Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS w LA
PIŁA, 3-4.06.2017
Osobostarty wszystkie: 447 ( 274 ) K-117 M-157
 
DOLNOŚLĄSKIE Osobostarty: 42 ( 24 ) K-5 M-19
 
www.boleslavia.dzla.pl
MKS Bolesłavia Bolesławiec Osobostarty: 20 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 12/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BURZYŃSKI Tobiasz 1999-08-28 Z/0720/15

TAK

3000m prz.M 37 NumerPDF

2
DROZDEK Marcelina 2000-10-23 Z/2488/15

TAK

5000m ch K 61 NumerPDF 28:06 28:06/17

3
GOSS Martyna 2001-08-12 Z/2468/15

TAK

400m pł K 69 NumerPDF

4
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

Trójskok K 63 NumerPDF 10.36 10.36/17

5
JANIEC Eryka 2001-06-09 Z/2503/15

TAK

W dal K 63 NumerPDF 4.87 5.04/16

6
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

Trójskok M 26 NumerPDF 13.92/14

7
JÓŹWIAK Paweł 1997-02-05 Z/0912/13

TAK

W dal M 26 NumerPDF 6.80 6.97/16

8
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Oszczep M (800) 51 NumerPDF 39.96 44.82/15

9
KOPAŁA Dawid 1996-07-04 Z/1025/12

TAK

Młot M (7.26kg) 51 NumerPDF 51.21 52.40/16

10
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 42 NumerPDF 15.12 15.12/17

11
KOZAK Gracjan 2001-11-19 Z/2491/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 42 NumerPDF 47.68 47.68/17

12
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

10 km ch M 32 NumerPDF

13
MICHNOWSKI Marcel 2001-12-08 Z/5740/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 32 NumerPDF 40.81 40.81/17

14
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Dysk K (1kg) 47 NumerPDF 32.59 32.59/17

15
PIETRKIEWICZ Dobrosława 2001-09-06 Z/2484/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 47 NumerPDF 34.80 34.80/17

16
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

110m M (99.1) U20 42 NumerPDF

17
POPŁAWSKI Kacper 1999-01-14 Z/3194/15

TAK

400m pł M U20 42 NumerPDF

18
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 51 NumerPDF 34.53 34.53/17

19
SZUSZKIEWICZ Piotr 2001-01-08 Z/4368/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 51 NumerPDF 47.58 48.01/16

20
TOFIL Mateusz 1999-08-02 Z/0721/15

TAK

Wzwyż M 51 NumerPDF 2.00 2.10/16

 
MKS Osa Zgorzelec Osobostarty: 18 ( 10 ) K-1 M-9
NrLicencji: 05/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JANIAK Ernest 1999-12-31 Z/4486/15

TAK

110m M (99.1) U20 120 NumerPDF

2
JANIAK Ernest 1999-12-31 Z/4486/15

TAK

W dal M 120 NumerPDF 6.19/15

3
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

110m M (91.4) U18 611 NumerPDF 15.01 15.01/17

4
KLIMCZAK Przemysław 2000-04-12 Z/4116/15

TAK

200m M U18 611 NumerPDF

5
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

200m M U18 612 NumerPDF

6
KLIMCZAK Sebastian 2000-04-12 Z/4117/15

TAK

110m M (91.4) U18 612 NumerPDF 15.56 15.56/17

7
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

100m M U18 25 NumerPDF 11.96 11.55/16

8
MAKOWSKI Adam 2000-12-13 Z/2300/15

TAK

200m M U18 25 NumerPDF 23.40/16

9
MIKOŁAJCZYK Jakub 2001-02-14 Z/2156/16

TAK

Młot M U18 (5kg) 14 NumerPDF 38.52 38.52/17

10
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

110m M (91.4) U18 115 NumerPDF 15.51 15.51/17

11
NOWICKI Oskar 2000-06-09 Z/2297/15

TAK

Trójskok M 115 NumerPDF

12
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Oszczep M (800) 681 NumerPDF 56.42 57.64/16

13
PTAK Adam 1998-10-26 Z/0958/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 681 NumerPDF 50.21 50.21/17

14
TOMCZYK Dawid 2000-09-06 Z/2302/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 641 NumerPDF 55.85 56.12/16

15
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

Trójskok M 32 NumerPDF 13.38 13.38/17

16
TYRPA Krystian 1998-09-14 Z/0959/14

TAK

W dal M 32 NumerPDF 6.02/16

17
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 7 NumerPDF 45.41 45.41/17

18
WÓJCIK Karolina 2000-08-28 Z/1126/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 7 NumerPDF 10.21 10.21/17

 
MLKS Sokół Lubin Osobostarty: 4 ( 2 ) K-0 M-2
NrLicencji: 13/DS/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIEJKO Patryk 2001-02-05 Z/1660/16

TAK

100m M U18 99 NumerPDF 11.61 11.61/17

2
PIEJKO Patryk 2001-02-05 Z/1660/16

TAK

200m M U18 99 NumerPDF 23.44 23.44/17

3
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

W dal M 4 NumerPDF 6.12 6.12/17

4
WALASZKIEWICZ Miguel 2001-04-05 Z/1110/15

TAK

200m M U18 4 NumerPDF 23.17 23.17/17

 
KUJAWSKO-POMORSKIE Osobostarty: 17 ( 14 ) K-7 M-7
 
luks-start.pl
LUKS Start Nakło Osobostarty: 12 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 03/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KOWALCZYK Szymon 2001-01-29 Z/0031/15

TAK

2000m prz.M 887 NumerPDF

2
MAIK Daria 1997-08-28 Z/0446/13

TAK

3000m prz.K 882 NumerPDF 10:32.37/16

3
MAJCHRZAK Mikołaj 2001-07-29 Z/0286/17

TAK

Wzwyż M 886 NumerPDF

4
MYLCAREK Magdalena 2001-11-29 Z/3441/16

TAK

Młot K U18 (3kg) 885 NumerPDF 27.69 27.69/17

5
RADTKE Aleksandra 2000-06-21 Z/0025/15

TAK

2000m prz.K U18 883 NumerPDF 8:19.52/16

6
SONNENBERG Mateusz 1998-10-07 Z/0202/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 868 NumerPDF 29.09/16

7
STOPA Angelika 2001-01-27 Z/0207/16

TAK

2000m prz.K U18 856 NumerPDF

8
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

100m K U18 888 NumerPDF 12.84/16

9
ŚWIDERSKA Weronika 2000-09-30 Z/0023/15

TAK

200m K U18 888 NumerPDF 26.95/16

10
WEGNER Dawid 2000-04-23 Z/0021/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 889 NumerPDF 81.48 81.48/17

11
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

W dal M 884 NumerPDF 6.80 6.80/17

12
WIŚNIEWSKI Karol 2001-06-28 Z/0020/15

TAK

Trójskok M 884 NumerPDF

 
UKS Wyspiański Szubin Osobostarty: 5 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 08/KP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEMBNISTA Antonina 2001-07-15 Z/2929/15

