Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa WMZ LZS w LA
LIDZBARK WARMIŃSKI, 17.05.2017
Osobostarty wszystkie: 232 ( 124 ) K-77 M-47
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
 
MUKL Brodnica Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0270/17

TAK

100m K 325 NumerPDF 13.05 13.05/17

2
STEMPKOWSKA Kamila 2004-08-06 Z/0270/17

TAK

W dal K 325 NumerPDF 4.32/16

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 226 ( 123 ) K-76 M-47
 
GUKS Asy Dywity Osobostarty: 28 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: 01/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOMIK Marta 2005-10-10

100m K 11 NumerPDF

2
CHOMIK Marta 2005-10-10

W dal K 11 NumerPDF

3
JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 Z/2902/16

TAK

4x100m K 3 NumerPDF

4
JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 Z/2902/16

TAK

100m K 3 NumerPDF 14.57 14.57/17

5
JABŁOŃSKA Alicja 2002-05-17 Z/2902/16

TAK

300m K 3 NumerPDF 48.34 48.34/17

6
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

4x100m K 21 NumerPDF

7
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

200m K 21 NumerPDF 28.43 28.43/17

8
JATKIEWICZ Izabela 2000-04-28 Z/5539/15

TAK

100m K 21 NumerPDF 13.91 13.91/17

9
KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01

600m K 6 NumerPDF

10
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

100m K 22 NumerPDF 14.37/16

11
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

4x100m K 22 NumerPDF

12
KRÓL Aleksandra 2002-02-20 Z/2903/16

TAK

300m K 22 NumerPDF 46.13/16

13
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12

100m K 6 NumerPDF

14
KUCIŃSKA Julia 2005-09-12

300m K 6 NumerPDF

15
MALESZKA Mateusz 2004-09-09

1000m M 7 NumerPDF

16
MALESZKA Mateusz 2004-09-09

100m M 7 NumerPDF

17
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27

100m K 5 NumerPDF 15.91 15.91/17

18
MILEWICZ Dagmara 2004-05-27

300m K 5 NumerPDF 54.65 54.65/17

19
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

4x100m K 23 NumerPDF

20
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

100m K 23 NumerPDF 12.10/16

21
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

300m K 23 NumerPDF 40.00/16

22
POTASZNIK Alicja 2000-04-24 Z/2957/15

TAK

200m K 23 NumerPDF 24.48/16

23
SKUZA Fabiana 2005-02-12

100m K 12 NumerPDF

24
SKUZA Fabiana 2005-02-12

300m K 12 NumerPDF

25
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

100m M 81 NumerPDF 13.42/16

26
TRUSZCZYŃSKI Mikołaj 2001-12-13 Z/0457/17

TAK

300m M 81 NumerPDF 42.38/16

27
WI¦NIEWSKA Adrianna 2005-01-07

100m K 8 NumerPDF

28
WI¦NIEWSKA Adrianna 2005-01-07

300m K 8 NumerPDF

 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 18 ( 8 ) K-0 M-8
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTOSZUK Adam 2002-07-17 Z/0261/17

