Internetowe zg這szenia do imprezy: Z這cieniecki mityng LA
ZΜCIENIEC, 23.06.2018
Osobostarty wszystkie: 281 ( 216 ) K-124 M-92
 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 4 ( 3 ) K-1 M-2
 
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 04/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SOLDAT Adam 2001-01-27 Z/0858/15

TAK

800m M 876 NumerPDF 1:57.43 1:57.43/18

 
luks-start.pl
LUKS Start Nak這 Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOΜDZIEJCZAK Eryk 2002-02-04 Z/0033/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 870 NumerPDF 67.44 67.44/18

 
mlksnadwislanin.pl
MLKS Nadwi郵anin Che軛no Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 16/KP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ΣKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 948 NumerPDF 11.53 12.32/17

2
ΣKASZEWSKA Karina 2002-02-22 Z/2087/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 948 NumerPDF 34.43 34.43/18

 
LUBUSKIE Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz S逝bice Osobostarty: 8 ( 6 ) K-5 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANOWICZ Zuzanna 2003-06-30 Z/1911/18

TAK

1000m K 977 NumerPDF

2
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

1500m K 981 NumerPDF

3
KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 Z/2174/17

TAK

1000m K 981 NumerPDF 3:15.02 3:15.02/18

4
KONBERG Maja 2003-02-21 Z/1688/18

TAK

600m K 985 NumerPDF 1:51.64 1:51.64/18 PK

5
MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 Z/1924/18

TAK

600m K 976 NumerPDF 2:03.14 2:03.14/18

6
ROZΜNKOWSKI Mateusz 2004-11-29 Z/1607/17

TAK

1000m M 985 NumerPDF 3:35.98 3:35.98/18

7
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

1000m K 984 NumerPDF 3:39.55 3:39.55/18

8
TOMASIK Oliwia 2004-11-21 Z/1608/17

TAK

1500m K 984 NumerPDF

 
POMORSKIE Osobostarty: 43 ( 33 ) K-16 M-17
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gda雟k Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
SZTEJTER Jakub 2001-02-15 Z/1743/16

TAK

3000m M 401 NumerPDF

 
MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA Osobostarty: 10 ( 10 ) K-3 M-7
NrLicencji: 31/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICKI Kordian 1998-01-06 Z/0119/14

TAK

Kula M (7.26kg) 35 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
2
BRESZKA Dawid 2000-07-15 Z/0452/17

TAK

1500m M 34 NumerPDF 4:22.68 4:15.45/17

3
FILIPIAK Mi這sz 2001-03-30 Z/3120/16

TAK

400m M 98 NumerPDF 54.78 54.78/18

4
KRAUZE Robert 2001-08-08 Z/2119/17

TAK

400m M 92 NumerPDF 57.38/17

5
KRENSKI Mateusz 2000-03-21 Z/0453/17

TAK

1500m M 32 NumerPDF 4:34.01 4:24.68/17

6
ㄐCKA Barbara 1987-03-22 Z/2842/18

TAK

5000m K 33 NumerPDF

7
MIKOxJEWSKA Weronika 2000-01-26 Z/5475/15

TAK

400m K 39 NumerPDF

8
PL顏INT Wiktor 2001-05-01 Z/5259/15

TAK

200m M 10 NumerPDF 23.08 23.08/18

9
PORO玆垶KI Mateusz 2002-05-21 Z/0724/16

TAK

400m M 32 NumerPDF 53.53 53.53/18

10
SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 Z/1794/18

TAK

5000m K 77 NumerPDF

 
skla-sopot.pl
SKLA Sopot Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 Z/1549/15

TAK

5000m K 522 NumerPDF

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 31 ( 21 ) K-12 M-9
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BREZA Agata 2007-02-17 Z/3827/18