TAK

Trójskok K 100 NumerPDF

2
BEMBNISTA Zofia 2001-07-15 Z/2930/15

TAK

Trójskok K 101 NumerPDF

3
SMOLIŃSKI Bartosz 2000-12-23 Z/2931/15

TAK

110m M (91.4) U18 123 NumerPDF

4
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

TAK

200m M U18 184 NumerPDF 23.81/16

5
WRÓBEL Dawid 2000-02-22 Z/5501/15

TAK

100m M U18 184 NumerPDF 11.72/16

 
LUBELSKIE Osobostarty: 63 ( 35 ) K-16 M-19
 
ksagros.home.pl
KS Agros Zamość Osobostarty: 44 ( 24 ) K-10 M-14
NrLicencji: 06/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

200m K U18 129 NumerPDF 26.97/16

2
BIAŁACH Marzena 2000-06-16 Z/5234/15

TAK

100m K U18 129 NumerPDF 12.79/16

3
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m M U18 125 NumerPDF

4
JAKÓBCZYK Mateusz 2000-11-17 Z/5230/15

TAK

400m pł M (84) U18 125 NumerPDF

5
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Dysk M (2kg) 15 NumerPDF 40.68 41.30/15

6
KAWKA Bartłomiej 1997-09-01 Z/1642/13

TAK

Kula M (7.26kg) 15 NumerPDF 13.99 13.99/17

7
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

200m M 102 NumerPDF 21.12/16

8
KOPEĆ Dominik 1995-03-05 Z/0859/11

TAK

100m M 102 NumerPDF 10.67 10.43/16

9
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

Trójskok M 127 NumerPDF

10
LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 Z/5232/15

TAK

W dal M 127 NumerPDF 5.80/15

11
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 128 NumerPDF 60.22 60.22/17

12
LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 Z/5235/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 128 NumerPDF 14.60 14.60/17

13
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

400m K U20 150 NumerPDF 58.98/15

14
MALINOWSKA Marta 1999-07-29 Z/4448/15

TAK

100m K U20 150 NumerPDF 13.47 12.93/16

15
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

400m M U18 104 NumerPDF 53.36/16

16
MALUGA Daniel 2000-06-22 Z/2111/15

TAK

200m M U18 104 NumerPDF 24.39/16

17
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

400m M 777 NumerPDF 47.46/16

18
MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 Z/1644/13

TAK

200m M 777 NumerPDF 21.94/16

19
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

400m K U20 426 NumerPDF 60.96/16

20
MRÓZ Katarzyna Weronika 1998-10-28 Z/4449/15

TAK

200m K U20 426 NumerPDF 27.21/16

21
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

400m M U20 25 NumerPDF 56.42/16

22
MRÓZ Przemysław 1999-10-15 Z/0305/15

TAK

800m M U20 25 NumerPDF 2:01.89/16

23
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

200m M 103 NumerPDF 22.81 22.30/16

24
MUZYCZUK Dawid 1996-06-05 Z/1399/13

TAK

400m M 103 NumerPDF 50.77/15

25
PETRYK Justyna 1998-06-03 Z/4450/15

TAK

200m K U20 153 NumerPDF 27.27/16

26
PETRYK Justyna 1998-06-03 Z/4450/15

TAK

400m K U20 153 NumerPDF 62.92/15

27
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

Trójskok K 130 NumerPDF

28
PRAŻMO Oliwia 2001-02-11 Z/5237/15

TAK

100m pł K U18 130 NumerPDF

29
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

3000m K 167 NumerPDF 11:06.90 11:04.66/16

30
SIEDLANOWSKA Paula 1999-12-16 Z/3070/15

TAK

2000m prz.K 167 NumerPDF

31
SOŁODUCHA Emilia 1998-12-04 Z/0537/14

TAK

Młot K (4kg) 122 NumerPDF

32
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

400m M U18 101 NumerPDF 55.63/16

33
SWATOWSKI Adrian 2000-07-12 Z/2112/15

TAK

200m M U18 101 NumerPDF 25.04/16

34
ŚMIECH Aleksandra 1997-10-02 Z/1398/13

TAK

Młot K (4kg) 546 NumerPDF

35
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

200m M 626 NumerPDF 21.36/16

36
TALACHA Marcin 1996-05-22 Z/0204/12

TAK

100m M 626 NumerPDF 11.03 10.62/15

37
TUZ Damian 1997-07-25 Z/1400/13

TAK

Młot M (7.26kg) 540 NumerPDF

38
WIATER Michał 1999-03-11 Z/4575/15

TAK

10 km ch M 102 NumerPDF 46:52 46:52/17

39
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

200m K 179 NumerPDF 23.99/15

40
WRONKA Magdalena 1995-01-01 Z/0310/11

TAK

100m K 179 NumerPDF 11.78/16

41
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

800m M U18 149 NumerPDF 2:05.98 2:05.98/17

42
WRÓBEL Sebastian 2001-06-21 Z/5109/15

TAK

1500m M U18 149 NumerPDF

43
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

Młot K (4kg) 140 NumerPDF

44
ZOSIUK Weronika 2000-07-23 Z/5108/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 140 NumerPDF 7.84 8.52/15

 
mksagroschelm.manifo.com/
MKS Agros Chełm Osobostarty: 15 ( 8 ) K-4 M-4
NrLicencji: 03/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWICZ Szymon 2000-07-13 Z/2240/17

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 930 NumerPDF

2
BOROWICZ Szymon 2000-07-13 Z/2240/17

TAK

Kula M U18 (5kg) 930 NumerPDF 12.77/16

3
DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 Z/0648/15

TAK

3000m M U20 919 NumerPDF

4
DZIEWULSKI Dawid 1999-01-31 Z/0648/15

TAK

1500m M U20 919 NumerPDF 4:18.64/15

5
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

400m K U18 911 NumerPDF 62.69/16

6
MACIEJEWSKA Katarzyna 2001-09-14 Z/4581/15

TAK

200m K U18 911 NumerPDF

7
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 916 NumerPDF 39.25 39.25/17

8
MISIURA Natalia 2000-09-15 Z/5444/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 916 NumerPDF 11.72 11.72/17

9
PAWLIKOWSKI Tomasz 1999-09-09 Z/0649/15

TAK

3000m M U20 921 NumerPDF 9:41.78/16

10
SOCHA Natalia 2000-03-01 Z/3290/15

TAK

Trójskok K 906 NumerPDF 9.98/16

11
SOCHA Natalia 2000-03-01 Z/3290/15

TAK

Wzwyż K 906 NumerPDF 1.40 1.60/16

12
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 910 NumerPDF

13
WRÓBEL Radosław 2001-05-15 Z/0174/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 910 NumerPDF 32.63 32.63/17

14
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

200m K U18 908 NumerPDF 25.93/16

15
ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 Z/0172/15

TAK

100m K U18 908 NumerPDF 12.90 12.51/16

 
http://mksuniahrubieszow.pl/
MKS Unia Hrubieszów Osobostarty: 4 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 01/LU/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARANOWSKI Michał 1998-03-04 Z/1243/14