TAK

4x100m M 59 NumerPDF

2
BARTOSZUK Adam 2002-07-17 Z/0261/17

TAK

300m M 59 NumerPDF 40.65 40.65/17

3
BARTOSZUK Adam 2002-07-17 Z/0261/17

TAK

100m M 59 NumerPDF 12.91 12.91/17

4
DˇBROWSKI Dominik 1993-04-25

300m M 11 NumerPDF

5
KORPAL Kacper 2003-10-06

4x100m M 16 NumerPDF

6
KORPAL Kacper 2003-10-06

300m M 16 NumerPDF

7
KORPAL Kacper 2003-10-06

100m M 16 NumerPDF 14.04 14.04/17

8
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

4x100m M 34 NumerPDF

9
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

200m M 34 NumerPDF

10
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

300m M 65 NumerPDF 41.35 41.35/17

11
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

4x100m M 65 NumerPDF

12
NOWAKOWSKI Jakub 2003-07-29 Z/2467/17

TAK

100m M 65 NumerPDF 13.52/16

13
OPCZYŃSKI Marek 1998-12-09 Z/0991/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 96 NumerPDF 47.01 47.01/17

14
SOBOL Damian 2003-07-23

200m M 58 NumerPDF

15
SOBOL Damian 2003-07-23

100m M 58 NumerPDF 12.39 12.39/17

16
SOBOL Damian 2003-07-23

4x100m M 58 NumerPDF

17
ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 Z/2425/15

TAK

200m M 62 NumerPDF 24.13/16

18
ZABOLEWICZ Wiktor 2001-03-10 Z/2425/15

TAK

100m M 62 NumerPDF 11.89/16

 
www.jelonki.net
KS Jelonki Dobre Miasto Osobostarty: 8 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 24/WN/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHASZCZOWNIK Michał 2005-05-01

300m M 711 NumerPDF

2
CHASZCZOWNIK Michał 2005-05-01

100m M 711 NumerPDF PK

3
CHASZCZOWNIK Michał 2005-05-01

W dal M 711 NumerPDF

4
KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18

W dal K 723 NumerPDF PK

5
KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18

300m K 723 NumerPDF

6
KAWSZYNIEC Julia 2005-03-18

100m K 723 NumerPDF

7
PIETNOCZKA Julia 2004-06-24

300m K 700 NumerPDF

8
PIETNOCZKA Julia 2004-06-24

600m K 700 NumerPDF

 
KS Polonia Pasłęk Osobostarty: 16 ( 12 ) K-9 M-3
NrLicencji: 11/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Hubert 2004-01-01

300m M 12 NumerPDF

2
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

Kula K (4kg) 17 NumerPDF 10.96/16

3
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

Oszczep K (600) 17 NumerPDF 38.34/16

4
ADAMCZYK Patrycja 1999-05-19 Z/0282/15

TAK

W dal K 17 NumerPDF 5.36/15

5
BOŁDYSZ Mariusz 1999-01-02 Z/3895/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 25 NumerPDF 44.56 44.56/17

6
BOWSZA Julia 2001-01-01

600m K 9 NumerPDF

7
FILIP Agata 1999-11-06

200m K 12 NumerPDF

8
FILIP Agata 1999-11-06

100m K 12 NumerPDF

9
KAMIŃSKA Natalia 2004-01-01

300m K 17 NumerPDF

10
KULOT Wiktoria 2006-01-01

300m K 14 NumerPDF

11
ŁAWROWSKA Angelika 2001-03-21 Z/6286/15

2015

100m K 16 NumerPDF 14.69/15

12
MACHNIO Milena 2004-01-01

300m K 18 NumerPDF

13
REJMAN Zuzanna 2001-02-14

600m K 10 NumerPDF 1:55.75/15

14
WARDZYŃSKI Paweł 2005-01-01

300m M 9 NumerPDF

15
WRÓBEL Anna 1999-06-06

Wzwyż K 24 NumerPDF

16
WRÓBEL Anna 1999-06-06

Kula K (4kg) 24 NumerPDF

 
http://zamekkurzetnik.pl/
KS Zamek Kurzętnik Osobostarty: 9 ( 6 ) K-6 M-0
NrLicencji: 25/WN/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11-29

300m K 211 NumerPDF 48.84 48.84/17

2
BRZUSZCZAK Klaudia 2004-11-29

100m K 211 NumerPDF 14.60 14.60/17

3
KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 Z/2313/15

TAK

100m K 222 NumerPDF 13.26/15

4
KOTEWICZ Kinga 2001-07-20 Z/2313/15

TAK

300m K 222 NumerPDF 43.70/15

5
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

200m K 219 NumerPDF 27.72/16

6
KOZŁOWSKA Agata 2002-07-01 Z/0644/17

TAK

100m K 219 NumerPDF 13.58/16

7
PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 Z/2311/15

TAK

800m K 216 NumerPDF 2:20.96/16

8
SARNOWSKA Natalia 2002-05-18 Z/0645/17

TAK

600m K 220 NumerPDF 1:52.06 1:52.06/17

9
ULIŃSKA Otylia 2004-09-06

600m K 217 NumerPDF 1:55.67 1:55.67/17

 
www.lks.lubawa.pl
LKS Lubawa Osobostarty: 30 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 12/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 Z/0422/17