TAK

600m K 209 NumerPDF

2
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

W dal K 202 NumerPDF 4.48/16

3
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

100m K 202 NumerPDF 13.22 13.22/18

4
BREZA Magdalena 2004-11-26 Z/3826/18

TAK

200m K 202 NumerPDF

5
GINTER Karolina 2004-03-12 Z/0048/18

TAK

1000m K 210 NumerPDF

6
GLAZIK Anna 2004-04-10 Z/1926/17

TAK

1000m K 237 NumerPDF 3:19.45 3:19.45/18

7
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

300m M 223 NumerPDF 39.94 39.94/18

8
HARASIUK Jakub 2004-03-05 Z/0050/18

TAK

W dal M 223 NumerPDF 5.02 5.02/18

9
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

200m K 217 NumerPDF 30.26/17

10
HINC Karolina 2003-03-14 Z/0076/17

TAK

100m K 217 NumerPDF 14.40/17

11
KOMARZA垶KA Martyna 2002-03-01 Z/0776/16

TAK

400m K 205 NumerPDF

12
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

400m K 207 NumerPDF 66.99/14

13
METLICKA Wiktoria 2001-12-07 Z/1852/15

TAK

200m K 207 NumerPDF

14
PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 Z/0077/17

TAK

600m K 201 NumerPDF 1:43.53/17

15
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

100m K 202 NumerPDF 14.17 14.17/18

16
PIECHOWSKA Roksana 2005-07-15 Z/0040/18

TAK

300m K 202 NumerPDF 48.55/17

17
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

200m M 223 NumerPDF

18
PISZCZATYN Aleksander 2003-09-10 Z/1455/17

TAK

100m M 223 NumerPDF 13.74/17

19
ROWI垶KI Jakub 2002-06-05 Z/3152/16

TAK

400m M 218 NumerPDF 52.63 52.63/18

20
RZEPKA Szymon 2002-10-19 Z/0781/16

TAK

1500m M 228 NumerPDF 4:29.81 4:29.81/18

21
SPICZAK-BRZEZI垶KI Adam 2002-01-14 Z/0873/17

TAK

1500m M 210 NumerPDF 4:24.73 4:24.73/18

22
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

100m K 210 NumerPDF

23
STOLC Oliwia 2005-05-04 Z/0926/18

TAK

300m K 210 NumerPDF

24
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 215 NumerPDF 29.81 30.75/17

25
SZCZERBA Dominika 2002-11-10 Z/0790/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 215 NumerPDF 12.62 12.62/18

26
SZCZERBA Miko豉j 2002-11-10 Z/0783/16

TAK

1500m M 218 NumerPDF 4:14.24 4:14.24/18

27
TYPA Marcelina 2002-07-24 Z/0782/16

TAK

1500m K 206 NumerPDF 5:20.76 5:20.76/18

28
WOJCIECHOWSKI Miko豉j 2005-02-17 Z/0049/18

TAK

1000m M 248 NumerPDF 3:27.02 3:27.02/18

29
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

200m M 221 NumerPDF

30
ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 Z/0874/17

TAK

Wzwy M 221 NumerPDF 1.75 1.75/18

31
ZDROJEWSKI Bartosz 2004-07-16 Z/0047/18

TAK

1000m M 236 NumerPDF

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 9 ( 9 ) K-6 M-3
 
KS Gwardia Pi豉 Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 04/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CENTKA Jakub 1998-10-21 Z/1564/16

TAK

400m M 143 NumerPDF 50.43 49.92/17

2
KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 Z/1111/17

TAK

3000m K 142 NumerPDF

3
WYRO印AK Martyna 2002-09-05 Z/3659/16

TAK

3000m K 140 NumerPDF 11:18.33 11:18.33/18

 
www.gwdapila.pl
PLKS Gwda Pi豉 Osobostarty: 3 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 08/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRAJEWSKA Hanna 2002-03-29 Z/0946/16

TAK

3000m K 512 NumerPDF 10:52.57 10:52.57/18

2
RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 Z/3560/16

TAK

3000m M 514 NumerPDF

3
TOBERA Mieszko 2001-06-04 Z/6110/15

TAK

3000m M 505 NumerPDF 9:11.96 9:11.96/18

 
orkansr.webd.pl/
UKS Orkan 字oda Wlkp. Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 16/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GALUS Paulina 2001-02-24 Z/0950/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 468 NumerPDF 36.39 36.39/18

2
KADΣBOWICZ Weronika 2004-04-25 Z/3764/17

TAK

300m K 444 NumerPDF 44.66 44.66/18

3
PAΣKA Agnieszka 2003-11-30 Z/2836/18

TAK

300m K 476 NumerPDF

 
WARMI垶KO-MAZURSKIE Osobostarty: 7 ( 3 ) K-1 M-2
 
LUKS Orneta Osobostarty: 7 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 20/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PISARSKI Pawe 2003-02-28 Z/3361/18

TAK

100m M 8 NumerPDF 12.37 12.37/18

2
PISARSKI Pawe 2003-02-28 Z/3361/18

TAK

200m M 8 NumerPDF 25.40 25.40/18

3
RUMI垶KI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

200m M 23 NumerPDF

4
RUMI垶KI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

300m M 23 NumerPDF 40.25 40.25/18

5
RUMI垶KI Dawid 2003-01-24 Z/3346/18

TAK

100m M 23 NumerPDF

6
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

100m K 6 NumerPDF 12.64 12.64/18

7
RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 Z/5768/15

TAK

200m K 6 NumerPDF 25.78 25.78/18

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 210 ( 162 ) K-95 M-67
 
KL Ba速yk Koszalin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 01/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOZAK Pawe 2001-10-12 Z/5020/15