TAK

10 km ch M 84 NumerPDF 55:49.20/16

2
GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 Z/0576/15

TAK

400m pł K 25 NumerPDF

3
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

2000m prz.K 17 NumerPDF 8:20.12/16

4
TRYBUŁA Agata 1998-07-01 Z/0396/15

TAK

3000m K 17 NumerPDF 11:27.52/16

 
LUBUSKIE Osobostarty: 102 ( 60 ) K-23 M-37
 
ALKS AJP Gorzów Wlkp. Osobostarty: 39 ( 25 ) K-11 M-14
NrLicencji: 15/LB/17

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZYŻEWSKI Jakub 1995-03-12 Z/4077/11

TAK

800m M 353 NumerPDF

2
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

TAK

Młot K (4kg) 352 NumerPDF

3
FANKULEWSKA Zuzanna 2001-10-19 Z/5774/15

TAK

Dysk K (1kg) 352 NumerPDF 22.28/16

4
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

100m K U20 363 NumerPDF 12.85 12.70/16

5
KOROCIŃSKA Julia 1999-11-27 Z/4389/15

TAK

200m K U20 363 NumerPDF 26.01 26.01/17

6
KRUCZYK Kamil 1996-02-29 Z/0623/12

TAK

100m M 360 NumerPDF 11.51/14

7
KUCAL Kamila 2001-04-01 Z/5770/15

TAK

2000m prz.K U18 351 NumerPDF

8
KUD Natalia 1999-12-11 Z/4387/15

TAK

Oszczep K (600) 360 NumerPDF 37.80 37.80/17

9
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

200m K U20 357 NumerPDF 27.78/16

10
KUPCZYK Ewa 1999-12-24 Z/4388/15

TAK

100m pł K U20 357 NumerPDF 15.40 15.40/17

11
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 358 NumerPDF 60.36/17

12
ŁAPO Artur 2000-03-01 Z/5594/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 358 NumerPDF 37.02 37.02/17

13
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

400m pł M (84) U18 366 NumerPDF 57.99/16

14
MAJDAŃSKI Adam 2000-09-15 Z/5084/15

TAK

110m M (91.4) U18 366 NumerPDF 16.02 16.02/17

15
MANIUKIEWICZ Adriana 1998-10-31 Z/0663/14

TAK

2000m prz.K 365 NumerPDF 7:16.80/15

16
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

200m M U20 360 NumerPDF 22.85 22.60/16

17
MARCZAK Konrad 1999-03-23 Z/0508/15

TAK

100m M U20 360 NumerPDF 11.22 11.22/17

18
MYDŁOWSKA Marta 1997-03-10 Z/1181/13

TAK

3000m K 358 NumerPDF 10:18.85/14

19
NAUS Kacper 2001-08-23 Z/2934/15

TAK

800m M U18 367 NumerPDF

20
NOCUŁA Kacper 1999-01-01 Z/4394/15

TAK

110m M (99.1) U20 364 NumerPDF 15.55/16

21
PACHOLAK Karolina 2000-12-29 Z/0505/17

TAK

100m pł K U18 362 NumerPDF 15.51/16

22
PIASECZNY Dawid 1998-07-21 Z/1157/14

TAK

Oszczep M (800) 355 NumerPDF

23
PIASECZNY Dawid 1998-07-21 Z/1157/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 355 NumerPDF 41.30 41.30/17

24
PIÓRO Olaf 2001-08-07 Z/5773/15

TAK

400m pł M (84) U18 358 NumerPDF 58.32 58.32/17

25
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

Wzwyż M 353 NumerPDF 1.60/16

26
RADZEWICZ Jędrzej 2001-02-15 Z/5771/15

TAK

Trójskok M 353 NumerPDF 11.98 11.98/17

27
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

100m M U18 361 NumerPDF 12.02 11.69/16

28
SEMENYSZYN Jacek 2001-01-11 Z/2215/17

TAK

200m M U18 361 NumerPDF 23.46 23.46/17

29
THIELE Maja 2001-05-09 Z/5640/15

TAK

W dal K 359 NumerPDF 4.82/16

30
THIELE Maja 2001-05-09 Z/5640/15

TAK

100m pł K U18 359 NumerPDF 15.63 15.63/17

31
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 364 NumerPDF 32.09 32.09/17

32
TROCKI Adam 2001-03-25 Z/5809/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 364 NumerPDF 28.07 28.07/17

33
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

200m M U20 366 NumerPDF 22.13 22.13/17

34
WALICKI Antoni 1999-12-22 Z/0509/15

TAK

400m M U20 366 NumerPDF 48.90/16

35
WILSKA Patrycja 1998-11-04 Z/1156/14

TAK

5000m ch K 359 NumerPDF 28:40.06/16

36
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

TAK

400m pł M (84) U18 365 NumerPDF

37
ZEMMER Dawid 2001-09-22 Z/5639/15

TAK

110m M (91.4) U18 365 NumerPDF 17.40 17.40/17

38
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

Młot K (4kg) 361 NumerPDF 61.78 61.78/17

39
ZIEŃKOWICZ Agata 1995-12-17 Z/1822/11

TAK

Dysk K (1kg) 361 NumerPDF 38.83 38.83/17

 
www.sosirslubice.pl
LKS Lubusz Słubice Osobostarty: 6 ( 3 ) K-2 M-1
NrLicencji: 07/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

200m K U20 975 NumerPDF 25.86 25.64/16

2
BUTKIEWICZ Anna 1999-04-13 Z/4536/15

TAK

100m K U20 975 NumerPDF 12.68 12.68/17

3
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

200m M U18 976 NumerPDF 22.53 22.46/16

4
PLICHTA Antoni 2000-01-10 Z/3076/15

TAK

100m M U18 976 NumerPDF 10.98 10.98/17

5
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

400m pł K 981 NumerPDF 67.88/16

6
TARCZEWSKA Anna 1998-05-07 Z/0564/14

TAK

400m K U20 981 NumerPDF 61.72 60.85/16

 
LLKS Osowa Sień Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 06/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 Z/0514/16

TAK

1500m M U18 13 NumerPDF 4:50.67/16

2
WAŁOWSKI Dominik 2001-02-11 Z/0514/16

TAK

3000m M U18 13 NumerPDF

 
ULKS Uczniak Szprotawa Osobostarty: 15 ( 9 ) K-0 M-9
NrLicencji: 02/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 Z/5474/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 33 NumerPDF 55.20 55.20/17

2
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 31 NumerPDF 48.55 48.55/17

