Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa okręgu U20 i U18
SŁUPSK, 27.05.2017
Osobostarty wszystkie: 112 ( 92 ) K-50 M-42
 
NIESTOWARZYSZONY Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
niestowarzyszona Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
THOMAIDOU Katerina 2000-03-30 Z/2234/15

TAK

400m K 398 NumerPDF 61.03/14

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GORCZYŃSKA Marta 2000-12-19 Z/1785/15

TAK

5000m ch K 536 NumerPDF 26:58 26:36/16

 
POMORSKIE Osobostarty: 98 ( 80 ) K-44 M-36
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 9 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARABASZ Aleksandra 2001-05-05 Z/4309/15

TAK

100m pł K U18 723 NumerPDF 17.89 17.89/17

2
DAWIDOWSKA Ewa 1998-12-24 Z/1047/15

TAK

1500m K 705 NumerPDF 5:09.30/15

3
DŁUGOŁĘCKA Julia 2000-09-11 Z/2120/17

TAK

Kula K U18 (3kg) 701 NumerPDF 11.04 11.04/17

4
KREFTA Bartłomiej 2001-05-06 Z/2129/16

TAK

Wzwyż M 705 NumerPDF 1.70 1.70/17

5
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

400m K 706 NumerPDF 67.59 67.59/17

6
SZCZYGIEŁ Kacper 2000-01-03 Z/0224/16

TAK

800m M 707 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/17

7
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 711 NumerPDF 48.48 51.04/16

8
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 53.65 53.65/17

9
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

800m M 708 NumerPDF 1:57.16 1:57.16/17

 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 15 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAJDA Antonina 1999-02-23 Z/1974/16

TAK

100m K 392 NumerPDF 13.44 13.44/17

2
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

400m K 401 NumerPDF 55.36/15

3
DOBEK Anna 1996-06-07 Z/1146/12

TAK

200m K 401 NumerPDF 24.87 24.87/17

4
GEPPERT Aleksandra 2001-02-08 Z/0634/17

TAK

1500m K 402 NumerPDF

5
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

Trójskok K 400 NumerPDF 12.00 12.00/17

6
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

W dal K 400 NumerPDF 5.39 5.39/17

7
LITTWIN Adrianna 1998-07-17 Z/0274/14

TAK

200m K 400 NumerPDF 28.80/15 PK

8
MALISZEWSKA Aleksandra 1994-06-02 Z/2873/11

TAK

100m K 393 NumerPDF 12.08/13

9
MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 Z/2547/11

TAK

100m pł K 403 NumerPDF 14.66/16

10
MISZEWSKA Magdalena 1993-01-16 Z/2547/11

TAK

200m K 403 NumerPDF 26.88/14

11
MOREK Dominika 1996-01-22 Z/0909/12

TAK

200m K 401 NumerPDF 24.74/16

12
SARR-MALINOWSKI Daniel 2000-05-13 Z/3865/16

TAK

400m M 400 NumerPDF 51.30

13
SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 Z/1973/16

TAK

100m M 400 NumerPDF 11.86 11.86/17

14
SUCHOMSKI Benedykt 1998-02-14 Z/1973/16

TAK

200m M 400 NumerPDF 24.00 24.00/17

15
SZECHNIUK Natalia 2000-01-23 Z/4440/15

TAK

100m K 390 NumerPDF 12.43/16

 
GKS Cartusia Kartuzy Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 53/PM/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRÓL Konstanty 1999-03-03

3000m M 64 NumerPDF

2
STRONGOWSKI Nikodem 2001-10-24

3000m M 61 NumerPDF

 
GKS Żukowo Osobostarty: 4 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

1500m K 72 NumerPDF 4:42.6 4:42.6/17

2
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

1500m M 71 NumerPDF 4:05.96/16

3
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

800m K 71 NumerPDF 2:16.1 2:14.56/16

4
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

800m M 77 NumerPDF 1:57.74/16

 
kl-lechia.pl
KL Lechia Gdańsk Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 27/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHANDUSZKO Karolina 2001-09-14 Z/2928/16