TAK

300m K 100 NumerPDF 47.73/16

2
BIEDRZYCKA Malwina 2003-04-15 Z/0422/17

TAK

100m K 100 NumerPDF 14.16 13.88/16

3
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Kula M U16 (5kg) 112 NumerPDF 15.57 15.57/17

4
BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 Z/5618/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 112 NumerPDF

5
BORKOWSKI Maciej 2002-06-26 Z/0805/16

TAK

1000m M 120 NumerPDF 2:50.15/16

6
ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 Z/0479/17

TAK

300m K 99 NumerPDF 47.99 47.99/17

7
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

300m K 124 NumerPDF 46.32 46.32/17

8
FAFIŃSKA Emilia 2003-01-05 Z/0423/17

TAK

100m K 124 NumerPDF 14.43 14.43/17

9
FAFIŃSKA Paulina 2006-08-28

100m K 2 NumerPDF 14.79 14.79/17

10
FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 Z/5532/15

TAK

300m M 114 NumerPDF 38.04 38.04/17

11
FAFIŃSKI Paweł 2001-09-03 Z/5532/15

TAK

100m M 114 NumerPDF 12.48 12.48/17

12
JAKUBOWSKI Sebastian 1999-03-05 Z/0165/16

TAK

300m M 128 NumerPDF 35.22 35.22/17

13
JARZˇBEK Magdalena 2000-01-18 Z/5537/15

2015

Dysk K (1kg) 200 NumerPDF 29.53 29.53/17

14
JARZˇBEK Magdalena 2000-01-18 Z/5537/15

2015

Kula K U18 (3kg) 200 NumerPDF 9.85 10.23/15

15
JARZYNA Damian 2000-02-12

100m M 125 NumerPDF 12.76 12.76/17

16
JARZYNA Damian 2000-02-12

200m M 125 NumerPDF

17
KOZŁOWSKI Piotr 2001-02-14 Z/5533/15

TAK

1000m M 103 NumerPDF 2:37.60/16

18
MELNYK Zuzanna 2000-08-18 Z/5544/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 88 NumerPDF 34.18/16

19
NIEDZIELA Mateusz 2002-12-17 Z/3342/16

TAK

1000m M 74 NumerPDF 3:09.27/16

20
NIEDZIELA Zuzanna 2002-12-17 Z/3343/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 117 NumerPDF 24.25/16

21
NOWAKOWSKI Maciej 1998-09-01 Z/0237/14

TAK

1000m M 170 NumerPDF 2:40.54/13

22
PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 Z/0480/17

TAK

W dal M 95 NumerPDF

23
PIEKOSZEWSKI Dominik 2003-03-08 Z/0480/17

TAK

100m M 95 NumerPDF 12.59/16

24
SIEMIŃSKA Daria 2002-05-10 Z/3340/16

TAK

Kula K U16 (3kg) 115 NumerPDF 11.06 11.06/17

25
WINIEWSKA Violetta 2001-06-29

Kula K U18 (3kg) 173 NumerPDF 10.65/14

26
WI¦NIEWSKA Natalia 2000-05-09

Dysk K (1kg) 94 NumerPDF 23.16 23.16/17

27
WI¦NIEWSKA Natalia 2000-05-09

Kula K U18 (3kg) 94 NumerPDF 8.26 8.26/17

28
ZAWADZKI Szymon 1999-03-16 Z/2253/16

TAK

Oszczep M U20 (800) 86 NumerPDF 45.38 45.38/17

29
ŻUCHOWSKI Daniel 2004-01-01

100m M 136 NumerPDF 13.75 13.75/17

30
ŻUCHOWSKI Kacper 2001-07-23 Z/6321/15

2016

Oszczep M U18 (700) 97 NumerPDF 44.34 44.34/17

 
LUKS Warmia Lidzbark Warmiński Osobostarty: 20 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 03/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZERNIEWICZ Kinga 2003-01-02