3
JARMOŁOWICZ Michał 1999-05-28 Z/0987/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 31 NumerPDF 13.30 13.30/17

4
JARZEMBOWSKI Maciej 2000-07-25 Z/5659/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 27 NumerPDF 53.88 53.88/17

5
KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 Z/2300/11

TAK

Oszczep M (800) 25 NumerPDF 69.71 76.64/16

6
MAJEWSKI Damian 1998-01-12 Z/0202/14

TAK

Młot M U20 (6kg) 30 NumerPDF 47.40 51.87/16

7
MAJEWSKI Damian 1998-01-12 Z/0202/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 30 NumerPDF 46.29/16

8
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 27 NumerPDF 14.42 16.56/16

9
STACHNIK Oskar 1998-03-01 Z/0205/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 27 NumerPDF 61.24 62.83/16

10
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 24 NumerPDF 36.72 36.72/17

11
WISEŁKA Łukasz 2001-07-26 Z/5411/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 24 NumerPDF 46.38 46.38/17

12
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Młot M U20 (6kg) 36 NumerPDF 50.33 50.33/17

13
ZAGÓRSKI Bartosz 1999-01-22 Z/0988/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 36 NumerPDF 36.42 36.42/17

14
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 60 NumerPDF 53.21 53.21/17

15
ZYGMUNT Patryk 1998-02-14 Z/0201/14

TAK

Kula M U20 (6kg) 60 NumerPDF 16.96 17.29/16

 
zlkl.zgora.pl
ZLKL Zielona Góra Osobostarty: 40 ( 22 ) K-10 M-12
NrLicencji: 01/LB/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BEKUS Joanna 1997-11-06 Z/1501/14

TAK

800m K 516 NumerPDF 2:09.44/15

2
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

4x100m M 516 NumerPDF

3
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

400m M U18 516 NumerPDF 54.11 54.11/17

4
BIEKSZO Eryk 2001-03-21 Z/3276/16

TAK

400m pł M (84) U18 516 NumerPDF

5
BOGUCKI Norbert 1999-10-30 Z/1058/15

TAK

3000m prz.M 510 NumerPDF

6
CHMIELEWSKA Anita 2001-03-13 Z/3386/16

TAK

100m pł K U18 511 NumerPDF

7
DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 Z/3912/15

TAK

1500m K U18 508 NumerPDF

8
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

800m K U20 509 NumerPDF 2:17.21/15

9
JASTRZĘBSKA Iga 1998-06-13 Z/0358/14

TAK

1500m K U20 509 NumerPDF 4:56.13 4:35.19/14

10
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

100m M U18 517 NumerPDF 11.67 11.47/16

11
KOMASZKO Michał 2000-01-18 Z/5545/15

TAK

200m M U18 517 NumerPDF 23.69 23.69/17

12
KOWALSKI Dominik 2000-07-30 Z/0482/15

TAK

Wzwyż M 520 NumerPDF 1.95 1.95/17

13
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

800m M U20 508 NumerPDF 2:01.48 2:01.48/17

14
MEGER Michał 1998-02-20 Z/1659/15

TAK

1500m M U20 508 NumerPDF 4:08.97/16

15
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

100m K U18 508 NumerPDF 12.74 12.62/16

16
MICHALSKA Julia 2000-05-29 Z/4443/15

TAK

200m K U18 508 NumerPDF 26.39 26.39/17

17
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 517 NumerPDF 32.98 32.98/17

18
NOWAK Paweł 1998-11-21 Z/6501/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 517 NumerPDF 13.08 13.12/16

19
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

200m M U18 519 NumerPDF 24.09/16

20
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

400m M U18 519 NumerPDF 52.50 52.50/17

21
SAFIAN Miłosz 2001-05-11 Z/2825/16

TAK

4x100m M 519 NumerPDF

22
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

Wzwyż K 512 NumerPDF 1.55 1.62/15

23
SENDEREK Jagoda 1999-06-27 Z/1055/15

TAK

W dal K 512 NumerPDF 4.81 4.81/17

24
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 509 NumerPDF 39.30 39.30/17

25
SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 Z/5262/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 509 NumerPDF 18.06 18.06/17

26
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

4x100m M 514 NumerPDF

27
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

200m M U18 514 NumerPDF 24.63 24.63/17

28
SKUBISZEWSKI Dawid 2001-08-29 Z/5592/15

TAK

100m M U18 514 NumerPDF 12.30 12.11/16

29
STACHOWIAK Agnieszka 1996-10-03 Z/0614/12

TAK

3000m K 515 NumerPDF 10:07.13/16

30
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Młot K (4kg) 512 NumerPDF

31
SZCZEPAŃSKA Stella 2000-02-15 Z/1036/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 512 NumerPDF 10.37 10.92/16

32
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

200m M U18 515 NumerPDF 22.92/16

33
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

400m M U18 515 NumerPDF 50.85 50.49/16

34
URBANOWICZ Mateusz 2000-10-10 Z/5408/15

TAK

4x100m M 515 NumerPDF

35
WÓJCIK Maciej 1999-03-14 Z/1062/15

TAK

400m M U20 513 NumerPDF 48.80 48.73/16

36
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

800m M U20 509 NumerPDF 2:00.66/16

37
WRÓBEL Sebastian 1999-01-06 Z/4518/15

TAK

400m M U20 509 NumerPDF 51.35 51.06/16

38
WUSIEWICZ Patrycja 2001-04-13 Z/0493/15

TAK

800m K U18 510 NumerPDF 2:24.26 2:24.26/17

39
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Młot K (4kg) 517 NumerPDF

40
ZAŁUSKA Roksana 2000-10-26 Z/1038/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 517 NumerPDF 9.30 9.30/17

 
ŁÓDZKIE Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
 
LKS Koluszki Osobostarty: 4 ( 2 ) K-1 M-1
NrLicencji: 27/LD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

3000m K 55 NumerPDF 10:56.89 10:56.89/17

2
PIERZCHAŁA Magdalena 1999-10-15 Z/2755/15

TAK

1500m K U20 55 NumerPDF 5:12.41/16

3
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

3000m M U20 57 NumerPDF 9:47.61 9:39.53/16

4
WIECZOREK Michał 1999-02-12 Z/2756/15

TAK

1500m M U20 57 NumerPDF 4:36.42/16

 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 42 ( 29 ) K-13 M-16
 
www.mksplonsk.bo.pl
MKS Durasan Płońsk Osobostarty: 18 ( 12 ) K-4 M-8
NrLicencji: 12/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BIAŁĘCKI Adam 1999-02-08 Z/0165/15

