Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mityng kwalifikacyjny. Regionalna Runda Eliminacyjna DMP U20
BIAŁYSTOK, 27.05.2018
Osobostarty wszystkie: 38 ( 34 ) K-23 M-11
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 3 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTLER Katarzyna 2001-01-17 Z/1755/15

TAK

1500m K U18 62 NumerPDF 4:48.10 5:16.90/15

2
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

W dal K U20 69 NumerPDF 4.83 4.83/18

3
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U20 67 NumerPDF 1.95 1.95/18

 
PODLASKIE Osobostarty: 35 ( 31 ) K-21 M-10
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 11 ( 10 ) K-8 M-2
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CIOŁKO Sylwia 1998-03-25 Z/1216/14

TAK

1500m K U18 777 NumerPDF 4:34.63/17

2
GOLA Gabriela 2001-01-30 Z/3762/18

TAK

Oszczep K U18 (500) 783 NumerPDF

3
JANKOWSKI Andrzej 1993-08-02 Z/0796/11

TAK

800m M U20 781 NumerPDF 1:54.42/15

4
JELSKA Justyna 1999-08-20 Z/1051/15

TAK

2000m prz.K U20 775 NumerPDF 6:58.76/17

5
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

1500m K U18 782 NumerPDF 4:53.62/17

6
KOPCIEWSKA Paula 1992-11-26 Z/0799/11

TAK

1500m K U18 779 NumerPDF 4:35.43/13

7
MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 Z/3113/11

TAK

400m K U20 776 NumerPDF 56.30 54.16/15

8
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 784 NumerPDF 34.13/16

9
PIEKARSKA Gabriela 2001-01-12 Z/3680/16

TAK

Dysk K U20 (1kg) 784 NumerPDF 28.96 28.96/18

10
SKRZYPKO Barbara 1997-06-01 Z/0814/13

TAK

1500m K U18 780 NumerPDF 4:30.96/16

11
WI¦NIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

Oszczep M U20 (800) 782 NumerPDF 45.25 55.32/17

 
MKS Juvenia Białystok Osobostarty: 8 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 13/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

100m K U20 43 NumerPDF 12.65 12.40/17

2
KWIATKOWSKA Angelika 1998-06-19 Z/2671/16

TAK

200m K U20 43 NumerPDF 26.23/17

3
KWIATKOWSKI Mateusz 1999-06-03 Z/1796/16

TAK

400m M U20 45 NumerPDF 51.11/17

4
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

100m K U20 38 NumerPDF 14.59 14.41/17

5
PAWEŁKOWSKA Karolina 2000-01-03 Z/1798/16

TAK

200m K U20 38 NumerPDF 29.14/17

6
SZMIDT Hubert 2000-03-03 Z/2004/17

TAK

100m M U20 42 NumerPDF 12.55/17

7
SZMIDT Hubert 2000-03-03 Z/2004/17

TAK

200m M U20 42 NumerPDF 25.99 24.98/17

8
WSZEBOROWSKI Kacper 2002-04-12 Z/1680/17

TAK

1500m M U20 56 NumerPDF 4:52.96/17

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 16 ( 16 ) K-11 M-5
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Daniel 2000-04-12 Z/1541/15

TAK

2000m prz.M U20 194 NumerPDF 6:08.25 6:08.25/18

2
KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 Z/0519/16

TAK

800m K U20 192 NumerPDF 2:24.50/17

3
KORZUN Aleksandra 2000-09-11 Z/1543/15

TAK

400m K U20 193 NumerPDF 61.68/17

4
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 193 NumerPDF 10.73/17

5
ŁAZARSKI Szymon 2002-09-20 Z/1836/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 198 NumerPDF 16.08/17

6
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

100m K U20 191 NumerPDF 13.52/17

7
OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 Z/1324/18

TAK

800m K U20 198 NumerPDF

8
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

100m K U20 197 NumerPDF

9
RÓŁKOWSKI Adam 2000-04-11 Z/1544/15

TAK

2000m prz.M U20 200 NumerPDF 6:34.65/17

10
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

TAK

800m K U20 194 NumerPDF

11
SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 Z/2397/15

TAK

400m pł M U20 197 NumerPDF 57.31 56.38/17

12
¦WIACKA Anita 2000-05-29 Z/1545/15

TAK

400m K U20 199 NumerPDF 61.57 59.67/16

13
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

400m K U20 195 NumerPDF

14
WITKOWSKA Kamila 2000-03-20 Z/1546/15

TAK

800m K U20 195 NumerPDF 2:27.97/16

15
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

200m K U20 191 NumerPDF

16
ŻDANUK Agnieszka 2000-05-24 Z/1547/15

TAK

200m K U20 194 NumerPDF