Internetowe zgłoszenia do imprezy: Mistrzostwa województwa podlaskiego U16
OLECKO, 30.08.2018
Osobostarty wszystkie: 59 ( 44 ) K-27 M-17
 
MAZOWIECKIE Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
 
laostroleka.pl
OKLA Ostrołęka Osobostarty: 12 ( 12 ) K-8 M-4
NrLicencji: 06/MZ/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BOROWSKA Izabela 2004-03-16 Z/1788/18

TAK

W dal K U16 1 NumerPDF

2
KACZYŃSKA Julia 2003-07-29 Z/3210/17

TAK

W dal K U16 69 NumerPDF 4.83 4.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 Z/1098/18

TAK

1000m M U16 66 NumerPDF 2:58.90

4
MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 Z/3064/16

TAK

Wzwyż M U16 67 NumerPDF 2.03 2.03/18

WARUNKOWO - BADANIA
5
SMOLIŃSKA Klaudia 2004-06-06 Z/1789/18

TAK

600m K U16 1 NumerPDF

6
SZCZE¦NIAK Wiktoria 2004-03-03 Z/1045/17

TAK

W dal K U16 53 NumerPDF 4.10 4.10/18

WARUNKOWO - BADANIA
7
SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 Z/1087/16

TAK

300m K U16 68 NumerPDF 43.30 45.53/18

WARUNKOWO - BADANIA
8
TWARDY Kacper 2004-05-03 Z/1786/18

TAK

1000m M U16 64 NumerPDF 3:09.76 3:09.76/18

9
WIEPRZOWSKA Paulina 2004-02-27 Z/2731/18

TAK

80m pł K 69 NumerPDF

10
ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 Z/1097/18

TAK

Wzwyż M U16 70 NumerPDF 1.85 1.85/18

11
ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 Z/1085/16

TAK

600m K U16 63 NumerPDF 2:13.20/16

WARUNKOWO - BADANIA
12
ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 Z/1099/18

TAK

600m K U16 55 NumerPDF

 
PODLASKIE Osobostarty: 43 ( 29 ) K-16 M-13
 
prefbetsniadowo.pl
LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża Osobostarty: 15 ( 13 ) K-3 M-10
NrLicencji: 03/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BARŻYKOWSKI Patyk 2003-01-01 Z/1957/18

TAK

600m M U16 994 NumerPDF 1:29.26 1:29.26/18

2
BORAWSKI Szymon 2003-03-28 Z/4032/18

TAK

600m M U16 991 NumerPDF 1:30.08 1:30.08/18

3
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

100m M U16 997 NumerPDF 11.95 11.95/18

4
DˇBROWSKI Paweł 2003-07-13 Z/4658/18

TAK

W dal M U16 997 NumerPDF 5.76 5.76/18

5
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

100m M U16 995 NumerPDF

6
DˇBROWSKI Piotr 2003-06-08 Z/0987/17

TAK

300m M U16 995 NumerPDF 37.62 37.62/18

7
DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 Z/0986/17

TAK

1000m K U16 994 NumerPDF 3:18.28 3:14.73/17

WARUNKOWO - BADANIA
8
FOLGA Bartosz 2003-11-08 Z/0984/17

TAK

1000m M U16 998 NumerPDF 2:42.92 2:42.92/18

9
JURAK Bartosz 2003-03-11 Z/4754/18

TAK

1000m M U16 990 NumerPDF 2:55.80 2:55.80/18

10
KŁOSKOWSKI Ignacy 2003-03-03 Z/3832/17

TAK

1000m M U16 997 NumerPDF 3:20.50/17

11
KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 Z/4033/18

TAK

600m K U16 991 NumerPDF 1:40.38 1:40.38/18

12
MARTYSIUK Kacper 2003-01-16 Z/1959/18

TAK

1000m M U16 994 NumerPDF

13
NERKOWSKI Piotr 2003-03-30 Z/1960/18

TAK

1000m M U16 992 NumerPDF 3:00.05 3:00.05/18

14
POPŁAWSKI Jakub 2003-04-17 Z/3992/17

TAK

1000m M U16 987 NumerPDF 3:16.61/17

15
TUROWSKA Patrycja 2003-12-19 Z/0979/17

TAK

300m K U16 995 NumerPDF

WARUNKOWO - BADANIA
 
UKS Liceum sportowe Łomża Osobostarty: 10 ( 5 ) K-5 M-0
NrLicencji: 14/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KUREK Wiktoria 2004-03-18 Z/1486/18