TAK

800m M 11 NumerPDF 1:55.98 1:55.98/18

2
PAWΜWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

200m K 10 NumerPDF 25.69 25.69/18

3
PAWΜWSKA Maja 2002-06-12 Z/2823/16

TAK

100m K 10 NumerPDF 12.58 12.50/17

4
R荅A垶KA Zuzanna 2001-01-27 Z/5260/15

TAK

W dal K 26 NumerPDF 5.18 5.18/18

5
ZIOBRO Wiktor 2001-09-16 Z/3793/16

TAK

100m M 11 NumerPDF 11.34 11.34/18

 
KL Iskra Bia這gard Osobostarty: 12 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 35/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

100m M 299 NumerPDF 11.70 11.70/18

2
BIESZKE Maciej 1999-03-26 Z/2245/17

TAK

200m M 299 NumerPDF 23.89 23.89/18

3
CACH ㄆkasz 2002-03-22 Z/5291/15

TAK

800m M 212 NumerPDF 2:00.67 2:00.67/18

4
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

100m K 204 NumerPDF 14.56 14.35/17

5
JAKUBCZYK Nikola 2003-07-21 Z/2597/16

TAK

200m K 204 NumerPDF 31.49/17

6
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

100m K 206 NumerPDF 14.00/16

7
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

W dal K 206 NumerPDF 4.70 4.70/18

8
KANIA Anastazja 2002-04-29 Z/5290/15

TAK

200m K 206 NumerPDF 27.64 27.64/18

9
KO列IELNIAK Patryk 2002-02-05 Z/4962/15

TAK

200m M 216 NumerPDF 23.29 23.29/18

10
ST襾IE Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

100m K 202 NumerPDF 14.06 14.06/18

11
ST襾IE Wiktoria 2003-05-03 Z/2199/17

TAK

200m K 202 NumerPDF

12
ZI茛KOWSKA Oliwia 2003-08-18 Z/2598/16

TAK

300m K 201 NumerPDF 46.15/16

 
klubsztorm.cba.pl
KMKL Sztorm Ko這brzeg Osobostarty: 14 ( 9 ) K-5 M-4
NrLicencji: 18/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 725 NumerPDF 12.26 12.26/18

2
DAWID Jan 2002-03-08 Z/3209/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 725 NumerPDF 44.72 45.25/17

3
GAJDA Micha 2003-07-12 Z/0950/18

TAK

1000m M 714 NumerPDF 2:51.09 2:51.09/18

4
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

200m K 725 NumerPDF 26.23 26.23/18

5
GRZYWI垶KA Ma貪orzata 2002-06-15 Z/4590/15

TAK

100m K 725 NumerPDF 12.64 12.64/18

6
HRYCYK Anna 2003-07-11 Z/1313/17

TAK

1000m K 715 NumerPDF 3:03.53/17

7
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

200m K 720 NumerPDF 29.26/17

8
JAWORSKA Karolina 2003-01-04 Z/2735/17

TAK

100m K 720 NumerPDF 13.64 13.64/18

9
KORKU Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

W dal M 8 NumerPDF 4.87 4.87/18

10
KORKU Jakub 2003-01-30 Z/4481/18

TAK

Wzwy M 8 NumerPDF 1.50 1.50/18

11
LIBERA Dorota 2002-06-18 Z/2201/18

TAK

Kula K U18 (3kg) 29 NumerPDF 9.21 9.21/18

12
LIBERA WOJCIECH 2004-11-11 Z/2473/18

TAK

Dysk M U16 (1kg) 30 NumerPDF 27.10 27.10/18

13
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

100m K 717 NumerPDF 13.66 13.66/18

14
MESZCZYK Adrianna 2001-10-01 Z/2202/18

TAK

200m K 717 NumerPDF

 
KS Hanza Goleni闚 Osobostarty: 2 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 03/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MANIECKI Gabriel 2001-05-21 Z/1273/15

TAK

3000m M 584 NumerPDF

2
PIETKIEWICZ Kacper 2002-05-24 Z/4952/15

TAK

800m M 300 NumerPDF 2:04.91 2:04.91/18

 
KS 畝k Wa販z Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 16/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAW犵A Wojciech 2002-01-22 Z/2965/16

TAK

Oszczep M U18 (700) 203 NumerPDF 51.21 51.21/18

 
LΘB Trucht υbez Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 22/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