Wzwyż K 11 NumerPDF

2
GUDANIEC Igor 2002-11-07

100m M 17 NumerPDF 12.82 12.82/17

3
GUDANIEC Igor 2002-11-07

200m M 17 NumerPDF 26.39 26.39/17

4
JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 Z/0288/15

TAK

Wzwyż M 31 NumerPDF 1.80 1.95/16

5
JANKOWSKI Marcin 1999-10-24 Z/0288/15

TAK

4x100m M 31 NumerPDF

6
KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 Z/0287/15

TAK

Wzwyż M 30 NumerPDF 1.95 2.05/15

7
KARKOWSKI Krzysztof 1999-05-22 Z/0287/15

TAK

4x100m M 30 NumerPDF

8
KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 Z/0286/15

TAK

W dal M 29 NumerPDF 6.47 6.47/17

9
KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 Z/0286/15

TAK

100m M 29 NumerPDF 11.30/16

10
KRAWCZYK Rafał 1999-03-16 Z/0286/15

TAK

4x100m M 29 NumerPDF

11
POLAK Natalia 1999-12-23 Z/0284/15

TAK

100m K 20 NumerPDF 13.06/14

12
POLAK Natalia 1999-12-23 Z/0284/15

TAK

200m K 20 NumerPDF 27.10/14

13
SUSKA Gabriela 2002-07-26 Z/2949/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 23 NumerPDF 33.00 33.00/17

14
SZUMNY Michał 1999-03-27 Z/0285/15

TAK

100m M 33 NumerPDF 11.97/16

15
SZUMNY Michał 1999-03-27 Z/0285/15

TAK

W dal M 33 NumerPDF 6.10/15

16
SZUMNY Michał 1999-03-27 Z/0285/15

TAK

4x100m M 33 NumerPDF

17
WOJCIECHOWSKA Wiktoria 2003-03-06

100m K 33 NumerPDF

18
WOJCIECHOWSKA Wiktoria 2003-03-06

W dal K 33 NumerPDF

19
ZYCH Sylwia 1998-11-27 Z/3656/15

TAK

Kula K (4kg) 27 NumerPDF 11.62/16

20
ZYCH Sylwia 1998-11-27 Z/3656/15

TAK

Dysk K (1kg) 27 NumerPDF 35.25 40.59/16

 
MLKS Ostróda Osobostarty: 18 ( 9 ) K-9 M-0
NrLicencji: 18/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 Z/0822/11

2015

200m K 24 NumerPDF 26.92/10

2
BUJNICKA Patrycja 1993-07-21 Z/0822/11

2015

400m K 24 NumerPDF 62.93 58.16/10

3
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

4x100m K 4 NumerPDF

4
DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 Z/0802/16

TAK

600m K 4 NumerPDF 1:44.60 1:44.60/17

5
OSTROWSKA Dominika 2006-01-01

300m K 3 NumerPDF 54.57 54.57/17

6
OSTROWSKA Dominika 2006-01-01

100m K 3 NumerPDF

7
PAŁEJKO Aleksandra 2000-05-22

800m K 3 NumerPDF

8
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

4x100m K 7 NumerPDF

9
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

100m K 7 NumerPDF 14.43/16

10
PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 Z/1130/17

TAK

300m K 7 NumerPDF 43.64 43.64/17

11
PRUSIŃSKA Monika 2005-01-01

600m K 8 NumerPDF

12
SOCZYŃSKA Natalia 2002-09-15 Z/0803/16

TAK

100m K 6 NumerPDF 14.97/15

13
SOCZYŃSKA Natalia 2002-09-15 Z/0803/16

TAK

300m K 6 NumerPDF 47.61 47.61/17

14
SOCZYŃSKA Oliwia 2002-09-15 Z/0804/16

TAK

4x100m K 2 NumerPDF

15
SOCZYŃSKA Oliwia 2002-09-15 Z/0804/16

TAK

100m K 2 NumerPDF 15.83/15

16
SOCZYŃSKA Oliwia 2002-09-15 Z/0804/16

TAK

300m K 2 NumerPDF 45.81 45.81/17

17
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

4x100m K 2 NumerPDF

18
TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 Z/1129/17

TAK

600m K 2 NumerPDF 1:59.17 1:59.17/17

 
niest.Olsztyn Osobostarty: 3 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji:
Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BULIK Grażyna 1974-04-08