TAK

5000m ch K 836 NumerPDF

2
DAJNOWICZ Marcin 2001-01-16 Z/2966/16

TAK

800m M 842 NumerPDF

3
DĄBROWSKI Krzysztof 2001-09-15 Z/5349/15

TAK

10 km ch M 848 NumerPDF 55:57 55:57/17

4
ŚWISTULSKI Adam 2001-12-19 Z/5352/15

TAK

10 km ch M 837 NumerPDF 51:29 51:29/17

5
WIERZBA Jakub 2001-03-21

100m M 844 NumerPDF 12.73 12.73/17

6
WIERZBA Jakub 2001-03-21

200m M 844 NumerPDF

 
LKB im. Braci Petk Lębork Osobostarty: 4 ( 4 ) K-4 M-0
NrLicencji: 33/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STOLICKA Anna 2000-07-15 Z/1386/15

TAK

1500m K 95 NumerPDF

2
STOLICKA Marta Aniela 1998-03-03 Z/2150/15

TAK

3000m K 96 NumerPDF

3
STRUPIŃSKA Iwona 1994-04-22 Z/1059/11

2013

3000m K 87 NumerPDF 11:57.66/13

4
STRUPIŃSKA Renata 2000-07-31 Z/1387/15

TAK

3000m K 98 NumerPDF 14:00.15/16

 
LKS Zorza Gdynia Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 35/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SŁAWIŃSKI Damian 1987-02-07

5000m M 261 NumerPDF 15:03.35/09 PK

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice Osobostarty: 20 ( 16 ) K-7 M-9
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

400m pł M (84) U18 10 NumerPDF

2
BĄCZEK Wiktor 2001-01-25 Z/5259/15

TAK

110m M (91.4) U18 10 NumerPDF

3
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 35 NumerPDF 15.08 15.08/17

4
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

800m M 34 NumerPDF 2:05.7 2:05.7/17

5
FILIPIAK Miłosz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

400m M 98 NumerPDF

6
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

200m K 59 NumerPDF 27.97/15

7
GREBIN Patrycja 1998-08-22 Z/0879/14

TAK

100m K 59 NumerPDF 13.49/15

8
GRZELAK Dominika 1997-02-15 Z/0785/14

TAK

1500m K 30 NumerPDF 4:49.84/16

9
GRZELKA Jakub 2000-11-05 Z/0454/17

TAK

1500m M 60 NumerPDF

10
KAWKA Kinga 2000-01-25

100m pł K U18 42 NumerPDF

11
KAWKA Kinga 2000-01-25

400m pł K 42 NumerPDF

12
KIEDROWICZ Julia 2001-07-21 Z/0721/16

TAK

400m K 25 NumerPDF

13
KRAUZE Bartosz 1999-04-23 Z/0246/16

TAK

800m M 33 NumerPDF 1:58.88 1:57.89/16

14
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

400m M 22 NumerPDF

15
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

800m M 32 NumerPDF 2:05.0 2:05.0/17

16
LESZCZYŃSKA Alicja 2000-04-17 Z/2306/15

TAK

400m K 55 NumerPDF 59.97/15

17
ŁĄCKA Barbara 1987-03-22

800m K 33 NumerPDF 2:10.86/06

18
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

2015

200m K 39 NumerPDF 29.48/16

19
MIKOŁAJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

2015

100m K 39 NumerPDF 14.03/16

20
SZYCA Aleksander 2000-06-18 Z/5459/15

TAK

400m M 31 NumerPDF 52.13/16

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 6 ( 5 ) K-1 M-4
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

100m M 243 NumerPDF 12.12 12.12/17

2
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

400m pł M (84) U18 243 NumerPDF

3
CZARNOWSKI Damian 2001-03-30

800m M 244 NumerPDF

4
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

1500m M 241 NumerPDF 3:58.15/16

5
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

800m M 240 NumerPDF 1:58.61/15

6
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

800m K 257 NumerPDF

 
MTS Junior Sopot Osobostarty: 4 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 04/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

100m K 96 NumerPDF 12.74 12.74/17

2
BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 Z/1839/16

TAK

200m K 96 NumerPDF 26.17/16

3
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

TAK

100m pł K 95 NumerPDF

4
PRZYBYŁ Katarzyna 1993-09-28 Z/0951/15

TAK

200m K 95 NumerPDF 27.77/16

 
RKS Rumia Osobostarty: 5 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 20/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ELŻANOWSKI Michał 2001-05-28 Z/1193/16

