Internetowe zgłoszenia do imprezy: Eliminacje regionalne NESTLE CUP 2017
WAŁBRZYCH, 26.05.2017
Osobostarty wszystkie: 67 ( 67 ) K-34 M-33
 
DOLNO¦LˇSKIE Osobostarty: 67 ( 67 ) K-34 M-33
 
OLA Dolno¶l±skie - Wałbrzych Osobostarty: 49 ( 49 ) K-26 M-23
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BELCZYK Arkadiusz 2008-06-15

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 28 NumerPDF

2
BOGDAŃSKI Oskar 2006-05-30

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 11 NumerPDF

3
DEREŃ Mateusz 2004-12-07

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 1 NumerPDF

4
DROZDYK Damian 2006-04-07

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 2 NumerPDF

5
DUDA Amelia 2004-02-28

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 22 NumerPDF

6
FIL Klaudia 2006-01-10

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 3 NumerPDF

7
GADACZ Jakub 2006-09-04

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 21 NumerPDF

8
GAWLIK Otylia 2004-12-05

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 25 NumerPDF

9
GAWRON Kacper 2004-01-09

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 4 NumerPDF

10
GLUBA Mateusz 2005-11-09

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 5 NumerPDF

11
GŁADYSZ Alan 2006-06-29

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 7 NumerPDF

12
GNYP Alicja 2005-08-04

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 22 NumerPDF

13
GO¬DZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 12 NumerPDF

14
HALASTRA Marek 2004-12-30

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 22 NumerPDF

15
HEJMAN Wiktoria 2004-10-10

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

16
KLIMEK Weronika 2006-09-25

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 9 NumerPDF

17
LE¦NIOWSKI Oskar 2004-02-24

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 25 NumerPDF

18
LEWANDROWSKA Andżelika 2005-02-03

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 6 NumerPDF

19
ŁUBKOWSKI Rafał 2005-06-13

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 10 NumerPDF

20
ŁUKASIK Jakub 2004-05-14

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 11 NumerPDF

21
MACURA Oliwier 2004-09-20

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 12 NumerPDF

22
MAJCHROWICZ Amelia 2005-01-14

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 24 NumerPDF

23
MAJCHROWICZ Julia 2005-01-14

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 25 NumerPDF

24
MARZEC Julia 2004-05-10

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 8 NumerPDF

25
MIKULICZ Kornelia 2006-09-18

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 26 NumerPDF

26
MROWIEC Wiktoria 2005-08-30

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 31 NumerPDF

27
MYSZKA Oliwier 2006-09-05

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 13 NumerPDF

28
NAWROCKA Wiktoria 2006-08-22

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 14 NumerPDF

29
NOWAK Igor 2006-08-27

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 27 NumerPDF

30
OLEKSY Julia 2005-06-24

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 15 NumerPDF

31
OLSZAK Maja 2004-07-30

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 75 NumerPDF

32
OWCARZ Klaudia 2006-08-15

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 21 NumerPDF

33
PANTOL Hanna 2004-03-19

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 29 NumerPDF

34
PISARCZYK Izabela 2005-09-27

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 12 NumerPDF

35
REWERS Oliwia 2005-09-19

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 16 NumerPDF

36
SATORA Weronika 2005-01-07

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 16 NumerPDF

37
SŁAWIŃSKI Mateusz 2006-08-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 29 NumerPDF

38
SMOCZYK Wiktor 2004-11-08

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 17 NumerPDF

39
SOBOL Hanna 2006-08-19

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 38 NumerPDF

40
SZABLEWSKA Marcelina 2004-04-15

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 29 NumerPDF

41
¦WIˇTEK Kamila 2006-04-29

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 33 NumerPDF

42
TWARDIJEWICZ Dawid 2005-08-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 15 NumerPDF

43
ULEWICZ Marysia 2005-03-07

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 20 NumerPDF

44
ULIASZ Błażej 2004-11-29

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 21 NumerPDF

45
WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 6 NumerPDF

46
ZAGOZDAN Nikola 2004-11-13

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 18 NumerPDF

47
ZATRYB Kacper 2006-08-15

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 35 NumerPDF

48
ZIELIŃSKI Mateusz 2004-01-05

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 19 NumerPDF

49
ZOMER Oliwia 2006-06-18

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 20 NumerPDF

 
OLA Dolno¶l±skie - Żarów Osobostarty: 18 ( 18 ) K-8 M-10
NrLicencji:

Wykupiona w roku :

Lp. Foto Nazwisko Imie Data Ur Licencja PZLA
AktLic
Konkurencja Nr startowy Najlepszy Wynik Rekord/rok PK Weryfikacja
elektroniczna
1
BAGIŃSKA Wanesa 2006-01-01

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 2 NumerPDF

2
BRONISZEWSKA Julia 2007-03-04

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 1 NumerPDF PK

3
CHODYNIECKA Elżbieta 2004-01-25

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 3 NumerPDF

4
GERING Jakub 2006-05-03

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 10 NumerPDF

5
JANASZEK Martyna 2005-01-11

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 14 NumerPDF

6
KOTULA Tomasz 2004-01-11

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 19 NumerPDF

7
KOWALSKI Jakub 2006-09-16

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 11 NumerPDF

8
KOZAK Matylda 2005-08-04

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 17 NumerPDF

9
MISION Aleksandra 2006-04-27

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 3 NumerPDF

10
MISION Kacper 2006-04-27

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 17 NumerPDF

11
PAJOR Hubert 2005-03-24

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 9 NumerPDF

12
PORABIK Aleksandra 2004-07-29

4-bój K (60,ppal,w dal,600) 6 NumerPDF

13
REDLICA Dawid 2005-11-08

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 12 NumerPDF

14
SOBEL Nadia 2006-05-01

4-bój K (60,ppal,wzwyż,600) 4 NumerPDF

15
SUS Eryk 2004-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 20 NumerPDF

16
TYRAŃSKI Tomasz 2005-11-26

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 11 NumerPDF

17
ŻELAZKO Hubert 2004-06-30

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 18 NumerPDF

18
ŻYDEK Oktawian 2006-01-01

4-bój M (60,ppal,w dal,1000) 6 NumerPDF