TAK

3000m prz.M 532 NumerPDF 9:47.76

2
BRONOWSKA Zuzanna 2001-06-20 Z/1766/15

TAK

400m K U18 18 NumerPDF 57.44 57.44/17

3
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

200m M U18 602 NumerPDF 22.58 22.58/17

4
CHARZYŃSKI Sebastian 2000-05-03 Z/1781/15

TAK

100m M U18 602 NumerPDF 11.19 11.19/17

5
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

800m K U18 29 NumerPDF 2:26.89/16

6
DZIERGOWSKA Patrycja 2000-06-29 Z/1782/15

TAK

2000m prz.K U18 29 NumerPDF 7:50.89/16

7
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

W dal K 13 NumerPDF 5.09 5.09/17

8
FADEREWSKA Beata 2000-02-13 Z/1784/15

TAK

100m pł K U18 13 NumerPDF 14.90 14.87/16

9
KOWALSKA Paulina 2000-07-25 Z/1765/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 613 NumerPDF 13.08/16

10
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 529 NumerPDF 47.87 47.87/17

11
KOWALSKI Adam 1999-07-20 Z/3042/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 529 NumerPDF

12
KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 Z/0581/16

TAK

200m M U20 534 NumerPDF 23.65 24.25/17

13
KRZEMIŃSKI Jan 1999-03-22 Z/0581/16

TAK

100m M U20 534 NumerPDF 11.54 11.80/16

14
LIS Dawid 1996-05-08 Z/0497/12

TAK

400m pł M U20 540 NumerPDF 54.12 53.47/14 PK

15
LISICKI Dominik 2001-01-24 Z/1760/15

TAK

400m pł M (84) U18 502 NumerPDF 60.15 60.15/17

16
PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 Z/0582/16

TAK

100m M U20 2 NumerPDF 11.29 11.75/16

17
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

TAK

800m M U20 538 NumerPDF 1:56.78 2:00.04/16

18
WIŚNIEWSKI Damian 1999-11-13 Z/0164/15

TAK

400m M U20 538 NumerPDF 51.46 52.16/16

 
www.radombiega.pl
RLTL ZTE Radom Osobostarty: 24 ( 17 ) K-9 M-8
NrLicencji: 28/MZ/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRABIK Kamila 1997-04-28 Z/1706/13

TAK

400m pł K 920 NumerPDF 61.70/16

2
GAJOS Aleksandra 2001-09-24 Z/4899/15

TAK

400m pł K 903 NumerPDF

3
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Oszczep K (600) 908 NumerPDF 45.54/16

4
HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 Z/0957/15

TAK

Kula K (4kg) 908 NumerPDF

5
KACPRZAK Mateusz 2001-11-18 Z/3676/16

TAK

400m pł M (84) U18 943 NumerPDF

6
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

100m M U18 979 NumerPDF 11.75 11.75/17

7
KORCZ Bartosz 2000-09-29 Z/0565/17

TAK

200m M U18 979 NumerPDF

8
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

100m K U20 905 NumerPDF 11.94 11.88/16

9
KOTWIŁA Martyna 1999-01-13 Z/0634/15

TAK

200m K U20 905 NumerPDF 24.14/16

10
KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 Z/4910/15

TAK

Trójskok M 935 NumerPDF

11
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

200m M U18 948 NumerPDF 24.69/16

12
MACIASZCZYK Jakub 2001-04-21 Z/4909/15

TAK

110m M (91.4) U18 948 NumerPDF

13
MNICH Robert 1998-04-05 Z/0648/14

TAK

400m pł M U20 941 NumerPDF 55.92/16

14
POTĘPSKI Jakub 2000-11-19 Z/1413/15

TAK

Kula M U18 (5kg) 901 NumerPDF 15.18/16

15
ROKITA Natalia 2001-02-18 Z/4901/15

TAK

400m pł K 928 NumerPDF

16
SADOWSKI Cyprian 1999-10-21 Z/1756/17

TAK

Kula M U20 (6kg) 912 NumerPDF

17
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

Kula M U20 (6kg) 911 NumerPDF

18
WABIK Dominik 1999-11-14 Z/0959/15

TAK

Oszczep M (800) 911 NumerPDF 59.64/16

19
WAŚNIEWSKA Paulina 1997-11-18 Z/0124/13

TAK

800m K 949 NumerPDF 2:11.86/16

20
WILK Karolina 2000-05-16 Z/6248/15

TAK

Wzwyż K 910 NumerPDF 1.68/15

21
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

200m K U18 930 NumerPDF 27.11/16

22
WITKOWSKA Agata 2001-03-06 Z/4908/15

TAK

100m K U18 930 NumerPDF 13.26 12.96/16

23
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

400m K U20 904 NumerPDF 55.84/16

24
WOSZTYL Natalia 1999-08-28 Z/0635/15

TAK

200m K U20 904 NumerPDF 25.54/16

 
MAŁOPOLSKIE Osobostarty: 14 ( 9 ) K-2 M-7
 
www.tarnowla.eu
MLUKS Tarnów Osobostarty: 8 ( 6 ) K-2 M-4
NrLicencji: 08/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHOJECKI Radosław 2000-02-18 Z/2087/15

TAK

2000m prz.M 8 NumerPDF 6:12.44/16

2
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

400m pł M (84) U18 19 NumerPDF

3
KOPACZ Aleksander 2000-08-22 Z/2089/15

TAK

110m M (91.4) U18 19 NumerPDF

4
NOWAKOWSKI Dariusz 1999-10-16 Z/0469/15

TAK

1500m M U20 9 NumerPDF 4:01.59/16

5
SERWIN Antonina 2001-06-23 Z/2093/15

TAK

1500m K U18 3 NumerPDF 5:04.60 5:04.60/17

6
SOWA Oliwia 2001-01-16 Z/2094/15

TAK

800m K U18 38 NumerPDF 2:17.52 2:17.52/17

7
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 215 NumerPDF

8
SZABLOWSKI Rafał 2001-11-28 Z/3748/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 215 NumerPDF 12.14 12.14/17

 
ulkslipinki.pl
ULKS Lipinki Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 20/MA/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 Z/6313/15

TAK

110m M (91.4) U18 774 NumerPDF 15.85 15.85/17

2
FRĄCZEK Patryk 2001-05-20 Z/6313/15

TAK

400m pł M (84) U18 774 NumerPDF

3
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

1500m M U18 750 NumerPDF 4:43.36 4:43.36/17

4
KUSIAK Dominik 2001-08-27 Z/0821/17

TAK

3000m M U18 750 NumerPDF

5
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

800m M U20 710 NumerPDF 2:11.73 2:11.73/17

6
ZIELIŃSKI Radosław 1999-08-08 Z/0822/17

TAK

1500m M U20 710 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 26 ( 21 ) K-11 M-10
 
kspodlasie.pl
KS Podlasie Białystok Osobostarty: 12 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 04/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

