19 Z/0273/15

TAK

400m pł M (84) U18 25 NumerPDF

16
SEMERKO Angelika 1999-02-05 Z/1066/15

TAK

1500m K 30 NumerPDF 5:33.48 5:20.30/15

17
SZUMADA Maria 1998-11-01 Z/0038/14

TAK

1500m K 54 NumerPDF 4:52.80/15

18
WYWROT Julia 2001-01-16 Z/0279/15

TAK

400m pł K 23 NumerPDF 76.97 76.97/17

 
www.uks.tiki.taka@interia.pl
UKS Tiki-Taka Kolbuszowa Osobostarty: 30 ( 18 ) K-11 M-7
NrLicencji: 06/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

100m M 266 NumerPDF 12.32 12.32/17

2
BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 Z/0354/17

TAK

200m M 266 NumerPDF 26.97/16

3
GUL Adrian 2001-10-04 Z/6462/15

TAK

800m M 305 NumerPDF 2:04.52/16

4
GUL Regina 2003-06-03 Z/0478/17

TAK

200m K 304 NumerPDF 29.22 29.22/17

5
GUL Regina 2003-06-03 Z/0478/17

TAK

100m K 304 NumerPDF

6
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

100m K 80 NumerPDF 13.70 13.70/17

7
JAMRÓZ Karolina 2003-01-14 Z/0353/17

TAK

200m K 80 NumerPDF 29.44 29.44/17

8
KŁOS Michał 2001-09-15 Z/6460/15

2016

100m M 159 NumerPDF 12.77/16

9
KŁOS Michał 2001-09-15 Z/6460/15

2016

200m M 159 NumerPDF 25.88/16

10
KOPEĆ Gabriela 2002-09-28 Z/1430/16

TAK

100m K 880 NumerPDF 14.64 14.64/17

11
KOSIOROWSKA Karolina 1999-09-24 Z/0174/16

TAK

100m K 890 NumerPDF 14.56 13.64/16

12
MACIˇG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

200m M 231 NumerPDF 22.37 22.37/17

13
MACIˇG Radosław 1999-12-14 Z/0391/15

TAK

100m M 231 NumerPDF 11.25 11.25/17

14
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

200m K 253 NumerPDF 26.30/16

15
NIEMCZYK Magdalena 2003-03-25 Z/0352/17

TAK

100m K 253 NumerPDF 12.45 12.45/17

16
OZIMEK Julia 2002-02-10 Z/3774/16

TAK

W dal K 111 NumerPDF 4.38/16

17
OZIMEK Julia 2002-02-10 Z/3774/16

TAK

100m K 111 NumerPDF 13.99 13.99/17

18
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

200m K 722 NumerPDF 32.02/16

19
RZUCIDŁO Wiktoria 2002-04-22 Z/3775/16

TAK

100m K 722 NumerPDF 14.45 14.45/17

20
SAWUŁA Paulina 2002-03-27

100m K 724 NumerPDF 14.50 14.50/17

21
SAWUŁA Paweł 1998-11-29

200m M 353 NumerPDF

22
SAWUŁA Paweł 1998-11-29

100m M 353 NumerPDF

23
WĘGRZYN Monika 2002-12-25 Z/1364/16

TAK

1500m K 444 NumerPDF 5:16.09 5:16.09/17

24
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

200m K 24 NumerPDF 25.23 25.23/17

25
WROŃSKA Wiktoria 2000-01-14 Z/0142/16

TAK

100m K 24 NumerPDF 12.23 12.23/17

26
ZIĘBA Dominika 2003-04-07 Z/0477/17

TAK

200m K 723 NumerPDF

27
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

1500m M 230 NumerPDF 4:01.23 3:56.19/16

28
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

400m M 230 NumerPDF 50.73/15

29
ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Z/0312/15

TAK

200m M 230 NumerPDF 25.20/14

30
ZIĘBA Wiktor 2004-11-27

400m M 101 NumerPDF 66.48 66.48/17

 
www.zstrzcinica.pl
ULKS Technik Trzcinica Osobostarty: 6 ( 4 ) K-0 M-4
NrLicencji: 03/PK/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOKOŁOWSKI Piotr 2001-11-15 Z/2520/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 299 NumerPDF

2
TOCKI Dawid 2000-02-27

100m M 257 NumerPDF

3
TOCKI Dawid 2000-02-27

400m M 257 NumerPDF

4
URBANEK Arkadiusz 1999-09-29 Z/1694/16

TAK

W dal M 257 NumerPDF 6.13 6.13/17

5
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

100m M 266 NumerPDF 12.23 12.23/17

6
WOLSKI Patryk 2002-04-10 Z/2441/16

TAK

W dal M 266 NumerPDF 5.39 5.39/17