400m K 10 NumerPDF

2
ADAMCZYK Julia 2006-01-14 Z/2622/18

TAK

300m K 10 NumerPDF 48.37 48.37/18

3
KUREK Ewelina 2004-11-30 Z/2625/18

TAK

400m K 17 NumerPDF

4
OMYx Marika 2004-04-28 Z/2624/18

TAK

600m K 16 NumerPDF 1:56.14 1:56.14/18

 
MKL Maraton 安inouj軼ie Osobostarty: 12 ( 12 ) K-10 M-2
NrLicencji: 17/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DELUGA Jagoda 2001-01-12 Z/6388/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 23 NumerPDF 11.17 12.04/17

2
DOBEK Katarzyna 2007-01-16 Z/3440/18

TAK

600m K 776 NumerPDF

3
GRYGIEL Amelia 2003-03-22 Z/6389/15

TAK

300m K 24 NumerPDF 42.48/17

4
JASIAKIEWICZ Antoni 2007-07-01 Z/3441/18

TAK

300m M 108 NumerPDF 53.25 53.25/18

5
JAWORSKA Natalia 2004-03-04 Z/3442/18

TAK

300m K 20 NumerPDF 51.16 51.16/18

6
KARASEK Kaja 2005-09-11 Z/3443/18

TAK

100m K 26 NumerPDF

7
KARPI垶KA Magdalena 2006-10-20 Z/3444/18

TAK

600m K 649 NumerPDF

8
OWCZARUK Hanna 2007-08-16 Z/3447/18

TAK

100m K 20 NumerPDF

9
SOBCZYK Dominika 2007-01-04 Z/3701/18

TAK

300m K 108 NumerPDF 56.91 56.91/18

10
SOKOΜWSKA Oliwia 2007-01-09 Z/3448/18

TAK

600m K 33 NumerPDF 2:09.14/17

11
WALKOWIAK Bartosz 2007-03-03 Z/3699/18

TAK

300m M 17 NumerPDF

12
ZAJAC Joanna 2001-08-02 Z/6394/15

TAK

400m K 27 NumerPDF 64.48/17

 
www.mkl.szczecin.pl
MKL Szczecin Osobostarty: 15 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 14/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BACH紑SKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

100m M 84 NumerPDF 11.01 11.01/18

2
BACH紑SKI Anton 2002-07-18 Z/3853/18

TAK

200m M 84 NumerPDF 22.35 22.35/18

3
GxDKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 63 NumerPDF 12.37 12.37/18

4
GxDKOWSKA Kornelia 2002-11-19 Z/1856/16

TAK

Dysk K (1kg) 63 NumerPDF 33.39 33.39/18

5
GxDKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Kula M U16 (5kg) 62 NumerPDF 16.55 17.98/17

6
GxDKOWSKI Mateusz 2001-01-05 Z/5135/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 62 NumerPDF 51.23 51.23/18

7
GRZYB Wiktoria 1997-10-14 Z/1386/13

TAK

100m K 65 NumerPDF 12.30 12.24/15

8
KAMI垶KI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

W dal M 72 NumerPDF 6.09 6.09/18

9
KAMI垶KI Artur 1999-04-10 Z/3196/17

TAK

100m M 72 NumerPDF 11.36 11.36/18

10
MALAK ㄆcja 2002-04-26 Z/1577/17

TAK

1500m K 46 NumerPDF 5:08.20 5:08.20/18

11
MI哸ZUK Alicja 1997-08-08 Z/1695/13

TAK

1500m K 15 NumerPDF 4:32.37 4:30.70/16

12
SAK紟 Mateusz 1991-01-02 Z/5190/15

TAK

Kula M (7.26kg) 472 NumerPDF 15.53 15.54/17

13
SZYNAL Patrycja 2003-09-20 Z/3530/18

TAK

100m K 55 NumerPDF 12.79 12.79/18

14
ZALEWSKI Miko豉j 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

200m M 88 NumerPDF 23.10/17

WARUNKOWO - BADANIA
15
ZALEWSKI Miko豉j 2001-05-06 Z/2212/16

TAK

100m M 88 NumerPDF 11.24 11.24/16

WARUNKOWO - BADANIA
 
MKL Szczecinek Osobostarty: 2 ( 2 ) K-2 M-0
NrLicencji: 28/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALIK Natalia 2001-10-06 Z/0642/16

TAK

3000m K 88 NumerPDF 11:27.55 11:27.55/18

2
SZABAΜWSKA Ma貪orzata 1998-08-11 Z/1598/14

TAK

1500m K 99 NumerPDF 4:44.86 4:44.86/18

 
MKP My郵ib鏎z Osobostarty: 7 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 44/ZP/17