100m K U18 778 NumerPDF 12.55 12.55/17

2
BARTNOWSKA Weronika 2000-05-16 Z/2676/16

TAK

200m K U18 778 NumerPDF 25.48 25.48/17

3
CZAJKOWSKA Paulina 1998-06-19 Z/1049/15

TAK

Dysk K (1kg) 781 NumerPDF 37.21/16

4
EDELWAJN Adrian 2000-03-08 Z/2040/15

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 1 NumerPDF 37.91 37.91/17

5
KARPIUK Diana 2000-04-05 Z/1889/15

TAK

3000m K 782 NumerPDF 10:38.18/16

6
ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 Z/0304/15

TAK

400m K U20 781 NumerPDF 54.15/16

7
MATYGA Aleksandra 1998-09-03 Z/5136/15

TAK

Oszczep K (600) 776 NumerPDF 37.24/16

8
MNICH Patryk 2001-07-06 Z/2036/15

TAK

800m M U18 567 NumerPDF 2:05.60/16

9
MODZELEWSKI Łukasz 2000-03-19 Z/2035/15

TAK

800m M U18 784 NumerPDF 2:01.28/16

10
SIEŃKO Magda 1999-01-27 Z/2266/16

TAK

Kula K (4kg) 783 NumerPDF 10.42/16

11
WIŚNIEWSKI Dominik 2000-05-29 Z/5265/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 782 NumerPDF 49.55 54.36/16

12
ZAWADZKI Dawid 1999-04-30 Z/2675/16

TAK

Oszczep M (800) 1 NumerPDF 50.36 50.36/17

 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża Osobostarty: 14 ( 10 ) K-5 M-5
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BRAŃSKI Piotr 2000-08-25 Z/6078/15

TAK

Młot M U18 (5kg) 999 NumerPDF 45.98 45.98/17

2
LOTKOWSKI Mateusz 1999-02-05 Z/1142/16

TAK

400m M U20 993 NumerPDF 56.34/16

3
MATEJKOWSKA Aleksandra 1999-01-12 Z/2443/15

TAK

800m K U20 993 NumerPDF 2:17.77/15

4
SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 Z/2421/15

TAK

100m M U20 992 NumerPDF 11.72/16

5
SOKOŁOWSKI Grzegorz 1999-02-15 Z/2421/15

TAK

200m M U20 992 NumerPDF 23.37/15

6
SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 Z/1657/14

TAK

100m M U20 988 NumerPDF 11.56 11.06/16

7
SZCZECHOWSKI Gracjan 1998-05-18 Z/1657/14

TAK

200m M U20 988 NumerPDF 23.17 22.15/16

8
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

100m K U18 992 NumerPDF 13.23 12.80/16

9
SZYMBORSKA Klaudia 2001-03-06 Z/1218/15

TAK

200m K U18 992 NumerPDF 27.00 26.57/16

10
TERCJAK Małgorzata 1999-08-17 Z/0501/15

TAK

2000m prz.K 990 NumerPDF 7:38.15/16

11
TERCJAK Zofia 1999-08-17 Z/0502/15

TAK

800m K U20 999 NumerPDF 2:15.31/16

12
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Kula K (4kg) 994 NumerPDF 13.98/14

13
TRZONKOWSKA Beata 1995-05-02 Z/2813/11

TAK

Dysk K (1kg) 994 NumerPDF 46.96/16

14
WYSOCKI Mateusz 1998-03-22 Z/1234/14

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 997 NumerPDF 47.78/16

 
POMORSKIE Osobostarty: 85 ( 54 ) K-24 M-30
 
www.aml.slupsk.pl
AML Słupsk Osobostarty: 5 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 41/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
MARZENTA Milena 2001-07-09 Z/0152/16

TAK

400m K U18 706 NumerPDF 67.59 67.59/17

2
SZCZYGIEŁ Kacper 2000-01-03 Z/0224/16

TAK

800m M U18 707 NumerPDF 2:06.18 2:06.18/17

3
SZRAMIAK Maria 2000-07-05 Z/4291/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 711 NumerPDF 48.48 51.04/16

4
SZTYLKA Karol 1999-03-13 Z/4201/15

TAK

Oszczep M (800) 710 NumerPDF 57.66 57.66/17

5
WIECZOREK Alan 2000-05-12 Z/0198/16

TAK

800m M U18 708 NumerPDF 1:57.16 1:57.16/17

 
www.facebook.com/CzluchowskiMiedzyszkolnyKlubLekkoatletyczny
CMKL Człuchów Osobostarty: 10 ( 6 ) K-3 M-3
NrLicencji: 22/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DRYGALSKA Zuzanna 1999-04-27 Z/0374/15

TAK

5000m ch K 15 NumerPDF 24:38 24:21.46/16

2
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

TAK

800m M 10 NumerPDF 2:02.7 2:00.76/14

3
KROTLA Bartłomiej 1997-08-19 Z/0040/13

TAK

1500m M 10 NumerPDF 4:03.50/15

4
LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 Z/1147/15

TAK

1500m M U18 12 NumerPDF 4:33.29/16

5
LANDOWSKI Jakub 2001-04-29 Z/1147/15

TAK

3000m M U18 12 NumerPDF

6
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

3000m K 17 NumerPDF 11:36.8 10:23.78/14

7
PAWŁOWSKA Aleksandra 1999-08-30 Z/0375/15

TAK

1500m K U20 17 NumerPDF 4:59.96/16

8
SZYSZKA Michał 1999-06-04 Z/0200/15

TAK

3000m M U20 19 NumerPDF 9:21.5 9:21.5/17

9
SZYSZKA Michał 1999-06-04 Z/0200/15

TAK

1500m M U20 19 NumerPDF 4:16.84/15

10
WESTFAL Natalia 2001-01-25 Z/1146/15

TAK

5000m ch K 16 NumerPDF 29:38 29:38/17

 
GKS Żukowo Osobostarty: 10 ( 5 ) K-3 M-2
NrLicencji: 23/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

3000m K 72 NumerPDF 10:21.09/16

2
DIAS Julia 1999-08-23 Z/1305/15

TAK

1500m K U20 72 NumerPDF 4:42.6 4:42.6/17

3
GROTH Dagmara 1999-01-31 Z/2372/15

TAK

3000m K 70 NumerPDF

4
GROTH Dagmara 1999-01-31 Z/2372/15

TAK

1500m K U20 70 NumerPDF 4:58.89/16

5
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

3000m M U18 71 NumerPDF

6
GROTH Patryk 2000-01-23 Z/1154/15

TAK

1500m M U18 71 NumerPDF 4:05.96/16

7
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

800m K U18 71 NumerPDF 2:16.1 2:14.56/16

8
KOTŁOWSKA Agata 2000-01-21 Z/1156/15

TAK

1500m K U18 71 NumerPDF

9
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

1500m M U18 77 NumerPDF 3:59.1 3:59.1/17

10
KUROWSKI Tomasz 2000-03-03 Z/1155/15

TAK

3000m M U18 77 NumerPDF 8:56.56/16

 
KKL Rodło Kwidzyn Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 05/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
JAWORSKA Karolina 1999-05-24 Z/2245/16