TAK

Oszczep K U16 (500) 884 NumerPDF 30.02 30.02/18

2
KUREK Wiktoria 2004-03-18 Z/1486/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 884 NumerPDF

3
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

Oszczep K U16 (500) 889 NumerPDF 33.73 33.73/18

4
ŁAGODA Paulina 2003-05-25 Z/1040/17

TAK

Kula K U16 (3kg) 889 NumerPDF 9.32 9.40/17

5
SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 Z/1485/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 883 NumerPDF 8.75 8.75/18

6
SZULBORSKA Dominika 2004-09-17 Z/1485/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 883 NumerPDF 14.55 14.55/18

7
TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 Z/1587/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 880 NumerPDF 26.88 26.88/18

8
TRZONKOWSKA Katarzyna 2004-11-26 Z/1587/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 880 NumerPDF 8.47 8.47/18

9
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

Kula K U16 (3kg) 886 NumerPDF 8.83 8.83/18

10
WRZESIŃSKA Natalia 2004-03-18 Z/1484/18

TAK

Dysk K U16 (0.75kg) 886 NumerPDF 29.09 29.09/18

 
www.facebook.com/ukstechnik
UKS Technik Augustów Osobostarty: 18 ( 11 ) K-8 M-3
NrLicencji: 09/PD/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Kula M U16 (5kg) 193 NumerPDF 12.76 12.76/18

2
KRYSZYN Paweł 2003-08-26 Z/0652/17

TAK

Dysk M U16 (1kg) 193 NumerPDF 38.25/17

3
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

100m K U16 193 NumerPDF 12.92 12.92/18

4
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

300m K U16 193 NumerPDF 42.66 42.66/18

5
MIKOŁANIS Karolina 2003-03-23 Z/0653/17

TAK

4x100m K U16 193 NumerPDF

6
OSTAPOWICZ Dominika 2004-01-11 Z/1324/18

TAK

600m K U16 198 NumerPDF 1:45.73 1:45.73/18

7
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

600m K U16 197 NumerPDF 1:46.52

8
PIEKARSKA Julita 2004-01-06 Z/1325/18

TAK

4x100m K U16 197 NumerPDF

9
POMICHTER Jakub 2003-01-15 Z/0655/17

TAK

1000m M U16 200 NumerPDF 3:12.86/17

10
RUK¦CIŃSKA Julia 2004-01-20 Z/1326/18

TAK

80m pł K 1 NumerPDF

11
RUK¦CIŃSKA Julia 2004-01-20 Z/1326/18

TAK

200m pł K 1 NumerPDF

12
SADOWSKA Katarzyna 2004-03-06 Z/1327/18

TAK

4x100m K U16 1 NumerPDF

13
SOBOLEWSKA Julia 2004-04-01 Z/1328/18

TAK

1000m K U16 194 NumerPDF 3:30.45/17

14
TUŁAZIŃSKA Karolina 2004-07-05 Z/1329/18

TAK

1000m K U16 195 NumerPDF

15
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

100m K U16 196 NumerPDF

16
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

300m K U16 196 NumerPDF

17
WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 Z/1297/17

TAK

4x100m K U16 196 NumerPDF

18
ZYSKOWSKI Oliwier 2004-04-04 Z/1330/18

TAK

600m M U16 191 NumerPDF 1:39.24 1:39.24/18

 
WIELKOPOLSKIE Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
 
LKS Orkan Ostrzeszów Osobostarty: 3 ( 3 ) K-3 M-0
NrLicencji: 13/WP/15

Wykupiona na rok2018

TAK

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
GAŁKA Anna 2003-02-09 Z/1161/18

TAK

Wzwyż K U16 987 NumerPDF 1.45 1.45/18

2
ŁAZAJ Katarzyna 2002-09-27 Z/2642/17

TAK

W dal K U16 745 NumerPDF 4.83 4.83/18

WARUNKOWO - BADANIA
3
ŁUKIANOWSKA Katarzyna 2003-06-02 Z/2643/17

TAK

100m K U16 765 NumerPDF 13.33 13.33/18

WARUNKOWO - BADANIA