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 Z/1697/18

TAK

600m K 707 NumerPDF 1:58.96/17

2
JABΜ垶KI Micha 2004-03-27 Z/1698/18

TAK

1000m M 708 NumerPDF 3:04.24/17

3
KARWECKA Wiktoria 2006-01-10 Z/1699/18

TAK

600m K 709 NumerPDF 2:08.89/17

4
KOMODA Dawid 2003-04-26 Z/1700/18

TAK

1000m M 704 NumerPDF 2:55.35 2:55.35/18

5
LEWANDOWSKI Aleksander 2006-12-24 Z/1701/18

TAK

1000m M 146 NumerPDF

6
ZDRZENICKA Julia 2004-01-14 Z/1706/18

TAK

600m K 716 NumerPDF 1:44.90/17

7
ZDRZENICKI Kornel 2006-04-22 Z/1707/18

TAK

1000m M 705 NumerPDF 3:41.43/17

 
mks-hermes.pl
MKS Hermes Gryfino Osobostarty: 8 ( 8 ) K-3 M-5
NrLicencji: 02/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GADOMSKI Pawe 2002-07-12 Z/0311/16

TAK

1500m M 65 NumerPDF 4:05.77 4:05.77/18

WARUNKOWO - BADANIA
2
J犵RZEJAK Wiktor 2003-08-16 Z/2475/17

TAK

1000m M 70 NumerPDF 2:55.89/17

3
MARTYNOWICZ Wiktoria 2003-03-12 Z/2821/16

TAK

300m K 64 NumerPDF 46.57/16

4
OGONOWSKI Filip 2005-06-02 Z/1717/18

TAK

300m M 70 NumerPDF 47.28/17

5
SZULC Dominika 2005-10-25 Z/0934/18

TAK

600m K 61 NumerPDF 2:02.74/17

6
TRZCI垶KI Bartosz 2002-02-22 Z/0565/16

TAK

400m M 61 NumerPDF 53.68 53.68/18

7
ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 Z/2820/16

TAK

1000m K 60 NumerPDF 3:11.70/17

8
ZAPART Micha 2004-06-04 Z/2477/17

TAK

300m M 62 NumerPDF 43.24/17

 
juniorzlocieniec.nastadiony.pl/
MKS Junior Z這cieniec Osobostarty: 9 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 09/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
D、ROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 46 NumerPDF 33.48 33.48/18

2
D、ROWSKI Beniamin 2003-09-27 Z/3363/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 46 NumerPDF 37.95 37.95/18

3
DOMINIAK Maciej 2004-05-14 Z/1611/18

TAK

Wzwy M 35 NumerPDF 1.45 1.45/18

4
KRAWCZYK Jakub 2004-05-05 Z/3367/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 43 NumerPDF 43.95 43.95/18

5
MAΒCKA Julia 2005-05-05 Z/1622/18

TAK

600m K 42 NumerPDF 2:03.31 2:03.31/18

6
STALMACZONEK Zofia 2007-03-17 Z/1628/18

TAK

100m K 30 NumerPDF

7
SZWEJDA Pawe 2004-03-24 Z/3368/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 37 NumerPDF 31.43 31.43/18

8
TOBIASZ Natalia 2004-01-15 Z/2885/16

TAK

Oszczep K U16 (500) 68 NumerPDF 31.44 31.44/18

9
ZAWOJSKA Ma貪orzata 2004-04-08 Z/1633/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 32 NumerPDF 21.36 21.36/18

 
www.kusy.szczecin.pl
MKS Kusy Szczecin Osobostarty: 10 ( 6 ) K-4 M-2
NrLicencji: 29/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
AMBROZIEWICZ Wiktoria 2004-10-20 Z/4397/18

TAK

200m K 88 NumerPDF

2
AMBROZIEWICZ Wiktoria 2004-10-20 Z/4397/18

TAK

Wzwy K 88 NumerPDF

3
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

100m K 267 NumerPDF 15.43 15.43/18

4
GRENDA Zofia 2003-12-24 Z/4146/18

TAK

200m K 267 NumerPDF

5
INDRUNAS Oliwia 2008-09-19 Z/4148/18

TAK

200m K 61 NumerPDF

6
INDRUNAS Oliwia 2008-09-19 Z/4148/18

TAK

100m K 61 NumerPDF 16.61 16.61/18

7
KOWALSKI Antoni 2003-07-14 Z/2014/17

TAK

Oszczep M U16 (600) 55 NumerPDF 40.10 40.10/18

8
ΣSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

Wzwy K 130 NumerPDF 1.16 1.16/18

9
ΣSZCZEK Natasza 2007-08-29 Z/3716/18

TAK

100m K 130 NumerPDF 16.82 16.74/17

10
RADOLI垶KI Micha 2003-01-03 Z/3340/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 144 NumerPDF 38.42 38.42/18

 
MKS Olimp υbez Osobostarty: 5 ( 4 ) K-3 M-1
NrLicencji: 26/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GUNERA Mateusz 1998-05-07 Z/1187/14