800m K 1 NumerPDF

2
BULIK Patrycja 2005-03-11

300m K 1 NumerPDF

3
BULIK Patrycja 2005-03-11

W dal K 1 NumerPDF

 
www.uksatoswoznice.org
UKS Atos WoĽnice Osobostarty: 18 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 08/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACZEWSKI Dominik 2004-12-21

100m M 543 NumerPDF

2
BACZEWSKI Dominik 2004-12-21

W dal M 543 NumerPDF

3
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11

300m K 12 NumerPDF

4
BIEGAJ Oliwia 2004-06-11

W dal K 12 NumerPDF

5
BRYGOŁA Beata 2004-03-10

100m K 30 NumerPDF

6
BRYGOŁA Beata 2004-03-10

W dal K 30 NumerPDF

7
CZELIJ Gabriela 2003-10-28 Z/0052/17

TAK

100m K 15 NumerPDF 14.11 14.11/17

8
CZELIJ Gabriela 2003-10-28 Z/0052/17

TAK

W dal K 15 NumerPDF 4.23 4.23/17

9
GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 Z/0025/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 21 NumerPDF 25.30 25.30/17

10
GÓRALCZYK Anna 2001-05-02 Z/0025/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 21 NumerPDF

11
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01

300m M 1 NumerPDF

12
MAJEWSKI Dawid 2005-05-01

W dal M 1 NumerPDF

13
PLONA Mateusz 1998-10-08 Z/0675/15

TAK

W dal M 13 NumerPDF 6.04/15

14
PLONA Mateusz 1998-10-08 Z/0675/15

TAK

100m M 13 NumerPDF 11.25/16

15
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

100m M 25 NumerPDF 11.81 11.46/16

16
TUREK Bartosz 2002-05-22 Z/0026/16

TAK

W dal M 25 NumerPDF 5.86 5.86/17

17
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22

600m K 38 NumerPDF 1:53.18/16

18
WAWRZYNOWICZ Julia 2004-06-22

W dal K 38 NumerPDF 3.92/16

 
uksgimpas.pl
UKS Gimpas Pasłęk Osobostarty: 14 ( 8 ) K-7 M-1
NrLicencji: 05/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARTOSZEWSKA Izabela 2002-01-07

W dal K 173 NumerPDF

2
CZARTOSZEWSKA Izabela 2002-01-07

100m K 173 NumerPDF

3
LACHOWICZ Nikola 2004-04-06

300m K 188 NumerPDF

4
LACHOWICZ Nikola 2004-04-06

W dal K 188 NumerPDF

5
PRZYSTASZ Aleksandra 2000-02-11 Z/3072/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 187 NumerPDF 34.78 35.13/16

6
ROZENBAJGIER Martyna 2003-05-27 Z/1219/16

TAK

100m K 176 NumerPDF 14.51 14.51/17

7
ROZENBAJGIER Martyna 2003-05-27 Z/1219/16

TAK

Wzwyż K 176 NumerPDF

8
STEFAŃSKA Justyna 2003-01-21 Z/1220/16

TAK

100m K 181 NumerPDF

9
STEFAŃSKA Justyna 2003-01-21 Z/1220/16

TAK

W dal K 181 NumerPDF 3.92/16

10
SZYSZKA Ewelina 2003-04-28 Z/1221/16

TAK

100m K 179 NumerPDF

11
SZYSZKA Ewelina 2003-04-28 Z/1221/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 179 NumerPDF 24.28 24.28/17

12
TWARDZIK Mateusz 2004-02-09

1000m M 177 NumerPDF

13
WRÓBEL Parycja 2004-01-22

W dal K 178 NumerPDF

14
WRÓBEL Parycja 2004-01-22

600m K 178 NumerPDF

 
UKS Jedynka Bartoszyce Osobostarty: 10 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 14/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02