TAK

100m M 96 NumerPDF 12.00/16

2
ELŻANOWSKI Michał 2001-05-28 Z/1193/16

TAK

200m M 96 NumerPDF

3
GRABLOWSKA Natalia 2001-10-06 Z/2236/15

TAK

200m K 91 NumerPDF

4
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Dysk K (1kg) 97 NumerPDF

5
KARWOWSKA Martyna 2001-09-09 Z/1954/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 97 NumerPDF 10.37 12.92/15

 
UKS Jedynka Reda Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 18/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ŁUNIEWSKI Mirosław 1957-01-25 Z/0002/11

TAK

10 km ch M 101 NumerPDF 53:38.00 49:14.93/99 PK

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 11 ( 10 ) K-6 M-4
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

10 km ch M 221 NumerPDF 53:59 53:59/17

2
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 230 NumerPDF

3
CYBA Piotr 1999-04-03 Z/0351/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 230 NumerPDF 10.55 10.55/17

4
CYRSON Daria 2001-08-29 Z/3150/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 218 NumerPDF

5
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

800m K 205 NumerPDF 2:30.39/15

6
JANK Damian 2003-03-29 Z/1141/17

TAK

Młot M U16 (5kg) 200 NumerPDF

7
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

3000m K 207 NumerPDF

8
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

800m M 216 NumerPDF

9
ŚCIGAŁA Martyna 2000-12-06 Z/1844/15

TAK

5000m ch K 201 NumerPDF 30:28 30:21.81/16

10
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

800m K 203 NumerPDF 2:10.59/16

11
WATRAL Magdalena 2001-05-11 Z/1850/15

TAK

1500m K 203 NumerPDF

 
www.wksflotagdynia.pl
WKS Flota Gdynia Osobostarty: 10 ( 8 ) K-6 M-2
NrLicencji: 09/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZUJKO Tymoteusz 2000-01-08 Z/2665/16

TAK

800m M 456 NumerPDF 2:00.4 2:00.4/17

2
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

100m K 461 NumerPDF 14.05 13.51/16

3
FILIPSKA Zuzanna 2001-04-21 Z/3687/15

TAK

W dal K 461 NumerPDF 4.67 5.06/16

4
GROŻYŃSKA Agata 2000-06-16 Z/3688/15

TAK

Tyczka K 452 NumerPDF 3.40/16

5
GRZYBEK Barbara 2001-05-10

100m K 459 NumerPDF 14.37 14.37/17

6
KOLLAR Alessandro 2000-12-28 Z/0585/17

TAK

Tyczka M 455 NumerPDF 3.80 3.80/17

7
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

100m K 451 NumerPDF 12.98/16

8
NOWICKA Zuzanna 1999-12-10 Z/3162/15

TAK

W dal K 451 NumerPDF 5.60/16

9
OGIEGŁO Pola 2002-12-26 Z/3692/15

TAK

Tyczka K 458 NumerPDF 2.80 2.80/17

10
SKUBISZ Julia 2003-05-27 Z/3691/15

TAK

Tyczka K 453 NumerPDF 2.80 2.80/16

 
ŚLĄSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
TS AKS Chorzów Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 01/SL/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

100m M 107 NumerPDF 10.94/11

2
WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 Z/3230/11

TAK

200m M 107 NumerPDF 22.17/08

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 10 ( 9 ) K-4 M-5
 
KB Dziesiątka Białogard Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 31/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WIŚNIEWSKI Kacper 2000-01-31 Z/1715/15

TAK

800m M 100 NumerPDF 2:00.39 1:59.98/15

 
KS Hanza Goleniów Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 03/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

800m M 584 NumerPDF 1:59.44 1:59.44/17

2
POTOMSKA Daria 2000-05-31 Z/1276/15

TAK

1500m K 302 NumerPDF 4:45.00 4:45.00/17

 
osot.pl
OSOT Szczecin Osobostarty: 3 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Jakub 1998-05-11 Z/0162/14

TAK

Tyczka M 955 NumerPDF 4.80 4.80/17

2
TOMCZAK Aleksander 1999-03-26 Z/0695/15

TAK

Tyczka M 989 NumerPDF 4.00 4.20/16

3
WESOŁOWSKI Krzysztof 1999-08-15 Z/0696/15

TAK

Tyczka M 996 NumerPDF

 
ULKS Tychowo Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 21/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNATA Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 485 NumerPDF 49.87 49.87/17

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

Dysk K (1kg) 481 NumerPDF 33.11 35.77/16

3
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

Trójskok K 482 NumerPDF 10.26 10.26/17

4
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

W dal K 482 NumerPDF 5.21 5.33/16