TAK

5000m ch K 27 NumerPDF 27:04 27:04/17

2
KOWALSKA Agata 1998-09-22 Z/1677/14

TAK

5000m ch K 20 NumerPDF 23:54 23:29.00/15

3
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

200m K U18 34 NumerPDF

4
KOWALSKA Julia 2001-11-18 Z/0153/16

TAK

100m K U18 34 NumerPDF

5
ŁUKASIAK Kamil 2001-01-28 Z/1241/15

TAK

3000m M U18 61 NumerPDF

6
OSTROWSKI Filip 2001-07-12 Z/0336/15

TAK

800m M U18 48 NumerPDF 1:57.39/16

7
TARASZKIEWICZ Marcin 1999-11-09 Z/1822/15

TAK

1500m M U20 46 NumerPDF 4:10.8 4:10.8/17

8
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

Kula K U18 (3kg) 76 NumerPDF 11.48 11.48/17

9
TOBIASZ Natalia 2000-09-22 Z/0195/16

TAK

Dysk K (1kg) 76 NumerPDF 33.48 33.48/17

 
www.fenix.slupsk.pl
LKS Fenix Słupsk Osobostarty: 16 ( 11 ) K-3 M-8
NrLicencji: 44/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Kula M U18 (5kg) 169 NumerPDF 17.42 17.42/17

2
GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 Z/0022/16

TAK

Dysk M U18 (1.5kg) 169 NumerPDF 45.30 45.30/17

3
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 178 NumerPDF 12.26 12.84/16

4
JAKIMOWICZ Julia 2000-06-01 Z/4294/15

TAK

Oszczep K (600) 178 NumerPDF 40.46/16

5
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

1500m M U20 176 NumerPDF 4:30.0 4:16.64/16

6
JEFIMCZYK Norbert 1999-01-19 Z/0687/15

TAK

3000m M U20 176 NumerPDF 10:01.00/15

7
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

1500m K U20 174 NumerPDF 5:06.5 5:06.5/17

8
KALISZ Patrycja 1998-02-09 Z/0526/14

TAK

3000m K 174 NumerPDF

9
KORDOŃSKI Adrian 1999-04-13 Z/0688/15

TAK

Wzwyż M 245 NumerPDF 2.00 2.03/16

10
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

3000m M U20 166 NumerPDF 9:21.8 9:21.8/17

11
LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 Z/1917/17

TAK

5000m M 166 NumerPDF

12
ŁABĘCKI Kamil 1999-04-03 Z/4854/15

TAK

Oszczep M (800) 170 NumerPDF 62.96 62.96/17

13
MAZURCZYK Michał 2000-01-03 Z/4298/15

TAK

Oszczep M U18 (700) 169 NumerPDF 49.29 55.89/16

14
SADOWSKI Szymon 1999-04-25 Z/4200/15

TAK

Oszczep M (800) 149 NumerPDF 65.51 65.51/17

15
SIENKIEWICZ Joanna 2001-04-02 Z/4308/15

TAK

Oszczep K (600) 174 NumerPDF

16
VU CAO Mateusz 1999-06-15 Z/4203/15

TAK

Oszczep M (800) 123 NumerPDF 48.98 48.98/17

 
lksjantarustka.dbv.pl
LKS Jantar Ustka Osobostarty: 10 ( 5 ) K-2 M-3
NrLicencji: 25/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 Z/0399/14

TAK

400m M U20 172 NumerPDF 49.90/16

2
ANISZEWSKI Kamil 1998-07-20 Z/0399/14

TAK

400m pł M U20 172 NumerPDF 52.58/16

3
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

1500m M 174 NumerPDF 3:52.18/15

4
BŁASZCZYK Patryk 1996-10-22 Z/0759/12

TAK

5000m M 174 NumerPDF 15:08.38/13

5
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

Kula K (4kg) 188 NumerPDF 11.18 11.18/17

6
CUPPA Natalia 1999-02-01 Z/0339/15

TAK

Młot K (4kg) 188 NumerPDF 52.17 52.17/17

7
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

Dysk K (1kg) 180 NumerPDF 47.31 47.31/17

8
KULAK Agnieszka 1999-07-03 Z/1187/15

TAK

Oszczep K (600) 180 NumerPDF 33.90 37.46/16

9
SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 Z/1152/15

TAK

400m M U18 178 NumerPDF 54.37/16

10
SŁOMKA Bartosz 2001-05-11 Z/1152/15

TAK

400m pł M (84) U18 178 NumerPDF

 
MLKS Baszta Bytów Osobostarty: 8 ( 4 ) K-1 M-3
NrLicencji: 19/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

400m pł M (84) U18 243 NumerPDF

2
CYRSON Dominik 2000-08-26 Z/0927/15

TAK

110m M (91.4) U18 243 NumerPDF 15.86/16

3
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

1500m M 241 NumerPDF 3:58.15/16

4
EBEL Grzegorz 1997-11-28 Z/0270/13

TAK

5000m M 241 NumerPDF 15:05.94/15

5
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

3000m M U20 240 NumerPDF 8:32.43/15

6
JANKOWSKI Radosław 1998-10-13 Z/0130/14

TAK

1500m M U20 240 NumerPDF 4:05.33 3:57.90/15

7
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

1500m K U18 257 NumerPDF 5:06.7 5:06.7/17

8
PELA Magdalena 2001-01-12 Z/1200/15

TAK

3000m K 257 NumerPDF

 
UKS Wiking Rychnowy Osobostarty: 8 ( 4 ) K-2 M-2
NrLicencji: 21/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

800m M U18 33 NumerPDF 2:14.74/16

2
GOŁĘBIEWSKI Tomasz 2000-10-11 Z/1866/15

TAK

1500m M U18 33 NumerPDF 4:39.3 4:39.3/17

3
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

2000m prz.K 29 NumerPDF 7:18.1 7:07.44/16

4
SÓJKA Klaudia 1999-09-24 Z/0309/15

TAK

3000m K 29 NumerPDF 10:58.67/15

5
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

800m M U18 32 NumerPDF 2:24.87/14

6
WIRKUS Kacper 2000-01-01 Z/1861/15

TAK

1500m M U18 32 NumerPDF 4:35.13/16

7
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

2000m prz.K U18 32 NumerPDF 8:11.1 7:54.23/16

8
ZAKRZEWSKA Sara 2000-05-23 Z/1859/15

TAK

800m K U18 32 NumerPDF 2:33.81/16

 
talexborzytuchom.pl
ULKS Talex Borzytuchom Osobostarty: 9 ( 7 ) K-4 M-3
NrLicencji: 08/PM/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
ADAMCZYK Adam 2000-09-05 Z/1839/15