TAK

Oszczep M (800) 152 NumerPDF 63.56 67.30/17

2
PIER笉 Agata 2003-03-07 Z/3326/15

TAK

200m K 153 NumerPDF 25.94 25.94/18

3
PIER笉 Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

600m K 154 NumerPDF 1:46.96 1:46.96/18

4
PIER笉 Alicja 2003-03-07 Z/3327/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 154 NumerPDF 26.64 26.64/18

5
WILK Martyna 2003-07-16 Z/3349/17

TAK

1000m K 165 NumerPDF

 
MKS 安i璚 S豉wno Osobostarty: 3 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 33/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

100m M 7 NumerPDF 13.17 13.17/18

2
GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 Z/1031/18

TAK

Wzwy M 7 NumerPDF 1.60 1.60/18

3
SROKA Gracjan 2004-04-04 Z/0511/18

TAK

300m M 59 NumerPDF 42.18 42.18/18

 
MLUKS Mokasyn P這ty Osobostarty: 7 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 11/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAxSZ Dawid 2003-01-25 Z/1208/17

TAK

1000m M 201 NumerPDF 2:57.70 2:57.70/18

2
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

W dal K 176 NumerPDF 5.47 5.59/17

3
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

100m K 176 NumerPDF 13.12/17

4
BIELSKA Edyta 2001-06-17 Z/1291/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 176 NumerPDF 34.34 34.34/18

5
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

600m K 180 NumerPDF

6
BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 Z/3364/18

TAK

W dal K 180 NumerPDF

7
WIKTOROWICZ Pawe 2002-04-08 Z/0656/16

TAK

800m M 207 NumerPDF 2:17.61 2:17.61/18

 
STS Pomerania Szczecin Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 39/ZP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
xKOMIEC Rafa 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

100m M 709 NumerPDF 12.00/16

2
xKOMIEC Rafa 1998-06-14 Z/3531/15

TAK

200m M 709 NumerPDF 24.01/16

 
stspomerania.org
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 13 ( 11 ) K-5 M-6
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTCZAK Jakub 2001-02-06 Z/2945/16

TAK

100m M 728 NumerPDF 12.02/17

2
BARTOSZKO Oliwia 2003-09-27 Z/4735/18

TAK

100m K 739 NumerPDF

3
BIHUN Paulina 2004-09-01 Z/4790/18

TAK

100m K 748 NumerPDF

4
FR。KIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

100m M 729 NumerPDF 11.62/17

5
JAKUBIAK Maryla 2004-05-29 Z/4791/18

TAK

100m K 734 NumerPDF

6
JAKUBIAK Maryla 2004-05-29 Z/4791/18

TAK

W dal K 734 NumerPDF

7
JAROSZ Bartosz 2002-07-09 Z/3094/16

TAK

200m M 723 NumerPDF 24.02/17

8
KRZY涉NOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

300m K 727 NumerPDF

9
KRZY涉NOWSKA Izabela 2004-05-25 Z/4792/18

TAK

100m K 727 NumerPDF

10
PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 Z/1454/18

TAK

200m K 702 NumerPDF

11
SZEL:OWSKI Igor 2001-06-24 Z/2946/16

TAK

200m M 738 NumerPDF 25.29/17

12
危IDOWICZ Kacper 2001-04-13 Z/3093/16

TAK

200m M 722 NumerPDF 23.70 23.70/18

13
ZALEWSKI Karol 2003-04-20 Z/4802/18

TAK

Wzwy M 733 NumerPDF

 
UKL Feniks 安idwin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 38/ZP/16

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMETZ R騜a 2006-08-05 Z/2170/17

TAK

600m K 205 NumerPDF 2:01.93 2:01.93/18

2
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

Dysk M U16 (1kg) 50 NumerPDF 29.05 29.05/18

3
KRUK Bartosz 2006-01-12 Z/2203/16

TAK

Kula M U16 (5kg) 50 NumerPDF 8.26 8.26/18

4
SIWEK Szymon 2001-07-19 Z/2233/17

TAK

800m M 9 NumerPDF 2:04.19 2:04.19/18

5
WOJDALSKI Mariusz 2001-02-25 Z/2207/16

TAK

200m M 118 NumerPDF 23.08 23.08/18

 
osemka.police.pl
UKL 茳emka Police Osobostarty: 34 ( 19 ) K-18 M-1
NrLicencji: 12/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