600m M 90 NumerPDF 1:59.06 1:57.22/16

2
DAŃKÓW Andrzej 2003-10-02

300m M 90 NumerPDF 53.86 51.63/16

3
MAKAREWICZ Dominik 2003-04-29

600m M 59 NumerPDF

4
MAKAREWICZ Dominik 2003-04-29

300m M 59 NumerPDF

5
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

100m M 57 NumerPDF 11.74 11.50/16

6
PIECZUŁAJTIS Patryk 2001-06-14 Z/0450/16

TAK

200m M 57 NumerPDF 24.61/16

7
POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 Z/2336/15

TAK

600m K 93 NumerPDF 1:37.29/16

8
POŁUJAŃSKA Oliwia 2001-06-22 Z/2336/15

TAK

300m K 93 NumerPDF 43.96 43.62/16

9
SZYMAŃSKA Lidia 2004-05-31

100m K 52 NumerPDF 14.26 14.26/17

10
SZYMAŃSKA Lidia 2004-05-31

300m K 52 NumerPDF 50.07 50.07/17

 
UKS MOSiR Działdowo Osobostarty: 26 ( 12 ) K-5 M-7
NrLicencji: 15/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

2015

200m K 58 NumerPDF 29.48/15

2
BALICKA Aleksandra 2000-01-15 Z/5972/15

2015

400m K 58 NumerPDF 68.49/14

3
CHILMANOWICZ Janusz 1964-05-17

Kula M U16 (5kg) 52 NumerPDF

4
CHILMANOWICZ Janusz 1964-05-17

Oszczep M U20 (800) 52 NumerPDF

5
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

300m M 22 NumerPDF 41.29/16

6
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 22 NumerPDF 42.95 42.95/17

7
CYTLAŁ Artur 2003-01-09 Z/1189/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 22 NumerPDF

8
CZACHOROWSKA Magdalena 1999-01-01

800m K 88 NumerPDF

9
CZACHOROWSKA Magdalena 1999-01-01

400m K 88 NumerPDF

10
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

600m M 33 NumerPDF 1:34.04 1:34.04/17

11
JEDAMSKI Adam 2002-03-27 Z/3091/16

TAK

1000m M 33 NumerPDF 3:04.30/16

12
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

100m K 57 NumerPDF 16.36/14

13
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

W dal K 57 NumerPDF 4.84 4.84/17

14
JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 Z/3092/16

TAK

Wzwyż K 57 NumerPDF

15
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

2015

800m M 88 NumerPDF 2:05.14/15

16
KARBOWSKI Michał 1998-06-02 Z/2420/15

2015

1000m M 88 NumerPDF 2:38.71 2:38.59/16

17
KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01

1000m M 11 NumerPDF 2:54.17/16

18
KIERSZTEJNA Bartosz 1998-10-01

800m M 11 NumerPDF 2:21.73/16

19
KŁOSOWSKA Adrianna 1999-01-01

800m K 55 NumerPDF

20
KŁOSOWSKA Adrianna 1999-01-01

400m K 55 NumerPDF

21
POKOJSKA Justyna 2002-01-01

300m K 22 NumerPDF

22
POKOJSKA Justyna 2002-01-01

600m K 22 NumerPDF

23
SOWIŃSKI Kamil 1998-06-03

200m M 61 NumerPDF 23.73/16

24
SOWIŃSKI Kamil 1998-06-03

W dal M 61 NumerPDF 5.61 5.61/17

25
URBAŃSKI Norbert 2001-01-01

1000m M 22 NumerPDF

26
URBAŃSKI Norbert 2001-01-01

800m M 22 NumerPDF

 
UKS Sokół Węgorzewo Osobostarty: 8 ( 5 ) K-4 M-1
NrLicencji: 17/WN/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKA Patrycja 2002-07-30 Z/1368/17

TAK

600m K 10 NumerPDF 1:56.31 1:56.31/17

2
JÓ¬WIAK Szymon 2000-05-23 Z/3009/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 7 NumerPDF 16.93/16

3
JÓ¬WIAK Szymon 2000-05-23 Z/3009/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 7 NumerPDF

4
MENDYK Izabela 1998-01-27 Z/1007/14

TAK

Dysk K (1kg) 6 NumerPDF 40.87 41.73/16

5
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 1 NumerPDF 28.95/16

6
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

100m K 1 NumerPDF 13.89/14

7
NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 Z/3010/15

TAK

W dal K 1 NumerPDF 5.47/16

8
TRO¦CIANKO Kornelia 2003-12-02 Z/0036/17

TAK

600m K 5 NumerPDF 1:49.84 1:49.84/17