TAK

10 km ch M 221 NumerPDF 53:59 53:59/17

2
CYRSON Daria 2001-08-29 Z/3150/16

TAK

Młot K (4kg) 218 NumerPDF

3
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

800m K U18 205 NumerPDF 2:30.39/15

4
GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 Z/1845/15

TAK

2000m prz.K U18 205 NumerPDF 7:15.8 7:15.8/17

5
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

3000m M U18 204 NumerPDF 9:03.47/16

6
KRYZEL Daniel 2000-07-16 Z/1856/15

TAK

2000m prz.M 204 NumerPDF 6:21.5 6:21.5/17

7
STRUNIAWSKI Jakub 2001-03-09 Z/1840/15

TAK

1500m M U18 216 NumerPDF

8
ŚCIGAŁA Martyna 2000-12-06 Z/1844/15

TAK

5000m ch K 201 NumerPDF 30:28 30:21.81/16

9
TOPKA Beata 1999-01-20 Z/0345/15

TAK

1500m K U20 203 NumerPDF 4:25.45/16

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 18 ( 9 ) K-5 M-4
 
UKS 9 Kalisz Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 26/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

1500m K U20 101 NumerPDF 4:41.44/16

2
GRABOWSKA Kinga 1999-09-17 Z/0782/15

TAK

800m K U20 101 NumerPDF 2:12.56 2:10.69/16

 
UKS Achilles Leszno Osobostarty: 14 ( 7 ) K-3 M-4
NrLicencji: 03/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GÓRSKA Dorota 1998-04-29 Z/0366/14

TAK

100m pł K U20 193 NumerPDF 14.46/16

2
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

4x100m M 208 NumerPDF

3
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

100m M U20 208 NumerPDF 11.33 11.33/17

4
GRZEGOROWSKI Christian 1999-01-21 Z/3148/15

TAK

200m M U20 208 NumerPDF 23.10 23.10/17

5
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Młot K U18 (3kg) 206 NumerPDF 52.50 52.50/17

6
KLIMASZ Jolanta 2001-03-27 Z/3500/15

TAK

Dysk K (1kg) 206 NumerPDF 33.50 33.50/17

7
KRAJKA Jan 1998-03-26 Z/1850/16

TAK

4x100m M 205 NumerPDF

8
KRAJKA Jan 1998-03-26 Z/1850/16

TAK

100m M U20 205 NumerPDF 11.80 11.79/16

9
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

100m M U20 206 NumerPDF 11.11 11.11/17

10
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

200m M U20 206 NumerPDF 23.32 22.94/16

11
KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 Z/0236/16

TAK

4x100m M 206 NumerPDF

12
MACIEJEWSKA Anna 2000-01-07 Z/2353/16

TAK

Oszczep K U18 (500) 207 NumerPDF 42.34 42.34/17

13
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

4x100m M 192 NumerPDF

14
OŚKO Krzysztof 1998-06-22 Z/0370/14

TAK

400m M U20 192 NumerPDF 51.35 51.35/17

 
zsnr2-szamotuly.pl
UKS Halszka Szamotuły Osobostarty: 2 ( 1 ) K-1 M-0
NrLicencji: 01/WP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

Kula K U18 (3kg) 551 NumerPDF 14.31 14.31/17

2
KLOCEK Natalia 2001-06-12 Z/5500/15

TAK

Młot K (4kg) 551 NumerPDF

 
ZACHODNIOPOMORSKIE Osobostarty: 32 ( 17 ) K-10 M-7
 
stspomerania.org
STS Pomerania Szczecinek Osobostarty: 6 ( 3 ) K-1 M-2
NrLicencji: 15/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

100m K 744 NumerPDF 12.11/15

2
CHAŁUBIŃSKA Justyna 1997-09-16 Z/0009/13

TAK

200m K 744 NumerPDF 25.06/15

3
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

110m M (91.4) U18 729 NumerPDF

4
FRĄCKIEWICZ Natan 2001-08-02 Z/2964/16

TAK

100m M U18 729 NumerPDF 12.12/16

5
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

110m M (99.1) U20 742 NumerPDF 13.89/16

6
SANTKIEWICZ Wiktor 1998-07-16 Z/0215/14

TAK

100m M U20 742 NumerPDF 11.16/16

 
ULKS Tychowo Osobostarty: 4 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 21/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CZARNATA Małgorzata 2001-01-24 Z/1568/15

TAK

Oszczep K U18 (500) 485 NumerPDF 49.87 49.87/17

2
GRABARCZYK Alicja 1999-03-02 Z/2569/15

TAK

Dysk K (1kg) 481 NumerPDF 33.11 35.77/16

3
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

Trójskok K 482 NumerPDF 10.26 10.26/17

4
PIASECKA Dagmara 2000-04-19 Z/5330/15

TAK

W dal K 482 NumerPDF 5.21 5.33/16

 
WMLKS Pomorze Stargard Osobostarty: 22 ( 11 ) K-6 M-5
NrLicencji: 20/ZP/15

Wykupiona na rok2017

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

400m M 734 NumerPDF 49.37/16

2
CISZEWSKI Paweł 1995-06-13 Z/4847/11

TAK

200m M 734 NumerPDF 22.76 22.75/16

3
GAWORSKI Damian 1997-12-13 Z/1189/16

TAK

1500m M 754 NumerPDF 4:10.45/16

4
GAWORSKI Damian 1997-12-13 Z/1189/16

TAK

800m M 754 NumerPDF 1:59.73 1:59.73/17

5
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

3000m K 106 NumerPDF 10:01.51/16

6
KALICKA Klaudia 1999-06-07 Z/0745/15

TAK

1500m K U20 106 NumerPDF 4:40.84/16

7
KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 Z/1009/13

TAK

1500m M 771 NumerPDF 4:14.10/16

8
KAŁUZIAK Dawid 1997-05-03 Z/1009/13

TAK

800m M 771 NumerPDF 2:00.26/16

9
LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 Z/0424/13

TAK

1500m K 505 NumerPDF 4:29.76/16

10
LENARTOWICZ Eliza 1997-11-01 Z/0424/13

TAK

800m K 505 NumerPDF 2:13.89/16

11
ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

1500m M U18 4 NumerPDF

12
ŁYSOŃ Marcel 2000-01-08 Z/1300/15

TAK

800m M U18 4 NumerPDF 2:01.21/16

13
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

800m M 741 NumerPDF 2:00.15/16

14
MAJDZIŃSKI Konrad 1997-03-09 Z/1600/13

TAK

1500m M 741 NumerPDF 4:08.89/16

15
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

3000m K 10 NumerPDF 10:22.98/16

16
SADOWSKA Milena 1999-01-04 Z/2514/15

TAK

1500m K U20 10 NumerPDF 4:51.95 4:50.79/16

17
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

1500m K U18 365 NumerPDF 5:02.89 5:02.89/17

18
WIERZBICKA Agnieszka 2001-06-20 Z/1561/15

TAK

800m K U18 365 NumerPDF

19
WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 Z/0665/14

TAK

1500m K U20 739 NumerPDF 4:40.55/16

20
WIKTORCZYK Aleksandra 1998-07-01 Z/0665/14

TAK

3000m K 739 NumerPDF 9:55.77/16

21
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

1500m K U20 738 NumerPDF 4:43.70 4:43.33/16

22
WIKTORCZYK Anna 1998-07-01 Z/0666/14

TAK

800m K U20 738 NumerPDF 2:17.16/16