100m K 26 NumerPDF 14.62 14.62/18

2
BUDNER Julia 2006-02-15 Z/1436/18

TAK

200m K 26 NumerPDF 31.10 31.10/18

3
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

W dal K 5 NumerPDF 4.58 4.58/18

4
BURBA Karolina 2002-12-05 Z/0616/15

TAK

100m K 5 NumerPDF 14.33 14.33/18

5
CENIUCH Anna 2005-08-18 Z/1437/18

TAK

300m K 9 NumerPDF 50.40 50.40/18

6
CENIUCH Urszula 2008-05-18 Z/1438/18

TAK

100m K 49 NumerPDF 15.86 15.86/18

7
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

100m K 41 NumerPDF 16.06 16.06/18

8
JATCZAK Karolina 2006-02-14 Z/1441/18

TAK

W dal K 41 NumerPDF 3.32 3.32/18

9
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

200m K 45 NumerPDF

10
JATCZAK Natalia 2005-01-19 Z/1442/18

TAK

100m K 45 NumerPDF 15.68 15.68/18

11
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

100m K 51 NumerPDF 15.09 15.09/18

12
JENDRZEJCZAK Patrycja 2004-03-07 Z/1443/18

TAK

200m K 51 NumerPDF

13
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

100m M 100 NumerPDF

14
JEZIERSKI Kacper 2005-05-20 Z/1444/18

TAK

W dal M 100 NumerPDF

15
KALI垶KA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

100m K 24 NumerPDF 15.21 15.21/18

16
KALI垶KA Joanna 2004-01-08 Z/1445/18

TAK

200m K 24 NumerPDF 31.87 31.87/18

17
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

200m K 34 NumerPDF 28.20/15

18
KOMOCKA Julia 2002-02-15 Z/0613/15

TAK

100m K 34 NumerPDF 14.17 13.29/16

19
KUCHARSKA Bogumi豉 2003-07-08 Z/0564/16

TAK

300m K 39 NumerPDF 46.53 45.41/17

20
KUCZY垶KA Hanna 2005-09-12 Z/2633/18

TAK

100m K 31 NumerPDF 15.58/17

21
KUCZY垶KA Hanna 2005-09-12 Z/2633/18

TAK

W dal K 31 NumerPDF 4.11/17

22
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

200m K 25 NumerPDF 28.29 27.55/17

23
MALICKA Paulina 2002-05-22 Z/0611/15

TAK

100m K 25 NumerPDF 13.62 13.45/17

24
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

100m K 19 NumerPDF 15.19 14.74/17

25
MORAWIAN Amelia 2004-03-31 Z/1936/16

TAK

W dal K 19 NumerPDF 4.50/17

26
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

200m K 7 NumerPDF 29.01 29.01/18

27
PRABUCKA Weronika 2003-01-30 Z/1495/16

TAK

W dal K 7 NumerPDF 4.45 4.45/18

28
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

100m K 43 NumerPDF 16.07/17

29
RORBACH Oliwia 2006-08-16 Z/2470/18

TAK

W dal K 43 NumerPDF 3.69 3.69/18

30
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

100m K 32 NumerPDF 14.34 14.34/18

31
SADOWSKA Weronika 2006-10-20 Z/1448/18

TAK

200m K 32 NumerPDF

32
TAROCI垶KA Maja 2006-03-11 Z/1450/18

TAK

300m K 6 NumerPDF 54.17 52.32/17

33
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

200m K 35 NumerPDF 30.48 30.48/18

34
WIECZOREK Agnieszka 2002-08-01 Z/0562/16

TAK

100m K 35 NumerPDF 14.24 14.24/18

 
uksbarnim.pl
UKS Barnim Goleni闚 Osobostarty: 16 ( 15 ) K-9 M-6
NrLicencji: 05/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAxS Szymon 2005-01-13 Z/1521/18

