Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa AZS U20 2018
ŁÓD¬ (AZS), 31.08.2018
Osobostarty wszystkie: 25 ( 18 ) K-7 M-11
 
LUBELSKIE Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
 
KS AZS-AWF Biała Podlaska Osobostarty: 6 ( 3 ) K-0 M-3
NrLicencji: 07/LU/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

100m M 794 NumerPDF 11.72 11.72/18

2
GRYTA Jacek 2003-03-04 Z/2234/18

TAK

W dal M 794 NumerPDF 6.34 6.34/18

3
JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 Z/2233/18

TAK

Wzwyż M 793 NumerPDF 1.60 1.60/18

4
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

100m M 983 NumerPDF 10.91 10.91/18

5
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

W dal M 983 NumerPDF 7.80 7.80/18

6
TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 Z/5026/15

TAK

Wzwyż M 983 NumerPDF 1.95/16

 
POMORSKIE Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
 
la-azs.pl
AZS-AWFiS Gdańsk Osobostarty: 1 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 03/PM/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GRZYBCZYK Szymon 1999-06-30 Z/2404/15

TAK

3000m M 401 NumerPDF 9:21.27 9:09.90/17

 
¦LˇSKIE Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
 
azs.awf.katowice.pl
AZS-AWF Katowice Osobostarty: 2 ( 1 ) K-0 M-1
NrLicencji: 26/SL/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
WALOTEK Artur 1999-02-22 Z/6144/15

TAK

3000m M 311 NumerPDF 9:22.21/17

2
WALOTEK Artur 1999-02-22 Z/6144/15

TAK

1500m M 311 NumerPDF 4:11.64 4:10.48/17

 
WARMIŃSKO-MAZURSKIE Osobostarty: 16 ( 13 ) K-7 M-6
 
KS AZS UWM Olsztyn Osobostarty: 16 ( 13 ) K-7 M-6
NrLicencji: 09/WN/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 Z/3089/16

TAK

200m K 8 NumerPDF 27.49/17

2
BARASZKIEWICZ Julia 2002-04-10 Z/3089/16

TAK

100m K 8 NumerPDF 13.32 13.18/17

3
CHMIELNICKI Witold 2002-12-23 Z/3899/16

TAK

400m M 15 NumerPDF 52.87 52.87/18

WARUNKOWO - BADANIA
4
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

100m K 61 NumerPDF 13.13 13.05/17

5
CZARNECKA Aleksandra 2002-06-26 Z/0154/16

TAK

200m K 61 NumerPDF 26.52 26.52/18

6
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

200m M 91 NumerPDF 22.86 22.86/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
DZIADKO Mateusz 2000-05-25 Z/2898/15

TAK

100m M 91 NumerPDF 11.28 11.14/17

WARUNKOWO - BADANIA
8
KITEWSKA Wioleta 2002-03-02 Z/0056/16

TAK

400m pł K 17 NumerPDF 66.25 66.25/18

9
KLIMEK Rafał 1999-07-21 Z/0446/15

TAK

400m M 41 NumerPDF 49.75 49.67/17

WARUNKOWO - BADANIA
10
KOZACKI Jakub 2002-10-11 Z/1477/16

TAK

400m M 8 NumerPDF 51.32 51.32/18

11
KUBICKA Julia 2002-12-09 Z/0055/16

TAK

200m K 6 NumerPDF 26.18 26.18/18

12
LEMANOWICZ Maja 2001-12-01 Z/2102/15

TAK

400m pł K 52 NumerPDF 66.60 66.23/17

WARUNKOWO - BADANIA
13
RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 Z/3674/16

TAK

Dysk M U20 (1.75kg) 76 NumerPDF 24.32/17

14
STAWICKA Maja 2003-06-07 Z/0260/17

TAK

400m pł K 50 NumerPDF 66.11 66.11/18

WARUNKOWO - BADANIA
15
ZIMIŃSKI Dobrosław 2002-03-04 Z/0057/16

TAK

400m M 3 NumerPDF 56.10 56.10/18

16
ŻUK Natalia 2000-12-23 Z/2426/15

TAK

400m K 69 NumerPDF 58.25 57.47/17

WARUNKOWO - BADANIA