TAK

100m M 15 NumerPDF

2
GOLA垶KI Stanis豉w 2003-03-15 Z/4639/17

TAK

1000m M 24 NumerPDF 2:56.07/17

3
JURA Aleksandra 2005-09-30 Z/1522/18

TAK

100m K 26 NumerPDF 14.05 14.05/18

4
KIEDAS Gabriela 2003-08-26 Z/3089/17

TAK

100m K 28 NumerPDF 13.71 13.71/18

5
KOSMALA Natalia 2004-04-26 Z/1523/18

TAK

1000m K 24 NumerPDF 3:26.10/17

6
KR粌IKIEWICZ Julia 2003-06-10 Z/0731/17

TAK

1000m K 22 NumerPDF 3:13.40/17

7
OLESI垶KA Julia 2001-01-19 Z/1806/15

TAK

1500m K 12 NumerPDF 5:25.71 5:25.71/18

8
OLESI垶KI Dawid 2004-04-13 Z/1524/18

TAK

1000m M 23 NumerPDF 3:02.98/17

9
P犵ZIWIATR Kajetan 2004-02-29 Z/1525/18

TAK

1000m M 16 NumerPDF 3:09.81 3:09.81/18

10
PORANKIEWICZ Martyna 2005-11-30 Z/4641/17

TAK

600m K 15 NumerPDF 2:06.74/17

11
PYC Oliwia 2004-03-02 Z/1526/18

TAK

100m K 36 NumerPDF 14.75 14.75/18

12
RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 Z/1566/18

TAK

100m K 29 NumerPDF 14.30 14.30/18

13
SOSZY垶KI Patryk 2001-02-01 Z/1722/15

TAK

1500m M 16 NumerPDF 4:12.62 4:12.62/18

14
WR笅EL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

1500m M 17 NumerPDF 4:24.22 4:24.22/18

15
WR笅EL Daniel 1999-06-09 Z/2178/15

TAK

800m M 17 NumerPDF 2:03.68 2:03.68/18

16
ZAKRZEWSKA Wiktoria 2003-12-27 Z/3091/17

TAK

100m K 31 NumerPDF 13.60 13.60/18

 
ULKS Barwice Osobostarty: 2 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 10/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WARD癿A Angelika 2001-02-13 Z/0301/15

TAK

3000m K 85 NumerPDF

2
WARD癿A Mateusz 1999-04-14 Z/0424/15

TAK

1500m M 92 NumerPDF 4:29.30 4:29.30/18

 
ULKS Tychowo Osobostarty: 1 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 21/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MA印AK Ma貪orzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

Oszczep K U16 (500) 485 NumerPDF 53.87 53.87/18

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 21 ( 20 ) K-10 M-10
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BORCHARDT Maja 2004-02-20 Z/1609/18

TAK

300m K 22 NumerPDF 46.78 44.92/17

2
CHEΠTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

400m K 17 NumerPDF 62.82 62.82/18

3
CHEΠTOWSKA Martyna 2002-09-17 Z/1492/16

TAK

200m K 17 NumerPDF 26.95 26.95/18

4
CISZEWSKI Pawe 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

400m M 42 NumerPDF 50.42 49.23/17

5
DZIDECZEK Micha 2002-01-26 Z/1491/16

TAK

3000m M 38 NumerPDF

6
FARTUSZNIAK Zuzanna 2002-02-19 Z/1479/16

TAK

200m K 29 NumerPDF 33.37 33.15/17

7
FILOCHA Weronika 2004-07-09 Z/1489/16

TAK

300m K 33 NumerPDF 50.23/17

8
GLAPKA Micha 2004-06-30 Z/1713/18

TAK

800m M 35 NumerPDF

9
GRABARCZYK Aleksander 2004-01-11 Z/1608/18

TAK

300m M 39 NumerPDF 39.19 39.19/18

10
JAROSZ ㄆkasz 2002-04-07 Z/4186/18

TAK

200m M 343 NumerPDF 25.33 25.33/18

11
KAMI垶KI Adrian 2005-04-22 Z/4368/18

TAK

1000m M 328 NumerPDF

12
KLAU玆垶KA Nikola 2004-07-26 Z/1712/18

TAK

300m K 322 NumerPDF

13
KNAPE Natalia 2003-01-17 Z/1490/16

TAK

300m K 36 NumerPDF 46.05 46.05/18

14
KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 Z/4372/18

TAK

300m K 357 NumerPDF

15
ΧSO Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

800m M 44 NumerPDF 1:59.34 1:59.34/18

16
MAJDZI垶KI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

3000m M 37 NumerPDF 9:14.66/14

17
PAUL Jakub 2004-12-04 Z/1714/18

TAK

300m M 43 NumerPDF

18
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

1500m K 13 NumerPDF 4:53.97 4:53.97/18

19
WOJCIECHOWSKA Julia 2005-04-07 Z/4370/18

TAK

300m K 23 NumerPDF 49.06 49.06/18

20
WOJCIECHOWSKI Pawe 2005-04-07 Z/4369/18

TAK

300m M 342 NumerPDF 46.69/17

21
W粑CIK Maja 2006-03-04 Z/4371/18

TAK

300m K 27 NumerPDF